Skocz do zawartości

Usługi strumieniowe w Polsce i na świecie – dyskusja ogólna


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth


 

32 minuty temu, darius010 napisał:
Czytam ten tekst wszędzie. Chcąc mieć wszystko. Ale po co?

Ja mam prawie wszystko , bo tak lubię. Takie hobby.  Jeden zbiera znaczki drugi kolekcjonuje usługi streamingowe.

Chcesz dobry film/ serial , to pieniądze w skarpecie leżeć nie mogą. ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszczególne usługi VOD bardziej bym porównał jako odpowiedniki kanałów tv premium niż całych platform. U nas i tak jest tego mało. Ja czekam np. na polski DAZN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann
58 minut temu, kingofsouth napisał:


 

 


Ja mam prawie wszystko , bo tak lubię. Takie hobby. Chcesz dobry film/ serial , to pieniądze w skarpecie leżeć nie mogą. ;)

 

Fakt, że chciałoby się mieć dostęp do " wszystkiego". Pomijając koszt takiej rozrywki a członkowie rodziny mają własne upodobania.Żeby to ogarnąć,  to potrzeba dużo wolnego czasu.

Przyjdzie czas to zrewiduję na pewno warunki umowy z operatorem.Serwisy internetowe obecnie są na pierwszym miejscu jeśli chodzi o telewizję.Wygoda , nie jest się niewolnikiem ramówki i coś pięknego- brak reklam.

 

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie neguję tego, że ktoś ma wszystkie. Chodzi mi o zupełnie coś innego, mamy Netflixa (ubogą wersję) i HBO Go i wszędzie widzę krzyk, aby nie więcej bo 20€ to i tak dużo. Polska to nie jest bogaty kraj, ale już nie przesadzajmy. Życzyłbym sobie Amazona oficjalnie, Hulu, Disney+, Starz play, CBS all access, DAZN itd. Nikt nie musi mieć wszystkiego, ale każdy powinien  mieć wybór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Życzyłbym sobie Amazona oficjalnie, Hulu, Disney+, Starz play, CBS all access, DAZN itd. Nikt nie musi mieć wszystkiego, ale każdy powinien  mieć wybór. 

Jest to bez sensu co piszesz. Hulu nie ma praktycznie praw poza USA do własnych produkcji, a kolejny serwis pokroju Showmaxa nie jest potrzebny. Produkcje Starz lecą na HBO Go, seriale CBS AA też są u nas dostępne.
U nas jest błędne przekonanie, że im więcej tym lepiej. Jest to ze szkodą dla klienta, ponieważ rozdrobnienie praw to najgorsze co może być.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to naturalna kolej rzeczy...jeśli kto myślał że na Netflixie się skończy to nie rozumie że zamienia się jeden serwis w inny...oglądamy to samo w inny sposób..Disney już planuje kilka serwisów w jednym,Amazon bierze się za sport..itp.Kwestia czasu i zaczną tworzyć internetowe platformy w której Netflix i inni będą tylko jednym z pakietów ..

 

Zresztą już Netflix stał się częścią w pakiecie Sky..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
19 godzin temu, lukimann napisał:

Gdyby tak jeszcze w końcu HBO poczuło oddech konkurencji na plecach.....

 

I pokazało jaka jest faktycznie rozdzielczość oraz bitrate w aplikacji HBO GO, tak jak to Netflix robi.

Amazon Prime Video takiej funkcji nie ma , ale w ich przypadku tego nie trzeba sprawdzać. Odpaliłem dzisiaj córce w (APV) "E.T"  pomijając ,że jest z dubbingiem :/  to jakość 1080p wzorcowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2019 o 15:29, Pawop napisał:


 


Jest to bez sensu co piszesz. Hulu nie ma praktycznie praw poza USA do własnych produkcji, a kolejny serwis pokroju Showmaxa nie jest potrzebny. Produkcje Starz lecą na HBO Go, seriale CBS AA też są u nas dostępne.
U nas jest błędne przekonanie, że im więcej tym lepiej. Jest to ze szkodą dla klienta, ponieważ rozdrobnienie praw to najgorsze co może być.

 

Większa liczba platform, to większy kontent. Ile mamy 30% tego co w USA? 

 

 

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Pawop napisał:

Kontentu jest wystarczająco. Chcesz cały kontent z USA, to się tam przeprowadź

Serio wystarczająco? Przecież wszystkie statystyki pokazują, że mamy jeden ze słabszych Netflixów na świecie, plus HBO i na tym koniec. To jest dużo? 

 

6 minut temu, umek napisał:

Tak jakby w tym USA jakieś cuda w tv leciały...no ale jak to mówią zagraniczne jest lepsze...

Względem polskiego przemysłu rozrywkowego, to cuda to mało powiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ilość była najważniejsza. Na Netlixie mamy wszyskie Originalsy i to najważniejsze. To jakie tytuły na licencji pojawiają się u nas jest uwarunkowane dostępnością tychże licencji. Mamy bardzo rozwinięty rynek medialny, jest C+, wspomniane przez Ciebie HBO, Polsat czy TVN.
Co byś jeszcze chciał? Wejdzie Disney+ to ich produkcje znikną z HBO Go i Netflixa (co już się dzieje), jeśli weszło by Hulu, to na kolejnym serwisie oglądał być te same filmy co na HBO, Netflixie czy Prime Video, bo na starsze produkcje jak widać nie ma wyłączności. Oczywiście do tego kolejne opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney+ ma być tańszy od Netflix więc co to za problem, w zamian dostaniemy dedykowane produkcję. I one mogłyby być u nas, lub nie, albo z opóźnieniem.

 

Hulu pomijając, że nie ma tematu w PL. To jest 8$ za choćby ich orgonalsy z których teraz mamy kilka.

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...