Skocz do zawartości

Najlepsze oferty internetu mobilnego


Gość jaszek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generalizujesz :) To nie zależy tylko od "zapchania" nadajnika, ale i od jego - nazwijmy to - wyposażenia. W moim niewielkim mieście Plus ma tylko LTE 900 i 1800 (jest agregacja, ale nie każde urządzenie jest do niej przystosowane). W większości niewielkich miasteczek i miejscowości jest podobnie i chyba tylko Play jest wyjątkiem. Do tego ważne jest, czy dany BTS nie ma przypadkiem jakiejś kiepskiej radiolinii. 

 

Objaw zapchanego nadajnika to m. in. wysoki upload i niski download. Te wartości są albo zbliżone do siebie, albo nawet czasami wysyłanie jest szybsze. 

 

 

2 godziny temu, SatExpert napisał:

A gdzie Pre-Paid? :P

Pre-Paid to tylko KLUCZ Mobile mogę polecić i ich pakiet 100 GB w dzień + 200 GB w nocy za 50 zł. Ale sieć ta ma obecnie kłopoty finansowe, więc celowo jej początkowo nie umieściłem. Poza tym okolicznościowe promocje w Orange i chyba tyle niestety.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Klucz Mobile ,korzystałem przed rejestracją prepaidów i mogę powiedzieć ,że sieć działała dobrze ,zarówno rozmowy jak i internet ,doładowania kartami Plusa. Tylko właśnie mamy obecnie  rejestrację imienną kart i co się dzieje z naszymi danymi gdy operator zwija się z rynku? Może przesadzam ale dlatego wolę kogoś ze stałych operatorów lub ich submarek typu Nju czy Plush.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, czy jak kończy mi się umowa na internet domowy(ten z nielimitowanym pakietem danych ale z prędkością do 20Mb/s) T-mobile i bym chciał się z nimi dogadać istnieje jakiś dział utrzymania klienta wzorem nc+ czy cyfrowego Polsatu? I czy jestem w stanie otrzymać od nich jakieś promocyjne oferty?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Odświeżam temat.
Zna ktoś jak najtańszą ofertę internetu mobilnego (wystarczy 5 GB na mc, ewentualnie Facebook bez limitu, ale nie jest to konieczne) + nielimitowane rozmowy + SMS-y? Mam teraz heyah za 25 zł za miesiąc (no limit + 10 GB na mc). Interesuje mnie oferta wRodznie (60 dni za 30 zł no limit + 10GB na 60 dni), czy w okolicach Nowego Dworu (gmina Radwanice, woj. dolnośląskie) będzie dobry zasięg?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem mapki zasięgu Plusa i tak: w sąsiednim domu jest zasięg wewnątrz budynku, a tam, gdzie chciałbym korzystać to niby wewnątrz budynku nie ma zasięgu (który jest bliżej nadajnika). Widziałem na własne oczy, że jakiś nadajnik stoi w Nowym Dworze (taki czerwony i świeci, to od sygnału komórkowego, przepraszam, że takie pytania zadaję, ale jestem noobem w tej kwestii), tak ok. 1-1,5 km od miejsca, gdzie chciałbym korzystać. W związku z tym co napisałem mam pytanie, czy będę miał zasięg na piętrze budynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...