Skocz do zawartości

Czy będzie w Hollex ten produkt?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Jakby co w ostatnim czasie pojawiły się eksperymentalnie (na razie skromne ilości):

- CAM Fransat (zamiast niewygodnych tunerów - główna zaleta to 4K z CAM, ale do SFR Sport 4K chyba trzeba udowodnić, że jest się Francuzem, nie próbowałem tego...)

- karty na pakiet Bis TV (francuski, Viaccess)

 

Może za jakieś ~2-3 tygodnie pokażą się nowe wersje Octagona SX88 - SX88+ (w sumie to samo, tylko uzupełnione o E-AC3) - o ile nie wyjdzie coś programowo do poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Ooo, z tego, co teraz widzę, tunera Vu+ Duo 4K nie ma już na stanie magazynowym w sklepie Hollex. :/ A jeszcze przed kilkunastoma minutami był! Czyżby tak szybko wszystkie jego sztuki się sprzedały? :shock: I co teraz? Kiedy można się spodziewać kolejnej dostawy tego tunera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były dodatkowe 2 sztuki, ale zdążyły się ulotnić zanim nawet dotarłem do firmy :( Generalnie zamówionych było dużo, ale od początku było wiadomo, że pierwsza partia Vu+ Duo 4K będzie bardzo ograniczona, podobnie jak było przy wprowadzaniu pozostałych modeli - rzucali kilka sztuk, a dopiero duże ilości pokazywały się z kolejnymi dostawami. Z zamówionych Duo 4K przez Hollex nie przyszła nawet połowa tego, co miało przyjść. I nie wiadomo kiedy będą kolejne i kiedy AB Com zrealizuje resztę zamówienia, bo cisza z ich strony.

 

Jeśli coś się dowiem kiedy będzie kolejna dostawa - dam znać, ale nie wiem jakie są szanse przed świętami... Ewentualnie możesz polować w innych sklepach - póki jeszcze ktoś ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, super! Dziękuję Ci bardzo, @Mr. Orbita, za informację. :D

 

 

9 minut temu, Mr. Orbita napisał:

Może będzie można zamawiać w weekend, wysyłki powinny być wtorek/środa

 

Mówiąc o tych wysyłkach, masz na myśli dopiero dostawę tych tunerów do sklepu Hollex, czy też mówisz o wysyłkach tego tunera już do klientów, którzy go sobie zamówili?

Aaa, i nie orientujesz się może, ile sztuk tunera Vu+ Duo 4K może tym razem przyjść do Hollex'u? Oby było więcej, niż poprzednio. :roll: W najbliższą środę, 12 grudnia br., będę w domu dopiero bardzo późnym wieczorem. Za to w poprzedzający poniedziałek i we wtorek będę przez cały dzień. Dobrze by było, gdyby możliwość zamówienia tego tunera pojawiła się jeszcze przed najbliższą środą. Wówczas bym sobie "klepnął" jego zamówienie. Jak będzie dopiero w środę to obawiam się, że znowu ktoś może mi ten tuner "sprzątnąć sprzed nosa". ;)  :/  No, ale zobaczymy. :)

Żeby dokonanie zamówienia było możliwe, przy tunerze tym, na stronie internetowej sklepu Hollex musi pojawić się ikonka zielonego koszyka. W tej chwili jej nie ma, a tuner ma obecnie status: "Dostępność - 3 dni". Status taki widnieje przy tym tunerze od wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek/środa wysyłki do klientów. Na sklepie możliwość zakupu zostanie włączona wcześniej, ale nie wiem kiedy.

Ilość ma być duża - zamówili sporo, ale poprzednio też miała być duża - także trudno wyrokować. Jeśli przyjdzie wszystko, to już do świąt powinno dla każdego starczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mr. Orbita napisał:

Jeśli przyjdzie wszystko, to już do świąt powinno dla każdego starczyć ;)

 

O ile kurier przed Świętami każdemu ten tuner "doniesie". ;)

OK, to w takim razie czekam na odblokowanie przez Hollex możliwości zamawiania tego tunera, tzn. na zielony koszyk przy nim na stronie sklepu internetowego. :)

Z moich wyliczeń wynika, że zamawianie powinno być już możliwe w najbliższy poniedziałek. Ale czy tak będzie? Nie wiemy. Jednak bardzo na to liczę. :?

 

@Mr. Orbita, a powiedz mi jeszcze, jak wygląda sytuacja z wewnętrznym twardym dyskiem, który można też w sklepie Hollex dokupić do tunera Vu+ Duo 4K?

Chodzi mi o dysk 2,5 cala (bo takie "wchodzą" do tego tunera), o pojemności 1 TB. Czy te dyski są aktualnie dostępne na stanie w sklepie Hollex? Bo ten tuner chciałbym właśnie zamówić sobie od razu wraz z tym dyskiem. Orientujesz się może, jakie to dokładnie są dyski? Jaka marka, model? Czy to są dobre dyski? Dobrej jakości? Zwłaszcza, jeśli chodzi o zastosowanie ich w w tunerze satelitarnym do nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam szczegółów. Modele dysków są różne, ale na bazie listy kilku sprawdzonych modeli o różnych pojemnościach właśnie pod kątem konkretnie działania z odbiornikami - wszystko zależy od dostępności dysków, bo to się dynamicznie zmienia. Co jakiś czas ekipa sprawdza nowe modele. Aktualnie wiem tylko, że 1 TB są Western Digital, a 2 TB wybrano Seagate. Zawsze dyski są dobierane przede wszystkim z myślą o pracy w odbiorniku, zapisu strumienia TS z określoną prędkością. Dyski są objęte osobną gwarancją. Z tego co wiem jeszcze nigdy żaden z wybranych sprawdzonych modeli zamontowanych przez sklep nie padł, także odpukać - wybory te są dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Orbita

OK, rozumiem. Dziękuję ci bardzo za informację. :)  Tak więc myślę, że chyba wszystko na chwilę obecną jest już dla mnie jasne. :)

Teraz już tylko pozostaje mi zaczekać, aż tuner Vu+ Duo 4K będzie ponownie dostępny w sklepie Hollex i dokonać w nim zamówienia sprzętu. ;)

 

Edycja - 8.12.2018r., godz.: 13:15 :

Tuner Vu+ Duo 4K jest już ponownie dostępny w sklepie Hollex. :)

Właśnie przed chwilką go sobie zamówiłem wraz z wewnętrznym twardym dyskiem. :D:jupi:

Tak więc, teraz pozostaje mi już tylko czekać na kuriera z moim sprzętem. ;)

Edytowane przez Barti
Dołączenie treści do postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...