Skocz do zawartości

Usługi strumieniowe w Polsce i na świecie – dyskusja ogólna


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To już zależy co chcesz oglądać. W pakiecie start w NC+ połowa z 60 kanałów to FTA/DVB-T. W Ipli za 20 zł dostaniesz np. pakiet "news i rozrywka" i prawie 50 kanałów w tym tematyczne MTV, Discovery, National Geographic, History, BBC itp. a darmowych jest raptem kilka.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam Mi Box,z którego najczęściej korzystam na działce.Co do telewizji online w stream,to ja używam WP Pilot.W nim są podstawowe kanały typu TVP 1,TVP 2,TVN, Polsat,TV 4,TV Puls,WP.

Korzystam także z IPLA.W nim mam aktywny pakiet filmy i seriale czyli 23 kanały typu:Comedy Central,Filmbox,Axn,History itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zapowiada się ciekawie. :D

NC+GO już od dłuższego czasu stoi w miejscu , mam nadzieje, że MyCanal będzie godnym następcą na miarę 2020 roku. ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie będzie wydmuszka jak Player, tylko opcja tak jak we Francji, tzn. kupuje sobie na stronie ncplus.pl pakiet i mam do wyboru czy interesuje mnie dekoder do oglądania via sat czy Apple TV z aplikacją do oglądania tego samego tyle przez net to super, ale mam wątpliwości czy się na coś takiego zdobędą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
3 minuty temu, roberttosat napisał:

Tzn gdzie Ci powiedzieli jak jeszcze nikt nic nie wie? To, że mnie nie zostawią bez takiej usługi to ja wiem, ja ją chcę mieć po prostu bezpłatnie w ramach umowy SAT bo czasami przydaje mi się poza domem.

Wydaje mi się, że jedynie CP GO jest płatne.

Vectra Online, Horizon GO jest bezpłatne, to czemu za MyCanal mielibyśmy płacić?  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nc+...powiedzieli że pracują nad csłkowicie nową platformą która w marcu ma ruszyć i wtedy nowe urządzenia Apple będą mogły być używane.Wychodzi na to że mowa o MyCanal..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Jeśli MyCANAL pojawi się z aplikacją w takiej formie, jaką mają we Francji to bardzo dobra wiadomość, że może zastąpić nc+GO. Oby C+ 4K tam w końcu trafiło, by można było pooglądać poza domem ;) Podejrzewam, że może na 6 urodziny nc+ wprowadzą ten serwis do Polski.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
5 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Podejrzewam, że może na 6 urodziny nc+ wprowadzą ten serwis do Polski.

Myślisz , że 21 marca ruszą ? :D   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ciekawe co z Canal+Sport Online, NC+ tak jakby zapomniało o tej aplikacji. ;)

Mam nadzieje, ze ona zostanie.

@umek, jest coś takiego jak Vectra Online i tam sprawdza się  Eleven Sports  1 4K. Wystarczy w miarę świeży sprzęt (laptop, komputer) i można oglądać.  :P

A taki MyCanal myślę że na Smart TV, Android TV mógłby wylądować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...