Jump to content
lukas_k

Kurierowy Bukmacher 2019

Recommended Posts

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 36
Obowiązuje na dni: 23-29.09.2019

 

1. Dominikana - USA (Polsat Sport 5:20 WT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
2. Kamerun - Argentyna (Polsat Sport Extra 6:50 WT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
3. Chiny - Kenia (Polsat Sport 7:50 WT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
4. Rosja - Holandia (Polsat Sport News 10:50 WT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
5. Japonia - Brazylia (Polsat Sport Extra 12:10 WT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
6. Rosja - Samoa (Polsat Sport 12:15 WT) - rugby, Puchar Świata w Japonii
7. Chrobry Głogów - Lech Poznań (Polsat Sport 17:15 WT) - piłka nożna, Puchar Polski
8. Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze (TVP Sport 18:25 WT) - piłka ręczna, liga polska
9. Real Valladolid - Granada CF (nSport+ 18:55 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska
10. Hellas Verona - Udinese Calcio (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 18:55 WT) - piłka nożna, liga włoska
11. Real Betis - Levante UD (Eleven Sports 3 19:55 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska
12. Widzew Łódź - Śląsk Wrocław (Polsat Sport Extra 20:15 WT) - piłka nożna, Puchar Polski
13. Serbia - Ukraina (Polsat Sport 20:20 WT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
14. Preston North End - Manchester City (Eleven Sports 2 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
15. Francja - Włochy (Polsat Sport News 20:50 WT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
16. FC Barcelona - Villarreal CF (C+ Sport 20:55 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska
17. Brescia Calcio - Juventus Turyn (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:55 WT) - piłka nożna, liga włoska
18. Fidżi - Urugwaj (Polsat Sport 7:15 ŚR) - rugby, Puchar Świata
19. Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin (Polsat Sport 14:50 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski
20. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok (Polsat Sport 17:15 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski
21. Torus Wybrzeże Gdańsk - Sandra SPA Pogoń Szczecin (TVP Sport 17:55 ŚR) - piłka ręczna, liga polska
22. Gwardia Wrocław - AZS AGH Kraków (Polsat Sport News 18:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
23. CD Leganes - Athletic Bilbao (nSport+ 18:55 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska
24. RCD Mallorca - Atletico Madryt (Eleven Sports 1 18:55 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska
25. AS Roma - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2 18:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
26. Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport Extra 19:30 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Superpuchar Polski
27. Valencia CF - Getafe CF (C+ Sport 2 19:55 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska
28. Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa (Polsat Sport 20:15 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski
29. Polska - Wyspy Owcze (TVP Sport 20:20 ŚR) - piłka ręczna kobiet, Eliminacje Mistrzostw Europy
30. Milton Keynes Dons - Liverpool FC (Eleven Sports 4 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
31. Real Madryt - Osasuna Pampeluna (Eleven Sports 1 20:55 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska
32. SSC Napoli - Cagliari Calcio (Eleven Sports 2 20:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
33. Inter Mediolan - Lazio Rzym (Eleven Sports 3 20:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
34. New York City - Atlanta United (Polsat Sport Extra 1:00 CZW) - piłka nożna, MLS
35. Włochy - Kanada (Polsat Sport 9:45 CZW) - rugby, Puchar Świata
36. Anglia - USA (Polsat Sport 12:45 CZW) - rugby, Puchar Świata
37. Odra Opole - Arka Gdynia (Polsat Sport 17:15 CZW) - piłka nożna, Puchar Polski
38. WKS Śląsk Wrocław - Hydrotruck Radom (Polsat Sport Extra 17:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga polska
39. SD Eibar - Sevilla FC (Eleven Sports 1 18:55 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska
40. TSV Hannover-Burgdorf - SG Flensburg-Handewitt (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
41. Celta Vigo - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 19:55 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska
42. Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź (Polsat Sport Extra 20:15 CZW) - piłka nożna, Puchar Polski
43. Valencia Basket Club - Morabanc Andorra (Sportklub 20:45 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
44. Real Sociedad - Deportivo Alaves (C+ Sport 20:55 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska
45. Torino FC - AC Milan (Eleven Sports 1 20:55 CZW) - piłka nożna, liga włoska
46. Dominikana - Argentyna (Polsat Sport 5:20 PT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
47. Chiny - Holandia (Polsat Sport 7:50 PT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
48. Rosja - USA (Polsat Sport 10:50 PT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
49. Korea Południowa - Kenia (Polsat Sport 15:00 PT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
50. Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów (Polsat Sport 17:15 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
51. GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza (Polsat Sport 17:30 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska
52. Fibrain AZS Politechnika Rzeszów - LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz (Sportklub 18:00 PT) - tenis stołowy, liga polska
53. Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
54. 1.FC Union Berlin - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
55. Korona Kielce - Śląsk Wrocław (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
56. Stoke City - Nottingham Forest (Eleven Sports 2 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska
57. Villarreal CF - Real Betis (C+ Sport 2, nSport+ 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
58. C. Joventut Badalona - Real Madryt (Sportklub 21:00 PT) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
59. Japonia - Serbia (Polsat Sport Extra 22:30 PT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
60. Denis Lebedev - Mike Wilson (Polsat Sport Fight 2:45 SOB) - boks, gala w Monako 
61. Dominikana - Holandia (Polsat Sport 5:20 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
62. Argentyna - Tonga (Polsat Sport News 6:45 SOB) - rugby, Puchar Świata w Japonii
63. Chiny - Serbia (Polsat Sport 7:50 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
64. Japonia - Irlandia (Polsat Sport News 9:15 SOB) - rugby, Puchar Świata w Japonii
65. Korea Południowa - Brazylia (Polsat Sport Extra 11:30 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
66. RPA - Namibia (Polsat Sport 11:45 SOB) - rugby, Puchar Świata w Japonii
67. Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol - Darussafaka Tekfen (Sportklub 12:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
68. PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
69. Athletic Bilbao - Valencia CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
70. SSV Jahn Regensburg - HSV Hamburg (Eleven Sports 3 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
71. Sheffield United - Liverpool FC (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
72. Turk Telekom - Galatasaray Doga Sigorta Stambuł (Sportklub 14:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
73. Raków Częstochowa - Wisła Płock (nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
74. Juventus Turyn - SPAL 2013 (Eleven Sports 3 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
75. SC Paderborn - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
76. RB Lipsk - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
77. Getafe CF - FC Barcelona (C+ 15:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
78. Tottenham Hotspur - Southampton FC (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
79. Legia Warszawa - Lechia Gdańsk (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
80. Kamerun - USA (Polsat Sport Extra 17:00 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
81. MOL-Pick Szeged - SG Flensburg-Handewitt (nSport+ 17:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
82. Sampdoria Genua - Inter Mediolan (Eleven Sports 1 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
83. ALBA Berlin - s.Oliver Wurzburg (Sportklub 18:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, Puchar Niemiec
84. Borussia Dortmund - Werder Brema (C+ Now 18:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
85. Everton  FC - Manchester City (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
86. Granada CF - CD Leganes (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
87. PEC Zwolle - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 18:25 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
88. Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń (nSport+ 19:15 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
89. Górnik Zabrze - Lech Poznań (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
90. FC Porto - PGE VIVE Kielce (C+ 19:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
91. Jack Hermansson - Jared Cannonier (Polsat Sport Extra 20:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night
92. Unicaja Malaga - Iberostar Tenerife (Sportklub 20:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
93. US Sassuolo - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska
94. Ajax Amsterdam - FC Groningen (Polsat Sport News 20:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
95. Atletico Madryt - Real Madryt (Eleven Sports 1 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
96. Rosja - Kenia (Polsat Sport 23:00 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
97. Errol Spence Jr. - Shawn Porter (C+ Sport 3:00 ND) - boks, walka o pasy WBC World i IBF World w Los Angeles
98. Dominikana - Serbia (Polsat Sport 5:20 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
99. Gruzja - Urugwaj (Polsat Sport Fight 7:15 ND) - rugby, Puchar Świata w Japonii
100. Chiny - Argentyna (Polsat Sport 7:50 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
101. Australia - Walia (Polsat Sport Fight 9:45 ND) - rugby, Puchar Świata w Japonii
102. Espanyol Barcelona - Real Valladolid (Eleven Sports 3 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
103. Arka Gdynia - Piast Gliwice (C+ Sport 12:10 ND) - piłka nożna, liga polska
104. Japonia - Holandia (Polsat Sport 12:10 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
105. Feyenoord Rotterdam - Twente Enschede (Polsat Sport News 12:10 ND) - piłka nożna, liga holenderska
106. SSC Napoli - Brescia Calcio (Eleven Sports 2 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
107. Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Astoria Bydgoszcz (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
108. Znicz Pruszków - Stal Rzeszów (TVP 3 13:00 ND) - piłka nożna, 2.liga polska
109. Formuła 1 - Grand Prix Rosji* (Eleven Sports 1 13:05 ND) 
110. FC St. Pauli - SV Sandhausen (Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
111. FRISCH AUF! Goppingen - TVB 1898 Stuttgart (Sportklub 13:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
112. SD Eibar - Celta Vigo (nSport+ 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
113. Korea Południowa - USA (Polsat Sport Extra 14:30 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
114. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska
115. Lazio Rzym - Genoa CFC (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
116. US Lecce - AS Roma (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
117. Fortuna Dusseldorf - SC Freiburg (C+ Sport 2 15:20 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
118. Deportivo Alaves - RCD Mallorca (Eleven Sports 4 15:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
119. Master Pharm Rugby Łódź - MKS Pogoń Awenta Siedlce (Polsat Sport Fight 16:00 ND) - rugby, liga polska
120. Dekorglass Działdowo - PKS Kolping FRAC Jarosław (Sportklub 16:00 ND) - tenis stołowy, liga polska
121. Rosja - Brazylia (Polsat Sport Extra 16:30 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
122. Wisła Kraków - Cracovia Kraków (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska
123. Orlen Wisła Płock - IFK Kristianstad (C+ Sport 17:00 ND) - piłka ręczna, liga polska
124. Leicester City - Newcastle United (C+ Sport 2 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
125. Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport Extra 17:45 ND) - piłka nożna, 1.liga polska
126. 1.FC Koln - Hertha Berlin (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
127. Cagliari Calcio - Hellas Verona (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
128. Levante UD - Osasuna Pampeluna (C+ Now 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
129. Montpellier Handball - Telekom Veszprem (nSport+ 18:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
130. FC Barcelona - Kirolbet Baskonia (Sportklub 19:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
131. AC Milan - AC Fiorentina (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska
132. Sevilla FC - Real Sociedad (C+ Sport 2 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
133. New York Red Bulls - D.C. United (Polsat Sport Extra 23:25 ND) - piłka nożna, MLS

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Dominikana - USA 2
2. Kamerun - Argentyna 2
3. Chiny - Kenia 1
4. Rosja - Holandia 1
5. Japonia - Brazylia 2
6. Rosja - Samoa 1
7. Chrobry Głogów - Lech Poznań 2
8. Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze 1
9. Real Valladolid - Granada CF 2
10. Hellas Verona - Udinese Calcio 1


11. Real Betis - Levante UD 1
12. Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 2
13. Serbia - Ukraina 1
14. Preston North End - Manchester City 2
15. Francja - Włochy 1
16. FC Barcelona - Villarreal CF 1
17. Brescia Calcio - Juventus Turyn 2
18. Fidżi - Urugwaj 1
19. Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin 2
20. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 2


21. Torus Wybrzeże Gdańsk - Sandra SPA Pogoń Szczecin 2
22. Gwardia Wrocław - AZS AGH Kraków 1
23. CD Leganes - Athletic Bilbao 2
24. RCD Mallorca - Atletico Madryt 2
25. AS Roma - Atalanta Bergamo 1
26. Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski 1
27. Valencia CF - Getafe CF 1
28. Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa 2
29. Polska - Wyspy Owcze 1
30. Milton Keynes Dons - Liverpool FC 2


31. Real Madryt - Osasuna Pampeluna 1
32. SSC Napoli - Cagliari Calcio 1
33. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
34. New York City - Atlanta United 1
35. Włochy - Kanada 1
36. Anglia - USA 1
37. Odra Opole - Arka Gdynia 2
38. WKS Śląsk Wrocław - Hydrotruck Radom 2
39. SD Eibar - Sevilla FC 2
40. TSV Hannover-Burgdorf - SG Flensburg-Handewitt 2


41. Celta Vigo - Espanyol Barcelona 2
42. Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 2
43. Valencia Basket Club - Morabanc Andorra 1
44. Real Sociedad - Deportivo Alaves 1
45. Torino FC - AC Milan 2
46. Dominikana - Argentyna 1
47. Chiny - Holandia 2
48. Rosja - USA 1
49. Korea Południowa - Kenia 1
50. Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów 1


51. GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 2
52. Fibrain AZS Politechnika Rzeszów - LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz 1
53. Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart 2
54. 1.FC Union Berlin - Eintracht Frankfurt 2
55. Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2
56. Stoke City - Nottingham Forest 1
57. Villarreal CF - Real Betis 1
58. C. Joventut Badalona - Real Madryt 2
59. Japonia - Serbia 2
60. Denis Lebedev - Mike Wilson 1


61. Dominikana - Holandia 2
62. Argentyna - Tonga 1
63. Chiny - Serbia 2
64. Japonia - Irlandia 2
65. Korea Południowa - Brazylia 2
66. RPA - Namibia 1
67. Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol - Darussafaka Tekfen 2
68. PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia 2
69. Athletic Bilbao - Valencia CF X
70. SSV Jahn Regensburg - HSV Hamburg 2


71. Sheffield United - Liverpool FC 2
72. Turk Telekom - Galatasaray Doga Sigorta Stambuł 2
73. Raków Częstochowa - Wisła Płock 1
74. Juventus Turyn - SPAL 2013 1
75. SC Paderborn - Bayern Monachium 2
76. RB Lipsk - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
77. Getafe CF - FC Barcelona 2
78. Tottenham Hotspur - Southampton FC 1
79. Legia Warszawa - Lechia Gdańsk X
80. Kamerun - USA 2


81. MOL-Pick Szeged - SG Flensburg-Handewitt 2
82. Sampdoria Genua - Inter Mediolan 2
83. ALBA Berlin - s.Oliver Wurzburg 1
84. Borussia Dortmund - Werder Brema 1
85. Everton  FC - Manchester City 2
86. Granada CF - CD Leganes 1
87. PEC Zwolle - PSV Eindhoven 2
88. Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń 1
89. Górnik Zabrze - Lech Poznań 2
90. FC Porto - PGE VIVE Kielce 2


91. Jack Hermansson - Jared Cannonier 1
92. Unicaja Malaga - Iberostar Tenerife 1
93. US Sassuolo - Atalanta Bergamo 2
94. Ajax Amsterdam - FC Groningen 1
95. Atletico Madryt - Real Madryt X
96. Rosja - Kenia 1
97. Errol Spence Jr. - Shawn Porter 1
98. Dominikana - Serbia 2
99. Gruzja - Urugwaj 2
100. Chiny - Argentyna 1


101. Australia - Walia 2
102. Espanyol Barcelona - Real Valladolid 1
103. Arka Gdynia - Piast Gliwice X
104. Japonia - Holandia 2
105. Feyenoord Rotterdam - Twente Enschede 1
106. SSC Napoli - Brescia Calcio 1
107. Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Astoria Bydgoszcz 1
108. Znicz Pruszków - Stal Rzeszów X
109. Formuła 1 - Grand Prix Rosji - L. Hamilton
110. FC St. Pauli - SV Sandhausen 1


111. FRISCH AUF! Goppingen - TVB 1898 Stuttgart 1
112. SD Eibar - Celta Vigo 2
113. Korea Południowa - USA 2
114. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1
115. Lazio Rzym - Genoa CFC 1
116. US Lecce - AS Roma 2
117. Fortuna Dusseldorf - SC Freiburg 1
118. Deportivo Alaves - RCD Mallorca 1
119. Master Pharm Rugby Łódź - MKS Pogoń Awenta Siedlce 1
120. Dekorglass Działdowo - PKS Kolping FRAC Jarosław 1


121. Rosja - Brazylia 1
122. Wisła Kraków - Cracovia Kraków 1
123. Orlen Wisła Płock - IFK Kristianstad 1
124. Leicester City - Newcastle United 1
125. Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 2
126. 1.FC Koln - Hertha Berlin 2
127. Cagliari Calcio - Hellas Verona 1
128. Levante UD - Osasuna Pampeluna 1
129. Montpellier Handball - Telekom Veszprem 2
130. FC Barcelona - Kirolbet Baskonia 1


131. AC Milan - AC Fiorentina X
132. Sevilla FC - Real Sociedad 1
133. New York Red Bulls - D.C. United 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 36
Obowiązuje na dni: 23-29.09.2019

 

 

1. Dominikana - USA  2
2. Kamerun - Argentyna  2
3. Chiny - Kenia  1
4. Rosja - Holandia  1
5. Japonia - Brazylia  2
6. Rosja - Samoa  2
7. Chrobry Głogów - Lech Poznań  2
8. Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze  1
12. Widzew Łódź - Śląsk Wrocław  1
13. Serbia - Ukraina  1

 


14. Preston North End - Manchester City  2
15. Francja - Włochy  1
16. FC Barcelona - Villarreal CF  1
17. Brescia Calcio - Juventus Turyn  2
18. Fidżi - Urugwaj  1
19. Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin  1
20. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok  1
24. RCD Mallorca - Atletico Madryt  1
26. Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski  2
27. Valencia CF - Getafe CF  1

 


29. Polska - Wyspy Owcze  1
30. Milton Keynes Dons - Liverpool FC  2
31. Real Madryt - Osasuna Pampeluna  1
32. SSC Napoli - Cagliari Calcio  1
33. Inter Mediolan - Lazio Rzym  1
34. New York City - Atlanta United  1
37. Odra Opole - Arka Gdynia  2
39. SD Eibar - Sevilla FC  2
42. Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź  1
45. Torino FC - AC Milan  2

 


46. Dominikana - Argentyna  1
49. Korea Południowa - Kenia  1
52. Fibrain AZS Politechnika Rzeszów - LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz  1
54. 1.FC Union Berlin - Eintracht Frankfurt  1
58. C. Joventut Badalona - Real Madryt  2
59. Japonia - Serbia  2
61. Dominikana - Holandia  2
62. Argentyna - Tonga  2
65. Korea Południowa - Brazylia  2
66. RPA - Namibia  1

 


68. PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia  2
69. Athletic Bilbao - Valencia CF  2
70. SSV Jahn Regensburg - HSV Hamburg  2
71. Sheffield United - Liverpool FC  2
73. Raków Częstochowa - Wisła Płock  1
74. Juventus Turyn - SPAL 2013  1
75. SC Paderborn - Bayern Monachium  2
76. RB Lipsk - Schalke 04 Gelsenkirchen  1
77. Getafe CF - FC Barcelona  2
80. Kamerun - USA  2

 


82. Sampdoria Genua - Inter Mediolan  1
83. ALBA Berlin - s.Oliver Wurzburg  1
84. Borussia Dortmund - Werder Brema  1
85. Everton  FC - Manchester City  2
86. Granada CF - CD Leganes  1
87. PEC Zwolle - PSV Eindhoven  2
88. Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń  1
89. Górnik Zabrze - Lech Poznań  2
90. FC Porto - PGE VIVE Kielce  2
91. Jack Hermansson - Jared Cannonier  1

 


92. Unicaja Malaga - Iberostar Tenerife  2
94. Ajax Amsterdam - FC Groningen  1
95. Atletico Madryt - Real Madryt  2
96. Rosja - Kenia  1
97. Errol Spence Jr. - Shawn Porter  1
98. Dominikana - Serbia  2
103. Arka Gdynia - Piast Gliwice  1
106. SSC Napoli - Brescia Calcio  1
107. Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Astoria Bydgoszcz  1
117. Fortuna Dusseldorf - SC Freiburg  1

 


118. Deportivo Alaves - RCD Mallorca  2
122. Wisła Kraków - Cracovia Kraków  2
123. Orlen Wisła Płock - IFK Kristianstad  1
125. Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec  2
131. AC Milan - AC Fiorentina  1
132. Sevilla FC - Real Sociedad  1
133. New York Red Bulls - D.C. United 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

7. Chrobry Głogów - Lech Poznań 2
8. Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze 1
9. Real Valladolid - Granada CF 2
10. Hellas Verona - Udinese Calcio 1


11. Real Betis - Levante UD 1
12. Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 2
13. Serbia - Ukraina 1
14. Preston North End - Manchester City 2
15. Francja - Włochy 2
16. FC Barcelona - Villarreal CF 1
17. Brescia Calcio - Juventus Turyn 2
18. Fidżi - Urugwaj 1
19. Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin 2
20. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 2


21. Torus Wybrzeże Gdańsk - Sandra SPA Pogoń Szczecin 1
22. Gwardia Wrocław - AZS AGH Kraków 1
23. CD Leganes - Athletic Bilbao 2
24. RCD Mallorca - Atletico Madryt 2
25. AS Roma - Atalanta Bergamo 1
26. Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski 1
27. Valencia CF - Getafe CF 1
28. Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa 2
29. Polska - Wyspy Owcze 1
30. Milton Keynes Dons - Liverpool FC 2


31. Real Madryt - Osasuna Pampeluna 1
32. SSC Napoli - Cagliari Calcio 1
33. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
34. New York City - Atlanta United 1
35. Włochy - Kanada 1
36. Anglia - USA 1
37. Odra Opole - Arka Gdynia 2
38. WKS Śląsk Wrocław - Hydrotruck Radom 2
39. SD Eibar - Sevilla FC 2
40. TSV Hannover-Burgdorf - SG Flensburg-Handewitt 2


41. Celta Vigo - Espanyol Barcelona 2
42. Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 2
43. Valencia Basket Club - Morabanc Andorra 1
44. Real Sociedad - Deportivo Alaves 1
45. Torino FC - AC Milan 2
46. Dominikana - Argentyna 1
47. Chiny - Holandia 2
48. Rosja - USA 2
49. Korea Południowa - Kenia 1
50. Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów 1


51. GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 2
52. Fibrain AZS Politechnika Rzeszów - LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz 1
53. Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart 2
54. 1.FC Union Berlin - Eintracht Frankfurt 2
55. Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2
56. Stoke City - Nottingham Forest 1
57. Villarreal CF - Real Betis 1
58. C. Joventut Badalona - Real Madryt 2
59. Japonia - Serbia 2
60. Denis Lebedev - Mike Wilson 1


61. Dominikana - Holandia 2
62. Argentyna - Tonga 1
63. Chiny - Serbia 2
64. Japonia - Irlandia 2
65. Korea Południowa - Brazylia 2
66. RPA - Namibia 1
67. Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol - Darussafaka Tekfen 2
68. PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia 2
69. Athletic Bilbao - Valencia CF X
70. SSV Jahn Regensburg - HSV Hamburg 2


71. Sheffield United - Liverpool FC 2
72. Turk Telekom - Galatasaray Doga Sigorta Stambuł 2
73. Raków Częstochowa - Wisła Płock 1
74. Juventus Turyn - SPAL 2013 1
75. SC Paderborn - Bayern Monachium 2
76. RB Lipsk - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
77. Getafe CF - FC Barcelona 2
78. Tottenham Hotspur - Southampton FC 1
79. Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2
80. Kamerun - USA 2


81. MOL-Pick Szeged - SG Flensburg-Handewitt 2
82. Sampdoria Genua - Inter Mediolan 2
83. ALBA Berlin - s.Oliver Wurzburg 1
84. Borussia Dortmund - Werder Brema 1
85. Everton  FC - Manchester City 2
86. Granada CF - CD Leganes 1
87. PEC Zwolle - PSV Eindhoven 2
88. Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń 1
89. Górnik Zabrze - Lech Poznań 2
90. FC Porto - PGE VIVE Kielce 2


91. Jack Hermansson - Jared Cannonier 1
92. Unicaja Malaga - Iberostar Tenerife 1
93. US Sassuolo - Atalanta Bergamo 2
94. Ajax Amsterdam - FC Groningen 1
95. Atletico Madryt - Real Madryt 1
96. Rosja - Kenia 1
97. Errol Spence Jr. - Shawn Porter 1
98. Dominikana - Serbia 2
99. Gruzja - Urugwaj 2
100. Chiny - Argentyna 1


101. Australia - Walia 2
102. Espanyol Barcelona - Real Valladolid 1
103. Arka Gdynia - Piast Gliwice X
104. Japonia - Holandia 2
105. Feyenoord Rotterdam - Twente Enschede 1
106. SSC Napoli - Brescia Calcio 1
107. Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Astoria Bydgoszcz 1
108. Znicz Pruszków - Stal Rzeszów X
109. Formuła 1 - Grand Prix Rosji - L. Hamilton
110. FC St. Pauli - SV Sandhausen 1


111. FRISCH AUF! Goppingen - TVB 1898 Stuttgart 1
112. SD Eibar - Celta Vigo 2
113. Korea Południowa - USA 2
114. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1
115. Lazio Rzym - Genoa CFC 1
116. US Lecce - AS Roma 2
117. Fortuna Dusseldorf - SC Freiburg 1
118. Deportivo Alaves - RCD Mallorca 1
119. Master Pharm Rugby Łódź - MKS Pogoń Awenta Siedlce 1
120. Dekorglass Działdowo - PKS Kolping FRAC Jarosław 1


121. Rosja - Brazylia 1
122. Wisła Kraków - Cracovia Kraków 1
123. Orlen Wisła Płock - IFK Kristianstad 1
124. Leicester City - Newcastle United 1
125. Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 2
126. 1.FC Koln - Hertha Berlin 2
127. Cagliari Calcio - Hellas Verona 1
128. Levante UD - Osasuna Pampeluna 1
129. Montpellier Handball - Telekom Veszprem 2
130. FC Barcelona - Kirolbet Baskonia 1


131. AC Milan - AC Fiorentina X
132. Sevilla FC - Real Sociedad 1
133. New York Red Bulls - D.C. United 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019 - 35 Kolejka :

 


1. Czarnogóra - Polska  0:3
2. Słowenia - Macedonia Północna  1:3
3. Inter Mediolan - Slavia Praga  1:1
4. Olympique Lyon - Zenit Sankt Petersburg  1:1
5. Włochy - Bułgaria  3:1
6. Estonia - Holandia  1:3
7. SSC Napoli - Liverpool FC  2:0
8. Borussia Dortmund - FC Barcelona  0:0
9. Chelsea Londyn - Valencia CF  0:1
10. Benfica Lizbona - RB Lipsk  1:2
11. Ajax Amsterdam - LOSC Lille  3:0
12. Red Bull Salzburg - KRC Genk  6:2
13. Rosja - Korea Południowa  3:0
14. USA - Holandia  3:0
15. Chiny - Dominikana  3:0
16. Kenia - Brazylia  0:3
17. Kamerun - Japonia  0:3
18. Atletico Madryt - Juventus Turyn  0:4
19. Ukraina - Estonia  3:0
20. Paris Saint-Germain - Real Madryt  1:2
21. Słowenia - Rosja  0:3
22. Gwardia Opole - PGE VIVE Kielce  18:29
23. Olympiakos Pireus - Tottenham Hotspur  2:2
24. Club Brugge - Galatasaray Stambuł  0:0
25. Warta Poznań - Odra Opole  3:0
26. Holandia - Czechy  2:3
27. Francja - Włochy  3:1
28. Bayern Monachium - Crvena Zvezda Belgrad  3:0
29. Paris Saint-Germain - Real Madryt  3:0
30. Atletico Madryt - Juventus Turyn  2:2
31. Bayer Leverkusen - Lokomotiw Moskwa  1:2
32. Szachtar Donieck - Manchester City  0:3
33. Dinamo Zagrzeb - Atalanta Bergamo  4:0
34. Belgia - Serbia  0:3
35. Holandia - Serbia  2:3
36. Dominikana - Rosja  2:3
37. Argentyna - Kenia  3:0
38. Korea Południowa - Kamerun  3:0
39. Brazylia - USA  0:3
40. Japonia - Chiny  0:3
41. Czechy - Czarnogóra  2:3
42. Hiszpania - Niemcy  3:1
43. Eintracht Frankfurt - Arsenal Londyn  0:3
44. PSV Eindhoven - Sporting Lizbona  3:2
45. FC Basel - FK Krasnodar  5:0
46. Dynamo Kijów - Malmo FF  1:0
47. CFR Cluj - Lazio Rzym  2:1
48. Stade Rennes - Celtic Glasgow  1:1
49. Polska - Ukraina  3:0
50. Serbia - Austria  3:0
51. Rangers FC - Feyenoord Rotterdam  1:0
52. FC Porto - Young Boys Berno  2:1
53. AS Roma - Istanbul Basaksehir  4:0
54. Manchester United - FK Astana  1:0
55. Wolverhampton Wanderers - Sporting Braga  0:1
56. Borussia Monchengladbach - Wolfsberger AC  0:4
57. Japonia - Rosja  30:10
58. Piast Gliwice - Raków Częstochowa  2:1
59. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - MMTS Kwidzyn  32:20
60. Stal Nysa - LUK Politechnika Lublin  3:0
61. Holstein Kiel - Hannover 96  1:2
62. WKS Śląsk Wrocław - Filou Ostenda  70:83
63. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok  1:1
64. Schalke 04 Gelsenkirchen - 1.FSV Mainz  2:1
65. Genoa CFC - Cagliari Calcio  1:3
66. Southampton FC - Bournemouth AFC  1:3
67. Osasuna Pampeluna - Real Betis  0:0
68. Australia - Fidżi  39:21
69. Francja - Argentyna  23:21
70. Nowa Zelandia - Republika Południowej Afryki  23:13
71. Villarreal CF - Real Valladolid  2:0
72. VfB Stuttgart - SpVgg Greuther Furth  2:0
73. Leicester City - Tottenham Hotspur  2:1
74. Leeds United - Derby County  1:1
75. Orlen Wisła Płock - Kadetten Schaffhausen  27:23
76. ŁKS Łódź - Arka Gdynia  1:4
77. Udinese Calcio - Brescia Calcio  0:1
78. Bayern Monachium - 1.FC Koln  4:0
79. Bayer Leverkusen - 1.FC Union Berlin  2:0
80. Manchester City - Watford FC  8:0
81. UD Levante - SD Eibar  0:0
82. Lechia Gdańsk - Korona Kielce  2:0
83. Telekom Veszprem - THW Kiel  31:37
84. Grand Prix Wielkiej Brytanii na żużlu - Leon Madsen
85. Chrobry Głogów - Odra Opole  3:2
86. Juventus Turyn - Hellas Verona  2:1
87. Newcastle United - Brighton & Hove Albion  0:0
88. Atletico Madryt - Celta Vigo  0:0
89. Werder Brema - RB Lipsk  0:3
90. WKS Śląsk Wrocław - Filou Oostende  mecz nie będzie liczony
91. Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin  4:4
92. AC Milan - Inter Mediolan  0:2
93. Granada CF - FC Barcelona  2:0
94. Yair Rodriguez - Jeremy Stephens  wygrana Jeremy Stephens
95. Dominikana - Kenia  3:0
96. Kamerun - Holandia  0:3
97. Włochy - Namibia  47:22
98. Chiny - Brazylia  3:2
99. Irlandia - Szkocja  27:3
100. Rosja - Serbia  3:1
101. Getafe CF - RCD Mallorca  4:2
102. Wisła Płock - Wisła Kraków  2:1
103. Japonia - USA  2:3
104. ADO Den Haag - AZ Alkmaar  0:1
105. Anglia - Tonga  35:3
106. US Sassuolo - SPAL 2013  3:0
107. West Bromwich Albion - Huddersfield Town  4:2
108. Espanyol Barcelona - Real Sociedad  1:3
109. Formuła 1 - Grand Prix Singapuru -  Sebastian Vettel
110. PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam  1:1
111. Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze  1:1
112. Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy  2:2
113. West Ham United - Manchester United  2:0
114. US Lecce - SSC Napoli  1:4
115. Bologna FC - AS Roma  1:2
116. Stelmet Falubaz Zielona Góra - forBET Włókniarz Częstochowa  45:44
117. Valencia CF - CD Leganes  1:1
118. Cracovia Kraków - Legia Warszawa  1:2
119. Chelsea Londyn - Liverpool FC  1:2
120. Borussia Monchengladbach - Fortuna Dusseldorf  2:1
121. Atalanta Bergamo - AC Fiorentina  2:2
122. Sparta Praga - Slavia Praga  0:3
123. Athletic Bilbao - Deportivo Alaves  2:0
124. LASK Linz - Red Bull Salzburg  2:2
125. FOGO Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław  59:31
126. PGE VIVE Kielce - HC Motor Zaporoże  33:26
127. Lazio Rzym - Parma FC  2:0
128. Sevilla FC - Real Madryt  0:1
129. Arsenal Londyn - Aston Villa  3:2
130. Atlanta United - San Jose Earthquakes  3:1
131. New York Red Bulls - Philadelphia Union  2:0
132. FC Emmen - Feyenoord Rotterdam  3:3

 

 

Tabela :

 

 

1.tyrla - 663 pkt

(49-24;56-19;44-35;63-28;62-45;65-40;80-32;57-34;67-42;49-28;49-32;66-32;50-23;44-22;58-41;42-29;29-19;37-22;37-13;56-32;64-22;31-12;28-13;6-6;6-4;25-17;25-8;28-22;28-7;31-23;48-27;60-24;NT;NT;NT)

2.lukas_ k - 445 pkt
(51-32;57-28;46-47;69-37;59-60;61-63;84-46;60-48;78-55;53-37;53-44;72-56;56-39;40-29;59-67;55-48;33-25;41-31;41-18;59-33;66-31;28-17;29-18;3-9;9-3;23-26;25-13;32-27;25-15;32-35;57-36;61-39;28-24;54-40;76-54)
3.bartek2lp2 - 428 pkt

(44-23;54-31;42-51;67-39;59-60;64-60;85-45;62-46;75-58;54-36;51-46;71-57;53-42;47-32;57-57;46-44;33-25;42-30;38-21;51-32;66-31;30-15;26-17;3-9;9-3;23-26;27-11;32-27;24-16;34-33;57-36;61-38;28-24;53-41;76-54)

4.aro - 308 pkt

(29-13;27-17;27-22;39-22;41-26;42-36;52-18;34-26;34-35;36-24;36-27;36-34;34-25;30-19;36-30;30-33;19-15;22-21;25-13;41-24;43-23;22-12;21-10;1-10;5-5;12-16;18-8;22-17;18-10;23-24;37-20;39-22;21-12;40-22;40-33)

5.PLQba - 38 pkt

(49-34;28-22;34-27;NT;NT;36-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 37
Obowiązuje na dni: 30.09-6.10.2019

 

1. Wisła Płock - Arka Gdynia (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
2. Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot (Polsat Sport Extra 17:30 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska
3. VfB Stuttgart - SV Wehen Wiesbaden (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
4. Robert Parzęczewski - Patrick Mendy (Polsat Sport 19:00 PT) - boks, gala Tymex Boxing Night 9 w Częstochowie
5. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Sportklub 19:00 PT) - tenis stołowy, liga polska
6. ALBA Berlin - Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport News 19:45 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
7. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 20:20 PT) - piłka nożna, liga polska
8. Hertha Berlin - Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
9. Stal Mielec - GKS Jastrzębie (Polsat Sport Extra 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
10. Brescia Calcio - US Sassuolo (Eleven Sports 2 20:40 PT) - piłka nożna, liga włoska
11. Real Betis - SD Eibar (Eleven Sports 3 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
12. Polska - Argentyna (Polsat Sport, TVP Sport 5:20 SOB) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata
13. Brazylia - Rosja (Polsat Sport News 6:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata
14. Australia - Urugwaj (Polsat Sport Fight 7:15 SOB) - rugby, Puchar Świata
15. Tunezja - Włochy (Polsat Sport 7:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata
16. Australia - Iran (Polsat Sport 9:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata
17. Enea Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
18. Japonia - Samoa (Polsat Sport Fight 12:30 SOB) - rugby, Puchar Świata
19. CD Leganes - Levante UD (nSport+ 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
20. HSV Hamburg - SpVgg Greuther Furth (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
21. Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock (TVP Sport 12:55 SOB) - piłka ręczna, liga polska
22. Japonia - USA (Polsat Sport Extra 13:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata
23. Egipt - Kanada (Polsat Sport News 13:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata
24. Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
25. Fulham Londyn - Charlton Athletic (Eleven Sports 2 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
26. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Bahcesehir Koleji (Sportklub 14:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
27. Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa (C+ Sport, nSport+ 14:55 SOB) - piłka nożna, liga polska
28. SPAL 2013 - Parma FC (Eleven Sports 4 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
29. SC Freiburg - Borussia Dortmund (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
30. Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
31. Bayer Leverkusen - RB Lipsk (Eleven Sports 3 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
32. Liverpool FC - Leicester City (C+ Sport 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
33. Real Madryt - Granada CF (Eleven Sports 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
34. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Klingenthal* (TVP Sport 15:55 SOB)
35. Lech Poznań - Wisła Kraków (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
36. Chrobry Głogów - Warta Poznań (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
37. Hellas Verona - Sampdoria Genua (Eleven Sports 2 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
38. Acana Orzeł-Jelcz Laskowice - Clearex Chorzów (Sportklub 18:00 SOB) - futsal, liga polska
39. West Ham United - Crystal Palace (C+ Sport 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
40. Valencia CF - Deportivo Alaves (nSport+ 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
41. Schalke 04 Gelsenkirchen - 1.FC Koln (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
42. Grand Prix Polski na żużlu* (C+ 18:30 SOB)
43. Sparta Praga - MFK Karwina (Polsat Sport News 19:00 SOB) - piłka nożna, liga czeska
44. Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
45. Piotr Wawrzyniak - Ioannis Paloiologos (Polsat Sport 20:00 SOB) - sporty walki, gala Armia Fight Night 7
46. Red Bull Salzburg - Sportclub Rheindorf Altach (nSport+ 20:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
47. Iberostar Tenerife - Real Madryt (Sportklub 20:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
48. Genoa CFC - AC Milan (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska
49. Osasuna Pampeluna - Villarreal CF (C+ Sport 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
50. Giennadij Gołowkin - Siergiej Derewianczenko (C+ Sport 1:00 ND) - boks, walka o pasy IBF World i IBO World w Nowym Jorku 
51. Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens (TVP Sport 1:20 ND) - hokej na lodzie, NHL
52. Robert Whittaker - Israel Adesanya (Polsat Sport Extra 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC 243
53. Włochy - Polska (Polsat Sport, TVP Sport 5:20 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata
54. Nowa Zelandia - Namibia (Polsat Sport Fight 6:45 ND) - rugby, Puchar Świata
55. USA - Tunezja (Polsat Sport 7:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata
56. Francja - Tonga (Polsat Sport Fight 9:45 ND) - rugby, Puchar Świata
57. Iran - Brazylia (Polsat Sport Extra 11:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata
58. RCD Mallorca - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 3 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
59. ŁKS Łódź - Korona Kielce (C+ Sport 12:10 ND) - piłka nożna, liga polska
60. ADO Den Haag - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 12:10 ND) - piłka nożna, liga holenderska
61. AC Fiorentina - Udinese Calcio (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
62. HydroTruck Radom - Start Lublin (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
63. SPR Stal Mielec - MKS Zagłębie Lubin (TVP Sport 12:55 ND) - piłka ręczna, liga polska
64. Górnik Łęczna - Błękitni Stargard (TVP 3 13:00 ND) - piłka nożna, 2.liga polska
65. Borussia Monchengladbach - FC Augsburg (Eleven Sports 2 13:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
66. Celta Vigo - Athletic Bilbao (Eleven Sports 4 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
67. Fortuna Sittard - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
68. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska
69. Southampton FC - Chelsea Londyn (C+ 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
70. Bologna FC - Lazio Rzym (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
71. AS Roma - Cagliari Calcio (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
72. KS Budowlani Lublin - MKS Ogniwo Sopot (Polsat Sport Fight 15:00 ND) - rugby, liga polska
73. VfL Wolfsburg - 1.FC Union Berlin (C+ Sport 2 15:20 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
74. Real Valladolid - Atletico Madryt (Eleven Sports 2 15:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
75. MT Melsungen - TSV Hannover-Burgdorf (Sportklub 16:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
76. PSV Eindhoven - VVV-Venlo (Polsat Sport Extra 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska
77. Piast Gliwice - Legia Warszawa (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska
78. Newcastle United - Manchester United (C+ Sport 2 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
79. ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police (Polsat Sport 17:30 ND) - siatkówka kobiet, Superpuchar Polski
80. truly.work Stal Gorzów - Arged Malesa TŻ Ostrovia (nSport+ 17:45 ND) - żużel, baraż o ekstraklasę
81. Torino FC - SSC Napoli (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
82. Eintracht Frankfurt - Werder Brema (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
83. FK Jablonec - Slavia Praga (Polsat Sport News 18:00 ND) - piłka nożna, liga czeska
84. Real Sociedad - Getafe CF (C+ Sport 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
85. Kirolbet Baskonia - Unicaja Malaga (Sportklub 18:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
86. Argentyna - Japonia (Polsat Sport Extra 18:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata
87. Brose Bamberg - ALBA Berlin (Sportklub 20:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka
88. Inter Mediolan - Juventus Turyn (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska
89. FC Barcelona - Sevilla FC (C+ Sport 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
90. Kanada - Australia (Polsat Sport Extra 21:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata
91. Portland Timbers - San Jose Earthquakes (Polsat Sport News 22:20 ND) - piłka nożna, MLS
92. Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning (TVP Sport 23:05 ND) - hokej na lodzie, NHL
93. FC Dallas - Sporting Kansas City (Polsat Sport News 0:30 PN) - piłka nożna, MLS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Wisła Płock - Arka Gdynia 1
2. Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot 1
3. VfB Stuttgart - SV Wehen Wiesbaden 1
4. Robert Parzęczewski - Patrick Mendy 1
5. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz 2
6. ALBA Berlin - Zenit Sankt Petersburg 1
7. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1
8. Hertha Berlin - Fortuna Dusseldorf 1
9. Stal Mielec - GKS Jastrzębie 1
10. Brescia Calcio - US Sassuolo 2


11. Real Betis - SD Eibar 1
12. Polska - Argentyna 1
13. Brazylia - Rosja 1
14. Australia - Urugwaj 1
15. Tunezja - Włochy 2
16. Australia - Iran 2
17. Enea Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń 2
18. Japonia - Samoa 1
19. CD Leganes - Levante UD 1
20. HSV Hamburg - SpVgg Greuther Furth 1


21. Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock 2
22. Japonia - USA 2
23. Egipt - Kanada 2
24. Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur 2
25. Fulham Londyn - Charlton Athletic 1
26. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Bahcesehir Koleji 1
27. Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 1
28. SPAL 2013 - Parma FC 1
29. SC Freiburg - Borussia Dortmund 2
30. Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim 1


31. Bayer Leverkusen - RB Lipsk 2
32. Liverpool FC - Leicester City 1
33. Real Madryt - Granada CF 1
35. Lech Poznań - Wisła Kraków 1
36. Chrobry Głogów - Warta Poznań 2
37. Hellas Verona - Sampdoria Genua 2
38. Acana Orzeł-Jelcz Laskowice - Clearex Chorzów 2
39. West Ham United - Crystal Palace 1
40. Valencia CF - Deportivo Alaves 1


41. Schalke 04 Gelsenkirchen - 1.FC Koln 1
43. Sparta Praga - MFK Karwina 1
44. Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin 1
45. Piotr Wawrzyniak - Ioannis Paloiologos 1
46. Red Bull Salzburg - Sportclub Rheindorf Altach 1
47. Iberostar Tenerife - Real Madryt 2
48. Genoa CFC - AC Milan 2
49. Osasuna Pampeluna - Villarreal CF 2
50. Giennadij Gołowkin - Siergiej Derewianczenko 1


51. Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens 1
52. Robert Whittaker - Israel Adesanya 1
53. Włochy - Polska 2
54. Nowa Zelandia - Namibia 1
55. USA - Tunezja 1
56. Francja - Tonga 1
57. Iran - Brazylia 2
58. RCD Mallorca - Espanyol Barcelona 2
59. ŁKS Łódź - Korona Kielce X
60. ADO Den Haag - Ajax Amsterdam 2


61. AC Fiorentina - Udinese Calcio 1
62. HydroTruck Radom - Start Lublin 1
63. SPR Stal Mielec - MKS Zagłębie Lubin 1
64. Górnik Łęczna - Błękitni Stargard 1
65. Borussia Monchengladbach - FC Augsburg 1
66. Celta Vigo - Athletic Bilbao 2

67. Fortuna Sittard - Feyenoord Rotterdam 2
68. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1
69. Southampton FC - Chelsea Londyn 2
70. Bologna FC - Lazio Rzym 2


71. AS Roma - Cagliari Calcio 1
72. KS Budowlani Lublin - MKS Ogniwo Sopot 1
73. VfL Wolfsburg - 1.FC Union Berlin 1
74. Real Valladolid - Atletico Madryt 2
75. MT Melsungen - TSV Hannover-Burgdorf 1
76. PSV Eindhoven - VVV-Venlo 1
77. Piast Gliwice - Legia Warszawa 2
78. Newcastle United - Manchester United 2
79. ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police 2
80. truly.work Stal Gorzów - Arged Malesa TŻ Ostrovia 1


81. Torino FC - SSC Napoli 2
82. Eintracht Frankfurt - Werder Brema 1
83. FK Jablonec - Slavia Praga 2
84. Real Sociedad - Getafe CF 1
85. Kirolbet Baskonia - Unicaja Malaga 2
86. Argentyna - Japonia 1
87. Brose Bamberg - ALBA Berlin 2
88. Inter Mediolan - Juventus Turyn 1
89. FC Barcelona - Sevilla FC 1
90. Kanada - Australia 1

 

91. Portland Timbers - San Jose Earthquakes 1
92. Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning 2
93. FC Dallas - Sporting Kansas City 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Wisła Płock - Arka Gdynia X
2. Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot 1
3. VfB Stuttgart - SV Wehen Wiesbaden 1
4. Robert Parzęczewski - Patrick Mendy 1
5. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz 2
6. ALBA Berlin - Zenit Sankt Petersburg 1
7. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1
8. Hertha Berlin - Fortuna Dusseldorf 1
9. Stal Mielec - GKS Jastrzębie 1
10. Brescia Calcio - US Sassuolo 2


11. Real Betis - SD Eibar 1
12. Polska - Argentyna 1
13. Brazylia - Rosja 1
14. Australia - Urugwaj 1
15. Tunezja - Włochy 2
16. Australia - Iran 2
17. Enea Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń 2
18. Japonia - Samoa 1
19. CD Leganes - Levante UD 1
20. HSV Hamburg - SpVgg Greuther Furth 1


21. Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock 2
22. Japonia - USA 2
23. Egipt - Kanada 2
24. Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur 2
25. Fulham Londyn - Charlton Athletic 1
26. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Bahcesehir Koleji 1
27. Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 1
28. SPAL 2013 - Parma FC 1
29. SC Freiburg - Borussia Dortmund 2
30. Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim 1


31. Bayer Leverkusen - RB Lipsk 2
32. Liverpool FC - Leicester City 1
33. Real Madryt - Granada CF 1
35. Lech Poznań - Wisła Kraków 1
36. Chrobry Głogów - Warta Poznań 2
37. Hellas Verona - Sampdoria Genua 2
38. Acana Orzeł-Jelcz Laskowice - Clearex Chorzów 2
39. West Ham United - Crystal Palace 1
40. Valencia CF - Deportivo Alaves 1


41. Schalke 04 Gelsenkirchen - 1.FC Koln 1
43. Sparta Praga - MFK Karwina 1
44. Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin 1
45. Piotr Wawrzyniak - Ioannis Paloiologos 1
46. Red Bull Salzburg - Sportclub Rheindorf Altach 1
47. Iberostar Tenerife - Real Madryt 2
48. Genoa CFC - AC Milan 2
49. Osasuna Pampeluna - Villarreal CF 2
50. Giennadij Gołowkin - Siergiej Derewianczenko 1


51. Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens 1
52. Robert Whittaker - Israel Adesanya 1
53. Włochy - Polska 2
54. Nowa Zelandia - Namibia 1
55. USA - Tunezja 1
56. Francja - Tonga 1
57. Iran - Brazylia 2
58. RCD Mallorca - Espanyol Barcelona 2
59. ŁKS Łódź - Korona Kielce X
60. ADO Den Haag - Ajax Amsterdam 2


61. AC Fiorentina - Udinese Calcio 1
62. HydroTruck Radom - Start Lublin 1
63. SPR Stal Mielec - MKS Zagłębie Lubin 1
64. Górnik Łęczna - Błękitni Stargard 1
65. Borussia Monchengladbach - FC Augsburg 1
66. Celta Vigo - Athletic Bilbao 2

67. Fortuna Sittard - Feyenoord Rotterdam 2
68. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1
69. Southampton FC - Chelsea Londyn 2
70. Bologna FC - Lazio Rzym 2


71. AS Roma - Cagliari Calcio 1
72. KS Budowlani Lublin - MKS Ogniwo Sopot 1
73. VfL Wolfsburg - 1.FC Union Berlin 1
74. Real Valladolid - Atletico Madryt 2
75. MT Melsungen - TSV Hannover-Burgdorf 1
76. PSV Eindhoven - VVV-Venlo 1
77. Piast Gliwice - Legia Warszawa 2
78. Newcastle United - Manchester United 2
79. ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police 2
80. truly.work Stal Gorzów - Arged Malesa TŻ Ostrovia 1


81. Torino FC - SSC Napoli 2
82. Eintracht Frankfurt - Werder Brema 1
83. FK Jablonec - Slavia Praga 2
84. Real Sociedad - Getafe CF 1
85. Kirolbet Baskonia - Unicaja Malaga 2
86. Argentyna - Japonia 1
87. Brose Bamberg - ALBA Berlin 2
88. Inter Mediolan - Juventus Turyn 1
89. FC Barcelona - Sevilla FC 1
90. Kanada - Australia 1

 

91. Portland Timbers - San Jose Earthquakes 1
92. Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning 2
93. FC Dallas - Sporting Kansas City 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019 

Zestaw par na tydzień: 37
Obowiązuje na dni: 30.09-6.10.2019

 

 

1. Wisła Płock - Arka Gdynia  2
2. Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot  1
3. VfB Stuttgart - SV Wehen Wiesbaden  1
9. Stal Mielec - GKS Jastrzębie  1
12. Polska - Argentyna  1
13. Brazylia - Rosja  1
14. Australia - Urugwaj  1
18. Japonia - Samoa  2
19. CD Leganes - Levante UD  X
21. Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock  2

 


22. Japonia - USA  2
29. SC Freiburg - Borussia Dortmund  2
30. Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim  1
31. Bayer Leverkusen - RB Lipsk 1
33. Real Madryt - Granada CF  1
35. Lech Poznań - Wisła Kraków  1
36. Chrobry Głogów - Warta Poznań  2
37. Hellas Verona - Sampdoria Genua  2
40. Valencia CF - Deportivo Alaves  1
46. Red Bull Salzburg - Sportclub Rheindorf Altach  1
47. Iberostar Tenerife - Real Madryt  2

 


48. Genoa CFC - AC Milan  2
51. Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens  2
53. Włochy - Polska  2
54. Nowa Zelandia - Namibia  1
55. USA - Tunezja  1
56. Francja - Tonga  2
57. Iran - Brazylia  2
58. RCD Mallorca - Espanyol Barcelona  1
59. ŁKS Łódź - Korona Kielce  1
60. ADO Den Haag - Ajax Amsterdam  2

 


68. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze  1
69. Southampton FC - Chelsea Londyn  2
70. Bologna FC - Lazio Rzym  2
72. KS Budowlani Lublin - MKS Ogniwo Sopot  2
76. PSV Eindhoven - VVV-Venlo  1
78. Newcastle United - Manchester United  2
79. ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police  1
80. truly.work Stal Gorzów - Arged Malesa TŻ Ostrovia  2
81. Torino FC - SSC Napoli  2
83. FK Jablonec - Slavia Praga  2

 


84. Real Sociedad - Getafe CF  1
85. Kirolbet Baskonia - Unicaja Malaga  1
88. Inter Mediolan - Juventus Turyn  2
89. FC Barcelona - Sevilla FC  2

90. Kanada - Australia  2
91. Portland Timbers - San Jose Earthquakes  1
93. FC Dallas - Sporting Kansas City  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 38
Obowiązuje na dni: 7-13.10.2019

 

1. Brazylia - Senegal (TVP Sport 13:55 CZW) - piłka nożna, mecz towarzyski
2. Kazachstan - Cypr (Polsat Sport 15:50 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
3. Exact Systems Norwid Częstochowa - Stal Nysa (Polsat Sport Extra 17:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
4. Łotwa - Polska (Polsat Sport, TVP Sport, TVP 1 20:35 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
5. Holandia - Irlandia Północna (Polsat Sport Extra 20:35 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
6. Austria - Izrael (Polsat Sport News 20:35 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
7. Rosja - Szkocja (Polsat Sport Premium 1 20:35 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
8. Macedonia Północna - Słowenia (Polsat Sport Premium 2 20:35 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
9. THW Kiel - HSG Nordhorn-Lingen (Sportklub 22:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
10. CSKA Moskwa - Bayern Monachium (Polsat Sport News 22:50 CZW) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
11. Polska - Australia (Polsat Sport, TVP Sport 5:25 PT) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata
12. Tunezja - Brazylia (Polsat Sport News 6:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata
13. Włochy - Rosja (Polsat Sport 7:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata
14. Argentyna - Iran (Polsat Sport News 9:07 PT) - siatkówka mężczyzn, Puchar Swiata
15. USA - Kanada (Polsat Sport 10:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata
16. Japonia - Egipt (Polsat Sport News 12:10 PT) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata
17. Australia - Gruzja (Polsat Sport Fight 12:15 PT) - rugby, Puchar Świata
18. Rosja U-21 - Polska U-21 (TVP Sport 15:35 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
19. Developres SkyRes Rzeszów - DPD Legionovia Legionowo (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka kobiet, liga polska
20. Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Polsat Sport Extra 17:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
21. Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra (Polsat Sport News 18:00 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska
22. Czechy - Anglia (Polsat Sport, TVP Sport 20:35 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
23. Islandia - Francja (Polsat Sport Extra 20:35 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
24. Portugalia - Luksemburg (Polsat Sport News 20:35 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
25. Turcja - Albania (Polsat Sport Premium 1 20:35 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
26. Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL
27. Nowa Zelandia - Włochy (Polsat Sport 6:45 SOB) - rugby, Puchar Świata
28. Anglia - Francja (Polsat Sport 10:15 SOB) - rugby, Puchar Świata
29. Bahcesehir Koleji - Afyon Belediyesi (Sportklub 12:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
30. PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
31. Irlandia - Samoa (Polsat Sport Fight 12:45 SOB) - rugby, Puchar Świata
32. Polska - Reszta Świata (TVP Sport 13:05 SOB) - żużel, mecz towarzyski
33. Jastrzębski Węgiel - Power Volley Milano (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, Giganci Siatkówki 2019
34. Gruzja - Irlandia (Polsat Sport News 14:50 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
35. RC Lechia Gdańsk - RzKS Juvenia Kraków (Polsat Sport Fight 15:00 SOB) - rugby, liga polska
36. Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Tarnów (TVP Sport 15:35 SOB) - piłka ręczna, liga polska
37. PGE Skra Bełchatów - Gas Saley Piacenza Volley (Polsat Sport 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, Giganci Siatkówki 2019
38. PGE VIVE Kielce - Montpellier HB (C+ Sport 17:35 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
39. Dania - Szwajcaria (Polsat Sport Extra 17:50 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
40. Wyspy Owcze - Rumunia (Polsat Sport News 17:50 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
41. New York Rangers - Edmonton Oilers (TVP Sport 19:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL
42. Andrzej Grzebyk - Robert Fonseca (Polsat Sport 20:00 SOB) - sporty walki, gala FEN 26 we Wrocławiu
43. Unicaja Malaga - C.Joventut Badalona (Sportklub 20:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
44. Włochy - Grecja (Polsat Sport Extra 20:35 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
45. Norwegia - Hiszpania (Polsat Sport News 20:35 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
46. Joanna Jędrzejczyk - Michelle Waterson (Polsat Sport 2:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night
47. Jessica McCaskill - Erica Anabella Farias (TVP Sport 3:00 ND) - boks, walka o pasy WBC World i WBA World w Chicago
48. Argentyna - Rosja (Polsat Sport Extra 3:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata
49. Dmitry Bivol - Lenin Castillo (TVP Sport 3:55 ND) - boks, walka o pasy WBC World i WBA World w Chicago
50. Ołeksandr Usyk - Tyrone Spong (TVP Sport 5:00 ND) - boks, walka o pasy WBC World i WBA World w Chicago
51. Namibia - Kanada (Polsat Sport Fight 5:15 ND) - rugby, Puchar Świata
52. Włochy - Kanada (Polsat Sport News 5:20 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata
53. USA - Australia (Polsat Sport Extra 6:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata
54. Formuła 1 - Grand Prix Japonii* (Eleven Sports 1 7:05 ND)
55. USA - Tonga (Polsat Sport Fight 7:45 ND) - rugby, Puchar Świata
56. Polska - Brazylia (Polsat Sport 7:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata
57. Tunezja - Egipt (Polsat Sport News 9:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata
58. Walia - Urugwaj (Polsat Sport Fight 10:15 ND) - rugby, Puchar Świata
59. Arel Universitesi Buyukcekmece Baskebol - OGM Ormanspor (Sportklub 12:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
60. Japonia - Iran (Polsat Sport News 12:10 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata
61. WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
62. Japonia - Szkocja (Polsat Sport Fight 12:45 ND) - rugby, Puchar Świata
63. Jastrzębski Węgiel - Gas Sales Piacenza Volley (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, Giganci Siatkówki 2019
64. Kazachstan - Belgia (Polsat Sport Extra 14:50 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
65. GOG Handbold - Orlen Wisła Płock (C+ Sport 15:05 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
66. Arged Malesa TŻ Ostrovia - truly.work Stal Gorzów (nSport+ 16:45 ND) - żużel, mecz barażowy o ekstraklasę 
67. Paris Saint-Germain - RK Celje Pivovarna Lasko (C+ Sport 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
68. Arka Gdynia - CCC Polkowice (Sportklub 17:00 ND) - koszykówka kobiet, liga polska
69. PGE Skra Bełchatów - Power Volley Milano (Polsat Sport 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, Giganci Siatkówki 2019
70. Białoruś - Holandia (Polsat Sport Extra 17:50 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
71. Szkocja - San Marino (Polsat Sport News 17:50 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
72. Polska - Macedonia Północna (Polsat Sport, TVP Sport, TVP 1 20:35 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
73. Walia - Chorwacja (Polsat Sport Extra 20:35 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
74. Słowenia - Austria (Polsat Sport News 20:35 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
75. Estonia - Niemcy (Polsat Sport Premium 1 20:35 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
76. Słowacja - Paragwaj (Polsat Sport Premium 2 20:35 ND) - piłka nożna, mecz towarzyski
77. FC Barcelona - Valencia Basket Club (Sportklub 22:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
78. USA - Rosja (Polsat Sport Extra 3:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 

 

 

 

 

 

1. Brazylia - Senegal 1
2. Kazachstan - Cypr 1
3. Exact Systems Norwid Częstochowa - Stal Nysa 1
4. Łotwa - Polska 2
5. Holandia - Irlandia Północna 1
6. Austria - Izrael 1
7. Rosja - Szkocja 1
8. Macedonia Północna - Słowenia 2
9. THW Kiel - HSG Nordhorn-Lingen 1
10. CSKA Moskwa - Bayern Monachium 1


11. Polska - Australia 1
12. Tunezja - Brazylia 2
13. Włochy - Rosja 2
14. Argentyna - Iran 2
15. USA - Kanada 1
16. Japonia - Egipt 1
17. Australia - Gruzja 1
18. Rosja U-21 - Polska U-21 2
19. Developres SkyRes Rzeszów - DPD Legionovia Legionowo 1
20. Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1


21. Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1
22. Czechy - Anglia 2
23. Islandia - Francja 2
24. Portugalia - Luksemburg 1
25. Turcja - Albania 1
26. Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks 1
27. Nowa Zelandia - Włochy 2
28. Anglia - Francja 1
29. Bahcesehir Koleji - Afyon Belediyesi 1
30. PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 2


31. Irlandia - Samoa 1
32. Polska - Reszta Świata 1
33. Jastrzębski Węgiel - Power Volley Milano 1
34. Gruzja - Irlandia 2
35. RC Lechia Gdańsk - RzKS Juvenia Kraków 1
36. Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Tarnów 1
37. PGE Skra Bełchatów - Gas Saley Piacenza Volley 1
38. PGE VIVE Kielce - Montpellier HB 1
39. Dania - Szwajcaria X
40. Wyspy Owcze - Rumunia 2


41. New York Rangers - Edmonton Oilers 1
42. Andrzej Grzebyk - Robert Fonseca 1
43. Unicaja Malaga - C.Joventut Badalona 1
44. Włochy - Grecja 1
45. Norwegia - Hiszpania 2
46. Joanna Jędrzejczyk - Michelle Waterson 1
47. Jessica McCaskill - Erica Anabella Farias 1
48. Argentyna - Rosja 2
49. Dmitry Bivol - Lenin Castillo 1
50. Ołeksandr Usyk - Tyrone Spong 1


51. Namibia - Kanada 2
52. Włochy - Kanada 1
53. USA - Australia 1
54. Formuła 1 - Grand Prix Japonii - L. Hamilton
55. USA - Tonga 1
56. Polska - Brazylia 1
57. Tunezja - Egipt 2
58. Walia - Urugwaj 1
59. Arel Universitesi Buyukcekmece Baskebol - OGM Ormanspor 1
60. Japonia - Iran 2


61. WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin 1
62. Japonia - Szkocja 2
63. Jastrzębski Węgiel - Gas Sales Piacenza Volley 1
64. Kazachstan - Belgia 2
65. GOG Handbold - Orlen Wisła Płock 2
66. Arged Malesa TŻ Ostrovia - truly.work Stal Gorzów 2
67. Paris Saint-Germain - RK Celje Pivovarna Lasko 1
68. Arka Gdynia - CCC Polkowice 1
69. PGE Skra Bełchatów - Power Volley Milano 1
70. Białoruś - Holandia 2


71. Szkocja - San Marino 1
72. Polska - Macedonia Północna 1
73. Walia - Chorwacja 2
74. Słowenia - Austria 2
75. Estonia - Niemcy 2
76. Słowacja - Paragwaj 1
77. FC Barcelona - Valencia Basket Club 1
78. USA - Rosja 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 38
Obowiązuje na dni: 7-13.10.2019

 

 

1. Brazylia - Senegal  1
2. Kazachstan - Cypr  X
4. Łotwa - Polska  2
5. Holandia - Irlandia Północna  1
6. Austria - Izrael  X
8. Macedonia Północna - Słowenia  1
11. Polska - Australia  1
12. Tunezja - Brazylia  2
15. USA - Kanada  1
17. Australia - Gruzja  1

 


18. Rosja U-21 - Polska U-21 2
20. Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  2
22. Czechy - Anglia  2
23. Islandia - Francja  2
24. Portugalia - Luksemburg  1
25. Turcja - Albania  X
27. Nowa Zelandia - Włochy  1
32. Polska - Reszta Świata  1
34. Gruzja - Irlandia  2
36. Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Tarnów  1

 


38. PGE VIVE Kielce - Montpellier HB  1
39. Dania - Szwajcaria  1
40. Wyspy Owcze - Rumunia  1
44. Włochy - Grecja  1
45. Norwegia - Hiszpania  2
48. Argentyna - Rosja  2
53. USA - Australia  1
56. Polska - Brazylia  1
64. Kazachstan - Belgia  2
65. GOG Handbold - Orlen Wisła Płock  2

 


66. Arged Malesa TŻ Ostrovia - truly.work Stal Gorzów  1
67. Paris Saint-Germain - RK Celje Pivovarna Lasko  1
68. Arka Gdynia - CCC Polkowice  1
69. PGE Skra Bełchatów - Power Volley Milano  1
70. Białoruś - Holandia  2
71. Szkocja - San Marino  1
72. Polska - Macedonia Północna  1
73. Walia - Chorwacja  1
74. Słowenia - Austria  1
75. Estonia - Niemcy  2

 


76. Słowacja - Paragwaj  1
78. USA - Rosja  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Brazylia - Senegal 1
2. Kazachstan - Cypr 1
3. Exact Systems Norwid Częstochowa - Stal Nysa 1
4. Łotwa - Polska 2
5. Holandia - Irlandia Północna 1
6. Austria - Izrael 1
7. Rosja - Szkocja 1
8. Macedonia Północna - Słowenia 2
9. THW Kiel - HSG Nordhorn-Lingen 1
10. CSKA Moskwa - Bayern Monachium 1


11. Polska - Australia 1
12. Tunezja - Brazylia 2
13. Włochy - Rosja 1
14. Argentyna - Iran 2
15. USA - Kanada 1
16. Japonia - Egipt 1
17. Australia - Gruzja 1
18. Rosja U-21 - Polska U-21 2
19. Developres SkyRes Rzeszów - DPD Legionovia Legionowo 1
20. Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1


21. Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1
22. Czechy - Anglia 2
23. Islandia - Francja 2
24. Portugalia - Luksemburg 1
25. Turcja - Albania 1
26. Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks 1
27. Nowa Zelandia - Włochy 2
28. Anglia - Francja 1
29. Bahcesehir Koleji - Afyon Belediyesi 1
30. PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 2


31. Irlandia - Samoa 1
32. Polska - Reszta Świata 1
33. Jastrzębski Węgiel - Power Volley Milano 1
34. Gruzja - Irlandia 2
35. RC Lechia Gdańsk - RzKS Juvenia Kraków 1
36. Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Tarnów 1
37. PGE Skra Bełchatów - Gas Saley Piacenza Volley 1
38. PGE VIVE Kielce - Montpellier HB 1
39. Dania - Szwajcaria X
40. Wyspy Owcze - Rumunia 2


41. New York Rangers - Edmonton Oilers 1
42. Andrzej Grzebyk - Robert Fonseca 1
43. Unicaja Malaga - C.Joventut Badalona 1
44. Włochy - Grecja 1
45. Norwegia - Hiszpania 2
46. Joanna Jędrzejczyk - Michelle Waterson 1
47. Jessica McCaskill - Erica Anabella Farias 1
48. Argentyna - Rosja 2
49. Dmitry Bivol - Lenin Castillo 1
50. Ołeksandr Usyk - Tyrone Spong 1


51. Namibia - Kanada 2
52. Włochy - Kanada 1
53. USA - Australia 1
54. Formuła 1 - Grand Prix Japonii - L. Hamilton
55. USA - Tonga 1
56. Polska - Brazylia 1
57. Tunezja - Egipt 2
58. Walia - Urugwaj 1
59. Arel Universitesi Buyukcekmece Baskebol - OGM Ormanspor 1
60. Japonia - Iran 2


61. WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin 1
62. Japonia - Szkocja 2
63. Jastrzębski Węgiel - Gas Sales Piacenza Volley 1
64. Kazachstan - Belgia 2
65. GOG Handbold - Orlen Wisła Płock 2
66. Arged Malesa TŻ Ostrovia - truly.work Stal Gorzów 2
67. Paris Saint-Germain - RK Celje Pivovarna Lasko 1
68. Arka Gdynia - CCC Polkowice 1
69. PGE Skra Bełchatów - Power Volley Milano 1
70. Białoruś - Holandia 2


71. Szkocja - San Marino 1
72. Polska - Macedonia Północna 1
73. Walia - Chorwacja 2
74. Słowenia - Austria 2
75. Estonia - Niemcy 2
76. Słowacja - Paragwaj 1
77. FC Barcelona - Valencia Basket Club 1
78. USA - Rosja 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...