Jump to content
lukas_k

Kurierowy Bukmacher 2019

Recommended Posts

1. Ajax Amsterdam - PAOK Saloniki 1
2. Salford City - Leeds United 2
3. Atromitos Ateny - Legia Warszawa 2
4. Liverpool FC - Chelsea Londyn 1
6. Białoruś - Francja 2
7. Odra Opole - Stomil Olsztyn 1
8. Czechy - Polska 2
9. Niemcy - Włochy 1
10. HSV Hamburg - VfL Bochum 1


11. Michał Kita - Ednaldo Oliveira 1
12. Piotr Niedzielski - Uelliton Silva 1
13. Bayern Monachium - Hertha Berlin 1
14. Wisła Kraków - ŁKS Łódź 1
15. Huddersfield Town - Fulham Londyn 1
16. Athletic Bilbao - FC Barcelona 2
17. VfB Stuttgart - FC St. Pauli 1
18. Arsenal Londyn - Burnley FC 1
19. Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 1
20. Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2


21. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem - Polska
22. Walia - Anglia 2
23. Borussia Dortmund - FC Augsburg 1
24. Werder Brema - Fortuna Dusseldorf 1
25. Bayer Leverkusen - SC Paderborn 1
26. VfL Wolfsburg - 1.FC Koln 1
27. SC Freiburg - 1.FSV Mainz 1
28. Southampton FC - Liverpool FC 2
29. Białoruś - Niemcy 2
30. Celta Vigo - Real Madryt 2


31. SK Niederosterreich Sankt Polten - Red Bull Salzburg 2
32. Arka Gdynia - Lech Poznań 2
33. Węgry - Polska 2
34. Włochy - Francja 1
35. VVV-Venlo - Ajax Amsterdam 2
36. Manchester City - Tottenham Hotspur 1
37. Borussia Monchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
39. Valencia CF - Real Sociedad 1
40. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze X


41. AC Milan - AC Cesena 1
42. Villarreal CF - Granada CF 1
43. CD Leganes - Osasuna Pampeluna 1
44. Francja - Szkocja 1
45. Chicago Fire - Philadelphia Union 2
46. Daniel Cormier - Stipe Miocić 1
47. Emanuel Navarrete - Francisco De Vaca 1
48. Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders 1
49. Heracles Almelo - PSV Eindhoven 2


51. Górnik Łęczna - Elana Toruń 1
52. Dynamo Drezno - 1.FC Heidenheim 1
53. Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1
54. Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht 1
55. Piast Gliwice - Wisła Płock 1
56. Niemcy - Polska 2
57. Sheffield United - Crystal Palace 1
58. Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim 1
59. Francja - Niemcy 1
60. Deportivo Alaves - UD Levante 1


61. Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin 1
62. Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 2
63. Chelsea Londyn - Leicester City 1
64. Włochy - Białoruś 1
65. 1.FC Union Berlin - RB Lipsk 2
66. FK Teplice - Viktoria Pilzno 2
67. Espanyol Barcelona - Sevilla FC 2
68. Atletico Madryt - Getafe CF 1
69. Sparta Praga - Banik Ostrawa 1
70. Portland Timbers - Atlanta United 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019 - 28 Kolejka :

 


1. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia  2:0
2. SK Dynamo Czeskie Budziejowice - Sparta Praga  2:2
3. Arminia Bielefeld - FC St. Pauli  1:1
4. Real Madryt - Tottenham Hotspur  0:1
5. Bayern Monachium - Fenerbahce Stambuł  6:1
6. Liverpool FC - Olympique Lyon  3:1
7. Red Bull Salzburg - Chelsea Londyn  3:5
8. Polska - Serbia  3:1
10. Kuopion Palloseura - Legia Warszawa  0:0  
11. Brondby Kopenhaga - Lechia Gdańsk  4:1  po dogrywce
12. Brazylia - Finlandia  3:0
13. Serbia - Tajlandia  3:0
14. Arka Gdynia - Korona Kielce  1:1
15. Polska - Brazylia  1:3
16. MRGARDEN GKM Grudziądz - Stelmet Falubaz Zielona Góra  44:46
17. Polska - Portoryko  3:0
18. Anthony Fowler - Brian Rose  wygrana  Anthony Fowler
19. Speed Car Motor Lublin - forBet Włókniarz Częstochowa  45:45
20. KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok  2:2
21. FC St. Pauli - SpVgg Greuther Furth  1:3
22. Finlandia - Serbia  1:3
23. Luton Town - Middlesbrough FC  3:3
24. Serbia - Brazylia  0:3
25. Karlsruher SC - Dynamo Drezno  4:2
26. Polska - Finlandia  3:0
27. Hannover 96 - SSV Jahn Regensburg  1:1
28. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - CAR GWARANT Start Gniezno  48:42
29. Serbia - Portoryko  3:0
30. Raków Częstochowa - Cracovia Kraków  1:3
31. Grand Prix Polski na żużlu  -   Bartosz Zmarzlik
32. Manchester United - AC Milan  2:2  po rzutach karnych 5:4
33. ŁKS Łódź - Lech Poznań  1:2
34. GKS Jastrzębie - GKS Tychy  2:1
35. Borussia Dortmund - Bayern Monachium  2:0
36. Polska - Tajlandia  3:2
37. FC Twente Enschede - PSV Eindhoven  1:1
38. Atlanta United - Los Angeles Galaxy  3:0
39. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam  2:2
40. Adam Kownacki - Chris Arreola  wygrana  Adam Kownacki
41. Colby Covington - Robbie Lawler  wygrana  Colby Covington
42. 1.FC Heidenheim - VfB Stuttgart  2:2
43. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski - KŻ Orzeł Łódź  51:39
44. Wisła Płock - Lechia Gdańsk  1:2
45. Formuła 1 - Grand Prix Węgier - Lewis Hamilton
46. SV Darmstadt - Holstein Kiel  2:0
47. Liverpool FC - Manchester City  1:1  po rzutach karnych  4:5
48. Tottenham Hotspur - Inter Mediolan  1:1  po rzutach karnych  3:4
49. Get Well Toruń - BETARD Sparta Wrocław  41:49
50. Red Bull Salzburg - SV Mattersburg  4:1
51. Legia Warszawa - Śląsk Wrocław  0:0
52. Tajlandia - Portoryko  3:1
53. Piast Gliwice - Pogoń Szczecin  0:0
54. Bristol City - Leeds United  1:3
55. Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała  0:1
56. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam  2:2
57. truly.work Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno  46:44
58. Polska - Serbia  1:3
59. FC Barcelona - Arsenal Londyn  2:1
60. MFK Karvina - Slavia Praga  0:0
61. D.C. United - Philadelphia Union  1:5
 

 

Tabela :

 

 

1.tyrla - 577 pkt

(49-24;56-19;44-35;63-28;62-45;65-40;80-32;57-34;67-42;49-28;49-32;66-32;50-23;44-22;58-41;42-29;29-19;37-22;37-13;56-32;64-22;31-12;28-13;6-6;6-4;25-17;25-8;28-22)

2.lukas_ k - 355 pkt
(51-32;57-28;46-47;69-37;59-60;61-63;84-46;60-48;78-55;53-37;53-44;72-56;56-39;40-29;59-67;55-48;33-25;41-31;41-18;59-33;66-31;28-17;29-18;3-9;9-3;23-26;25-13;32-27)
3.bartek2lp2 - 337 pkt

(44-23;54-31;42-51;67-39;59-60;64-60;85-45;62-46;75-58;54-36;51-46;71-57;53-42;47-32;57-57;46-44;33-25;42-30;38-21;51-32;66-31;30-15;26-17;3-9;9-3;23-26;27-11;32-27)

4.aro - 233 pkt

(29-13;27-17;27-22;39-22;41-26;42-36;52-18;34-26;34-35;36-24;36-27;36-34;34-25;30-19;36-30;30-33;19-15;22-21;25-13;41-24;43-23;22-12;21-10;1-10;5-5;12-16;18-8;22-17)

5.PLQba - 38 pkt 

(49-34;28-22;34-27;NT;NT;36-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019 - 29 Kolejka :

 

1. Legia Warszawa - Atromitos Ateny  0:0
2. Polska - Tunezja  3:0
3. forBet Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz  52:38
4. FOGO Unia Leszno - Get Well Toruń  64:26
5. Lech Poznań - Śląsk Wrocław  1:3
6. Francja - Słowenia  3:0
7. KFC Uerdingen - Borussia Dortmund  0:2
8. Liverpool FC - Norwich City  4:1
9. West Ham United - Manchester City  0:5
10. Leeds United - Nottingham Forest  1:1
11. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków  1:0
12. Irlandia - Włochy  29:10
13. Polska - Francja   3:0
14. Crystal Palace - Everton FC  0:0
15. Queens Park Rangers - Huddersfield Town  1:1
16. Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC  5:2
17. KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia  2:0
18. Miedź Legnica - Chrobry Głogów  2:1
19. Atletico Madryt - Juventus Turyn  2:1
20. Tottenham Hotspur - Aston Villa  3:1
21. Słowenia - Tunezja  3:0
22. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa  1:0
23. SSC Napoli - FC Barcelona  0:4
24. Ajax Amsterdam - FC Emmen  5:0
25. Seattle Sounders - New England Revolution  3:3
26. Valentina Shevchenko - Liz Carmouche  wygrana Valentina Shevchenko
27. Francja - Tunezja  3:1
28. sc Heerenveen - Feyenoord Rotterdam  1:1
29. ŁKS Łódź - Piast Gliwice  0:1
30. Newcastle United - Arsenal Londyn  0:1
31. Polska - Słowenia  3:1
32. Speed Car Motor Lublin - truly.work Stal Gorzów  50:40
33. Cracovia Kraków - Korona Kielce  1:0
34. Manchester United - Chelsea Londyn  4:0
35. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec  4:1
36. Chemnitzer FC - HSV Hamburg  2:2  po rzutch karnych  5:6
37. Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław  44:46
38. PSV Eindhoven - ADO Den Haag  3:1
39. Mlada Boleslav - Sparta Praga  4:3
40. Los Angeles FC - New York Red Bulls  4:2

 

 

Tabela :

 

 

1.tyrla - 598 pkt

(49-24;56-19;44-35;63-28;62-45;65-40;80-32;57-34;67-42;49-28;49-32;66-32;50-23;44-22;58-41;42-29;29-19;37-22;37-13;56-32;64-22;31-12;28-13;6-6;6-4;25-17;25-8;28-22;28-7)

2.lukas_ k - 365 pkt
(51-32;57-28;46-47;69-37;59-60;61-63;84-46;60-48;78-55;53-37;53-44;72-56;56-39;40-29;59-67;55-48;33-25;41-31;41-18;59-33;66-31;28-17;29-18;3-9;9-3;23-26;25-13;32-27;25-15)
3.bartek2lp2 - 345 pkt

(44-23;54-31;42-51;67-39;59-60;64-60;85-45;62-46;75-58;54-36;51-46;71-57;53-42;47-32;57-57;46-44;33-25;42-30;38-21;51-32;66-31;30-15;26-17;3-9;9-3;23-26;27-11;32-27;24-16)

4.aro - 241 pkt

(29-13;27-17;27-22;39-22;41-26;42-36;52-18;34-26;34-35;36-24;36-27;36-34;34-25;30-19;36-30;30-33;19-15;22-21;25-13;41-24;43-23;22-12;21-10;1-10;5-5;12-16;18-8;22-17;18-10)

5.PLQba - 38 pkt

(49-34;28-22;34-27;NT;NT;36-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 31
Obowiązuje na dni: 19-25.08.2019

 

1. APOEL Nikozja - Ajax Amsterdam (Polsat Sport Premium 1 20:15 WT) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
2. CFR Cluj - Slavia Praga (Polsat Sport Premium 2 20:15 WT) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
3. LASK Linz - Club Brugge (Polsat Sport Premium 3 20:15 WT) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
4. Radomiak Radom - GKS Jastrzębie (Polsat Sport 17:15 ŚR) - piłka nożna, 1.liga polska
5. Polska - Holandia (TVP Sport 18:25 ŚR) - koszykówka mężczyzn, mecz towarzyski
6. SG Flensburg-Handewitt - THW Kiel (Sportklub 19:30 ŚR) - piłka ręczna, Superpuchar Niemiec
7. Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport 20:15 ŚR) - piłka nożna, 1.liga polska
8. Young Boys Berno - Crvena Zvezda Belgrad (Polsat Sport Premium 1 20:15 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
9. Olympiakos Pireus - FK Krasnodar (Polsat Sport Premium 2 20:15 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
10. Dinamo Zagrzeb - Rosenborg Trondheim (Polsat Sport Premium 3, TVP Sport 20:35 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Mistrzów
11. HSG Nordhorn-Lingen - Bergischer AC (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
12. Legia Warszawa - Rangers FC (TVP Sport 20:00 CZW) - piłka nożna, eliminacje do Ligi Europy
13. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Hakubie* (TVP Sport 11:30 PT)
14. Francja - Bułgaria (Polsat Sport Extra 13:00 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce
15. Belgia - Ukraina (Polsat Sport 14:00 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce
16. Serbia - Finlandia (Polsat Sport Extra 16:00 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce
17. Włochy - Portugalia (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce
18. Holandia - Rumunia (Polsat Sport News 17:30 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce
19. truly.work Stal Gorzów - forBet Włókniarz Częstochowa (Eleven Sports 1 17:45 PT) - żużel, liga polska
20. FC Erzgebirge Aue - VfB Stuttgart (Eleven Sports 3 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
21. Turcja - Grecja (Polsat Sport Extra 19:00 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce
22. Granada CF - Sevilla FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 19:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
23. Słowacja - Hiszpania (Polsat Sport News 20:00 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce
24. MRGARDEN GKM Grudziądz - Speed Car Motor Lublin (Eleven Sports 1 20:15 PT) - żużel, liga polska
25. 1.FC Koln - Borussia Dortmund (C+ Now 20:20 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
26. Polska - Słowenia (Polsat Sport, TVP Sport 20:20 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce
27. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
28. Aston Villa - Everton FC (C+ Sport 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga angielska
29. Levante UD - Villarreal CF (nSport+ 21:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
30. Białoruś - Rosja (Polsat Sport News 22:30 PT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce
31. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Hakubie* (TVP Sport 11:15 SOB)
32. Hannover 96 - SpVgg Greuther Furth (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
33. Norwich City - Chelsea Londyn (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
34. Derby County - West Bromwich Albion (Eleven Sports 2 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
35. Szkocja - Francja (C+ Sport 14:05 SOB) - rugby, mecz towarzyski
36. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz (Polsat Sport 14:15 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
37. Cracovia Kraków - Arka Gdynia (nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
38. FC Augsburg - 1.FC Union Berlin (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
39. Fortuna Dusseldorf - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
40. TSG 1899 Hoffenheim - Werder Brema (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
41. 1.FSV Mainz - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
42. Manchester United - Crystal Palace (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
43. Stoke City - Leeds United (Eleven Sports 3 15:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
44. Francja - Grecja (Polsat Sport Extra 16:00 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce
45. Osasuna Pampeluna - SD Eibar (nSport+ 16:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
46. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław (C+ Sport, TVP Sport 17:20 SOB) - piłka nożna, liga polska
47. Niemcy - Hiszpania (Polsat Sport News 17:30 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce
48. Parma FC - Juventus Turyn (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4  17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
49. Belgia - Słowenia (Polsat Sport 18:00 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce
50. Liverpool FC - Arsenal Londyn (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
51. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
52. Real Madryt - Real Valladolid (Eleven Sports 3 18:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
53. Raków Częstochowa - Lech Poznań (C+ Sport 19:30 SOB) - piłka nożna, liga polska
54. Szwajcaria - Słowacja (Polsat Sport News 20:00 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce
55. Portugalia - Polska (TVP Sport 20:20 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce
56. AC Fiorentina - SSC Napoli (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska
57. Celta Vigo - Valencia CF (C+ Sport 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
58. Getafe CF - Athletic Bilbao (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4  20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
59. PSV Eindhoven - FC Groningen (Polsat Sport News 22:30 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
60. Slavia Praga - Bohemians Praga (Polsat Sport News 0:30 ND) - piłka nożna, liga czeska
61. Philadelphia Union - D.C. United (Polsat Sport Extra 1:30 ND) - piłka nożna, MLS
62. sc Heerenveen - Twente Enschede (Polsat Sport Extra 6:00 ND) - piłka nożna, liga holenderska
63. Estonia - Chorwacja (Polsat Sport News 6:00 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce
64. Górnik Łęczna - GKS Katowice (TVP 3 13:00 ND) - piłka nożna, 2.liga polska
65. Karlsruher SC - HSV Hamburg (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4  13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
66. DC DHfK Leipzig - Fuchse Berlin (Sportklub 13:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
67. PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów (Polsat Sport 14:25 ND) - żużel, 1.liga polska
68. Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy (Polsat Sport Extra 14:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska
69. Górnik Zabrze - Korona Kielce (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska
70. Bournemouth AFC - Manchester City (C+ 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
71. RB Lipsk - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4  15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
72. Azerbejdżan - Holandia (Polsat Sport News 15:30 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce
73. MT Melsungen - SG Flensburg-Handewitt (Sportklub 16:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
74. Get Well Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra (nSport+ 16:15 ND) - żużel, liga polska
75. Deportivo Alaves - Espanyol Barcelona (C+ Now 16:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
76. RCD Mallorca - Real Sociedad (Eleven Sports 3 16:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
77. ŁKS Łódź - Legia Warszawa (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska
78. KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice (C+ Sport 17:10 ND) - piłka nożna, liga polska
79. Tottenham Hotspur - Newcastle United (C+ Sport 2 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
80. Hiszpania - Białoruś (Polsat Sport Extra 17:30 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce
81. Udinese Calcio - AC Milan (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
82. Hertha Berlin - VfL Wolfsburg (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4  17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
83. Słowenia - Portugalia (Polsat Sport 18:00 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce
84. Grecja - Bułgaria (Polsat Sport News 18:30 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce
85. CD Leganes - Atletico Madryt (Eleven Sports 3 18:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
86. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling (C+ Now 19:00 ND) - piłka nożna, liga austriacka
87. Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno (nSport+ 19:00 ND) - żużel, liga polska
88. Rosja - Szwajcaria (Polsat Sport Extra 20:00 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce
89. Sampdoria Genua - Lazio Rzym (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska
90. AS Roma - Genoa CFC (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska
91. Hellas Verona - Bologna FC (Eleven Sports 4 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska
92. FC Barcelona - Real Betis (C+ Sport 2 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
93. SPAL 2013 - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 3 20:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
94. Ukraina - Włochy (Polsat Sport 21:00 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce
95. Bułgaria - Serbia (Polsat Sport News 21:00 ND) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy w Polsce
96. Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar (Polsat Sport Extra 22:00 ND) - piłka nożna, liga holenderska
97. Slovan Liberec - Sparta Praga (Polsat Sport News 23:00 ND) - piłka nożna, liga czeska
98. Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy (Polsat Sport Extra 4:50 PN) - piłka nożna, MLS

 

 

 

 

 

 

 

1. APOEL Nikozja - Ajax Amsterdam 2
2. CFR Cluj - Slavia Praga 2
3. LASK Linz - Club Brugge 2
4. Radomiak Radom - GKS Jastrzębie 1
5. Polska - Holandia 1
6. SG Flensburg-Handewitt - THW Kiel 2
7. Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz 1
8. Young Boys Berno - Crvena Zvezda Belgrad 1
9. Olympiakos Pireus - FK Krasnodar 2
10. Dinamo Zagrzeb - Rosenborg Trondheim 1


11. HSG Nordhorn-Lingen - Bergischer AC 1
12. Legia Warszawa - Rangers FC X
14. Francja - Bułgaria 1
15. Belgia - Ukraina 1
16. Serbia - Finlandia 1
17. Włochy - Portugalia 1
18. Holandia - Rumunia 1
19. truly.work Stal Gorzów - forBet Włókniarz Częstochowa 1
20. FC Erzgebirge Aue - VfB Stuttgart 2


21. Turcja - Grecja 1
22. Granada CF - Sevilla FC 2
23. Słowacja - Hiszpania 2
24. MRGARDEN GKM Grudziądz - Speed Car Motor Lublin 1
25. 1.FC Koln - Borussia Dortmund 2
26. Polska - Słowenia 1
27. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków X
28. Aston Villa - Everton FC 1
29. Levante UD - Villarreal CF 2
30. Białoruś - Rosja 2

 

32. Hannover 96 - SpVgg Greuther Furth 1
33. Norwich City - Chelsea Londyn 2
34. Derby County - West Bromwich Albion 1
35. Szkocja - Francja 1
36. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz 1
37. Cracovia Kraków - Arka Gdynia 1
38. FC Augsburg - 1.FC Union Berlin 1
39. Fortuna Dusseldorf - Bayer Leverkusen 2
40. TSG 1899 Hoffenheim - Werder Brema 1


41. 1.FSV Mainz - Borussia Monchengladbach 2
42. Manchester United - Crystal Palace 1
43. Stoke City - Leeds United 2
44. Francja - Grecja 1
45. Osasuna Pampeluna - SD Eibar 2
46. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2
47. Niemcy - Hiszpania 1
48. Parma FC - Juventus Turyn 2
49. Belgia - Słowenia 1
50. Liverpool FC - Arsenal Londyn 1


51. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium 2
52. Real Madryt - Real Valladolid 1
53. Raków Częstochowa - Lech Poznań 2
54. Szwajcaria - Słowacja 2
55. Portugalia - Polska 2
56. AC Fiorentina - SSC Napoli 2
57. Celta Vigo - Valencia CF 2
58. Getafe CF - Athletic Bilbao 2
59. PSV Eindhoven - FC Groningen 1
60. Slavia Praga - Bohemians Praga 1


61. Philadelphia Union - D.C. United 1
62. sc Heerenveen - Twente Enschede 2
63. Estonia - Chorwacja 2
64. Górnik Łęczna - GKS Katowice 2
65. Karlsruher SC - HSV Hamburg 2
66. DC DHfK Leipzig - Fuchse Berlin 2
67. PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów 1
68. Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 1
69. Górnik Zabrze - Korona Kielce 1
70. Bournemouth AFC - Manchester City 2


71. RB Lipsk - Eintracht Frankfurt 1
72. Azerbejdżan - Holandia 1
73. MT Melsungen - SG Flensburg-Handewitt 2
74. Get Well Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra 1
75. Deportivo Alaves - Espanyol Barcelona 2
76. RCD Mallorca - Real Sociedad 2
77. ŁKS Łódź - Legia Warszawa 2
78. KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2
79. Tottenham Hotspur - Newcastle United 1
80. Hiszpania - Białoruś 1


81. Udinese Calcio - AC Milan 2
82. Hertha Berlin - VfL Wolfsburg 1
83. Słowenia - Portugalia 2
84. Grecja - Bułgaria 1
85. CD Leganes - Atletico Madryt 2
86. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling 1
87. Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno 1
88. Rosja - Szwajcaria 1
89. Sampdoria Genua - Lazio Rzym 2
90. AS Roma - Genoa CFC 1


91. Hellas Verona - Bologna FC 2
92. FC Barcelona - Real Betis 1
93. SPAL 2013 - Atalanta Bergamo 2
94. Ukraina - Włochy 2
95. Bułgaria - Serbia 2
96. Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar 1
97. Slovan Liberec - Sparta Praga 2
98. Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 31
Obowiązuje na dni: 19-25.08.2019

 

 

1. APOEL Nikozja - Ajax Amsterdam  2
2. CFR Cluj - Slavia Praga  1
3. LASK Linz - Club Brugge  1
4. Radomiak Radom - GKS Jastrzębie  1
5. Polska - Holandia  1
8. Young Boys Berno - Crvena Zvezda Belgrad  X
9. Olympiakos Pireus - FK Krasnodar  1
10. Dinamo Zagrzeb - Rosenborg Trondheim  1
15. Belgia - Ukraina  1
16. Serbia - Finlandia  1

 


17. Włochy - Portugalia  1
18. Holandia - Rumunia  1
21. Turcja - Grecja  1
22. Granada CF - Sevilla FC  2
23. Słowacja - Hiszpania  2
25. 1.FC Koln - Borussia Dortmund  2
26. Polska - Słowenia  1
30. Białoruś - Rosja  2
33. Norwich City - Chelsea Londyn  2
36. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz  1

 


37. Cracovia Kraków - Arka Gdynia  X
38. FC Augsburg - 1.FC Union Berlin  2
40. TSG 1899 Hoffenheim - Werder Brema  1
42. Manchester United - Crystal Palace  1
43. Stoke City - Leeds United  2
44. Francja - Grecja  1
45. Osasuna Pampeluna - SD Eibar  1
48. Parma FC - Juventus Turyn  2
49. Belgia - Słowenia  1
50. Liverpool FC - Arsenal Londyn  1

 


51. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium  2
52. Real Madryt - Real Valladolid  1
53. Raków Częstochowa - Lech Poznań  2
55. Portugalia - Polska  2
56. AC Fiorentina - SSC Napoli  2
59. PSV Eindhoven - FC Groningen  1
61. Philadelphia Union - D.C. United  1
63. Estonia - Chorwacja  2
68. Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy  1
69. Górnik Zabrze - Korona Kielce  1

 


70. Bournemouth AFC - Manchester City  2
71. RB Lipsk - Eintracht Frankfurt  1
72. Azerbejdżan - Holandia  1
76. RCD Mallorca - Real Sociedad  1
80. Hiszpania - Białoruś  1
81. Udinese Calcio - AC Milan  2
82. Hertha Berlin - VfL Wolfsburg  1
83. Słowenia - Portugalia  2
84. Grecja - Bułgaria  1
85. CD Leganes - Atletico Madryt  2

 


86. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling  1
87. Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno  2
88. Rosja - Szwajcaria  1
89. Sampdoria Genua - Lazio Rzym  1
90. AS Roma - Genoa CFC  1
91. Hellas Verona - Bologna FC  1
92. FC Barcelona - Real Betis  1
95. Bułgaria - Serbia  2
96. Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar  1
98. Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy  X

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 31
Obowiązuje na dni: 19-25.08.2019

 

1. APOEL Nikozja - Ajax Amsterdam 2
2. CFR Cluj - Slavia Praga 1
3. LASK Linz - Club Brugge 1
4. Radomiak Radom - GKS Jastrzębie 1
5. Polska - Holandia 1
6. SG Flensburg-Handewitt - THW Kiel 2
8. Young Boys Berno - Crvena Zvezda Belgrad 1
9. Olympiakos Pireus - FK Krasnodar 1
10. Dinamo Zagrzeb - Rosenborg Trondheim 1
11. HSG Nordhorn-Lingen - Bergischer AC 2


12. Legia Warszawa - Rangers FC 1
14. Francja - Bułgaria 2
15. Belgia - Ukraina 1
16. Serbia - Finlandia 1
17. Włochy - Portugalia 1
18. Holandia - Rumunia 1
19. truly.work Stal Gorzów - forBet Włókniarz Częstochowa 1
20. FC Erzgebirge Aue - VfB Stuttgart 2
21. Turcja - Grecja 1
22. Granada CF - Sevilla FC 2


24. MRGARDEN GKM Grudziądz - Speed Car Motor Lublin 1
25. 1.FC Koln - Borussia Dortmund 2
26. Polska - Słowenia 1
27. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1
30. Białoruś - Rosja 2
32. Hannover 96 - SpVgg Greuther Furth 1
33. Norwich City - Chelsea Londyn 2
35. Szkocja - Francja 1
36. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz 1
37. Cracovia Kraków - Arka Gdynia 1


38. FC Augsburg - 1.FC Union Berlin 1
39. Fortuna Dusseldorf - Bayer Leverkusen 2
40. TSG 1899 Hoffenheim - Werder Brema 1
42. Manchester United - Crystal Palace 1
44. Francja - Grecja 1
46. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1
47. Niemcy - Hiszpania 1
48. Parma FC - Juventus Turyn 2
49. Belgia - Słowenia 1
50. Liverpool FC - Arsenal Londyn 1


51. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium 2
52. Real Madryt - Real Valladolid 1
53. Raków Częstochowa - Lech Poznań 2
54. Szwajcaria - Słowacja 2
55. Portugalia - Polska 2
56. AC Fiorentina - SSC Napoli 2
59. PSV Eindhoven - FC Groningen 1
60. Slavia Praga - Bohemians Praga 1
61. Philadelphia Union - D.C. United 1
62. sc Heerenveen - Twente Enschede 1


63. Estonia - Chorwacja 2
67. PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów 1
68. Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 1
70. Bournemouth AFC - Manchester City 2
71. RB Lipsk - Eintracht Frankfurt 1
72. Azerbejdżan - Holandia 2
73. MT Melsungen - SG Flensburg-Handewitt 2
74. Get Well Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra 2
77. ŁKS Łódź - Legia Warszawa 2
78. KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1


79. Tottenham Hotspur - Newcastle United 1
80. Hiszpania - Białoruś 2
81. Udinese Calcio - AC Milan 2
83. Słowenia - Portugalia 1
84. Grecja - Bułgaria 2
85. CD Leganes - Atletico Madryt 2
86. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling 1
87. Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno 1
88. Rosja - Szwajcaria 1
89. Sampdoria Genua - Lazio Rzym 2


90. AS Roma - Genoa CFC 1
92. FC Barcelona - Real Betis 1
93. SPAL 2013 - Atalanta Bergamo 2
94. Ukraina - Włochy 2
95. Bułgaria - Serbia 2
96. Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar 1
97. Slovan Liberec - Sparta Praga 2
98. Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. APOEL Nikozja - Ajax Amsterdam 2
2. CFR Cluj - Slavia Praga 2
3. LASK Linz - Club Brugge 2
4. Radomiak Radom - GKS Jastrzębie 1
5. Polska - Holandia 1
6. SG Flensburg-Handewitt - THW Kiel 2
7. Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz 1
8. Young Boys Berno - Crvena Zvezda Belgrad 1
9. Olympiakos Pireus - FK Krasnodar 2
10. Dinamo Zagrzeb - Rosenborg Trondheim 1


11. HSG Nordhorn-Lingen - Bergischer AC 1
12. Legia Warszawa - Rangers FC 1
14. Francja - Bułgaria 1
15. Belgia - Ukraina 1
16. Serbia - Finlandia 1
17. Włochy - Portugalia 1
18. Holandia - Rumunia 1
19. truly.work Stal Gorzów - forBet Włókniarz Częstochowa 1
20. FC Erzgebirge Aue - VfB Stuttgart 2


21. Turcja - Grecja 1
22. Granada CF - Sevilla FC 2
23. Słowacja - Hiszpania 2
24. MRGARDEN GKM Grudziądz - Speed Car Motor Lublin 1
25. 1.FC Koln - Borussia Dortmund 2
26. Polska - Słowenia 1
27. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2
28. Aston Villa - Everton FC 1
29. Levante UD - Villarreal CF 2
30. Białoruś - Rosja 2

 

32. Hannover 96 - SpVgg Greuther Furth 1
33. Norwich City - Chelsea Londyn 2
34. Derby County - West Bromwich Albion 1
35. Szkocja - Francja 1
36. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz 1
37. Cracovia Kraków - Arka Gdynia 1
38. FC Augsburg - 1.FC Union Berlin 1
39. Fortuna Dusseldorf - Bayer Leverkusen 2
40. TSG 1899 Hoffenheim - Werder Brema 1


41. 1.FSV Mainz - Borussia Monchengladbach 2
42. Manchester United - Crystal Palace 1
43. Stoke City - Leeds United 2
44. Francja - Grecja 1
45. Osasuna Pampeluna - SD Eibar 2
46. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1
47. Niemcy - Hiszpania 1
48. Parma FC - Juventus Turyn 2
49. Belgia - Słowenia 1
50. Liverpool FC - Arsenal Londyn 1


51. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium 2
52. Real Madryt - Real Valladolid 1
53. Raków Częstochowa - Lech Poznań 2
54. Szwajcaria - Słowacja 2
55. Portugalia - Polska 2
56. AC Fiorentina - SSC Napoli 2
57. Celta Vigo - Valencia CF 2
58. Getafe CF - Athletic Bilbao 2
59. PSV Eindhoven - FC Groningen 1
60. Slavia Praga - Bohemians Praga 1


61. Philadelphia Union - D.C. United 1
62. sc Heerenveen - Twente Enschede 2
63. Estonia - Chorwacja 2
64. Górnik Łęczna - GKS Katowice 2
65. Karlsruher SC - HSV Hamburg 2
66. DC DHfK Leipzig - Fuchse Berlin 2
67. PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów 1
68. Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 1
69. Górnik Zabrze - Korona Kielce 1
70. Bournemouth AFC - Manchester City 2


71. RB Lipsk - Eintracht Frankfurt 1
72. Azerbejdżan - Holandia 1
73. MT Melsungen - SG Flensburg-Handewitt 2
74. Get Well Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra 1
75. Deportivo Alaves - Espanyol Barcelona 2
76. RCD Mallorca - Real Sociedad 2
77. ŁKS Łódź - Legia Warszawa 2
78. KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2
79. Tottenham Hotspur - Newcastle United 1
80. Hiszpania - Białoruś 1


81. Udinese Calcio - AC Milan 2
82. Hertha Berlin - VfL Wolfsburg 1
83. Słowenia - Portugalia 2
84. Grecja - Bułgaria 1
85. CD Leganes - Atletico Madryt 2
86. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling 1
87. Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno 1
88. Rosja - Szwajcaria 1
89. Sampdoria Genua - Lazio Rzym 2
90. AS Roma - Genoa CFC 1


91. Hellas Verona - Bologna FC 2
92. FC Barcelona - Real Betis 1
93. SPAL 2013 - Atalanta Bergamo 2
94. Ukraina - Włochy 2
95. Bułgaria - Serbia 2
96. Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar 1
97. Slovan Liberec - Sparta Praga 2
98. Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019 - 30 Kolejka :

 

 

1. Ajax Amsterdam - PAOK Saloniki  3:2
2. Salford City - Leeds United  0:3
3. Atromitos Ateny - Legia Warszawa  0:2
4. Liverpool FC - Chelsea Londyn  2:2  po rzutach karnych  5:4
5. Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu - Jakub Miśkowiak
6. Białoruś - Francja  4:1
7. Odra Opole - Stomil Olsztyn  0:1
8. Czechy - Polska  96:86
9. Niemcy - Włochy  4:5
10. HSV Hamburg - VfL Bochum  1:0
11. Michał Kita - Ednaldo Oliveira  wygrana  Ednaldo Oliveira
12. Piotr Niedzielski - Uelliton Silva  wygrana  Piotr Niedzielski
13. Bayern Monachium - Hertha Berlin  2:2
14. Wisła Kraków - ŁKS Łódź  4:0
15. Huddersfield Town - Fulham Londyn  1:2
16. Athletic Bilbao - FC Barcelona  1:0
17. VfB Stuttgart - FC St. Pauli  2:1
18. Arsenal Londyn - Burnley FC  2:1
19. Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków  2:1
20. Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica  1:0
21. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem - Japonia
22. Walia - Anglia  13:6
23. Borussia Dortmund - FC Augsburg  5:1
24. Werder Brema - Fortuna Dusseldorf  1:3
25. Bayer Leverkusen - SC Paderborn  3:2
26. VfL Wolfsburg - 1.FC Koln  2:1
27. SC Freiburg - 1.FSV Mainz  3:0
28. Southampton FC - Liverpool FC  1:2
29. Białoruś - Niemcy  3:2
30. Celta Vigo - Real Madryt  1:3
31. SK Niederosterreich Sankt Polten - Red Bull Salzburg  0:6
32. Arka Gdynia - Lech Poznań  0:0
33. Węgry - Polska  80:75
34. Włochy - Francja  6:3
35. VVV-Venlo - Ajax Amsterdam  1:4
36. Manchester City - Tottenham Hotspur  2:2
37. Borussia Monchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen  0:0
38. Grand Prix Skandynawii na żużlu - Fredrik Lindgren
39. Valencia CF - Real Sociedad  1:1
40. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze  3:1
41. AC Milan - AC Cesena  0:0
42. Villarreal CF - Granada CF  4:4
43. CD Leganes - Osasuna Pampeluna  0:1
44. Francja - Szkocja  32:3
45. Chicago Fire - Philadelphia Union  2:0
46. Daniel Cormier - Stipe Miocić  wygrana  Stipe Miocić
47. Emanuel Navarrete - Francisco De Vaca  wygrana  Emanuel Navarrete
48. Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders  2:2
49. Heracles Almelo - PSV Eindhoven  0:2
50. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Zakopanem  - Kamil Stoch
51. Górnik Łęczna - Elana Toruń  1:3
52. Dynamo Drezno - 1.FC Heidenheim  2:1
53. Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski  49:40
54. Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht  1:1
55. Piast Gliwice - Wisła Płock  1:0
56. Niemcy - Polska  92:84
57. Sheffield United - Crystal Palace  1:0
58. Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim  1:0
59. Francja - Niemcy  7:7  po rzutach karnych  4:5
60. Deportivo Alaves - UD Levante  1:0
61. Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin  1:0
62. Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk  2:1
63. Chelsea Londyn - Leicester City  1:1
64. Włochy - Białoruś  2:2  po rzutach karnych  3:2
65. 1.FC Union Berlin - RB Lipsk  0:4
66. FK Teplice - Viktoria Pilzno  1:1
67. Espanyol Barcelona - Sevilla FC  0:2
68. Atletico Madryt - Getafe CF  1:0
69. Sparta Praga - Banik Ostrawa  2:0
70. Portland Timbers - Atlanta United  0:2

 

 

Tabela :

 

 

1.tyrla - 606 pkt

(49-24;56-19;44-35;63-28;62-45;65-40;80-32;57-34;67-42;49-28;49-32;66-32;50-23;44-22;58-41;42-29;29-19;37-22;37-13;56-32;64-22;31-12;28-13;6-6;6-4;25-17;25-8;28-22;28-7;31-23)

2.lukas_ k - 362 pkt
(51-32;57-28;46-47;69-37;59-60;61-63;84-46;60-48;78-55;53-37;53-44;72-56;56-39;40-29;59-67;55-48;33-25;41-31;41-18;59-33;66-31;28-17;29-18;3-9;9-3;23-26;25-13;32-27;25-15;32-35)
3.bartek2lp2 - 346 pkt

(44-23;54-31;42-51;67-39;59-60;64-60;85-45;62-46;75-58;54-36;51-46;71-57;53-42;47-32;57-57;46-44;33-25;42-30;38-21;51-32;66-31;30-15;26-17;3-9;9-3;23-26;27-11;32-27;24-16;34-33)

4.aro - 240 pkt

(29-13;27-17;27-22;39-22;41-26;42-36;52-18;34-26;34-35;36-24;36-27;36-34;34-25;30-19;36-30;30-33;19-15;22-21;25-13;41-24;43-23;22-12;21-10;1-10;5-5;12-16;18-8;22-17;18-10;23-24)

5.PLQba - 38 pkt

(49-34;28-22;34-27;NT;NT;36-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT:NT)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 32
Obowiązuje na dni: 26.08-1.09.2019

 

1. Finlandia - Francja (Polsat Sport Extra 15:50 WT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
2. Portugalia - Belgia (Polsat Sport 17:50 WT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
3. Holandia - Estonia (Polsat Sport News 17:50 WT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
4. Grecja - Bułgaria (Polsat Sport Extra 18:20 WT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
5. Niemcy - Słowacja (Polsat Sport News 19:50 WT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
6. Newport County - West Ham United (Eleven Sports 1 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
7. Włochy - Słowenia (Polsat Sport 20:50 WT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
8. Crvena Zvezda Belgrad - Young Boys Berno (Polsat Sport Premium 1 20:50 WT) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów
9. FK Krasnodar - Olympiakos Pireus (Polsat Sport Premium 2 20:50 WT) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów
10. Rosenborg Trondheim - Dinamo Zagrzeb (Polsat Sport Premium 3 20:50 WT) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów
11. Rumunia - Chorwacja (Polsat Sport News 23:00 WT) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
12. Serbia - Grecja (Polsat Sport Extra 15:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
13. Belgia - Polska (Polsat Sport, TVP Sport 16:40 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
14. Rosja - Hiszpania (Polsat Sport News 17:20 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
15. Francja - Turcja (Polsat Sport Extra 18:20 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
16. Ukraina - Słowenia (Polsat Sport 19:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
17. Niemcy - Białoruś (Polsat Sport News 19:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
18. Lincoln City - Everton FC (Eleven Sports 1 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
19. Ajax Amsterdam - APOEL Nikozja (Polsat Sport Premium 1 20:50 ŚR) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów
20. Slavia Praga - CFR Cluj (Polsat Sport Premium 2 20:50 ŚR) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów
21. Club Brugge - LASK Linz (Polsat Sport Premium 3 20:50 ŚR) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów
22. Chorwacja - Węgry (Polsat Sport News 23:00 ŚR) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
23. Słowacja - Rosja (Polsat Sport News 15:20 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
24. Bułgaria - Finlandia (Polsat Sport Extra 15:50 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
25. Portugalia - Ukraina (Polsat Sport 17:50 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
26. Węgry - Holandia (Polsat Sport News 17:50 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
27. SG Flensburg-Handewitt - Rhein-Neckar Lowen (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
28. Polska - Włochy (Polsat Sport 20:20 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
29. Rangers FC - Legia Warszawa (TVP Sport 20:40 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
30. Bergischer HC - MT Melsungen (Sportklub 20:45 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
31. Rumunia - Azerbejdżan (Polsat Sport News 21:00 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
32. Turcja - Serbia (Polsat Sport Extra 22:00 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
33. Szwajcaria - Białoruś (Polsat Sport News 23:00 CZW) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
34. Färjestad Karlstad - HC05 Bańska Bystrzyca (Polsat Sport Extra 0:30 PT) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów
35. Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport 17:15 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
36. Arka Gdynia - Górnik Zabrze (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
37. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy (TVP Sport 17:50 PT) - piłka ręczna, liga polska
38. Lahti Pelicans - Ocelan Trinec (Polsat Sport News 18:00 PT) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów
39. 1.FC Nurnberg - 1.FC Heidenheim (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 18:30 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
40. GKS Tychy - Djurgaden IF (Polsat Sport 20:00 PT) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów
41. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
42. RB Lipsk - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:30 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
43. Bologna FC - SPAL 2013 (Eleven Sports 3 20:40 PT) - piłka nożna, liga włoska
44. Athletic Bilbao - Real Sociedad (C+ Sport 2 21:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
45. Polska - Wenezuela (TVP Sport 9:50 SOB) - koszykówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Chinach
46. Jessica Andrade - Weili Zhang (Polsat Sport 12:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night
47. SG Dynamo Drezno - FC St. Pauli (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
48. Southampton FC - Manchester United (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
49. Bristol City - Middlesbrough FC (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
50. Wybrzeże Kości Słoniowej - Chiny (TVP Sport 13:50 SOB) - koszykówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Chinach
51. Wisła Płock - ŁKS Łódź (C+ Sport, nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
52. Bayern Monachium - 1.FSV Mainz (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
53. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin (Eleven Sports 3 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
54. Bayer Leverkusen - TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
55. Manchester City - Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
56. Osasuna Pampeluna - FC Barcelona (nSport+ 16:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
57. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk (C+ Sport, TVP Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
58. Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport 17:15 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
59. AC Milan - Brescia Calcio (Eleven Sports 1 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
60. Sevilla FC - Celta Vigo (Eleven Sports 3 18:00 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
61. 1.FC Union Berlin - Borussia Dortmund (C+ Sport 2 18:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
62. Burnley FC - Liverpool FC (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
63. Grand Prix Niemiec na żużlu* (C+ 18:30 SOB)
64. Levante UD - Real Valladolid (nSport+ 18:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
65. Getafe CF - Deportivo Alaves (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 18:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
66. Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
67. RKC Waalwijk - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
68. Belfast Giants - Augsburger Panthers (Polsat Sport Extra 20:30 SOB) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów
69. Juventus Turyn - SSC Napoli (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska
70. Real Betis - CD Leganes (C+ Sport 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
71. Charlie Edwards - Julio Cesar Martinez Aguilar (TVP Sport 21:35 SOB) - boks, walka o pas WBC World w Londynie
72. Hughie Fury - Aleksandr Powietkin (TVP Sport 22:45 SOB) - boks, gala w Londynie
73. Wasyl Łomaczenko - Luke Campbell (TVP Sport 23:45 SOB) - boks, walka o pasy WBC World, WBA Super World i WBO World w Londynie
74. Philadelphia Union - Atlanta United (Polsat Sport Extra 1:30 ND) - piłka nożna, MLS
75. Kanada - Australia (TVP Sport 9:20 ND) - koszykówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Chinach
76. HSV Hamburg - Hannover 96 (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
77. HBW Balingen-Weilstetten - HSG Nordhorn-Lingen (Sportklub 13:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
78. Sparta Rotterdam - Ajax Amsterdam (Polsat Sport Extra 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
79. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska
80. Everton FC - Wolverhampton Wanderers (C+ Sport 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
81. Formuła 1 - Grand Prix Belgii* (Eleven Sports 1 15:05 ND)
82. Werder Brema - FC Augsburg (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
83. Valencia CF - RCD Mallorca (Eleven Sports 3 16:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
84. Lech Poznań - Cracovia Kraków (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska
85. Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń (C+ Sport 17:00 ND) - piłka nożna, liga austriacka
86. GKS Tychy - Adler Mannheim (Polsat Sport Extra 17:00 ND) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów
87. Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
88. Eintracht Frankfurt - Fortuna Dusseldorf (C+ Sport 2 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
89. Lazio Rzym - AS Roma (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
90. Atletico Madryt - SD Eibar (C+ Sport 18:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
91. Espanyol Barcelona - Granada CF (Eleven Sports 3 18:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
92. Legia Warszawa - Raków Częstochowa (C+ 19:35 ND) - piłka nożna, liga polska
93. SFC Opawa - Slavia Praga (Polsat Sport Extra 20:30 ND) - piłka nożna, liga czeska
94. Atalanta Bergamo - Torino FC (Eleven Sports 4 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska
95. Cagliari Calcio - Inter Mediolan (Eleven Sports 2 20:45 ND) - piłka nożna, liga włoska
96. Villarreal CF - Real Madryt (Eleven Sports 1 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
97. US Sassuolo - Sampdoria Genua (Eleven Sports 3 20:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
98. Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra 22:30 ND) - piłka nożna, liga holenderska
99. Czechy - USA (TVP Sport 23:20 ND) - koszykówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata w Chinach
100. Sparta Praga - Sigma Ołomuniec (Polsat Sport News 0:00 PN) - piłka nożna, liga czeska
101. Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy (Polsat Sport 0:50 PN) - piłka nożna, MLS

 

 

 

 

 

 

 

1. Finlandia - Francja 2
2. Portugalia - Belgia 2
3. Holandia - Estonia 1
4. Grecja - Bułgaria 1
5. Niemcy - Słowacja 1
6. Newport County - West Ham United 2
7. Włochy - Słowenia 1
8. Crvena Zvezda Belgrad - Young Boys Berno 1
9. FK Krasnodar - Olympiakos Pireus 1
10. Rosenborg Trondheim - Dinamo Zagrzeb 2


11. Rumunia - Chorwacja 1
12. Serbia - Grecja 1
13. Belgia - Polska 2
14. Rosja - Hiszpania 1
15. Francja - Turcja 2
16. Ukraina - Słowenia 1
17. Niemcy - Białoruś 1
18. Lincoln City - Everton FC 2
19. Ajax Amsterdam - APOEL Nikozja 1
20. Slavia Praga - CFR Cluj 1


21. Club Brugge - LASK Linz 1
22. Chorwacja - Węgry 1
23. Słowacja - Rosja 2
24. Bułgaria - Finlandia 1
25. Portugalia - Ukraina 2
26. Węgry - Holandia 2
27. SG Flensburg-Handewitt - Rhein-Neckar Lowen 1
28. Polska - Włochy 1
29. Rangers FC - Legia Warszawa X
30. Bergischer HC - MT Melsungen 1


31. Rumunia - Azerbejdżan 2
32. Turcja - Serbia 1
33. Szwajcaria - Białoruś 1
34. Färjestad Karlstad - HC05 Bańska Bystrzyca 1
35. Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 2
36. Arka Gdynia - Górnik Zabrze 2
37. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy 1
38. Lahti Pelicans - Ocelan Trinec 1
39. 1.FC Nurnberg - 1.FC Heidenheim 1
40. GKS Tychy - Djurgaden IF 1


41. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2
42. RB Lipsk - Borussia Monchengladbach 1
43. Bologna FC - SPAL 2013 1
44. Athletic Bilbao - Real Sociedad 1
45. Polska - Wenezuela 1
46. Jessica Andrade - Weili Zhang 1
47. SG Dynamo Drezno - FC St. Pauli X
48. Southampton FC - Manchester United 1
49. Bristol City - Middlesbrough FC 2
50. Wybrzeże Kości Słoniowej - Chiny 2


51. Wisła Płock - ŁKS Łódź 1
52. Bayern Monachium - 1.FSV Mainz 1
53. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin 1
54. Bayer Leverkusen - TSG 1899 Hoffenheim 1
55. Manchester City - Brighton & Hove Albion 1
56. Osasuna Pampeluna - FC Barcelona 2
57. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk X
58. Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz 1
59. AC Milan - Brescia Calcio 1
60. Sevilla FC - Celta Vigo 1


61. 1.FC Union Berlin - Borussia Dortmund 2
62. Burnley FC - Liverpool FC 2
64. Levante UD - Real Valladolid 1
65. Getafe CF - Deportivo Alaves 1
66. Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin 1
67. RKC Waalwijk - PSV Eindhoven 2
68. Belfast Giants - Augsburger Panthers 1
69. Juventus Turyn - SSC Napoli 1
70. Real Betis - CD Leganes 1


71. Charlie Edwards - Julio Cesar Martinez Aguilar 1
72. Hughie Fury - Aleksandr Powietkin 2
73. Wasyl Łomaczenko - Luke Campbell 1
74. Philadelphia Union - Atlanta United 1
75. Kanada - Australia 1
76. HSV Hamburg - Hannover 96 1
77. HBW Balingen-Weilstetten - HSG Nordhorn-Lingen 1
78. Sparta Rotterdam - Ajax Amsterdam 2
79. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1
80. Everton FC - Wolverhampton Wanderers 2


81. Formuła 1 - Grand Prix Belgii - L. Hamilton
82. Werder Brema - FC Augsburg 1
83. Valencia CF - RCD Mallorca 1
84. Lech Poznań - Cracovia Kraków 1
85. Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń 2
86. GKS Tychy - Adler Mannheim 1
87. Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur 2
88. Eintracht Frankfurt - Fortuna Dusseldorf 1
89. Lazio Rzym - AS Roma 1
90. Atletico Madryt - SD Eibar 1


91. Espanyol Barcelona - Granada CF 1
92. Legia Warszawa - Raków Częstochowa 1
93. SFC Opawa - Slavia Praga 2
94. Atalanta Bergamo - Torino FC 1
95. Cagliari Calcio - Inter Mediolan 2
96. Villarreal CF - Real Madryt 2
97. US Sassuolo - Sampdoria Genua 2
98. Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam 2
99. Czechy - USA 2
100. Sparta Praga - Sigma Ołomuniec 1


101. Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 32
Obowiązuje na dni: 26.08-1.09.2019

 

1. Finlandia - Francja 2
2. Portugalia - Belgia 2
3. Holandia - Estonia 1
4. Grecja - Bułgaria 2
5. Niemcy - Słowacja 1
6. Newport County - West Ham United 2
7. Włochy - Słowenia 1
9. FK Krasnodar - Olympiakos Pireus 1
10. Rosenborg Trondheim - Dinamo Zagrzeb 1
11. Rumunia - Chorwacja 2


12. Serbia - Grecja 1
13. Belgia - Polska 2
14. Rosja - Hiszpania 1
15. Francja - Turcja 2
16. Ukraina - Słowenia 2
17. Niemcy - Białoruś 1
18. Lincoln City - Everton FC 2
19. Ajax Amsterdam - APOEL Nikozja 1
20. Slavia Praga - CFR Cluj 1
21. Club Brugge - LASK Linz 1


22. Chorwacja - Węgry 1
23. Słowacja - Rosja 2
24. Bułgaria - Finlandia 1
25. Portugalia - Ukraina 2
26. Węgry - Holandia 2
27. SG Flensburg-Handewitt - Rhein-Neckar Lowen 1
28. Polska - Włochy 1
29. Rangers FC - Legia Warszawa 1
32. Turcja - Serbia 1
34. Färjestad Karlstad - HC05 Bańska Bystrzyca 1


37. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy 1
39. 1.FC Nurnberg - 1.FC Heidenheim 1
40. GKS Tychy - Djurgaden IF 2
41. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2
42. RB Lipsk - Borussia Monchengladbach 1
43. Bologna FC - SPAL 2013 1
44. Athletic Bilbao - Real Sociedad 1
45. Polska - Wenezuela 1
46. Jessica Andrade - Weili Zhang 1
47. SG Dynamo Drezno - FC St. Pauli 1


48. Southampton FC - Manchester United 2
49. Bristol City - Middlesbrough FC 1
50. Wybrzeże Kości Słoniowej - Chiny 2
51. Wisła Płock - ŁKS Łódź 1
52. Bayern Monachium - 1.FSV Mainz 1
53. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin 1
54. Bayer Leverkusen - TSG 1899 Hoffenheim 1
55. Manchester City - Brighton & Hove Albion 1
56. Osasuna Pampeluna - FC Barcelona 2
57. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 2


59. AC Milan - Brescia Calcio 1
60. Sevilla FC - Celta Vigo 1
61. 1.FC Union Berlin - Borussia Dortmund 2
62. Burnley FC - Liverpool FC 2
64. Levante UD - Real Valladolid 1
65. Getafe CF - Deportivo Alaves 1
66. Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin 1
67. RKC Waalwijk - PSV Eindhoven 2
69. Juventus Turyn - SSC Napoli 1
70. Real Betis - CD Leganes 1


71. Charlie Edwards - Julio Cesar Martinez Aguilar 1
73. Wasyl Łomaczenko - Luke Campbell 1
75. Kanada - Australia 2
76. HSV Hamburg - Hannover 96 1
77. HBW Balingen-Weilstetten - HSG Nordhorn-Lingen 1
78. Sparta Rotterdam - Ajax Amsterdam 2
79. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1
82. Werder Brema - FC Augsburg 1
83. Valencia CF - RCD Mallorca 1
84. Lech Poznań - Cracovia Kraków 1


86. GKS Tychy - Adler Mannheim 2
87. Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur 1
88. Eintracht Frankfurt - Fortuna Dusseldorf 1
90. Atletico Madryt - SD Eibar 1
91. Espanyol Barcelona - Granada CF 1
92. Legia Warszawa - Raków Częstochowa 1
93. SFC Opawa - Slavia Praga 2
94. Atalanta Bergamo - Torino FC 1
95. Cagliari Calcio - Inter Mediolan 2
96. Villarreal CF - Real Madryt 2


98. Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam 2
99. Czechy - USA 2
100. Sparta Praga - Sigma Ołomuniec 1
101. Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Finlandia - Francja 2
2. Portugalia - Belgia 2
3. Holandia - Estonia 1
4. Grecja - Bułgaria 1
5. Niemcy - Słowacja 1
6. Newport County - West Ham United 2
7. Włochy - Słowenia 1
8. Crvena Zvezda Belgrad - Young Boys Berno 1
9. FK Krasnodar - Olympiakos Pireus 1
10. Rosenborg Trondheim - Dinamo Zagrzeb 2


11. Rumunia - Chorwacja 1
12. Serbia - Grecja 1
13. Belgia - Polska 2
14. Rosja - Hiszpania 1
15. Francja - Turcja 2
16. Ukraina - Słowenia 1
17. Niemcy - Białoruś 1
18. Lincoln City - Everton FC 2
19. Ajax Amsterdam - APOEL Nikozja 1
20. Slavia Praga - CFR Cluj 1


21. Club Brugge - LASK Linz 1
22. Chorwacja - Węgry 1
23. Słowacja - Rosja 2
24. Bułgaria - Finlandia 1
25. Portugalia - Ukraina 2
26. Węgry - Holandia 2
27. SG Flensburg-Handewitt - Rhein-Neckar Lowen 1
28. Polska - Włochy 1
29. Rangers FC - Legia Warszawa X
30. Bergischer HC - MT Melsungen 1


31. Rumunia - Azerbejdżan 2
32. Turcja - Serbia 1
33. Szwajcaria - Białoruś 1
34. Färjestad Karlstad - HC05 Bańska Bystrzyca 1
35. Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 2
36. Arka Gdynia - Górnik Zabrze 2
37. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy 1
38. Lahti Pelicans - Ocelan Trinec 1
39. 1.FC Nurnberg - 1.FC Heidenheim 1
40. GKS Tychy - Djurgaden IF 1


41. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2
42. RB Lipsk - Borussia Monchengladbach 1
43. Bologna FC - SPAL 2013 1
44. Athletic Bilbao - Real Sociedad 1
45. Polska - Wenezuela 1
46. Jessica Andrade - Weili Zhang 1
47. SG Dynamo Drezno - FC St. Pauli X
48. Southampton FC - Manchester United 1
49. Bristol City - Middlesbrough FC 2
50. Wybrzeże Kości Słoniowej - Chiny 2


51. Wisła Płock - ŁKS Łódź 1
52. Bayern Monachium - 1.FSV Mainz 1
53. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin 1
54. Bayer Leverkusen - TSG 1899 Hoffenheim 1
55. Manchester City - Brighton & Hove Albion 1
56. Osasuna Pampeluna - FC Barcelona 2
57. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 2
58. Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz 1
59. AC Milan - Brescia Calcio 1
60. Sevilla FC - Celta Vigo 1


61. 1.FC Union Berlin - Borussia Dortmund 2
62. Burnley FC - Liverpool FC 2
64. Levante UD - Real Valladolid 1
65. Getafe CF - Deportivo Alaves 1
66. Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin 1
67. RKC Waalwijk - PSV Eindhoven 2
68. Belfast Giants - Augsburger Panthers 1
69. Juventus Turyn - SSC Napoli
70. Real Betis - CD Leganes 1


71. Charlie Edwards - Julio Cesar Martinez Aguilar 1
72. Hughie Fury - Aleksandr Powietkin 2
73. Wasyl Łomaczenko - Luke Campbell 1
74. Philadelphia Union - Atlanta United 1
75. Kanada - Australia 1
76. HSV Hamburg - Hannover 96 1
77. HBW Balingen-Weilstetten - HSG Nordhorn-Lingen 1
78. Sparta Rotterdam - Ajax Amsterdam 2
79. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1
80. Everton FC - Wolverhampton Wanderers 2


81. Formuła 1 - Grand Prix Belgii - V. Bottas
82. Werder Brema - FC Augsburg 1
83. Valencia CF - RCD Mallorca 1
84. Lech Poznań - Cracovia Kraków 1
85. Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń 2
86. GKS Tychy - Adler Mannheim 1
87. Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur 2
88. Eintracht Frankfurt - Fortuna Dusseldorf 1
89. Lazio Rzym - AS Roma 1
90. Atletico Madryt - SD Eibar 1


91. Espanyol Barcelona - Granada CF 1
92. Legia Warszawa - Raków Częstochowa 1
93. SFC Opawa - Slavia Praga 2
94. Atalanta Bergamo - Torino FC 1
95. Cagliari Calcio - Inter Mediolan 2
96. Villarreal CF - Real Madryt 2
97. US Sassuolo - Sampdoria Genua 2
98. Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam 2
99. Czechy - USA 2
100. Sparta Praga - Sigma Ołomuniec 1


101. Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher  2019
Zestaw par na tydzień: 32
Obowiązuje na dni: 26.08-1.09.2019

 


7. Włochy - Słowenia  1
8. Crvena Zvezda Belgrad - Young Boys Berno  1
9. FK Krasnodar - Olympiakos Pireus  1
10. Rosenborg Trondheim - Dinamo Zagrzeb  1
11. Rumunia - Chorwacja  2
12. Serbia - Grecja  1
13. Belgia - Polska  2
14. Rosja - Hiszpania  1
15. Francja - Turcja  2
18. Lincoln City - Everton FC  2

 


19. Ajax Amsterdam - APOEL Nikozja  1
20. Slavia Praga - CFR Cluj  1
22. Chorwacja - Węgry  1
23. Słowacja - Rosja  2
26. Węgry - Holandia  2
28. Polska - Włochy  1
31. Rumunia - Azerbejdżan  2
35. Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec  2
36. Arka Gdynia - Górnik Zabrze  1
37. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy  1

 


40. GKS Tychy - Djurgaden IF  1
42. RB Lipsk - Borussia Monchengladbach  1
45. Polska - Wenezuela  1
47. SG Dynamo Drezno - FC St. Pauli  1
48. Southampton FC - Manchester United  1
50. Wybrzeże Kości Słoniowej - Chiny  2
51. Wisła Płock - ŁKS Łódź  2
52. Bayern Monachium - 1.FSV Mainz  1
55. Manchester City - Brighton & Hove Albion  1
56. Osasuna Pampeluna - FC Barcelona  2

 


58. Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz  1
59. AC Milan - Brescia Calcio  1
60. Sevilla FC - Celta Vigo  1
61. 1.FC Union Berlin - Borussia Dortmund  2
62. Burnley FC - Liverpool FC  2
66. Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin  1
67. RKC Waalwijk - PSV Eindhoven  2
68. Belfast Giants - Augsburger Panthers  2
69. Juventus Turyn - SSC Napoli  2
70. Real Betis - CD Leganes  1

 


74. Philadelphia Union - Atlanta United  1
75. Kanada - Australia  2
76. HSV Hamburg - Hannover 96  1
78. Sparta Rotterdam - Ajax Amsterdam  2
80. Everton FC - Wolverhampton Wanderers  1
82. Werder Brema - FC Augsburg  1
83. Valencia CF - RCD Mallorca  2
84. Lech Poznań - Cracovia Kraków  1
85. Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń  X
86. GKS Tychy - Adler Mannheim  1

 


88. Eintracht Frankfurt - Fortuna Dusseldorf  1
89. Lazio Rzym - AS Roma  X
90. Atletico Madryt - SD Eibar  1
91. Espanyol Barcelona - Granada CF  1
94. Atalanta Bergamo - Torino FC  1
95. Cagliari Calcio - Inter Mediolan  2
96. Villarreal CF - Real Madryt  2
97. US Sassuolo - Sampdoria Genua  2
99. Czechy - USA  2
100. Sparta Praga - Sigma Ołomuniec  1

 


101. Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019 - 31 Kolejka :

 

 

1. APOEL Nikozja - Ajax Amsterdam  0:0
2. CFR Cluj - Slavia Praga  0:1
3. LASK Linz - Club Brugge  0:1
4. Radomiak Radom - GKS Jastrzębie  2:2
5. Polska - Holandia  77:71
6. SG Flensburg-Handewitt - THW Kiel  28:28  po rzutach karnych  4:3
7. Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz  1:0
8. Young Boys Berno - Crvena Zvezda Belgrad  2:2
9. Olympiakos Pireus - FK Krasnodar  4:0
10. Dinamo Zagrzeb - Rosenborg Trondheim  2:0
11. HSG Nordhorn-Lingen - Bergischer AC  21:26
12. Legia Warszawa - Rangers FC  0:0
13. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Hakubie - Ryoyu Kobayashi
14. Francja - Bułgaria  3:2
15. Belgia - Ukraina  3:0
16. Serbia - Finlandia  3:0
17. Włochy - Portugalia  3:0
18. Holandia - Rumunia  3:0
19. truly.work Stal Gorzów - forBet Włókniarz Częstochowa  45:45
20. FC Erzgebirge Aue - VfB Stuttgart  0:0
21. Turcja - Grecja  3:0
22. Granada CF - Sevilla FC  0:1
23. Słowacja - Hiszpania  3:0
24. MRGARDEN GKM Grudziądz - Speed Car Motor Lublin  52:38
25. 1.FC Koln - Borussia Dortmund  1:3
26. Polska - Słowenia  3:0
27. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków  3:2
28. Aston Villa - Everton FC  2:0
29. Levante UD - Villarreal CF  2:1
30. Białoruś - Rosja  0:3
31. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Hakubie - Ryoyu Kobayashi
32. Hannover 96 - SpVgg Greuther Furth  1:1
33. Norwich City - Chelsea Londyn  2:3
34. Derby County - West Bromwich Albion  1:1
35. Szkocja - Francja  17:14
36. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz  2:1
37. Cracovia Kraków - Arka Gdynia  3:1
38. FC Augsburg - 1.FC Union Berlin  1:1
39. Fortuna Dusseldorf - Bayer Leverkusen  1:3
40. TSG 1899 Hoffenheim - Werder Brema  3:2
41. 1.FSV Mainz - Borussia Monchengladbach  1:3
42. Manchester United - Crystal Palace  1:2
43. Stoke City - Leeds United  0:3
44. Francja - Grecja  0:3
45. Osasuna Pampeluna - SD Eibar  0:0
46. Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław  1:1
47. Niemcy - Hiszpania  3:1
48. Parma FC - Juventus Turyn  0:1
49. Belgia - Słowenia  3:0
50. Liverpool FC - Arsenal Londyn  3:1
51. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium  0:3
52. Real Madryt - Real Valladolid  1:1
53. Raków Częstochowa - Lech Poznań  2:3
54. Szwajcaria - Słowacja  0:3
55. Portugalia - Polska  0:3
56. AC Fiorentina - SSC Napoli  3:4
57. Celta Vigo - Valencia CF  1:0
58. Getafe CF - Athletic Bilbao  1:1
59. PSV Eindhoven - FC Groningen  mecz przełożony
60. Slavia Praga - Bohemians Praga  4:0
61. Philadelphia Union - D.C. United  3:1
62. sc Heerenveen - Twente Enschede  0:0
63. Estonia - Chorwacja  1:3
64. Górnik Łęczna - GKS Katowice  1:0
65. Karlsruher SC - HSV Hamburg  2:4
66. DC DHfK Leipzig - Fuchse Berlin  24:23
67. PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów  54:36
68. Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy  1:2
69. Górnik Zabrze - Korona Kielce  3:0
70. Bournemouth AFC - Manchester City  1:3
71. RB Lipsk - Eintracht Frankfurt  2:1
72. Azerbejdżan - Holandia  0:3
73. MT Melsungen - SG Flensburg-Handewitt  19:24
74. Get Well Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra  46:44
75. Deportivo Alaves - Espanyol Barcelona  0:0
76. RCD Mallorca - Real Sociedad  0:1
77. ŁKS Łódź - Legia Warszawa  2:3
78. KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice  0:3
79. Tottenham Hotspur - Newcastle United  0:1
80. Hiszpania - Białoruś  3:1
81. Udinese Calcio - AC Milan  1:0
82. Hertha Berlin - VfL Wolfsburg  0:3
83. Słowenia - Portugalia  3:0
84. Grecja - Bułgaria  mecz będzie liczony
85. CD Leganes - Atletico Madryt  0:1
86. Red Bull Salzburg - Admira Wacker Modling  5:0
87. Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno  35:55
88. Rosja - Szwajcaria  3:0
89. Sampdoria Genua - Lazio Rzym  0:3
90. AS Roma - Genoa CFC  3:3
91. Hellas Verona - Bologna FC  1:1
92. FC Barcelona - Real Betis  5:2
93. SPAL 2013 - Atalanta Bergamo  2:3
94. Ukraina - Włochy  0:3
95. Bułgaria - Serbia  1:3
96. Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar  mecz przełożony
97. Slovan Liberec - Sparta Praga  3:1
98. Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy  3:3

 

 

Tabela :

 

 

1.tyrla - 627 pkt

(49-24;56-19;44-35;63-28;62-45;65-40;80-32;57-34;67-42;49-28;49-32;66-32;50-23;44-22;58-41;42-29;29-19;37-22;37-13;56-32;64-22;31-12;28-13;6-6;6-4;25-17;25-8;28-22;28-7;31-23;48-27)

2.lukas_ k - 383 pkt
(51-32;57-28;46-47;69-37;59-60;61-63;84-46;60-48;78-55;53-37;53-44;72-56;56-39;40-29;59-67;55-48;33-25;41-31;41-18;59-33;66-31;28-17;29-18;3-9;9-3;23-26;25-13;32-27;25-15;32-35;57-36)
3.bartek2lp2 - 367 pkt

(44-23;54-31;42-51;67-39;59-60;64-60;85-45;62-46;75-58;54-36;51-46;71-57;53-42;47-32;57-57;46-44;33-25;42-30;38-21;51-32;66-31;30-15;26-17;3-9;9-3;23-26;27-11;32-27;24-16;34-33;57-36)

4.aro - 257 pkt

(29-13;27-17;27-22;39-22;41-26;42-36;52-18;34-26;34-35;36-24;36-27;36-34;34-25;30-19;36-30;30-33;19-15;22-21;25-13;41-24;43-23;22-12;21-10;1-10;5-5;12-16;18-8;22-17;18-10;23-24;37-20)

5.PLQba - 38 pkt

(49-34;28-22;34-27;NT;NT;36-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019 - 32 Kolejka :

 


1. Finlandia - Francja  3:1
2. Portugalia - Belgia  1:3
3. Holandia - Estonia  3:0
4. Grecja - Bułgaria  0:3
5. Niemcy - Słowacja  3:1
6. Newport County - West Ham United  0:2
7. Włochy - Słowenia  3:0
8. Crvena Zvezda Belgrad - Young Boys Berno  1:1
9. FK Krasnodar - Olympiakos Pireus  1:2
10. Rosenborg Trondheim - Dinamo Zagrzeb  1:1
11. Rumunia - Chorwacja  1:3
12. Serbia - Grecja  3:0
13. Belgia - Polska  3:2
14. Rosja - Hiszpania  3:0
15. Francja - Turcja  0:3
16. Ukraina - Słowenia  2:3
17. Niemcy - Białoruś  3:0
18. Lincoln City - Everton FC  2:4
19. Ajax Amsterdam - APOEL Nikozja  2:0
20. Slavia Praga - CFR Cluj  1:0
21. Club Brugge - LASK Linz  2:1
22. Chorwacja - Węgry  3:0
23. Słowacja - Rosja  0:3
24. Bułgaria - Finlandia  3:0
25. Portugalia - Ukraina  0:3
26. Węgry - Holandia  0:3
27. SG Flensburg-Handewitt - Rhein-Neckar Lowen  30:27
28. Polska - Włochy  3:2
29. Rangers FC - Legia Warszawa  1:0
30. Bergischer HC - MT Melsungen  24:24
31. Rumunia - Azerbejdżan  0:3
32. Turcja - Serbia  1:3
33. Szwajcaria - Białoruś  3:1
34. Färjestad Karlstad - HC05 Bańska Bystrzyca  6:1
35. Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec  1:3
36. Arka Gdynia - Górnik Zabrze  1:0
37. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy  25:17
38. Lahti Pelicans - Ocelan Trinec  1:0
39. 1.FC Nurnberg - 1.FC Heidenheim  2:2
40. GKS Tychy - Djurgaden IF  2:6
41. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok  0:2
42. RB Lipsk - Borussia Monchengladbach  3:1
43. Bologna FC - SPAL 2013  1:0
44. Athletic Bilbao - Real Sociedad  2:0
45. Polska - Wenezuela  80:69
46. Jessica Andrade - Weili Zhang  wygrana  Weili Zhang
47. SG Dynamo Drezno - FC St. Pauli  3:3
48. Southampton FC - Manchester United  1:1
49. Bristol City - Middlesbrough FC  2:2
50. Wybrzeże Kości Słoniowej - Chiny  55:70
51. Wisła Płock - ŁKS Łódź  2:1
52. Bayern Monachium - 1.FSV Mainz  6:1
53. Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin  3:0
54. Bayer Leverkusen - TSG 1899 Hoffenheim  0:0
55. Manchester City - Brighton & Hove Albion  4:0
56. Osasuna Pampeluna - FC Barcelona  2:2
57. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk  1:2
58. Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz  1:0
59. AC Milan - Brescia Calcio  1:0
60. Sevilla FC - Celta Vigo  1:1
61. 1.FC Union Berlin - Borussia Dortmund  3:1
62. Burnley FC - Liverpool FC  0:3
63. Grand Prix Niemiec na żużlu - Maciej Janowski
64. Levante UD - Real Valladolid  2:0
65. Getafe CF - Deportivo Alaves  1:1
66. Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin  4:2
67. RKC Waalwijk - PSV Eindhoven  1:3
68. Belfast Giants - Augsburger Panthers  2:3  po dogrywce
69. Juventus Turyn - SSC Napoli  4:3
70. Real Betis - CD Leganes  2:1
71. Charlie Edwards - Julio Cesar Martinez Aguilar  walka na remis
72. Hughie Fury - Aleksandr Powietkin  wygrana  Aleksandr Powietkin
73. Wasyl Łomaczenko - Luke Campbell   wygrana  Wasyl Łomaczenko
74. Philadelphia Union - Atlanta United  3:1
75. Kanada - Australia  92:108
76. HSV Hamburg - Hannover 96  3:0
77. HBW Balingen-Weilstetten - HSG Nordhorn-Lingen  25:23
78. Sparta Rotterdam - Ajax Amsterdam  1:4
79. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin  1:1
80. Everton FC - Wolverhampton Wanderers  3:2
81. Formuła 1 - Grand Prix Belgii - Charles Leclerc
82. Werder Brema - FC Augsburg  3:2
83. Valencia CF - RCD Mallorca  2:0
84. Lech Poznań - Cracovia Kraków  1:2
85. Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń  1:3
86. GKS Tychy - Adler Mannheim  2:3  po dogrywce
87. Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur  2:2
88. Eintracht Frankfurt - Fortuna Dusseldorf  2:1
89. Lazio Rzym - AS Roma  1:1
90. Atletico Madryt - SD Eibar  3:2
91. Espanyol Barcelona - Granada CF  0:3
92. Legia Warszawa - Raków Częstochowa  3:1
93. SFC Opawa - Slavia Praga  1:1
94. Atalanta Bergamo - Torino FC  2:3
95. Cagliari Calcio - Inter Mediolan  1:2
96. Villarreal CF - Real Madryt  2:2
97. US Sassuolo - Sampdoria Genua  4:1
98. Willem II Tilburg - Feyenoord Rotterdam  0:1
99. Czechy - USA  67:88
100. Sparta Praga - Sigma Ołomuniec  3:3
101. Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy  4:3

 

 

Tabela :

 

 

1.tyrla - 663 pkt

(49-24;56-19;44-35;63-28;62-45;65-40;80-32;57-34;67-42;49-28;49-32;66-32;50-23;44-22;58-41;42-29;29-19;37-22;37-13;56-32;64-22;31-12;28-13;6-6;6-4;25-17;25-8;28-22;28-7;31-23;48-27;60-24)

2.lukas_ k - 405 pkt
(51-32;57-28;46-47;69-37;59-60;61-63;84-46;60-48;78-55;53-37;53-44;72-56;56-39;40-29;59-67;55-48;33-25;41-31;41-18;59-33;66-31;28-17;29-18;3-9;9-3;23-26;25-13;32-27;25-15;32-35;57-36;61-39)
3.bartek2lp2 - 390 pkt

(44-23;54-31;42-51;67-39;59-60;64-60;85-45;62-46;75-58;54-36;51-46;71-57;53-42;47-32;57-57;46-44;33-25;42-30;38-21;51-32;66-31;30-15;26-17;3-9;9-3;23-26;27-11;32-27;24-16;34-33;57-36;61-38)

4.aro - 274 pkt

(29-13;27-17;27-22;39-22;41-26;42-36;52-18;34-26;34-35;36-24;36-27;36-34;34-25;30-19;36-30;30-33;19-15;22-21;25-13;41-24;43-23;22-12;21-10;1-10;5-5;12-16;18-8;22-17;18-10;23-24;37-20;39-22)

5.PLQba - 38 pkt

(49-34;28-22;34-27;NT;NT;36-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

 

Edited by aro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 33
Obowiązuje na dni: 2-8.09.2019

 

1. Włochy - Ukraina (Polsat Sport News 16:15 CZW) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
2. HC 05 Bańska Bystrzyca - Red Bull Monachium (Polsat Sport Extra 17:00 CZW) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów
3. Armenia - Włochy (Polsat Sport 17:50 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
4. HPK Hameenlinnan - HC Pilsen (Polsat Sport News 18:00 CZW) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów
5. Bili Tygri Liberec - Belfast Giants (Polsat Sport Fight 19:45 CZW) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów
6. Rumunia - Hiszpania (Polsat Sport 20:35 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
7. Irlandia - Szwajcaria (Polsat Sport Extra 20:35 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
8. Izrael - Macedonia (Polsat Sport News 20:35 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
9. Szwajcaria - Hiszpania (Polsat Sport News 22:50 CZW) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
10. Polska - Rosja (TVP Sport 9:30 PT) - koszykówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata 
11. Łotwa U-21 - Polska U-21 (TVP Sport 15:50 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy do lat 21
12. Hiszpania - Rosja (Polsat Sport News 17:30 PT) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
13. Djurgarden Stockholm - Vienna Capitals (Polsat Sport Fight 18:00 PT) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów
14. Portugalia - Ukraina (Polsat Sport Extra 18:45 PT) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
15. Adler Manheim - GKS Tychy (Polsat Sport News 19:30 PT) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów
16. Słowenia - Polska (TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport 20:35 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
17. Niemcy - Holandia (Polsat Sport Extra 20:35 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
18. Austria - Łotwa (Polsat Sport News 22:50 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
19. Słowacja - Chorwacja (Polsat Sport News 1:00 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
20. Polska - Francja (TVP Sport 12:15 SOB) - piłka nożna, Amp Futbol Cup 2019
21. HC05 Banska Bystrica - Farjestad Karlstad (Polsat Sport Fight 14:15 SOB) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów
22. Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn (Polsat Sport 14:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
23. Kosowo - Czechy (Polsat Sport News 14:50 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
24. Serbia - Włochy (Polsat Sport Extra 16:00 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
25. SC Bern - Karpat Oulu (Polsat Sport Fight 17:00 SOB) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów
26. Anglia - Bułgaria (Polsat Sport 17:50 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
27. Islandia - Mołdawia (Polsat Sport News 17:50 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
28. KS SPR Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn (TVP Sport 17:55 SOB) - piłka ręczna, liga polska
29. GSF Gliwice - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice (Sportklub 18:00 SOB) - futsal, liga polska
30. Grand Prix Danii na żużlu (C+ 18:30 SOB)
31. Turcja - Polska (Polsat Sport Extra 18:30 SOB) - siatkówka kobiet, Mistrzostwa Europy
32. Michał Syrowatka - Maxim Churbanov (Polsat Sport Fight 20:00 SOB) - boks, gala w Białymstoku
33. SC Magdeburg - THW Kiel (Sportklub 20:00 SOB) - piłka ręczna, liga niemiecka
34. Serbia - Portugalia (Polsat Sport, TVP Sport 20:35 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
35. Francja - Albania (Polsat Sport News 20:35 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
36. Serbia - Portugalia (TVP Sport 20:40 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
37. Khabib Nurmagomedov - Dustin Poirier (Polsat Sport Extra 21:00 SOB) - sporty walki, gala UFC 242
38. Portugalia - Włochy (Polsat Sport Extra 23:30 SOB) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
39. Rosja - Szwajcaria (Polsat Sport Extra 0:30 ND) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
40. Colorado Rapids - Seattle Sounders (Polsat Sport Extra 3:00 ND) - piłka nożna, MLS
41. New York City FC - New England Revolution (Polsat Sport News 7:07 ND) - piłka nożna, MLS
42. Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków (TVP 3 13:00 ND) - piłka nożna, 2.liga polska
43. FRISCH AUF1 Goppingen - Fuchse Berlin (Sportklub 13:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
44. Agred Malesa TŻ Ostrovia - PGG ROW Rybnik (Polsat Sport 14:25 ND) - żużel, 1.liga polska
45. Formuła 1 - Grand Prix Włoch* (Eleven Sports 1 15:00 ND)
46. Djurgarden IF - GKS Tychy (Polsat Sport News 15:00 ND) - hokej na lodzie, Liga Mistrzów
47. Ogniwo Sopot - Master Pharm Budowlani Łódź (Polsat Sport Fight 16:00 ND) - rugby, liga polska
48. Bergischer HC - HSG Wetzlar (Sportklub 16:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
49. Gruzja - Dania (Polsat Sport 17:50 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
50. Szwajcaria - Gibraltar (Polsat Sport News 17:50 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
51. Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra (nSport+ 19:00 ND) - żużel, liga polska
52. Finlandia - Włochy (Polsat Sport News 20:35 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
53. Szwecja - Norwegia (Polsat Sport, TVP Sport 20:40 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy
54. Hiszpania - Wyspy Owcze (Polsat Sport News 22:50 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy

 

 

 

 

 

 

1. Włochy - Ukraina 1
2. HC 05 Bańska Bystrzyca - Red Bull Monachium 1
3. Armenia - Włochy 2
4. HPK Hameenlinnan - HC Pilsen 1
5. Bili Tygri Liberec - Belfast Giants 1
6. Rumunia - Hiszpania 2
7. Irlandia - Szwajcaria 2
8. Izrael - Macedonia 1
9. Szwajcaria - Hiszpania 2
10. Polska - Rosja 1


11. Łotwa U-21 - Polska U-21 2
12. Hiszpania - Rosja 1
13. Djurgarden Stockholm - Vienna Capitals 1
14. Portugalia - Ukraina 1
15. Adler Manheim - GKS Tychy 2
16. Słowenia - Polska 2
17. Niemcy - Holandia 1
18. Austria - Łotwa 1
19. Słowacja - Chorwacja 2
20. Polska - Francja 1


21. HC05 Banska Bystrica - Farjestad Karlstad 1
22. Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 1
23. Kosowo - Czechy 2
24. Serbia - Włochy 2
25. SC Bern - Karpat Oulu 1
26. Anglia - Bułgaria 1
27. Islandia - Mołdawia 1
28. KS SPR Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 1
29. GSF Gliwice - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 1

31. Turcja - Polska 2
32. Michał Syrowatka - Maxim Churbanov 1
33. SC Magdeburg - THW Kiel 2
34. Serbia - Portugalia 2
35. Francja - Albania 1
36. Serbia - Portugalia 2
37. Khabib Nurmagomedov - Dustin Poirier 1
38. Portugalia - Włochy 1
39. Rosja - Szwajcaria 1
40. Colorado Rapids - Seattle Sounders 1


41. New York City FC - New England Revolution 1
42. Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 1
43. FRISCH AUF1 Goppingen - Fuchse Berlin 2
44. Agred Malesa TŻ Ostrovia - PGG ROW Rybnik 2
45. Formuła 1 - Grand Prix Włoch - L. Hamilton
46. Djurgarden IF - GKS Tychy 2
47. Ogniwo Sopot - Master Pharm Budowlani Łódź 2
48. Bergischer HC - HSG Wetzlar 1
49. Gruzja - Dania 2
50. Szwajcaria - Gibraltar 1


51. Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra 2
52. Finlandia - Włochy 2
53. Szwecja - Norwegia 1
54. Hiszpania - Wyspy Owcze 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Włochy - Ukraina 1
2. HC 05 Bańska Bystrzyca - Red Bull Monachium 1
3. Armenia - Włochy 2
4. HPK Hameenlinnan - HC Pilsen 1
5. Bili Tygri Liberec - Belfast Giants 1
6. Rumunia - Hiszpania 2
7. Irlandia - Szwajcaria 2
8. Izrael - Macedonia 1
9. Szwajcaria - Hiszpania 2
10. Polska - Rosja 1


11. Łotwa U-21 - Polska U-21 2
12. Hiszpania - Rosja 1
13. Djurgarden Stockholm - Vienna Capitals 1
14. Portugalia - Ukraina 1
15. Adler Manheim - GKS Tychy 2
16. Słowenia - Polska 2
17. Niemcy - Holandia 1
18. Austria - Łotwa 1
19. Słowacja - Chorwacja 2
20. Polska - Francja 1


21. HC05 Banska Bystrica - Farjestad Karlstad 1
22. Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 1
23. Kosowo - Czechy 2
24. Serbia - Włochy 2
25. SC Bern - Karpat Oulu 1
26. Anglia - Bułgaria 1
27. Islandia - Mołdawia 1
28. KS SPR Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 1
29. GSF Gliwice - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice 1

31. Turcja - Polska 2
32. Michał Syrowatka - Maxim Churbanov 1
33. SC Magdeburg - THW Kiel 2
34. Serbia - Portugalia 2
35. Francja - Albania 1
36. Serbia - Portugalia 2
37. Khabib Nurmagomedov - Dustin Poirier 1
38. Portugalia - Włochy 1
39. Rosja - Szwajcaria 1
40. Colorado Rapids - Seattle Sounders 1


41. New York City FC - New England Revolution 1
42. Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 1
43. FRISCH AUF1 Goppingen - Fuchse Berlin 2
44. Agred Malesa TŻ Ostrovia - PGG ROW Rybnik 2
45. Formuła 1 - Grand Prix Włoch - V. Bottas
46. Djurgarden IF - GKS Tychy 2
47. Ogniwo Sopot - Master Pharm Budowlani Łódź 2
48. Bergischer HC - HSG Wetzlar 1
49. Gruzja - Dania 2
50. Szwajcaria - Gibraltar 1


51. Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra 2
52. Finlandia - Włochy 2
53. Szwecja - Norwegia 1
54. Hiszpania - Wyspy Owcze 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 33
Obowiązuje na dni: 2-8.09.2019

 


10. Polska - Rosja  1
11. Łotwa U-21 - Polska U-21  2
12. Hiszpania - Rosja  1
14. Portugalia - Ukraina  1
15. Adler Manheim - GKS Tychy  2
16. Słowenia - Polska  2
17. Niemcy - Holandia  2
18. Austria - Łotwa  1
19. Słowacja - Chorwacja  2
20. Polska - Francja  1

 


23. Kosowo - Czechy  1
24. Serbia - Włochy  1
26. Anglia - Bułgaria  1
27. Islandia - Mołdawia  1
28. KS SPR Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn  1
29. GSF Gliwice - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice  1
31. Turcja - Polska  2
34. Serbia - Portugalia  2
35. Francja - Albania  1
38. Portugalia - Włochy  1

 


39. Rosja - Szwajcaria  2
40. Colorado Rapids - Seattle Sounders  1
41. New York City FC - New England Revolution  1
42. Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków  2
44. Agred Malesa TŻ Ostrovia - PGG ROW Rybnik  1
46. Djurgarden IF - GKS Tychy  2
47. Ogniwo Sopot - Master Pharm Budowlani Łódź  1
49. Gruzja - Dania  2
50. Szwajcaria - Gibraltar  1
51. Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra  1

 


52. Finlandia - Włochy  1
53. Szwecja - Norwegia  1
54. Hiszpania - Wyspy Owcze  1

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019 - 33 Kolejka :

 

 

1. Włochy - Ukraina  5:4
2. HC 05 Bańska Bystrzyca - Red Bull Monachium  2:2  po rzutach karnych  2:1
3. Armenia - Włochy  1:3
4. HPK Hameenlinnan - HC Pilsen  1:2  po dogrywce
5. Bili Tygri Liberec - Belfast Giants  6:1
6. Rumunia - Hiszpania  1:2
7. Irlandia - Szwajcaria  1:1
8. Izrael - Macedonia  1:1
9. Szwajcaria - Hiszpania  8:9
10. Polska - Rosja  79:74
11. Łotwa U-21 - Polska U-21  0:1
12. Hiszpania - Rosja  6:7
13. Djurgarden Stockholm - Vienna Capitals  3:6
14. Portugalia - Ukraina  3:1
15. Adler Manheim - GKS Tychy  5:0
16. Słowenia - Polska  2:0
17. Niemcy - Holandia  2:4
18. Austria - Łotwa  6:0
19. Słowacja - Chorwacja  0:4
20. Polska - Francja  5:0
21. HC05 Banska Bystrica - Farjestad Karlstad  3:4  po dogrywce
22. Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn  1:3
23. Kosowo - Czechy  2:1
24. Serbia - Włochy  3:1
25. SC Bern - Karpat Oulu  1:1  po rzutach karnych  1:3
26. Anglia - Bułgaria  4:0
27. Islandia - Mołdawia  3:0
28. KS SPR Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn  24:27
29. GSF Gliwice - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice  0:0
30. Grand Prix Danii na żużlu - Bartosz Zmarzlik
31. Turcja - Polska  3:1
32. Michał Syrowatka - Maxim Churbanov  wygrana  Michał Syrowatka
33. SC Magdeburg - THW Kiel  32:31
34. Serbia - Portugalia  2:4
35. Francja - Albania  4:1
36. Serbia - Portugalia  mecz nie będzie liczony
37. Khabib Nurmagomedov - Dustin Poirier  wygrana  Khabib Nurmagomedov
38. Portugalia - Włochy  8:6
39. Rosja - Szwajcaria  5:1
40. Colorado Rapids - Seattle Sounders  2:0
41. New York City FC - New England Revolution  2:1
42. Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków  1:2
43. FRISCH AUF1 Goppingen - Fuchse Berlin  25:28
44. Agred Malesa TŻ Ostrovia - PGG ROW Rybnik  46:44
45. Formuła 1 - Grand Prix Włoch - Charles Leclerc
46. Djurgarden IF - GKS Tychy  2:0
47. Ogniwo Sopot - Master Pharm Budowlani Łódź  11:13
48. Bergischer HC - HSG Wetzlar  33:30
49. Gruzja - Dania  0:0
50. Szwajcaria - Gibraltar  4:0
51. Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra  56:34
52. Finlandia - Włochy  1:2
53. Szwecja - Norwegia  1:1
54. Hiszpania - Wyspy Owcze  4:0

 

 

Tabela :

 

 

1.tyrla - 663 pkt

(49-24;56-19;44-35;63-28;62-45;65-40;80-32;57-34;67-42;49-28;49-32;66-32;50-23;44-22;58-41;42-29;29-19;37-22;37-13;56-32;64-22;31-12;28-13;6-6;6-4;25-17;25-8;28-22;28-7;31-23;48-27;60-24;NT)

2.lukas_ k - 409 pkt
(51-32;57-28;46-47;69-37;59-60;61-63;84-46;60-48;78-55;53-37;53-44;72-56;56-39;40-29;59-67;55-48;33-25;41-31;41-18;59-33;66-31;28-17;29-18;3-9;9-3;23-26;25-13;32-27;25-15;32-35;57-36;61-39;28-24)
3.bartek2lp2 - 394 pkt

(44-23;54-31;42-51;67-39;59-60;64-60;85-45;62-46;75-58;54-36;51-46;71-57;53-42;47-32;57-57;46-44;33-25;42-30;38-21;51-32;66-31;30-15;26-17;3-9;9-3;23-26;27-11;32-27;24-16;34-33;57-36;61-38;28-24)

4.aro - 283 pkt

(29-13;27-17;27-22;39-22;41-26;42-36;52-18;34-26;34-35;36-24;36-27;36-34;34-25;30-19;36-30;30-33;19-15;22-21;25-13;41-24;43-23;22-12;21-10;1-10;5-5;12-16;18-8;22-17;18-10;23-24;37-20;39-22;21-12)

5.PLQba - 38 pkt

(49-34;28-22;34-27;NT;NT;36-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 34
Obowiązuje na dni: 9-15.09.2019

 

1. Czechy - Ukraina (Polsat Sport 13:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
2. Argentyna - Francja (TVP Sport 13:50 PT) - koszykówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata
3. Serbia - Niemcy (Polsat Sport Extra 14:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
4. Estonia - Polska (Polsat Sport 16:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
5. Bułgaria - Rumunia (Polsat Sport Extra 17:05 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
6. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
7. Karlsruher SC - SV Sandhausen (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
8. JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy (TVP Sport 19:15 PT) - hokej na lodzie, Superpuchar Polski
9. Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno (nSport+ 19:30 PT) - żużel, liga polska
10. Holandia - Czarnogóra (Polsat Sport 19:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
11. Białoruś - Rosja (Polsat Sport News 20:20 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
12. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
13. Fortuna Dusseldorf - VfL Wolfsburg (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
14. Włochy - Grecja (Polsat Sport Extra 20:35 PT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
15. RCD Mallorca - Athletic Bilbao (C+ Sport 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
16. Derby County - Cardiff City (Eleven Sports 2 21:00 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska
17. Michael Hunter - Sergey Kuzmin (TVP Sport 3:00 SOB) - boks, gala w Nowym Jorku
18. Heather Hardy - Amanda Serrano (TVP Sport 3:00 SOB) - boks, gala w Nowym Jorku
19. Devin Haney - Zaur Abdullayev (TVP Sport 3:00 SOB) - boks, gala w Nowym Jorku
20. USA - Kenia (Polsat Sport 3:50 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
21. Kamerun - Rosja (Polsat Sport Extra 5:20 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
22. Argentyna - Holandia (Polsat Sport 6:50 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
23. Chiny - Korea Południowa (Polsat Sport Extra 7:50 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
24. Serbia - Brazylia (Polsat Sport 9:50 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
25. USA - Polska (TVP Sport 9:50 SOB) - koszykówka mężczyzn, Mistrzostwa Świata
26. Dominikana - Japonia (Polsat Sport Extra 12:10 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
27. Real Madryt - UD Levante (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
28. SSV Jahn Regensburg - VfB Stuttgart (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
29. Liverpool FC - Newcastle United (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
30. Raków Częstochowa - Arka Gdynia (nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
31. Czechowskie Niedźwiedzie - Orlen Wisła Płock (C+ Sport 14:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
32. AC Fiorentina - Juventus Turyn (Eleven Sports 1 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
33. Pogoń Siedlce - Ogniwo Sopot (Polsat Sport Fight 15:00 SOB) - rugby, liga polska
34. Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
35. 1.FC Union Berlin - Werder Brema (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
36. 1.FC Koln - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 3 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
37. FC Augsburg - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 
38. Ukraina - Holandia (Polsat Sport 15:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
39. Manchester United - Leicester City (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
40. CD Leganes - Villarreal CF (C+ Now 15:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
41. Lechia Gdańsk - Lech Poznań (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
42. MOL-Pick Szeged - FC Barcelona (nSport+ 17:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
43. SSC Napoli - Sampdoria Genua (Eleven Sports 2 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
44. Norwich City - Manchester City (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
45. RB Lipsk - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
46. Real Sociedad - Atletico Madryt (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
47. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen (Polsat Sport News 18:25 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
48. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań (Polsat Sport Extra 18:45 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
49. Estonia - Czarnogóra (Polsat Sport 18:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
50. Red Bull Salzburg - TSV Hartberg (nSport+ 19:15 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
51. Korona Kielce - Wisła Kraków (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
52. Inter Mediolan - Udinese Calcio (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:40 SOB) - piłka nożna, 
53. PSV Eindhoven - Vitesse Arnhem (Polsat Sport News 20:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
54. FC Barcelona - Valencia CF (C+ Sport 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
55. Donald Cerrone - Justin Gaethje (Polsat Sport Extra 23:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night
56. Slavia Praga - 1.FC Slovacko (Polsat Sport News 23:00 SOB) - piłka nożna, liga czeska
57. Tyson Fury - Otto Wallin (Polsat Sport 4:00 ND) - boks, gala w Las Vegas
58. Kamerun - Chiny (Polsat Sport News 5:20 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
59. USA - Serbia (Polsat Sport Extra 6:50 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
60. Korea Południowa - Dominikana (Polsat Sport News 7:50 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
61. Brazylia - Argentyna (Polsat Sport Extra 9:50 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
62. SD Eibar - Espanyol Barcelona (C+ Sport 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
63. Rosja - Japonia (Polsat Sport News 12:10 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata
64. Genoa CFC - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
65. Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz (Polsat Sport 12:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska
66. Huddersfield Town - Sheffield Wednesday (Eleven Sports 3 12:55 ND) - piłka nożna, 2.liga angielska
67. SV Darmstadt - 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
68. Deportivo Alaves - Sevilla FC (C+ Sport 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
69. Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - Dekorglass Działdowo (Sportklub 14:00 ND) - tenis stołowy, liga polska
70. PGG ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Eleven Sports 1, Polsat Sport Extra 14:25 ND) - żużel, 1.liga polska
71. Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
72. Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź (C+ 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska
73. Bournemouth AFC - Everton FC (C+ Sport 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
74. SPAL 2013 - Lazio Rzym (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
75. TSG 1899 Hoffenheim - SC Freiburg (C+ Now 15:20 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
76. Holandia - Polska (Polsat Sport 15:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
77. Celta Vigo - Granada CF (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 15:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
78. RK Celje Pivovarna Lasko - SG Flensburg-Handewitt (C+ Sport 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
79. Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska
80. TSV Hannover-Burgdorf - Bergischer HC (Sportklub 17:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
81. Watford FC - Arsenal Londyn (C+ Sport 2 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
82. forBet Włókniarz Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra (Eleven Sports 1 17:30 ND) - żużel, liga polska
83. SC Paderborn - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
84. AS Roma - US Sassuolo (Eleven Sports 3 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
85. Real Valladolid - Osasuna Pampeluna (Eleven Sports 4 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
86. Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski (TVP Sport 18:50 ND) - piłka ręczna, liga polska
87. THW Kiel - PGE VIVE Kielce (C+ Sport 18:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
88. Fuchse Berlin - TVB 1898 Stuttgart (Sportklub 19:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
89. Czechy - Estonia (Polsat Sport 19:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
90. Turcja - Słowenia (Polsat Sport Extra 20:20 ND) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
91. Hellas Verona - AC Milan (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska
92. Real Betis - Getafe CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
93. FC Fastav Zlin - Sparta Praga (Polsat Sport News 21:30 ND) - piłka nożna, liga czeska
94. Seattle Sounders - New York Red Bulls (Polsat Sport Extra 0:00 PN) - piłka nożna, MLS

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Czechy - Ukraina 1
2. Argentyna - Francja 2
3. Serbia - Niemcy 1
4. Estonia - Polska 2
5. Bułgaria - Rumunia 1
6. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1
7. Karlsruher SC - SV Sandhausen 1
8. JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2
9. Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno 1
10. Holandia - Czarnogóra 1


11. Białoruś - Rosja 2
12. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa X
13. Fortuna Dusseldorf - VfL Wolfsburg 2
14. Włochy - Grecja 1
15. RCD Mallorca - Athletic Bilbao 2
16. Derby County - Cardiff City 1
17. Michael Hunter - Sergey Kuzmin 1
18. Heather Hardy - Amanda Serrano 1
19. Devin Haney - Zaur Abdullayev 1
20. USA - Kenia 1


21. Kamerun - Rosja 2
22. Argentyna - Holandia 1
23. Chiny - Korea Południowa 1
24. Serbia - Brazylia 2
25. USA - Polska 1
26. Dominikana - Japonia 1
27. Real Madryt - UD Levante 1
28. SSV Jahn Regensburg - VfB Stuttgart 2
29. Liverpool FC - Newcastle United 1
30. Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1


31. Czechowskie Niedźwiedzie - Orlen Wisła Płock 2
32. AC Fiorentina - Juventus Turyn 2
33. Pogoń Siedlce - Ogniwo Sopot 1
34. Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 1
35. 1.FC Union Berlin - Werder Brema 1
36. 1.FC Koln - Borussia Monchengladbach 2
37. FC Augsburg - Eintracht Frankfurt 2
38. Ukraina - Holandia 1
39. Manchester United - Leicester City 1
40. CD Leganes - Villarreal CF 2


41. Lechia Gdańsk - Lech Poznań X
42. MOL-Pick Szeged - FC Barcelona 2
43. SSC Napoli - Sampdoria Genua 1
44. Norwich City - Manchester City 2
45. RB Lipsk - Bayern Monachium 2
46. Real Sociedad - Atletico Madryt 2
47. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen 1
48. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań 1
49. Estonia - Czarnogóra 1
50. Red Bull Salzburg - TSV Hartberg 1


51. Korona Kielce - Wisła Kraków 2
52. Inter Mediolan - Udinese Calcio 1 
53. PSV Eindhoven - Vitesse Arnhem 1
54. FC Barcelona - Valencia CF 1
55. Donald Cerrone - Justin Gaethje 1
56. Slavia Praga - 1.FC Slovacko 1
57. Tyson Fury - Otto Wallin 1
58. Kamerun - Chiny 2
59. USA - Serbia 1
60. Korea Południowa - Dominikana 1


61. Brazylia - Argentyna 1
62. SD Eibar - Espanyol Barcelona 2
63. Rosja - Japonia 1
64. Genoa CFC - Atalanta Bergamo 1
65. Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz 1
66. Huddersfield Town - Sheffield Wednesday 1
67. SV Darmstadt - 1.FC Nurnberg 2
68. Deportivo Alaves - Sevilla FC 2
69. Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - Dekorglass Działdowo 1
70. PGG ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1


71. Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag 1
72. Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź 1
73. Bournemouth AFC - Everton FC 2
74. SPAL 2013 - Lazio Rzym 2
75. TSG 1899 Hoffenheim - SC Freiburg 1
76. Holandia - Polska 2
77. Celta Vigo - Granada CF 1
78. RK Celje Pivovarna Lasko - SG Flensburg-Handewitt 2
79. Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2
80. TSV Hannover-Burgdorf - Bergischer HC 1


81. Watford FC - Arsenal Londyn 2
82. forBet Włókniarz Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra 1
83. SC Paderborn - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
84. AS Roma - US Sassuolo 1
85. Real Valladolid - Osasuna Pampeluna 1
86. Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 2
87. THW Kiel - PGE VIVE Kielce 2
88. Fuchse Berlin - TVB 1898 Stuttgart 1
89. Czechy - Estonia 1
90. Turcja - Słowenia 2


91. Hellas Verona - AC Milan 2
92. Real Betis - Getafe CF 1
93. FC Fastav Zlin - Sparta Praga 2
94. Seattle Sounders - New York Red Bulls 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Czechy - Ukraina 1
2. Argentyna - Francja 2
3. Serbia - Niemcy 1
4. Estonia - Polska 2
5. Bułgaria - Rumunia 1
6. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1
7. Karlsruher SC - SV Sandhausen 1
8. JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2
9. Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno 1
10. Holandia - Czarnogóra 1


11. Białoruś - Rosja 2
12. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa X
13. Fortuna Dusseldorf - VfL Wolfsburg 2
14. Włochy - Grecja 1
15. RCD Mallorca - Athletic Bilbao 2
16. Derby County - Cardiff City 1
17. Michael Hunter - Sergey Kuzmin 1
18. Heather Hardy - Amanda Serrano 1
19. Devin Haney - Zaur Abdullayev 1
20. USA - Kenia 1


21. Kamerun - Rosja 2
22. Argentyna - Holandia 1
23. Chiny - Korea Południowa 1
24. Serbia - Brazylia 1
25. USA - Polska 2
26. Dominikana - Japonia 2
27. Real Madryt - UD Levante 1
28. SSV Jahn Regensburg - VfB Stuttgart 2
29. Liverpool FC - Newcastle United 1
30. Raków Częstochowa - Arka Gdynia 1


31. Czechowskie Niedźwiedzie - Orlen Wisła Płock 2
32. AC Fiorentina - Juventus Turyn 2
33. Pogoń Siedlce - Ogniwo Sopot 1
34. Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 1
35. 1.FC Union Berlin - Werder Brema 1
36. 1.FC Koln - Borussia Monchengladbach 2
37. FC Augsburg - Eintracht Frankfurt 2
38. Ukraina - Holandia 1
39. Manchester United - Leicester City 1
40. CD Leganes - Villarreal CF 2


41. Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
42. MOL-Pick Szeged - FC Barcelona 2
43. SSC Napoli - Sampdoria Genua 1
44. Norwich City - Manchester City 2
45. RB Lipsk - Bayern Monachium 2
46. Real Sociedad - Atletico Madryt 2
47. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen 1
48. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań 1
49. Estonia - Czarnogóra 1
50. Red Bull Salzburg - TSV Hartberg 1


51. Korona Kielce - Wisła Kraków 2
52. Inter Mediolan - Udinese Calcio 1 
53. PSV Eindhoven - Vitesse Arnhem 1
54. FC Barcelona - Valencia CF 1
55. Donald Cerrone - Justin Gaethje 1
56. Slavia Praga - 1.FC Slovacko 1
57. Tyson Fury - Otto Wallin 1
58. Kamerun - Chiny 2
59. USA - Serbia 2
60. Korea Południowa - Dominikana 1


61. Brazylia - Argentyna 1
62. SD Eibar - Espanyol Barcelona 2
63. Rosja - Japonia 1
64. Genoa CFC - Atalanta Bergamo 1
65. Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz 1
66. Huddersfield Town - Sheffield Wednesday 1
67. SV Darmstadt - 1.FC Nurnberg 2
68. Deportivo Alaves - Sevilla FC 2
69. Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - Dekorglass Działdowo 1
70. PGG ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1


71. Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag 1
72. Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź 1
73. Bournemouth AFC - Everton FC 2
74. SPAL 2013 - Lazio Rzym 2
75. TSG 1899 Hoffenheim - SC Freiburg 1
76. Holandia - Polska 2
77. Celta Vigo - Granada CF 1
78. RK Celje Pivovarna Lasko - SG Flensburg-Handewitt 2
79. Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2
80. TSV Hannover-Burgdorf - Bergischer HC 1


81. Watford FC - Arsenal Londyn 2
82. forBet Włókniarz Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra 1
83. SC Paderborn - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
84. AS Roma - US Sassuolo 1
85. Real Valladolid - Osasuna Pampeluna 1
86. Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 2
87. THW Kiel - PGE VIVE Kielce 2
88. Fuchse Berlin - TVB 1898 Stuttgart 1
89. Czechy - Estonia 1
90. Turcja - Słowenia 2


91. Hellas Verona - AC Milan 2
92. Real Betis - Getafe CF 1
93. FC Fastav Zlin - Sparta Praga 2
94. Seattle Sounders - New York Red Bulls 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 34
Obowiązuje na dni: 9-15.09.2019

 


8. JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy  1
9. Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno  2
10. Holandia - Czarnogóra  1
11. Białoruś - Rosja  2
13. Fortuna Dusseldorf - VfL Wolfsburg  1
14. Włochy - Grecja  1
15. RCD Mallorca - Athletic Bilbao  1
16. Derby County - Cardiff City  1
20. USA - Kenia  1
21. Kamerun - Rosja  2

 


22. Argentyna - Holandia  2
23. Chiny - Korea Południowa  1
24. Serbia - Brazylia  2
25. USA - Polska  1
26. Dominikana - Japonia  1
27. Real Madryt - UD Levante  1
29. Liverpool FC - Newcastle United  1
30. Raków Częstochowa - Arka Gdynia  2
31. Czechowskie Niedźwiedzie - Orlen Wisła Płock  1
32. AC Fiorentina - Juventus Turyn  2

 


33. Pogoń Siedlce - Ogniwo Sopot  2
34. Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen  1
35. 1.FC Union Berlin - Werder Brema  1
37. FC Augsburg - Eintracht Frankfurt  2
38. Ukraina - Holandia  2
39. Manchester United - Leicester City  1
41. Lechia Gdańsk - Lech Poznań  2
42. MOL-Pick Szeged - FC Barcelona  2
43. SSC Napoli - Sampdoria Genua  1
44. Norwich City - Manchester City  2

 


45. RB Lipsk - Bayern Monachium  2
46. Real Sociedad - Atletico Madryt  2
47. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen  1
48. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań  2
49. Estonia - Czarnogóra  2
50. Red Bull Salzburg - TSV Hartberg  1
52. Inter Mediolan - Udinese Calcio  1
53. PSV Eindhoven - Vitesse Arnhem  1
54. FC Barcelona - Valencia CF  1
60. Korea Południowa - Dominikana  2

 


61. Brazylia - Argentyna  1
63. Rosja - Japonia  1
65. Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz  1
68. Deportivo Alaves - Sevilla FC  2
69. Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - Dekorglass Działdowo  2
70. PGG ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski  2
71. Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag  1
72. Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź  2
73. Bournemouth AFC - Everton FC  1
76. Holandia - Polska  2

 


80. TSV Hannover-Burgdorf - Bergischer HC  1
81. Watford FC - Arsenal Londyn  2
83. SC Paderborn - Schalke 04 Gelsenkirchen  2
84. AS Roma - US Sassuolo  1
85. Real Valladolid - Osasuna Pampeluna  1
88. Fuchse Berlin - TVB 1898 Stuttgart  1
89. Czechy - Estonia  1
90. Turcja - Słowenia  2
91. Hellas Verona - AC Milan  2
92. Real Betis - Getafe CF  1

 


93. FC Fastav Zlin - Sparta Praga  2
94. Seattle Sounders - New York Red Bulls  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 35
Obowiązuje na dni: 16-22.09.2019

 

1. Czarnogóra - Polska (Polsat Sport 16:50 WT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
2. Słowenia - Macedonia Północna (Polsat Sport News 17:20 WT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
3. Inter Mediolan - Slavia Praga (Polsat Sport Premium 1 18:45 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
4. Olympique Lyon - Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport Premium 2 18:45 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
5. Włochy - Bułgaria (Polsat Sport Extra 19:20 WT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
6. Estonia - Holandia (Polsat Sport 19:50 WT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
7. SSC Napoli - Liverpool FC (Polsat Sport Premium 1 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
8. Borussia Dortmund - FC Barcelona (Polsat Sport Premium 2 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
9. Chelsea Londyn - Valencia CF (Polsat Sport Premium 3 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
10. Benfica Lizbona - RB Lipsk (Polsat Sport Premium 4 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
11. Ajax Amsterdam - LOSC Lille (Polsat Sport Premium 5 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
12. Red Bull Salzburg - KRC Genk (Polsat Sport Premium 6 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
13. Rosja - Korea Południowa (Polsat Sport Extra 5:20 ŚR) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 
14. USA - Holandia (Polsat Sport 6:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 
15. Chiny - Dominikana (Polsat Sport Extra 7:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 
16. Kenia - Brazylia (Polsat Sport 10:50 ŚR) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 
17. Kamerun - Japonia (Polsat Sport Extra 12:10 ŚR) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 
18. Atletico Madryt - Juventus Turyn (Polsat Sport Premium 1 13:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
19. Ukraina - Estonia (Polsat Sport 15:50 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
20. Paris Saint-Germain - Real Madryt (Polsat Sport Premium 1 15:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
21. Słowenia - Rosja (Polsat Sport 17:20 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
22. Gwardia Opole - PGE VIVE Kielce (TVP Sport 17:30 ŚR) - piłka ręczna, liga polska
23. Olympiakos Pireus - Tottenham Hotspur (Polsat Sport Premium 1 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
24. Club Brugge - Galatasaray Stambuł (Polsat Sport Premium 2 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
25. Warta Poznań - Odra Opole (Polsat Sport Extra 19:45 ŚR) - piłka nożna, 1.liga polska
26. Holandia - Czechy (Polsat Sport 19:50 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
27. Francja - Włochy (Polsat Sport News 20:20 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
28. Bayern Monachium - Crvena Zvezda Belgrad (Polsat Sport Premium 1 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
29. Paris Saint-Germain - Real Madryt (Polsat Sport Premium 2, TVP 1 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
30. Atletico Madryt - Juventus Turyn (Polsat Sport Premium 3 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
31. Bayer Leverkusen - Lokomotiw Moskwa (Polsat Sport Premium 4 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
32. Szachtar Donieck - Manchester City (Polsat Sport Premium 5 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
33. Dinamo Zagrzeb - Atalanta Bergamo (Polsat Sport Premium 6 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
34. Belgia - Serbia (Polsat Sport News 23:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
35. Holandia - Serbia (Polsat Sport 3:50 CZW) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 
36. Dominikana - Rosja (Polsat Sport Extra 5:20 CZW) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 
37. Argentyna - Kenia (Polsat Sport 6:50 CZW) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 
38. Korea Południowa - Kamerun (Polsat Sport Extra 7:50 CZW) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 
39. Brazylia - USA (Polsat Sport 10:50 CZW) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 
40. Japonia - Chiny (Polsat Sport Extra 12:10 CZW) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 
41. Czechy - Czarnogóra (Polsat Sport 16:50 CZW) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
42. Hiszpania - Niemcy (Polsat Sport News 17:20 CZW) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
43. Eintracht Frankfurt - Arsenal Londyn (Polsat Sport Premium 1 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
44. PSV Eindhoven - Sporting Lizbona (Polsat Sport Premium 2 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
45. FC Basel - FK Krasnodar (Polsat Sport Premium 3 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
46. Dynamo Kijów - Malmo FF (Polsat Sport Premium 4 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
47. CFR Cluj - Lazio Rzym (Polsat Sport Premium 5 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
48. Stade Rennes - Celtic Glasgow (Polsat Sport Premium 6 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
49. Polska - Ukraina (Polsat Sport 19:50 CZW) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
50. Serbia - Austria (Polsat Sport Extra 20:20 CZW) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy
51. Rangers FC - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Premium 1 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
52. FC Porto - Young Boys Berno (Polsat Sport Premium 2 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
53. AS Roma - Istanbul Basaksehir (Polsat Sport Premium 3 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
54. Manchester United - FK Astana (Polsat Sport Premium 4 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
55. Wolverhampton Wanderers - Sporting Braga (Polsat Sport Premium 5 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
56. Borussia Monchengladbach - Wolfsberger AC (Polsat Sport Premium 6 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
57. Japonia - Rosja (Polsat Sport 12:45 PT) - rugby, Puchar Świata
58. Piast Gliwice - Raków Częstochowa (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
59. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - MMTS Kwidzyn (TVP Sport 17:55 PT) - piłka ręczna, liga polska
60. Stal Nysa - LUK Politechnika Lublin (Polsat Sport News 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
61. Holstein Kiel - Hannover 96 (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
62. WKS Śląsk Wrocław - Filou Ostenda (Polsat Sport 19:00 PT) - koszykówka mężczyzn, 2. Memoriał Adam Wójcika
63. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
64. Schalke 04 Gelsenkirchen - 1.FSV Mainz (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
65. Genoa CFC - Cagliari Calcio (Eleven Sports 2 20:40 PT) - piłka nożna, liga włoska
66. Southampton FC - Bournemouth AFC (C+ Sport 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga angielska
67. Osasuna Pampeluna - Real Betis (Eleven Sports 4 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
68. Australia - Fidżi (Polsat Sport 6:45 SOB) - rugby, Puchar Świata
69. Francja - Argentyna (Polsat Sport 9:15 SOB) - rugby, Puchar Świata
70. Nowa Zelandia - Republika Południowej Afryki (Polsat Sport 11:45 SOB) - rugby, Puchar Świata
71. Villarreal CF - Real Valladolid (Eleven Sports 3 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
72. VfB Stuttgart - SpVgg Greuther Furth (Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
73. Leicester City - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
74. Leeds United - Derby County (Eleven Sports 2 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
75. Orlen Wisła Płock - Kadetten Schaffhausen (C+ Sport 14:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
76. ŁKS Łódź - Arka Gdynia (nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
77. Udinese Calcio - Brescia Calcio (Eleven Sports 3 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
78. Bayern Monachium - 1.FC Koln (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
79. Bayer Leverkusen - 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
80. Manchester City - Watford FC (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
81. UD Levante - SD Eibar (Eleven Sports 4 15:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
82. Lechia Gdańsk - Korona Kielce (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
83. Telekom Veszprem - THW Kiel (C+ Now 17:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
84. Grand Prix Wielkiej Brytanii na żużlu* (C+ 17:30 SOB)
85. Chrobry Głogów - Odra Opole (Polsat Sport Extra 17:45 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
86. Juventus Turyn - Hellas Verona (Eleven Sports 2 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
87. Newcastle United - Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
88. Atletico Madryt - Celta Vigo (nSport+ 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
89. Werder Brema - RB Lipsk (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
90. WKS Śląsk Wrocław - Filou Oostende (Polsat Sport News 18:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, 2. Memoriał Adama Wójcika
91. Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
92. AC Milan - Inter Mediolan (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska
93. Granada CF - FC Barcelona (C+ Sport 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
94. Yair Rodriguez - Jeremy Stephens (Polsat Sport 2:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night
95. Dominikana - Kenia (Polsat Sport 5:20 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 
96. Kamerun - Holandia (Polsat Sport Extra 6:50 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 
97. Włochy - Namibia (Polsat Sport News 7:15 ND) - rugby, Puchar Świata
98. Chiny - Brazylia (Polsat Sport 7:50 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 
99. Irlandia - Szkocja (Polsat Sport News 9:45 ND) - rugby, Puchar Świata
100. Rosja - Serbia (Polsat Sport Extra 9:50 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 
101. Getafe CF - RCD Mallorca (C+ Sport 2 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
102. Wisła Płock - Wisła Kraków (C+ Sport 12:10 ND) - piłka nożna, liga polska
103. Japonia - USA (Polsat Sport Extra 12:10 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 
104. ADO Den Haag - AZ Alkmaar (Polsat Sport News 12:10 ND) - piłka nożna, liga holenderska
105. Anglia - Tonga (Polsat Sport Fight 12:15 ND) - rugby, Puchar Świata
106. US Sassuolo - SPAL 2013 (Eleven Sports 2 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
107. West Bromwich Albion - Huddersfield Town (Eleven Sports 3 13:00 ND) - piłka nożna, 2.liga angielska
108. Espanyol Barcelona - Real Sociedad (nSport+ 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
109. Formuła 1 - Grand Prix Singapuru* (Eleven Sports 1 14:05 ND)
110. PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
111. Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska
112. Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy (Polsat Sport 14:45 ND) - piłka nożna, 1.liga polska
113. West Ham United - Manchester United (C+ 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
114. US Lecce - SSC Napoli (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
115. Bologna FC - AS Roma (Eleven Sports 4 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
116. Stelmet Falubaz Zielona Góra - forBET Włókniarz Częstochowa (Eleven Sports 2 15:45 ND) - żużel, liga polska
117. Valencia CF - CD Leganes (nSport+ 15:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
118. Cracovia Kraków - Legia Warszawa (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska
119. Chelsea Londyn - Liverpool FC (C+ Sport 2 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
120. Borussia Monchengladbach - Fortuna Dusseldorf (C+ Sport 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
121. Atalanta Bergamo - AC Fiorentina (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
122. Sparta Praga - Slavia Praga (Polsat Sport News 18:00 ND) - piłka nożna, liga czeska
123. Athletic Bilbao - Deportivo Alaves (Eleven Sports 2 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
124. LASK Linz - Red Bull Salzburg (C+ Now 18:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka
125. FOGO Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław (nSport+ 18:45 ND) - żużel, liga polska
126. PGE VIVE Kielce - HC Motor Zaporoże (C+ Sport 2 19:30 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
127. Lazio Rzym - Parma FC (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska
128. Sevilla FC - Real Madryt (Eleven Sports 1 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
129. Arsenal Londyn - Aston Villa (C+ Sport 2 21:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
130. Atlanta United - San Jose Earthquakes (Polsat Sport News 21:55 ND) - piłka nożna, MLS
131. New York Red Bulls - Philadelphia Union (Polsat Sport Extra 23:40 ND) - piłka nożna, MLS
132. FC Emmen - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 0:00 PN) - piłka nożna, liga holenderska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Czarnogóra - Polska 2
2. Słowenia - Macedonia Północna 1
3. Inter Mediolan - Slavia Praga 1
4. Olympique Lyon - Zenit Sankt Petersburg 1
5. Włochy - Bułgaria 1
6. Estonia - Holandia 2
7. SSC Napoli - Liverpool FC X
8. Borussia Dortmund - FC Barcelona X
9. Chelsea Londyn - Valencia CF 1
10. Benfica Lizbona - RB Lipsk 2


11. Ajax Amsterdam - LOSC Lille 1
12. Red Bull Salzburg - KRC Genk 1
13. Rosja - Korea Południowa 1
14. USA - Holandia 1
15. Chiny - Dominikana 1
16. Kenia - Brazylia 2
17. Kamerun - Japonia 2
18. Atletico Madryt - Juventus Turyn 1
19. Ukraina - Estonia 1
20. Paris Saint-Germain - Real Madryt 1


21. Słowenia - Rosja 2
22. Gwardia Opole - PGE VIVE Kielce 2
23. Olympiakos Pireus - Tottenham Hotspur 2
24. Club Brugge - Galatasaray Stambuł X
25. Warta Poznań - Odra Opole 1
26. Holandia - Czechy 1
27. Francja - Włochy 1
28. Bayern Monachium - Crvena Zvezda Belgrad 1
29. Paris Saint-Germain - Real Madryt X
30. Atletico Madryt - Juventus Turyn X


31. Bayer Leverkusen - Lokomotiw Moskwa X
32. Szachtar Donieck - Manchester City 2
33. Dinamo Zagrzeb - Atalanta Bergamo 2
34. Belgia - Serbia 2
35. Holandia - Serbia 1
36. Dominikana - Rosja 2
37. Argentyna - Kenia 1
38. Korea Południowa - Kamerun 1
39. Brazylia - USA 1
40. Japonia - Chiny 1


41. Czechy - Czarnogóra 1
42. Hiszpania - Niemcy 2
43. Eintracht Frankfurt - Arsenal Londyn 2
44. PSV Eindhoven - Sporting Lizbona 1
45. FC Basel - FK Krasnodar 2
46. Dynamo Kijów - Malmo FF 1
47. CFR Cluj - Lazio Rzym 2
48. Stade Rennes - Celtic Glasgow 1
49. Polska - Ukraina 1
50. Serbia - Austria 1


51. Rangers FC - Feyenoord Rotterdam X
52. FC Porto - Young Boys Berno 1
53. AS Roma - Istanbul Basaksehir 1
54. Manchester United - FK Astana 1
55. Wolverhampton Wanderers - Sporting Braga 1
56. Borussia Monchengladbach - Wolfsberger AC 1
57. Japonia - Rosja 1
58. Piast Gliwice - Raków Częstochowa X
59. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - MMTS Kwidzyn 2
60. Stal Nysa - LUK Politechnika Lublin 1


61. Holstein Kiel - Hannover 96 2
62. WKS Śląsk Wrocław - Filou Ostenda 1
63. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1
64. Schalke 04 Gelsenkirchen - 1.FSV Mainz 1
65. Genoa CFC - Cagliari Calcio 1
66. Southampton FC - Bournemouth AFC 1
67. Osasuna Pampeluna - Real Betis 2
68. Australia - Fidżi 1
69. Francja - Argentyna 1
70. Nowa Zelandia - Republika Południowej Afryki 1


71. Villarreal CF - Real Valladolid 1
72. VfB Stuttgart - SpVgg Greuther Furth 1
73. Leicester City - Tottenham Hotspur 2
74. Leeds United - Derby County 1
75. Orlen Wisła Płock - Kadetten Schaffhausen 1
76. ŁKS Łódź - Arka Gdynia 1
77. Udinese Calcio - Brescia Calcio 1
78. Bayern Monachium - 1.FC Koln 1
79. Bayer Leverkusen - 1.FC Union Berlin 1
80. Manchester City - Watford FC 1


81. UD Levante - SD Eibar X
82. Lechia Gdańsk - Korona Kielce 1
83. Telekom Veszprem - THW Kiel 1
85. Chrobry Głogów - Odra Opole 1
86. Juventus Turyn - Hellas Verona 1
87. Newcastle United - Brighton & Hove Albion 1
88. Atletico Madryt - Celta Vigo 1
89. Werder Brema - RB Lipsk 2
90. WKS Śląsk Wrocław - Filou Oostende 1

 

91. Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin 1
92. AC Milan - Inter Mediolan 2
93. Granada CF - FC Barcelona 2
94. Yair Rodriguez - Jeremy Stephens 1
95. Dominikana - Kenia 1
96. Kamerun - Holandia 2
97. Włochy - Namibia 1
98. Chiny - Brazylia 2
99. Irlandia - Szkocja 1
100. Rosja - Serbia 1


101. Getafe CF - RCD Mallorca 1
102. Wisła Płock - Wisła Kraków 2
103. Japonia - USA 2
104. ADO Den Haag - AZ Alkmaar 2
105. Anglia - Tonga 1
106. US Sassuolo - SPAL 2013 1
107. West Bromwich Albion - Huddersfield Town 1
108. Espanyol Barcelona - Real Sociedad 1
109. Formuła 1 - Grand Prix Singapuru - L. Hamilton
110. PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam X


111. Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2
112. Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy 1
113. West Ham United - Manchester United X
114. US Lecce - SSC Napoli 2
115. Bologna FC - AS Roma 2
116. Stelmet Falubaz Zielona Góra - forBET Włókniarz Częstochowa 1
117. Valencia CF - CD Leganes 1
118. Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1
119. Chelsea Londyn - Liverpool FC X
120. Borussia Monchengladbach - Fortuna Dusseldorf 1


121. Atalanta Bergamo - AC Fiorentina 2
122. Sparta Praga - Slavia Praga 2
123. Athletic Bilbao - Deportivo Alaves 1
124. LASK Linz - Red Bull Salzburg 2
125. FOGO Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 1
126. PGE VIVE Kielce - HC Motor Zaporoże 1
127. Lazio Rzym - Parma FC 1
128. Sevilla FC - Real Madryt 2
129. Arsenal Londyn - Aston Villa 1
130. Atlanta United - San Jose Earthquakes 1


131. New York Red Bulls - Philadelphia Union 2
132. FC Emmen - Feyenoord Rotterdam 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Czarnogóra - Polska 2
2. Słowenia - Macedonia Północna 1
3. Inter Mediolan - Slavia Praga 1
4. Olympique Lyon - Zenit Sankt Petersburg 1
5. Włochy - Bułgaria 1
6. Estonia - Holandia 2
7. SSC Napoli - Liverpool FC X
8. Borussia Dortmund - FC Barcelona 1
9. Chelsea Londyn - Valencia CF 1
10. Benfica Lizbona - RB Lipsk 2


11. Ajax Amsterdam - LOSC Lille 1
12. Red Bull Salzburg - KRC Genk 1
13. Rosja - Korea Południowa 1
14. USA - Holandia 1
15. Chiny - Dominikana 1
16. Kenia - Brazylia 2
17. Kamerun - Japonia 2
18. Atletico Madryt - Juventus Turyn 1
19. Ukraina - Estonia 1
20. Paris Saint-Germain - Real Madryt 1


21. Słowenia - Rosja 2
22. Gwardia Opole - PGE VIVE Kielce 2
23. Olympiakos Pireus - Tottenham Hotspur 2
24. Club Brugge - Galatasaray Stambuł 2
25. Warta Poznań - Odra Opole 1
26. Holandia - Czechy 1
27. Francja - Włochy 2
28. Bayern Monachium - Crvena Zvezda Belgrad 1
29. Paris Saint-Germain - Real Madryt 1
30. Atletico Madryt - Juventus Turyn 1


31. Bayer Leverkusen - Lokomotiw Moskwa X
32. Szachtar Donieck - Manchester City 2
33. Dinamo Zagrzeb - Atalanta Bergamo 2
34. Belgia - Serbia 2
35. Holandia - Serbia 2
36. Dominikana - Rosja 2
37. Argentyna - Kenia 1
38. Korea Południowa - Kamerun 1
39. Brazylia - USA 2
40. Japonia - Chiny 1


41. Czechy - Czarnogóra 1
42. Hiszpania - Niemcy 2
43. Eintracht Frankfurt - Arsenal Londyn 2
44. PSV Eindhoven - Sporting Lizbona 1
45. FC Basel - FK Krasnodar 2
46. Dynamo Kijów - Malmo FF 1
47. CFR Cluj - Lazio Rzym 2
48. Stade Rennes - Celtic Glasgow 1
49. Polska - Ukraina 1
50. Serbia - Austria 1


51. Rangers FC - Feyenoord Rotterdam X
52. FC Porto - Young Boys Berno 1
53. AS Roma - Istanbul Basaksehir 1
54. Manchester United - FK Astana 1
55. Wolverhampton Wanderers - Sporting Braga 1
56. Borussia Monchengladbach - Wolfsberger AC 1
57. Japonia - Rosja 1
58. Piast Gliwice - Raków Częstochowa 1
59. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - MMTS Kwidzyn 2
60. Stal Nysa - LUK Politechnika Lublin 1


61. Holstein Kiel - Hannover 96 2
62. WKS Śląsk Wrocław - Filou Ostenda 1
63. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1
64. Schalke 04 Gelsenkirchen - 1.FSV Mainz 1
65. Genoa CFC - Cagliari Calcio 1
66. Southampton FC - Bournemouth AFC 1
67. Osasuna Pampeluna - Real Betis 2
68. Australia - Fidżi 1
69. Francja - Argentyna 1
70. Nowa Zelandia - Republika Południowej Afryki 1


71. Villarreal CF - Real Valladolid 1
72. VfB Stuttgart - SpVgg Greuther Furth 1
73. Leicester City - Tottenham Hotspur 2
74. Leeds United - Derby County 1
75. Orlen Wisła Płock - Kadetten Schaffhausen 1
76. ŁKS Łódź - Arka Gdynia 1
77. Udinese Calcio - Brescia Calcio 1
78. Bayern Monachium - 1.FC Koln 1
79. Bayer Leverkusen - 1.FC Union Berlin 1
80. Manchester City - Watford FC 1


81. UD Levante - SD Eibar X
82. Lechia Gdańsk - Korona Kielce 1
83. Telekom Veszprem - THW Kiel 1
85. Chrobry Głogów - Odra Opole 1
86. Juventus Turyn - Hellas Verona 1
87. Newcastle United - Brighton & Hove Albion 1
88. Atletico Madryt - Celta Vigo 1
89. Werder Brema - RB Lipsk 2
90. WKS Śląsk Wrocław - Filou Oostende 1

 

91. Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin 1
92. AC Milan - Inter Mediolan 2
93. Granada CF - FC Barcelona 2
94. Yair Rodriguez - Jeremy Stephens 1
95. Dominikana - Kenia 1
96. Kamerun - Holandia 2
97. Włochy - Namibia 1
98. Chiny - Brazylia 2
99. Irlandia - Szkocja 1
100. Rosja - Serbia 1


101. Getafe CF - RCD Mallorca 1
102. Wisła Płock - Wisła Kraków 2
103. Japonia - USA 2
104. ADO Den Haag - AZ Alkmaar 2
105. Anglia - Tonga 1
106. US Sassuolo - SPAL 2013 1
107. West Bromwich Albion - Huddersfield Town 1
108. Espanyol Barcelona - Real Sociedad 1
109. Formuła 1 - Grand Prix Singapuru - L. Hamilton
110. PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam X


111. Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2
112. Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy 1
113. West Ham United - Manchester United X
114. US Lecce - SSC Napoli 2
115. Bologna FC - AS Roma 2
116. Stelmet Falubaz Zielona Góra - forBET Włókniarz Częstochowa 1
117. Valencia CF - CD Leganes 1
118. Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1
119. Chelsea Londyn - Liverpool FC X
120. Borussia Monchengladbach - Fortuna Dusseldorf 1


121. Atalanta Bergamo - AC Fiorentina 2
122. Sparta Praga - Slavia Praga 2
123. Athletic Bilbao - Deportivo Alaves 1
124. LASK Linz - Red Bull Salzburg 2
125. FOGO Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 1
126. PGE VIVE Kielce - HC Motor Zaporoże 1
127. Lazio Rzym - Parma FC 1
128. Sevilla FC - Real Madryt 2
129. Arsenal Londyn - Aston Villa 1
130. Atlanta United - San Jose Earthquakes 1


131. New York Red Bulls - Philadelphia Union 2
132. FC Emmen - Feyenoord Rotterdam 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 35
Obowiązuje na dni: 16-22.09.2019

 

 

3. Inter Mediolan - Slavia Praga   1
5. Włochy - Bułgaria  1
6. Estonia - Holandia  2
7. SSC Napoli - Liverpool FC  2
8. Borussia Dortmund - FC Barcelona  1
9. Chelsea Londyn - Valencia CF  1
10. Benfica Lizbona - RB Lipsk  1
11. Ajax Amsterdam - LOSC Lille  1
12. Red Bull Salzburg - KRC Genk  1
13. Rosja - Korea Południowa  1

 


15. Chiny - Dominikana  2
16. Kenia - Brazylia  2
17. Kamerun - Japonia  2
21. Słowenia - Rosja  2
22. Gwardia Opole - PGE VIVE Kielce  2
23. Olympiakos Pireus - Tottenham Hotspur  1
25. Warta Poznań - Odra Opole  1
26. Holandia - Czechy  1
28. Bayern Monachium - Crvena Zvezda Belgrad  2
29. Paris Saint-Germain - Real Madryt  2

 


30. Atletico Madryt - Juventus Turyn  2
31. Bayer Leverkusen - Lokomotiw Moskwa  X
32. Szachtar Donieck - Manchester City  2
33. Dinamo Zagrzeb - Atalanta Bergamo  1
37. Argentyna - Kenia  1
38. Korea Południowa - Kamerun  1
41. Czechy - Czarnogóra  1
43. Eintracht Frankfurt - Arsenal Londyn  1
44. PSV Eindhoven - Sporting Lizbona  1
46. Dynamo Kijów - Malmo FF  1

 


49. Polska - Ukraina  1
50. Serbia - Austria  1
52. FC Porto - Young Boys Berno  1
53. AS Roma - Istanbul Basaksehir  1
54. Manchester United - FK Astana  1
55. Wolverhampton Wanderers - Sporting Braga  1
56. Borussia Monchengladbach - Wolfsberger AC  1
63. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok  1
66. Southampton FC - Bournemouth AFC  1
68. Australia - Fidżi  2

 


69. Francja - Argentyna  1
70. Nowa Zelandia - Republika Południowej Afryki  1
74. Leeds United - Derby County  1
75. Orlen Wisła Płock - Kadetten Schaffhausen  1
76. ŁKS Łódź - Arka Gdynia  2
78. Bayern Monachium - 1.FC Koln  1
80. Manchester City - Watford FC  1
83. Telekom Veszprem - THW Kiel  1
84. Grand Prix Wielkiej Brytanii na żużlu  -  Tai Woffinden
85. Chrobry Głogów - Odra Opole  1

 


86. Juventus Turyn - Hellas Verona  1
88. Atletico Madryt - Celta Vigo 1
89. Werder Brema - RB Lipsk  2
90. WKS Śląsk Wrocław - Filou Oostende  1
91. Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin  1
92. AC Milan - Inter Mediolan  1
93. Granada CF - FC Barcelona  2
95. Dominikana - Kenia  1
96. Kamerun - Holandia  2
97. Włochy - Namibia  1

 


98. Chiny - Brazylia  2
101. Getafe CF - RCD Mallorca  2
105. Anglia - Tonga  2
110. PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam  2
112. Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy  2
113. West Ham United - Manchester United  2
114. US Lecce - SSC Napoli  2
119. Chelsea Londyn - Liverpool FC  2
122. Sparta Praga - Slavia Praga  X
125. FOGO Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław  1

 


126. PGE VIVE Kielce - HC Motor Zaporoże  1
128. Sevilla FC - Real Madryt  2
130. Atlanta United - San Jose Earthquakes  1
131. New York Red Bulls - Philadelphia Union  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019 - 34 Kolejka :

 

 

1. Czechy - Ukraina  1:3
2. Argentyna - Francja  80:66
3. Serbia - Niemcy  3:0
4. Estonia - Polska  1:3
5. Bułgaria - Rumunia  3:0
6. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock  5:0
7. Karlsruher SC - SV Sandhausen  1:0
8. JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy  1:6
9. Betard Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno  43:47
10. Holandia - Czarnogóra  3:0
11. Białoruś - Rosja  1:3
12. Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa  0:0
13. Fortuna Dusseldorf - VfL Wolfsburg  1:1
14. Włochy - Grecja  3:1
15. RCD Mallorca - Athletic Bilbao  0:0
16. Derby County - Cardiff City  1:1
17. Michael Hunter - Sergey Kuzmin  wygrana  Michael Hunter
18. Heather Hardy - Amanda Serrano  wygrana  Amanda Serrano
19. Devin Haney - Zaur Abdullayev  wygrana  Devin Haney
20. USA - Kenia  3:0
21. Kamerun - Rosja  0:3
22. Argentyna - Holandia  0:3
23. Chiny - Korea Południowa  3:0
24. Serbia - Brazylia  2:3
25. USA - Polska  87:74
26. Dominikana - Japonia  1:3
27. Real Madryt - UD Levante  3:2
28. SSV Jahn Regensburg - VfB Stuttgart  2:3
29. Liverpool FC - Newcastle United  3:1
30. Raków Częstochowa - Arka Gdynia  2:0
31. Czechowskie Niedźwiedzie - Orlen Wisła Płock  25:23
32. AC Fiorentina - Juventus Turyn  0:0
33. Pogoń Siedlce - Ogniwo Sopot  10:13
34. Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen  4:0
35. 1.FC Union Berlin - Werder Brema  1:2
36. 1.FC Koln - Borussia Monchengladbach  0:1
37. FC Augsburg - Eintracht Frankfurt  2:1
38. Ukraina - Holandia  0:3
39. Manchester United - Leicester City  1:0
40. CD Leganes - Villarreal CF  0:3
41. Lechia Gdańsk - Lech Poznań  2:1
42. MOL-Pick Szeged - FC Barcelona  31:28
43. SSC Napoli - Sampdoria Genua  2:0
44. Norwich City - Manchester City  3:2
45. RB Lipsk - Bayern Monachium  1:1
46. Real Sociedad - Atletico Madryt  2:0
47. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen  4:1
48. Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań  1:1
49. Estonia - Czarnogóra  0:3
50. Red Bull Salzburg - TSV Hartberg  7:2
51. Korona Kielce - Wisła Kraków  1:1
52. Inter Mediolan - Udinese Calcio  1:0
53. PSV Eindhoven - Vitesse Arnhem  5:0
54. FC Barcelona - Valencia CF  5:2
55. Donald Cerrone - Justin Gaethje  wygrana  Justin Gaethje
56. Slavia Praga - 1.FC Slovacko  3:0
57. Tyson Fury - Otto Wallin  wygrana  Tyson Fury
58. Kamerun - Chiny  0:3
59. USA - Serbia  3:1
60. Korea Południowa - Dominikana  1:3
61. Brazylia - Argentyna  3:0
62. SD Eibar - Espanyol Barcelona  1:2
63. Rosja - Japonia  3:2
64. Genoa CFC - Atalanta Bergamo  1:2
65. Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz  2:2
66. Huddersfield Town - Sheffield Wednesday  0:2
67. SV Darmstadt - 1.FC Nurnberg  3:3
68. Deportivo Alaves - Sevilla FC  0:1
69. Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - Dekorglass Działdowo  2:3
70. PGG ROW Rybnik - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski  49:41
71. Feyenoord Rotterdam - ADO Den Haag  3:2
72. Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź  1:0
73. Bournemouth AFC - Everton FC  3:1
74. SPAL 2013 - Lazio Rzym  2:1
75. TSG 1899 Hoffenheim - SC Freiburg  0:3
76. Holandia - Polska  0:3
77. Celta Vigo - Granada CF  0:2
78. RK Celje Pivovarna Lasko - SG Flensburg-Handewitt  24:25
79. Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław  0:0
80. TSV Hannover-Burgdorf - Bergischer HC  30:24
81. Watford FC - Arsenal Londyn  2:2
82. forBet Włókniarz Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra  57:33
83. SC Paderborn - Schalke 04 Gelsenkirchen  1:5
84. AS Roma - US Sassuolo  4:2
85. Real Valladolid - Osasuna Pampeluna  1:1
86. Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski  29:23
87. THW Kiel - PGE VIVE Kielce  30:30
88. Fuchse Berlin - TVB 1898 Stuttgart  36:27
89. Czechy - Estonia  3:0
90. Turcja - Słowenia  0:3
91. Hellas Verona - AC Milan  0:1
92. Real Betis - Getafe CF  1:1
93. FC Fastav Zlin - Sparta Praga  0:2
94. Seattle Sounders - New York Red Bulls  4:2

 

 

Tabela :

 

 

1.tyrla - 663 pkt

(49-24;56-19;44-35;63-28;62-45;65-40;80-32;57-34;67-42;49-28;49-32;66-32;50-23;44-22;58-41;42-29;29-19;37-22;37-13;56-32;64-22;31-12;28-13;6-6;6-4;25-17;25-8;28-22;28-7;31-23;48-27;60-24;NT;NT)

2.lukas_ k - 423 pkt
(51-32;57-28;46-47;69-37;59-60;61-63;84-46;60-48;78-55;53-37;53-44;72-56;56-39;40-29;59-67;55-48;33-25;41-31;41-18;59-33;66-31;28-17;29-18;3-9;9-3;23-26;25-13;32-27;25-15;32-35;57-36;61-39;28-24;54-40)
3.bartek2lp2 - 406 pkt

(44-23;54-31;42-51;67-39;59-60;64-60;85-45;62-46;75-58;54-36;51-46;71-57;53-42;47-32;57-57;46-44;33-25;42-30;38-21;51-32;66-31;30-15;26-17;3-9;9-3;23-26;27-11;32-27;24-16;34-33;57-36;61-38;28-24;53-41)

4.aro - 301 pkt

(29-13;27-17;27-22;39-22;41-26;42-36;52-18;34-26;34-35;36-24;36-27;36-34;34-25;30-19;36-30;30-33;19-15;22-21;25-13;41-24;43-23;22-12;21-10;1-10;5-5;12-16;18-8;22-17;18-10;23-24;37-20;39-22;21-12;40-22)

5.PLQba - 38 pkt

(49-34;28-22;34-27;NT;NT;36-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...