Skocz do zawartości

Czy będzie w Hollex ten produkt?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy będzie antena sat alu Fracarro 120 cm  Symbol producenta RO120N wym 124 na 116 czyli mniejsza od 125 tek o 10 cm ( mają 134 na 124 cm i to już dużo ) ? . Od czasu mabo 115 cm nie ma alu anteny sat o tych wymiarach więc może by się sprzedawała. Jest w katalogu producenta

http://www.fracarro.com/index.php/en/dj-list?format=raw&task=download&fid=985

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, byłby problem z jej ściąganiem, nie mamy kontaktu z Fracarro. Był polski oddział, ale nie wiem, czy jeszcze są od 2012 nie widzę aktualizacji na polskiej stronie (są podane jakieś telefony, można próbować dzwonić).

 

Jeśli koniecznie alu, to może Famaval? 135AE nie ma na sklepie, ale ze ściągnięciem nie byłoby żadnego problemu. Zawieszenie AE lub PM pod siłownik. Ceny aktualnie jak na sklepie, ale przedzwoń na tygodniu 10-18, bo może są jakieś ruchy, tylko nie ma na stanie, to nikt nie korygował na bazie aktualnych hurtowych, pogadać zawsze można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że powinienem raczej pytać producenta najpierw ale może wy już coś wiecie kiedy pojawi się w sprzedaży i kiedy w hollex ANTENA CORAB 1200 ECO która była zaprezentowana na satkrak 2014 . Podobno można ją było kupić okazyjnie za 199 zł na targach ale od tego czasu cisza jeśli chodzi o wersje eco tej anteny. 

 

Dla mnie ważna jest też informacja ile CORAB 1200 ECO będzie ważyć bo wersja CORAB 1200 waży aż 23 kg ? Mogli by użyć trochę cieńszej blachy i zawieszenie podobne do tego z famaval 125 ( ta waży 13,5 kg ) tak aby zejść z wagą do 13 kg choć wiem że dla otyłego zrzucić 10 kg to dużo. 

Edytowane przez michalmichal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy może udało się coś dowiedzieć na Satkrak na temat anteny corab 1200 wersja eco ? To czy ta antena zdobyła by popularność wśród użytkowników zestawów z obrotnicą jest zależne przede wszystkim od jej wagi i być może corab nie zdołał zmniejszyć wagi tej anteny do około 13 kg i z tego powodu jej nie będzie oferował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt 1200 ECO zarzucono. Antena była do pozyskania w takiej wersji w okazyjnej cenie tylko na ubiegłorocznym SAT Krak, kto ją zdobył, ma unikat ;)

 

Producent poszedł w kierunku 1200 (bez ECO), gdyż ogólnie chodziło o stworzenie anteny do stosowania w instalacjach zbiorczych zgodnie z rozporządzeniem w sprawie warunków technicznych budynków. Z głosów od profesjonalnych firm instalatorskich wynika, że w przypadku instalacji zbiorczych zwykle anteny trafiają na dachy, często wystawione na otwartej przestrzeni. W Polsce zdarzają się wichury, więc zapotrzebowanie z rynku było na mocną i solidną antenę. 1200 udoskonalono, lekko odchudzono w stosunku do pierwotnej wersji (po badaniach obciążenia wiatrem, aby nie pogorszyć wytrzymałości) i zaoferowano w bardziej przystępnej cenie. Na dalsze odchudzanie nie ma co liczyć. Ten produkt jest odpowiedzią na konkretne potrzeby i wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Aktualnie nie, wygląda na to, że nie będzie go, zamiast pojawi się TechniCorder STC (kolory: czarny, srebrny, czerwony, niebieski, fioletowy lub złoty, jeszcze bez UHD).

Konkretnie ten: https://www.technisat.com/pl_PL/TechniCorder-ISIO-STC/352-10904-10127/

Cena powinna być niższa (uwzględniając dysk 1TB).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Trudno powiedzieć, tak naprawdę to były głównie pod temat UHD, skończyły się równo z finałem, podejrzewam, że nie będzie powodu, żeby je ściągać - najwyżej jeśli w UHD Rai puściłby też Igrzyska Olimpijskie - nie wiem jak tam z prawami, nie interesowałem się tematem na razie. Ale może jeszcze wskoczy coś w przyszłym tygodniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy tylko 4K musi być powodem do ściągnięcia takich rarytasów? :roll: Przecież w TivuSat jest mnóstwo fajnych kanałów, w tym kilka HD - na dodatek krążą plotki, że jeszcze w tym roku ilość kanałów HD w TivuSat gwałtownie wzrośnie, więc wtedy to będzie jeszcze bardziej ciekawa oferta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie musi być, ale jest małe zainteresowanie - w ciągu roku o TivuSat były może ze 2 zapytania i dopiero UHD rozruszało temat ;) Tymczasem kupując hurtowo sens ma tylko ściągnięcie większej ilości. Później robią się z tego leżaki magazynowe :/ Był też rozważany Fransat, ale stanęło na tym, że jest tak mały popyt, że to się będzie tylko leżało i kurzyło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłeś, wysyłka jeszcze dziś DHL, CAM jest aktywny - wszystkie oferowane w Hollexie były odpalone wcześniej (gdyż są aktywne bezterminowo, znaczy bodajże do 2099 roku, więc nie było sensu tego zrzucać na klienta ;) ). Wszystkie CAM-y były też sprawdzone, więc wrzucasz i działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety nie siedzę w kartach NTV Plus - raz przyszedł klient z kartą i ruszyła na miejscu "z kopa", więc kupił :) Ale NTV Plus ma kilka wersji kart - któreś mogą być parowane (chociaż z drugiej strony widzę w sieci, że są osoby korzystające z kart na oscam). Jeśli będziesz miał kartę, to stuknij na PW - ustalimy jak wykombinować, żeby przetestować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja karta NTV+ to taka karta

20160704_131521_zpss90agtah.jpg

 

Wiem też że są nowe karty Orca  :wink:  które nie łatwo zdobyć. Ciekawe jest właśnie to że są też tacy którzy mają karty w oscam i wszystko działa ale kogo nie zapytam ze wschodu każdy odpowiada że się nie da  :mrgreen: także tematu odbioru karty w oscam nie podejmuje ale fajnie było by aby choć w module bez CI+ ruszyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...