Skocz do zawartości

Czy będzie w Hollex ten produkt?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

modułow CI+ nikt jeszcze nie widział, podobnie jak tunerów z CI+.

to będzie fajna rzecz jak nadawca będzie blokował przełączanie kanałów podczas reklam, albo możliwość nagrywania.

Wkrótce żeby mieć PŁATNĄ tv trzeba będzie mieć chip w mózgu wszczepiony i zgode na pobranie organów. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

A czy jest szansa na pojawienie się w ofercie tunera "Show Box Vitamin HD 5000"??? Bardzo mnie ten tuner zainteresował, po przeczytaniu testu zdaje się w popszednim wydaniu "Satkuriera" (zresztą założyłem o nim temat w dziale "Inne Odbiorniki"), ale wolałbym go ewentualnie kupić właśnie w (wypróbowanym już kilka razy :D ) "Hollexie", a nie na "Allegro", czy zagranicą???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aktualny dystrybutor nie odzywał się, więc póki co nie zanosi się na opis w SAT Kurierze, na pewno nie będzie go w 10/2010, bo już mam komplet sprzętu na testy, w kolejnych numerach się zobaczy. Także nic mi nie wiadomo w kwestii pojawienia się tego modelu w Hollexie. Podpytam się i jeśli się coś dowiem, to dam znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są plany sprzedaży tunera Dr HD F16 ? http://dr-hd.com/products/f16.html

Dość ciekawy tuner z głowicą SAT i naziemną,popularny wśród DX-erów.Na pewno perspektywa sprowadzania z Czech wielu odstrasza bo nie wiadomo co z gwarancją.A i koszty wysyłki 15 Euro są dość okazałe.Tuner w CZ kosztuje 279 Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach powinien pokazać się Golden Media Uni-box (mam go na testach i po sierpniowej aktualizacji oprogramowania jest nieźle, aczkolwiek muszę go bardzo solidnie przemaglować w kwestii modułów CI, od poniedziałku będę go męczyć dalej), nadal jest GoSat (choć to resztki), Golden Interstar jako taki nie ma w sumie nic nowego, ostatni był chyba 980. Największy sukces odniosły jednak Xpeed-y, nie będzie łatwo im dorównać ;)

 

Powiem Wam, że ogólnie zrobiło się kiepsko z różnorodnością sprzętu i to nawet nie chodzi o marki - rynek zalały konstrukcje na procesorach ALI, w efekcie sprzęty nawet od różnych producentów są do siebie często podobne, zbliżone OSD, podobne możliwości, ale na to już nic poradzić się nie da ;)

 

Konwertery od GI były, są i będą - to sprawdzone produkty i nic mi nie wiadomo, aby miały znikać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Czy będzie w Hollex ten produkt?

 

Postprzez efekt » 9 wrz 2010, o 22:55

 

Kiedy znany nam mało TECHNOMATE 8000 HD COMBO PVR będzie w hollex oraz testy i oceny w magazynie satkurier.

 

Aktualny dystrybutor nie odzywał się, więc póki co nie zanosi się na opis w SAT Kurierze, na pewno nie będzie go w 10/2010, bo już mam komplet sprzętu na testy, w kolejnych numerach się zobaczy. Także nic mi nie wiadomo w kwestii pojawienia się tego modelu w Hollexie. Podpytam się i jeśli się coś dowiem, to dam znać ;)

 

napisałem do dystrybutora TECHNOMATE o 8000 HD COMBO PVR czy satkurier mógłby przetestować ten tuner w odpowiedzi dostałem taka odp:

Witam,

 

Jest to zależne od SatKuriera - chętnie byśmy oddali go do testów - kwestia dogadania szczegółów.

sklep@tvsat-sklep.com/http://www.tvsat-sklep.com

--

Pozdrowienia,

 

wiec czy teraz będzie może szansa na testy? panie Mr.Orbita :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa jest cały czas ;) Jeśli jakakolwiek firma/dystrybutor/producent ma ochotę na opis swojego produktu w drukowanym wydaniu magazynu SAT Kurier po prostu daje znać telefonicznie lub mailowo (a można nawet na żywo - podjechać do firmy w Krakowie lub złapać kogoś z redakcji na SAT Krak w przyszłym tygodniu), podsyła testowy egzemplarz i jedziemy ;) W tej chwili zbieram produkty na 11/2010 (tu może być ciasno) i 12/2010.

 

Zwykle po testach, jeśli nie mamy uwag, wydajemy zalecenie do Hollexu i ekipa Hollexu podejmuje decyzję o wprowadzeniu do sprzedaży, więc jest też szansa na biznes - tym bardziej zapraszam każdą zainteresowaną firmę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarówno w pierwszym przypadku jak i w drugim odpowiedź jest taka sama: może być problem, bo oferty mogą mieć narzucone ograniczenie w kwestii dystrybucji, jak TNK w Polsce (czyli że sprzedaż poza Niemcami/Austrią jest teoretycznie zabroniona). Zobaczymy dopiero. Chociaż w kwestii HD+ jest blisko, bo wprowadzone niedawno do sprzedaży odbiorniki Topfield SRP-2401 CI+ PVR 500GB są oferowane w zestawach z modułem CI+ i kartą HD+. Może same moduły dla HD+ też się pokażą, ale jak pisałem - to skomplikowany temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...