Jump to content
lukas_k

Kurierowy Bukmacher 2019

Recommended Posts

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 25
Obowiązuje na dni: 8-14.07.2019

 

 

1. Brazylia - Polska  2
2. USA - Francja  1
3. DAC 1904 Dunajska Streda - Cracovia Kraków  2
4. Iran - Polska  2
5. Rosja - Francja  2
6. Brazylia - Iran  1
7. USA - Rosja  1
8. Gortat Team - Reprezentacja Wojska Polskiego  1
9. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk  1
14. New York Red Bulls - New York City FC  X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 25
Obowiązuje na dni: 8-14.07.2019

 

1. Brazylia - Polska 1
2. USA - Francja 1
3. DAC 1904 Dunajska Streda - Cracovia Kraków 2
4. Iran - Polska 2
5. Rosja - Francja 1
6. Brazylia - Iran 1
7. USA - Rosja 1
8. Gortat Team - Reprezentacja Wojska Polskiego 1
9. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1
10. Shakur Stevenson - Franklin Manzanilla 1


14. New York Red Bulls - New York City FC 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019 - 24 Kolejka :

 

 

1. Chicago Fire - Atlanta United  5:1
2. Chile - Peru  0:3
3. Brazylia - Polska  3:2
4. Włochy - Turcja  0:3
5. USA - Brazylia  3:1
6. Chiny - Włochy  3:1
7. Polska - Portugalia  1:3
8. Szwajcaria - Polska  7:6  po dogrywce
9. Grand Prix Szwecji na żużlu  -  Emil Sajfutdinow
10. Philadelphia Union - Orlando City SC  2:2
11. Jon Jones - Thiago Santos  wygrana  Jon Jones
12. PGG ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno  47:43
13. Ukraina - Polska  1:0

 

 

Tabela :

 

 

1.tyrla - 544 pkt

(49-24;56-19;44-35;63-28;62-45;65-40;80-32;57-34;67-42;49-28;49-32;66-32;50-23;44-22;58-41;42-29;29-19;37-22;37-13;56-32;64-22;31-12;28-13;6-6)

2.lukas_ k - 335 pkt
(51-32;57-28;46-47;69-37;59-60;61-63;84-46;60-48;78-55;53-37;53-44;72-56;56-39;40-29;59-67;55-48;33-25;41-31;41-18;59-33;66-31;28-17;29-18;3-9)
3.bartek2lp2 - 313 pkt

(44-23;54-31;42-51;67-39;59-60;64-60;85-45;62-46;75-58;54-36;51-46;71-57;53-42;47-32;57-57;46-44;33-25;42-30;38-21;51-32;66-31;30-15;26-17;3-9)

4.aro - 222 pkt

(29-13;27-17;27-22;39-22;41-26;42-36;52-18;34-26;34-35;36-24;36-27;36-34;34-25;30-19;36-30;30-33;19-15;22-21;25-13;41-24;43-23;22-12;21-10;1-10)

5.PLQba - 38 pkt

(49-34;28-22;34-27;NT;NT;36-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019 - 25 Kolejka :

 

1. Brazylia - Polska  2:3
2. USA - Francja  3:1
3. DAC 1904 Dunajska Streda - Cracovia Kraków  1:1
4. Iran - Polska  1:3
5. Rosja - Francja  3:0
6. Brazylia - Iran  3:2
7. USA - Rosja  3:0
8. Gortat Team - Reprezentacja Wojska Polskiego  78:79
9. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk  1:3
10. Shakur Stevenson - Franklin Manzanilla  walka nie będzie liczona
11. Germaine de Randamie - Aspen Ladd  wygrana  Germaine de Randamie
12. Formuła 1 - Grand Prix Wielkiej Brytanii - Lewis Hamilton
13. Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu - Janusz Kołodziej
14. New York Red Bulls - New York City FC  2:1

 

 

Tabela :

 

 

1.tyrla - 546 pkt

(49-24;56-19;44-35;63-28;62-45;65-40;80-32;57-34;67-42;49-28;49-32;66-32;50-23;44-22;58-41;42-29;29-19;37-22;37-13;56-32;64-22;31-12;28-13;6-6;6-4)

2.lukas_ k - 341 pkt
(51-32;57-28;46-47;69-37;59-60;61-63;84-46;60-48;78-55;53-37;53-44;72-56;56-39;40-29;59-67;55-48;33-25;41-31;41-18;59-33;66-31;28-17;29-18;3-9;9-3)
3.bartek2lp2 - 319 pkt

(44-23;54-31;42-51;67-39;59-60;64-60;85-45;62-46;75-58;54-36;51-46;71-57;53-42;47-32;57-57;46-44;33-25;42-30;38-21;51-32;66-31;30-15;26-17;3-9;9-3)

4.aro - 222 pkt

(29-13;27-17;27-22;39-22;41-26;42-36;52-18;34-26;34-35;36-24;36-27;36-34;34-25;30-19;36-30;30-33;19-15;22-21;25-13;41-24;43-23;22-12;21-10;1-10;5-5)

5.PLQba - 38 pkt

(49-34;28-22;34-27;NT;NT;36-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 26
Obowiązuje na dni: 15-21.07.2019

 

1. Piast Gliwice - BATE Borysów (Polsat Sport, Super Polsat, Polsat Sport Premium 1 19:50 ŚR) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów
2. Arsenal Londyn - Bayern Monachium (Polsat Sport 5:00 CZW) - piłka nożna, turniej International Champions Cup
3. Czechy U-19 - Norwegia U-19 (TVP Sport 16:35 CZW) - piłka nożna, Mistrzostwa Europy do lat 19 w Armenii
4. Cracovia Kraków - DAC 1904 Dunajska Streda (TVP Sport 19:00 CZW) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy
5. Legia Warszawa - College Europa FC (TVP Sport 20:55 CZW) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy
6. Polska - Czechy (Polsat Sport 11:30 PT) - piłka nożna plażowa, turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata
7. Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
8. Polska - Czechy (Polsat Sport 20:00 PT) - siatkówka kobiet, mecz towarzyski
9. ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk (C+ Sprot 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
10. Liverpool FC - Borussia Dortmund (Eleven Sports 1 1:55 SOB) - piłka nożna, mecz towarzyski
11. Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC (Polsat Sport Extra 4:30 SOB) - piłka nożna, MLS
12. Polska - Kazachstan (Polsat Sport 11:00 SOB) - piłka nożna plażowa, turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata
13. Hiszpania - Portugalia (Polsat Sport Fight 11:00 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 
14. Francja - Rumunia (Polsat Sport Fight 11:22 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 
15. Niemcy - Rosja (Polsat Sport Fight 11:44 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 
16. Anglia - Gruzja (Polsat Sport Fight 12:06 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 
17. Walia - Włochy (Polsat Sport Fight 12:28 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 
18. Irlandia - Polska (Polsat Sport Fight 12:50 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 
19. Manchester United - Inter Mediolan (Polsat Sport Extra 13:30 SOB) - piłka nożna, turniej International Champions Cup
20. Francja - Portugalia (Polsat Sport Fight 13:45 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 
21. Hiszpania - Rumunia (Polsat Sport Fight 14:07 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 
22. Anglia - Rosja (Polsat Sport Fight 14:29 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 
23. Raków Częstochowa - Korona Kielce (nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
24. Niemcy - Gruzja (Polsat Sport Fight 14:51 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 
25. Irlandia - Włochy (Polsat Sport Fight 15:13 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 
26. Walia - Polska (Polsat Sport Fight 15:35 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 
27. Francja - Hiszpania (Polsat Sport Fight 16:30 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series
28. Portugalia - Rumunia (Polsat Sport Fight 16:52 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 
29. Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (C+ Sport, TVP Sport 17:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
30. Anglia - Niemcy (Polsat Sport Fight 17:14 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series  
31. Rosja - Gruzja (Polsat Sport Fight 17:36 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 
32. Irlandia - Walia (Polsat Sport Fight 17:58 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 
33. Włochy - Polska (Polsat Sport Fight 18:20 SOB) - rugby, Rugby Europe Sevens Grand Prix Series 
34. Piast Gliwice - Lech Poznań (C+ Sport 19:30 SOB) - piłka nożna, liga polska
35. Sparta Praga - FK Jablonec (Polsat Sport News 19:30 SOB) - piłka nożna, liga czeska
36. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Wiśle - konkurs drużynowy* (Eurosport 1, TVP Sport 20:20 SOB) 
37. Benfica Lizbona - Chivas de Guadalajara (Polsat Sport Extra 22:00 SOB) - piłka nożna, turniej International Champions Cup
38. Rafael dos Anjos - Leon Edwards (Polsat Sport 23:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night
39. Arsenal Londyn - AC Fiorentina (Polsat Sport Extra 0:00 ND) - piłka nożna, turniej International Champions Cup
40. Bayern Monachium - Real Madryt (Polsat Sport Extra 2:00 ND) - piłka nożna, turniej International Champions Cup
41. Juventus Turyn - Tottenham Hotspur (Polsat Sport Extra 13:30 ND) - piłka nożna, turniej International Champions Cup
42. KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków (C+ 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska
43. Speedway of Nations - finały w Togliatti* (C+ Sport 16:30 ND)
44. Polska - Białoruś (Polsat Sport 17:00 ND) - siatkówka kobiet, mecz towarzyski
45. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (C+ 17:10 ND) - piłka nożna, liga polska
46. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Wiśle* (Eurosport 2, TVP Sport 17:15 ND) 
47. FK Teplice - Slavia Praga (polsat Sport News 19:00 ND) - piłka nożna, liga czeska
48. Atlanta United - D.C. United (Polsat Sport Extra 22:00 ND) - piłka nożna, MLS
49. Liverpool FC - Sevilla FC (Eleven Sports 1 23:55 ND) - piłka nożna, mecz towarzyski

 

 

 

 

 

 

 

1. Piast Gliwice - BATE Borysów 1
2. Arsenal Londyn - Bayern Monachium 2
3. Czechy U-19 - Norwegia U-19 1
4. Cracovia Kraków - DAC 1904 Dunajska Streda 1
5. Legia Warszawa - College Europa FC 1
6. Polska - Czechy 1
7. Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 2
8. Polska - Czechy 1
9. ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk 2
10. Liverpool FC - Borussia Dortmund 1


11. Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC 1
12. Polska - Kazachstan 1
13. Hiszpania - Portugalia 1
14. Francja - Rumunia 1
15. Niemcy - Rosja 1
16. Anglia - Gruzja 1
17. Walia - Włochy 1
18. Irlandia - Polska 2
19. Manchester United - Inter Mediolan 2
20. Francja - Portugalia 1


21. Hiszpania - Rumunia 1
22. Anglia - Rosja 1
23. Raków Częstochowa - Korona Kielce 1
24. Niemcy - Gruzja 1
25. Irlandia - Włochy 1
26. Walia - Polska 2
27. Francja - Hiszpania 1
28. Portugalia - Rumunia 1
29. Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1
30. Anglia - Niemcy 1


31. Rosja - Gruzja 1
32. Irlandia - Walia 2
33. Włochy - Polska 2
34. Piast Gliwice - Lech Poznań 2
35. Sparta Praga - FK Jablonec 1
36. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Wiśle - konkurs drużynowy - Polska
37. Benfica Lizbona - Chivas de Guadalajara 1
38. Rafael dos Anjos - Leon Edwards 1
39. Arsenal Londyn - AC Fiorentina 1
40. Bayern Monachium - Real Madryt 2


41. Juventus Turyn - Tottenham Hotspur 1
42. KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1
43. Speedway of Nations - finały w Togliatti - Polska
44. Polska - Białoruś 1
45. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
46. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Wiśle - Kamil Stoch
47. FK Teplice - Slavia Praga 2
48. Atlanta United - D.C. United 1
49. Liverpool FC - Sevilla FC 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 26
Obowiązuje na dni: 15-21.07.2019

 

1. Piast Gliwice - BATE Borysów 1
2. Arsenal Londyn - Bayern Monachium 2
4. Cracovia Kraków - DAC 1904 Dunajska Streda 1
5. Legia Warszawa - College Europa FC 1
6. Polska - Czechy 1
7. Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 2
8. Polska - Czechy 1
9. ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk 2
10. Liverpool FC - Borussia Dortmund 1
11. Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC 2


12. Polska - Kazachstan 1
13. Hiszpania - Portugalia 1
14. Francja - Rumunia 1
15. Niemcy - Rosja 1
16. Anglia - Gruzja 1
17. Walia - Włochy 1
18. Irlandia - Polska 1
19. Manchester United - Inter Mediolan 1
20. Francja - Portugalia 1
21. Hiszpania - Rumunia 1


22. Anglia - Rosja 1
24. Niemcy - Gruzja 1
25. Irlandia - Włochy 1
26. Walia - Polska 1
27. Francja - Hiszpania 1
28. Portugalia - Rumunia 1
29. Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1
30. Anglia - Niemcy 1
32. Irlandia - Walia 1
33. Włochy - Polska 2


34. Piast Gliwice - Lech Poznań 1
35. Sparta Praga - FK Jablonec 1
36. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Wiśle - konkurs drużynowy - Polska
37. Benfica Lizbona - Chivas de Guadalajara 1
39. Arsenal Londyn - AC Fiorentina 1
40. Bayern Monachium - Real Madryt 2
41. Juventus Turyn - Tottenham Hotspur 1
44. Polska - Białoruś 1
45. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
47. FK Teplice - Slavia Praga 2


48. Atlanta United - D.C. United 1
49. Liverpool FC - Sevilla FC 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Piast Gliwice - BATE Borysów 1
2. Arsenal Londyn - Bayern Monachium 2
3. Czechy U-19 - Norwegia U-19 1
4. Cracovia Kraków - DAC 1904 Dunajska Streda 1
5. Legia Warszawa - College Europa FC 1
6. Polska - Czechy 1
7. Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 2
8. Polska - Czechy 1
9. ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk 2
10. Liverpool FC - Borussia Dortmund 1


11. Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC 1
12. Polska - Kazachstan 1
13. Hiszpania - Portugalia 1
14. Francja - Rumunia 1
15. Niemcy - Rosja 1
16. Anglia - Gruzja 1
17. Walia - Włochy 2
18. Irlandia - Polska 2
19. Manchester United - Inter Mediolan 2
20. Francja - Portugalia 1


21. Hiszpania - Rumunia 1
22. Anglia - Rosja 1
23. Raków Częstochowa - Korona Kielce 1
24. Niemcy - Gruzja 1
25. Irlandia - Włochy 2
26. Walia - Polska 2
27. Francja - Hiszpania 1
28. Portugalia - Rumunia 1
29. Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1
30. Anglia - Niemcy 1


31. Rosja - Gruzja 1
32. Irlandia - Walia 2
33. Włochy - Polska 2
34. Piast Gliwice - Lech Poznań 2
35. Sparta Praga - FK Jablonec 1
36. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Wiśle - konkurs drużynowy - Polska
37. Benfica Lizbona - Chivas de Guadalajara 1
38. Rafael dos Anjos - Leon Edwards 1
39. Arsenal Londyn - AC Fiorentina 1
40. Bayern Monachium - Real Madryt 2


41. Juventus Turyn - Tottenham Hotspur 1
42. KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1
43. Speedway of Nations - finały w Togliatti - Polska
44. Polska - Białoruś 1
45. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
46. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Wiśle - Kamil Stoch
47. FK Teplice - Slavia Praga 2
48. Atlanta United - D.C. United 1
49. Liverpool FC - Sevilla FC 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 26
Obowiązuje na dni: 15-21.07.2019

 

 

1. Piast Gliwice - BATE Borysów  1
2. Arsenal Londyn - Bayern Monachium  2
3. Czechy U-19 - Norwegia U-19  1
4. Cracovia Kraków - DAC 1904 Dunajska Streda  1
6. Polska - Czechy  1
7. Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok  1
8. Polska - Czechy  1
9. ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk  1
10. Liverpool FC - Borussia Dortmund  2
11. Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC  X

 


12. Polska - Kazachstan  1
18. Irlandia - Polska  2
19. Manchester United - Inter Mediolan  2
22. Anglia - Rosja  1
23. Raków Częstochowa - Korona Kielce  1
26. Walia - Polska  2
29. Wisła Kraków - Śląsk Wrocław  1
33. Włochy - Polska  2
34. Piast Gliwice - Lech Poznań  2
35. Sparta Praga - FK Jablonec  1

 


37. Benfica Lizbona - Chivas de Guadalajara  1
39. Arsenal Londyn - AC Fiorentina  1
40. Bayern Monachium - Real Madryt  1
41. Juventus Turyn - Tottenham Hotspur  1
42. KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków  2
44. Polska - Białoruś  1
48. Atlanta United - D.C. United  1
49. Liverpool FC - Sevilla FC  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 27
Obowiązuje na dni: 22-28.07.2019

 

1. Real Madryt - Arsenal Londyn (Polsat Sport 1:00 ŚR) - piłka nożna, turniej International Champions Cup
2. Bayern Monachium - AC Milan (Polsat Sport 3:00 ŚR) - piłka nożna, turniej International Champions Cup
3. Chivas de Guadalajara - Atletico Madryt (Polsat Sport Extra 3:00 ŚR) - piłka nożna, turniej International Champions Cup
4. Juventus Turyn - Inter Mediolan (Polsat Sport Extra 13:30 ŚR) - piłka nożna, turniej International Champions Cup
5. Portugalia U-19 - Irlandia U-19 (TVP Sport 15:55 ŚR) - piłka nożna, Mistrzostwa Europy do lat 19
6. Francja U-19 - Hiszpania U-19 (TVP Sport 18:55 ŚR) - piłka nożna, Mistrzostwa Europy do lat 19
7. AC Fiorentina - Benfica Lizbona (Polsat Sport 2:00 CZW) - piłka nożna, turniej International Champions Cup
8. Manchester United - Tottenham Hotspur (Polsat Sport Extra 13:30 CZW) - piłka nożna, turniej International Champions Cup
9. Lechia Gdańsk - Brondby Kopenhaga (TVP Sport 18:55 CZW) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy
10. Piast Gliwice - Riga FC (Polsat Sport 19:30 CZW) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy
11. Legia Warszawa - Kuopion Palloseura (TVP Sport 20:55 CZW) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy
12. Polska - Bułgaria (TVP Sport 16:30 PT) - boks, mecz towarzyski
13. Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
14. FOGO Unia Leszno - Speed Car Motor Lublin (Eleven Sports 1 17:45 PT) - żużel, liga polska
15. forBET Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń (Eleven Sports 1 20:15 PT) - żużel, liga polska
16. Stal Mielec - Warta Poznań (Polsat Sport 20:15 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
17. Lech Poznań - Wisła Płock (C+ Sport, TVP Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
18. Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg (nSport+ 20:40 PT) - piłka nożna, liga austriacka
19. Real Madryt - Atletico Madryt (Polsat Sport 2:00 SOB) - piłka nożna, turniej International Champions Cup
20. Los Angeles FC - Atlanta United (Polsat Sport Extra 4:00 SOB) - piłka nożna, MLS
21. Polska - Holandia (Polsat Sport 17:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, mecz towarzyski
22. Cracovia Kraków - ŁKS Łódź (C+ Sport 17:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
23. Radomiak Radom - GKS Tychy (Polsat Sport Extra 17:45 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
24. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Hinterzarten* (Eurosport 2, TVP Sport 19:00 SOB)
25. Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
26. Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (Eleven Sports 1 20:00 SOB) - żużel, 1.liga polska
27. Chicago Fire - D.C. United (Polsat Sport Extra 2:00 ND) - piłka nożna, MLS
28. Max Holloway - Frankie Edgar (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC 240
29. Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport 14:25 ND) - żużel, 1.liga polska
30. Korona Kielce - Legia Warszawa (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska
31. Formuła 1 - Grand Prix Niemiec* (Eleven Sports 1 15:05 ND)
32. BETARD Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz (nSport+ 16:15 ND) - żużel, liga polska
33. Polska - Holandia (Polsat Sport 17:00 ND) - siatkówka mężczyzn, mecz towarzyski
34. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska
35. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice (C+ Sport 17:10 ND) - piłka nożna, liga polska
36. Liverpool FC - SSC Napoli (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, mecz towarzyski
37. Stelmet Falubaz Zielona Góra - truly.work Stal Gorzów (nSport+ 19:00 ND) - żużel, liga polska
38. Slavia Praga - Sigma Ołomuniec (Polsat Sport News 19:00 ND) - piłka nożna, liga czeska
39. AC Milan - Benfica Lizbona (Polsat Sport 21:00 ND) - piłka nożna, turniej International Champions Cup

 

 

 

 

 

1. Real Madryt - Arsenal Londyn 1
2. Bayern Monachium - AC Milan 1
3. Chivas de Guadalajara - Atletico Madryt 2
4. Juventus Turyn - Inter Mediolan 1
5. Portugalia U-19 - Irlandia U-19 1
6. Francja U-19 - Hiszpania U-19 1
7. AC Fiorentina - Benfica Lizbona X
8. Manchester United - Tottenham Hotspur 1
9. Lechia Gdańsk - Brondby Kopenhaga X
10. Piast Gliwice - Riga FC 1


11. Legia Warszawa - Kuopion Palloseura 1
12. Polska - Bułgaria 1
13. Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin 1
14. FOGO Unia Leszno - Speed Car Motor Lublin 1
15. forBET Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń 1
16. Stal Mielec - Warta Poznań 1
17. Lech Poznań - Wisła Płock 1
18. Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg 2
19. Real Madryt - Atletico Madryt 1
20. Los Angeles FC - Atlanta United 1


21. Polska - Holandia 1
22. Cracovia Kraków - ŁKS Łódź 1
23. Radomiak Radom - GKS Tychy 1
25. Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa 1
26. Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1
27. Chicago Fire - D.C. United 1
28. Max Holloway - Frankie Edgar 1
29. Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1
30. Korona Kielce - Legia Warszawa 2


31. Formuła 1 - Grand Prix Niemiec - L. Hamilton
32. BETARD Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz 1
33. Polska - Holandia 1
34. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
35. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice X
36. Liverpool FC - SSC Napoli 1
37. Stelmet Falubaz Zielona Góra - truly.work Stal Gorzów 1
38. Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 1
39. AC Milan - Benfica Lizbona 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 27
Obowiązuje na dni: 22-28.07.2019

 

1. Real Madryt - Arsenal Londyn 1
2. Bayern Monachium - AC Milan 1
3. Chivas de Guadalajara - Atletico Madryt 2
4. Juventus Turyn - Inter Mediolan 1
5. Portugalia U-19 - Irlandia U-19 1
7. AC Fiorentina - Benfica Lizbona 2
8. Manchester United - Tottenham Hotspur 1
9. Lechia Gdańsk - Brondby Kopenhaga 1
10. Piast Gliwice - Riga FC 1
11. Legia Warszawa - Kuopion Palloseura 1


12. Polska - Bułgaria 1
14. FOGO Unia Leszno - Speed Car Motor Lublin 1
15. forBET Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń 1
16. Stal Mielec - Warta Poznań 1
17. Lech Poznań - Wisła Płock 1
18. Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg 2
19. Real Madryt - Atletico Madryt 1
20. Los Angeles FC - Atlanta United 1
21. Polska - Holandia 1
22. Cracovia Kraków - ŁKS Łódź 1


25. Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa 1
26. Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1
27. Chicago Fire - D.C. United 1
28. Max Holloway - Frankie Edgar 1
29. Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1
30. Korona Kielce - Legia Warszawa 2
32. BETARD Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz 1
33. Polska - Holandia 1
34. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
36. Liverpool FC - SSC Napoli 1


37. Stelmet Falubaz Zielona Góra - truly.work Stal Gorzów 1
38. Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 1
39. AC Milan - Benfica Lizbona 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Real Madryt - Arsenal Londyn 1
2. Bayern Monachium - AC Milan 1
3. Chivas de Guadalajara - Atletico Madryt 2
4. Juventus Turyn - Inter Mediolan 1
5. Portugalia U-19 - Irlandia U-19 1
6. Francja U-19 - Hiszpania U-19 2
7. AC Fiorentina - Benfica Lizbona X
8. Manchester United - Tottenham Hotspur 2
9. Lechia Gdańsk - Brondby Kopenhaga 1
10. Piast Gliwice - Riga FC 1


11. Legia Warszawa - Kuopion Palloseura 1
12. Polska - Bułgaria 1
13. Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin 1
14. FOGO Unia Leszno - Speed Car Motor Lublin 1
15. forBET Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń 1
16. Stal Mielec - Warta Poznań 1
17. Lech Poznań - Wisła Płock 1
18. Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg 2
19. Real Madryt - Atletico Madryt 2
20. Los Angeles FC - Atlanta United 1


21. Polska - Holandia 1
22. Cracovia Kraków - ŁKS Łódź 1
23. Radomiak Radom - GKS Tychy 1
25. Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa 1
26. Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1
27. Chicago Fire - D.C. United 1
28. Max Holloway - Frankie Edgar 1
29. Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1
30. Korona Kielce - Legia Warszawa 2


31. Formuła 1 - Grand Prix Niemiec - V. Bottas
32. BETARD Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz 1
33. Polska - Holandia 1
34. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1
35. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2
36. Liverpool FC - SSC Napoli 1
37. Stelmet Falubaz Zielona Góra - truly.work Stal Gorzów 1
38. Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 1
39. AC Milan - Benfica Lizbona 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 27
Obowiązuje na dni: 22-28.07.2019

 

 

1. Real Madryt - Arsenal Londyn  1
2. Bayern Monachium - AC Milan  1
3. Chivas de Guadalajara - Atletico Madryt  2
4. Juventus Turyn - Inter Mediolan  1
5. Portugalia U-19 - Irlandia U-19  1
7. AC Fiorentina - Benfica Lizbona  2
8. Manchester United - Tottenham Hotspur  1
9. Lechia Gdańsk - Brondby Kopenhaga  2
10. Piast Gliwice - Riga FC  1
12. Polska - Bułgaria  1

 


14. FOGO Unia Leszno - Speed Car Motor Lublin  1
16. Stal Mielec - Warta Poznań  2
17. Lech Poznań - Wisła Płock  1
18. Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg  2
19. Real Madryt - Atletico Madryt  1
20. Los Angeles FC - Atlanta United  1
21. Polska - Holandia  1
22. Cracovia Kraków - ŁKS Łódź  1
23. Radomiak Radom - GKS Tychy  1
25. Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa  1

 


27. Chicago Fire - D.C. United  1
29. Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski  2
33. Polska - Holandia  1
36. Liverpool FC - SSC Napoli  2
38. Slavia Praga - Sigma Ołomuniec  1
39. AC Milan - Benfica Lizbona  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 28
Obowiązuje na dni: 29.07-4.08.2019

 

1. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia (C+ Sport 17:30 PN) - piłka nożna, liga polska
2. SK Dynamo Czeskie Budziejowice - Sparta Praga (Polsat Sport Extra 18:00 PN) - piłka nożna, liga czeska
3. Arminia Bielefeld - FC St. Pauli (Eleven Sports 2 20:25 PN) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
4. Real Madryt - Tottenham Hotspur (Polsat Sport 17:55 WT) - piłka nożna, turniej Audi Cup
5. Bayern Monachium - Fenerbahce Stambuł (Polsat Sport 20:25 WT) - piłka nożna, turniej Audi Cup
6. Liverpool FC - Olympique Lyon (Eleven Sports 1 18:55 ŚR) - piłka nożna, mecz towarzyski
7. Red Bull Salzburg - Chelsea Londyn (Polsat Sport News 19:50 ŚR) - piłka nożna, mecz towarzyski
8. Polska - Serbia (Polsat Sport 17:00 CZW) - siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera
10. Kuopion Palloseura - Legia Warszawa (TVP Sport 17:50 CZW) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy
11. Brondby Kopenhaga - Lechia Gdańsk (TVP Sport 19:50 CZW) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy
12. Brazylia - Finlandia (Polsat Sport 20:00 CZW) - siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera
13. Serbia - Tajlandia (Polsat Sport 17:00 PT) - siatkówka kobiet, turniej kwafilikacyjny do Igrzysk Olimpijskich
14. Arka Gdynia - Korona Kielce (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
15. Polska - Brazylia (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera
16. MRGARDEN GKM Grudziądz - Stelmet Falubaz Zielona Góra (Eleven Sports 1 17:45 PT) - żużel, liga polska
17. Polska - Portoryko (TVP Sport, Polsat Sport 19:30 PT) - siatkówka kobiet, turniej kwafilikacyjny do Igrzysk Olimpijskich
18. Anthony Fowler - Brian Rose (Polsat Sport Fight 20:00 PT) - boks, gala w Liverpoolu
19. Speed Car Motor Lublin - forBet Włókniarz Częstochowa (Eleven Sports 1 20:15 PT) - żużel, liga polska
20. KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
21. FC St. Pauli - SpVgg Greuther Furth (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
22. Finlandia - Serbia (Polsat Sport 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera
23. Luton Town - Middlesbrough FC (Eleven Sports 3 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska
24. Serbia - Brazylia (Polsat Sport 12:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera
25. Karlsruher SC - Dynamo Drezno (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
26. Polska - Finlandia (Polsat Sport 15:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera
27. Hannover 96 - SSV Jahn Regensburg (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
28. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - CAR GWARANT Start Gniezno (Eleven Sports 2 16:15 SOB) - żużel, 1.liga polska
29. Serbia - Portoryko (Polsat Sport 17:00 SOB) - siatkówka kobiet, turniej kwafilikacyjny do Igrzysk Olimpijskich
30. Raków Częstochowa - Cracovia Kraków (C+ Sport 17:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
31. Grand Prix Polski na żużlu* (C+ 18:30 SOB)
32. Manchester United - AC Milan (Polsat Sport News 18:30 SOB) - piłka nożna, turniej International Champions Cup
33. ŁKS Łódź - Lech Poznań (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
34. GKS Jastrzębie - GKS Tychy (Polsat Sport 20:15 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
35. Borussia Dortmund - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 20:20 SOB) - piłka nożna, Superpuchar Niemiec
36. Polska - Tajlandia (TVP Sport, Polsat Sport 20:20 SOB) - siatkówka kobiet, turniej kwafilikacyjny do Igrzysk Olimpijskich
37. FC Twente Enschede - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 20:45 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
38. Atlanta United - Los Angeles Galaxy (Polsat Sport News 22:50 SOB) - piłka nożna, MLS
39. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 0:50 ND) - piłka nożna, liga holenderska
40. Adam Kownacki - Chris Arreola (Polsat Sport 2:00 ND) - boks, gala w Nowym Jorku
41. Colby Covington - Robbie Lawler (Polsat Sport News 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night
42. 1.FC Heidenheim - VfB Stuttgart (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
43. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski - KŻ Orzeł Łódź (Polsat Sport 14:25 ND) - żużel, 1.liga polska
44. Wisła Płock - Lechia Gdańsk (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska
45. Formuła 1 - Grand Prix Węgier* (Eleven Sports 1 15:00 ND)
46. SV Darmstadt - Holstein Kiel (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 15:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
47. Liverpool FC - Manchester City (Eleven Sports 2 15:55 ND) - piłka nożna, Tarcza Wspólnoty
48. Tottenham Hotspur - Inter Mediolan (Polsat Sport News 16:00 ND) - piłka nożna, turniej International Champions Cup
49. Get Well Toruń - BETARD Sparta Wrocław (nSport+ 16:15 ND) - żużel, liga polska
50. Red Bull Salzburg - SV Mattersburg (C+ Sport 2 16:55 ND) - piłka nożna, liga austriacka
51. Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska
52. Tajlandia - Portoryko (Polsat Sport 17:00 ND) - siatkówka kobiet, turniej kwafilikacyjny do Igrzysk Olimpijskich
53. Piast Gliwice - Pogoń Szczecin (C+ Sport 17:10 ND) - piłka nożna, liga polska
54. Bristol City - Leeds United (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 17:30 ND) - piłka nożna, 2.liga angielska
55. Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport Extra 17:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska
56. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam (Polsat Sport News 18:00 ND) - piłka nożna, liga holenderska
57. truly.work Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno (nSport+ 19:00 ND) - żużel, liga polska
58. Polska - Serbia (TVP Sport, Polsat Sport 19:30 ND) - siatkówka kobiet, turniej kwafilikacyjny do Igrzysk Olimpijskich
59. FC Barcelona - Arsenal Londyn (Polsat Sport Extra 19:50 ND) - piłka nożna, Puchar Joana Gampera
60. MFK Karvina - Slavia Praga (Polsat Sport News 23:00 ND) - piłka nożna, liga czeska
61. D.C. United - Philadelphia Union (Polsat Sport Extra 1:40 PN) - piłka nożna, MLS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1
2. SK Dynamo Czeskie Budziejowice - Sparta Praga 2
3. Arminia Bielefeld - FC St. Pauli 1
4. Real Madryt - Tottenham Hotspur 1
5. Bayern Monachium - Fenerbahce Stambuł 1
6. Liverpool FC - Olympique Lyon 1
7. Red Bull Salzburg - Chelsea Londyn 2
8. Polska - Serbia 1
10. Kuopion Palloseura - Legia Warszawa 2


11. Brondby Kopenhaga - Lechia Gdańsk 2
12. Brazylia - Finlandia 1
13. Serbia - Tajlandia 1
14. Arka Gdynia - Korona Kielce X
15. Polska - Brazylia 1
16. MRGARDEN GKM Grudziądz - Stelmet Falubaz Zielona Góra 2
17. Polska - Portoryko 1
18. Anthony Fowler - Brian Rose 1
19. Speed Car Motor Lublin - forBet Włókniarz Częstochowa 2
20. KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 2


21. FC St. Pauli - SpVgg Greuther Furth 1
22. Finlandia - Serbia 2
23. Luton Town - Middlesbrough FC 2
24. Serbia - Brazylia 2
25. Karlsruher SC - Dynamo Drezno 1
26. Polska - Finlandia 1
27. Hannover 96 - SSV Jahn Regensburg 1
28. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - CAR GWARANT Start Gniezno 1
29. Serbia - Portoryko 1
30. Raków Częstochowa - Cracovia Kraków 1

32. Manchester United - AC Milan 1
33. ŁKS Łódź - Lech Poznań 2
34. GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2
35. Borussia Dortmund - Bayern Monachium 1
36. Polska - Tajlandia 1
37. FC Twente Enschede - PSV Eindhoven 2
38. Atlanta United - Los Angeles Galaxy 2
39. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam 2
40. Adam Kownacki - Chris Arreola 1


41. Colby Covington - Robbie Lawler 1
42. 1.FC Heidenheim - VfB Stuttgart 2
43. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski - KŻ Orzeł Łódź 1
44. Wisła Płock - Lechia Gdańsk 2
45. Formuła 1 - Grand Prix Węgier - L. Hamilton
46. SV Darmstadt - Holstein Kiel 2
47. Liverpool FC - Manchester City 1
48. Tottenham Hotspur - Inter Mediolan 1
49. Get Well Toruń - BETARD Sparta Wrocław 1
50. Red Bull Salzburg - SV Mattersburg 1


51. Legia Warszawa - Śląsk Wrocław X
52. Tajlandia - Portoryko 1
53. Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1
54. Bristol City - Leeds United 2
55. Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
56. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
57. truly.work Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno 2
58. Polska - Serbia 1
59. FC Barcelona - Arsenal Londyn 1
60. MFK Karvina - Slavia Praga 2


61. D.C. United - Philadelphia Union 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 28
Obowiązuje na dni: 29.07-4.08.2019

 

1. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1
2. SK Dynamo Czeskie Budziejowice - Sparta Praga 2
3. Arminia Bielefeld - FC St. Pauli 1
4. Real Madryt - Tottenham Hotspur 1
5. Bayern Monachium - Fenerbahce Stambuł 1
6. Liverpool FC - Olympique Lyon 1
7. Red Bull Salzburg - Chelsea Londyn 2
8. Polska - Serbia 1
10. Kuopion Palloseura - Legia Warszawa 2
12. Brazylia - Finlandia 1


13. Serbia - Tajlandia 1
15. Polska - Brazylia 1
16. MRGARDEN GKM Grudziądz - Stelmet Falubaz Zielona Góra 1
17. Polska - Portoryko 1
18. Anthony Fowler - Brian Rose 1
19. Speed Car Motor Lublin - forBet Włókniarz Częstochowa 2
21. FC St. Pauli - SpVgg Greuther Furth 1
22. Finlandia - Serbia 2
24. Serbia - Brazylia 2
25. Karlsruher SC - Dynamo Drezno 1


26. Polska - Finlandia 1
27. Hannover 96 - SSV Jahn Regensburg 1
28. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - CAR GWARANT Start Gniezno 2
29. Serbia - Portoryko 1
30. Raków Częstochowa - Cracovia Kraków 1
32. Manchester United - AC Milan 1
33. ŁKS Łódź - Lech Poznań 2
35. Borussia Dortmund - Bayern Monachium 2
36. Polska - Tajlandia 1
37. FC Twente Enschede - PSV Eindhoven 2


38. Atlanta United - Los Angeles Galaxy 1
39. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam 2
40. Adam Kownacki - Chris Arreola 1
41. Colby Covington - Robbie Lawler 1
42. 1.FC Heidenheim - VfB Stuttgart 2
43. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski - KŻ Orzeł Łódź 1
44. Wisła Płock - Lechia Gdańsk 2
46. SV Darmstadt - Holstein Kiel 1
47. Liverpool FC - Manchester City 2
48. Tottenham Hotspur - Inter Mediolan 1


49. Get Well Toruń - BETARD Sparta Wrocław 2
50. Red Bull Salzburg - SV Mattersburg 1
51. Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1
52. Tajlandia - Portoryko 1
53. Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1
56. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
57. truly.work Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno 2
58. Polska - Serbia 1
59. FC Barcelona - Arsenal Londyn 1
60. MFK Karvina - Slavia Praga 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1
2. SK Dynamo Czeskie Budziejowice - Sparta Praga 2
3. Arminia Bielefeld - FC St. Pauli 1
4. Real Madryt - Tottenham Hotspur 2
5. Bayern Monachium - Fenerbahce Stambuł 1
6. Liverpool FC - Olympique Lyon 1
7. Red Bull Salzburg - Chelsea Londyn 2
8. Polska - Serbia 1
10. Kuopion Palloseura - Legia Warszawa 2


11. Brondby Kopenhaga - Lechia Gdańsk 2
12. Brazylia - Finlandia 1
13. Serbia - Tajlandia 1
14. Arka Gdynia - Korona Kielce 1
15. Polska - Brazylia 1
16. MRGARDEN GKM Grudziądz - Stelmet Falubaz Zielona Góra 2
17. Polska - Portoryko 1
18. Anthony Fowler - Brian Rose 1
19. Speed Car Motor Lublin - forBet Włókniarz Częstochowa 2
20. KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 2


21. FC St. Pauli - SpVgg Greuther Furth 1
22. Finlandia - Serbia 2
23. Luton Town - Middlesbrough FC 2
24. Serbia - Brazylia 2
25. Karlsruher SC - Dynamo Drezno 1
26. Polska - Finlandia 1
27. Hannover 96 - SSV Jahn Regensburg 1
28. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - CAR GWARANT Start Gniezno 1
29. Serbia - Portoryko 1
30. Raków Częstochowa - Cracovia Kraków 1

32. Manchester United - AC Milan 1
33. ŁKS Łódź - Lech Poznań 2
34. GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2
35. Borussia Dortmund - Bayern Monachium 1
36. Polska - Tajlandia 1
37. FC Twente Enschede - PSV Eindhoven 2
38. Atlanta United - Los Angeles Galaxy 2
39. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam 2
40. Adam Kownacki - Chris Arreola 1


41. Colby Covington - Robbie Lawler 1
42. 1.FC Heidenheim - VfB Stuttgart 2
43. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski - KŻ Orzeł Łódź 1
44. Wisła Płock - Lechia Gdańsk 2
45. Formuła 1 - Grand Prix Węgier - V.Bottas
46. SV Darmstadt - Holstein Kiel 1
47. Liverpool FC - Manchester City 2
48. Tottenham Hotspur - Inter Mediolan 1
49. Get Well Toruń - BETARD Sparta Wrocław 1
50. Red Bull Salzburg - SV Mattersburg 1


51. Legia Warszawa - Śląsk Wrocław X
52. Tajlandia - Portoryko 1
53. Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1
54. Bristol City - Leeds United 2
55. Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
56. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam 1
57. truly.work Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno 2
58. Polska - Serbia 1
59. FC Barcelona - Arsenal Londyn 1
60. MFK Karvina - Slavia Praga 2


61. D.C. United - Philadelphia Union 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 28
Obowiązuje na dni: 29.07-4.08.2019

 


4. Real Madryt - Tottenham Hotspur  1
5. Bayern Monachium - Fenerbahce Stambuł  1
6. Liverpool FC - Olympique Lyon  1
7. Red Bull Salzburg - Chelsea Londyn  2
8. Polska - Serbia  1
11. Brondby Kopenhaga - Lechia Gdańsk  1
12. Brazylia - Finlandia  1
13. Serbia - Tajlandia  1
14. Arka Gdynia - Korona Kielce  1
15. Polska - Brazylia  1

 


17. Polska - Portoryko  1
20. KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok  1
22. Finlandia - Serbia  2
23. Luton Town - Middlesbrough FC  2
24. Serbia - Brazylia  2
26. Polska - Finlandia  1
28. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - CAR GWARANT Start Gniezno  2
29. Serbia - Portoryko  1
30. Raków Częstochowa - Cracovia Kraków  2
32. Manchester United - AC Milan  2

 


33. ŁKS Łódź - Lech Poznań  2
34. GKS Jastrzębie - GKS Tychy  X
35. Borussia Dortmund - Bayern Monachium  2
36. Polska - Tajlandia  1
37. FC Twente Enschede - PSV Eindhoven  2
38. Atlanta United - Los Angeles Galaxy  2
39. Vitesse Arnhem - Ajax Amsterdam  2
43. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski - KŻ Orzeł Łódź  1
47. Liverpool FC - Manchester City  1
48. Tottenham Hotspur - Inter Mediolan  2

 


50. Red Bull Salzburg - SV Mattersburg  1`
52. Tajlandia - Portoryko  2
54. Bristol City - Leeds United  2
55. Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała  2
56. Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam  1
57. truly.work Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno  2
58. Polska - Serbia  1
59. FC Barcelona - Arsenal Londyn  1
61. D.C. United - Philadelphia Union  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019 - 26 Kolejka :

 

 

1. Piast Gliwice - BATE Borysów  1:2
2. Arsenal Londyn - Bayern Monachium  2:1
3. Czechy U-19 - Norwegia U-19  0:0
4. Cracovia Kraków - DAC 1904 Dunajska Streda  2:2  po dogrywce
5. Legia Warszawa - College Europa FC  3:0
6. Polska - Czechy  3:2
7. Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok  0:3
8. Polska - Czechy  3:0
9. ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk  0:0
10. Liverpool FC - Borussia Dortmund  2:3
11. Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC  3:2
12. Polska - Kazachstan  3:2
13. Hiszpania - Portugalia  26:19
14. Francja - Rumunia  26:21
15. Niemcy - Rosja  19:17
16. Anglia - Gruzja  12:21
17. Walia - Włochy  19:33
18. Irlandia - Polska  33:5
19. Manchester United - Inter Mediolan  1:0
20. Francja - Portugalia  24:14
21. Hiszpania - Rumunia  19:12
22. Anglia - Rosja  24:17
23. Raków Częstochowa - Korona Kielce  0:1
24. Niemcy - Gruzja  15:12
25. Irlandia - Włochy  43:0
26. Walia - Polska  36:14
27. Francja - Hiszpania  14:24
28. Portugalia - Rumunia  38:7
29. Wisła Kraków - Śląsk Wrocław  0:1
30. Anglia - Niemcy  12:28
31. Rosja - Gruzja  17:22
32. Irlandia - Walia  26:19
33. Włochy - Polska  33:7
34. Piast Gliwice - Lech Poznań  1:1
35. Sparta Praga - FK Jablonec  2:0
36. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Wiśle - konkurs drużynowy  -  Polska
37. Benfica Lizbona - Chivas de Guadalajara  3:0
38. Rafael dos Anjos - Leon Edwards  wygrana  Leon Edwards
39. Arsenal Londyn - AC Fiorentina  3:0
40. Bayern Monachium - Real Madryt  3:1
41. Juventus Turyn - Tottenham Hotspur  2:3
42. KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków  1:1
43. Speedway of Nations - finały w Togliatti  -  Rosja
44. Polska - Białoruś  3:2
45. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin  1:2
46. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Wiśle  -  Timi Zajc
47. FK Teplice - Slavia Praga  1:5
48. Atlanta United - D.C. United  2:0
49. Liverpool FC - Sevilla FC  2:1

 

 

Tabela :

 

 

1.tyrla - 554 pkt

(49-24;56-19;44-35;63-28;62-45;65-40;80-32;57-34;67-42;49-28;49-32;66-32;50-23;44-22;58-41;42-29;29-19;37-22;37-13;56-32;64-22;31-12;28-13;6-6;6-4;25-17)

2.lukas_ k - 338 pkt
(51-32;57-28;46-47;69-37;59-60;61-63;84-46;60-48;78-55;53-37;53-44;72-56;56-39;40-29;59-67;55-48;33-25;41-31;41-18;59-33;66-31;28-17;29-18;3-9;9-3;23-26)
3.bartek2lp2 - 316 pkt

(44-23;54-31;42-51;67-39;59-60;64-60;85-45;62-46;75-58;54-36;51-46;71-57;53-42;47-32;57-57;46-44;33-25;42-30;38-21;51-32;66-31;30-15;26-17;3-9;9-3;23-26)

4.aro - 218 pkt

(29-13;27-17;27-22;39-22;41-26;42-36;52-18;34-26;34-35;36-24;36-27;36-34;34-25;30-19;36-30;30-33;19-15;22-21;25-13;41-24;43-23;22-12;21-10;1-10;5-5;12-16)

5.PLQba - 38 pkt 

(49-34;28-22;34-27;NT;NT;36-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 29
Obowiązuje na dni: 5-11.08.2019

 

1. Legia Warszawa - Atromitos Ateny (TVP Sport 21:00 CZW) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy
2. Polska - Tunezja (Polsat Sport, TVP Sport 16:40 PT) - siatkówka mężczyzn, turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Tokio
3. forBet Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz (Eleven Sports 1 17:45 PT) - żużel, liga polska
4. FOGO Unia Leszno - Get Well Toruń (Eleven Sports 1 20:15 PT) - żużel, liga polska
5. Lech Poznań - Śląsk Wrocław (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
6. Francja - Słowenia (Polsat Sport 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Tokio
7. KFC Uerdingen - Borussia Dortmund (Eurosport 2 20:45 PT) - piłka nożna, Puchar Niemiec
8. Liverpool FC - Norwich City (C+ Sport 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga angielska
9. West Ham United - Manchester City (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
10. Leeds United - Nottingham Forest (Eleven Sports 1 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
11. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków (nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
12. Irlandia - Włochy (C+ Sport 14:55 SOB) - rugby, mecz testowy
13. Polska - Francja (Polsat Sport 15:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Tokio
14. Crystal Palace - Everton FC (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
15. Queens Park Rangers - Huddersfield Town (Eleven Sports 1 15:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
16. Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC (nSport+ 17:05 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
17. KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia (C+ Sport 17:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
18. Miedź Legnica - Chrobry Głogów (Polsat Sport Extra 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
19. Atletico Madryt - Juventus Turyn (Polsat Sport News 18:00 SOB) - piłka nożna, turniej International Champions Cup
20. Tottenham Hotspur - Aston Villa (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
21. Słowenia - Tunezja (Polsat Sport 18:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Tokio
22. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
23. SSC Napoli - FC Barcelona (Polsat Sport News 23:00 SOB) - piłka nożna, La Liga Serie A Cup
24. Ajax Amsterdam - FC Emmen (Polsat Sport Extra 23:30 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
25. Seattle Sounders - New England Revolution (Polsat Sport News 1:00 ND) - piłka nożna, MLS
26. Valentina Shevchenko - Liz Carmouche (Polsat Sport Extra 2:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night 156
27. Francja - Tunezja (Polsat Sport 12:00 ND) - siatkówka mężczyzn, turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Tokio
28. sc Heerenveen - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
29. ŁKS Łódź - Piast Gliwice (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska
30. Newcastle United - Arsenal Londyn (C+ 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
31. Polska - Słowenia (Polsat Sport 15:00 ND) - siatkówka mężczyzn, turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Tokio
32. Speed Car Motor Lublin - truly.work Stal Gorzów (nSport+ 16:15 ND) - żużel, liga polska
33. Cracovia Kraków - Korona Kielce (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska
34. Manchester United - Chelsea Londyn (C+ Sport 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
35. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec (Polsat Sport Extra 17:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska
36. Chemnitzer FC - HSV Hamburg (Eurosport 2 18:00 ND) - piłka nożna, Puchar Niemiec
37. Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (nSport+ 19:00 ND) - żużel, liga polska
38. PSV Eindhoven - ADO Den Haag (Polsat Sport News 19:55 ND) - piłka nożna, liga holenderska
39. Mlada Boleslav - Sparta Praga (Polsat Sport News 22:00 ND) - piłka nożna, liga czeska
40. Los Angeles FC - New York Red Bulls (Polsat Sport Extra 4:00 PN) - piłka nożna, MLS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Legia Warszawa - Atromitos Ateny 2
2. Polska - Tunezja 1
3. forBet Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz 1
4. FOGO Unia Leszno - Get Well Toruń 1
5. Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
6. Francja - Słowenia 1
7. KFC Uerdingen - Borussia Dortmund 2
8. Liverpool FC - Norwich City 1
9. West Ham United - Manchester City 2
10. Leeds United - Nottingham Forest 1


11. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1
12. Irlandia - Włochy 1
13. Polska - Francja 1
14. Crystal Palace - Everton FC 2
15. Queens Park Rangers - Huddersfield Town 2
16. Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC 1
17. KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 1
18. Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1
19. Atletico Madryt - Juventus Turyn 2
20. Tottenham Hotspur - Aston Villa 1


21. Słowenia - Tunezja 1
22. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa X
23. SSC Napoli - FC Barcelona 2
24. Ajax Amsterdam - FC Emmen 1
25. Seattle Sounders - New England Revolution 1
26. Valentina Shevchenko - Liz Carmouche 1
27. Francja - Tunezja 1
28. sc Heerenveen - Feyenoord Rotterdam 2
29. ŁKS Łódź - Piast Gliwice 1
30. Newcastle United - Arsenal Londyn 2


31. Polska - Słowenia 1
32. Speed Car Motor Lublin - truly.work Stal Gorzów 2
33. Cracovia Kraków - Korona Kielce 1
34. Manchester United - Chelsea Londyn 2
35. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 1
36. Chemnitzer FC - HSV Hamburg 2
37. Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław 1
38. PSV Eindhoven - ADO Den Haag 1
39. Mlada Boleslav - Sparta Praga 2
40. Los Angeles FC - New York Red Bulls 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 29
Obowiązuje na dni: 5-11.08.2019

1. Legia Warszawa - Atromitos Ateny 1
2. Polska - Tunezja 1
3. forBet Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz 1
4. FOGO Unia Leszno - Get Well Toruń 1
5. Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
6. Francja - Słowenia 1
7. KFC Uerdingen - Borussia Dortmund 2
8. Liverpool FC - Norwich City 1
9. West Ham United - Manchester City 2
10. Leeds United - Nottingham Forest 1

11. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1
12. Irlandia - Włochy 1
13. Polska - Francja 1
16. Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC 1
17. KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 1
18. Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1
20. Tottenham Hotspur - Aston Villa 1
21. Słowenia - Tunezja 1
22. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 1
23. SSC Napoli - FC Barcelona 2

24. Ajax Amsterdam - FC Emmen 1
25. Seattle Sounders - New England Revolution 1
26. Valentina Shevchenko - Liz Carmouche 1
27. Francja - Tunezja 1
28. sc Heerenveen - Feyenoord Rotterdam 2
29. ŁKS Łódź - Piast Gliwice 1
30. Newcastle United - Arsenal Londyn 2
31. Polska - Słowenia 1
32. Speed Car Motor Lublin - truly.work Stal Gorzów 1
33. Cracovia Kraków - Korona Kielce 1

34. Manchester United - Chelsea Londyn 1
36. Chemnitzer FC - HSV Hamburg 2
37. Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław 1
38. PSV Eindhoven - ADO Den Haag 1
40. Los Angeles FC - New York Red Bulls 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Legia Warszawa - Atromitos Ateny 1
2. Polska - Tunezja 1
3. forBet Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz 1
4. FOGO Unia Leszno - Get Well Toruń 1
5. Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
6. Francja - Słowenia 1
7. KFC Uerdingen - Borussia Dortmund 2
8. Liverpool FC - Norwich City 1
9. West Ham United - Manchester City 2
10. Leeds United - Nottingham Forest 1


11. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1
12. Irlandia - Włochy 2
13. Polska - Francja 1
14. Crystal Palace - Everton FC 2
15. Queens Park Rangers - Huddersfield Town 2
16. Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC 1
17. KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 2
18. Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1
19. Atletico Madryt - Juventus Turyn 1
20. Tottenham Hotspur - Aston Villa 1


21. Słowenia - Tunezja 1
22. Górnik Zabrze - Raków Częstochowa 2
23. SSC Napoli - FC Barcelona 1
24. Ajax Amsterdam - FC Emmen 1
25. Seattle Sounders - New England Revolution 1
26. Valentina Shevchenko - Liz Carmouche 1
27. Francja - Tunezja 1
28. sc Heerenveen - Feyenoord Rotterdam 2
29. ŁKS Łódź - Piast Gliwice 1
30. Newcastle United - Arsenal Londyn 2


31. Polska - Słowenia 1
32. Speed Car Motor Lublin - truly.work Stal Gorzów 2
33. Cracovia Kraków - Korona Kielce 1
34. Manchester United - Chelsea Londyn 2
35. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 1
36. Chemnitzer FC - HSV Hamburg 2
37. Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław 1
38. PSV Eindhoven - ADO Den Haag 1
39. Mlada Boleslav - Sparta Praga 2
40. Los Angeles FC - New York Red Bulls 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 29
Obowiązuje na dni: 5-11.08.2019

 


2. Polska - Tunezja  1
4. FOGO Unia Leszno - Get Well Toruń  1
5. Lech Poznań - Śląsk Wrocław  1
6. Francja - Słowenia  1
7. KFC Uerdingen - Borussia Dortmund  2
8. Liverpool FC - Norwich City  1
9. West Ham United - Manchester City  2
10. Leeds United - Nottingham Forest  1
13. Polska - Francja  1
16. Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC  1

 


17. KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia  X
18. Miedź Legnica - Chrobry Głogów  X
19. Atletico Madryt - Juventus Turyn  2
20. Tottenham Hotspur - Aston Villa  1
21. Słowenia - Tunezja  1
23. SSC Napoli - FC Barcelona  1
24. Ajax Amsterdam - FC Emmen  1
25. Seattle Sounders - New England Revolution  1
27. Francja - Tunezja  1
29. ŁKS Łódź - Piast Gliwice  1

 


30. Newcastle United - Arsenal Londyn  1
31. Polska - Słowenia  1
33. Cracovia Kraków - Korona Kielce  1
34. Manchester United - Chelsea Londyn  2
35. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec  1
36. Chemnitzer FC - HSV Hamburg  2
38. PSV Eindhoven - ADO Den Haag  1
40. Los Angeles FC - New York Red Bulls  1

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019 - 27 Kolejka :

 

 

1. Real Madryt - Arsenal Londyn  2:2  po rzutach karnych  3:2
2. Bayern Monachium - AC Milan  1:0
3. Chivas de Guadalajara - Atletico Madryt  0:0  po rzutach karnych  4:5
4. Juventus Turyn - Inter Mediolan  1:1  po rzutach karnych  4:3
5. Portugalia U-19 - Irlandia U-19  4:0
6. Francja U-19 - Hiszpania U-19  0:0  po rzutach karnych  3:4
7. AC Fiorentina - Benfica Lizbona  1:2
8. Manchester United - Tottenham Hotspur  2:1
9. Lechia Gdańsk - Brondby Kopenhaga  2:1
10. Piast Gliwice - Riga FC  3:2
11. Legia Warszawa - Kuopion Palloseura  1:0
12. Polska - Bułgaria  10:6
13. Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin  1:0
14. FOGO Unia Leszno - Speed Car Motor Lublin  51:39
15. forBET Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń  52:38
16. Stal Mielec - Warta Poznań  2:1
17. Lech Poznań - Wisła Płock  4:0
18. Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg  0:2
19. Real Madryt - Atletico Madryt  3:7
20. Los Angeles FC - Atlanta United  4:3
21. Polska - Holandia  3:0
22. Cracovia Kraków - ŁKS Łódź  1:2
23. Radomiak Radom - GKS Tychy  2:1
24. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Hinterzarten  -  Karl Geiger
25. Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa  0:1
26. Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk  49:41
27. Chicago Fire - D.C. United  0:0
28. Max Holloway - Frankie Edgar  wygrana  Max Holloway
29. Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski  45:45
30. Korona Kielce - Legia Warszawa  1:2
31. Formuła 1 - Grand Prix Niemiec  -  Max Verstappen
32. BETARD Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz  51:38
33. Polska - Holandia  3:0
34. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków  0:0
35. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice  2:1
36. Liverpool FC - SSC Napoli  0:3
37. Stelmet Falubaz Zielona Góra - truly.work Stal Gorzów  57:33
38. Slavia Praga - Sigma Ołomuniec  1:0
39. AC Milan - Benfica Lizbona  0:1

 

 

Tabela :

 

 

1.tyrla - 571 pkt

(49-24;56-19;44-35;63-28;62-45;65-40;80-32;57-34;67-42;49-28;49-32;66-32;50-23;44-22;58-41;42-29;29-19;37-22;37-13;56-32;64-22;31-12;28-13;6-6;6-4;25-17;25-8)

2.lukas_ k - 350 pkt
(51-32;57-28;46-47;69-37;59-60;61-63;84-46;60-48;78-55;53-37;53-44;72-56;56-39;40-29;59-67;55-48;33-25;41-31;41-18;59-33;66-31;28-17;29-18;3-9;9-3;23-26;25-13)
3.bartek2lp2 - 332 pkt

(44-23;54-31;42-51;67-39;59-60;64-60;85-45;62-46;75-58;54-36;51-46;71-57;53-42;47-32;57-57;46-44;33-25;42-30;38-21;51-32;66-31;30-15;26-17;3-9;9-3;23-26;27-11)

4.aro - 228 pkt

(29-13;27-17;27-22;39-22;41-26;42-36;52-18;34-26;34-35;36-24;36-27;36-34;34-25;30-19;36-30;30-33;19-15;22-21;25-13;41-24;43-23;22-12;21-10;1-10;5-5;12-16;18-8)

5.PLQba - 38 pkt 

(49-34;28-22;34-27;NT;NT;36-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 30
Obowiązuje na dni: 12-18.08.2019

 

1. Ajax Amsterdam - PAOK Saloniki (Polsat Sport 20:20 WT) - piłka nożna, eliminacje Ligi Mistrzów
2. Salford City - Leeds United (Eleven Sports 1 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
3. Atromitos Ateny - Legia Warszawa (TVP Sport 17:50 ŚR) - piłka nożna, eliminacje Ligi Europy
4. Liverpool FC - Chelsea Londyn (Polsat Sport 20:50 ŚR) - piłka nożna, Superpuchar Europy
5. Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu* (Polsat Sport 14:00 CZW)
6. Białoruś - Francja (Polsat Sport News 16:30 PT) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League 
7. Odra Opole - Stomil Olsztyn (Polsat Sport 17:15 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
8. Czechy - Polska (TVP Sport 17:20 PT) - koszykówka mężczyzn, turniej VTG Supercup w Hamburgu
9. Niemcy - Włochy (Polsat Sport News 17:45 PT) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
10. HSV Hamburg - VfL Bochum (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
11. Michał Kita - Ednaldo Oliveira (Polsat Sport 20:00 PT) - sporty walki, gala Babilon MMA 9 w Międzyzdrojach
12. Piotr Niedzielski - Uelliton Silva (Polsat Sport 20:00 PT) - sporty walki, gala Babilon MMA 9 w Międzyzdrojach
13. Bayern Monachium - Hertha Berlin (Eleven Sports 1 20:20 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
14. Wisła Kraków - ŁKS Łódź (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
15. Huddersfield Town - Fulham Londyn (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska
16. Athletic Bilbao - FC Barcelona (Eleven Sports 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
17. VfB Stuttgart - FC St. Pauli (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
18. Arsenal Londyn - Burnley FC (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
19. Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków (nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
20. Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica (Polsat Sport 14:45 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
21. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem* (TVP Sport, Eurosport 2 15:00 SOB)
22. Walia - Anglia (C+ Sport 15:10 SOB) - rugby, mecz towarzyski
23. Borussia Dortmund - FC Augsburg (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
24. Werder Brema - Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
25. Bayer Leverkusen - SC Paderborn (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
26. VfL Wolfsburg - 1.FC Koln (Eleven Sports 3 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
27. SC Freiburg - 1.FSV Mainz (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
28. Southampton FC - Liverpool FC (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
29. Białoruś - Niemcy (Polsat Sport News 16:30 SOB) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League 
30. Celta Vigo - Real Madryt (C+ Now 16:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
31. SK Niederosterreich Sankt Polten - Red Bull Salzburg (nSport+ 17:05 SOB) - piłka nożna, liga austriacka
32. Arka Gdynia - Lech Poznań (C+ Sport 17:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
33. Węgry - Polska (TVP Sport 17:20 SOB) - koszykówka mężczyzn, turniej VTG Supercup w Hamburgu
34. Włochy - Francja (Polsat Sport News 17:45 SOB) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League 
35. VVV-Venlo - Ajax Amsterdam (Polsat Sport Extra 18:00 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
36. Manchester City - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
37. Borussia Monchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
38. Grand Prix Skandynawii na żużlu* (C+ 18:30 SOB)
39. Valencia CF - Real Sociedad (C+ Now, nSport+ 18:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
40. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze (C+ Sport, TVP Sport 19:50 SOB) - piłka nożna, liga polska
41. AC Milan - AC Cesena (Polsat Sport Extra 20:45 SOB) - piłka nożna, mecz towarzyski
42. Villarreal CF - Granada CF (C+ Sport 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
43. CD Leganes - Osasuna Pampeluna (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
44. Francja - Szkocja (Eurosport 1 21:00 SOB) - rugby, mecz towarzyski
45. Chicago Fire - Philadelphia Union (Polsat Sport News 2:00 ND) - piłka nożna, MLS
46. Daniel Cormier - Stipe Miocić (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC 241
47. Emanuel Navarrete - Francisco De Vaca (Polsat Sport Extra 4:00 ND) - boks, walka o pas WBO w Los Angeles
48. Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders (Polsat Sport News 4:00 ND) - piłka nożna, MLS
49. Heracles Almelo - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 10:07 ND) - piłka nożna, liga holenderska
50. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Zakopanem* (TVP Sport, Eurosport 2 13:00 ND)
51. Górnik Łęczna - Elana Toruń (TVP 3 13:05 ND) - piłka nożna, 2.liga polska
52. Dynamo Drezno - 1.FC Heidenheim (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
53. Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport 14:25 ND) - żużel, 1.liga polska
54. Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht (Polsat Sport Extra 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
55. Piast Gliwice - Wisła Płock (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska
56. Niemcy - Polska (TVP Sport 14:50 ND) - koszykówka mężczyzn, turniej VTG Supercup w Hamburgu
57. Sheffield United - Crystal Palace (C+ 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
58. Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim (C+ Sport 2 15:20 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
59. Francja - Niemcy (Polsat Sport News 16:30 ND) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League
60. Deportivo Alaves - UD Levante (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 16:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
61. Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska
62. Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk (C+ Sport 17:10 ND) - piłka nożna, liga polska
63. Chelsea Londyn - Leicester City (C+ Sport 2 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
64. Włochy - Białoruś (Polsat Sport News 17:45 ND) - piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League 
65. 1.FC Union Berlin - RB Lipsk (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 
66. FK Teplice - Viktoria Pilzno (Polsat Sport Extra 18:50 ND) - piłka nożna, liga czeska
67. Espanyol Barcelona - Sevilla FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 18:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
68. Atletico Madryt - Getafe CF (C+ Sport 2 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
69. Sparta Praga - Banik Ostrawa (Polsat Sport Extra 21:00 ND) - piłka nożna, liga czeska
70. Portland Timbers - Atlanta United (Polsat Sport Extra 4:00 PN) - piłka nożna, MLS

 

 

 

 

 

 

1. Ajax Amsterdam - PAOK Saloniki 1
2. Salford City - Leeds United 2
3. Atromitos Ateny - Legia Warszawa X
4. Liverpool FC - Chelsea Londyn 1
6. Białoruś - Francja 2
7. Odra Opole - Stomil Olsztyn 1
8. Czechy - Polska 2
9. Niemcy - Włochy 1
10. HSV Hamburg - VfL Bochum 1


11. Michał Kita - Ednaldo Oliveira 1
12. Piotr Niedzielski - Uelliton Silva 1
13. Bayern Monachium - Hertha Berlin 1
14. Wisła Kraków - ŁKS Łódź X
15. Huddersfield Town - Fulham Londyn 1
16. Athletic Bilbao - FC Barcelona 2
17. VfB Stuttgart - FC St. Pauli 1
18. Arsenal Londyn - Burnley FC 1
19. Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 1
20. Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2


21. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem - Polska
22. Walia - Anglia 2
23. Borussia Dortmund - FC Augsburg 1
24. Werder Brema - Fortuna Dusseldorf 1
25. Bayer Leverkusen - SC Paderborn 1
26. VfL Wolfsburg - 1.FC Koln 1
27. SC Freiburg - 1.FSV Mainz 1
28. Southampton FC - Liverpool FC 2
29. Białoruś - Niemcy 2
30. Celta Vigo - Real Madryt 2


31. SK Niederosterreich Sankt Polten - Red Bull Salzburg 2
32. Arka Gdynia - Lech Poznań 2
33. Węgry - Polska 2
34. Włochy - Francja 1
35. VVV-Venlo - Ajax Amsterdam 2
36. Manchester City - Tottenham Hotspur 1
37. Borussia Monchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
39. Valencia CF - Real Sociedad 1
40. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze X


41. AC Milan - AC Cesena 1
42. Villarreal CF - Granada CF 1
43. CD Leganes - Osasuna Pampeluna 1
44. Francja - Szkocja 1
45. Chicago Fire - Philadelphia Union 2
46. Daniel Cormier - Stipe Miocić 1
47. Emanuel Navarrete - Francisco De Vaca 1
48. Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders 1
49. Heracles Almelo - PSV Eindhoven 2


51. Górnik Łęczna - Elana Toruń 1
52. Dynamo Drezno - 1.FC Heidenheim 1
53. Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1
54. Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht 1
55. Piast Gliwice - Wisła Płock 1
56. Niemcy - Polska 2
57. Sheffield United - Crystal Palace 1
58. Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim 1
59. Francja - Niemcy 1
60. Deportivo Alaves - UD Levante 1


61. Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin 1
62. Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 2
63. Chelsea Londyn - Leicester City 1
64. Włochy - Białoruś 1
65. 1.FC Union Berlin - RB Lipsk 2
66. FK Teplice - Viktoria Pilzno 2
67. Espanyol Barcelona - Sevilla FC 2
68. Atletico Madryt - Getafe CF 1
69. Sparta Praga - Banik Ostrawa 1
70. Portland Timbers - Atlanta United 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 30
Obowiązuje na dni: 12-18.08.2019

 

1. Ajax Amsterdam - PAOK Saloniki 1
2. Salford City - Leeds United 2
3. Atromitos Ateny - Legia Warszawa 2
4. Liverpool FC - Chelsea Londyn 1
6. Białoruś - Francja 1
8. Czechy - Polska 2
9. Niemcy - Włochy 2
10. HSV Hamburg - VfL Bochum 1
11. Michał Kita - Ednaldo Oliveira 1
13. Bayern Monachium - Hertha Berlin 1


14. Wisła Kraków - ŁKS Łódź 1
16. Athletic Bilbao - FC Barcelona 2
17. VfB Stuttgart - FC St. Pauli 1
18. Arsenal Londyn - Burnley FC 1
19. Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 1
21. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem - Polska
23. Borussia Dortmund - FC Augsburg 1
24. Werder Brema - Fortuna Dusseldorf 1
25. Bayer Leverkusen - SC Paderborn 1
26. VfL Wolfsburg - 1.FC Koln 1


28. Southampton FC - Liverpool FC 2
29. Białoruś - Niemcy 1
30. Celta Vigo - Real Madryt 2
31. SK Niederosterreich Sankt Polten - Red Bull Salzburg 2
32. Arka Gdynia - Lech Poznań 2
33. Węgry - Polska 2
34. Włochy - Francja 1
35. VVV-Venlo - Ajax Amsterdam 2
36. Manchester City - Tottenham Hotspur 1
37. Borussia Monchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen 1


39. Valencia CF - Real Sociedad 1
40. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1
41. AC Milan - AC Cesena 1
42. Villarreal CF - Granada CF 1
43. CD Leganes - Osasuna Pampeluna 1
44. Francja - Szkocja 2
45. Chicago Fire - Philadelphia Union 2
47. Emanuel Navarrete - Francisco De Vaca 1
48. Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders 1
49. Heracles Almelo - PSV Eindhoven 2


51. Górnik Łęczna - Elana Toruń 1
53. Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1
54. Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht 1
55. Piast Gliwice - Wisła Płock 1
56. Niemcy - Polska 2
59. Francja - Niemcy 1
61. Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin 1
62. Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 2
63. Chelsea Londyn - Leicester City 1
64. Włochy - Białoruś 1


65. 1.FC Union Berlin - RB Lipsk 2
66. FK Teplice - Viktoria Pilzno 2
68. Atletico Madryt - Getafe CF 1
69. Sparta Praga - Banik Ostrawa 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher  2019 
Zestaw par na tydzień: 30 
Obowiązuje na dni: 12-18.08.2019

 

 

1. Ajax Amsterdam - PAOK Saloniki  1
2. Salford City - Leeds United  2
4. Liverpool FC - Chelsea Londyn  1
6. Białoruś - Francja  2
8. Czechy - Polska  2
13. Bayern Monachium - Hertha Berlin  1
14. Wisła Kraków - ŁKS Łódź  X
16. Athletic Bilbao - FC Barcelona  2
17. VfB Stuttgart - FC St. Pauli  1
18. Arsenal Londyn - Burnley FC  1

 


19. Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków  2
20. Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica  1
23. Borussia Dortmund - FC Augsburg  1
24. Werder Brema - Fortuna Dusseldorf  1
25. Bayer Leverkusen - SC Paderborn  1
26. VfL Wolfsburg - 1.FC Koln  1
28. Southampton FC - Liverpool FC  2
30. Celta Vigo - Real Madryt  2
31. SK Niederosterreich Sankt Polten - Red Bull Salzburg  2
32. Arka Gdynia - Lech Poznań  2

 


33. Węgry - Polska  2
35. VVV-Venlo - Ajax Amsterdam  2
36. Manchester City - Tottenham Hotspur  1
39. Valencia CF - Real Sociedad  1
41. AC Milan - AC Cesena  1
42. Villarreal CF - Granada CF  1
43. CD Leganes - Osasuna Pampeluna  1
45. Chicago Fire - Philadelphia Union  1
48. Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders  1
49. Heracles Almelo - PSV Eindhoven  2

 


51. Górnik Łęczna - Elana Toruń  1
52. Dynamo Drezno - 1.FC Heidenheim  2
53. Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski  1
54. Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht  1
55. Piast Gliwice - Wisła Płock  1
56. Niemcy - Polska  2
57. Sheffield United - Crystal Palace  1
58. Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim  1
59. Francja - Niemcy  1
62. Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk  1

 


63. Chelsea Londyn - Leicester City  1
65. 1.FC Union Berlin - RB Lipsk  X
66. FK Teplice - Viktoria Pilzno  1
67. Espanyol Barcelona - Sevilla FC  2
68. Atletico Madryt - Getafe CF  1
69. Sparta Praga - Banik Ostrawa  1
70. Portland Timbers - Atlanta United  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...