Jump to content
lukas_k

Kurierowy Bukmacher 2019

Recommended Posts

Kurierowy Bukmacher 2019 - 7 Kolejka :

 


1. Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin  2:0
2. Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel  0:3
3. Slavia Praga - 1.FC Slovacko  4:0
4. Polska - Holandia  85:76
5. Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała  2:0
6. RB Lipsk - TSG 1899 Hoffenheim  1:1
7. MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom  1:3
8. Girona FC - Real Sociedad  0:0
9. Eczacibasi VitrA Stambuł - Dynamo Kazań  3:0
10. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Seefeld - konkurs drużynowy na skoczni normalnej - Niemcy
11. Dynamo Moskwa - Chemik Police  3:1
12. VakifBank SK Stambuł - Beziers Volley  3:0
13. Minczanka Mińsk - Grot Budowlani Łódź  1:3
14. SSC Palmberg Schwerin - Savino Del Bene Scandicci  3:1
15. MMTS Kwidzyn - PGE VIVE Kielce  22:39
16. Imoco Volley Conegliano - ŁKS Commercecon Łódź  3:0
17. RC Cannes - Igor Gorgonzola Novara  0:3
18. Newcastle United - Burnley FC  2:0
19. Lazio Rzym - AC Milan  0:0
20. Paris Saint-Germain - Dijon FCO  3:0
21. Boston Bruins - San Jose Sharks  4:1
22. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Seefeld - konkurs indywidualny na skoczni normalnej - Dawid Kubacki
23. Zenit Kazań - Halkbank Ankara  3:0
24. HC Zeleznicar 1949 Sarajewo - HC Metalurg AD Skopje  27:25
25. PGE Skra Bełchatów - Berlin Recycling Volleys  3:0
26. ACH Volley Lublana - Chaumont VB 52 Haute-Marne  1:3
27. KS Azoty-Puławy - NMC Górnik Zabrze  29:29  po rzutach karnych 1:3
28. Stade Rennes - US Orleans  2:0
29. SG Flensburg-Handewitt - HBC Nantes  29:29
30. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk  1:2
31. HC Vardar Skopje - HC PPD Zagrzeb  28:26
32. Cucine Lube Civitanova - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  3:2
33. Greenyard Maaseik - Trefl Gdańsk  0:3
34. Arkas Sport Izmir - Sir Sicoma Colussi Perugia  1:3
35. Chelsea Londyn - Tottenham Hotspur  2:0
36. Real Madryt - FC Barcelona  0:3
37. Olympique Lyon - SM Caen  3:1
38. AC Fiorentina - Atalanta Bergamo  3:3
39. Manchester City - West Ham United  1:0
40. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - AZS AGH Kraków  3:0
41. Dinamo Bukareszt - Sporting Lizbona  26:27
42. MT Melsungen - THW Kiel  25:29
43. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski  83:76
44. Valencia CF - Real Betis  1:0
45. New York Islanders - Toronto Maple Leafs  6:1
46. Energa MKS Kalisz - Enea PTPS Piła  3:1
47. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław  2:0
48. Raków Częstochowa - Chrobry Głogów  1:0
49. MKS Zagłębie Lubin - SPR Chrobry Głogów  21:28
50. Holstein Kiel - 1.FC Union Berlin  0:2
51. Michał Cieślak - Youri Kalenga  wygrana Michał Cieślak
52. FC Augsburg - Borussia Dortmund  2:1
53. Legia Warszawa - Miedź Legnica  2:0
54. Cagliari Calcio - Inter Mediolan  2:1
55. GKS Katowice - MKS Będzin  3:2
56. Leeds United - West Bromwich Albion  4:0
57. FC Barcelona - Real Madryt  77:70
58. Rayo Vallecano - Girona FC  0:2
59. Los Angeles Lakers - Milwaukee Bucks  120:131
60. Bahcesehir Koleji - Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye  87:83
61. GTK Gliwice - TBV Start Lublin  91:102
62. Espanyol Barcelona - Real Valladolid  3:1
63. SC Paderborn - FC St. Pauli  0:1
64. Gaziantep Basketbol - Turk Telekom  85:79
65. Tottenham Hotspur - Arsenal Londyn  1:1
66. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec  0:2
64. Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów  2:3
65. Empoli FC - Parma FC  3:3
66. Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce  4:1
67. Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna Dusseldorf  0:4
68. Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim  3:2
69. Bayer Leverkusen - SC Freiburg  2:0
70. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Arel Univeritesi Buyukcekmece  90:84
71. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Seefeld - konkurs drużyn mieszanych - Niemcy
72. Manchester United - Southampton FC  3:2
73. Villarreal CF - Deportivo Alaves  1:2
74. PGE VIVE Kielce - Telekom Veszprem  35:36
75. ONICO Warszawa - Trefl Gdańsk  3:0
76. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze  2:2
77. AC Milan - US Sassuolo  1:0
78. Fraport Skyliners - ALBA Berlin  86:99
79. West Ham United - Newcastle United  2:0
80. SD Huesca - Sevilla FC  2:1
81. Borussia Monchengladbach - Bayern Monachium  1:5
82. Wisła Płock - Cracovia Kraków  3:2
83. Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC  3:0  
84. Unet E-Work Busto Arsizio - Banca Valsabbina Millenium Brescia  3:0
85. Lazio Rzym - AS Roma  3:0
86. FC Barcelona - Rhein-Neckar Lowen  30:25
87. Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel  3:0
88. Jordan Gill - Emmanuel Dominguez  wygrana  Jordan Gill
89. Real Madryt - FC Barcelona  0:1
90. Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons  93:129
91. BCC Castellana Grotte - Emma Villas Siena  3:2
92. Excelsior Rotterdam - PSV Eindhoven  0:2
93. Philadelphia 76ers - Golden State Warriors  117:120
94. Jon Jones - Anthony Smith  wygrana  Jon Jones
95. Viktoria Pilzno - FK Jablonec  1:0
96. Pinar Karsiyaka - Galatasaray Stambuł  78:75
97. Vitesse Arnhem - NAC Breda  4:1
98. SD Eibar - Celta Vigo  1:0
99. Torino FC - Chievo Verona  3:0
100. HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń  85:87  po dogrywce
101. Watford FC - Leicester City  2:1
102. FC Ingolstadt - 1.FC Koln  1:2
103. TVB 1898 Stuttgart - Frisch Auf Goppingen  26:26
104. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  1:3
105. SPAL 2013 - Sampdoria Genua  1:2
106. Fulham Londyn - Chelsea Londyn  1:2
107. Bohemians Praga - Slavia Praga  0:3
108. Bjerringbro-Silkeborg - Orlen Wisła Płock  20:27
109. Wisła Kraków - Pogoń Szczecin  2:3
110. Arka Gdynia - Energa Toruń  70:85
111. VfB Stuttgart - Hannover 96  5:1
112. Real Betis - Getafe CF  1:2
113. Paris Saint-Germain - HC Motor Zaporoże  31:25
114. Stelmet Enea BC Zielona Góra - VEF Ryga  78:92
115. Everton FC - Liverpool FC  0:0
116. Lech Poznań - Arka Gdynia  1:0
117. Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn  1:3
118. VfL Wolfsburg - Werder Brema  1:1
119. Atalanta Bergamo - AC Fiorentina  3:1
120. Kioene Padwa - Calzedonia Verona  3:0
121. Real Sociedad - Atletico Madryt  0:2
122. ZRK Buducnost Podgorica - GK Rostów-Don  20:23
123. Kirolbet Baskonia - Unicaja Malaga  112:95
124. SSC Napoli - Juventus Turyn  1:2
125. Feyenoord Rotterdam - FC Emmen  4:0
126. Valencia CF - Athletic Bilbao  2:0  
127. Boston Celtics - Houston Rockets  104:115
128. Consar Ravenna - Sir Safety Conad Perugia  0:3

 

 

Tabela :

 

 

1.tyrla - 196 pkt

(49-24;56-19;44-35;63-28;62-45;65-40;80-32)

2.lukas_ k - 114 pkt
(51-32;57-28;46-47;69-37;59-60;61-63;84-46)
3.bartek2lp2 - 106 pkt

(44-23;54-31;42-51;67-39;59-60;64-60;85-45)

4.aro - 103 pkt

(29-13;27-17;27-22;39-22;41-26;42-36;52-18)

5.PLQba - 38 pkt

(49-34;28-22;34-27;NT;NT;36-26;NT)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 11
Obowiązuje na dni: 25-31.03.2019

 

1. Polska U-20 - Niemcy U-20 (TVP Sport 17:40 WT) - piłka nożna, turniej Elite League 
2. Armenia - Finlandia (Polsat Sport 17:50 WT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Europy 2020
3. Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Ślepsk Suwałki (Polsat Sport News 18:00 WT) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
4. Szwajcaria - Dania (Polsat Sport 20:35 WT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Europy 2020
5. Norwegia - Szwecja (Polsat Sport Extra 20:35 WT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Europy 2020
6. Włochy - Liechtenstein (Polsat Sport News 20:35 WT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Europy 2020
7. Malta - Hiszpania (Polsat Sport News 23:00 WT) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Europy 2020
8. Czechy - Brazylia (Polsat Sport Extra 1:00 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Europy 2020
9. Irlandia - Gruzja (Polsat Sport News 1:00 ŚR) - piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Europy 2020
10. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 17:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska
11. MMTS Kwidzyn - KS Azoty Puławy (nSport+ 20:00 ŚR) - piłka ręczna, liga polska
12. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska
13. BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź (Polsat Sport 17:30 CZW) - siatkówka kobiet, liga polska
14. Stelmet Enea BC Zielona Góra - BC Kalev (Eurosport 1 18:45 CZW) - koszykówka mężczyzn, Zjednoczona Liga VTB 
15. SC Magdeburg - SG Flensburg-Handewitt (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
16. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź (Polsat Sport 20:30 CZW) - siatkówka kobiet, liga polska
17. Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
18. ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport 17:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
19. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Energa MKS Kalisz (nSport+ 18:15 PT) - piłka ręczna, liga polska
20. FC St. Pauli - MSV Duisburg (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
21. Łukasz Wierzbicki - Mikolay Vovk (Polsat Sport 20:00 PT) - boks, gala Tymex Boxing Night w Dzierżoniowie
22. Kirolbet Baskonia - Anadolu Efes Stambuł (Polsat Sport News 20:15 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
23. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
24. TSG 1899 Hoffenheim - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
25. Chievo Verona - Cagliari Calcio (Eleven Sports 3 20:25 PT) - piłka nożna, liga włoska
26. Girona FC - Athletic Bilbao (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
27. Pittsburgh Penguins - Nashville Predators (TVP Sport 0:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL
28. Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets (C+ Sport 1:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
29. Bahcesehir Koleji - Gaziantep Basketbol (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
30. Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
31. Getafe CF - CD Leganes (C+ Sport, nSport+ 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
32. 1.FC Union Berlin - SC Paderborn (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
33. Afyon Belediyespor - Banvit BK (Sportklub 13:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
34. Fulham Londyn - Manchester City (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
35. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
36. Udinese Calcio - Genoa CFC (Eleven Sports 4 15:00 SOB) - piłka nożna, liga włoska
37. Mlada Boleslav - Sparta Praga (Polsat Sport Extra 15:00 SOB) - piłka nożna, liga czeska
38. Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec (C+ Sport 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
39. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg (C+ Now 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
40. SC Freiburg - Bayern Monachium (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
41. PGE VIVE Kielce - HC Motor Zaporoże (nSport+, Eleven Sports 3 15:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
42. Tofas SK - Turk Telekom (Sportklub 15:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
43. Manchester United - Watford FC (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
44. FC Barcelona - Espanyol Barcelona (C+ 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
45. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (Polsat Sport 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
46. Odra Opole - GKS Katowice (Polsat Sport Extra 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
47. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
48. Juventus Turyn - Empoli FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
49. Chicago Fire - New York Red Bulls (Polsat Sport News 18:00 SOB) - piłka nożna, MLS
50. RB Lipsk - Hertha Berlin (C+ 18:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
51. West Ham United - Everton FC (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
52. Celta Vigo - Villarreal CF (C+ Now 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
53. HBC Nantes - Rhein-Neckar Lowen (nSport+, Eleven Sports 3 18:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
54. CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (TVP Sport 19:00 SOB) - koszykówka kobiet, liga polska
55. Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia (Eleven Sports 2 20:00 SOB) - żużel, 1.liga polska
56. Liam Smith - Sam Eggington (Polsat Sport 20:00 SOB) - boks, gala w Liverpoolu
57. Korona Kielce - Lech Poznań (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
58. Slavia Praga - Slovan Liberec (Polsat Sport Extra 20:10 SOB) - piłka nożna, liga czeska
59. Sampdoria Genua - AC Milan (Eleven Sports 1 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
60. Deportivo Alaves - Atletico Madryt (C+ Sport 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
61. Pomi Casalmaggiore - Igor Gorgonzola Novara (nSport+ 20:40 SOB) - siatkówka kobiet, liga włoska
62. AZ Alkmaar - FC Groningen (Polsat Sport News 20:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
63. Houston Rockets - Sacramento Kings (C+ Sport 2 23:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
64. Tampa Bay Lightning - Washington Capitals (TVP Sport 0:05 ND) - hokej na lodzie, NHL 
65. Ryan Garcia - Jose Lopez (Polsat Sport Extra 3:00 ND) - boks, gala w Indio
66. Edson Barboza - Justin Gaethje (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC on ESPN 
67. Alexander Gvozdyk - Doudou Ngumbu (Polsat Sport Extra 4:00 ND) - boks, walka o mistrzowski pas WBC World w Filadelfii
68. Levante UD - SD Eibar (C+ Sport 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
69. Parma FC - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
70. Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
71. Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze (nSport+ 12:45 ND) - piłka ręczna, liga polska
72. Górnik Łęczna - Widzew Łódź (TVP Sport 13:00 ND) - piłka nożna, 2.liga polska
73. 1.FC Koln - Holstein Kiel (Eleven Sports 4 13:30 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
74. Rayo Vallecano - Real Betis (Eleven Sports 3 14:00 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
75. BC Avtodor Saratov - Stelmet Enea BC Zielona Góra (Eurosport 2 14:00 ND) - koszykówka mężczyzn, Zjednoczona Liga VTB 
76. FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
77. Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (Polsat Sport 14:45 ND) - żużel, 1.liga polska
78. Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie (Polsat Sport Extra 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
79. AS Roma - SSC Napoli (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
80. Cardiff City - Chelsea Londyn (C+ Sport 15:00 ND) - piłka nożna, liga angielska
81. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok (C+ 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
82. Hannover 96 - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 4 15:30 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
83. Sevilla FC - Valencia CF (Eleven Sports 3 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
84. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska
85. MOL-Pick Szeged - Orlen Wisła Płock (C+ Sport 2, Eleven Sports 2 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
86. Formuła 1 - Grand Prix Bahrajnu* (Eleven Sports 1 17:05 ND)
87. Liverpool FC - Tottenham Hotspur (C+ Sport 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
88. Wisła Kraków - Legia Warszawa (C+, TVP 1 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska
89. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin (Polsat Sport 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
90. Bologna FC - US Sassuolo (Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
91. Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart (Eleven Sports 3 18:10 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
92. Real Valladolid - Real Sociedad (Eleven Sports 2 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
93. SG Flensburg-Handewitt - Mieszków Brześć (C+ Sport 2 18:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
94. Inter Mediolan - Lazio Rzym (Eleven Sports 2 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
95. Real Madryt - SD Huesca (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
96. Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks (C+ Sport 2 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
97. Los Angeles Galaxy - Portland Timbers (Polsat Sport 23:50 ND) - piłka nożna, MLS

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Polska U-20 - Niemcy U-20 2
2. Armenia - Finlandia X
3. Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Ślepsk Suwałki 1
4. Szwajcaria - Dania 1
5. Norwegia - Szwecja 2
6. Włochy - Liechtenstein 1
7. Malta - Hiszpania 2
8. Czechy - Brazylia 2
9. Irlandia - Gruzja 1
10. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 2


11. MMTS Kwidzyn - KS Azoty Puławy 2
12. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom 2
13. BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź 2
14. Stelmet Enea BC Zielona Góra - BC Kalev 1
15. SC Magdeburg - SG Flensburg-Handewitt 2
16. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź 2
17. Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin 2
18. ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
19. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Energa MKS Kalisz 2
20. FC St. Pauli - MSV Duisburg 1


21. Łukasz Wierzbicki - Mikolay Vovk 1
22. Kirolbet Baskonia - Anadolu Efes Stambuł 1
23. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 1
24. TSG 1899 Hoffenheim - Bayer Leverkusen 2
25. Chievo Verona - Cagliari Calcio 2
26. Girona FC - Athletic Bilbao 2
27. Pittsburgh Penguins - Nashville Predators 1
28. Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets 1
29. Bahcesehir Koleji - Gaziantep Basketbol 2
30. Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 1


31. Getafe CF - CD Leganes 1
32. 1.FC Union Berlin - SC Paderborn 1
33. Afyon Belediyespor - Banvit BK 2
34. Fulham Londyn - Manchester City 2
35. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 1
36. Udinese Calcio - Genoa CFC 2
37. Mlada Boleslav - Sparta Praga 2
38. Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 1
39. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg 1
40. SC Freiburg - Bayern Monachium 2


41. PGE VIVE Kielce - HC Motor Zaporoże 1
42. Tofas SK - Turk Telekom 2
43. Manchester United - Watford FC 1
44. FC Barcelona - Espanyol Barcelona 1
45. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 2
46. Odra Opole - GKS Katowice 2
47. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 2
48. Juventus Turyn - Empoli FC 1
49. Chicago Fire - New York Red Bulls 1
50. RB Lipsk - Hertha Berlin 1


51. West Ham United - Everton FC 2
52. Celta Vigo - Villarreal CF 2
53. HBC Nantes - Rhein-Neckar Lowen 2
54. CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz 1
55. Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia 1
56. Liam Smith - Sam Eggington 1
57. Korona Kielce - Lech Poznań 2
58. Slavia Praga - Slovan Liberec 1
59. Sampdoria Genua - AC Milan 2
60. Deportivo Alaves - Atletico Madryt 2


61. Pomi Casalmaggiore - Igor Gorgonzola Novara 2
62. AZ Alkmaar - FC Groningen 1
63. Houston Rockets - Sacramento Kings 1
64. Tampa Bay Lightning - Washington Capitals 1
65. Ryan Garcia - Jose Lopez  1
66. Edson Barboza - Justin Gaethje 2
67. Alexander Gvozdyk - Doudou Ngumbu 1
68. Levante UD - SD Eibar 2
69. Parma FC - Atalanta Bergamo 2
70. Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia 1


71. Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze 2
72. Górnik Łęczna - Widzew Łódź 2
73. 1.FC Koln - Holstein Kiel 1
74. Rayo Vallecano - Real Betis 2
75. BC Avtodor Saratov - Stelmet Enea BC Zielona Góra 2
76. FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam 2
77. Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1
78. Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
79. AS Roma - SSC Napoli 2
80. Cardiff City - Chelsea Londyn 2


81. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok X
82. Hannover 96 - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
83. Sevilla FC - Valencia CF 1
84. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1
85. MOL-Pick Szeged - Orlen Wisła Płock 2
86. Formuła 1 - Grand Prix Bahrajnu - L. Hamilton
87. Liverpool FC - Tottenham Hotspur 1
88. Wisła Kraków - Legia Warszawa 1
89. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin 2
90. Bologna FC - US Sassuolo 2


91. Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart 1
92. Real Valladolid - Real Sociedad 2
93. SG Flensburg-Handewitt - Mieszków Brześć 1
94. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
95. Real Madryt - SD Huesca 1
96. Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks 1
97. Los Angeles Galaxy - Portland Timbers 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 11
Obowiązuje na dni: 25-31.03.2019

 

1. Polska U-20 - Niemcy U-20 2
2. Armenia - Finlandia 1
3. Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Ślepsk Suwałki 1
4. Szwajcaria - Dania 1
6. Włochy - Liechtenstein 1
7. Malta - Hiszpania 2
8. Czechy - Brazylia 2
9. Irlandia - Gruzja 1
10. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 2
11. MMTS Kwidzyn - KS Azoty Puławy 2


12. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom 1
13. BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź 2
15. SC Magdeburg - SG Flensburg-Handewitt 2
16. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź 2
18. ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
19. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Energa MKS Kalisz 1
20. FC St. Pauli - MSV Duisburg 1
21. Łukasz Wierzbicki - Mikolay Vovk 1
22. Kirolbet Baskonia - Anadolu Efes Stambuł 1
23. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 2


24. TSG 1899 Hoffenheim - Bayer Leverkusen 1
27. Pittsburgh Penguins - Nashville Predators 1
28. Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets 1
30. Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 1
31. Getafe CF - CD Leganes 1
32. 1.FC Union Berlin - SC Paderborn 1
34. Fulham Londyn - Manchester City 2
35. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 1
37. Mlada Boleslav - Sparta Praga 2
38. Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 1


39. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg 1
40. SC Freiburg - Bayern Monachium 2
41. PGE VIVE Kielce - HC Motor Zaporoże 1
42. Tofas SK - Turk Telekom 1
43. Manchester United - Watford FC 1
44. FC Barcelona - Espanyol Barcelona 1
45. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 1
47. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 1
48. Juventus Turyn - Empoli FC 1
49. Chicago Fire - New York Red Bulls 1


50. RB Lipsk - Hertha Berlin 1
51. West Ham United - Everton FC 1
52. Celta Vigo - Villarreal CF 2
53. HBC Nantes - Rhein-Neckar Lowen 1
54. CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz 1
55. Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia 1
56. Liam Smith - Sam Eggington 1
57. Korona Kielce - Lech Poznań 2
58. Slavia Praga - Slovan Liberec 1
59. Sampdoria Genua - AC Milan 2


60. Deportivo Alaves - Atletico Madryt 2
61. Pomi Casalmaggiore - Igor Gorgonzola Novara 2
62. AZ Alkmaar - FC Groningen 1
63. Houston Rockets - Sacramento Kings 1
64. Tampa Bay Lightning - Washington Capitals 1 
67. Alexander Gvozdyk - Doudou Ngumbu 1
69. Parma FC - Atalanta Bergamo 2
70. Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia 1
71. Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze 1
73. 1.FC Koln - Holstein Kiel 1


75. BC Avtodor Saratov - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1
76. FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam 2
77. Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1
78. Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
79. AS Roma - SSC Napoli 2
80. Cardiff City - Chelsea Londyn 2
81. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1
82. Hannover 96 - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
83. Sevilla FC - Valencia CF 1
84. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1


85. MOL-Pick Szeged - Orlen Wisła Płock 1
87. Liverpool FC - Tottenham Hotspur 1
88. Wisła Kraków - Legia Warszawa 1
89. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin 2
90. Bologna FC - US Sassuolo 1
91. Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart 1
93. SG Flensburg-Handewitt - Mieszków Brześć 1
94. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
95. Real Madryt - SD Huesca 1
96. Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks 1


97. Los Angeles Galaxy - Portland Timbers 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Polska U-20 - Niemcy U-20 X
2. Armenia - Finlandia 2
3. Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Ślepsk Suwałki 1
4. Szwajcaria - Dania 2
5. Norwegia - Szwecja 2
6. Włochy - Liechtenstein 1
7. Malta - Hiszpania 2
8. Czechy - Brazylia 2
9. Irlandia - Gruzja 1
10. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 2


11. MMTS Kwidzyn - KS Azoty Puławy 2
12. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom 2
13. BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź 2
14. Stelmet Enea BC Zielona Góra - BC Kalev 1
15. SC Magdeburg - SG Flensburg-Handewitt 2
16. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź 2
17. Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin 2
18. ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
19. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Energa MKS Kalisz 2
20. FC St. Pauli - MSV Duisburg 1


21. Łukasz Wierzbicki - Mikolay Vovk 1
22. Kirolbet Baskonia - Anadolu Efes Stambuł 1
23. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 1
24. TSG 1899 Hoffenheim - Bayer Leverkusen 2
25. Chievo Verona - Cagliari Calcio 2
26. Girona FC - Athletic Bilbao 2
27. Pittsburgh Penguins - Nashville Predators 1
28. Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets 1
29. Bahcesehir Koleji - Gaziantep Basketbol 2
30. Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 1


31. Getafe CF - CD Leganes 1
32. 1.FC Union Berlin - SC Paderborn 1
33. Afyon Belediyespor - Banvit BK 2
34. Fulham Londyn - Manchester City 2
35. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 1
36. Udinese Calcio - Genoa CFC 2
37. Mlada Boleslav - Sparta Praga 2
38. Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 1
39. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg 1
40. SC Freiburg - Bayern Monachium 2


41. PGE VIVE Kielce - HC Motor Zaporoże 1
42. Tofas SK - Turk Telekom 2
43. Manchester United - Watford FC 1
44. FC Barcelona - Espanyol Barcelona 1
45. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 2
46. Odra Opole - GKS Katowice 2
47. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 2
48. Juventus Turyn - Empoli FC 1
49. Chicago Fire - New York Red Bulls 1
50. RB Lipsk - Hertha Berlin 1


51. West Ham United - Everton FC 2
52. Celta Vigo - Villarreal CF 2
53. HBC Nantes - Rhein-Neckar Lowen 2
54. CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz 1
55. Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia 1
56. Liam Smith - Sam Eggington 1
57. Korona Kielce - Lech Poznań 2
58. Slavia Praga - Slovan Liberec 1
59. Sampdoria Genua - AC Milan 2
60. Deportivo Alaves - Atletico Madryt 2


61. Pomi Casalmaggiore - Igor Gorgonzola Novara 2
62. AZ Alkmaar - FC Groningen 1
63. Houston Rockets - Sacramento Kings 1
64. Tampa Bay Lightning - Washington Capitals 1
65. Ryan Garcia - Jose Lopez  1
66. Edson Barboza - Justin Gaethje 2
67. Alexander Gvozdyk - Doudou Ngumbu 1
68. Levante UD - SD Eibar 2
69. Parma FC - Atalanta Bergamo 2
70. Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia 1


71. Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze 2
72. Górnik Łęczna - Widzew Łódź 2
73. 1.FC Koln - Holstein Kiel 1
74. Rayo Vallecano - Real Betis 2
75. BC Avtodor Saratov - Stelmet Enea BC Zielona Góra 2
76. FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam 2
77. Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2
78. Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
79. AS Roma - SSC Napoli 2
80. Cardiff City - Chelsea Londyn 2


81. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2
82. Hannover 96 - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
83. Sevilla FC - Valencia CF 1
84. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1
85. MOL-Pick Szeged - Orlen Wisła Płock 2
86. Formuła 1 - Grand Prix Bahrajnu - Bottas
87. Liverpool FC - Tottenham Hotspur 1
88. Wisła Kraków - Legia Warszawa 1
89. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin 2
90. Bologna FC - US Sassuolo 2


91. Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart 1
92. Real Valladolid - Real Sociedad 2
93. SG Flensburg-Handewitt - Mieszków Brześć 1
94. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
95. Real Madryt - SD Huesca 1
96. Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks 1
97. Los Angeles Galaxy - Portland Timbers 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 11
Obowiązuje na dni: 25-31.03.2019

 


6. Włochy - Liechtenstein  1
7. Malta - Hiszpania  2
8. Czechy - Brazylia  2
9. Irlandia - Gruzja  1
17. Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin  1
18. ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała  1
19. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Energa MKS Kalisz  2
23. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków  2
24. TSG 1899 Hoffenheim - Bayer Leverkusen  1
25. Chievo Verona - Cagliari Calcio  1

 


26. Girona FC - Athletic Bilbao  1
27. Pittsburgh Penguins - Nashville Predators  1
28. Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets  2
30. Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza  1
32. 1.FC Union Berlin - SC Paderborn  1
34. Fulham Londyn - Manchester City  2
35. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel  1
36. Udinese Calcio - Genoa CFC  1
37. Mlada Boleslav - Sparta Praga  2
38. Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec  2

 


39. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg  1
40. SC Freiburg - Bayern Monachium  2
41. PGE VIVE Kielce - HC Motor Zaporoże  1
43. Manchester United - Watford FC  1
44. FC Barcelona - Espanyol Barcelona  1
47. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław  1
48. Juventus Turyn - Empoli FC  1
49. Chicago Fire - New York Red Bulls  1
50. RB Lipsk - Hertha Berlin  1
51. West Ham United - Everton FC  1

 


53. HBC Nantes - Rhein-Neckar Lowen  1
55. Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia  2
57. Korona Kielce - Lech Poznań  2
58. Slavia Praga - Slovan Liberec  1
59. Sampdoria Genua - AC Milan  2
60. Deportivo Alaves - Atletico Madryt  2
62. AZ Alkmaar - FC Groningen  1
63. Houston Rockets - Sacramento Kings  1
68. Levante UD - SD Eibar  1
69. Parma FC - Atalanta Bergamo  2

 


70. Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia  1
71. Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze  2
72. Górnik Łęczna - Widzew Łódź  2
73. 1.FC Koln - Holstein Kiel  1
76. FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam  2
77. Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk  1
79. AS Roma - SSC Napoli  2
80. Cardiff City - Chelsea Londyn  2
81. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok  2
82. Hannover 96 - Schalke 04 Gelsenkirchen  1

 


83. Sevilla FC - Valencia CF  1
84. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven  1
85. MOL-Pick Szeged - Orlen Wisła Płock  1
87. Liverpool FC - Tottenham Hotspur  1
88. Wisła Kraków - Legia Warszawa  1
89. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin  2
90. Bologna FC - US Sassuolo  1
91. Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart  1
93. SG Flensburg-Handewitt - Mieszków Brześć  1
94. Inter Mediolan - Lazio Rzym  1

 


95. Real Madryt - SD Huesca  1
96. Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks  1
97. Los Angeles Galaxy - Portland Timbers  1

Edited by aro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019 - 8 Kolejka :

 


1. HC Vardar Skopje - HC Mieszkow Brześć  30:32
2. Tauron KH GKS Katowice - KS Unia Oświęcim  3:1
3. ALBA Berlin - Unicaja Malaga  90:91
4. HC Vojvodina Nowy Sad - HC Nexe  26:21
5. Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  3:1
6. Real Madryt - Ajax Amsterdam  1:4
7. Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur  0:1
8. Tampa Bay Lightning - Winnipeg Jets  5:2
9. Golden State Warriors - Boston Celtics  95:128
10. Tatran Presov - HC Metalurg AD Skopje  30:20
11. Arka Gdynia - Stelmet Enea BC Zielona Góra  78:65
12. AS Vitre - FC Nantes  0:2
13. HC Zeleznicar 1949 Sarajewo - HC PPD Zagrzeb  32:33
14. Paris Saint-Germain - Manchester United  1:3
15. FC Porto - AS Roma  3:1  po dogrywce
16. Ural Jekaterynburg - Spartak Moskwa  1:0
17. Eintracht Frankfurt - Inter Mediolan  0:0
18. Stade Rennes - Arsenal Londyn  3:1
19. Sevilla FC - Slavia Praga  2:2
20. Zenit Sankt Petersburg - Villarreal CF  1:3
21. Dinamo Zagrzeb - Benfica Lizbona  1:0
22. Real Madryt - Fenerbahce Beko Stambuł  101:86
23. SSC Napoli - Red Bull Salzburg  3:0
24. Chelsea Londyn - Dynamo Kijów  3:0
25. Valencia CF - FK Krasnodar  2:1
26. Górnik Zabrze - Piast Gliwice  0:2
27. Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie  1:3
28. Stal Mielec - ŁKS Łódź  0:1
29. Metraco Zagłębie Lubin - KPR Gminy Kobierzyce  21:18
30. PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock  30:30  po rzutach karnych  3:0
31. 1.FC Union Berlin - FC Ingolstadt  2:0
32. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok  2:0
33. Juventus Turyn - Udinese Calcio  4:1
34. Werder Brema - Schalke 04 Gelsenkirchen  4:2
35. Indykpol AZS Olsztyn - ONICO Warszawa  1:3
36. Unicaja Malaga - ALBA Berlin  81:101
37. Athletic Bilbao - Espanyol Barcelona  1:1
38. Houston Rockets - Philadelphia 76ers  107:91
39. Afyon Belediyespor - Besiktas Sompo Japan Stambuł  79:82
40. TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański  104:91
41. Deportivo Alaves - SD Eibar  1:1
42. 1.FC Koln - Arminia Bielefeld  5:1
43. Crystal Palace - Brighton & Hove Albion  1:2
44. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Oslo - Norwegia
45. Chemik Police - Grot Budowlani Łódź  3:0
46. Wisła CanPack Kraków - 1KS Ślęza Wrocław  72:46
47. Cracovia Kraków - Zagłębie Sosnowiec  2:1
48. Borussia Dortmund - VfB Stuttgart  3:1
49. Bayern Monachium - VfL Wolfsburg  6:0
50. RB Lipsk - FC Augsburg  0:0
51. Southampton FC - Tottenham Hotspur  2:1
52. Korona Kielce - Wisła Kraków  2:6
53. GKS Katowice - Raków Częstochowa  0:3
54. Parma FC - Genoa CFC  1:0
55. Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź  3:1
56. Sir Safety Conad Perugia - Kioene Padwa  3:0
57. Divina Seguros Joventut - Real Madryt  74:83
58. Vipers Kristiansand - Győri Audi ETO KC  26:33
59. Manchester City - Watford FC  3:1
60. FC Barcelona - Rayo Vallecano  3:1
61. 1.FSV Mainz - Borussia Monchengladbach  0:1
62. Arka Gdynia - Legia Warszawa  1:2
63. HC Vojvodina Nowy Sad - RK Izvidač  26:18
64. Chievo Verona - AC Milan  1:2
65. Getafe CF - SD Huesca  2:1
66. Szkocja - Walia  11:18
67. Chamil Ismailov - Gustave Tamba  wygrana Gustave Tamba
68. Kamil Szeremeta - Andrew Francillette  wygrana Kamil Szeremeta
69. Chicago Fire - Orlando City  1:1
70. Anglia - Włochy  57:14
71. Los Angeles Lakers - Boston Celtics  107:120
72. Dmitry Bivol - Joe Smith Jr.  wygrana  Dmitry Bivol
73. Derrick Lewis - Junior dos Santos  wygrana Junior dos Santos
74. Vancouver Canuks - Vegas Golden Knights  2:6
75. Sparta Praga - Viktoria Pilzno  4:0
76. PSV Eindhoven - NAC Breda  2:0
77. Fenerbahce Beko Stambuł - Bahcesehir Koleji  90:73
78. Celta Vigo - Real Betis  0:1
79. Bologna FC - Cagliari Calcio  2:0
80. Spójnia Stargard - HydroTruck Radom  80:83
81. Liverpool FC - Burnley FC  4:2
82. Birmingham City - Aston Villa  0:1
83. Ruch Chorzów - Olimpia Grudziądz  1:2
84. Arel Universitesi Buyukcekmece - Gaziantep Basketbol  69:93
85. FC St. Pauli - HSV Hamburg  0:4
86. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Oslo - Robert Johansson
87. Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua  2:1
88. Inter Mediolan - SPAL 2013  2:0
89. Chelsea Londyn - Wolverhampton Wanderers  1:1
90. Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin  0:3
91. TSG 1899 Hoffenheim - 1.FC Nurnberg  2:1
92. Girona FC - Valencia CF  2:3
93. Red Bull Salzburg - Sturm Graz  0:0
94. Arsenal Londyn - Manchester United  2:0
95. Miedź Legnica - Lech Poznań  3:2
96. Hannover 96 - Bayer Leverkusen  2:3
97. US Sassuolo - SSC Napoli  1:1
98. Azimut Leo Shoes Modena - Itas Trentino  mecz nie będzie liczony
99. Sevilla FC - Real Sociedad  5:2
100. UD Levante - Villarreal CF  0:2
101. Iberostar Tenerife - Herbalife Gran Canaria  86:90
102. New York City FC - D.C. United  0:0
103. AC Fiorentina - Lazio Rzym  1:1
104. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom  3:1
105. Slavia Praga - Banik Ostrawa  4:0
106. Real Madryt - Real Valladolid  4:1
107. ALBA Berlin - EWE Baskets Oldenburg  78:94
108. Vitesse Arnhem - Feyenoord Rotterdam  1:1
109. Ajax Amsterdam - Fortuna Sittard  4:0

 

 

Tabela :

 

 

1.tyrla - 219 pkt

(49-24;56-19;44-35;63-28;62-45;65-40;80-32;57-34)

2.lukas_ k - 126 pkt
(51-32;57-28;46-47;69-37;59-60;61-63;84-46;60-48)
3.bartek2lp2 - 122 pkt

(44-23;54-31;42-51;67-39;59-60;64-60;85-45;62-46)

4.aro - 111 pkt

(29-13;27-17;27-22;39-22;41-26;42-36;52-18;34-26)

5.PLQba - 38 pkt

(49-34;28-22;34-27;NT;NT;36-26;NT;NT)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019 - 9 Kolejka :

 


1. Olympique Lyon - Ajax Amsterdam  2:2  po rzutach karnych  6:5
2. Dinamo Moskwa - Cucine Lube Civitanova  2:3
3. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Lillehammer - Stefan Kraft
4. RK Izvidač - HC Vardar Skopje  28:31
5. Odra Opole - Jagiellonia Białystok  0:2
6. FC Barcelona - Hertha Berlin  3:0
7. Allianz MTV Stuttgart - Igor Gorgonzola Novara  1:3
8. GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ  4:1
9. HC Metalurg AD Skopje - HC Vojvodina Nowy Sad  39:20
10. Juventus Turyn - Atletico Madryt  3:0
11. Manchester City - Schalke 04 Gelsenkirchen  7:0
12. Pittsburgh Penguins - Washington Capitals  5:3
13. FC Midtjylland - Manchester United  3:1
14. Dinamo Moskwa - VakifBank Stambuł  3:2
15. Trefl Gdańsk - Zenit Kazań  2:3
16. HC Nexe - HC Mieszków Brześć  26:29
17. Raków Częstochowa - Legia Warszawa  2:1  po dogrywce
18. Chelsea Londyn - Montpellier HSC  2:1
19. Savino Del Benne Scandicci - Fenerbahce Opet Stambuł  1:3
20. Ajax Amsterdam - PEC Zwolle  2:1
21. ALBA Berlin - Unicaja Malaga  79:75
22. HC PPD Zagrzeb - Tatran Preszów  28:29
23. KS Azoty Puławy - PGE VIVE Kielce  30:35
24. Imoco Volley Conegliano - Eczacibasi VitrA Stambuł  0:3
25. Bayern Monachium - Liverpool FC  1:3
26. FC Barcelona - Olympique Lyon  5:1
27. Houston Rockets - Golden State Warriors  104:106
28. Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica  0:1
29. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Trondheim - Ryoyu Kobayashi
30. PGE Skra Bełchatów - Zenit Sankt Petersburg  3:1
31. Red Bull Salzburg - SSC Napoli  3:1
32. Dynamo Kijów - Chelsea Londyn  0:5
33. FK Krasnodar - Valencia CF  1:1
34. TSV Hannover-Burgdorf - SG Flensburg-Handewitt  28:33
35. Comarch Cracovia - Tauron KH GKS Katowice  3:1
36. Chaumont VB - Sir Colussi Sicoma Perugia  2:3
37. Inter Mediolan - Eintracht Frankfurt  0:1
38. Arsenal Londyn - Stade Rennes  3:0
39. Slavia Praga - Sevilla FC  4:3  po dogrywce
40. Villarreal CF - Zenit Sankt Petersburg  2:1
41. Benfica Lizbona - Dinamo Zagrzeb  3:0  po dogrywce
42. Wisła Płock - Pogoń Szczecin  0:2
43. Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów  3:0
44. MKS Perła Lublin - SPR Pogoń Szczecin  26:25
45. GKS Tychy - Stal Mielec  1:1
46. 1.FC Heidenheim - 1.FC Union Berlin  2:1
47. TatrySki Podhale Nowy Targ - GKS Tychy  5:2
48. Lech Poznań - Górnik Zabrze  0:3
49. Borussia Monchengladbach - SC Freiburg  1:1
50. MKS Będzin - Chemik Bydgoszcz  1:3
51. Real Sociedad - Levante UD  1:1
52. Cagliari Calcio - AC Fiorentina  2:1
53. Detroit Pistons - Los Angeles Lakers  111:97
54. Gabriel Rosado - Maciej Sulęcki  wygrana  Maciej Sulęcki
55. Katie Taylor - Rose Volante  wygrana  Katie Taylor
56. Tevin Farmer - Jono Carroll  wygrana  Tevin Farmer
57. Bahcesehir Koleji - Turk Telekom  78:84  po dogrywce
58. Polpharma Starogard Gdański - Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski  75:90
59. Skoki narciarskie - konkurs Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem - Stefan Huber
60. SD Huesca - Deportivo Alaves  1:3
61. HSV Hamburg - SV Darmstadt  2:3
62. Watford FC - Crystal Palace  2:1
63. Włochy - Francja  14:25
64. Leeds United - Sheffield United  0:1
65. GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  1:3
66. US Sassuolo - Sampdoria Genua  3:5
67. 1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź  72:66
68. Jagiellonia Białystok - Korona Kielce  1:3
69. Schalke 04 Gelsenkirchen - RB Lipsk  0:1
70. VfL Wolfsburg - Fortuna Dusseldorf  5:2
71. VfB Stuttgart - TSG 1899 Hoffenheim  1:1
72. Walia - Irlandia  25:7
73. Real Madryt - Celta Vigo  2:0
74. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Vikersund - Słowenia
75. Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk  3:0
76. Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk  0:1
77. Anglia - Szkocja  38:38
78. SPAL 2013 - AS Roma  2:1
79. Vero Volley Monza - Emma Villas Siena  3:1
80. Anadolu Efes Stambuł - Arel Universitesi Buyukcekmece  98:81
81. NMC Górnik Zabrze - SPR Chrobry Głogów  29:24
82. Swansea City - Manchester City  2:3
83. Hertha Berlin - Borussia Dortmund  2:3
84. Athletic Bilbao - Atletico Madryt  2:0
85. Arkadiusz Wrzosek - Patrick Schmid  wygrana Arkadiusz Wrzosek
86. Tofas SK - Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye  89:72
87. Legia Warszawa - Śląsk Wrocław  1:0
88. Torino FC - Bologna FC  2:3
89. Bosca S.Bernardo Cuneo - Imoco Volley Conegliano  0:3
90. ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police  3:2
91. CD Leganes - Girona FC  0:2
92. Wolverhampton Wanderers - Manchester United  2:1
93. Darren Till - Jorge Masvida  wygrana Jorge Masvida
94. Sparta Praga - Sigma Ołomuniec  2:1
95. Chicago Fire - Seattle Sounders  2:4
96. Tampa Bay Lightning - Washington Capitals  6:3
97. Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors  88:110
98. Formuła 1 - Grand Prix Australii - Valtteri Bottas
99. SD Eibar - Real Valladolid  1:2
100. Skoki narciarskie - konkurs Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem - Aleksnader Zniszczoł
101. VVV-Venlo - PSV Eindhoven  0:1
102. Genoa CFC - Juventus Turyn  2:0
103. GTK Gliwice - Arka Gdynia  74:78
104. UCAM Murcia - Tecnyconta Saragossa  116:94
105. Znicz Pruszków - Radomiak Radom  3:2
106. Bayer Leverkusen - Werder Brema  1:3
107. MSV Duisburg - 1.FC Koln  mecz nie będzie liczony
108. AZ Alkmaar - Ajax Amsterdam  1:0
109. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn  3:0
110. Atalanta Bergamo - Chievo Verona  1:1
111. Millwall FC - Brighton & Hove Albion  2:2  po rzutach karnych 4:5
112. FC Bayern Monachium - Mitteldeutscher BC  92:67
113. Piast Gliwice - Miedź Legnica  2:1
114. Fulham Londyn - Liverpool FC  1:2
115. Eintracht Frankfurt - 1.FC Nurnberg  1:0
116. Espanyol Barcelona - Sevilla FC  0:1
117. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Vikersund - Domen Prevc
118. Everton FC - Chelsea Londyn  2:0
119. Wisła Kraków - Cracovia Kraków  3:2
120. E.Leclerc Radomka Radom - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz  1:3
121. Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza  1:0
122. Bayern Monachium - 1.FSV Mainz  6:0
123. SSC Napoli - Udinese Calcio  4:2
124. Azimut Leo Shoes Modena - Itas Trentino  0:3
125. Gatta Zduńska Wola - Clearex Chorzów  3:3
126. Valencia CF - Getafe CF  0:0
127. Villarreal CF - Rayo Vallecano  3:1
128. Tauron KH GKS Katowice - Comarch Cracovia  2:3
129. Sir Safety Conad Perugia - Globo Banca Popolare Frusinate Sora  3:1
130. TBV Lemgo - Rhein-Neckar Lowen  23:25
131. AC Milan - Inter Mediolan  2:3
132. Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers  125:130
133. ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel  3:0
134. Real Betis - FC Barcelona  1:4
135. 1.FK Przybram - Slavia Praga  0:2
136. Atlanta United - Philadelphia Union  1:1

 

Tabela :

 

 

1.tyrla - 244 pkt

(49-24;56-19;44-35;63-28;62-45;65-40;80-32;57-34;67-42)

2.lukas_ k - 149 pkt
(51-32;57-28;46-47;69-37;59-60;61-63;84-46;60-48;78-55)
3.bartek2lp2 - 139 pkt

(44-23;54-31;42-51;67-39;59-60;64-60;85-45;62-46;75-58)

4.aro - 110 pkt

(29-13;27-17;27-22;39-22;41-26;42-36;52-18;34-26;34-35)

5.PLQba - 38 pkt

(49-34;28-22;34-27;NT;NT;36-26;NT;NT;NT)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 12
Obowiązuje na dni: 1-7.04.2019

 

1. FC Porto - FC Midtjylland (Polsat Sport Premium 1 16:00 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
2. HC PPD Zagrzeb - HC Nexe (Sportklub 16:30 WT) - piłka ręczna, Liga SEHA
3. Śląsk Wrocław - Miedź Legnica (C+ Sport 17:40 WT) - piłka nożna, liga polska
4. GKS Tychy - Comarch Cracovia (TVP Sport 17:45 WT) - hokej na lodzie, liga polska
5. Cracovia Kraków - Korona Kielce (Eurosport 1 18:00 WT) - piłka nożna, liga polska
6. FC Barcelona - Olympique Lyon (Polsat Sport Premium 1 18:00 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
7. SC Paderborn - HSV Hamburg (Eurosport 2 18:30 WT) - piłka nożna, Puchar Niemiec
8. AC Milan - Udinese Calcio (Eleven Sports 1 18:55 WT) - piłka nożna, liga włoska
9. HC Vardar Skopje - HC Mieszków Brześć (Sportklub 19:00 WT) - piłka ręczna, Liga SEHA
10. Atletico Madryt - Girona FC (Eleven Sports 2 19:25 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska
11. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk (C+ Sport 20:00 WT) - piłka nożna, liga polska
12. Espanyol Barcelona - Getafe CF (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 20:25 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska
13. Imoco Volley Conegliano - Fenerbahce Opet Stambuł (nSport+ 20:25 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
14. KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze (Eurosport 1 20:30 WT) - piłka nożna, liga polska
15. Wolverhampton Wanderers - Manchester United (C+ Sport 2 20:40 WT) - piłka nożna, liga angielska
16. FC Augsburg - RB Lipsk (Eurosport 2 20:45 WT) - piłka nożna, Puchar Niemiec
17. Villarreal CF - FC Barcelona (C+ 20:55 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska
18. Cagliari Calcio - Juventus Turyn (Eleven Sports 1 20:55 WT) - piłka nożna, liga włoska
19. Olympique Lyon - Stade Rennes (Polsat Sport 20:55 WT) - piłka nożna, Puchar Francji
20. Columbus Blue Jackets - Boston Bruins (TVP Sport 1:00 ŚR) - hokej na lodzie, NHL
21. Chelsea Londyn - Dinamo Zagrzeb (Polsat Sport Premium 1 16:00 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
22. PGE Skra Bełchatów - Cucine Lube Civitanova (C+ Sport 17:15 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
23. Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport 17:30 ŚR) - piłka nożna, 1.liga polska
24. Lech Poznań - Pogoń Szczecin (C+ 17:40 ŚR) - piłka nożna, liga polska
25. Piast Gliwice - Wisła Płock (nSport+ 17:40 ŚR) - piłka nożna, liga polska
26. TSG 1899 Hoffenheim - Real Madryt (Polsat Sport Premium 1 18:00 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów
27. Lokomotiw Moskwa - FK Rostów (C+ Sport 2 18:25 ŚR) - piłka nożna, Puchar Rosji
28. Bayern Monachium - 1.FC Heidenheim (Eurosport 1 18:30 ŚR) - piłka nożna, Puchar Niemiec
29. Empoli FC - SSC Napoli (Eleven Sports 1 18:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
30. Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok (C+, TVP 1, TVP Sport 20:00 ŚR) - piłka nożna, liga polska
31. KS Azoty-Puławy - Orlen Wisła Płock (nSport+ 20:00 ŚR) - piłka ręczna, liga polska
32. Sir Colussi Sicoma Perugia - Zenit Kazań (C+ Sport 20:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
33. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (Eurosport 1 20:30 ŚR) - piłka nożna, liga polska
34. Manchester City - Cardiff City (C+ Sport 2 20:40 ŚR) - piłka nożna, liga angielska
35. FC Emmen - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 20:40 ŚR) - piłka nożna, liga holenderska
36. Werder Brema - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eurosport 2 20:45 ŚR) - piłka nożna, Puchar Niemiec
37. AS Roma - AC Fiorentina (Eleven Sports 2 20:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
38. Paris Saint-Germain - FC Nantes (Polsat Sport 20:55 ŚR) - piłka nożna, Puchar Francji 
39. Genoa CFC - Inter Mediolan (Eleven Sports 3 21:00 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
40. Torino FC - Sampdoria Genua (Eleven Sports 4 21:00 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
41. Valencia CF - Real Madryt (Eleven Sports 1 21:25 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska
42. Tottenham Hotspur - Crystal Palace (C+ Sprot 2 22:45 ŚR) - piłka nożna, liga angielska
43. VakifBank Stambuł - Igor Gorgonzola Novara (C+ Sport 2 17:55 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
44. PSV Eindhoven - PEC Zwolle (Polsat Sport News 18:25 CZW) - piłka nożna, liga holenderska
45. US Sassuolo - Chievo Verona (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 18:55 CZW) - piłka nożna, liga włoska 
46. Sevilla FC - Deportivo Alaves (C+ Sport 19:25 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska
47. Comarch Cracovia - GKS Tychy (TVP Sport 19:50 CZW) - hokej na lodzie, liga polska
48. CD Leganes - Real Valladolid (Eleven Sports 2 20:25 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska
49. Feyenoord Rotterdam - sc Heerenveen (Polsat Sport News 20:40 CZW) - piłka nożna, liga holenderska
50. Atalanta Bergamo - Bologna FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:55 CZW) - piłka nożna, liga włoska
51. Real Sociedad - Real Betis (C+ Sport 21:25 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska
52. Washington Capitals - Montreal Canadiens (TVP Sport 1:00 PT) - hokej na lodzie, NHL
53. Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń (Eleven Sports 1 17:30 PT) - żużel, liga polska
54. Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
55. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka mężczyzn, mecz o 9. miejsce
56. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye - Afyon Belediyespor (Sportklub 18:00 PT) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
57. SSV Jahn Regensburg - VfL Bochum (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
58. forBET Włókniarz Częstochowa - truly.work Stal Gorzów (Eleven Sports 1 20:15 PT) - żużel, liga polska
59. Miedź Legnica - Cracovia Kraków (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
60. 1.FSV Mainz - SC Freiburg (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
61. Patryk Surdyn - Sylwester Miller (Polsat Sport 20:30 PT) - sporty walki, Armia Fight Night 5
62. Southampton FC - Liverpool FC (C+ Sport 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga angielska
63. Indiana Pacers - Boston Celtics (C+ Sport 2:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
64. TBV Start Lublin - Trefl Sopot (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
65. Girona FC - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
66. Holstein Kiel - FC St. Pauli (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
67. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy (TVP Sport 14:35 SOB) - piłka ręczna, Puchar Polski
68. Stal Mielec - Raków Częstochowa (Polsat Sport Extra 14:45 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
69. Parma FC - Torino FC (Eleven Sports 4 15:00 SOB) - piłka nożna, liga włoska
70. Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec (nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
71. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
72. Bayer Leverkusen - RB Lipsk (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
73. Hertha Berlin - Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 3 15:30 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
74. TSV Hannover-Burgdorf - SC Magdeburg (Sportklub 15:50 SOB) - piłka ręczna, Puchar Niemiec
75. Real Madryt - SD Eibar (Eleven Sports 1 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
76. Robert Parzęczewski - Dmitriy Chudinov (Polsat Sport 17:30 SOB) - boks, gala MB Boxing Night: Ostatni taniec
77. Wisła Kraków - Piast Gliwice (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
78. Juventus Turyn - AC Milan (Eleven Sports 2 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
79. AZS UG Gdańsk - Clearex Chorzów (Sporktlub 18:00 SOB) - futsal, liga polska
80. Rayo Vallecano - Valencia CF (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
81. Bayern Monachium - Borussia Dortmund (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
82. Manchester City - Brighton & Hove Albion (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 18:25 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii
83. Willem II Tilburg - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
84. Lechia Gdańsk - Lech Poznań (C+ Sprot 20:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
85. ROW Rybnik - Orzeł Łódź (Eleven Sports 2 20:00 SOB) - żużel, 1.liga polska
86. THW Kiel - Fuchse Berlin (Sportklub 20:00 SOB) - piłka ręczna, Liga SEHA
87. Sampdoria Genua - AS Roma (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
88. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport Extra 20:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, mecz o 7. miejsce
89. FC Barcelona - Atletico Madryt (C+ Sport 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
90. Turk Telekom - Pinar Karsiyaka (Sportklub 21:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
91. Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets (C+ Sport 2 23:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
92. Dukla Praga - Slavia Praga (Polsat Sport Extra 23:00 SOB) - piłka nożna, liga czeska
93. Revivre Axopower Mediolan - Azimut Leo Shoes Modena (Polsat Sport Extra 1:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
94. Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs (TVP Sport 1:00 ND) - hokej na lodzie, NHL
95. Toronto FC - Chicago Fire (Polsat Sport Extra 11:00 ND) - piłka nożna, MLS
96. Deportivo Alaves - CD Leganes (C+ Sport, nSport+ 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
97. AC Fiorentina - Frosinone Calcio (Eleven Sports 1, Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
98. Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
99. UCAM Murcia - Kirolbet Baskonia (Sportklub 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
100. PGE GKS Bełchatów - Znicz Pruszków (TVP 3 13:05 ND) - piłka nożna, 2.liga polska
101. Dynamo Drezno - 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 2 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
102. Getafe CF - Athletic Bilbao (C+ Sport 2 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
103. VVV-Venlo - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
104. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów (Polsat Sport 14:45 ND) - żużel, 1.liga polska
105. Inter Mediolan - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
106. Udinese Calcio - Empoli FC (Eleven Sports 4 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
107. Everton FC - Arsenal Londyn (C+ 15:00 ND) - piłka nożna, liga angielska
108. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
109. FC Augsburg - TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 3 15:30 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
110. FOGO Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław (nSport+ 15:30 ND) - żużel, liga polska
111. Real Valladolid - Sevilla FC (Eleven Sports 2 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
112. Vitesse Arnhem - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska
113. Watford FC - Wolverhampton Wanderers (Eleven Sports 1 16:55 ND) - piłka nożna, Puchar Anglii
114. Górnik Zabrze - Legia Warszawa (C+ 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska
115. Alurton Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom (Polsat Sport 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
116. Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy (Polsat Sport Extra 17:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska
117. Borussia Monchengladbach - Werder Brema (C+ Sport 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
118. Lazio Rzym - US Sassuolo (Eleven Sports 3 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
119. Levante UD - SD Huesca (C+ Sport 2 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
120. Celta Vigo - Real Sociedad (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
121. Speed Car Motor Lublin - MrGarden GKM Grudziądz (nSport+ 18:30 ND) - żużel, liga polska
122. Herbalife Gran Canaria - Real Madryt (Sportklub 19:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
123. SSC Napoli - Genoa CFC (Eleven Sports 1 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
124. Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz (Polsat Sport 20:30 ND) - siatkówka mężczyzn, mecz o 11. miejsce
125. Real Betis - Villarreal CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
126. FC Cincinnati - Sporting Kansas City (Polsat Sport News 21:00 ND) - piłka nożna, MLS
127. Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder (C+ Sport 2 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
128. Fraport Skyliners - Bayern Monachium (Sportklub 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka
129. Kioene Padwa - Itas Trentino (Polsat Sport News 23:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
130. LASK Linz - Red Bull Salzburg (Sportklub 23:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka

 

 

 

 

 

 

 

1. FC Porto - FC Midtjylland 1
2. HC PPD Zagrzeb - HC Nexe 1
3. Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1
4. GKS Tychy - Comarch Cracovia 2
5. Cracovia Kraków - Korona Kielce 1
6. FC Barcelona - Olympique Lyon 1
7. SC Paderborn - HSV Hamburg 2
8. AC Milan - Udinese Calcio 1
9. HC Vardar Skopje - HC Mieszków Brześć 1
10. Atletico Madryt - Girona FC 1


11. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2
12. Espanyol Barcelona - Getafe CF 1
13. Imoco Volley Conegliano - Fenerbahce Opet Stambuł 2
14. KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1
15. Wolverhampton Wanderers - Manchester United 2
16. FC Augsburg - RB Lipsk 2
17. Villarreal CF - FC Barcelona 2
18. Cagliari Calcio - Juventus Turyn 2
19. Olympique Lyon - Stade Rennes 1
20. Columbus Blue Jackets - Boston Bruins 1


21. Chelsea Londyn - Dinamo Zagrzeb 1
22. PGE Skra Bełchatów - Cucine Lube Civitanova 2
23. Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz 1
24. Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
25. Piast Gliwice - Wisła Płock 1
26. TSG 1899 Hoffenheim - Real Madryt 2
27. Lokomotiw Moskwa - FK Rostów 1
28. Bayern Monachium - 1.FC Heidenheim 1
29. Empoli FC - SSC Napoli 2
30. Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok X


31. KS Azoty-Puławy - Orlen Wisła Płock 2
32. Sir Colussi Sicoma Perugia - Zenit Kazań 2
33. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 2
34. Manchester City - Cardiff City 1
35. FC Emmen - Ajax Amsterdam 2
36. Werder Brema - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
37. AS Roma - AC Fiorentina 2
38. Paris Saint-Germain - FC Nantes 1
39. Genoa CFC - Inter Mediolan 2
40. Torino FC - Sampdoria Genua 2


41. Valencia CF - Real Madryt 2
42. Tottenham Hotspur - Crystal Palace 1
43. VakifBank Stambuł - Igor Gorgonzola Novara 1
44. PSV Eindhoven - PEC Zwolle 1
45. US Sassuolo - Chievo Verona 1
46. Sevilla FC - Deportivo Alaves 1
47. Comarch Cracovia - GKS Tychy 1
48. CD Leganes - Real Valladolid 1
49. Feyenoord Rotterdam - sc Heerenveen 1
50. Atalanta Bergamo - Bologna FC 1


51. Real Sociedad - Real Betis 2
52. Washington Capitals - Montreal Canadiens 1
53. Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń 1
54. Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin 1
55. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn 1
56. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye - Afyon Belediyespor 1
57. SSV Jahn Regensburg - VfL Bochum 2
58. forBET Włókniarz Częstochowa - truly.work Stal Gorzów 1
59. Miedź Legnica - Cracovia Kraków 2
60. 1.FSV Mainz - SC Freiburg 1


61. Patryk Surdyn - Sylwester Miller 1
62. Southampton FC - Liverpool FC 2
63. Indiana Pacers - Boston Celtics 1
64. TBV Start Lublin - Trefl Sopot 1
65. Girona FC - Espanyol Barcelona 2
66. Holstein Kiel - FC St. Pauli 2
67. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy 1
68. Stal Mielec - Raków Częstochowa 2
69. Parma FC - Torino FC 1
70. Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 1


71. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt 2
72. Bayer Leverkusen - RB Lipsk 2
73. Hertha Berlin - Fortuna Dusseldorf 1
74. TSV Hannover-Burgdorf - SC Magdeburg 2
75. Real Madryt - SD Eibar 1
76. Robert Parzęczewski - Dmitriy Chudinov 1
77. Wisła Kraków - Piast Gliwice 1
78. Juventus Turyn - AC Milan 1
79. AZS UG Gdańsk - Clearex Chorzów 2
80. Rayo Vallecano - Valencia CF 2


81. Bayern Monachium - Borussia Dortmund X
82. Manchester City - Brighton & Hove Albion 1
83. Willem II Tilburg - Ajax Amsterdam 2
84. Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
85. ROW Rybnik - Orzeł Łódź 1
86. THW Kiel - Fuchse Berlin 1
87. Sampdoria Genua - AS Roma 1
88. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 2
89. FC Barcelona - Atletico Madryt 1
90. Turk Telekom - Pinar Karsiyaka 2


91. Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets 1
92. Dukla Praga - Slavia Praga 2
93. Revivre Axopower Mediolan - Azimut Leo Shoes Modena 2
94. Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 1
95. Toronto FC - Chicago Fire 1
96. Deportivo Alaves - CD Leganes 1
97. AC Fiorentina - Frosinone Calcio 1
98. Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa 2
99. UCAM Murcia - Kirolbet Baskonia 1
100. PGE GKS Bełchatów - Znicz Pruszków 1


101. Dynamo Drezno - 1.FC Union Berlin 2
102. Getafe CF - Athletic Bilbao 2
103. VVV-Venlo - Feyenoord Rotterdam 2
104. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów 2
105. Inter Mediolan - Atalanta Bergamo 1
106. Udinese Calcio - Empoli FC 1
107. Everton FC - Arsenal Londyn 2
108. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1
109. FC Augsburg - TSG 1899 Hoffenheim 2
110. FOGO Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 1


111. Real Valladolid - Sevilla FC 2
112. Vitesse Arnhem - PSV Eindhoven 2
113. Watford FC - Wolverhampton Wanderers 2
114. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1
115. Alurton Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom 2
116. Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy 1
117. Borussia Monchengladbach - Werder Brema 1
118. Lazio Rzym - US Sassuolo 1
119. Levante UD - SD Huesca 1
120. Celta Vigo - Real Sociedad 1


121. Speed Car Motor Lublin - MrGarden GKM Grudziądz 1
122. Herbalife Gran Canaria - Real Madryt 2
123. SSC Napoli - Genoa CFC 1
124. Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz 1
125. Real Betis - Villarreal CF 1
126. FC Cincinnati - Sporting Kansas City 2
127. Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder 2
128. Fraport Skyliners - Bayern Monachium 2
129. Kioene Padwa - Itas Trentino 1
130. LASK Linz - Red Bull Salzburg 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 12
Obowiązuje na dni: 1-7.04.2019

 

 

1. FC Porto - FC Midtjylland  1
3. Śląsk Wrocław - Miedź Legnica  1
4. GKS Tychy - Comarch Cracovia  2
5. Cracovia Kraków - Korona Kielce  1
6. FC Barcelona - Olympique Lyon  1
8. AC Milan - Udinese Calcio  1
10. Atletico Madryt - Girona FC  1
11. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk  1
14. KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze  1
15. Wolverhampton Wanderers - Manchester United  2

 


16. FC Augsburg - RB Lipsk  2
17. Villarreal CF - FC Barcelona  2
18. Cagliari Calcio - Juventus Turyn  2
19. Olympique Lyon - Stade Rennes  1
21. Chelsea Londyn - Dinamo Zagrzeb  1
22. PGE Skra Bełchatów - Cucine Lube Civitanova  1
23. Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz  1
24. Lech Poznań - Pogoń Szczecin  1
25. Piast Gliwice - Wisła Płock  1
26. TSG 1899 Hoffenheim - Real Madryt  2

 


27. Lokomotiw Moskwa - FK Rostów  1
28. Bayern Monachium - 1.FC Heidenheim  1
29. Empoli FC - SSC Napoli  2
31. KS Azoty-Puławy - Orlen Wisła Płock  2
32. Sir Colussi Sicoma Perugia - Zenit Kazań  1
33. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków  1
34. Manchester City - Cardiff City  1
35. FC Emmen - Ajax Amsterdam  2
38. Paris Saint-Germain - FC Nantes  1
41. Valencia CF - Real Madryt  2

 


42. Tottenham Hotspur - Crystal Palace  1
44. PSV Eindhoven - PEC Zwolle  1
46. Sevilla FC - Deportivo Alaves  1
47. Comarch Cracovia - GKS Tychy  1
59. Miedź Legnica - Cracovia Kraków  2
62. Southampton FC - Liverpool FC  2
63. Indiana Pacers - Boston Celtics  1
67. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy  1
68. Stal Mielec - Raków Częstochowa  2
69. Parma FC - Torino FC  1

 


70. Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec  1
75. Real Madryt - SD Eibar  1
77. Wisła Kraków - Piast Gliwice  1
78. Juventus Turyn - AC Milan  1
80. Rayo Vallecano - Valencia CF  2
81. Bayern Monachium - Borussia Dortmund  1
82. Manchester City - Brighton & Hove Albion  1
83. Willem II Tilburg - Ajax Amsterdam  2
84. Lechia Gdańsk - Lech Poznań  2
85. ROW Rybnik - Orzeł Łódź  1

 


88. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów  2
89. FC Barcelona - Atletico Madryt  1
90. Turk Telekom - Pinar Karsiyaka  2
91. Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets  1
92. Dukla Praga - Slavia Praga  2
95. Toronto FC - Chicago Fire  1
96. Deportivo Alaves - CD Leganes  1
97. AC Fiorentina - Frosinone Calcio  1
100. PGE GKS Bełchatów - Znicz Pruszków  1

 


101. Dynamo Drezno - 1.FC Union Berlin  2
105. Inter Mediolan - Atalanta Bergamo  1
107. Everton FC - Arsenal Londyn  2
108. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia  2
110. FOGO Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław  1
111. Real Valladolid - Sevilla FC  2
122. Herbalife Gran Canaria - Real Madryt  2
123. SSC Napoli - Genoa CFC  1
126. FC Cincinnati - Sporting Kansas City  2
127. Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder  1

 


128. Fraport Skyliners - Bayern Monachium  2
130. LASK Linz - Red Bull Salzburg  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 12
Obowiązuje na dni: 1-7.04.2019

 

1. FC Porto - FC Midtjylland 1
2. HC PPD Zagrzeb - HC Nexe 1
3. Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1
4. GKS Tychy - Comarch Cracovia 1
5. Cracovia Kraków - Korona Kielce 1
6. FC Barcelona - Olympique Lyon 1
8. AC Milan - Udinese Calcio 1
10. Atletico Madryt - Girona FC 1
11. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2
13. Imoco Volley Conegliano - Fenerbahce Opet Stambuł 1


14. KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1
15. Wolverhampton Wanderers - Manchester United 2
16. FC Augsburg - RB Lipsk 2
17. Villarreal CF - FC Barcelona 2
18. Cagliari Calcio - Juventus Turyn 2
19. Olympique Lyon - Stade Rennes 1
21. Chelsea Londyn - Dinamo Zagrzeb 1
22. PGE Skra Bełchatów - Cucine Lube Civitanova 2
23. Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz 1
24. Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1


25. Piast Gliwice - Wisła Płock 1
26. TSG 1899 Hoffenheim - Real Madryt 2
27. Lokomotiw Moskwa - FK Rostów 1
28. Bayern Monachium - 1.FC Heidenheim 1
29. Empoli FC - SSC Napoli 2
31. KS Azoty-Puławy - Orlen Wisła Płock 2
32. Sir Colussi Sicoma Perugia - Zenit Kazań 1
33. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 2
34. Manchester City - Cardiff City 1
35. FC Emmen - Ajax Amsterdam 2


37. AS Roma - AC Fiorentina 1
38. Paris Saint-Germain - FC Nantes 1
39. Genoa CFC - Inter Mediolan 2
40. Torino FC - Sampdoria Genua 1
41. Valencia CF - Real Madryt 2
42. Tottenham Hotspur - Crystal Palace 1
43. VakifBank Stambuł - Igor Gorgonzola Novara 1
44. PSV Eindhoven - PEC Zwolle 1
45. US Sassuolo - Chievo Verona 1
46. Sevilla FC - Deportivo Alaves 1


47. Comarch Cracovia - GKS Tychy 1
48. CD Leganes - Real Valladolid 1
49. Feyenoord Rotterdam - sc Heerenveen 1
50. Atalanta Bergamo - Bologna FC 1
52. Washington Capitals - Montreal Canadiens 1
53. Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń 1
55. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn 1
57. SSV Jahn Regensburg - VfL Bochum 1
58. forBET Włókniarz Częstochowa - truly.work Stal Gorzów 1
59. Miedź Legnica - Cracovia Kraków 2


60. 1.FSV Mainz - SC Freiburg 1
62. Southampton FC - Liverpool FC 2
64. TBV Start Lublin - Trefl Sopot 1
66. Holstein Kiel - FC St. Pauli 1
67. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy 1
70. Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 1
71. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt 2
72. Bayer Leverkusen - RB Lipsk 2
73. Hertha Berlin - Fortuna Dusseldorf 1
74. TSV Hannover-Burgdorf - SC Magdeburg 2


75. Real Madryt - SD Eibar 1
76. Robert Parzęczewski - Dmitriy Chudinov 1
77. Wisła Kraków - Piast Gliwice 1
78. Juventus Turyn - AC Milan 1
79. AZS UG Gdańsk - Clearex Chorzów 2
80. Rayo Vallecano - Valencia CF 2
81. Bayern Monachium - Borussia Dortmund 1
82. Manchester City - Brighton & Hove Albion 1
83. Willem II Tilburg - Ajax Amsterdam 2
84. Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1


85. ROW Rybnik - Orzeł Łódź 1
86. THW Kiel - Fuchse Berlin 1
89. FC Barcelona - Atletico Madryt 1
91. Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets 1
92. Dukla Praga - Slavia Praga 2
93. Revivre Axopower Mediolan - Azimut Leo Shoes Modena 2
95. Toronto FC - Chicago Fire 1
97. AC Fiorentina - Frosinone Calcio 1
98. Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa 2
99. UCAM Murcia - Kirolbet Baskonia 2


100. PGE GKS Bełchatów - Znicz Pruszków 1
103. VVV-Venlo - Feyenoord Rotterdam 2
104. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów 1
105. Inter Mediolan - Atalanta Bergamo 1
108. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1
109. FC Augsburg - TSG 1899 Hoffenheim 2
110. FOGO Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 1
112. Vitesse Arnhem - PSV Eindhoven 2
114. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
115. Alurton Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom 1


117. Borussia Monchengladbach - Werder Brema 1
118. Lazio Rzym - US Sassuolo 1
119. Levante UD - SD Huesca 1
122. Herbalife Gran Canaria - Real Madryt 2
123. SSC Napoli - Genoa CFC 1
124. Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz 1
127. Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder 2
128. Fraport Skyliners - Bayern Monachium 2
129. Kioene Padwa - Itas Trentino 2
130. LASK Linz - Red Bull Salzburg 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. FC Porto - FC Midtjylland 1
2. HC PPD Zagrzeb - HC Nexe 1
3. Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1
4. GKS Tychy - Comarch Cracovia 1
5. Cracovia Kraków - Korona Kielce 1
6. FC Barcelona - Olympique Lyon 1
7. SC Paderborn - HSV Hamburg 2
8. AC Milan - Udinese Calcio 1
9. HC Vardar Skopje - HC Mieszków Brześć 1
10. Atletico Madryt - Girona FC 1


11. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2
12. Espanyol Barcelona - Getafe CF 1
13. Imoco Volley Conegliano - Fenerbahce Opet Stambuł 2
14. KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1
15. Wolverhampton Wanderers - Manchester United 2
16. FC Augsburg - RB Lipsk 2
17. Villarreal CF - FC Barcelona 2
18. Cagliari Calcio - Juventus Turyn 2
19. Olympique Lyon - Stade Rennes 1
20. Columbus Blue Jackets - Boston Bruins 1


21. Chelsea Londyn - Dinamo Zagrzeb 1
22. PGE Skra Bełchatów - Cucine Lube Civitanova 1
23. Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz 1
24. Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1
25. Piast Gliwice - Wisła Płock 1
26. TSG 1899 Hoffenheim - Real Madryt 2
27. Lokomotiw Moskwa - FK Rostów 1
28. Bayern Monachium - 1.FC Heidenheim 1
29. Empoli FC - SSC Napoli 2
30. Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok X


31. KS Azoty-Puławy - Orlen Wisła Płock 2
32. Sir Colussi Sicoma Perugia - Zenit Kazań 2
33. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 2
34. Manchester City - Cardiff City 1
35. FC Emmen - Ajax Amsterdam 2
36. Werder Brema - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
37. AS Roma - AC Fiorentina 2
38. Paris Saint-Germain - FC Nantes 1
39. Genoa CFC - Inter Mediolan 2
40. Torino FC - Sampdoria Genua 2


41. Valencia CF - Real Madryt 2
42. Tottenham Hotspur - Crystal Palace 1
43. VakifBank Stambuł - Igor Gorgonzola Novara 1
44. PSV Eindhoven - PEC Zwolle 1
45. US Sassuolo - Chievo Verona 1
46. Sevilla FC - Deportivo Alaves 1
47. Comarch Cracovia - GKS Tychy 1
48. CD Leganes - Real Valladolid 1
49. Feyenoord Rotterdam - sc Heerenveen 1
50. Atalanta Bergamo - Bologna FC 1


51. Real Sociedad - Real Betis 2
52. Washington Capitals - Montreal Canadiens 1
53. Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń 1
54. Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin 1
55. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn 1
56. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye - Afyon Belediyespor 1
57. SSV Jahn Regensburg - VfL Bochum 2
58. forBET Włókniarz Częstochowa - truly.work Stal Gorzów 1
59. Miedź Legnica - Cracovia Kraków 2
60. 1.FSV Mainz - SC Freiburg 1


61. Patryk Surdyn - Sylwester Miller 1
62. Southampton FC - Liverpool FC 2
63. Indiana Pacers - Boston Celtics 1
64. TBV Start Lublin - Trefl Sopot 1
65. Girona FC - Espanyol Barcelona 2
66. Holstein Kiel - FC St. Pauli 2
67. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy 1
68. Stal Mielec - Raków Częstochowa 2
69. Parma FC - Torino FC 1
70. Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec 1


71. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt 2
72. Bayer Leverkusen - RB Lipsk 2
73. Hertha Berlin - Fortuna Dusseldorf 1
74. TSV Hannover-Burgdorf - SC Magdeburg 2
75. Real Madryt - SD Eibar 1
76. Robert Parzęczewski - Dmitriy Chudinov 1
77. Wisła Kraków - Piast Gliwice 1
78. Juventus Turyn - AC Milan 2
79. AZS UG Gdańsk - Clearex Chorzów 2
80. Rayo Vallecano - Valencia CF 2


81. Bayern Monachium - Borussia Dortmund 1
82. Manchester City - Brighton & Hove Albion 1
83. Willem II Tilburg - Ajax Amsterdam 2
84. Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
85. ROW Rybnik - Orzeł Łódź 1
86. THW Kiel - Fuchse Berlin 1
87. Sampdoria Genua - AS Roma 1
88. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 2
89. FC Barcelona - Atletico Madryt 1
90. Turk Telekom - Pinar Karsiyaka 2


91. Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets 1
92. Dukla Praga - Slavia Praga 2
93. Revivre Axopower Mediolan - Azimut Leo Shoes Modena 2
94. Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 1
95. Toronto FC - Chicago Fire 1
96. Deportivo Alaves - CD Leganes 1
97. AC Fiorentina - Frosinone Calcio 1
98. Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa 2
99. UCAM Murcia - Kirolbet Baskonia 1
100. PGE GKS Bełchatów - Znicz Pruszków 1


101. Dynamo Drezno - 1.FC Union Berlin 2
102. Getafe CF - Athletic Bilbao 2
103. VVV-Venlo - Feyenoord Rotterdam 2
104. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów 1
105. Inter Mediolan - Atalanta Bergamo 1
106. Udinese Calcio - Empoli FC 1
107. Everton FC - Arsenal Londyn 2
108. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1
109. FC Augsburg - TSG 1899 Hoffenheim 2
110. FOGO Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 1


111. Real Valladolid - Sevilla FC 2
112. Vitesse Arnhem - PSV Eindhoven 2
113. Watford FC - Wolverhampton Wanderers 2
114. Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1
115. Alurton Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom 2
116. Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy 1
117. Borussia Monchengladbach - Werder Brema 1
118. Lazio Rzym - US Sassuolo 1
119. Levante UD - SD Huesca 1
120. Celta Vigo - Real Sociedad 1


121. Speed Car Motor Lublin - MrGarden GKM Grudziądz 1
122. Herbalife Gran Canaria - Real Madryt 2
123. SSC Napoli - Genoa CFC 1
124. Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz 1
125. Real Betis - Villarreal CF 1
126. FC Cincinnati - Sporting Kansas City 2
127. Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder 2
128. Fraport Skyliners - Bayern Monachium 2
129. Kioene Padwa - Itas Trentino 1
130. LASK Linz - Red Bull Salzburg 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019 - 10 Kolejka :

 


1. DPD Legionovia Legionowo - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała  3:1
2. GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ  3:2  po dogrywce
3. SSV Jahn Regensburg - SpVgg Greuther Furth  0:2
4. #Volley Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów  1:3
5. Eczacibasi VitrA Stambuł - Imoco Volley Conegliano  1:3
6. Zenit Kazań - Trefl Gdańsk  2:3
7. GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel  1:3
8. Anwil Włocławek - Legia Warszawa  89:75
9. Fenerbahce Opet Stambuł - Savino Del Bene Scandicci  3:2
10. Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom  3:1
11. Philadelphia Flyers - Montreal Canadiens  1:3
12. VakifBank Stambuł - Dinamo Moskwa  3:0
13. Zenit Sankt Petersburg - PGE Skra Bełchatów  3:1
14. BBTS Bielsko-Biała - MKS Ślepsk Suwałki  0:3
15. Rhein-Neckar Lowen - HBC Nantes  34:32
16. Comarch Cracovia - Tauron KH GKS Katowice  2:3
17. Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn  29:16
18. Sir Colussi Sicoma Perugia - Chaumont VB  3:0
19. ONICO Warszawa - Chemik Bydgoszcz  3:0
20. Niemcy - Serbia  1:1
21. Real Madryt - AX Armani Exchange Olimpia Mediolan  92:89
22. Kazachstan - Szkocja  3:0
23. Polska U-20 - Japonia U-20  4:1
24. Niemcy U-21 - Francja U-21  2:2
25. TVB 1898 Stuttgart - THW Kiel  27:30
26. Cucine Lube Civitanova - Dinamo Moskwa  3:0
27. Igor Gorgonzola Novara - Allianz MTV Stuttgart  3:2
28. Austria - Polska  0:1
29. Holandia - Białoruś  4:0
30. Belgia - Rosja  3:1
31. Macedonia - Łotwa  3:1
32. Izrael - Słowenia  1:1
33. Słowacja - Węgry  2:0
34. Chorwacja - Azerbejdżan  2:1
35. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Planicy - Markus Eisenbichler
36. Polska - Islandia  21:19
37. Anglia - Czechy  5:0
38. Portugalia - Ukraina  0:0
39. Mołdawia - Francja  1:4
40. Bułgaria - Czarnogóra  1:1
41. Toronto Raptors - Oklahoma City Thunder  109:116
42. Anaheim Ducks - San Jose Sharks  4:3  po dogrywce
43. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Planicy - Polska
44. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye - Pinar Karsiyaka  64:87
45. Polpharma Starogard Gdański - King Szczecin  84:99
46. Galatasaray Odeabank Stambuł - Besiktas Sompo Japan Stambuł  93:87
47. Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie  0:3
48. Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa  1:1
49. Gruzja - Szwajcaria  0:2
50. Polska - Szwajcaria  25:28
51. Tauron KH GKS Katowice - Comarch Cracovia  5:3
52. Banvit BK - Istanbul BBSK  95:63
53. Motor Zaporoże - PGE VIVE Kielce  33:33
54. Trefl Gdańsk - MKS Będzin  2:3
55. Szwecja - Rumunia  2:1
56. Gibraltar - Irlandia  0:1
57. Wisła CanPack Kraków - CCC Polkowice  70:77
58. Polska - Słowacja  29:23
59. HC PPD Zagrzeb - HC Vardar Skopje  18:27
60. Krzysztof Włodarczyk - Alexandru Jur  wygrana Krzysztof Włodarczyk
61. Hiszpania - Norwegia  2:1
62. Włochy - Finlandia  2:0
63. Liechtenstein - Grecja  0:2
64. Charlotte Hornets - Boston Celtics  124:117
65. Lawrence Okolie - Wadi Camacho  wygrana Lawrence Okolie
66. Philadelphia Union - Columbus Crew  3:0
67. Stephen Thompson - Anthony Pettis  wygrana Anthony Pettis
68. Malta - Wyspy Owcze  2:1
69. Vancouver Canucks - Calgary Flames  1:3
70. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Planicy - Ryoyu Kobayashi
71. Fenerbahce Beko Stambuł - Tofas SK  89:56
72. TBV Start Lublin - Arka Gdynia  71:80
73. TSV GWD Minden - SC Magdeburg  25:27
74. Północ - Południe  42:48
75. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów  3:1
76. Walia - Słowacja  1:0
77. Orlen Wisła Płock - MOL-Pick Szeged  20:22
78. Polska - Argentyna  26:23
79. VfL Gummersbach - Bergischer HC  22:29
80. New York Knicks - Los Angeles Clippers  113:124
81. Izrael - Austria  4:2
82. Sporting Lizbona - Telekom Veszprem HC  28:30
83. Real Madryt - FC Barcelona  76:82
84. Polska - Łotwa  2:0
85. Holandia - Niemcy  2:3
86. Cypr - Belgia  0:2
87. Gaziantep Basketbol - Anadolu Efes Stambuł  65:66
88. Kazachstan - Rosja  0:4
89. Słowenia - Macedonia  1:1
90. Węgry - Chorwacja  2:1

 

 

Tabela :

 

 

1.tyrla - 265 pkt

(49-24;56-19;44-35;63-28;62-45;65-40;80-32;57-34;67-42;49-28)

2.lukas_ k - 165 pkt
(51-32;57-28;46-47;69-37;59-60;61-63;84-46;60-48;78-55;53-37)
3.bartek2lp2 - 157 pkt

(44-23;54-31;42-51;67-39;59-60;64-60;85-45;62-46;75-58;54-36)

4.aro - 122 pkt

(29-13;27-17;27-22;39-22;41-26;42-36;52-18;34-26;34-35;36-24)

5.PLQba - 38 pkt

(49-34;28-22;34-27;NT;NT;36-26;NT;NT;NT;NT)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 13
Obowiązuje na dni: 8-14.04.2019

 

1. Turk Telekom - Arel Universitesi Buyukcekmece (Sportklub 17:00 ŚR) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
2. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek (Polsat Sport Extra 17:30 ŚR) - koszykówka mężczyzn, liga polska
3. Polska - Niemcy (TVP Sport 17:35 ŚR) - piłka ręczna mężczyzn, Eliminacje Mistrzostw Europy
4. Zenit Kazań - Sir Colussi Sicoma Perugia (C+ Sport 2 17:55 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
5. Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk (Polsat Sport 18:00 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski
6. MSV Duisburg - 1.FC Koln (Eleven Sports 1 18:25 ŚR) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
7. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye - Anadolu Efes Stambuł (Sportklub 19:15 ŚR) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
8. Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów (C+ Sport 20:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
9. Igor Gorgonzola Novara - VakifBank Stambuł (C+ Sport 2 20:25 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
10. Manchester United - FC Barcelona (TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport Premium 1 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
11. Ajax Amsterdam - Juventus Turyn (Polsat Sport Premium 2 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
12. Galatasaray Stambuł - Tofas SK (Sportklub 21:30 ŚR) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
13. Istanbul BBSK - Besiktas Sompo Japan Stambuł (Sportklub 18:00 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
14. GKS Tychy - Comarch Cracovia (TVP Sport 18:00 CZW) - hokej na lodzie, liga polska
15. Arsenal Londyn - SSC Napoli (Polsat Sport Premium 1 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
16. Slavia Praga - Chelsea Londyn (Polsat Sport Premium 2 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
17. Benfica Lizbona - Eintracht Frankfurt (Polsat Sport Premium 3 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
18. Villarreal CF - Valencia CF (Polsat Sport Premium 4 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
19. truly.work Stal Gorzów - Speed Car Motor Lublin (Eleven Sports 1 17:30 PT) - żużel, liga polska
20. Afyon Belediyespor - Fenerbahce Beko Stambuł (Sportklub 18:00 PT) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
21. 1.FC Union Berlin - SSV Jahn Regensburg (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
22. MR GARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa (Eleven Sports 1 20:15 PT) - żużel, liga polska
23. 1.FC Nurnberg - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
24. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice (Polsat Sport 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, mecz o 7. miejsce
25. GKS Jastrzębie - Stal Mielec (Polsat Sport News 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
26. Leicester City - Newcastle United (C+ Sport 20:55 PT) - piłka nożna, liga angielska
27. Vasyl Lomachenko - Anthony Crolla (Polsat Sport 3:00 SOB) - boks, walka o pas mistrzowski federacji WBA w Los Angeles
28. Galatasaray Stambuł - Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye (Sportklub 12:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
29. Trefl Sopot - Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
30. Espanyol Barcelona - Deportivo Alaves (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
31. SC Paderborn - MSV Duisburg (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
32. Tottenham Hotspur - Huddersfield Town (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
33. Niemcy - Polska (TVP Sport 13:30 SOB) - piłka ręczna mężczyzn, Eliminacje Mistrzostw Europy
34. Pinar Karsiyaka - Arel Universitesi Buyukcekmece (Sportklub 14:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
35. SPAL 2013 - Juventus Turyn (Eleven Sports 2 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
36. RB Lipsk - VfL Wolfsburg (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
37. Hannover 96 - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 3 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
38. VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
39. Southampton FC - Wolverhampton Wanderers (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
40. SD Huesca - FC Barcelona (Eleven Sports 1 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
41. Tofas SK - Gaziantep Basketbol (Sportklub 16:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
42. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police (Polsat Sport 17:30 SOB) - siatkówka kobiet, liga polska
43. GKS Tychy - ŁKS Łódź (Polsat Sport Extra 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
44. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (C+ 17:50 SOB) - piłka nożna, liga polska
45. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (C+ Family 17:50 SOB) - piłka nożna, liga polska
46. Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk (C+ Now 17:50 SOB) - piłka nożna, liga polska
47. Piast Gliwice - Korona Kielce (nSport+ 17:50 SOB) - piłka nożna, liga polska
48. AS Roma - Udinese Calcio (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
49. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków (C+ Sport 18:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
50. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze (C+ Sport 18:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
51. Arka Gdynia - Miedź Legnica (C+ Sport 18:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
52. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock (C+ Sport 18:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
53. Tecnyconta Saragossa - FC Barcelona (Sportklub 18:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
54. Manchester United - West Ham United (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
55. Borussia Dortmund - 1.FSV Mainz (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
56. Atletico Madryt - Celta Vigo (Eleven Sports 3 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
57. Ajax Amsterdam - Excelsior Rotterdam (Polsat Sport News 18:30 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
58. Metz Handball - CSM Bukareszt (nSport+ 19:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzyń
59. Unia Tarnów - Arged Malesa TŻ Ostrovia (Eleven Sports 2 20:00 SOB) - żużel, 1.liga polska
60. AC Milan - Lazio Rzym (Eleven Sports 1 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
61. Sevilla FC - Real Betis (C+ Sport 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
62. Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo (Polsat Sport News 20:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
63. Comarch Cracovia - GKS Tychy (TVP Sport 20:50 SOB) - hokej na lodzie, liga polska
64. Jaime Munguia - Dennis Hogan (Polsat Sport Extra 2:00 ND) - boks, walka o pas WBO World w Monterrey
65. Chicago Fire - Vancouver Whitecaps (Polsat Sport News 2:30 ND) - piłka nożna, MLS
66. Max Holloway - Dustin Poirier (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC 236
67. Formuła 1 - Grand Prix Chin* (Eleven Sports 1 8:05 ND)
68. Real Valladolid - Getafe CF (C+ Sport 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
69. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Bahcesehir Koleji (Sportklub 12:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
70. PSV Eindhoven - De Graafschap (Polsat Sport News 12:10 ND) - piłka nożna, liga holenderska
71. Torino FC - Cagliari Calcio (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
72. Arka Gdynia - King Szczecin (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
73. Wigan Athletic - Norwich City (Eleven Sports 2 12:55 ND) - piłka nożna, 2.liga angielska
74. Widzew Łódź - Pogoń Siedlce (TVP 3 13:05 ND) - piłka nożna, 2.liga polska
75. TSG 1899 Hoffenheim - Hertha Berlin (C+ Sport 2 13:20 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
76. FC St. Pauli - Arminia Bielefeld (Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
77. Athletic Bilbao - Rayo Vallecano (Eleven Sports 3 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
78. Darussafaka Tekfen - Banvit BK (Sportklub 14:15 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
79. Car Gwarant Start Gniezno - ROW Rybnik (Polsat Sport 14:45 ND) - żużel, 1.liga polska
80. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów (Polsat Sport Extra 14:45 ND) - siatkówka kobiet, liga polska
81. Sampdoria Genua - Genoa CFC (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
82. Crystal Palace - Manchester City (C+ Sport 15:00 ND) - piłka nożna, liga angielska
83. Fortuna Dusseldorf - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
84. Get Well Toruń - FOGO Unia Leszno (nSport+ 15:30 ND) - żużel, liga polska
85. Real Sociedad - SD Eibar (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
86. Red Bull Salzburg - Sturm Graz (Sportklub 17:00 ND) - piłka nożna, liga austriacka
87. Liverpool FC - Chelsea Londyn (C+ Sport 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
88. IBB Polonia Londyn - Sheffield Hallam (Polsat Sport Extra 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga angielska
89. Chievo Verona - SSC Napoli (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
90. Eintracht Frankfurt - FC Augsburg (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
91. Girona FC - Villarreal CF (C+ Sport 2 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
92. Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra (nSport+ 18:30 ND) - żużel, liga polska
93. Frosinone Calcio - Inter Mediolan (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
94. Valencia CF - Levante UD (C+ Sport 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
95. Slavia Praga - Sparta Praga (Polsat Sport Extra 23:00 ND) - piłka nożna, liga czeska
96. Los Angeles Galaxy - Philadelphia Union (Polsat Sport 4:30 PN) - piłka nożna, MLS

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Turk Telekom - Arel Universitesi Buyukcekmece 1
2. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 1
3. Polska - Niemcy 2
4. Zenit Kazań - Sir Colussi Sicoma Perugia 1
5. Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 1
6. MSV Duisburg - 1.FC Koln 2
7. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye - Anadolu Efes Stambuł 2
8. Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów 1
9. Igor Gorgonzola Novara - VakifBank Stambuł 1
10. Manchester United - FC Barcelona X


11. Ajax Amsterdam - Juventus Turyn 1
12. Galatasaray Stambuł - Tofas SK 1
13. Istanbul BBSK - Besiktas Sompo Japan Stambuł 2
14. GKS Tychy - Comarch Cracovia 2
15. Arsenal Londyn - SSC Napoli 2
16. Slavia Praga - Chelsea Londyn 2
17. Benfica Lizbona - Eintracht Frankfurt 2
18. Villarreal CF - Valencia CF 2
19. truly.work Stal Gorzów - Speed Car Motor Lublin 1
20. Afyon Belediyespor - Fenerbahce Beko Stambuł 2


21. 1.FC Union Berlin - SSV Jahn Regensburg 1
22. MR GARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa 1
23. 1.FC Nurnberg - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
24. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 1
25. GKS Jastrzębie - Stal Mielec 2
26. Leicester City - Newcastle United 1
27. Vasyl Lomachenko - Anthony Crolla 1
28. Galatasaray Stambuł - Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye 1
29. Trefl Sopot - Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
30. Espanyol Barcelona - Deportivo Alaves 2


31. SC Paderborn - MSV Duisburg 2
32. Tottenham Hotspur - Huddersfield Town 1
33. Niemcy - Polska 1
34. Pinar Karsiyaka - Arel Universitesi Buyukcekmece 1
35. SPAL 2013 - Juventus Turyn 2
36. RB Lipsk - VfL Wolfsburg 1
37. Hannover 96 - Borussia Monchengladbach 2
38. VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen 2
39. Southampton FC - Wolverhampton Wanderers 1
40. SD Huesca - FC Barcelona 2


41. Tofas SK - Gaziantep Basketbol 2
42. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 2
43. GKS Tychy - ŁKS Łódź 2
44. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
45. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1
46. Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 2
47. Piast Gliwice - Korona Kielce 1
48. AS Roma - Udinese Calcio 1
49. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2
50. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze X


51. Arka Gdynia - Miedź Legnica 1
52. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 2
53. Tecnyconta Saragossa - FC Barcelona 2
54. Manchester United - West Ham United 1
55. Borussia Dortmund - 1.FSV Mainz 1
56. Atletico Madryt - Celta Vigo 1
57. Ajax Amsterdam - Excelsior Rotterdam 1
58. Metz Handball - CSM Bukareszt 2
59. Unia Tarnów - Arged Malesa TŻ Ostrovia 1
60. AC Milan - Lazio Rzym 1


61. Sevilla FC - Real Betis 1
62. Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo 1
63. Comarch Cracovia - GKS Tychy 1
64. Jaime Munguia - Dennis Hogan 1
65. Chicago Fire - Vancouver Whitecaps 1
66. Max Holloway - Dustin Poirier 1
67. Formuła 1 - Grand Prix Chin - L. Hamilton
68. Real Valladolid - Getafe CF 2
69. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Bahcesehir Koleji 1
70. PSV Eindhoven - De Graafschap 1


71. Torino FC - Cagliari Calcio 1
72. Arka Gdynia - King Szczecin 1
73. Wigan Athletic - Norwich City 2
74. Widzew Łódź - Pogoń Siedlce 1
75. TSG 1899 Hoffenheim - Hertha Berlin 1
76. FC St. Pauli - Arminia Bielefeld 1
77. Athletic Bilbao - Rayo Vallecano 1
78. Darussafaka Tekfen - Banvit BK 2
79. Car Gwarant Start Gniezno - ROW Rybnik 2
80. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 1


81. Sampdoria Genua - Genoa CFC 1
82. Crystal Palace - Manchester City 2
83. Fortuna Dusseldorf - Bayern Monachium 2
84. Get Well Toruń - FOGO Unia Leszno 2
85. Real Sociedad - SD Eibar 1
86. Red Bull Salzburg - Sturm Graz 1
87. Liverpool FC - Chelsea Londyn 1
88. IBB Polonia Londyn - Sheffield Hallam 1
89. Chievo Verona - SSC Napoli 2
90. Eintracht Frankfurt - FC Augsburg 1


91. Girona FC - Villarreal CF 2
92. Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra 2
93. Frosinone Calcio - Inter Mediolan 2
94. Valencia CF - Levante UD 1
95. Slavia Praga - Sparta Praga 1
96. Los Angeles Galaxy - Philadelphia Union 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 13
Obowiązuje na dni: 8-14.04.2019

 

1. Turk Telekom - Arel Universitesi Buyukcekmece 1
2. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 1
3. Polska - Niemcy 2
4. Zenit Kazań - Sir Colussi Sicoma Perugia 2
6. MSV Duisburg - 1.FC Koln 2
7. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye - Anadolu Efes Stambuł 2
8. Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów 1
10. Manchester United - FC Barcelona 1
11. Ajax Amsterdam - Juventus Turyn 2
12. Galatasaray Stambuł - Tofas SK 1


14. GKS Tychy - Comarch Cracovia 1
15. Arsenal Londyn - SSC Napoli 1
16. Slavia Praga - Chelsea Londyn 2
17. Benfica Lizbona - Eintracht Frankfurt 1
18. Villarreal CF - Valencia CF X
19. truly.work Stal Gorzów - Speed Car Motor Lublin 1
20. Afyon Belediyespor - Fenerbahce Beko Stambuł 2
21. 1.FC Union Berlin - SSV Jahn Regensburg 1
22. MR GARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa 1
24. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 1


25. GKS Jastrzębie - Stal Mielec 2
26. Leicester City - Newcastle United 1
27. Vasyl Lomachenko - Anthony Crolla 1
28. Galatasaray Stambuł - Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye 1
29. Trefl Sopot - Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
30. Espanyol Barcelona - Deportivo Alaves 1
31. SC Paderborn - MSV Duisburg 1
32. Tottenham Hotspur - Huddersfield Town 1
33. Niemcy - Polska 1
34. Pinar Karsiyaka - Arel Universitesi Buyukcekmece 1


35. SPAL 2013 - Juventus Turyn 2
36. RB Lipsk - VfL Wolfsburg 1
37. Hannover 96 - Borussia Monchengladbach 2
38. VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen 2
40. SD Huesca - FC Barcelona 2
42. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 1
44. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
45. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1
47. Piast Gliwice - Korona Kielce 1
48. AS Roma - Udinese Calcio 1


49. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2
50. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1
51. Arka Gdynia - Miedź Legnica 1
53. Tecnyconta Saragossa - FC Barcelona 2
54. Manchester United - West Ham United 1
55. Borussia Dortmund - 1.FSV Mainz 1
56. Atletico Madryt - Celta Vigo 1
57. Ajax Amsterdam - Excelsior Rotterdam 1
58. Metz Handball - CSM Bukareszt 1
59. Unia Tarnów - Arged Malesa TŻ Ostrovia 1


60. AC Milan - Lazio Rzym 1
61. Sevilla FC - Real Betis 1
62. Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo 1
65. Chicago Fire - Vancouver Whitecaps 1
66. Max Holloway - Dustin Poirier 1
70. PSV Eindhoven - De Graafschap 1
71. Torino FC - Cagliari Calcio 1
72. Arka Gdynia - King Szczecin 1
73. Wigan Athletic - Norwich City 2
74. Widzew Łódź - Pogoń Siedlce 1


75. TSG 1899 Hoffenheim - Hertha Berlin 1
77. Athletic Bilbao - Rayo Vallecano 1
80. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 1
82. Crystal Palace - Manchester City 2
83. Fortuna Dusseldorf - Bayern Monachium 2
84. Get Well Toruń - FOGO Unia Leszno 2
86. Red Bull Salzburg - Sturm Graz 1
87. Liverpool FC - Chelsea Londyn 1
89. Chievo Verona - SSC Napoli 2
90. Eintracht Frankfurt - FC Augsburg 1


92. Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra 1
93. Frosinone Calcio - Inter Mediolan 2
94. Valencia CF - Levante UD 1
95. Slavia Praga - Sparta Praga 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Turk Telekom - Arel Universitesi Buyukcekmece 1
2. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 1
3. Polska - Niemcy 1
4. Zenit Kazań - Sir Colussi Sicoma Perugia 1
5. Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 2
6. MSV Duisburg - 1.FC Koln 2
7. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye - Anadolu Efes Stambuł 2
8. Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów 2
9. Igor Gorgonzola Novara - VakifBank Stambuł 1
10. Manchester United - FC Barcelona X


11. Ajax Amsterdam - Juventus Turyn 2
12. Galatasaray Stambuł - Tofas SK 1
13. Istanbul BBSK - Besiktas Sompo Japan Stambuł 2
14. GKS Tychy - Comarch Cracovia 2
15. Arsenal Londyn - SSC Napoli 2
16. Slavia Praga - Chelsea Londyn 2
17. Benfica Lizbona - Eintracht Frankfurt 2
18. Villarreal CF - Valencia CF 2
19. truly.work Stal Gorzów - Speed Car Motor Lublin 1
20. Afyon Belediyespor - Fenerbahce Beko Stambuł 2


21. 1.FC Union Berlin - SSV Jahn Regensburg 1
22. MR GARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa 1
23. 1.FC Nurnberg - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
24. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 1
25. GKS Jastrzębie - Stal Mielec 2
26. Leicester City - Newcastle United 1
27. Vasyl Lomachenko - Anthony Crolla 1
28. Galatasaray Stambuł - Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye 1
29. Trefl Sopot - Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
30. Espanyol Barcelona - Deportivo Alaves 2


31. SC Paderborn - MSV Duisburg 2
32. Tottenham Hotspur - Huddersfield Town 1
33. Niemcy - Polska 2
34. Pinar Karsiyaka - Arel Universitesi Buyukcekmece 1
35. SPAL 2013 - Juventus Turyn 2
36. RB Lipsk - VfL Wolfsburg 1
37. Hannover 96 - Borussia Monchengladbach 2
38. VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen 2
39. Southampton FC - Wolverhampton Wanderers 1
40. SD Huesca - FC Barcelona 2


41. Tofas SK - Gaziantep Basketbol 2
42. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 2
43. GKS Tychy - ŁKS Łódź 2
44. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1
45. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1
46. Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 2
47. Piast Gliwice - Korona Kielce 1
48. AS Roma - Udinese Calcio 1
49. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2
50. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze X


51. Arka Gdynia - Miedź Legnica 1
52. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 2
53. Tecnyconta Saragossa - FC Barcelona 2
54. Manchester United - West Ham United 1
55. Borussia Dortmund - 1.FSV Mainz 1
56. Atletico Madryt - Celta Vigo 1
57. Ajax Amsterdam - Excelsior Rotterdam 1
58. Metz Handball - CSM Bukareszt 2
59. Unia Tarnów - Arged Malesa TŻ Ostrovia 1
60. AC Milan - Lazio Rzym 1


61. Sevilla FC - Real Betis 1
62. Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo 1
63. Comarch Cracovia - GKS Tychy 1
64. Jaime Munguia - Dennis Hogan 1
65. Chicago Fire - Vancouver Whitecaps 1
66. Max Holloway - Dustin Poirier 1
67. Formuła 1 - Grand Prix Chin - Botttas
68. Real Valladolid - Getafe CF 2
69. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Bahcesehir Koleji 1
70. PSV Eindhoven - De Graafschap 1


71. Torino FC - Cagliari Calcio 1
72. Arka Gdynia - King Szczecin 1
73. Wigan Athletic - Norwich City 2
74. Widzew Łódź - Pogoń Siedlce 1
75. TSG 1899 Hoffenheim - Hertha Berlin 1
76. FC St. Pauli - Arminia Bielefeld 1
77. Athletic Bilbao - Rayo Vallecano 1
78. Darussafaka Tekfen - Banvit BK 2
79. Car Gwarant Start Gniezno - ROW Rybnik 2
80. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 1


81. Sampdoria Genua - Genoa CFC 1
82. Crystal Palace - Manchester City 2
83. Fortuna Dusseldorf - Bayern Monachium 2
84. Get Well Toruń - FOGO Unia Leszno 2
85. Real Sociedad - SD Eibar 1
86. Red Bull Salzburg - Sturm Graz 1
87. Liverpool FC - Chelsea Londyn 1
88. IBB Polonia Londyn - Sheffield Hallam 1
89. Chievo Verona - SSC Napoli 2
90. Eintracht Frankfurt - FC Augsburg 1


91. Girona FC - Villarreal CF 2
92. Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra 2
93. Frosinone Calcio - Inter Mediolan 2
94. Valencia CF - Levante UD 1
95. Slavia Praga - Sparta Praga 1
96. Los Angeles Galaxy - Philadelphia Union 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 13
Obowiązuje na dni: 8-14.04.2019

 


8. Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów  1
10. Manchester United - FC Barcelona  2
11. Ajax Amsterdam - Juventus Turyn  2
14. GKS Tychy - Comarch Cracovia  2
15. Arsenal Londyn - SSC Napoli  2
16. Slavia Praga - Chelsea Londyn  2
17. Benfica Lizbona - Eintracht Frankfurt  1
18. Villarreal CF - Valencia CF  1
21. 1.FC Union Berlin - SSV Jahn Regensburg  1
25. GKS Jastrzębie - Stal Mielec  2

 


29. Trefl Sopot - Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski  2
32. Tottenham Hotspur - Huddersfield Town 1
33. Niemcy - Polska  2
35. SPAL 2013 - Juventus Turyn  2
36. RB Lipsk - VfL Wolfsburg  2
39. Southampton FC - Wolverhampton Wanderers  1
40. SD Huesca - FC Barcelona  2
43. GKS Tychy - ŁKS Łódź  2
45. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok  1
46. Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk  1

 


47. Piast Gliwice - Korona Kielce  1
48. AS Roma - Udinese Calcio  1
49. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków  2
50. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze  1
51. Arka Gdynia - Miedź Legnica  1
52. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock  1
54. Manchester United - West Ham United  1
55. Borussia Dortmund - 1.FSV Mainz  1
56. Atletico Madryt - Celta Vigo  1
57. Ajax Amsterdam - Excelsior Rotterdam  1

 


59. Unia Tarnów - Arged Malesa TŻ Ostrovia  2
60. AC Milan - Lazio Rzym  1
61. Sevilla FC - Real Betis  1
62. Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo  1
63. Comarch Cracovia - GKS Tychy  1
65. Chicago Fire - Vancouver Whitecaps  1
68. Real Valladolid - Getafe CF  1
69. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Bahcesehir Koleji  1
70. PSV Eindhoven - De Graafschap  1
72. Arka Gdynia - King Szczecin  1

 


73. Wigan Athletic - Norwich City  2
74. Widzew Łódź - Pogoń Siedlce  1
75. TSG 1899 Hoffenheim - Hertha Berlin  1
79. Car Gwarant Start Gniezno - ROW Rybnik  1
80. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów  1
81. Sampdoria Genua - Genoa CFC  1
82. Crystal Palace - Manchester City  2
83. Fortuna Dusseldorf - Bayern Monachium  2
84. Get Well Toruń - FOGO Unia Leszno  2
85. Real Sociedad - SD Eibar  1

 


86. Red Bull Salzburg - Sturm Graz  1
88. IBB Polonia Londyn - Sheffield Hallam  1
89. Chievo Verona - SSC Napoli  2
90. Eintracht Frankfurt - FC Augsburg  1
91. Girona FC - Villarreal CF  1
92. Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra  1
93. Frosinone Calcio - Inter Mediolan  2
95. Slavia Praga - Sparta Praga  1
96. Los Angeles Galaxy - Philadelphia Union  1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019 - 11 Kolejka :

 


1. Polska U-20 - Niemcy U-20  0:2
2. Armenia - Finlandia  0:2
3. Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Ślepsk Suwałki  3:0
4. Szwajcaria - Dania  3:3
5. Norwegia - Szwecja  3:3
6. Włochy - Liechtenstein  6:0
7. Malta - Hiszpania  0:2
8. Czechy - Brazylia  1:3
9. Irlandia - Gruzja  1:0
10. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów  3:2
11. MMTS Kwidzyn - KS Azoty Puławy  28:26
12. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom  3:2
13. BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź  1:3
14. Stelmet Enea BC Zielona Góra - BC Kalev  100:117
15. SC Magdeburg - SG Flensburg-Handewitt  24:23
16. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź  0:3
17. Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin  0:1
18. ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała  3:0
19. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Energa MKS Kalisz  27:22
20. FC St. Pauli - MSV Duisburg  0:0
21. Łukasz Wierzbicki - Mikolay Vovk  wygrana Łukasz Wierzbicki
22. Kirolbet Baskonia - Anadolu Efes Stambuł  92:102
23. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków  0:1
24. TSG 1899 Hoffenheim - Bayer Leverkusen  4:1
25. Chievo Verona - Cagliari Calcio  0:3
26. Girona FC - Athletic Bilbao  1:2
27. Pittsburgh Penguins - Nashville Predators  1:3
28. Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets  105:115
29. Bahcesehir Koleji - Gaziantep Basketbol  86:92
30. Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza  77:79
31. Getafe CF - CD Leganes  0:2
32. 1.FC Union Berlin - SC Paderborn  1:3
33. Afyon Belediyespor - Banvit BK  90:96
34. Fulham Londyn - Manchester City  0:2
35. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel  0:3
36. Udinese Calcio - Genoa CFC  2:0
37. Mlada Boleslav - Sparta Praga  2:1
38. Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec  0:2
39. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg  2:0
40. SC Freiburg - Bayern Monachium  1:1
41. PGE VIVE Kielce - HC Motor Zaporoże  34:29
42. Tofas SK - Turk Telekom  85:82
43. Manchester United - Watford FC  2:1
44. FC Barcelona - Espanyol Barcelona  2:0
45. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk  0:3
46. Odra Opole - GKS Katowice  0:4  
47. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław  0:2
48. Juventus Turyn - Empoli FC  1:0
49. Chicago Fire - New York Red Bulls  1:0
50. RB Lipsk - Hertha Berlin  5:0
51. West Ham United - Everton FC  0:2
52. Celta Vigo - Villarreal CF  3:2
53. HBC Nantes - Rhein-Neckar Lowen  30:27
54. CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz  61:44
55. Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia  47:43
56. Liam Smith - Sam Eggington  wygrana Liam Smith
57. Korona Kielce - Lech Poznań  0:0
58. Slavia Praga - Slovan Liberec  1:1
59. Sampdoria Genua - AC Milan  1:0
60. Deportivo Alaves - Atletico Madryt  0:4
61. Pomi Casalmaggiore - Igor Gorgonzola Novara  3:1
62. AZ Alkmaar - FC Groningen  1:0
63. Houston Rockets - Sacramento Kings  119:108
64. Tampa Bay Lightning - Washington Capitals  3:6
65. Ryan Garcia - Jose Lopez  wygrana Ryan Garcia
66. Edson Barboza - Justin Gaethje  wygrana Justin Gaethje
67. Alexander Gvozdyk - Doudou Ngumbu  wygrana Alexander Gvozdyk
68. Levante UD - SD Eibar  2:2
69. Parma FC - Atalanta Bergamo  1:3
70. Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia   65:75
71. Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze  26:23
72. Górnik Łęczna - Widzew Łódź  0:0
73. 1.FC Koln - Holstein Kiel  4:0
74. Rayo Vallecano - Real Betis  1:1
75. BC Avtodor Saratov - Stelmet Enea BC Zielona Góra  112:106
76. FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam  3:2
77. Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk  40:49
78. Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie  3:1
79. AS Roma - SSC Napoli  1:4
80. Cardiff City - Chelsea Londyn  1:2
81. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok  0:0
82. Hannover 96 - Schalke 04 Gelsenkirchen  0:1
83. Sevilla FC - Valencia CF  0:1
84. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven  3:1
85. MOL-Pick Szeged - Orlen Wisła Płock  23:16
86. Formuła 1 - Grand Prix Bahrajnu - Lewis Hamilton
87. Liverpool FC - Tottenham Hotspur  2:1
88. Wisła Kraków - Legia Warszawa  4:0
89. Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin  2:3
90. Bologna FC - US Sassuolo  2:1
91. Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart  3:0
92. Real Valladolid - Real Sociedad  1:1
93. SG Flensburg-Handewitt - Mieszków Brześć  30:20
94. Inter Mediolan - Lazio Rzym  0:1
95. Real Madryt - SD Huesca  3:2
96. Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks  103:106
97. Los Angeles Galaxy - Portland Timbers  2:1

 

 

Tabela :

 

 

1.tyrla - 282 pkt

(49-24;56-19;44-35;63-28;62-45;65-40;80-32;57-34;67-42;49-28;49-32)

2.lukas_ k - 174 pkt
(51-32;57-28;46-47;69-37;59-60;61-63;84-46;60-48;78-55;53-37;53-44)
3.bartek2lp2 - 162 pkt

(44-23;54-31;42-51;67-39;59-60;64-60;85-45;62-46;75-58;54-36;51-46)

4.aro - 131 pkt

(29-13;27-17;27-22;39-22;41-26;42-36;52-18;34-26;34-35;36-24;36-27)

5.PLQba - 38 pkt

(49-34;28-22;34-27;NT;NT;36-26;NT;NT;NT;NT;NT)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 14
Obowiązuje na dni: 15-21.04.2019

 

1. PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom (Polsat Sport 17:30 WT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
2. SPR Chrobry Głogów - PGE VIVE Kielce (nSport+ 18:15 WT) - piłka ręczna, liga polska
3. ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport 20:30 WT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
4. Sir Safety Conad Perugia - Azimut Leo Shoes Modena (Polsat Sport Extra 20:30 WT) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
5. FC Barcelona - Manchester United (Polsat Sport Premium 1 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
6. Juventus Turyn - Ajax Amsterdam (Polsat Sport Premium 2 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
7. Start Elbląg - Perła Lublin (TVP Sport 17:20 ŚR) - piłka ręczna kobiet, liga polska
8. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 17:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska
9. KS Azoty-Puławy - KPR Gwardia Opole (nSport+ 18:15 ŚR) - piłka ręczna, liga polska
10. Lazio Rzym - Udinese Calcio (Eleven Sports 1 18:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska
11. Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń (Polsat Sport Extra 19:55 ŚR) - koszykówka mężczyzn, liga polska
13. Manchester City - Tottenham Hotspur (Polsat Sport Premium 1 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
14. FC Porto - Liverpool FC (Polsat Sport Premium 2 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
15. Ślepsk Suwałki - Stal Nysa (Polsat Sport News 17:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
16. Polska - Niemcy (TVP Sport 18:00 CZW) - boks, mecz towarzyski
17. Fuchse Berlin - THW Kiel (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
19. SSC Napoli - Arsenal Londyn (Polsat Sport Premium 1 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
20. Chelsea Londyn - Slavia Praga (Polsat Sport Premium 2 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
21. Eintracht Frankfurt - Benfica Lizbona (Polsat Sport Premium 3 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
22. Valencia CF - Villarreal CF (Polsat Sport Premium 4 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
23. Carolina Hurricanes - Washington Capitals (TVP Sport 1:00 PT) - hokej na lodzie, NHL
24. Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
25. Anadolu Efes Stambuł - FC Barcelona (Polsat Sport News 19:00 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
26. PGE VIVE Kielce - SPR Chrobry Głogów (nSport+ 20:00 PT) - piłka ręczna, liga polska
27. ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport 20:15 PT) - piłka nożna, 1.liga polska
28. Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino (Polsat Sport Extra 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
29. Norwich City - Sheffield Wednesday (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska
30. Deportivo Alaves - Real Valladolid (C+ Sport 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
31. Indiana Pacers - Boston Celtics (C+ Sport 2:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
32. Parma FC - AC Milan (Eleven Sports 1 12:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
33. TBV Start Lublin - Anwil Włocławek (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
34. Energa MKS Kalisz - SPR Stal Mielec (nSport+ 12:45 SOB) - piłka ręczna, liga polska
35. Celta Vigo - Girona FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
36. SpVgg Greuther Furth - 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 3 13:00 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
37. Radomiak Radom - Elana Toruń (TVP 3, TVP Sport 13:05 SOB) - piłka nożna, 2.liga polska
38. Manchester City - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
39. Bologna FC - Sampdoria Genua (Eleven Sports 1 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
40. Lazio Rzym - Chievo Verona (Eleven Sports 4 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
41. Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice (Sportklub 15:00 SOB) - futsal, liga polska
42. Lechia Gdańsk - Piast Gliwice (C+ Sport, TVP Sport 15:30 SOB) - piłka nożna, liga polska
43. Bayern Monachium - Werder Brema (C+ 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
44. 1.FSV Mainz - Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 3 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
45. West Ham United - Leicester City (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
46. SD Eibar - Atletico Madryt (Eleven Sports 2 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
47. Anadolu Efes Stambuł - Tofas SK (Sportklub 17:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
48. Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
49. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
50. KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin (nSport+ 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
51. Juventus Turyn - AC Fiorentina (Eleven Sports 1 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
52. Newcastle United - Southampton FC (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
53. Borussia Monchengladbach - RB Lipsk (Eleven Sports 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
54. Rayo Vallecano - SD Huesca (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
55. Chicago Fire - Colorado Rapids (Polsat Sport News 19:00 SOB) - piłka nożna, MLS 
56. Arel Universitesi Buyukcekmece - Istanbul BBSK (Sportklub 19:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
57. Alistair Overeem - Alexey Oleynik (Polsat Sport 20:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night
58. Dave Allen - Lucas Browne (Polsat Sport Extra 20:00 SOB) - boks, gala w Londynie
59. Legia Warszawa - Cracovia Kraków (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
60. Schalke 04 Gelsenkirchen - TSG 1899 Hoffenheim (C+ Sport 2 20:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
61. Inter Mediolan - AS Roma (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
62. FC Barcelona - Real Sociedad (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
63. Fenerbahce Beko Stambuł - Galatasaray Stambuł (Sportklub 21:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
64. Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar (Polsat Sport News 21:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
65. Terence Crawford - Amir Khan (Polsat Sport 3:00 ND) - boks, walka o pas WBO World w Nowym Jorku
66. Levante UD - Espanyol Barcelona (C+ Sport, nSport+ 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
67. Dynamo Drezno - 1.FC Koln (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
68. Getafe CF - Sevilla FC (C+ Sport 2 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
69. Everton FC - Manchester United (C+ Sport 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
70. FC Groningen - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
71. SK Niederosterreich Sankt Polten - Red Bull Salzburg (Sportklub 14:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka
72. SC Freiburg - Borussia Dortmund (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
73. Real Madryt - Athletic Bilbao (C+ Sport 2 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
74. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye - Darussafaka Tekfen (Sportklub 16:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
75. PSV Eindhoven - ADO Den Haag (Polsat Sport News 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska
76. Cardiff City - Liverpool FC (C+ Sport 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
77. PGG ROW Rybnik - Orzeł Łódź (Eleven Sports 1 17:45 ND) - żużel, 1.liga polska
78. Hertha Berlin - Hannover 96 (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
79. Villarreal CF - CD Leganes (C+ Sport 2 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
80. MoraBanc Andorra - Tecnyconta Saragossa (Sportklub 19:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
81. Real Betis - Valencia CF (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
82. Rhein-Neckar Lowen - SG Flensburg-Handewitt (Sportklub 21:45 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
83. D.C. United - New York City FC (Polsat Sport Extra 22:00 ND) - piłka nożna, MLS

 

 

 

 

 

 

1. PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 1
2. SPR Chrobry Głogów - PGE VIVE Kielce 2
3. ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel 1
4. Sir Safety Conad Perugia - Azimut Leo Shoes Modena 1
5. FC Barcelona - Manchester United 1
6. Juventus Turyn - Ajax Amsterdam 1
7. Start Elbląg - Perła Lublin 1
8. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
9. KS Azoty-Puławy - KPR Gwardia Opole 1
10. Lazio Rzym - Udinese Calcio 1


11. Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 2
13. Manchester City - Tottenham Hotspur 1
14. FC Porto - Liverpool FC 2
15. Ślepsk Suwałki - Stal Nysa 1
16. Polska - Niemcy 1
17. Fuchse Berlin - THW Kiel 2
19. SSC Napoli - Arsenal Londyn 1
20. Chelsea Londyn - Slavia Praga 1


21. Eintracht Frankfurt - Benfica Lizbona 1
22. Valencia CF - Villarreal CF 1
23. Carolina Hurricanes - Washington Capitals 2
24. Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa 2
25. Anadolu Efes Stambuł - FC Barcelona 2
26. PGE VIVE Kielce - SPR Chrobry Głogów 1
27. ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz 1
28. Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino 1
29. Norwich City - Sheffield Wednesday 1
30. Deportivo Alaves - Real Valladolid 1


31. Indiana Pacers - Boston Celtics 1
32. Parma FC - AC Milan 2
33. TBV Start Lublin - Anwil Włocławek 2
34. Energa MKS Kalisz - SPR Stal Mielec 2
35. Celta Vigo - Girona FC 1
36. SpVgg Greuther Furth - 1.FC Union Berlin 2
37. Radomiak Radom - Elana Toruń 1
38. Manchester City - Tottenham Hotspur 1
39. Bologna FC - Sampdoria Genua 2
40. Lazio Rzym - Chievo Verona 1


41. Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice 1
42. Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
43. Bayern Monachium - Werder Brema 1
44. 1.FSV Mainz - Fortuna Dusseldorf 1
45. West Ham United - Leicester City 1
46. SD Eibar - Atletico Madryt 2
47. Anadolu Efes Stambuł - Tofas SK 1
48. Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice 1
49. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1
50. KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin X


51. Juventus Turyn - AC Fiorentina 1
52. Newcastle United - Southampton FC 2
53. Borussia Monchengladbach - RB Lipsk 2
54. Rayo Vallecano - SD Huesca 1
55. Chicago Fire - Colorado Rapids 1
56. Arel Universitesi Buyukcekmece - Istanbul BBSK 1
57. Alistair Overeem - Alexey Oleynik 1
58. Dave Allen - Lucas Browne 1
59. Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1
60. Schalke 04 Gelsenkirchen - TSG 1899 Hoffenheim 1


61. Inter Mediolan - AS Roma 1
62. FC Barcelona - Real Sociedad 1
63. Fenerbahce Beko Stambuł - Galatasaray Stambuł 1
64. Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar 1
65. Terence Crawford - Amir Khan 1
66. Levante UD - Espanyol Barcelona 1
67. Dynamo Drezno - 1.FC Koln 2
68. Getafe CF - Sevilla FC 2
69. Everton FC - Manchester United 2
70. FC Groningen - Ajax Amsterdam 2


71. SK Niederosterreich Sankt Polten - Red Bull Salzburg 2
72. SC Freiburg - Borussia Dortmund 2
73. Real Madryt - Athletic Bilbao 1
74. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye - Darussafaka Tekfen 2
75. PSV Eindhoven - ADO Den Haag 1
76. Cardiff City - Liverpool FC 2
77. PGG ROW Rybnik - Orzeł Łódź 1
78. Hertha Berlin - Hannover 96 1
79. Villarreal CF - CD Leganes 1
80. MoraBanc Andorra - Tecnyconta Saragossa 2


81. Real Betis - Valencia CF 2
82. Rhein-Neckar Lowen - SG Flensburg-Handewitt 1
83. D.C. United - New York City FC 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 14
Obowiązuje na dni: 15-21.04.2019

 

1. PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 1
2. SPR Chrobry Głogów - PGE VIVE Kielce 2
3. ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel 1
4. Sir Safety Conad Perugia - Azimut Leo Shoes Modena 1
5. FC Barcelona - Manchester United 1
6. Juventus Turyn - Ajax Amsterdam 1
7. Start Elbląg - Perła Lublin 2
8. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
9. KS Azoty-Puławy - KPR Gwardia Opole 1
10. Lazio Rzym - Udinese Calcio 1


11. Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 1
13. Manchester City - Tottenham Hotspur 1
14. FC Porto - Liverpool FC 2
15. Ślepsk Suwałki - Stal Nysa 1
16. Polska - Niemcy 1
17. Fuchse Berlin - THW Kiel 2
19. SSC Napoli - Arsenal Londyn 1
20. Chelsea Londyn - Slavia Praga 1

21. Eintracht Frankfurt - Benfica Lizbona 1
22. Valencia CF - Villarreal CF 1


24. Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa 1
26. PGE VIVE Kielce - SPR Chrobry Głogów 1
27. ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz 1
28. Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino 1
29. Norwich City - Sheffield Wednesday 1
30. Deportivo Alaves - Real Valladolid 1
32. Parma FC - AC Milan 2
33. TBV Start Lublin - Anwil Włocławek 2
34. Energa MKS Kalisz - SPR Stal Mielec 1
35. Celta Vigo - Girona FC 1


36. SpVgg Greuther Furth - 1.FC Union Berlin 2
37. Radomiak Radom - Elana Toruń 1
38. Manchester City - Tottenham Hotspur 1
40. Lazio Rzym - Chievo Verona 1
41. Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice 1
42. Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
43. Bayern Monachium - Werder Brema 1
44. 1.FSV Mainz - Fortuna Dusseldorf 1
47. Anadolu Efes Stambuł - Tofas SK 1
48. Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice 1


49. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1
50. KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1
51. Juventus Turyn - AC Fiorentina 1
53. Borussia Monchengladbach - RB Lipsk 2
55. Chicago Fire - Colorado Rapids 1
57. Alistair Overeem - Alexey Oleynik 1
58. Dave Allen - Lucas Browne 2
59. Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1
60. Schalke 04 Gelsenkirchen - TSG 1899 Hoffenheim 2
61. Inter Mediolan - AS Roma 1


62. FC Barcelona - Real Sociedad 1
63. Fenerbahce Beko Stambuł - Galatasaray Stambuł 1
64. Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar 1
65. Terence Crawford - Amir Khan 1
67. Dynamo Drezno - 1.FC Koln 2
68. Getafe CF - Sevilla FC 2
69. Everton FC - Manchester United 2
70. FC Groningen - Ajax Amsterdam 2
71. SK Niederosterreich Sankt Polten - Red Bull Salzburg 2
72. SC Freiburg - Borussia Dortmund 2


73. Real Madryt - Athletic Bilbao 1
75. PSV Eindhoven - ADO Den Haag 1
76. Cardiff City - Liverpool FC 2
77. PGG ROW Rybnik - Orzeł Łódź 1
78. Hertha Berlin - Hannover 96 1
79. Villarreal CF - CD Leganes 1
82. Rhein-Neckar Lowen - SG Flensburg-Handewitt 2
83. D.C. United - New York City FC 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 1
2. SPR Chrobry Głogów - PGE VIVE Kielce 2
3. ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel 1
4. Sir Safety Conad Perugia - Azimut Leo Shoes Modena 1
5. FC Barcelona - Manchester United X
6. Juventus Turyn - Ajax Amsterdam 1
7. Start Elbląg - Perła Lublin 1
8. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1
9. KS Azoty-Puławy - KPR Gwardia Opole 1
10. Lazio Rzym - Udinese Calcio 1


11. Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 2
13. Manchester City - Tottenham Hotspur 1
14. FC Porto - Liverpool FC 2
15. Ślepsk Suwałki - Stal Nysa 1
16. Polska - Niemcy 1
17. Fuchse Berlin - THW Kiel 2
19. SSC Napoli - Arsenal Londyn 1
20. Chelsea Londyn - Slavia Praga 1


21. Eintracht Frankfurt - Benfica Lizbona 1
22. Valencia CF - Villarreal CF 1
23. Carolina Hurricanes - Washington Capitals 2
24. Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa 2
25. Anadolu Efes Stambuł - FC Barcelona 2
26. PGE VIVE Kielce - SPR Chrobry Głogów 1
27. ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz 1
28. Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino 1
29. Norwich City - Sheffield Wednesday 1
30. Deportivo Alaves - Real Valladolid 1


31. Indiana Pacers - Boston Celtics 1
32. Parma FC - AC Milan 2
33. TBV Start Lublin - Anwil Włocławek 2
34. Energa MKS Kalisz - SPR Stal Mielec 2
35. Celta Vigo - Girona FC 1
36. SpVgg Greuther Furth - 1.FC Union Berlin 2
37. Radomiak Radom - Elana Toruń 1
38. Manchester City - Tottenham Hotspur 1
39. Bologna FC - Sampdoria Genua 2
40. Lazio Rzym - Chievo Verona 1


41. Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice 1
42. Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1
43. Bayern Monachium - Werder Brema 1
44. 1.FSV Mainz - Fortuna Dusseldorf 1
45. West Ham United - Leicester City 1
46. SD Eibar - Atletico Madryt 2
47. Anadolu Efes Stambuł - Tofas SK 1
48. Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice 1
49. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1
50. KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin X


51. Juventus Turyn - AC Fiorentina 1
52. Newcastle United - Southampton FC 2
53. Borussia Monchengladbach - RB Lipsk 2
54. Rayo Vallecano - SD Huesca 1
55. Chicago Fire - Colorado Rapids 1
56. Arel Universitesi Buyukcekmece - Istanbul BBSK 1
57. Alistair Overeem - Alexey Oleynik 1
58. Dave Allen - Lucas Browne 1
59. Legia Warszawa - Cracovia Kraków X
60. Schalke 04 Gelsenkirchen - TSG 1899 Hoffenheim 1


61. Inter Mediolan - AS Roma 1
62. FC Barcelona - Real Sociedad 1
63. Fenerbahce Beko Stambuł - Galatasaray Stambuł 1
64. Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar 1
65. Terence Crawford - Amir Khan 1
66. Levante UD - Espanyol Barcelona 1
67. Dynamo Drezno - 1.FC Koln 2
68. Getafe CF - Sevilla FC 2
69. Everton FC - Manchester United 2
70. FC Groningen - Ajax Amsterdam 2


71. SK Niederosterreich Sankt Polten - Red Bull Salzburg 2
72. SC Freiburg - Borussia Dortmund 2
73. Real Madryt - Athletic Bilbao 1
74. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye - Darussafaka Tekfen 2
75. PSV Eindhoven - ADO Den Haag 1
76. Cardiff City - Liverpool FC 2
77. PGG ROW Rybnik - Orzeł Łódź 1
78. Hertha Berlin - Hannover 96 1
79. Villarreal CF - CD Leganes 1
80. MoraBanc Andorra - Tecnyconta Saragossa 2


81. Real Betis - Valencia CF 2
82. Rhein-Neckar Lowen - SG Flensburg-Handewitt 1
83. D.C. United - New York City FC 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019 
Zestaw par na tydzień: 14
Obowiązuje na dni: 15-21.04.2019

 

 

4. Sir Safety Conad Perugia - Azimut Leo Shoes Modena  1
5. FC Barcelona - Manchester United  1
6. Juventus Turyn - Ajax Amsterdam  1
8. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  2
9. KS Azoty-Puławy - KPR Gwardia Opole  1
10. Lazio Rzym - Udinese Calcio  1
11. Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń  1
13. Manchester City - Tottenham Hotspur  1
14. FC Porto - Liverpool FC  2
15. Ślepsk Suwałki - Stal Nysa  1

 


19. SSC Napoli - Arsenal Londyn  1
20. Chelsea Londyn - Slavia Praga  1
21. Eintracht Frankfurt - Benfica Lizbona  1
22. Valencia CF - Villarreal CF  1
26. PGE VIVE Kielce - SPR Chrobry Głogów  1
27. ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz  1
28. Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino  1
29. Norwich City - Sheffield Wednesday  1
31. Indiana Pacers - Boston Celtics  1
32. Parma FC - AC Milan  2

 


34. Energa MKS Kalisz - SPR Stal Mielec  1
37. Radomiak Radom - Elana Toruń  1
38. Manchester City - Tottenham Hotspur  1
40. Lazio Rzym - Chievo Verona  1
42. Lechia Gdańsk - Piast Gliwice  1
43. Bayern Monachium - Werder Brema  1
46. SD Eibar - Atletico Madryt  2
48. Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice  1
49. Jagiellonia Białystok - Lech Poznań  2
50. KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin  1

 


51. Juventus Turyn - AC Fiorentina  1
55. Chicago Fire - Colorado Rapids  1
62. FC Barcelona - Real Sociedad  1
64. Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar  1
66. Levante UD - Espanyol Barcelona  1
67. Dynamo Drezno - 1.FC Koln  2
68. Getafe CF - Sevilla FC  2
69. Everton FC - Manchester United  2
70. FC Groningen - Ajax Amsterdam  2
71. SK Niederosterreich Sankt Polten - Red Bull Salzburg  2

 


72. SC Freiburg - Borussia Dortmund  2
73. Real Madryt - Athletic Bilbao  1
75. PSV Eindhoven - ADO Den Haag  1
76. Cardiff City - Liverpool FC  2
79. Villarreal CF - CD Leganes  1
80. MoraBanc Andorra - Tecnyconta Saragossa  1
81. Real Betis - Valencia CF  1
82. Rhein-Neckar Lowen - SG Flensburg-Handewitt  1
83. D.C. United - New York City FC  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019 - 12 Kolejka :

 


1. FC Porto - FC Midtjylland  3:0
2. HC PPD Zagrzeb - HC Nexe  28:23
3. Śląsk Wrocław - Miedź Legnica  0:0
4. GKS Tychy - Comarch Cracovia  2:1  po dogrywce
5. Cracovia Kraków - Korona Kielce  2:1
6. FC Barcelona - Olympique Lyon  3:2
7. SC Paderborn - HSV Hamburg  0:2
8. AC Milan - Udinese Calcio  1:1
9. HC Vardar Skopje - HC Mieszków Brześć  25:23
10. Atletico Madryt - Girona FC  2:0
11. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk  0:0
12. Espanyol Barcelona - Getafe CF  1:1
13. Imoco Volley Conegliano - Fenerbahce Opet Stambuł  3:0
14. KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze  1:1
15. Wolverhampton Wanderers - Manchester United  2:1
16. FC Augsburg - RB Lipsk  1:2  po dogrywce
17. Villarreal CF - FC Barcelona  4:4
18. Cagliari Calcio - Juventus Turyn  0:2
19. Olympique Lyon - Stade Rennes  2:3
20. Columbus Blue Jackets - Boston Bruins  2:6
21. Chelsea Londyn - Dinamo Zagrzeb  2:2  po rzutach karnych 4:2
22. PGE Skra Bełchatów - Cucine Lube Civitanova  0:3
23. Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz  0:0
24. Lech Poznań - Pogoń Szczecin  3:2
25. Piast Gliwice - Wisła Płock  1:0
26. TSG 1899 Hoffenheim - Real Madryt  4:2
27. Lokomotiw Moskwa - FK Rostów  2:2
28. Bayern Monachium - 1.FC Heidenheim 5:4
29. Empoli FC - SSC Napoli  2:1
30. Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok  3:0
31. KS Azoty-Puławy - Orlen Wisła Płock  21:24
32. Sir Colussi Sicoma Perugia - Zenit Kazań  2:3
33. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków  4:3
34. Manchester City - Cardiff City  2:0
35. FC Emmen - Ajax Amsterdam  2:5
36. Werder Brema - Schalke 04 Gelsenkirchen  2:0
37. AS Roma - AC Fiorentina  2:2
38. Paris Saint-Germain - FC Nantes  3:0
39. Genoa CFC - Inter Mediolan  0:4
40. Torino FC - Sampdoria Genua  2:1
41. Valencia CF - Real Madryt  2:1
42. Tottenham Hotspur - Crystal Palace  2:0
43. VakifBank Stambuł - Igor Gorgonzola Novara  0:3
44. PSV Eindhoven - PEC Zwolle  4:0
45. US Sassuolo - Chievo Verona  4:0
46. Sevilla FC - Deportivo Alaves  2:0
47. Comarch Cracovia - GKS Tychy  3:1
48. CD Leganes - Real Valladolid  1:0
49. Feyenoord Rotterdam - sc Heerenveen  3:0
50. Atalanta Bergamo - Bologna FC  4:1
51. Real Sociedad - Real Betis  2:1
52. Washington Capitals - Montreal Canadiens  2:1
53. Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń  53:37
54. Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin  0:2
55. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn  3:0
56. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye - Afyon Belediyespor  57:93
57. SSV Jahn Regensburg - VfL Bochum  2:1
58. forBET Włókniarz Częstochowa - truly.work Stal Gorzów  47:43
59. Miedź Legnica - Cracovia Kraków  2:1
60. 1.FSV Mainz - SC Freiburg  5:0
61. Patryk Surdyn - Sylwester Miller wygrana Patryk Surdyn
62. Southampton FC - Liverpool FC  1:3
63. Indiana Pacers - Boston Celtics  97:117
64. TBV Start Lublin - Trefl Sopot  100:75
65. Girona FC - Espanyol Barcelona  1:2
66. Holstein Kiel - FC St. Pauli  2:1
67. Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy  28:24
68. Stal Mielec - Raków Częstochowa  3:1
69. Parma FC - Torino FC  0:0
70. Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec  2:1
71. Schalke 04 Gelsenkirchen - Eintracht Frankfurt  1:2
72. Bayer Leverkusen - RB Lipsk  2:4
73. Hertha Berlin - Fortuna Dusseldorf  1:2
74. TSV Hannover-Burgdorf - SC Magdeburg  29:30
75. Real Madryt - SD Eibar  2:1
76. Robert Parzęczewski - Dmitriy Chudinov  wygrana Robert Parzęczewski
77. Wisła Kraków - Piast Gliwice  2:2
78. Juventus Turyn - AC Milan  2:1
79. AZS UG Gdańsk - Clearex Chorzów  2:4
80. Rayo Vallecano - Valencia CF  2:0
81. Bayern Monachium - Borussia Dortmund  5:0
82. Manchester City - Brighton & Hove Albion  1:0
83. Willem II Tilburg - Ajax Amsterdam  1:4
84. Lechia Gdańsk - Lech Poznań  1:0
85. ROW Rybnik - Orzeł Łódź  mecz przełożony
86. THW Kiel - Fuchse Berlin  24:22
87. Sampdoria Genua - AS Roma  0:1
88. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów  0:3
89. FC Barcelona - Atletico Madryt  2:0
90. Turk Telekom - Pinar Karsiyaka  73:56
91. Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets  128:133
92. Dukla Praga - Slavia Praga  1:5
93. Revivre Axopower Mediolan - Azimut Leo Shoes Modena  1:3
94. Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs  5:5  po rzutach karnych  2:1
95. Toronto FC - Chicago Fire  2:2
96. Deportivo Alaves - CD Leganes  1:1
97. AC Fiorentina - Frosinone Calcio  0:1
98. Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa  85:88
99. UCAM Murcia - Kirolbet Baskonia  75:86
100. PGE GKS Bełchatów - Znicz Pruszków  3:0
101. Dynamo Drezno - 1.FC Union Berlin  0:0
102. Getafe CF - Athletic Bilbao  1:0
103. VVV-Venlo - Feyenoord Rotterdam  0:3
104. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów  40:50
105. Inter Mediolan - Atalanta Bergamo  0:0
106. Udinese Calcio - Empoli FC  3:2
107. Everton FC - Arsenal Londyn  1:0
108. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia  3:3
109. FC Augsburg - TSG 1899 Hoffenheim  0:4
110. FOGO Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław  50:40
111. Real Valladolid - Sevilla FC  0:2
112. Vitesse Arnhem - PSV Eindhoven  3:3
113. Watford FC - Wolverhampton Wanderers  3:2  po dogrywce
114. Górnik Zabrze - Legia Warszawa  1:2
115. Alurton Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom  3:0
116. Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy  2:0
117. Borussia Monchengladbach - Werder Brema  1:1
118. Lazio Rzym - US Sassuolo  2:2
119. Levante UD - SD Huesca  2:2
120. Celta Vigo - Real Sociedad  3:1
121. Speed Car Motor Lublin - MrGarden GKM Grudziądz  49:41
122. Herbalife Gran Canaria - Real Madryt  71:77
123. SSC Napoli - Genoa CFC  1:1
124. Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz  mecz nie będzie liczony
125. Real Betis - Villarreal CF  2:1
126. FC Cincinnati - Sporting Kansas City  1:1
127. Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder  126:132
128. Fraport Skyliners - Bayern Monachium  87:91  po dogrywce
129. Kioene Padwa - Itas Trentino  3:0
130. LASK Linz - Red Bull Salzburg  0:2

 

Tabela :

 

 

1.tyrla - 316 pkt

(49-24;56-19;44-35;63-28;62-45;65-40;80-32;57-34;67-42;49-28;49-32;66-32)

2.lukas_ k - 190 pkt
(51-32;57-28;46-47;69-37;59-60;61-63;84-46;60-48;78-55;53-37;53-44;72-56)
3.bartek2lp2 - 176 pkt

(44-23;54-31;42-51;67-39;59-60;64-60;85-45;62-46;75-58;54-36;51-46;71-57)

4.aro - 133 pkt

(29-13;27-17;27-22;39-22;41-26;42-36;52-18;34-26;34-35;36-24;36-27;36-34)

5.PLQba - 38 pkt

(49-34;28-22;34-27;NT;NT;36-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019 - 13 Kolejka :

 

 

1. Turk Telekom - Arel Universitesi Buyukcekmece  105:86
2. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek  93:91
3. Polska - Niemcy  18:26
4. Zenit Kazań - Sir Colussi Sicoma Perugia  3:1
5. Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk  0:1
6. MSV Duisburg - 1.FC Koln  4:4
7. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye - Anadolu Efes Stambuł  62:99
8. Cucine Lube Civitanova - PGE Skra Bełchatów  3:0
9. Igor Gorgonzola Novara - VakifBank Stambuł  1:3
10. Manchester United - FC Barcelona  0:1
11. Ajax Amsterdam - Juventus Turyn  1:1
12. Galatasaray Stambuł - Tofas SK  76:75
13. Istanbul BBSK - Besiktas Sompo Japan Stambuł  74:82
14. GKS Tychy - Comarch Cracovia  4:2
15. Arsenal Londyn - SSC Napoli  2:0
16. Slavia Praga - Chelsea Londyn  0:1
17. Benfica Lizbona - Eintracht Frankfurt  4:2
18. Villarreal CF - Valencia CF  1:3
19. truly.work Stal Gorzów - Speed Car Motor Lublin  49:41
20. Afyon Belediyespor - Fenerbahce Beko Stambuł  72:96
21. 1.FC Union Berlin - SSV Jahn Regensburg  2:2
22. MR GARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa  47:43
23. 1.FC Nurnberg - Schalke 04 Gelsenkirchen  1:1
24. Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice  mecz nie będzie liczony
25. GKS Jastrzębie - Stal Mielec  1:0
26. Leicester City - Newcastle United  0:1
27. Vasyl Lomachenko - Anthony Crolla  wygrana Vasyl Lomachenko
28. Galatasaray Stambuł - Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye  102:65
29. Trefl Sopot - Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski  93:96
30. Espanyol Barcelona - Deportivo Alaves  2:1
31. SC Paderborn - MSV Duisburg  4:0
32. Tottenham Hotspur - Huddersfield Town  4:0
33. Niemcy - Polska  29:24
34. Pinar Karsiyaka - Arel Universitesi Buyukcekmece  86:81
35. SPAL 2013 - Juventus Turyn  2:1
36. RB Lipsk - VfL Wolfsburg  2:0
37. Hannover 96 - Borussia Monchengladbach  0:1
38. VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen  0:1
39. Southampton FC - Wolverhampton Wanderers  3:1
40. SD Huesca - FC Barcelona  0:0
41. Tofas SK - Gaziantep Basketbol  77:67
42. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police  3:1
43. GKS Tychy - ŁKS Łódź  0:2
44. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin  3:1
45. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok  0:2
46. Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk  4:2
47. Piast Gliwice - Korona Kielce  4:0
48. AS Roma - Udinese Calcio  1:0
49. KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków  3:1
50. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze  0:1
51. Arka Gdynia - Miedź Legnica  1:1
52. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock  1:3
53. Tecnyconta Saragossa - FC Barcelona  86:91
54. Manchester United - West Ham United  2:1
55. Borussia Dortmund - 1.FSV Mainz  2:1
56. Atletico Madryt - Celta Vigo  2:0
57. Ajax Amsterdam - Excelsior Rotterdam  6:2
58. Metz Handball - CSM Bukareszt  23:22
59. Unia Tarnów - Arged Malesa TŻ Ostrovia  43:47
60. AC Milan - Lazio Rzym  1:0
61. Sevilla FC - Real Betis  3:2
62. Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo  2:1
63. Comarch Cracovia - GKS Tychy  1:2
64. Jaime Munguia - Dennis Hogan  wygrana Jaime Munguia
65. Chicago Fire - Vancouver Whitecaps  1:1
66. Max Holloway - Dustin Poirier  wygrana Dustin Poirier
67. Formuła 1 - Grand Prix Chin - Lewis Hamilton
68. Real Valladolid - Getafe CF  2:2
69. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Bahcesehir Koleji  80:78
70. PSV Eindhoven - De Graafschap  2:1
71. Torino FC - Cagliari Calcio  1:1
72. Arka Gdynia - King Szczecin  72:81
73. Wigan Athletic - Norwich City  1:1
74. Widzew Łódź - Pogoń Siedlce  1:1
75. TSG 1899 Hoffenheim - Hertha Berlin  2:0
76. FC St. Pauli - Arminia Bielefeld  1:1
77. Athletic Bilbao - Rayo Vallecano  3:2  
78. Darussafaka Tekfen - Banvit BK  82:89
79. Car Gwarant Start Gniezno - ROW Rybnik  50:40
80. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów  3:0
81. Sampdoria Genua - Genoa CFC  2:0
82. Crystal Palace - Manchester City  1:3
83. Fortuna Dusseldorf - Bayern Monachium  1:4
84. Get Well Toruń - FOGO Unia Leszno  42:48
85. Real Sociedad - SD Eibar  1:1
86. Red Bull Salzburg - Sturm Graz  3:1
87. Liverpool FC - Chelsea Londyn  2:0
88. IBB Polonia Londyn - Sheffield Hallam  3:1
89. Chievo Verona - SSC Napoli  1:3
90. Eintracht Frankfurt - FC Augsburg  1:3
91. Girona FC - Villarreal CF  0:1
92. Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra  49:41
93. Frosinone Calcio - Inter Mediolan  1:3
94. Valencia CF - Levante UD  3:1
95. Slavia Praga - Sparta Praga  1:1   
96. Los Angeles Galaxy - Philadelphia Union  2:0

 

 

Tabela :

 

 

1.tyrla - 343 pkt

(49-24;56-19;44-35;63-28;62-45;65-40;80-32;57-34;67-42;49-28;49-32;66-32;50-23)

2.lukas_ k - 207 pkt
(51-32;57-28;46-47;69-37;59-60;61-63;84-46;60-48;78-55;53-37;53-44;72-56;56-39)
3.bartek2lp2 - 187 pkt

(44-23;54-31;42-51;67-39;59-60;64-60;85-45;62-46;75-58;54-36;51-46;71-57;53-42)

4.aro - 142 pkt

(29-13;27-17;27-22;39-22;41-26;42-36;52-18;34-26;34-35;36-24;36-27;36-34;34-25)

5.PLQba - 38 pkt

(49-34;28-22;34-27;NT;NT;36-26;NT;NT;NT;NT;NT;NT;NT)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 15
Obowiązuje na dni: 22-28.04.2019

 

1. Polska - Reszta Świata (TVP Sport 14:55 PN) - żużel, mecz towarzyski
2. Fraport Skyliners - Ratiopharm Ulm (Sportklub 15:00 PN) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka
3. Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec (C+ Sport 15:10 PN) - piłka nożna, liga polska
4. Wisła Kraków - Wisła Płock (Eurosport 1 15:30 PN) - piłka nożna, liga polska
5. Igor Gorgonzola Novara - Savino Del Bene Scandicci (nSport+ 15:55 PN) - siatkówka kobiet, liga włoska
6. Górnik Zabrze - Arka Gdynia (Eurosport 1 17:30 PN) - piłka nożna, liga polska
7. Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń (Polsat Sport 17:30 PN) - koszykówka mężczyzn, liga polska
8. Korona Kielce - Śląsk Wrocław (C+ Sport 17:40 PN) - piłka nożna, liga polska
9. Brentford FC - Leeds United (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 18:10 PN) - piłka nożna, 2.liga angielska
10. SSC Napoli - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2 18:55 PN) - piłka nożna, liga włoska
11. VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt (C+ Now 20:20 PN) - piłka nożna, liga niemiecka
12. Chelsea Londyn - Burnley FC (C+ Sport 2 20:55 PN) - piłka nożna, liga angielska
13. Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów (Polsat Sport 17:30 WT) - siatkówka kobiet, liga polska
14. MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin (TVP Sport 17:50 WT) - piłka ręczna kobiet, liga polska
15. Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin (Eurosport 1 18:00 WT) - piłka nożna, liga polska
16. MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze (nSport+ 18:15 WT) - piłka ręczna, liga polska
17. SD Huesca - SD Eibar (C+ Now 19:25 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska
18. Panathinaikos Ateny - Real Madryt (Polsat Sport Extra 19:45 WT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
19. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok (C+ Sport, TVP Sport 20:00 WT) - piłka nożna, liga polska
20. Imoco Volley Conegliano - Saugella Team Monza (nSport+ 20:25 WT) - siatkówka kobiet, liga włoska
21. Real Valladolid - Girona FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:25 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska
22. ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź (Polsat Sport 20:30 WT) - siatkówka kobiet, liga polska
23. Tottenham Hotspur - Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 20:40 WT) - piłka nożna, liga angielska
24. Ajax Amsterdam - Vitesse Arnhem (Polsat Sport News 20:40 WT) - piłka nożna, liga holenderska
25. HSV Hamburg - RB Lipsk (Eurosport 1 20:45 WT) - piłka nożna, Puchar Niemiec
26. Deportivo Alaves - FC Barcelona (Eleven Sports 1 21:25 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska
27. Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport News 17:15 ŚR) - piłka nożna, 1.liga polska
28. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie (Polsat Sport 17:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska
29. Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk (C+ Sport 17:40 ŚR) - piłka nożna, liga polska
30. SG Flensburg-Handewitt - Telekom Veszprem HC (C+ Now, Eleven Sports 2 18:55 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
31. Widzew Łódź - Radomiak Radom (TVP 3 19:05 ŚR) - piłka nożna, 2.liga polska
32. Atletico Madryt - Valencia CF (C+ Sport 2 19:25 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska
33. GKS Katowice - Stomil Olsztyn (Polsat Sport Extra 19:45 ŚR) - piłka nożna, 1.liga polska
34. Lech Poznań - Legia Warszawa (C+ 20:00 ŚR) - piłka nożna, liga polska
35. CD Leganes - Athletic Bilbao (nSport+ 20:25 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska
36. Espanyol Barcelona - Celta Vigo (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:25 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska
37. Werder Brema - Bayern Monachium (Eurosport 1 20:30 ŚR) - piłka nożna, Puchar Niemiec
38. ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska
39. Valencia Basket Club - Unicaja Malaga (Sportklub 20:30 ŚR) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
40. HBC Nantes - FC Barcelona (C+ Now, Eleven Sports 2 20:40 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
41. NAC Breda - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 20:40 ŚR) - piłka nożna, liga holenderska
42. AC Milan - Lazio Rzym (TVP Sport 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Włoch
43. Manchester United - Manchester City (C+ Sport 20:55 ŚR) - piłka nożna, liga angielska
44. Levante UD - Real Betis (C+ Sprot 21:25 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska
45. Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 17:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, liga polska
46. Wisła Płock - Korona Kielce (C+ Sport 17:40 CZW) - piłka nożna, liga polska
47. Arka Gdynia - Miedź Legnica (Eurosport 2 17:40 CZW) - piłka nożna, liga polska
48. MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Orlen Wisła Płock (nSport+ 18:15 CZW) - piłka ręczna, liga polska
49. Żalgiris Kowno - Fenerbahce Stambuł (Polsat Sport News 18:45 CZW) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
50. TSV Hannover-Burgdorf - TBV Lemgo (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
51. Sevilla FC - Rayo Vallecano (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 19:25 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska
52. HC Vardar Skopje - MOL-Pick Szeged (Eleven Sports 3 19:55 CZW) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
53. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków (C+ Sport 20:10 CZW) - piłka nożna, liga polska
54. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze (Eurosport 2 20:10 CZW) - piłka nożna, liga polska
55. Real Sociedad - Villarreal CF (Eleven Sports 2 20:25 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska
56. Willem II Tilburg - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 20:40 CZW) - piłka nożna, liga holenderska
57. Atalanta Bergamo - AC Fiorentina (TVP Sport 20:40 CZW) - piłka nożna, Puchar Włoch
58. Getafe CF - Real Madryt (C+ Sport 2 21:25 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska
59. forBET Włókniarz Częstochowa - Speed Car Motor Lublin (Eleven Sports 1 17:30 PT) - żużel, liga polska
60. KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
61. Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka kobiet, liga polska
62. KPR Gwardia Opole - KS Azoty-Puławy (nSport+ 18:15 PT) - piłka ręczna, liga polska
63. 1.FC Koln - SV Darmstadt (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
64. Stelmet Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz (Eleven Sports 1 20:15 PT) - żużel, liga polska
65. Piast Gliwice - Cracovia Kraków (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
66. FC Augsburg - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
67. Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź (Polsat Sport 20:30 PT) - siatkówka kobiet, liga polska
68. Liverpool FC - Huddersfield Town (C+ Sport 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga angielska
69. Wisaksil Wangek - Juan Francisco Estrada (C+ Sport 2 3:00 SOB) - boks, gala w Inglewood
70. Banvit BK - Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye (Sportklub 12:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
71. Athletic Bilbao - Deportivo Alaves (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
72. FC St. Pauli - SSV Jahn Regensburg (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
73. Tottenham Hotspur - West Ham United (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
74. Galatasaray Stambuł - Turk Telekom (Sportklub 14:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
75. Start Elbląg - Metraco Zagłębie Lubin (TVP Sport 14:35 SOB) - piłka ręczna, liga polska
76. Bologna FC - Empoli FC (Eleven Sports 3 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
77. Eintracht Frankfurt - Hertha Berlin (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
78. Borussia Dortmund - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
79. Atletico Madryt - Real Valladolid (Eleven Sports 4 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
80. Tofas SK - Bahcesehir Koleji (Sportklub 16:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
81. PGE VIVE Kielce - Paris Saint-Germain (C+, Eleven Sports 2 17:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
82. Panters Wrocław - KOC Rams (nSport+ 17:30 SOB) - futbol amerykański, CEFL Cup
83. ŁKS Łódź - Raków Częstochowa (Polsat Sport Extra 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska
84. Pogoń Szczecin - Lech Poznań (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
85. AS Roma - Cagliari Calcio (Eleven Sports 3 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
86. Brighton & Hove Albion - Newcastle United (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
87. VfB Stuttgart - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
88. CD Leganes - Celta Vigo (Eleven Sports 4 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
89. Istanbul BBSK - Gaziantep Basketbol (Sportklub 19:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
90. Lechia Gdańsk - Legia Warszawa (C+ Sport, TVP Sport 20:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
91. Roman Szymański - Salahdine Parnasse (Polsat Sport 20:00 SOB) - sporty walki, gala KSW 48
92. Inter Mediolan - Juventus Turyn (Eleven Sports 1 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
93. FC Barcelona - Levante UD (C+ Sport 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
94. Stade Rennes - Paris Saint-Germain (Polsat Sport Extra 21:00 SOB) - piłka nożna, liga francuska
95. Movistar Estudiantes - Herbalife Gran Canaria (Sportklub 21:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
96. Slavia Praga - Sigma Ołomuniec (Polsat Sport News 22:30 SOB) - piłka nożna, liga czeska
97. Atlanta United - Colorado Rapids (Polsat Sport Extra 0:00 ND) - piłka nożna, MLS
98. Ronaldo Souza - Jack Hermansson (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night
99. Valencia CF - SD Eibar (C+ Sport 2, nSport+ 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
100. Frosinone Calcio - SSC Napoli (Eleven Sports 2 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
101. Miedź Legnica - Wisła Płock (C+ Sport 12:40 ND) - piłka nożna, liga polska
102. Leeds United - Aston Villa (Eleven Sports 3 12:55 ND) - piłka nożna, 2.liga angielska
103. Znicz Pruszków - Górnik Łęczna (TVP 3 13:05 ND) - piłka nożna, 2.liga polska
104. 1.FC Union Berlin - HSV Hamburg (Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
105. Girona FC - Sevilla FC (C+ Sport 2 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
106. Formuła 1 - Grand Prix Azerbejdżanu* (Eleven Sports 1 14:05 ND) 
107. Wolfsberger AC - Red Bull Salzburg (Sportklub 14:30 ND) - piłka nożna, liga austriacka
108. PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów (Polsat Sport 14:45 ND) - żużel, 1.liga polska
109. Chievo Verona - Parma FC (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
110. Burnley FC - Manchester City (C+ 15:00 ND) - piłka nożna, liga angielska
111. Korona Kielce - Arka Gdynia (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
112. TSG 1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg (Eleven Sports 2 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
113. FOGO Unia Leszno - Truly.Work Stal Gorzów (nSport+ 15:30 ND) - żużel, liga polska
114. Real Sociedad - Getafe CF (Eleven Sports 4 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
115. Manchester United - Chelsea Londyn (C+ Sport 2 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
116. Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (C+ 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska
117. Anwil Włocławek - Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport 17:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
118. 1.FC Nurnberg - Bayern Monachium (C+ Sport 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
119. Sampdoria Genua - Lazio Rzym (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
120. Villarreal CF - SD Huesca (C+ Now 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
121. Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń (nSport+ 18:30 ND) - żużel, liga polska
122. Holandia - Polska (TVP Sport 18:45 ND) - hokej na lodzie, Mistrzostwa Świata Dywizji 1B w Tallinnie
123. Divina Seguros Joventut - FC Barcelona (Sportklub 19:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
124. Stal Mielec - Chrobry Głogów (Polsat Sport 19:45 ND) - piłka nożna, 1.liga polska
125. Torino FC - AC Milan (Eleven Sports 2 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
126. Rayo Vallecano - Real Madryt (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
127. SC Magdeburg - Rhein-Neckar Lowen (Sportklub 21:45 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Polska - Reszta Świata 1
2. Fraport Skyliners - Ratiopharm Ulm 1
3. Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 1
4. Wisła Kraków - Wisła Płock 1
5. Igor Gorgonzola Novara - Savino Del Bene Scandicci 1
6. Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1
7. Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń 1
8. Korona Kielce - Śląsk Wrocław X
9. Brentford FC - Leeds United 2
10. SSC Napoli - Atalanta Bergamo 1


11. VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 2
12. Chelsea Londyn - Burnley FC 1
13. Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów 1
14. MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin 2
15. Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin 1
16. MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze 2
17. SD Huesca - SD Eibar 2
18. Panathinaikos Ateny - Real Madryt 2
19. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1
20. Imoco Volley Conegliano - Saugella Team Monza 1


21. Real Valladolid - Girona FC 2
22. ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź 2
23. Tottenham Hotspur - Brighton & Hove Albion 1
24. Ajax Amsterdam - Vitesse Arnhem 1
25. HSV Hamburg - RB Lipsk 2
26. Deportivo Alaves - FC Barcelona 2
27. Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
28. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
29. Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2
30. SG Flensburg-Handewitt - Telekom Veszprem HC 1


31. Widzew Łódź - Radomiak Radom X
32. Atletico Madryt - Valencia CF 1
33. GKS Katowice - Stomil Olsztyn 1
34. Lech Poznań - Legia Warszawa 1
35. CD Leganes - Athletic Bilbao 2
36. Espanyol Barcelona - Celta Vigo 2
37. Werder Brema - Bayern Monachium 2
38. ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel 1
39. Valencia Basket Club - Unicaja Malaga 2
40. HBC Nantes - FC Barcelona 2


41. NAC Breda - Feyenoord Rotterdam 2
42. AC Milan - Lazio Rzym 1
43. Manchester United - Manchester City X
44. Levante UD - Real Betis 2
45. Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów 2
46. Wisła Płock - Korona Kielce X
47. Arka Gdynia - Miedź Legnica X
48. MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Orlen Wisła Płock 2
49. Żalgiris Kowno - Fenerbahce Stambuł 2
50. TSV Hannover-Burgdorf - TBV Lemgo 2


51. Sevilla FC - Rayo Vallecano 1
52. HC Vardar Skopje - MOL-Pick Szeged 1
53. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 2
54. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1
55. Real Sociedad - Villarreal CF 1
56. Willem II Tilburg - PSV Eindhoven 2
57. Atalanta Bergamo - AC Fiorentina 2
58. Getafe CF - Real Madryt 2
59. forBET Włókniarz Częstochowa - Speed Car Motor Lublin 1
60. KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok X


61. Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police 2
62. KPR Gwardia Opole - KS Azoty-Puławy 2
63. 1.FC Koln - SV Darmstadt 1
64. Stelmet Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz 1
65. Piast Gliwice - Cracovia Kraków 1
66. FC Augsburg - Bayer Leverkusen 2
67. Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź 1
68. Liverpool FC - Huddersfield Town 1
69. Wisaksil Wangek - Juan Francisco Estrada 2
70. Banvit BK - Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye 1


71. Athletic Bilbao - Deportivo Alaves 1
72. FC St. Pauli - SSV Jahn Regensburg 1
73. Tottenham Hotspur - West Ham United  1
74. Galatasaray Stambuł - Turk Telekom 1
75. Start Elbląg - Metraco Zagłębie Lubin 2
76. Bologna FC - Empoli FC 1
77. Eintracht Frankfurt - Hertha Berlin 1
78. Borussia Dortmund - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
79. Atletico Madryt - Real Valladolid 1
80. Tofas SK - Bahcesehir Koleji 1


81. PGE VIVE Kielce - Paris Saint-Germain 1
82. Panters Wrocław - KOC Rams 1
83. ŁKS Łódź - Raków Częstochowa X
84. Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2
85. AS Roma - Cagliari Calcio 1
86. Brighton & Hove Albion - Newcastle United 2
87. VfB Stuttgart - Borussia Monchengladbach 2
88. CD Leganes - Celta Vigo 2
89. Istanbul BBSK - Gaziantep Basketbol 2
90. Lechia Gdańsk - Legia Warszawa X


91. Roman Szymański - Salahdine Parnasse 1
92. Inter Mediolan - Juventus Turyn 2
93. FC Barcelona - Levante UD 1
94. Stade Rennes - Paris Saint-Germain 2
95. Movistar Estudiantes - Herbalife Gran Canaria 2
96. Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 1
97. Atlanta United - Colorado Rapids 1
98. Ronaldo Souza - Jack Hermansson 1
99. Valencia CF - SD Eibar 1
100. Frosinone Calcio - SSC Napoli 2


101. Miedź Legnica - Wisła Płock 1
102. Leeds United - Aston Villa 1
103. Znicz Pruszków - Górnik Łęczna 2
104. 1.FC Union Berlin - HSV Hamburg 2
105. Girona FC - Sevilla FC 2
106. Formuła 1 - Grand Prix Azerbejdżanu - L. Hamilton
107. Wolfsberger AC - Red Bull Salzburg 2
108. PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów 1
109. Chievo Verona - Parma FC 2
110. Burnley FC - Manchester City 2


111. Korona Kielce - Arka Gdynia 1
112. TSG 1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg 1
113. FOGO Unia Leszno - Truly.Work Stal Gorzów 1
114. Real Sociedad - Getafe CF 2
115. Manchester United - Chelsea Londyn 2
116. Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1
117. Anwil Włocławek - Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1
118. 1.FC Nurnberg - Bayern Monachium 2
119. Sampdoria Genua - Lazio Rzym 2
120. Villarreal CF - SD Huesca 1


121. Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń 2
122. Holandia - Polska 2
123. Divina Seguros Joventut - FC Barcelona 2
124. Stal Mielec - Chrobry Głogów 1
125. Torino FC - AC Milan 2
126. Rayo Vallecano - Real Madryt 2
127. SC Magdeburg - Rhein-Neckar Lowen 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 15
Obowiązuje na dni: 22-28.04.2019

 

1. Polska - Reszta Świata 1
2. Fraport Skyliners - Ratiopharm Ulm 1
3. Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 1
4. Wisła Kraków - Wisła Płock 1
5. Igor Gorgonzola Novara - Savino Del Bene Scandicci 1
6. Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1
7. Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń 1
8. Korona Kielce - Śląsk Wrocław 1
9. Brentford FC - Leeds United 2
10. SSC Napoli - Atalanta Bergamo 1


12. Chelsea Londyn - Burnley FC 1
13. Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów 1
14. MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin 1
15. Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin 1
16. MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze 2
18. Panathinaikos Ateny - Real Madryt 2
19. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1
20. Imoco Volley Conegliano - Saugella Team Monza 1
23. Tottenham Hotspur - Brighton & Hove Albion 1
24. Ajax Amsterdam - Vitesse Arnhem 1


25. HSV Hamburg - RB Lipsk 2
26. Deportivo Alaves - FC Barcelona 2
27. Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
28. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
29. Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2
31. Widzew Łódź - Radomiak Radom 1
32. Atletico Madryt - Valencia CF 1
33. GKS Katowice - Stomil Olsztyn 1
34. Lech Poznań - Legia Warszawa 1
37. Werder Brema - Bayern Monachium 2


38. ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel 1
39. Valencia Basket Club - Unicaja Malaga 1
40. HBC Nantes - FC Barcelona 2
41. NAC Breda - Feyenoord Rotterdam 2
42. AC Milan - Lazio Rzym 1
45. Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów 2
47. Arka Gdynia - Miedź Legnica 1
48. MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Orlen Wisła Płock 2
49. Żalgiris Kowno - Fenerbahce Stambuł 2
51. Sevilla FC - Rayo Vallecano 1


52. HC Vardar Skopje - MOL-Pick Szeged 1
53. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 2
56. Willem II Tilburg - PSV Eindhoven 2
57. Atalanta Bergamo - AC Fiorentina 1
58. Getafe CF - Real Madryt 2
59. forBET Włókniarz Częstochowa - Speed Car Motor Lublin 1
60. KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1
61. Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police 2
63. 1.FC Koln - SV Darmstadt 1
64. Stelmet Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz 1


65. Piast Gliwice - Cracovia Kraków 1
66. FC Augsburg - Bayer Leverkusen 2
67. Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź 1
68. Liverpool FC - Huddersfield Town 1
69. Wisaksil Wangek - Juan Francisco Estrada 1
70. Banvit BK - Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye 1
71. Athletic Bilbao - Deportivo Alaves 1
73. Tottenham Hotspur - West Ham United 1
75. Start Elbląg - Metraco Zagłębie Lubin 2
76. Bologna FC - Empoli FC 1


77. Eintracht Frankfurt - Hertha Berlin 1
78. Borussia Dortmund - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
79. Atletico Madryt - Real Valladolid 1
80. Tofas SK - Bahcesehir Koleji 1
81. PGE VIVE Kielce - Paris Saint-Germain 1
82. Panters Wrocław - KOC Rams 1
84. Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2
85. AS Roma - Cagliari Calcio 1
87. VfB Stuttgart - Borussia Monchengladbach 2
88. CD Leganes - Celta Vigo 1


89. Istanbul BBSK - Gaziantep Basketbol 2
90. Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1
91. Roman Szymański - Salahdine Parnasse 2
92. Inter Mediolan - Juventus Turyn 2
93. FC Barcelona - Levante UD 1
94. Stade Rennes - Paris Saint-Germain 2
96. Slavia Praga - Sigma Ołomuniec 1
98. Ronaldo Souza - Jack Hermansson 1
99. Valencia CF - SD Eibar 1
100. Frosinone Calcio - SSC Napoli 2


102. Leeds United - Aston Villa 1
104. 1.FC Union Berlin - HSV Hamburg 1
105. Girona FC - Sevilla FC 2
107. Wolfsberger AC - Red Bull Salzburg 2
108. PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów 1
110. Burnley FC - Manchester City 2
111. Korona Kielce - Arka Gdynia 1
112. TSG 1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg 1
113. FOGO Unia Leszno - Truly.Work Stal Gorzów 1
115. Manchester United - Chelsea Londyn 1


116. Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1
117. Anwil Włocławek - Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1
118. 1.FC Nurnberg - Bayern Monachium 2
120. Villarreal CF - SD Huesca 1
121. Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń 1
122. Holandia - Polska 2
123. Divina Seguros Joventut - FC Barcelona 2
124. Stal Mielec - Chrobry Głogów 1
125. Torino FC - AC Milan 2
126. Rayo Vallecano - Real Madryt 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×