Jump to content
lukas_k

Kurierowy Bukmacher 2019

Recommended Posts

Regulamin Kurierowy Bukmacher 2019:

1. Przed przystąpieniem do gry, użytkownik ma obowiązek przeczytania poniższego regulaminu.
2. Zwycięzca typowania, otrzyma rangę Król SK Bukmacher 19.
3. W przypadku równej ilości punktów na koniec zabawy o wyższym miejscu w tabeli decydować będzie:
a) mniejsza ilość kolejek w której gracz nie typował.
b ) większa ilość punktów w typowaniu z 2018 r.
c) dodatkowe spotkanie.
4. W typowaniu, mogą uczestniczyć jedynie zarejestrowani użytkownicy.
5. Do typowania można dołączyć w każdej chwili. Nowi typerzy, startują z zerowym dorobkiem punktowym.
6. Typowanie trwa od 14.01.2019 do 31.12.2019, do godziny 23:59.
7. W każdym nowym tygodniu, będę podawał aktualny zestaw par, a @aro aktualną tabelę.
8. Typowanie obejmuje spotkania, które będą transmitowane na następujących stacjach:
- CANAL+
- CANAL+ Sport
- CANAL+ Sport 2

- CANAL+ Now
- nSport+
- Eleven Sports 1
- Eleven Sports 2
- Eleven Sports 3

- Eleven Sports 4
- Extreme Sports Channel
- TVN Turbo
- Kanały dodatkowe
- Eurosport
- Eurosport 2
- Polsat Sport
- Polsat Sport Extra
- Polsat Sport News
- Polsat Sport Premium

- Sportklub
- TVP Sport
- TVP 1
- TVP 2
- Polsat
9. Zestaw par, będzie obejmował spotkania transmitowane na żywo lub z tzw. "poślizgiem".
10. Godzina przed danym spotkaniem, będzie oznaczać godzinę rozpoczęcia danej transmisji na jednym z ww. kanałów.
11. Spotkania mogą być typowane do 15 minut od czasu rozpoczęcia transmisji w danym kanale. W przypadku notorycznego typowania meczów po rozpoczęciu, gracz zostanie usunięty z zabawy.
12. Użytkownik nie może edytować posta, po oddaniu typów. W przeciwnym wypadku, typy nie zostaną uznane.
13. Jeśli dany gracz po prostu kopiuje typy od kogoś innego (np. z takimi samymi błędami) to wtedy będzie karany dyskwalifikacją w danej kolejce.
14. Zestaw par obejmuje wybrane przeze mnie transmisje sportowe z ww. kanałów. Gracz może poczuć się jak typowy bukmacher - nie musi typować wszystkich spotkań, może sam wybrać sobie pozycje, które chce obstawić. Ale uwaga: po pierwsze - musi wytypować przynajmniej 50% lub jak kto woli połowę pozycji z zestawu par (czyli jak wszystkich jest 80 to musi wytypować 40, bo w przypadku mniejszej ilości zostanie ukarany dyskwalifikacją), a za błędny typ jest ukarany minusowym punktem, więc warto się zastanowić co się wybiera. Oczywiście równie dobrze może typować wszystko - to już leży w jego gestii.
15. Nie można typować z tzw. podpórką. Można typować tylko 1 (gospodarze), 2 (goście) lub X (remis). W przypadku dogrywki pod uwagę jest brany wynik końcowy.
16. Punktacja:
(+1p) za poprawne wytypowanie rozstrzygnięcia
(-1p) za błędne wytypowanie rozstrzygnięcia.
17. Sposoby typowania:
1 - zwycięstwo gospodarzy
2 - zwycięstwo gości
X - remis
18. Zawody sportowe, które są oznaczone symbolem gwiazdki (*) oznaczają, iż trzeba w danym spotkaniu wytypować zwycięzcę danego wydarzenia.
19. Tytułu będzie bronił @aro.
20. Tą edycję typowania poprowadzę razem z @aro, który będzie odpowiedzialny za liczenie punktów. W przypadku błędów w tabeli bardzo proszę zgłaszać się do niego, ja odpowiadam jedynie za zestawy par i ogólne sprawne przeprowadzenie zabawy.
21. Sprawy które nie zostały wymienione w w/w regulaminie będą rozst[beep]ne przeze mnie. W razie jakichś wątpliwości dotyczących regulaminu na rok 2019, proszę o informacje na PW.

PS: Jeżeli ma ktoś jakieś zastrzeżenia do regulaminu lub inne pytania/propozycje, bardzo proszę pisać do mnie na PW.

 

 

 

 

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 1
Obowiązuje na dni: 14-20.01.2019

 

1. Cagliari Calcio - Atalanta Bergamo (TVP Sport 17:25 PN) - piłka nożna, Puchar Włoch
2. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie (Polsat Sport 17:30 PN) - siatkówka mężczyzn, liga polska
3. Manchester City - Wolverhampton Wanderers (C+ Sport 20:55 PN) - piłka nożna, liga angielska
4. Real Sociedad - Espanyol Barcelona (C+ Sport 2, nSport+ 20:55 PN) - piłka nożna, liga hiszpańska
5. AS Roma - Virtus Entella (TVP Sport 20:55 PN) - piłka nożna, Puchar Włoch
6. Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche (TVP Sport 1:00 WT) - hokej na lodzie, NHL 
7. Arkas Spor - Sir Colussi Sicoma Perugia (C+ Sport 2 16:55 WT) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
8. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova (C+ Sport 17:30 WT) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
9. Exact Systems Norwid Częstochowa - STS Olimpia Sulęcin (Polsat Sport 18:30 WT) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
10. United Volleys Frankfurt - Knack Roeselare (nSport+ 19:55 WT) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
11. Chaumont Volley-Ball 52 Haute Marne - ACH Volley Lublana (C+ Sport 2 20:25 WT) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
12. Blackburn Rovers - Newcastle United (Eleven Sports 1 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Anglii
13. Unicaja Malaga - CSP Limoges (Eurosport 2 21:00 WT) - koszykówka mężczyzn, Eurocup
14. Halkbank SK Ankara - Zenit Kazań (C+ Sport 2 15:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
15. Trefl Gdańsk - Greenyard Maaseik (C+ Sport 17:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
16. DPD Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź (Polsat Sport 17:30 ŚR) - siatkówka kobiet, liga polska
17. Anwil Włocławek - MHP Riesen Ludwigsburg (Eleven Sports 1 18:25 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
18. Juventus Turyn - AC Milan (TVP Sport 18:30 ŚR) - piłka nożna, Superpuchar Włoch
19. Skyliners Frankfurt - ASVEL Basket (Eurosport 2 19:30 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Eurocup
20. Berlin Recycling Volleys - PGE Skra Bełchatów (C+ Sport 2 19:55 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
21. VfB Friedrichshafen - Zenit Petersburg (nSport+ 19:55  SR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
22. Azimut Leo Shoes Modena - VK Cez Karlovarsko (C+ Sport 20:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
23. GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska
24. Southampton FC - Derby County (Eleven Sports 1 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Anglii
25. Dynamo Moskwa - Tours VB (C+ Sport 2, nSport+ 16:55 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
26. Tauron GKS Katowice - Comarch Cracovia (TVP Sport 18:20 CZW) - hokej na lodzie, liga polska
27. Washington Wizards - New York Knicks (C+ Sport 21:00 CZW) - koszykówka mężczyzn, NBA
28. Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
29. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Parma Basket (Eurosport 2 18:45 PT) - koszykówka mężczyzn, Zjednoczona Liga VTB
30. Żalgiris Kowno - Panathinaikos Ateny (Polsat Sport Extra 18:45 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
31. TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium (C+ Sport 20:20 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
32. Norwich City - Birmingham City (Eleven Sports 1 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska
33. Getafe CF - Deportivo Alaves (C+ Sport 2, nSport+ 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
34. Columbus Blue Jackets - Montreal Canadiens (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL 
35. Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs (C+ Sport 2:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
36. Anwil Włocławek - Arka Gdynia (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
37. Wolverhampton Wanderers - Leicester City (C+ Sport 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
38. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
39. AS Roma - Torino FC (Eleven Sports 3 15:00 SOB) - piłka nożna, liga włoska
40. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
41. Eintracht Frankfurt - SC Freiburg (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
42. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem* (Eurosport 1, TVP Sport, TVP 1 16:00 SOB)
43. Real Madryt - Sevilla FC (Eleven Sports 1 16:15 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
44. E.Leclerc Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź (Polsat Sport 17:30 SOB) - siatkówka kobiet, liga polska
45. Legia Warszawa - TBV Start Lublin (Polsat Sport Extra 17:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
46. Udinese Calcio - Parma FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
47. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn (C+ Sport 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
48. SD Huesca - Atletico Madryt (C+ Sprot 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
49. RB Lipsk - Borussia Dortmund (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
50. New Jersey Devils - Anaheim Ducks (TVP Sport 19:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL 
51. PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
52. Inter Mediolan - US Sassuolo (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
53. Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 20:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
54. Celta Vigo - Valencia CF (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
55. Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder (C+ Sport 21:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
56. Vero Volley Monza - Kioene Padwa (Polsat Sport Extra 22:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
57. Tampa Bay Lightning - San Jose Sharks (TVP Sport 1:00 ND) - hokej na lodzie, NHL 
58. Houston Rockets - Los Angeles Lakers (C+ Sport 2:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
59. Henry Cejudo - T.J. Dillashaw (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night 
60. Real Betis - Girona FC (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
61. Frosinone Calcio - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
62. Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gdański (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
63. Huddersfield Town - Manchester City (C+ Sport 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
64. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
65. AC Fiorentina - Sampdoria Genua (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
66. SPAL 2013 - Bologna FC (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 15:00 ND) - piłka nożna, liga włoska
67. 1.FC Nurnberg - Hertha Berlin (Eleven Sports 2 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
68. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Zakopanem* (Eurosport 1, TVP Sport, TVP 1 15:30 ND)
69. Villarreal CF - Athletic Bilbao (nSport+ 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
70. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen (Polsat Sport Extra 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska
71. Fulham Londyn - Tottenham Hotspur (C+ Sport 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
72. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
73. Schalke 04 Gelsenkirchen - VfL Wolfsburg (C+ Sport 2 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
74. Cagliari Calcio - Empoli FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
75. Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova (Polsat Sport News 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
76. Levante UD - Real Valladolid (nSport+ 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
77. Rayo Vallecano - Real Sociedad (Eleven Sports 2 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
78. Comarch Cracovia - GKS Tychy (TVP Sport 19:15 ND) - hokej na lodzie, liga polska
79. Kirolbet Baskonia - FC Barcelona (Sportklub 19:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 
80. SSC Napoli - Lazio Rzym (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
81. Emma Villas Siena - Sir Safety Conad Perugia (Polsat Sport News 20:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
82. FC Barcelona - CD Leganes (C+ Sport 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
83. FC Emmen - PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra 22:00 ND) - piłka nożna, liga holenderska
84. Indiana Pacers - Charlotte Hornets (C+ Sport 0:00 PN) - koszykówka mężczyzn, NBA

1. Cagliari Calcio - Atalanta Bergamo 2
2. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
3. Manchester City - Wolverhampton Wanderers 1
4. Real Sociedad - Espanyol Barcelona 1
5. AS Roma - Virtus Entella 1
6. Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche 1
7. Arkas Spor - Sir Colussi Sicoma Perugia 2
8. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova 1
9. Exact Systems Norwid Częstochowa - STS Olimpia Sulęcin 1
10. United Volleys Frankfurt - Knack Roeselare 1


11. Chaumont Volley-Ball 52 Haute Marne - ACH Volley Lublana 2
12. Blackburn Rovers - Newcastle United 2
13. Unicaja Malaga - CSP Limoges 1
14. Halkbank SK Ankara - Zenit Kazań 2
15. Trefl Gdańsk - Greenyard Maaseik 1
16. DPD Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź 2
17. Anwil Włocławek - MHP Riesen Ludwigsburg 1
18. Juventus Turyn - AC Milan 1
19. Skyliners Frankfurt - ASVEL Basket 2
20. Berlin Recycling Volleys - PGE Skra Bełchatów 2


21. VfB Friedrichshafen - Zenit Petersburg 2
22. Azimut Leo Shoes Modena - VK Cez Karlovarsko 1
23. GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie 2
24. Southampton FC - Derby County 1
25. Dynamo Moskwa - Tours VB 1
26. Tauron GKS Katowice - Comarch Cracovia 2
27. Washington Wizards - New York Knicks 1
28. Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin 1
29. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Parma Basket 1
30. Żalgiris Kowno - Panathinaikos Ateny 1


31. TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium 2
32. Norwich City - Birmingham City 1
33. Getafe CF - Deportivo Alaves 2
34. Columbus Blue Jackets - Montreal Canadiens 2
35. Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs 2
36. Anwil Włocławek - Arka Gdynia 1
37. Wolverhampton Wanderers - Leicester City 1
38. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa 2
39. AS Roma - Torino FC 1
40. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach X


41. Eintracht Frankfurt - SC Freiburg 1
42. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem - Polska
43. Real Madryt - Sevilla FC X
44. E.Leclerc Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź 2
45. Legia Warszawa - TBV Start Lublin 1
46. Udinese Calcio - Parma FC 1
47. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 2
48. SD Huesca - Atletico Madryt 2
49. RB Lipsk - Borussia Dortmund 2
50. New Jersey Devils - Anaheim Ducks 1


51. PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam 2
52. Inter Mediolan - US Sassuolo 1
53. Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
54. Celta Vigo - Valencia CF 2
55. Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder 2
56. Vero Volley Monza - Kioene Padwa 1
57. Tampa Bay Lightning - San Jose Sharks 1
58. Houston Rockets - Los Angeles Lakers 2
59. Henry Cejudo - T.J. Dillashaw 2
60. Real Betis - Girona FC 1


61. Frosinone Calcio - Atalanta Bergamo 2
62. Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gdański 2
63. Huddersfield Town - Manchester City 2
64. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2
65. AC Fiorentina - Sampdoria Genua 1
66. SPAL 2013 - Bologna FC 1
67. 1.FC Nurnberg - Hertha Berlin 2
68. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Zakopanem - Dawid Kubacki
69. Villarreal CF - Athletic Bilbao 2
70. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen 1


71. Fulham Londyn - Tottenham Hotspur 2
72. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 2
73. Schalke 04 Gelsenkirchen - VfL Wolfsburg 1
74. Cagliari Calcio - Empoli FC 1
75. Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova 2
76. Levante UD - Real Valladolid 1
77. Rayo Vallecano - Real Sociedad X
78. Comarch Cracovia - GKS Tychy 1
79. Kirolbet Baskonia - FC Barcelona 2
80. SSC Napoli - Lazio Rzym 1


81. Emma Villas Siena - Sir Safety Conad Perugia 2
82. FC Barcelona - CD Leganes 1
83. FC Emmen - PSV Eindhoven 2
84. Indiana Pacers - Charlotte Hornets 1

Edited by lukas_k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 1
Obowiązuje na dni: 14-20.01.2019

 

1. Cagliari Calcio - Atalanta Bergamo 2
2. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
3. Manchester City - Wolverhampton Wanderers 1
4. Real Sociedad - Espanyol Barcelona 1
5. AS Roma - Virtus Entella 1
6. Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche 1
7. Arkas Spor - Sir Colussi Sicoma Perugia 2
8. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova 2
9. Exact Systems Norwid Częstochowa - STS Olimpia Sulęcin 1
10. United Volleys Frankfurt - Knack Roeselare 1


11. Chaumont Volley-Ball 52 Haute Marne - ACH Volley Lublana 1
13. Unicaja Malaga - CSP Limoges 1
14. Halkbank SK Ankara - Zenit Kazań 1
15. Trefl Gdańsk - Greenyard Maaseik 1
16. DPD Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź 2
17. Anwil Włocławek - MHP Riesen Ludwigsburg 1
18. Juventus Turyn - AC Milan 1
20. Berlin Recycling Volleys - PGE Skra Bełchatów 2
21. VfB Friedrichshafen - Zenit Petersburg 2
22. Azimut Leo Shoes Modena - VK Cez Karlovarsko 1


23. GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
24. Southampton FC - Derby County 1
25. Dynamo Moskwa - Tours VB 1
26. Tauron GKS Katowice - Comarch Cracovia 1
27. Washington Wizards - New York Knicks 1
28. Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin 1
29. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Parma Basket 1
30. Żalgiris Kowno - Panathinaikos Ateny 1
31. TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium 2
32. Norwich City - Birmingham City 1


33. Getafe CF - Deportivo Alaves 1
34. Columbus Blue Jackets - Montreal Canadiens 1
36. Anwil Włocławek - Arka Gdynia 1
37. Wolverhampton Wanderers - Leicester City 1
38. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa 2
39. AS Roma - Torino FC 1
40. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach 1
41. Eintracht Frankfurt - SC Freiburg 1
42. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem - Polska
43. Real Madryt - Sevilla FC 1


44. E.Leclerc Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź 2
46. Udinese Calcio - Parma FC 1
47. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 2
48. SD Huesca - Atletico Madryt 2
49. RB Lipsk - Borussia Dortmund 2
51. PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam 2
52. Inter Mediolan - US Sassuolo 1
53. Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
55. Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder 1
56. Vero Volley Monza - Kioene Padwa 1


57. Tampa Bay Lightning - San Jose Sharks 1
58. Houston Rockets - Los Angeles Lakers 1
59. Henry Cejudo - T.J. Dillashaw 2
60. Real Betis - Girona FC 1
61. Frosinone Calcio - Atalanta Bergamo 2
62. Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gdański 2
63. Huddersfield Town - Manchester City 2
64. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2
65. AC Fiorentina - Sampdoria Genua 1
67. 1.FC Nurnberg - Hertha Berlin 2


69. Villarreal CF - Athletic Bilbao 1
70. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen 1
71. Fulham Londyn - Tottenham Hotspur 2
72. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 1
73. Schalke 04 Gelsenkirchen - VfL Wolfsburg 1
74. Cagliari Calcio - Empoli FC 1
75. Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova 1
76. Levante UD - Real Valladolid 1
78. Comarch Cracovia - GKS Tychy 2
80. SSC Napoli - Lazio Rzym 1


81. Emma Villas Siena - Sir Safety Conad Perugia 2
82. FC Barcelona - CD Leganes 1
83. FC Emmen - PSV Eindhoven 2
84. Indiana Pacers - Charlotte Hornets 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 1
Obowiązuje na dni: 14-20.01.2019

 

1. Cagliari Calcio - Atalanta Bergamo 2
2. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
3. Manchester City - Wolverhampton Wanderers 1
4. Real Sociedad - Espanyol Barcelona 1
5. AS Roma - Virtus Entella 1
6. Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche 1
7. Arkas Spor - Sir Colussi Sicoma Perugia 2
8. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova 2
9. Exact Systems Norwid Częstochowa - STS Olimpia Sulęcin 1
10. United Volleys Frankfurt - Knack Roeselare 1

11. Chaumont Volley-Ball 52 Haute Marne - ACH Volley Lublana 1
12. Blackburn Rovers - Newcastle United 1
13. Unicaja Malaga - CSP Limoges 1
14. Halkbank SK Ankara - Zenit Kazań 2
15. Trefl Gdańsk - Greenyard Maaseik 1
16. DPD Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź 2
17. Anwil Włocławek - MHP Riesen Ludwigsburg 1
18. Juventus Turyn - AC Milan 1
19. Skyliners Frankfurt - ASVEL Basket 2
20. Berlin Recycling Volleys - PGE Skra Bełchatów 2

21. VfB Friedrichshafen - Zenit Petersburg 2
22. Azimut Leo Shoes Modena - VK Cez Karlovarsko 1
23. GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie 2
24. Southampton FC - Derby County 1
25. Dynamo Moskwa - Tours VB 1
26. Tauron GKS Katowice - Comarch Cracovia 1
27. Washington Wizards - New York Knicks 1
28. Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin 1
29. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Parma Basket 2
30. Żalgiris Kowno - Panathinaikos Ateny 1

31. TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium 2
32. Norwich City - Birmingham City X
33. Getafe CF - Deportivo Alaves 2
34. Columbus Blue Jackets - Montreal Canadiens 1
35. Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs 1
36. Anwil Włocławek - Arka Gdynia 2
37. Wolverhampton Wanderers - Leicester City 2
38. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa 2
39. AS Roma - Torino FC 1
40. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach 2

41. Eintracht Frankfurt - SC Freiburg 1
42. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem* - POLSKA
43. Real Madryt - Sevilla FC 1
44. E.Leclerc Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź 2
45. Legia Warszawa - TBV Start Lublin 1
46. Udinese Calcio - Parma FC X
47. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 2
48. SD Huesca - Atletico Madryt 2
49. RB Lipsk - Borussia Dortmund 2
50. New Jersey Devils - Anaheim Ducks 1

51. PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam 2
52. Inter Mediolan - US Sassuolo 1
53. Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
54. Celta Vigo - Valencia CF 2
55. Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder 1
56. Vero Volley Monza - Kioene Padwa 1
57. Tampa Bay Lightning - San Jose Sharks 2
58. Houston Rockets - Los Angeles Lakers 1
59. Henry Cejudo - T.J. Dillashaw 2
60. Real Betis - Girona FC 1

61. Frosinone Calcio - Atalanta Bergamo 2
62. Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gdański 
63. Huddersfield Town - Manchester City 2
64. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2
65. AC Fiorentina - Sampdoria Genua 2
66. SPAL 2013 - Bologna FC X
67. 1.FC Nurnberg - Hertha Berlin 1
68. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Zakopanem* - Ryoyu Kobayashi
69. Villarreal CF - Athletic Bilbao 1
70. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen 1

71. Fulham Londyn - Tottenham Hotspur 2
72. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 2
73. Schalke 04 Gelsenkirchen - VfL Wolfsburg 1
74. Cagliari Calcio - Empoli FC 1
75. Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova 1
76. Levante UD - Real Valladolid 1
77. Rayo Vallecano - Real Sociedad 1
78. Comarch Cracovia - GKS Tychy 2
79. Kirolbet Baskonia - FC Barcelona 2
80. SSC Napoli - Lazio Rzym 1

81. Emma Villas Siena - Sir Safety Conad Perugia 2
82. FC Barcelona - CD Leganes 1
83. FC Emmen - PSV Eindhoven 2
84. Indiana Pacers - Charlotte Hornets 1

Jeszcze jeden mecz, który umknął mojej uwadze:
62. Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gdański 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 1
Obowiązuje na dni: 14-20.01.2019

 


3. Manchester City - Wolverhampton Wanderers  1
5. AS Roma - Virtus Entella  1
14. Halkbank SK Ankara - Zenit Kazań  2
18. Juventus Turyn - AC Milan  1
21. VfB Friedrichshafen - Zenit Petersburg  2
22. Azimut Leo Shoes Modena - VK Cez Karlovarsko  1
24. Southampton FC - Derby County  1
25. Dynamo Moskwa - Tours VB  1
31. TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium  2
35. Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs  1

 


36. Anwil Włocławek - Arka Gdynia  2
37. Wolverhampton Wanderers - Leicester City  1
39. AS Roma - Torino FC  1
40. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach  1
41. Eintracht Frankfurt - SC Freiburg  1
42. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem - Polska
43. Real Madryt - Sevilla FC  1
48. SD Huesca - Atletico Madryt  2
49. RB Lipsk - Borussia Dortmund  2
51. PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam  2

 


52. Inter Mediolan - US Sassuolo  1
53. Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  2
54. Celta Vigo - Valencia CF  2
55. Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder  1
58. Houston Rockets - Los Angeles Lakers  1
60. Real Betis - Girona FC  1
61. Frosinone Calcio - Atalanta Bergamo  2
63. Huddersfield Town - Manchester City  2
64. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów  2
68. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Zakopanem - Kamil Stoch

 


69. Villarreal CF - Athletic Bilbao  1
70. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen  1
71. Fulham Londyn - Tottenham Hotspur  2
72. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów  2
73. Schalke 04 Gelsenkirchen - VfL Wolfsburg  1
75. Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova  2
78. Comarch Cracovia - GKS Tychy  1
79. Kirolbet Baskonia - FC Barcelona  2
80. SSC Napoli - Lazio Rzym  1

81. Emma Villas Siena - Sir Safety Conad Perugia  2

 


82. FC Barcelona - CD Leganes  1
83. FC Emmen - PSV Eindhoven  2
84. Indiana Pacers - Charlotte Hornets  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

7. Arkas Spor - Sir Colussi Sicoma Perugia 2
8. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova 1
9. Exact Systems Norwid Częstochowa - STS Olimpia Sulęcin 1
10. United Volleys Frankfurt - Knack Roeselare 1


11. Chaumont Volley-Ball 52 Haute Marne - ACH Volley Lublana 1
13. Unicaja Malaga - CSP Limoges 1
14. Halkbank SK Ankara - Zenit Kazań 2
15. Trefl Gdańsk - Greenyard Maaseik 1
16. DPD Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź 2
17. Anwil Włocławek - MHP Riesen Ludwigsburg 1
18. Juventus Turyn - AC Milan 1
20. Berlin Recycling Volleys - PGE Skra Bełchatów 2
21. VfB Friedrichshafen - Zenit Petersburg 2
22. Azimut Leo Shoes Modena - VK Cez Karlovarsko 1


23. GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
24. Southampton FC - Derby County 1
25. Dynamo Moskwa - Tours VB 1
26. Tauron GKS Katowice - Comarch Cracovia 1
27. Washington Wizards - New York Knicks 1
28. Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin 1
29. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Parma Basket 1
30. Żalgiris Kowno - Panathinaikos Ateny 1
31. TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium 2
32. Norwich City - Birmingham City 1


33. Getafe CF - Deportivo Alaves 1
34. Columbus Blue Jackets - Montreal Canadiens 1
36. Anwil Włocławek - Arka Gdynia 1
37. Wolverhampton Wanderers - Leicester City 1
38. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa 2
39. AS Roma - Torino FC 1
40. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach 1
41. Eintracht Frankfurt - SC Freiburg 1
42. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem - Polska
43. Real Madryt - Sevilla FC 1


44. E.Leclerc Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź 2
46. Udinese Calcio - Parma FC 1
47. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn 2
48. SD Huesca - Atletico Madryt 2
49. RB Lipsk - Borussia Dortmund 2
51. PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam 2
52. Inter Mediolan - US Sassuolo 1
53. Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
55. Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder 1
56. Vero Volley Monza - Kioene Padwa 1


57. Tampa Bay Lightning - San Jose Sharks 1
58. Houston Rockets - Los Angeles Lakers 1
59. Henry Cejudo - T.J. Dillashaw 2
60. Real Betis - Girona FC 1
61. Frosinone Calcio - Atalanta Bergamo 2
62. Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gdański 2
63. Huddersfield Town - Manchester City 2
64. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2
65. AC Fiorentina - Sampdoria Genua 1
67. 1.FC Nurnberg - Hertha Berlin 2


69. Villarreal CF - Athletic Bilbao 1
70. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen 1
71. Fulham Londyn - Tottenham Hotspur 2
72. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 1
73. Schalke 04 Gelsenkirchen - VfL Wolfsburg 1
74. Cagliari Calcio - Empoli FC 1
75. Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova 1
76. Levante UD - Real Valladolid 1
78. Comarch Cracovia - GKS Tychy 2
80. SSC Napoli - Lazio Rzym 1


81. Emma Villas Siena - Sir Safety Conad Perugia 2
82. FC Barcelona - CD Leganes 1
83. FC Emmen - PSV Eindhoven 2
84. Indiana Pacers - Charlotte Hornets 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 2
Obowiązuje na dni: 21-27.01.2019

1. Dynamo Kazań - Eczacibasi VItrA Stambuł (C+ Sport 2 16:55 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
2. ŁKS Commercecon Łódź - Imoco Volley Conegliano (C+ Sport 17:30 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
3. GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ (TVP Sport 18:15 WT) - hokej na lodzie, liga polska
4. Toulouse FC - Stade Reims (Polsat Sport Extra 18:25 WT) - piłka nożna, Puchar Francji
5. KS Gwardia Wrocław - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki (Polsat Sport 18:30 WT) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
6. RC Cannes - Igor Gorgonzola Novara (C+ Sport 2 19:25 WT) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
7. UCAM Murcia - Anwil Włocławek (Eleven Sports 1 20:25 WT) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
8. AS Monaco - FC Metz (Polsat Sport 20:55 WT) - piłka nożna, Puchar Francji
9. ASVEL Basket - Skyliners Frankfurt (Eurosport 2 21:00 WT) - koszykówka mężczyzn, Eurocup
10. Washington Capitals - San Jose Sharks (TVP Sport 1:00 ŚR) - hokej na lodzie, NHL
11. Fenerbahce Opet Stambuł - CSM Bukareszt (C+ Sport 16:25 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
12. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 17:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Puchar Polski
13. Lokomotiw Kubań - ratiopharm Ulm (Eurosport 2 18:00 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Eurocup
14. AS Saint-Etienne - Dijon FCO (Polsat Sport Extra 18:25 ŚR) - piłka nożna, Puchar Francji
15. Allianz MTV Stuttgart - Maritza Płowdiw (C+ Now 18:55 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
16. Grot Budowlani Łódź - Minczanka Mińsk (C+ Sport 19:30 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
17. Beziers Volley - Vakifbank Stambuł (nSport+ 19:55 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
18. Savino Del Bene Scandicci - SSC Palmberg Schwerin (C+ Sport 2 20:25 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
19. CSP Limoges - Unicaja Malaga (Sportklub 20:30 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Eurocup 
20. Stal Nysa - ONICO Warszawa (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Puchar Polski
21. Burton Albion - Manchester City (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
22. Paris Saint-Germain - Racing Strasbourg (Polsat Sport Extra 21:00 ŚR) - piłka nożna, Puchar Francji
23. Urałoczka-NTMK Jekaterynburg - HPK Haemeenlinna (nSport+ 14:55 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
24. Chemik Police - Dynamo Moskwa (C+ Sport 17:30 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
25. KPS Siedlce - UKS Mickiewicz Kluczbork (Polsat Sport 18:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
26. Azimut Leo Shoes Modena - Revivre Axopower Mediolan (Polsat Sport Extra 20:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, Puchar Włoch
27. Chelsea Londyn - Tottenham Hotspur (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:40 CZW) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej
28. Real Madryt - Anadolu Efes Stambuł (Polsat Sport News 20:45 CZW) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
29. Amiens SC - Olympique Lyon (Polsat Sport 20:55 CZW) - piłka nożna, Puchar Francji
30. DPD Legionovia Legionowo - E.Leclerc Radomka Radom (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka kobiet, liga polska
31. Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek (Polsat Sport Extra 17:30 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska
32. Daniel Rutkowski - Łukasz Rajewski (Polsat Sport 20:00 PT) - sporty walki, gala Babilon MMA 7 w Żyrardowie
33. Hertha Berlin - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 2 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
34. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Energa MKS Kalisz (Polsat Sport Extra 20:30 PT) - siatkówka kobiet, liga polska
35. Bristol City - Bolton Wanderers (Eleven Sports 3 20:40 PT) - piłka nożna, Puchar Anglii
36. Arsenal Londyn - Manchester United (Eleven Sports 1 20:55 PT) - piłka nożna, Puchar Anglii 
37. Houston Rockets - Toronto Raptors (C+ Sport 2:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
38. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Sapporo* (Eurosport 1, TVP Sport 7:45 SOB)
39. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
40. Sevilla FC - Levante UD (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
41. Accrington Stanley - Derby County (Eleven Sports 2 13:25 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii
42. US Sassolo - Cagliari Calcio (Eleven Sports 3 15:00 SOB) - piłka nożna, liga włoska
43. Borussia Dortmund - Hannover 96 (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
44. Borussia Monchengladbach - FC Augsburg (Eleven Sports 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
45. Manchester City - Burnley FC (Eleven Sports 1 15:55 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii
46. Atletico Madryt - Getafe CF (C+ Sport 2 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
47. Sampdoria Genua - Udinese Calcio (Eleven Sports 1 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
48. BCC Castellana Grotte - Consar Ravenna (Polsat Sport Extra 18:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
49. Werder Brema - Eintracht Frankfurt (C+ Sport 18:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
50. CD Leganes - SD Eibar (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
51. Millwall FC - Everton FC (Eleven Sports 2 18:25 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii
52. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Jenisej Krasnojarsk (Eurosport 2 18:45 SOB) - koszykówka mężczyzn, Zjednoczona Liga VTB
53. PSV Eindhoven - FC Groningen (Polsat Sport News 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
54. AC Milan - SSC Napoli (Eleven Sports 1 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
55. AFC Wimbledon - West Ham United (Eleven Sports 2 20:40 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii
56. Athletic Bilbao - Real Betis (Eleven Sports 3 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
57. New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs (C+ Sport 0:00 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
58. Keith Thurman - Josesito Lopez (C+ Sport 2 2:00 ND) - boks, walka o pas WBA Super World w Nowym Jorku 
59. Adam Kownacki - Gerald Washington (C+ Sport 2 2:00 ND) - boks, gala w Nowym Jorku
60. Boston Celtics - Golden State Warriors (C+ Sport 2:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
61. Real Valladolid - Celta Vigo (C+ Sport, nSport+ 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
62. Chievo Verona - AC Fiorentina (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
63. Trefl Sopot - Spójnia Stargard (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
64. Real Madryt - Montakit Fuenlabrada (Sportklub 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
65. Feyenoord Rotterdam - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
66. Atalanta Bergamo - AS Roma (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
67. Parma FC - SPAL 2013 (Eleven Sports 3 15:0 ND) - piłka nożna, liga włoska
68. Pszczółka AZS UMCS Lublin - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski (Sportklub 15:00 ND) - koszykówka kobiet, liga polska
69. Bayern Monachium - VfB Stuttgart (Eleven Sports 1 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
70. Girona FC - FC Barcelona (C+ Sport 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
71. sc Heerenveen - AZ Alkmaar (Polsat Sport Extra 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska
72. Crystal Palace - Tottenham Hotspur (Eleven Sports 3 17:00 ND) - piłka nożna, Puchar Anglii
73. Fortuna Dusseldorf - RB Lipsk (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
74. Torino FC - Inter Mediolan (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
75. Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano (nSport+ 18:00 ND) - siatkówka kobiet, liga włoska
76. Top Volley Latina - Itas Trentino (Polsat Sport News 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
77. Valencia CF - Villarreal CF (C+ Sport 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
78. Chelsea Londyn - Sheffield Wednesday (Eleven Sports 3 19:00 ND) - piłka nożna, Puchar Anglii 
79. FC Barcelona - Unicaja Malaga (Sportklub 19:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
80. Lazio Rzym - Juventus Turyn (Eleven Sports 2 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
81. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów (Polsat Sport 20:30 ND) - siatkówka kobiet, liga polska
82. Sir Safety Conad Perugia - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia (Polsat Sport News 20:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
83. Espanyol Barcelona - Real Madryt (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
84. Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers (C+ Sport 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
85. Oklahoma City Thunder - Milwaukee Bucks (C+ Sport 0:00 PN) - koszykówka mężczyzn, NBA

 

 

 

 

 

 

1. Dynamo Kazań - Eczacibasi VItrA Stambuł 2
2. ŁKS Commercecon Łódź - Imoco Volley Conegliano 1
3. GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 1
4. Toulouse FC - Stade Reims 1
5. KS Gwardia Wrocław - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
6. RC Cannes - Igor Gorgonzola Novara 2
7. UCAM Murcia - Anwil Włocławek 1
8. AS Monaco - FC Metz 1
9. ASVEL Basket - Skyliners Frankfurt 1
10. Washington Capitals - San Jose Sharks 1


11. Fenerbahce Opet Stambuł - CSM Bukareszt 1
12. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 1
13. Lokomotiw Kubań - ratiopharm Ulm 1
14. AS Saint-Etienne - Dijon FCO 1
15. Allianz MTV Stuttgart - Maritza Płowdiw 1
16. Grot Budowlani Łódź - Minczanka Mińsk 1
17. Beziers Volley - Vakifbank Stambuł 2
18. Savino Del Bene Scandicci - SSC Palmberg Schwerin 1
19. CSP Limoges - Unicaja Malaga 2
20. Stal Nysa - ONICO Warszawa 2


21. Burton Albion - Manchester City 2
22. Paris Saint-Germain - Racing Strasbourg 1
23. Urałoczka-NTMK Jekaterynburg - HPK Haemeenlinna 1
24. Chemik Police - Dynamo Moskwa 1
25. KPS Siedlce - UKS Mickiewicz Kluczbork 1
26. Azimut Leo Shoes Modena - Revivre Axopower Mediolan 1
27. Chelsea Londyn - Tottenham Hotspur 1
28. Real Madryt - Anadolu Efes Stambuł 1
29. Amiens SC - Olympique Lyon 2
30. DPD Legionovia Legionowo - E.Leclerc Radomka Radom 2


31. Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 1
32. Daniel Rutkowski - Łukasz Rajewski 1
33. Hertha Berlin - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
34. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Energa MKS Kalisz 1
35. Bristol City - Bolton Wanderers 1
36. Arsenal Londyn - Manchester United 2
37. Houston Rockets - Toronto Raptors 2
38. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Sapporo - Ryoyu Kobayashi
39. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa 1
40. Sevilla FC - Levante UD 1


41. Accrington Stanley - Derby County 2
42. US Sassolo - Cagliari Calcio 1
43. Borussia Dortmund - Hannover 96 1
44. Borussia Monchengladbach - FC Augsburg 1
45. Manchester City - Burnley FC 1
46. Atletico Madryt - Getafe CF 1
47. Sampdoria Genua - Udinese Calcio 1
48. BCC Castellana Grotte - Consar Ravenna 1
49. Werder Brema - Eintracht Frankfurt 1
50. CD Leganes - SD Eibar 1


51. Millwall FC - Everton FC 2
52. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Jenisej Krasnojarsk 1
53. PSV Eindhoven - FC Groningen 1
54. AC Milan - SSC Napoli 2
55. AFC Wimbledon - West Ham United 2
56. Athletic Bilbao - Real Betis 1
57. New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs 2
58. Keith Thurman - Josesito Lopez 1
59. Adam Kownacki - Gerald Washington 1
60. Boston Celtics - Golden State Warriors 2


61. Real Valladolid - Celta Vigo 2
62. Chievo Verona - AC Fiorentina 2
63. Trefl Sopot - Spójnia Stargard 1
64. Real Madryt - Montakit Fuenlabrada 1
65. Feyenoord Rotterdam - Ajax Amsterdam 2
66. Atalanta Bergamo - AS Roma 2
67. Parma FC - SPAL 2013 1
68. Pszczółka AZS UMCS Lublin - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 1
69. Bayern Monachium - VfB Stuttgart 1
70. Girona FC - FC Barcelona 2


71. sc Heerenveen - AZ Alkmaar 2
72. Crystal Palace - Tottenham Hotspur 2
73. Fortuna Dusseldorf - RB Lipsk 2
74. Torino FC - Inter Mediolan 2
75. Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano 1
76. Top Volley Latina - Itas Trentino 2
77. Valencia CF - Villarreal CF 1
78. Chelsea Londyn - Sheffield Wednesday 1
79. FC Barcelona - Unicaja Malaga 1
80. Lazio Rzym - Juventus Turyn 2


81. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 1
82. Sir Safety Conad Perugia - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia 1
83. Espanyol Barcelona - Real Madryt 2
84. Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers 2
85. Oklahoma City Thunder - Milwaukee Bucks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 2
Obowiązuje na dni: 21-27.01.2019

 

1. Dynamo Kazań - Eczacibasi VItrA Stambuł 2
2. ŁKS Commercecon Łódź - Imoco Volley Conegliano 2
3. GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 1
5. KS Gwardia Wrocław - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
6. RC Cannes - Igor Gorgonzola Novara 2
7. UCAM Murcia - Anwil Włocławek 1
8. AS Monaco - FC Metz 1
9. ASVEL Basket - Skyliners Frankfurt 1
11. Fenerbahce Opet Stambuł - CSM Bukareszt 1
12. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 1


13. Lokomotiw Kubań - ratiopharm Ulm 1
14. AS Saint-Etienne - Dijon FCO 1
15. Allianz MTV Stuttgart - Maritza Płowdiw 1
16. Grot Budowlani Łódź - Minczanka Mińsk 1
17. Beziers Volley - Vakifbank Stambuł 2
18. Savino Del Bene Scandicci - SSC Palmberg Schwerin 1
19. CSP Limoges - Unicaja Malaga 2
20. Stal Nysa - ONICO Warszawa 2
21. Burton Albion - Manchester City 2
22. Paris Saint-Germain - Racing Strasbourg 1


23. Urałoczka-NTMK Jekaterynburg - HPK Haemeenlinna 1
24. Chemik Police - Dynamo Moskwa 2
25. KPS Siedlce - UKS Mickiewicz Kluczbork 1
26. Azimut Leo Shoes Modena - Revivre Axopower Mediolan 1
27. Chelsea Londyn - Tottenham Hotspur 1
28. Real Madryt - Anadolu Efes Stambuł 1
29. Amiens SC - Olympique Lyon 2
31. Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 1
34. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Energa MKS Kalisz 1
35. Bristol City - Bolton Wanderers 1


36. Arsenal Londyn - Manchester United 2
37. Houston Rockets - Toronto Raptors 1
39. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa 1
40. Sevilla FC - Levante UD 1
41. Accrington Stanley - Derby County 2
42. US Sassolo - Cagliari Calcio 1
43. Borussia Dortmund - Hannover 96 1
44. Borussia Monchengladbach - FC Augsburg 1
45. Manchester City - Burnley FC 1
46. Atletico Madryt - Getafe CF 1


47. Sampdoria Genua - Udinese Calcio 1
48. BCC Castellana Grotte - Consar Ravenna 2
51. Millwall FC - Everton FC 2
52. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Jenisej Krasnojarsk 1
53. PSV Eindhoven - FC Groningen 1
54. AC Milan - SSC Napoli 2
55. AFC Wimbledon - West Ham United 2
56. Athletic Bilbao - Real Betis 1
57. New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs 1
58. Keith Thurman - Josesito Lopez 1


59. Adam Kownacki - Gerald Washington 1
60. Boston Celtics - Golden State Warriors 2
62. Chievo Verona - AC Fiorentina 2
63. Trefl Sopot - Spójnia Stargard 1
64. Real Madryt - Montakit Fuenlabrada 1
65. Feyenoord Rotterdam - Ajax Amsterdam 2
66. Atalanta Bergamo - AS Roma 1
68. Pszczółka AZS UMCS Lublin - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 1
69. Bayern Monachium - VfB Stuttgart 1
70. Girona FC - FC Barcelona 2


71. sc Heerenveen - AZ Alkmaar 2
72. Crystal Palace - Tottenham Hotspur 2
73. Fortuna Dusseldorf - RB Lipsk 2
74. Torino FC - Inter Mediolan 2
75. Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano 1
76. Top Volley Latina - Itas Trentino 2
77. Valencia CF - Villarreal CF 1
78. Chelsea Londyn - Sheffield Wednesday 1
79. FC Barcelona - Unicaja Malaga 1
80. Lazio Rzym - Juventus Turyn 2


81. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 1
82. Sir Safety Conad Perugia - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia 1
83. Espanyol Barcelona - Real Madryt 2
84. Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers 1
85. Oklahoma City Thunder - Milwaukee Bucks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Dynamo Kazań - Eczacibasi VItrA Stambuł 1
2. ŁKS Commercecon Łódź - Imoco Volley Conegliano 1
3. GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 2
4. Toulouse FC - Stade Reims 1
5. KS Gwardia Wrocław - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
6. RC Cannes - Igor Gorgonzola Novara 2
7. UCAM Murcia - Anwil Włocławek 1
8. AS Monaco - FC Metz 1
9. ASVEL Basket - Skyliners Frankfurt 1
10. Washington Capitals - San Jose Sharks 1


11. Fenerbahce Opet Stambuł - CSM Bukareszt 1
12. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 2
13. Lokomotiw Kubań - ratiopharm Ulm 1
14. AS Saint-Etienne - Dijon FCO 1
15. Allianz MTV Stuttgart - Maritza Płowdiw 1
16. Grot Budowlani Łódź - Minczanka Mińsk 1
17. Beziers Volley - Vakifbank Stambuł 2
18. Savino Del Bene Scandicci - SSC Palmberg Schwerin 1
19. CSP Limoges - Unicaja Malaga 2
20. Stal Nysa - ONICO Warszawa 2


21. Burton Albion - Manchester City 2
22. Paris Saint-Germain - Racing Strasbourg 1
23. Urałoczka-NTMK Jekaterynburg - HPK Haemeenlinna 1
24. Chemik Police - Dynamo Moskwa 1
25. KPS Siedlce - UKS Mickiewicz Kluczbork 1
26. Azimut Leo Shoes Modena - Revivre Axopower Mediolan 1
27. Chelsea Londyn - Tottenham Hotspur 2
28. Real Madryt - Anadolu Efes Stambuł 1
29. Amiens SC - Olympique Lyon 2
30. DPD Legionovia Legionowo - E.Leclerc Radomka Radom 2


31. Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 2
32. Daniel Rutkowski - Łukasz Rajewski 1
33. Hertha Berlin - Schalke 04 Gelsenkirchen 2
34. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Energa MKS Kalisz 1
35. Bristol City - Bolton Wanderers 1
36. Arsenal Londyn - Manchester United 2
37. Houston Rockets - Toronto Raptors 2
38. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Sapporo - Kamil Stoch
39. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa 1
40. Sevilla FC - Levante UD 1


41. Accrington Stanley - Derby County 2
42. US Sassolo - Cagliari Calcio 1
43. Borussia Dortmund - Hannover 96 1
44. Borussia Monchengladbach - FC Augsburg 1
45. Manchester City - Burnley FC 1
46. Atletico Madryt - Getafe CF 1
47. Sampdoria Genua - Udinese Calcio 1
48. BCC Castellana Grotte - Consar Ravenna 1
49. Werder Brema - Eintracht Frankfurt 1
50. CD Leganes - SD Eibar 1


51. Millwall FC - Everton FC 2
52. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Jenisej Krasnojarsk 1
53. PSV Eindhoven - FC Groningen 1
54. AC Milan - SSC Napoli 2
55. AFC Wimbledon - West Ham United 2
56. Athletic Bilbao - Real Betis 1
57. New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs 2
58. Keith Thurman - Josesito Lopez 1
59. Adam Kownacki - Gerald Washington 1
60. Boston Celtics - Golden State Warriors 2


61. Real Valladolid - Celta Vigo 2
62. Chievo Verona - AC Fiorentina 2
63. Trefl Sopot - Spójnia Stargard 1
64. Real Madryt - Montakit Fuenlabrada 1
65. Feyenoord Rotterdam - Ajax Amsterdam 2
66. Atalanta Bergamo - AS Roma 2
67. Parma FC - SPAL 2013 1
68. Pszczółka AZS UMCS Lublin - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 1
69. Bayern Monachium - VfB Stuttgart 1
70. Girona FC - FC Barcelona 2


71. sc Heerenveen - AZ Alkmaar 2
72. Crystal Palace - Tottenham Hotspur 2
73. Fortuna Dusseldorf - RB Lipsk 2
74. Torino FC - Inter Mediolan 2
75. Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano 1
76. Top Volley Latina - Itas Trentino 2
77. Valencia CF - Villarreal CF 1
78. Chelsea Londyn - Sheffield Wednesday 1
79. FC Barcelona - Unicaja Malaga 1
80. Lazio Rzym - Juventus Turyn 2


81. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 1
82. Sir Safety Conad Perugia - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia 1
83. Espanyol Barcelona - Real Madryt 2
84. Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers 2
85. Oklahoma City Thunder - Milwaukee Bucks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień:  2
Obowiązuje na dni: 21-27.01.2019

 


8. AS Monaco - FC Metz  1
12. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów  1
14. AS Saint-Etienne - Dijon FCO  1
21. Burton Albion - Manchester City  2
22. Paris Saint-Germain - Racing Strasbourg  1
27. Chelsea Londyn - Tottenham Hotspur  1
28. Real Madryt - Anadolu Efes Stambuł  1
29. Amiens SC - Olympique Lyon  2
31. Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek  1
33. Hertha Berlin - Schalke 04 Gelsenkirchen  1

 


37. Houston Rockets - Toronto Raptors  1
39. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa  1
40. Sevilla FC - Levante UD  1
41. Accrington Stanley - Derby County  2
43. Borussia Dortmund - Hannover 96  1
44. Borussia Monchengladbach - FC Augsburg  1
45. Manchester City - Burnley FC  1
46. Atletico Madryt - Getafe CF  1
47. Sampdoria Genua - Udinese Calcio  1

49. Werder Brema - Eintracht Frankfurt  2

 


51. Millwall FC - Everton FC  2
53. PSV Eindhoven - FC Groningen  1
54. AC Milan - SSC Napoli  2
55. AFC Wimbledon - West Ham United  2
57. New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs  1
60. Boston Celtics - Golden State Warriors  2
63. Trefl Sopot - Spójnia Stargard  1
64. Real Madryt - Montakit Fuenlabrada  1
65. Feyenoord Rotterdam - Ajax Amsterdam  2

66. Atalanta Bergamo - AS Roma  1

 


67. Parma FC - SPAL 2013  1
68. Pszczółka AZS UMCS Lublin - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski  1
69. Bayern Monachium - VfB Stuttgart  1
70. Girona FC - FC Barcelona  2
72. Crystal Palace - Tottenham Hotspur  2
73. Fortuna Dusseldorf - RB Lipsk  2
74. Torino FC - Inter Mediolan  2
78. Chelsea Londyn - Sheffield Wednesday  1

79. FC Barcelona - Unicaja Malaga  1

80. Lazio Rzym - Juventus Turyn  2

 


82. Sir Safety Conad Perugia - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia  1
83. Espanyol Barcelona - Real Madryt  2
84. Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers  1
85. Oklahoma City Thunder - Milwaukee Bucks  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

30. DPD Legionovia Legionowo - E.Leclerc Radomka Radom 1
31. Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 1
32. Daniel Rutkowski - Łukasz Rajewski 2
34. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Energa MKS Kalisz 1
35. Bristol City - Bolton Wanderers 1
37. Houston Rockets - Toronto Raptors 2
39. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa 1

40. Sevilla FC - Levante UD 1
41. Accrington Stanley - Derby County 2
43. Borussia Dortmund - Hannover 96 1
44. Borussia Monchengladbach - FC Augsburg 1
45. Manchester City - Burnley FC 1
46. Atletico Madryt - Getafe CF 1
47. Sampdoria Genua - Udinese Calcio 1
48. BCC Castellana Grotte - Consar Ravenna 2
49. Werder Brema - Eintracht Frankfurt 2

51. Millwall FC - Everton FC 2
52. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Jenisej Krasnojarsk 2
53. PSV Eindhoven - FC Groningen 1
54. AC Milan - SSC Napoli 2
55. AFC Wimbledon - West Ham United 2
57. New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs 1
58. Keith Thurman - Josesito Lopez 2
59. Adam Kownacki - Gerald Washington 1

60. Boston Celtics - Golden State Warriors 2
61. Real Valladolid - Celta Vigo 2
62. Chievo Verona - AC Fiorentina 2
63. Trefl Sopot - Spójnia Stargard 1
64. Real Madryt - Montakit Fuenlabrada 1
65. Feyenoord Rotterdam - Ajax Amsterdam 2
66. Atalanta Bergamo - AS Roma 1
67. Parma FC - SPAL 2013 1
68. Pszczółka AZS UMCS Lublin - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 2
69. Bayern Monachium - VfB Stuttgart 1

70. Girona FC - FC Barcelona 2
71. sc Heerenveen - AZ Alkmaar 2
72. Crystal Palace - Tottenham Hotspur 2
73. Fortuna Dusseldorf - RB Lipsk 2
74. Torino FC - Inter Mediolan 2
75. Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano 2
76. Top Volley Latina - Itas Trentino 2
77. Valencia CF - Villarreal CF 1
78. Chelsea Londyn - Sheffield Wednesday 1
79. FC Barcelona - Unicaja Malaga 1

80. Lazio Rzym - Juventus Turyn 2
81. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 1
82. Sir Safety Conad Perugia - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia 1
83. Espanyol Barcelona - Real Madryt 2
84. Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers 1
85. Oklahoma City Thunder - Milwaukee Bucks 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019 - 1 Kolejka :

 


1. Cagliari Calcio - Atalanta Bergamo  0:2
2. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie  3:1
3. Manchester City - Wolverhampton Wanderers  3:0
4. Real Sociedad - Espanyol Barcelona  3:2
5. AS Roma - Virtus Entella  4:0
6. Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche  3:6
7. Arkas Spor - Sir Colussi Sicoma Perugia  1:3
8. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova  0:3
9. Exact Systems Norwid Częstochowa - STS Olimpia Sulęcin  3:0
10. United Volleys Frankfurt - Knack Roeselare  2:3
11. Chaumont Volley-Ball 52 Haute Marne - ACH Volley Lublana  3:1
12. Blackburn Rovers - Newcastle United  2:4  po dogrywce
13. Unicaja Malaga - CSP Limoges  79:72
14. Halkbank SK Ankara - Zenit Kazań  1:3
15. Trefl Gdańsk - Greenyard Maaseik  3:1
16. DPD Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź  0:3
17. Anwil Włocławek - MHP Riesen Ludwigsburg  74:87
18. Juventus Turyn - AC Milan  1:0
19. Skyliners Frankfurt - ASVEL Basket  58:70
20. Berlin Recycling Volleys - PGE Skra Bełchatów  0:3
21. VfB Friedrichshafen - Zenit Petersburg  0:3
22. Azimut Leo Shoes Modena - VK Cez Karlovarsko  3:0
23. GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie  3:0
24. Southampton FC - Derby County  2:2  po rzutach karnych 3:5
25. Dynamo Moskwa - Tours VB  3:0
26. Tauron GKS Katowice - Comarch Cracovia  3:2
27. Washington Wizards - New York Knicks  101:100
28. Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin  3:1
29. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Parma Basket  88:63
30. Żalgiris Kowno - Panathinaikos Ateny  82:69
31. TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium  1:3
32. Norwich City - Birmingham City  3:1
33. Getafe CF - Deportivo Alaves  4:0
34. Columbus Blue Jackets - Montreal Canadiens  1:4
35. Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs  113:116
36. Anwil Włocławek - Arka Gdynia  66:83
37. Wolverhampton Wanderers - Leicester City  4:3
38. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa  3:1
39. AS Roma - Torino FC  3:2
40. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach  0:1
41. Eintracht Frankfurt - SC Freiburg  3:1
42. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem - Niemcy
43. Real Madryt - Sevilla FC  2:0
44. E.Leclerc Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź  0:3
45. Legia Warszawa - TBV Start Lublin  83:78
46. Udinese Calcio - Parma FC  1:2
47. Arsenal Londyn - Chelsea Londyn  2:0
48. SD Huesca - Atletico Madryt  0:3
49. RB Lipsk - Borussia Dortmund  0:1
50. New Jersey Devils - Anaheim Ducks  2:3
51. PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam  3:1
52. Inter Mediolan - US Sassuolo  0:0
53. Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  0:3
54. Celta Vigo - Valencia CF  1:2
55. Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder  115:117
56. Vero Volley Monza - Kioene Padwa  1:3
57. Tampa Bay Lightning - San Jose Sharks  6:3
58. Houston Rockets - Los Angeles Lakers  138:134  po dogrywce
59. Henry Cejudo - T.J. Dillashaw  wygrana Henry Cejudo
60. Real Betis - Girona FC  3:2
61. Frosinone Calcio - Atalanta Bergamo  0:5
62. Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gdański  100:92
63. Huddersfield Town - Manchester City  0:3
64. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów  mecz nie będzie liczony
65. AC Fiorentina - Sampdoria Genua  3:3
66. SPAL 2013 - Bologna FC  1:1
67. 1.FC Nurnberg - Hertha Berlin  1:3
68. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Zakopanem - Stefan Kraft
69. Villarreal CF - Athletic Bilbao  1:1
70. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen  4:4
71. Fulham Londyn - Tottenham Hotspur  1:2
72. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów  3:0
73. Schalke 04 Gelsenkirchen - VfL Wolfsburg  2:1
74. Cagliari Calcio - Empoli FC  2:2
75. Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova  1:3
76. Levante UD - Real Valladolid  2:0
77. Rayo Vallecano - Real Sociedad  2:2
78. Comarch Cracovia - GKS Tychy  1:6
79. Kirolbet Baskonia - FC Barcelona  73:82
80. SSC Napoli - Lazio Rzym  2:1
81. Emma Villas Siena - Sir Safety Conad Perugia  0:3
82. FC Barcelona - CD Leganes  3:1
83. FC Emmen - PSV Eindhoven  2:2
84. Indiana Pacers - Charlotte Hornets  120:95

 

 

Tabela :

 

 

1.tyrla - 25 pkt

(49-24)

2.bartek2lp2 - 21 pkt

(44-23)

3.lukas_ k - 19 pkt

(51-32)

4.aro - 16 pkt

(29-13)

5.PLQba - 15 pkt

(49-34)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 3
Obowiązuje na dni: 28.01-3.02.2019

 

1. Halkbank SK Ankara - United Volleys Frankfurt (C+ Sport 2 15:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
2. PGE Skra Bełchatów - Greenyard Maaseik (C+ Sport 17:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
3. CSKA Moskwa - Stelmet Enea BC Zielona Góra (Eurosport 2 17:30 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Zjednoczona Liga VTB
4. E.Leclerc Radomka Radom - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (Polsat Sport 17:30 ŚR) - siatkówka kobiet, liga polska
5. NMC Górnik Zabrze - PGE VIVE Kielce (nSport+ 18:00 ŚR) - piłka ręczna, liga polska
6. AC Fiorentina - AS Roma (TVP Sport 18:15 ŚR) - piłka nożna, Puchar Włoch
7. Anwil Włocławek - Banvit BK (Eleven Sports 1 18:25 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów
8. Berlin Recycling Volleys - Trefl Gdańsk (C+ Sport 2 19:55 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
9. VfB Friedrichshafen - Chaumont Volley-Ball 52 Haute-Marne (C+ Now 19:55 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
10. Sir Sicoma Colussi Perugia - Tours VB (nSport+ 20:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
11. HSV Hamburg - SV Sandhausen (Eleven Sports 1 20:25 ŚR) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
12. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Chemik Bydgoszcz (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska
13. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn (TVP Sport 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Włoch
14. Liverpool FC - Leicester City (C+ Sport 20:55 ŚR) - piłka nożna, liga angielska
15. Zenit Petersburg - ACH Volley Lublana (C+ Sport 2 16:55 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
16. HC Vojvodina Nowy Sad - HC Vardar Skopje (Sportklub 17:15 CZW) - piłka ręczna, Liga SEHA
17. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Azimut Leo Shoes Modena (C+ Sport 17:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
18. BK Chimki Moskwa - Żalgiris Kowno (Polsat Sport Extra 17:45 CZW) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
19. Cucine Lube Civitanova - VK Cez Karlovarsko (C+ Now 20:25 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
20. Saugella Team Monza - Il Bisonte Firenze (nSport+ 20:25 CZW) - siatkówka kobiet, liga włoska
21. 1.FC Union Berlin - 1.FC Koln (Eleven Sports 1 20:25 CZW) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
22. Inter Mediolan - Lazio Rzym (TVP Sport 20:55 CZW) - piłka nożna, Puchar Włoch
23. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - AZS AGH Kraków (Polsat Sport Extra 22:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
24. Boston Bruins - Philadelphia Flyers (TVP Sport 1:00 PT) - hokej na lodzie, NHL
25. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Oberstdorfie* (TVP Sport, Eurosport 1 16:00 PT)
26. Cuprum Lubin - GKS Katowice (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
27. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański (Polsat Sport Extra 17:45 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska
28. MSV Duisburg - SV Darmstadt (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
29. Hannover 96 - RB Lipsk (Eleven Sports 1 20:25 WT) - piłka nożna, liga niemiecka
30. Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie (Polsat Sport 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
31. Francja - Walia (C+ Sport 20:55 PT) - rugby, Puchar Sześciu Narodów
32. SD Huesca - Real Valladolid (Eleven Sports 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
33. New York Knicks - Boston Celtics (C+ Sport 1:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
34. Dallas Stars - Minnesota Wild (TVP Sport 3:05 SOB) - hokej na lodzie, NHL
35. Istanbul BBSK - Tofas SK (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
36. HydroTruck Radom - King Szczecin (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
37. Levante UD - Getafe CF (C+ Sport 2 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
38. Arminia Bielefeld - HSV Hamburg (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
39. Pinar Karsiyaka - Besiktas Sompo Japan Stambuł (Sportklub 13:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
40. Tottenham Hotspur - Newcastle United (C+ Sport 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
41. Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
42. Empoli FC - Chievo Verona (Eleven Sports 2 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
43. FK Rostów-Don - Buducnost Podgorica (nSport+ 15:00 SOB) - piłka ręczna kobiet, Liga Mistrzyń
44. Consar Ravenna - Calzedonia Verona (Polsat Sport Extra 15:15 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
45. Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund (C+ Sport 2 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
46. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
47. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Oberstdorfie* (TVP Sport, Eurosport 1 15:30 SOB)
48. Galatasaray Stambuł - Bahcesehir Koleji (Sportklub 15:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
49. Chelsea Londyn - Huddersfield Town (C+ Sport 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
50. Real Sociedad - Athletic Bilbao (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
51. ONICO Warszawa - Cerrad Czarni Radom (Polsat Sport 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
52. Irlandia - Anglia (C+ Sport 2 17:40 SOB) - rugby, Puchar Sześciu Narodów
53. SSC Napoli - Sampdoria Genua (Eleven Sports 2 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
54. ALBA Berlin - medi Bayreuth (Sportklub 18:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka
55. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Gwardia Opole (nSport+ 18:15 SOB) - piłka ręczna, liga polska
56. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Monchengladbach (C+ 18:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
57. Cardiff City - Bournemouth AFC (C+ Sport 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
58. FC Barcelona - Valencia CF (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
59. Leeds United - Norwich City (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 18:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
60. Szkocja - Włochy (C+ Sport 2 19:45 SOB) - rugby, Puchar Sześciu Narodów
61. HC Metalurg AD Skopje - HC PPD Zagrzeb (Sportklub 20:15 SOB) - piłka ręczna, Liga SEHA
62. Juventus Turyn - Parma FC (Eleven Sports 1 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
63. Energa MKS Kalisz - Chemik Police (Polsat Sport News 20:30 SOB) - siatkówka kobiet, liga polska
64. Sergio Garcia - Ted Cheeseman (Polsat Sport 22:00 SOB) - boks, walka o pas EBU European w Londynie
65. Detroit Pistons - Los Angeles Clippers (C+ Sport 23:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
66. Ajax Amsterdam - VVV-Venlo (Polsat Sport News 23:00 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
67. Winnipeg Jets - Anaheim Ducks (TVP Sport 1:00 ND) - hokej na lodzie, NHL 
68. Golden State Warriors - Los Angeles Lakers (C+ Sport 2:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
69. Raphael Assuncao - Marlon Moraes (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night
70. Fenerbahce Beko Stambuł - Turk Telekom (Sportklub 11:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
71. Villarreal CF - Espanyol Barcelona (C+ Sport 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
72. Excelsior Rotterdam - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 12:10 ND) - piłka nożna, liga holenderska
73. SPAL 2013 - Torino FC (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
74. AZS Koszalin - GTK Gliwice (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
75. MMTS Kwidzyn - Energa Wybrzeże Gdańsk (nSport+ 12:45 ND) - piłka ręczna, liga polska
76. Herbalife Gran Canaria - Kirolbet Baskonia (Sportklub 13:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
77. FC Erzgebirge Aue - 1.FC Koln (Eleven Sports 2 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
78. PSV Eindhoven - Fortuna Sittard (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska
79. Chemik Bydgoszcz - Trefl Gdańsk (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
80. Udinese Calcio - AC Fiorentina (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
81. Leicester City - Manchester United (C+ Sport 15:00 ND) - piłka nożna, liga angielska
82. Genoa CFC - US Sassuolo (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 15:00 ND) - piłka nożna, liga włoska
83. PGE MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Sportklub 15:00 ND) - koszykówka kobiet, liga polska
84. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Oberstdorfie* (TVP Sport, Eurosport 1 15:15 ND)
85. FC Augsburg - 1.FSV Mainz (Eleven Sports 2 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
86. Azimut Leo Shoes Modena - Sir Safety Conad Perugia (Polsat Sport Extra 15:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
87. Real Betis - Atletico Madryt (C+ Sport 2 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
88. Banvit BK - Gaziantep Basketbol (Sportklub 17:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
89. Manchester City - Arsenal Londyn (C+ Sport 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
90. Inter Mediolan - Bologna FC (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
91. VfB Stuttgart - SC Freiburg (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
92. Celta Vigo - Sevilla FC (C+ Sport 2 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
93. SD Eibar - Girona FC (Eleven Sports 3, Eleven Sports 3 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
94. Washington Capitals - Boston Bruins (TVP Sport 18:35 ND) - hokej na lodzie, NHL 
95. Unicaja Malaga - Real Madryt (Sportklub 19:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
96. Boston Celtics - Oklahoma City Thunder (C+ Sport 20:00 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
97. AS Roma - AC Milan (Eleven Sports 1 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
98. Real Madryt - Deportivo Alaves (C+ Sport 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska

 

 

 

 

 

 

 

1. Halkbank SK Ankara - United Volleys Frankfurt 1
2. PGE Skra Bełchatów - Greenyard Maaseik 1
3. CSKA Moskwa - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1
4. E.Leclerc Radomka Radom - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1
5. NMC Górnik Zabrze - PGE VIVE Kielce 2
6. AC Fiorentina - AS Roma 2
7. Anwil Włocławek - Banvit BK 2
8. Berlin Recycling Volleys - Trefl Gdańsk 2
9. VfB Friedrichshafen - Chaumont Volley-Ball 52 Haute-Marne 1
10. Sir Sicoma Colussi Perugia - Tours VB 1


11. HSV Hamburg - SV Sandhausen 1
12. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Chemik Bydgoszcz 1
13. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn 2
14. Liverpool FC - Leicester City 1
15. Zenit Petersburg - ACH Volley Lublana 1
16. HC Vojvodina Nowy Sad - HC Vardar Skopje 2
17. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Azimut Leo Shoes Modena 2
18. BK Chimki Moskwa - Żalgiris Kowno 1
19. Cucine Lube Civitanova - VK Cez Karlovarsko 1
20. Saugella Team Monza - Il Bisonte Firenze 1


21. 1.FC Union Berlin - 1.FC Koln 2
22. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
23. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - AZS AGH Kraków 1
24. Boston Bruins - Philadelphia Flyers 1
26. Cuprum Lubin - GKS Katowice 2
27. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 1
28. MSV Duisburg - SV Darmstadt 1
29. Hannover 96 - RB Lipsk 2
30. Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1


31. Francja - Walia 1
32. SD Huesca - Real Valladolid X
33. New York Knicks - Boston Celtics 2
34. Dallas Stars - Minnesota Wild 2
35. Istanbul BBSK - Tofas SK 2
36. HydroTruck Radom - King Szczecin 1
37. Levante UD - Getafe CF 1
38. Arminia Bielefeld - HSV Hamburg 2
39. Pinar Karsiyaka - Besiktas Sompo Japan Stambuł 1
40. Tottenham Hotspur - Newcastle United 1


41. Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów 2
42. Empoli FC - Chievo Verona 1
43. FK Rostów-Don - Buducnost Podgorica 1
44. Consar Ravenna - Calzedonia Verona 1
45. Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund 2
46. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2
48. Galatasaray Stambuł - Bahcesehir Koleji 1
49. Chelsea Londyn - Huddersfield Town 1
50. Real Sociedad - Athletic Bilbao 2


51. ONICO Warszawa - Cerrad Czarni Radom 2
52. Irlandia - Anglia 2
53. SSC Napoli - Sampdoria Genua 1
54. ALBA Berlin - medi Bayreuth 1
55. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Gwardia Opole 1
56. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Monchengladbach X
57. Cardiff City - Bournemouth AFC X
58. FC Barcelona - Valencia CF 1
59. Leeds United - Norwich City 1
60. Szkocja - Włochy 1


61. HC Metalurg AD Skopje - HC PPD Zagrzeb 1
62. Juventus Turyn - Parma FC 1
63. Energa MKS Kalisz - Chemik Police 2
64. Sergio Garcia - Ted Cheeseman 1
65. Detroit Pistons - Los Angeles Clippers 1
66. Ajax Amsterdam - VVV-Venlo 1
67. Winnipeg Jets - Anaheim Ducks 1
68. Golden State Warriors - Los Angeles Lakers 1
69. Raphael Assuncao - Marlon Moraes 1
70. Fenerbahce Beko Stambuł - Turk Telekom 1


71. Villarreal CF - Espanyol Barcelona 1
72. Excelsior Rotterdam - Feyenoord Rotterdam 2
73. SPAL 2013 - Torino FC X
74. AZS Koszalin - GTK Gliwice 1
75. MMTS Kwidzyn - Energa Wybrzeże Gdańsk 1
76. Herbalife Gran Canaria - Kirolbet Baskonia 1
77. FC Erzgebirge Aue - 1.FC Koln 2
78. PSV Eindhoven - Fortuna Sittard 1
79. Chemik Bydgoszcz - Trefl Gdańsk 2
80. Udinese Calcio - AC Fiorentina 2


81. Leicester City - Manchester United 2
82. Genoa CFC - US Sassuolo 1
83. PGE MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1
85. FC Augsburg - 1.FSV Mainz 1
86. Azimut Leo Shoes Modena - Sir Safety Conad Perugia 2
87. Real Betis - Atletico Madryt 2
88. Banvit BK - Gaziantep Basketbol 1
89. Manchester City - Arsenal Londyn 1
90. Inter Mediolan - Bologna FC 1


91. VfB Stuttgart - SC Freiburg 1
92. Celta Vigo - Sevilla FC 2
93. SD Eibar - Girona FC 1
94. Washington Capitals - Boston Bruins 1
95. Unicaja Malaga - Real Madryt 2
96. Boston Celtics - Oklahoma City Thunder 1
97. AS Roma - AC Milan X
98. Real Madryt - Deportivo Alaves 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 3
Obowiązuje na dni: 28.01-3.02.2019

 

1. Halkbank SK Ankara - United Volleys Frankfurt 1
2. PGE Skra Bełchatów - Greenyard Maaseik 1
3. CSKA Moskwa - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1
4. E.Leclerc Radomka Radom - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1
5. NMC Górnik Zabrze - PGE VIVE Kielce 2

7. Anwil Włocławek - Banvit BK 1
8. Berlin Recycling Volleys - Trefl Gdańsk 1
9. VfB Friedrichshafen - Chaumont Volley-Ball 52 Haute-Marne 1
10. Sir Sicoma Colussi Perugia - Tours VB 1
11. HSV Hamburg - SV Sandhausen 1


12. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Chemik Bydgoszcz 1
13. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn 2
14. Liverpool FC - Leicester City 1
15. Zenit Petersburg - ACH Volley Lublana 1
16. HC Vojvodina Nowy Sad - HC Vardar Skopje 2
17. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Azimut Leo Shoes Modena 2
18. BK Chimki Moskwa - Żalgiris Kowno 1
19. Cucine Lube Civitanova - VK Cez Karlovarsko 1
20. Saugella Team Monza - Il Bisonte Firenze 1
22. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1


23. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - AZS AGH Kraków 1
24. Boston Bruins - Philadelphia Flyers 1
26. Cuprum Lubin - GKS Katowice 2
27. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 1
29. Hannover 96 - RB Lipsk 2
30. Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
31. Francja - Walia 1
33. New York Knicks - Boston Celtics 2
35. Istanbul BBSK - Tofas SK 2
36. HydroTruck Radom - King Szczecin 2


38. Arminia Bielefeld - HSV Hamburg 2
40. Tottenham Hotspur - Newcastle United 1
41. Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów 2
42. Empoli FC - Chievo Verona 1
43. FK Rostów-Don - Buducnost Podgorica 1
44. Consar Ravenna - Calzedonia Verona 2
45. Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund 2
46. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2
49. Chelsea Londyn - Huddersfield Town 1
50. Real Sociedad - Athletic Bilbao 1

51. ONICO Warszawa - Cerrad Czarni Radom 1
52. Irlandia - Anglia 1
53. SSC Napoli - Sampdoria Genua 1
54. ALBA Berlin - medi Bayreuth 1
56. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Monchengladbach 1
58. FC Barcelona - Valencia CF 1
59. Leeds United - Norwich City 1
60. Szkocja - Włochy 1
61. HC Metalurg AD Skopje - HC PPD Zagrzeb 2
62. Juventus Turyn - Parma FC 1


63. Energa MKS Kalisz - Chemik Police 2
64. Sergio Garcia - Ted Cheeseman 2
65. Detroit Pistons - Los Angeles Clippers 1
66. Ajax Amsterdam - VVV-Venlo 1
67. Winnipeg Jets - Anaheim Ducks 1
68. Golden State Warriors - Los Angeles Lakers 1
69. Raphael Assuncao - Marlon Moraes 2
70. Fenerbahce Beko Stambuł - Turk Telekom 1
71. Villarreal CF - Espanyol Barcelona 1
72. Excelsior Rotterdam - Feyenoord Rotterdam 2


73. SPAL 2013 - Torino FC 2
75. MMTS Kwidzyn - Energa Wybrzeże Gdańsk 1
76. Herbalife Gran Canaria - Kirolbet Baskonia 2
77. FC Erzgebirge Aue - 1.FC Koln 2
78. PSV Eindhoven - Fortuna Sittard 1
79. Chemik Bydgoszcz - Trefl Gdańsk 2
80. Udinese Calcio - AC Fiorentina 2
81. Leicester City - Manchester United 2
82. Genoa CFC - US Sassuolo 2
83. PGE MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1


85. FC Augsburg - 1.FSV Mainz 1
86. Azimut Leo Shoes Modena - Sir Safety Conad Perugia 2
87. Real Betis - Atletico Madryt 2
89. Manchester City - Arsenal Londyn 1
90. Inter Mediolan - Bologna FC 1
91. VfB Stuttgart - SC Freiburg 1
92. Celta Vigo - Sevilla FC 2
93. SD Eibar - Girona FC 1
95. Unicaja Malaga - Real Madryt 2
96. Boston Celtics - Oklahoma City Thunder 1


98. Real Madryt - Deportivo Alaves 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Halkbank SK Ankara - United Volleys Frankfurt 1
2. PGE Skra Bełchatów - Greenyard Maaseik 1
3. CSKA Moskwa - Stelmet Enea BC Zielona Góra 2
4. E.Leclerc Radomka Radom - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1
5. NMC Górnik Zabrze - PGE VIVE Kielce 2
6. AC Fiorentina - AS Roma 2
7. Anwil Włocławek - Banvit BK 1
8. Berlin Recycling Volleys - Trefl Gdańsk 2
9. VfB Friedrichshafen - Chaumont Volley-Ball 52 Haute-Marne 1
10. Sir Sicoma Colussi Perugia - Tours VB 1


11. HSV Hamburg - SV Sandhausen 1
12. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Chemik Bydgoszcz 1
13. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn 2
14. Liverpool FC - Leicester City 1
15. Zenit Petersburg - ACH Volley Lublana 1
16. HC Vojvodina Nowy Sad - HC Vardar Skopje 2
17. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Azimut Leo Shoes Modena 2
18. BK Chimki Moskwa - Żalgiris Kowno 1
19. Cucine Lube Civitanova - VK Cez Karlovarsko 1
20. Saugella Team Monza - Il Bisonte Firenze 1


21. 1.FC Union Berlin - 1.FC Koln 2
22. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1
23. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - AZS AGH Kraków 1
24. Boston Bruins - Philadelphia Flyers 1
26. Cuprum Lubin - GKS Katowice 2
27. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 2
28. MSV Duisburg - SV Darmstadt 1
29. Hannover 96 - RB Lipsk 2
30. Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1


31. Francja - Walia 1
32. SD Huesca - Real Valladolid X
33. New York Knicks - Boston Celtics 2
34. Dallas Stars - Minnesota Wild 2
35. Istanbul BBSK - Tofas SK 2
36. HydroTruck Radom - King Szczecin 1
37. Levante UD - Getafe CF 1
38. Arminia Bielefeld - HSV Hamburg 2
39. Pinar Karsiyaka - Besiktas Sompo Japan Stambuł 1
40. Tottenham Hotspur - Newcastle United 1


41. Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów 2
42. Empoli FC - Chievo Verona 1
43. FK Rostów-Don - Buducnost Podgorica 1
44. Consar Ravenna - Calzedonia Verona 1
45. Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund 2
46. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2
48. Galatasaray Stambuł - Bahcesehir Koleji 1
49. Chelsea Londyn - Huddersfield Town 1
50. Real Sociedad - Athletic Bilbao 2


51. ONICO Warszawa - Cerrad Czarni Radom 2
52. Irlandia - Anglia 2
53. SSC Napoli - Sampdoria Genua 1
54. ALBA Berlin - medi Bayreuth 1
55. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Gwardia Opole 1
56. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Monchengladbach 1
57. Cardiff City - Bournemouth AFC X
58. FC Barcelona - Valencia CF 1
59. Leeds United - Norwich City 1
60. Szkocja - Włochy 1


61. HC Metalurg AD Skopje - HC PPD Zagrzeb 1
62. Juventus Turyn - Parma FC 1
63. Energa MKS Kalisz - Chemik Police 2
64. Sergio Garcia - Ted Cheeseman 1
65. Detroit Pistons - Los Angeles Clippers 1
66. Ajax Amsterdam - VVV-Venlo 1
67. Winnipeg Jets - Anaheim Ducks 1
68. Golden State Warriors - Los Angeles Lakers 1
69. Raphael Assuncao - Marlon Moraes 1
70. Fenerbahce Beko Stambuł - Turk Telekom 1


71. Villarreal CF - Espanyol Barcelona 1
72. Excelsior Rotterdam - Feyenoord Rotterdam 2
73. SPAL 2013 - Torino FC X
74. AZS Koszalin - GTK Gliwice 1
75. MMTS Kwidzyn - Energa Wybrzeże Gdańsk 1
76. Herbalife Gran Canaria - Kirolbet Baskonia 1
77. FC Erzgebirge Aue - 1.FC Koln 2
78. PSV Eindhoven - Fortuna Sittard 1
79. Chemik Bydgoszcz - Trefl Gdańsk 2
80. Udinese Calcio - AC Fiorentina 2


81. Leicester City - Manchester United 2
82. Genoa CFC - US Sassuolo 1
83. PGE MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1
85. FC Augsburg - 1.FSV Mainz 1
86. Azimut Leo Shoes Modena - Sir Safety Conad Perugia 2
87. Real Betis - Atletico Madryt 2
88. Banvit BK - Gaziantep Basketbol 1
89. Manchester City - Arsenal Londyn 1
90. Inter Mediolan - Bologna FC 1


91. VfB Stuttgart - SC Freiburg 1
92. Celta Vigo - Sevilla FC 2
93. SD Eibar - Girona FC 1
94. Washington Capitals - Boston Bruins 1
95. Unicaja Malaga - Real Madryt 2
96. Boston Celtics - Oklahoma City Thunder 1
97. AS Roma - AC Milan 2
98. Real Madryt - Deportivo Alaves 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 3
Obowiązuje na dni: 28.01-3.02.2019

 


15. Zenit Petersburg - ACH Volley Lublana  1
19. Cucine Lube Civitanova - VK Cez Karlovarsko  1
23. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - AZS AGH Kraków  1
27. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański  1
29. Hannover 96 - RB Lipsk  2
30. Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie  1
33. New York Knicks - Boston Celtics  2
36. HydroTruck Radom - King Szczecin  1
38. Arminia Bielefeld - HSV Hamburg  2
40. Tottenham Hotspur - Newcastle United  1

 


41. Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów  2
45. Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund  2
46. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium  2
49. Chelsea Londyn - Huddersfield Town  1
50. Real Sociedad - Athletic Bilbao  1
53. SSC Napoli - Sampdoria Genua  1
54. ALBA Berlin - medi Bayreuth  1
57. Cardiff City - Bournemouth AFC  1
58. FC Barcelona - Valencia CF  1
59. Leeds United - Norwich City  1

 


62. Juventus Turyn - Parma FC  1
65. Detroit Pistons - Los Angeles Clippers  2
66. Ajax Amsterdam - VVV-Venlo  1
68. Golden State Warriors - Los Angeles Lakers  1
69. Raphael Assuncao - Marlon Moraes  1
70. Fenerbahce Beko Stambuł - Turk Telekom  1
71. Villarreal CF - Espanyol Barcelona  1
72. Excelsior Rotterdam - Feyenoord Rotterdam  2
74. AZS Koszalin - GTK Gliwice  1
75. MMTS Kwidzyn - Energa Wybrzeże Gdańsk  1

 


77. FC Erzgebirge Aue - 1.FC Koln  2
78. PSV Eindhoven - Fortuna Sittard  1
79. Chemik Bydgoszcz - Trefl Gdańsk  2
80. Udinese Calcio - AC Fiorentina  2
81. Leicester City - Manchester United  2
82. Genoa CFC - US Sassuolo  1
83. PGE MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski  2
84. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Oberstdorfie - Kamil Stoch
85. FC Augsburg - 1.FSV Mainz  1
86. Azimut Leo Shoes Modena - Sir Safety Conad Perugia  2

 


87. Real Betis - Atletico Madryt  2
88. Banvit BK - Gaziantep Basketbol  1
89. Manchester City - Arsenal Londyn  1
90. Inter Mediolan - Bologna FC  1
91. VfB Stuttgart - SC Freiburg  1
92. Celta Vigo - Sevilla FC  2
93. SD Eibar - Girona FC  1
95. Unicaja Malaga - Real Madryt  2
96. Boston Celtics - Oklahoma City Thunder  1
97. AS Roma - AC Milan  2

 

 

98. Real Madryt - Deportivo Alaves  1

Share this post


Link to post
Share on other sites

26. Cuprum Lubin - GKS Katowice 2
27. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 1
28. MSV Duisburg - SV Darmstadt 2
29. Hannover 96 - RB Lipsk 2

30. Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie 2
31. Francja - Walia 2
32. SD Huesca - Real Valladolid 2
33. New York Knicks - Boston Celtics 2
34. Dallas Stars - Minnesota Wild 1
35. Istanbul BBSK - Tofas SK 2
36. HydroTruck Radom - King Szczecin 2
38. Arminia Bielefeld - HSV Hamburg 2
39. Pinar Karsiyaka - Besiktas Sompo Japan Stambuł 1

40. Tottenham Hotspur - Newcastle United 1
41. Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów 2
42. Empoli FC - Chievo Verona 1
43. FK Rostów-Don - Buducnost Podgorica 1
44. Consar Ravenna - Calzedonia Verona 1
45. Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund 2
46. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium 2
48. Galatasaray Stambuł - Bahcesehir Koleji 1
49. Chelsea Londyn - Huddersfield Town 1

51. ONICO Warszawa - Cerrad Czarni Radom 1
52. Irlandia - Anglia 1
53. SSC Napoli - Sampdoria Genua 1
54. ALBA Berlin - medi Bayreuth 1
55. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Gwardia Opole 2
56. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Monchengladbach 2
58. FC Barcelona - Valencia CF 1

60. Szkocja - Włochy 1
61. HC Metalurg AD Skopje - HC PPD Zagrzeb 2
62. Juventus Turyn - Parma FC 1
63. Energa MKS Kalisz - Chemik Police 2
64. Sergio Garcia - Ted Cheeseman 1
66. Ajax Amsterdam - VVV-Venlo 1
67. Winnipeg Jets - Anaheim Ducks 1
68. Golden State Warriors - Los Angeles Lakers 1
69. Raphael Assuncao - Marlon Moraes 1

70. Fenerbahce Beko Stambuł - Turk Telekom 1
71. Villarreal CF - Espanyol Barcelona 1
72. Excelsior Rotterdam - Feyenoord Rotterdam 2
73. SPAL 2013 - Torino FC 2
74. AZS Koszalin - GTK Gliwice 1
75. MMTS Kwidzyn - Energa Wybrzeże Gdańsk 1
76. Herbalife Gran Canaria - Kirolbet Baskonia 2
77. FC Erzgebirge Aue - 1.FC Koln 2
78. PSV Eindhoven - Fortuna Sittard 1
79. Chemik Bydgoszcz - Trefl Gdańsk 2

80. Udinese Calcio - AC Fiorentina 2
81. Leicester City - Manchester United 2
82. Genoa CFC - US Sassuolo X
83. PGE MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1
85. FC Augsburg - 1.FSV Mainz 2
86. Azimut Leo Shoes Modena - Sir Safety Conad Perugia
87. Real Betis - Atletico Madryt 2
88. Banvit BK - Gaziantep Basketbol 1
89. Manchester City - Arsenal Londyn 1

90. Inter Mediolan - Bologna FC 1
92. Celta Vigo - Sevilla FC 2
94. Washington Capitals - Boston Bruins 1
95. Unicaja Malaga - Real Madryt 2
96. Boston Celtics - Oklahoma City Thunder 2
98. Real Madryt - Deportivo Alaves 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 4
Obowiązuje na dni: 4-10.02.2019

 

1. VakifBank Stambuł - Maritza Płowdiw (C+ Sprot 2 15:55 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
2. Dinamo Moskwa - CSM Bukareszt (nSport+ 16:55 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
3. Chemik Police - Fenerbahce Opet Stambuł (C+ Sport 17:30 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
4. GKS Katowice - ONICO Warszawa (Polsat Sport 17:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska
5. RB Lipsk - VfL Wolfsburg (Eurosport 1 18:30 ŚR) - piłka nożna, Puchar Niemiec
6. FC Villefranche-Beaujolais - Paris Saint-Germain (Polsat Sport News 18:30 ŚR) - piłka nożna, Puchar Francji
7. Rhein-Neckar Lowen - HC Vardar Skopje (Eleven Sports 1 18:55 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
8. Beziers VB - Allianz MTV Stuttgart (nSport+ 19:55 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
9. Imoco Volley Conegliano - SSC Palmberg Schwerin (C+ Sport 2 20:25 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
10. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska
11. Hertha Berlin - Bayern Monachium (Eurosport 1 20:45 ŚR) - piłka nożna, Puchar Niemiec
12. FC Barcelona - Real Madryt (Eleven Sports 1 20:50 ŚR) - piłka nożna, Puchar Króla 
13. West Bromwich Albion - Brighton & Hove Albion (Eleven Sports 2 21:00 ŚR) - piłka nożna, Puchar Anglii
14. Stade Rennes - LOSC Lille (Polsat Sport News 21:00 ŚR) - piłka nożna, Puchar Francji
15. BBTS Bielsko-Biała - KPS Siedlce (Polsat Sport 17:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
16. HSG Wetzlar - SG Flensburg-Handewitt (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
17. Igor Gorgonzola Novara - Minchanka Mińsk (C+ Sport 20:25 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń
18. Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie (Polsat Sport 20:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, liga polska
19. HBC Nantes - Paris Saint-Germain (Eleven Sports 2 20:40 CZW) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
20. Real Betis - Valencia CF (Eleven Sports 1 20:50 CZW) - piłka nożna, Puchar Króla
21. En Avant Guingamp - Olympique Lyon (Polsat Sport News 21:00 CZW) - piłka nożna, Puchar Francji
22. Washington Capitals - Colorado Avalanche (TVP Sport 1:00 PT) - hokej na lodzie, NHL 
23. Boston Celtics - Los Angeles Lakers (C+ Sport 2:00 PT) - koszykówka mężczyzn, NBA
24. Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
25. E.Leclerc Radomka Radom - Enea PTPS Piła (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka kobiet, liga polska
26. CSKA Moskwa - Real Madryt (Polsat Sport Extra 17:45 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga
27. SPR Stal Mielec - Energa MKS Kalisz (nSport+ 18:15 PT) - piłka ręczna, liga polska
28. 1.FC Koln - FC St. Pauli (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
29. Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
30. Chievo Verona - AS Roma (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:25 PT) - piłka nożna, liga włoska
31. 1.FSV Mainz - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 2 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
32. DPD Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów (Polsat Sport 20:30 PT) - siatkówka kobiet, liga polska
33. Real Valladolid - Villarreal CF (Eleven Sports 3 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
34. New York Rangers - Carolina Hurricanes (TVP Sport 2:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL 
35. Polpharma Starogard Gdański - GTK Gliwice (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska
36. Getafe CF - Celta Vigo (C+ Sport 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
37. 1.FC Union Berlin - SV Sandhausen (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
38. Gaziantep Basketbol - Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye (Sportklub 13:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
39. Fulham Londyn - Manchester United (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
40. Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
41. Szkocja - Irlandia (C+ Now 15:10 SOB) - rugby, Puchar Sześciu Narodów
42. Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec (nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
43. Borussia Dortmund - TSG 1899 Hoffenheim (C+ Sport 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
44. Borussia Monchengladbach - Hertha Berlin (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
45. RB Lipsk - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
46. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Turk Telekom (Sportklub 15:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
47. Liverpool FC - Bournemouth AFC (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska
48. Nottingham Forest - Brentford FC (Eleven Sports 3 15:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska
49. Atletico Madryt - Real Madryt (C+ 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
50. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Lahti* (Eurosport 1, TVP Sport, TVP 1 16:15 SOB)
51. Cuprum Lubin - MKS Będzin (Polsat Sport 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
52. Cracovia Kraków - Piast Gliwice (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
53. Włochy - Walia (C+ Now 17:40 SOB) - rugby, Puchar Sześciu Narodów
54. AC Fiorentina - SSC Napoli (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
55. Pinar Karsiyaka - Istanbul BBSK (Sportklub 18:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
56. Brighton & Hove Albion - Burnley FC (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska
57. Espanyol Barcelona - Rayo Vallecano (nSport+ 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
58. Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
59. Heracles Almelo - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 18:30 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
60. IFK Kristianstad - PGE VIVE Kielce (C+, Eleven Sports 3 18:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
61. Boston Bruins - Los Angeles Kings (TVP Sport 19:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL
62. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin (C+ Sport 20:00 SOB) - piłka nożna, liga polska
63. Zanetti Bergamo - Banca Valsabbina Millenium Brescia (C+ Now 20:25 SOB) - siatkówka kobiet, liga włoska
64. Parma FC - Inter Mediolan (Eleven Sports 1 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
65. CD Leganes - Real Betis (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
66. Feyenoord Rotterdam - De Graafschap (Polsat Sport News 20:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska
67. Telekom Veszprem HC - FC Barcelona (nSport+ 22:35 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
68. Utah Jazz - San Antonio Spurs (C+ Sport 2 23:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA
69. Slavia Praga - FK Teplice (Polsat Sport Extra 23:00 SOB) - piłka nożna, liga czeska
70. Houston Rockets - Oklahoma City Thunder (C+ Sport 2 2:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
71. Alberto Machado - Andrew Cancio (Polsat Sport Extra 3:00 ND) - boks, walka o pas WBA World w Indio
72. Robert Whittaker - Kelvin Gastelum (Polsat Sport 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC 234
73. Fenerbahce Beko Stambuł - Arel Universitesi Buyukcekmece (Sportklub 11:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
74. Girona FC - SD Huesca (Eleven Sports 2 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
75. Bologna FC - Genoa CFC (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
76. King Szczecin - Legia Warszawa (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska
77. Arka Gdynia - Sandra SPA Pogoń Szczecin (nSport+ 12:45 ND) - piłka ręczna, liga polska
78. SV Darmstadt - 1.FC Heidenheim (Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
79. HC Erlangen - TSV GWD Minden (Sportklub 13:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
80. Tottenham Hotspur - Leicester City (C+ Sport 14:25 ND) - piłka nożna, liga angielska
81. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
82. Metz Handball - Kopenhaga Handball (nSport+ 14:55 ND) - piłka ręczna kobiet, Liga Mistrzyń
83. Sampdoria Genua - Frosinone Calcio (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
84. Atalanta Bergamo - SPAL 2013 (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
85. Arka Gdynia - Korona Kielce (C+ 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
86. Werder Brema - FC Augsburg (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
87. Tofas SK - Afyon Belediyespor (Sportklub 15:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
88. Anglia - Francja (C+ Sport 2 15:55 ND) - rugby, Puchar Sześciu Narodów
89. Valencia CF - Real Sociedad (C+ Now 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
90. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Lahti* (Eurosport 1, TVP Sport, TVP 1 16:15 ND)
91. FC Utrecht - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska
92. Manchester City - Chelsea Londyn (C+ Sport 16:55 ND) - piłka nożna, liga angielska
93. HC Motor Zaporoże - SG Flensburg-Handewitt (nSport+ 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
94. RK Celje Pivovarna Lasko - MOL-Pick Szeged (Eleven Sports 3 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
95. Stelmet Enea BC Zielona Góra - BC Avtodor Saratov (Eurosport 2 17:00 ND) - koszykówka mężczyzn, Zjednoczona Liga VTB
96. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (Polsat Sport 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
97. Wisła Płock - Legia Warszawa (C+ 17:40 ND) - piłka nożna, liga polska
98. Fortuna Dusseldorf - VfB Stuttgart (C+ Sport 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
99. US Sassuolo - Juventus Turyn (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
100. Sevilla FC - SD Eibar (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
101. Real Madryt - Kirolbet Baskonia (Sportklub 19:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
102. AC Milan - Cagliari Calcio (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
103. ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz (Polsat Sport 20:30 ND) - siatkówka kobiet, liga polska
104. Athletic Bilbao - FC Barcelona (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
105. Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers (C+ Sport 2 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA
106. Telekom Baskets Bonn - ALBA Berlin (Sportklub 21:45 ND) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka
107. Sparta Praga - Bohemians Praga (Polsat Sport Extra 23:00 ND) - piłka nożna, liga czeska

 

 

 

 

 

 

1. VakifBank Stambuł - Maritza Płowdiw 1
2. Dinamo Moskwa - CSM Bukareszt 1
3. Chemik Police - Fenerbahce Opet Stambuł 2
4. GKS Katowice - ONICO Warszawa 2
5. RB Lipsk - VfL Wolfsburg 1
6. FC Villefranche-Beaujolais - Paris Saint-Germain 2
7. Rhein-Neckar Lowen - HC Vardar Skopje 1
8. Beziers VB - Allianz MTV Stuttgart 1
9. Imoco Volley Conegliano - SSC Palmberg Schwerin 1
10. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 1


11. Hertha Berlin - Bayern Monachium 2
12. FC Barcelona - Real Madryt X
13. West Bromwich Albion - Brighton & Hove Albion 1
14. Stade Rennes - LOSC Lille 2
15. BBTS Bielsko-Biała - KPS Siedlce 1
16. HSG Wetzlar - SG Flensburg-Handewitt 2
17. Igor Gorgonzola Novara - Minchanka Mińsk 1
18. Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
19. HBC Nantes - Paris Saint-Germain 2
20. Real Betis - Valencia CF 1


21. En Avant Guingamp - Olympique Lyon 2
22. Washington Capitals - Colorado Avalanche 1
23. Boston Celtics - Los Angeles Lakers 2
24. Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok 2
25. E.Leclerc Radomka Radom - Enea PTPS Piła 1
26. CSKA Moskwa - Real Madryt 2
27. SPR Stal Mielec - Energa MKS Kalisz 1
28. 1.FC Koln - FC St. Pauli 1
29. Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin 1
30. Chievo Verona - AS Roma 2


31. 1.FSV Mainz - Bayer Leverkusen 2
32. DPD Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów 2
33. Real Valladolid - Villarreal CF 2
34. New York Rangers - Carolina Hurricanes 1
35. Polpharma Starogard Gdański - GTK Gliwice 1
36. Getafe CF - Celta Vigo 1
37. 1.FC Union Berlin - SV Sandhausen 1
38. Gaziantep Basketbol - Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye 1
39. Fulham Londyn - Manchester United 2
40. Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2


41. Szkocja - Irlandia 1
42. Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec 1
43. Borussia Dortmund - TSG 1899 Hoffenheim 1
44. Borussia Monchengladbach - Hertha Berlin 1
45. RB Lipsk - Eintracht Frankfurt 1
46. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Turk Telekom 1
47. Liverpool FC - Bournemouth AFC 1
48. Nottingham Forest - Brentford FC 1
49. Atletico Madryt - Real Madryt X
50. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Lahti - Polska


51. Cuprum Lubin - MKS Będzin 1
52. Cracovia Kraków - Piast Gliwice 1
53. Włochy - Walia 2
54. AC Fiorentina - SSC Napoli 2
55. Pinar Karsiyaka - Istanbul BBSK 1
56. Brighton & Hove Albion - Burnley FC 2
57. Espanyol Barcelona - Rayo Vallecano 1
58. Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
59. Heracles Almelo - Ajax Amsterdam 2
60. IFK Kristianstad - PGE VIVE Kielce 2


61. Boston Bruins - Los Angeles Kings 1
62. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1
63. Zanetti Bergamo - Banca Valsabbina Millenium Brescia 1
64. Parma FC - Inter Mediolan 2
65. CD Leganes - Real Betis 2
66. Feyenoord Rotterdam - De Graafschap 1
67. Telekom Veszprem HC - FC Barcelona 2
68. Utah Jazz - San Antonio Spurs 2
69. Slavia Praga - FK Teplice 1
70. Houston Rockets - Oklahoma City Thunder 1


71. Alberto Machado - Andrew Cancio 1
72. Robert Whittaker - Kelvin Gastelum 1
73. Fenerbahce Beko Stambuł - Arel Universitesi Buyukcekmece 1
74. Girona FC - SD Huesca 1
75. Bologna FC - Genoa CFC 2
76. King Szczecin - Legia Warszawa 1
77. Arka Gdynia - Sandra SPA Pogoń Szczecin 2
78. SV Darmstadt - 1.FC Heidenheim 1
79. HC Erlangen - TSV GWD Minden 2
80. Tottenham Hotspur - Leicester City 1


81. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 2
82. Metz Handball - Kopenhaga Handball 1
83. Sampdoria Genua - Frosinone Calcio 1
84. Atalanta Bergamo - SPAL 2013 1
85. Arka Gdynia - Korona Kielce 1
86. Werder Brema - FC Augsburg 1
87. Tofas SK - Afyon Belediyespor 1
88. Anglia - Francja 1
89. Valencia CF - Real Sociedad 1
90. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Lahti - Kamil Stoch


91. FC Utrecht - PSV Eindhoven 2
92. Manchester City - Chelsea Londyn X
93. HC Motor Zaporoże - SG Flensburg-Handewitt 2
94. RK Celje Pivovarna Lasko - MOL-Pick Szeged 2
95. Stelmet Enea BC Zielona Góra - BC Avtodor Saratov 1
96. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 2
97. Wisła Płock - Legia Warszawa 2
98. Fortuna Dusseldorf - VfB Stuttgart 1
99. US Sassuolo - Juventus Turyn 2
100. Sevilla FC - SD Eibar 1


101. Real Madryt - Kirolbet Baskonia 1
102. AC Milan - Cagliari Calcio 1
103. ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz 1
104. Athletic Bilbao - FC Barcelona X
105. Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers 2
106. Telekom Baskets Bonn - ALBA Berlin 2
107. Sparta Praga - Bohemians Praga 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 4
Obowiązuje na dni: 4-10.02.2019

 

1. VakifBank Stambuł - Maritza Płowdiw 1
2. Dinamo Moskwa - CSM Bukareszt 1
3. Chemik Police - Fenerbahce Opet Stambuł 2
4. GKS Katowice - ONICO Warszawa 2
5. RB Lipsk - VfL Wolfsburg 1
6. FC Villefranche-Beaujolais - Paris Saint-Germain 2
7. Rhein-Neckar Lowen - HC Vardar Skopje 1
8. Beziers VB - Allianz MTV Stuttgart 2
9. Imoco Volley Conegliano - SSC Palmberg Schwerin 1
10. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 1


11. Hertha Berlin - Bayern Monachium 2
12. FC Barcelona - Real Madryt 1
15. BBTS Bielsko-Biała - KPS Siedlce 1
16. HSG Wetzlar - SG Flensburg-Handewitt 2
17. Igor Gorgonzola Novara - Minchanka Mińsk 1
18. Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie 2
19. HBC Nantes - Paris Saint-Germain 2
20. Real Betis - Valencia CF 1
21. En Avant Guingamp - Olympique Lyon 2
22. Washington Capitals - Colorado Avalanche 1


23. Boston Celtics - Los Angeles Lakers 2
24. Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok 2
26. CSKA Moskwa - Real Madryt 1
27. SPR Stal Mielec - Energa MKS Kalisz 2
28. 1.FC Koln - FC St. Pauli 1
29. Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin 1
30. Chievo Verona - AS Roma 2
31. 1.FSV Mainz - Bayer Leverkusen 2
32. DPD Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów 2
35. Polpharma Starogard Gdański - GTK Gliwice 1


36. Getafe CF - Celta Vigo 1
37. 1.FC Union Berlin - SV Sandhausen 1
38. Gaziantep Basketbol - Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye 1
39. Fulham Londyn - Manchester United 2
40. Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
41. Szkocja - Irlandia 2
42. Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec 1
43. Borussia Dortmund - TSG 1899 Hoffenheim 1
44. Borussia Monchengladbach - Hertha Berlin 1
45. RB Lipsk - Eintracht Frankfurt 1


47. Liverpool FC - Bournemouth AFC 1
49. Atletico Madryt - Real Madryt 2
50. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Lahti - Polska
51. Cuprum Lubin - MKS Będzin 1
52. Cracovia Kraków - Piast Gliwice 1
53. Włochy - Walia 2
54. AC Fiorentina - SSC Napoli 2
55. Pinar Karsiyaka - Istanbul BBSK 1
56. Brighton & Hove Albion - Burnley FC 1
57. Espanyol Barcelona - Rayo Vallecano 1


58. Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
59. Heracles Almelo - Ajax Amsterdam 2
60. IFK Kristianstad - PGE VIVE Kielce 2
61. Boston Bruins - Los Angeles Kings 1
62. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1
64. Parma FC - Inter Mediolan 2
66. Feyenoord Rotterdam - De Graafschap 1
67. Telekom Veszprem HC - FC Barcelona 2
69. Slavia Praga - FK Teplice 1
70. Houston Rockets - Oklahoma City Thunder 1


71. Alberto Machado - Andrew Cancio 1
72. Robert Whittaker - Kelvin Gastelum 1
73. Fenerbahce Beko Stambuł - Arel Universitesi Buyukcekmece 1
74. Girona FC - SD Huesca 1
76. King Szczecin - Legia Warszawa 1
78. SV Darmstadt - 1.FC Heidenheim 1
80. Tottenham Hotspur - Leicester City 1
81. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 2
82. Metz Handball - Kopenhaga Handball 1
83. Sampdoria Genua - Frosinone Calcio 1


84. Atalanta Bergamo - SPAL 2013 1
85. Arka Gdynia - Korona Kielce 1
86. Werder Brema - FC Augsburg 1
87. Tofas SK - Afyon Belediyespor 1
88. Anglia - Francja 1
89. Valencia CF - Real Sociedad 1
91. FC Utrecht - PSV Eindhoven 2
92. Manchester City - Chelsea Londyn 1
93. HC Motor Zaporoże - SG Flensburg-Handewitt 2
94. RK Celje Pivovarna Lasko - MOL-Pick Szeged 2


95. Stelmet Enea BC Zielona Góra - BC Avtodor Saratov 1
97. Wisła Płock - Legia Warszawa 2
98. Fortuna Dusseldorf - VfB Stuttgart 1
99. US Sassuolo - Juventus Turyn 2
100. Sevilla FC - SD Eibar 1
101. Real Madryt - Kirolbet Baskonia 1
102. AC Milan - Cagliari Calcio 1
103. ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz 1
104. Athletic Bilbao - FC Barcelona 2
105. Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers 2


106. Telekom Baskets Bonn - ALBA Berlin 2
107. Sparta Praga - Bohemians Praga 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. VakifBank Stambuł - Maritza Płowdiw 1
2. Dinamo Moskwa - CSM Bukareszt 1
3. Chemik Police - Fenerbahce Opet Stambuł 1
4. GKS Katowice - ONICO Warszawa 2
5. RB Lipsk - VfL Wolfsburg 1
6. FC Villefranche-Beaujolais - Paris Saint-Germain 2
7. Rhein-Neckar Lowen - HC Vardar Skopje 1
8. Beziers VB - Allianz MTV Stuttgart 1
9. Imoco Volley Conegliano - SSC Palmberg Schwerin 1
10. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 1


11. Hertha Berlin - Bayern Monachium 2
12. FC Barcelona - Real Madryt 2
13. West Bromwich Albion - Brighton & Hove Albion 1
14. Stade Rennes - LOSC Lille 2
15. BBTS Bielsko-Biała - KPS Siedlce 1
16. HSG Wetzlar - SG Flensburg-Handewitt 2
17. Igor Gorgonzola Novara - Minchanka Mińsk 1
18. Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1
19. HBC Nantes - Paris Saint-Germain 2
20. Real Betis - Valencia CF 1


21. En Avant Guingamp - Olympique Lyon 2
22. Washington Capitals - Colorado Avalanche 1
23. Boston Celtics - Los Angeles Lakers 2
24. Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok 2
25. E.Leclerc Radomka Radom - Enea PTPS Piła 1
26. CSKA Moskwa - Real Madryt 2
27. SPR Stal Mielec - Energa MKS Kalisz 1
28. 1.FC Koln - FC St. Pauli 1
29. Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin 1
30. Chievo Verona - AS Roma 2


31. 1.FSV Mainz - Bayer Leverkusen 2
32. DPD Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów 2
33. Real Valladolid - Villarreal CF 2
34. New York Rangers - Carolina Hurricanes 1
35. Polpharma Starogard Gdański - GTK Gliwice 1
36. Getafe CF - Celta Vigo 1
37. 1.FC Union Berlin - SV Sandhausen 1
38. Gaziantep Basketbol - Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye 1
39. Fulham Londyn - Manchester United 2
40. Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2


41. Szkocja - Irlandia 1
42. Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec 1
43. Borussia Dortmund - TSG 1899 Hoffenheim 1
44. Borussia Monchengladbach - Hertha Berlin 1
45. RB Lipsk - Eintracht Frankfurt 1
46. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Turk Telekom 1
47. Liverpool FC - Bournemouth AFC 1
48. Nottingham Forest - Brentford FC 1
49. Atletico Madryt - Real Madryt 1

50. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Lahti - Polska


51. Cuprum Lubin - MKS Będzin 1
52. Cracovia Kraków - Piast Gliwice 1
53. Włochy - Walia 2
54. AC Fiorentina - SSC Napoli 2
55. Pinar Karsiyaka - Istanbul BBSK 1
56. Brighton & Hove Albion - Burnley FC 2
57. Espanyol Barcelona - Rayo Vallecano 1
58. Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
59. Heracles Almelo - Ajax Amsterdam 2
60. IFK Kristianstad - PGE VIVE Kielce 2


61. Boston Bruins - Los Angeles Kings 1
62. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1
63. Zanetti Bergamo - Banca Valsabbina Millenium Brescia 1
64. Parma FC - Inter Mediolan 2
65. CD Leganes - Real Betis 2
66. Feyenoord Rotterdam - De Graafschap 1
67. Telekom Veszprem HC - FC Barcelona 2
68. Utah Jazz - San Antonio Spurs 2
69. Slavia Praga - FK Teplice 1
70. Houston Rockets - Oklahoma City Thunder 1


71. Alberto Machado - Andrew Cancio 1
72. Robert Whittaker - Kelvin Gastelum 1
73. Fenerbahce Beko Stambuł - Arel Universitesi Buyukcekmece 1
74. Girona FC - SD Huesca 1
75. Bologna FC - Genoa CFC 2
76. King Szczecin - Legia Warszawa 1
77. Arka Gdynia - Sandra SPA Pogoń Szczecin 1
78. SV Darmstadt - 1.FC Heidenheim 1
79. HC Erlangen - TSV GWD Minden 2
80. Tottenham Hotspur - Leicester City 1


81. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 1
82. Metz Handball - Kopenhaga Handball 1
83. Sampdoria Genua - Frosinone Calcio 1
84. Atalanta Bergamo - SPAL 2013 1
85. Arka Gdynia - Korona Kielce 1
86. Werder Brema - FC Augsburg 1
87. Tofas SK - Afyon Belediyespor 1
88. Anglia - Francja 1
89. Valencia CF - Real Sociedad 1
90. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Lahti - Kamil Stoch


91. FC Utrecht - PSV Eindhoven 2
92. Manchester City - Chelsea Londyn 1
93. HC Motor Zaporoże - SG Flensburg-Handewitt 2
94. RK Celje Pivovarna Lasko - MOL-Pick Szeged 2
95. Stelmet Enea BC Zielona Góra - BC Avtodor Saratov 1
96. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 2
97. Wisła Płock - Legia Warszawa 2
98. Fortuna Dusseldorf - VfB Stuttgart 1
99. US Sassuolo - Juventus Turyn 2
100. Sevilla FC - SD Eibar 1


101. Real Madryt - Kirolbet Baskonia 1
102. AC Milan - Cagliari Calcio 1
103. ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz 1
104. Athletic Bilbao - FC Barcelona X
105. Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers 2
106. Telekom Baskets Bonn - ALBA Berlin 2
107. Sparta Praga - Bohemians Praga 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 4
Obowiązuje na dni: 4-10.02.2019

 


5. RB Lipsk - VfL Wolfsburg  1
6. FC Villefranche-Beaujolais - Paris Saint-Germain  2

7. Rhein-Neckar Lowen - HC Vardar Skopje  1
9. Imoco Volley Conegliano - SSC Palmberg Schwerin  1
10. PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel  1
11. Hertha Berlin - Bayern Monachium  2
12. FC Barcelona - Real Madryt  2
17. Igor Gorgonzola Novara - Minchanka Mińsk  1
19. HBC Nantes - Paris Saint-Germain  2
21. En Avant Guingamp - Olympique Lyon  2

 


24. Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok  2
27. SPR Stal Mielec - Energa MKS Kalisz  2
28. 1.FC Koln - FC St. Pauli  1
29. Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin  1
30. Chievo Verona - AS Roma  2
31. 1.FSV Mainz - Bayer Leverkusen  2
35. Polpharma Starogard Gdański - GTK Gliwice  1
37. 1.FC Union Berlin - SV Sandhausen  1
39. Fulham Londyn - Manchester United  2
40. Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  2

 


42. Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec  2
43. Borussia Dortmund - TSG 1899 Hoffenheim  1
44. Borussia Monchengladbach - Hertha Berlin  1
45. RB Lipsk - Eintracht Frankfurt  1
47. Liverpool FC - Bournemouth AFC  1
49. Atletico Madryt - Real Madryt  2
50. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Lahti - Polska
52. Cracovia Kraków - Piast Gliwice  1
54. AC Fiorentina - SSC Napoli  2
58. Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen  1

 


59. Heracles Almelo - Ajax Amsterdam  2
60. IFK Kristianstad - PGE VIVE Kielce  2
64. Parma FC - Inter Mediolan  2
66. Feyenoord Rotterdam - De Graafschap  1
67. Telekom Veszprem HC - FC Barcelona  2
68. Utah Jazz - San Antonio Spurs  1
69. Slavia Praga - FK Teplice  1
70. Houston Rockets - Oklahoma City Thunder  1
74. Girona FC - SD Huesca  1
77. Arka Gdynia - Sandra SPA Pogoń Szczecin  1

 


80. Tottenham Hotspur - Leicester City  1
81. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów  1
83. Sampdoria Genua - Frosinone Calcio  1
84. Atalanta Bergamo - SPAL 2013  1
85. Arka Gdynia - Korona Kielce  1
86. Werder Brema - FC Augsburg  1
88. Anglia - Francja  1
89. Valencia CF - Real Sociedad  1
90. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Lahti - Kamil Stoch
91. FC Utrecht - PSV Eindhoven  2

 


92. Manchester City - Chelsea Londyn  1
93. HC Motor Zaporoże - SG Flensburg-Handewitt  2
94. RK Celje Pivovarna Lasko - MOL-Pick Szeged  2
95. Stelmet Enea BC Zielona Góra - BC Avtodor Saratov  1
96. Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk  2
98. Fortuna Dusseldorf - VfB Stuttgart  1
99. US Sassuolo - Juventus Turyn  2
100. Sevilla FC - SD Eibar  1
101. Real Madryt - Kirolbet Baskonia  1
102. AC Milan - Cagliari Calcio  1

 


104. Athletic Bilbao - FC Barcelona  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019 - 2 Kolejka :

 


1. Dynamo Kazań - Eczacibasi VItrA Stambuł  1:3
2. ŁKS Commercecon Łódź - Imoco Volley Conegliano  0:3
3. GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ  2:1
4. Toulouse FC - Stade Reims  4:4  po rzutach karnych 4:3
5. KS Gwardia Wrocław - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki  1:3
6. RC Cannes - Igor Gorgonzola Novara  0:3
7. UCAM Murcia - Anwil Włocławek  78:70
8. AS Monaco - FC Metz  1:3
9. ASVEL Basket - Skyliners Frankfurt  75:52
10. Washington Capitals - San Jose Sharks  6:7 po dogrywce
11. Fenerbahce Opet Stambuł - CSM Bukareszt  3:0
12. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów  3:0
13. Lokomotiw Kubań - ratiopharm Ulm  88:76
14. AS Saint-Etienne - Dijon FCO  3:6
15. Allianz MTV Stuttgart - Maritza Płowdiw  3:1
16. Grot Budowlani Łódź - Minczanka Mińsk  3:0
17. Beziers Volley - Vakifbank Stambuł  0:3
18. Savino Del Bene Scandicci - SSC Palmberg Schwerin  3:0
19. CSP Limoges - Unicaja Malaga  77:78
20. Stal Nysa - ONICO Warszawa  1:3
21. Burton Albion - Manchester City  0:1
22. Paris Saint-Germain - Racing Strasbourg  2:0
23. Urałoczka-NTMK Jekaterynburg - HPK Haemeenlinna  3:0
24. Chemik Police - Dynamo Moskwa  2:3
25. KPS Siedlce - UKS Mickiewicz Kluczbork  0:3
26. Azimut Leo Shoes Modena - Revivre Axopower Mediolan  3:1
27. Chelsea Londyn - Tottenham Hotspur  2:1  po rzutach karnych 4:2
28. Real Madryt - Anadolu Efes Stambuł  92:84
29. Amiens SC - Olympique Lyon  0:2
30. DPD Legionovia Legionowo - E.Leclerc Radomka Radom  0:3
31. Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek  80:89
32. Daniel Rutkowski - Łukasz Rajewski  wygrana Daniel Rutkowski
33. Hertha Berlin - Schalke 04 Gelsenkirchen  2:2
34. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Energa MKS Kalisz  1:3
35. Bristol City - Bolton Wanderers  2:1
36. Arsenal Londyn - Manchester United  1:3
37. Houston Rockets - Toronto Raptors  121:119
38. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Sapporo - Stefan Kraft
39. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa  84:62
40. Sevilla FC - Levante UD  5:0
41. Accrington Stanley - Derby County  0:1
42. US Sassolo - Cagliari Calcio  3:0
43. Borussia Dortmund - Hannover 96  5:1
44. Borussia Monchengladbach - FC Augsburg  2:0
45. Manchester City - Burnley FC  5:0
46. Atletico Madryt - Getafe CF  2:0
47. Sampdoria Genua - Udinese Calcio  4:0
48. BCC Castellana Grotte - Consar Ravenna  1:3
49. Werder Brema - Eintracht Frankfurt  2:2
50. CD Leganes - SD Eibar  2:2
51. Millwall FC - Everton FC  3:2
52. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Jenisej Krasnojarsk  72:83
53. PSV Eindhoven - FC Groningen  2:1
54. AC Milan - SSC Napoli  0:0
55. AFC Wimbledon - West Ham United  4:2
56. Athletic Bilbao - Real Betis  1:0
57. New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs  114:126
58. Keith Thurman - Josesito Lopez  wygrana Keith Thurman
59. Adam Kownacki - Gerald Washington  wygrana Adam Kownacki
60. Boston Celtics - Golden State Warriors  111:115
61. Real Valladolid - Celta Vigo  2:1
62. Chievo Verona - AC Fiorentina  3:4
63. Trefl Sopot - Spójnia Stargard  96:98
64. Real Madryt - Montakit Fuenlabrada  89:79
65. Feyenoord Rotterdam - Ajax Amsterdam  6:2
66. Atalanta Bergamo - AS Roma  3:3
67. Parma FC - SPAL 2013  2:3
68. Pszczółka AZS UMCS Lublin - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski  88:81
69. Bayern Monachium - VfB Stuttgart  4:1
70. Girona FC - FC Barcelona  0:2
71. sc Heerenveen - AZ Alkmaar  0:2
72. Crystal Palace - Tottenham Hotspur  2:0
73. Fortuna Dusseldorf - RB Lipsk  0:4
74. Torino FC - Inter Mediolan  1:0
75. Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano  0:3
76. Top Volley Latina - Itas Trentino  0:3
77. Valencia CF - Villarreal CF  3:0
78. Chelsea Londyn - Sheffield Wednesday  3:0
79. FC Barcelona - Unicaja Malaga  94:83
80. Lazio Rzym - Juventus Turyn  1:2
81. ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów  0:3
82. Sir Safety Conad Perugia - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia  3:0
83. Espanyol Barcelona - Real Madryt  2:4
84. Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers  101:104
85. Oklahoma City Thunder - Milwaukee Bucks  118:112

 

 

Tabela :

 

 

1.tyrla - 62 pkt

(49-24;56-19)

2.lukas_ k - 48 pkt

(51-32;57-28)

3.bartek2lp2 - 44 pkt

(44-23;54-31)
4.aro - 26 pkt

(29-13;27-17)

5.PLQba - 21 pkt

(49-34;28-22)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 5
Obowiązuje na dni: 11-17.02.2019

 

1. Bahcesehir Koleji - Darussafaka Tekfen (Sportklub 17:00 PN) - koszykówka mężczyzn, liga turecka
2. Górnik Zabrze - Wisła Kraków (Eurosport 1 17:30 PN) - piłka nożna, liga polska
3. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź (Polsat Sport 17:30 PN) - siatkówka kobiet, liga polska
4. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg - Sporting Lizbona (TVP Sport 17:30 PN) - tenis stołowy, Liga Mistrzyń
5. Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń (Sportklub 20:00 PN) - futsal, liga polska
6. HSV Hamburg - Dynamo Drezno (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:25 PN) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
7. Cerrad Czarni Radom - Chemik Bydgoszcz (Polsat Sport 20:30 PN) - siatkówka mężczyzn, liga polska
8. Wolverhampton Wanderers - Newcastle United (C+ Sport 20:55 PN) - piłka nożna, liga angielska
9. Deportivo Alaves - Levante UD (C+ Sport 2 20:55 PN) - piłka nożna, liga hiszpańska
10. Fenerbahce Stambuł - Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport Premium 2 18:55 WT) - piłka nożna, Liga Europy
11. Tours VB - Arkas Spor (C+ Sport 20:25 WT) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
12. Manchester United - Paris Saint-Germain (Polsat Sport Premium 1 21:00 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
13. AS Roma - FC Porto (Polsat Sport Premium 2 21:00 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów
14. BC Astana - Stelmet Enea BC Zielona Góra (Eurosport 2 14:15 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Zjednoczona Liga VTB 
15. Turk Telekom - Galatasaray Stambuł (Sportklub 15:00 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Puchar Turcji
16. Dynamo Moskwa - Sir Colussi Sicoma Perugia (C+ Sport 2 16:55 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
17. Tatran Presov - RK Izvidač (Sportklub 17:30 ŚR) - piłka ręczna, Liga SEHA
18. VK Cez Karlovarsko - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (C+ Sport 17:55 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
19. SG Flensburg-Handewitt - RK Celje Pivovarna Lasko (nSport+, Eleven Sports 1 18:55 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
20. Chaumont VB 52 Haute-Marne - Zenit Petersburg (C+ Sport 2 19:55 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
21. Azimut Leo Shoes Modena - Cucine Lube Civitanova (C+ Sport 20:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
22. Greenyard Maaseik - Berlin Recycling Volleys (C+ Now, nSport+ 20:25 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
23. Brose Bamberg - Fraport Skyliners (Sportklub 20:30 ŚR) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka
24. Ajax Amsterdam - Real Madryt (Polsat Sport Premium 1 21:00 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
25. Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 2, TVP 1, TVP Sport 21:00 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów
26. Anadolu Efes Stambuł - Gaziantep Basketbol (Sportklub 15:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, Puchar Turcji
27. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów (C+ Sport 17:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
28. Exact Systems Norwid Częstochowa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki (Polsat Sport 17:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska
29. Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gdański (Polsat Sport Extra 17:40 CZW) - koszykówka mężczyzn, Puchar Polski
30. ACH Volley Lublana - VfB Friedrichshafen (nSport+ 17:55 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
31. Rapid Wiedeń - Inter Mediolan (Polsat Sport Premium 1 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
32. Lazio Rzym - Sevilla FC (Polsat Sport Premium 2 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
33. Slavia Praga - KRC Genk (Polsat Sport Premium 3 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
34. Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów (Polsat Sport Premium 4 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
35. BATE Borysów - Arsenal Londyn (Polsat Sport Premium 5 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
36. Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona (Polsat Sport Premium 6 18:55 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
37. Iberostar Tenerife - Unicaja Malaga (Sportklub 19:00 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
38. Stelmet Enea BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport Extra 20:10 CZW) - koszykówka mężczyzn, Puchar Polski
39. United Volleys Frankfurt - Zenit Kazań (C+ Sport 2 20:25 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
40. Knack Roeselare - Halkbank SK Ankara (nSport+ 20:25 CZW) - siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów
41. ONICO Warszawa - MKS Będzin (Polsat Sport 20:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, liga polska
42. FC Zurych - SSC Napoli (Polsat Sport Premium 1 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
43. Sporting Lizbona - Villarreal CF (Polsat Sport Premium 2 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
44. Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb (Polsat Sport Premium 3 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
45. Club Brugge - Red Bull Salzburg (Polsat Sport Premium 4 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
46. Malmo FF - Chelsea Londyn (Polsat Sport Premium 5 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
47. Celtic Glasgow - Valencia CF (Polsat Sport Premium 6 21:00 CZW) - piłka nożna, Liga Europy
48. FC Barcelona - Valencia Basket Club (Sportklub 21:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
49. TSV GWD Minden - Rhein-Neckar Lowen (Sportklub 23:45 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka
50. Florida Panthers - Calgary Flames (TVP Sport 1:00 PT) - hokej na lodzie, NHL 
51. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Willingen* (Eurosport 2, TVP Sport 15:30 PT)
52. Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze (Eurosport 2 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska
53. Chemik Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska
54. Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza (Polsat Sport Extra 17:40 PT) - koszykówka mężczyzn, Puchar Polski
55. MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze (nSport+ 18:15 PT) - piłka ręczna, liga polska
56. SC Paderborn - 1.FC Koln (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
57. JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia (TVP Sport 18:35 PT) - hokej na lodzie, liga polska
58. Kirolbet Baskonia - Divina Seguros Joventut (Sportklub 19:00 PT) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
59. Anwil Włocławek - Arka Gdynia (Polsat Sport Extra 20:10 PT) - koszykówka mężczyzn, Puchar Polski
60. Piast Gliwice - Lech Poznań (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska
61. FC Augsburg - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka
62. Juventus Turyn - Frosinone Calcio (Eleven Sports 2 20:25 PT) - piłka nożna, liga włoska
63. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police (Polsat Sport 20:30 PT) - siatkówka kobiet, liga polska
64. Queens Park Rangers - Watford FC (Eleven Sports 4 20:40 PT) - piłka nożna, Puchar Anglii
65. SD Eibar - Getafe CF (Eleven Sports 3 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska
66. Real Madryt - Movistar Estudiantes (Sportklub 21:30 PT) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska
67. Buffalo Sabres - New York Rangers (TVP Sport 1:05 SOB) - hokej na lodzie, NHL
68. Celta Vigo - Levante UD (C+ Sport, nSport+ 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
69. MSV Duisburg - 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka
70. Brighton & Hove Albion - Derby County (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii
71. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
72. InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (Sportklub 15:00 SOB) - koszykówka kobiet, liga polska
73. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock (C+ Sport, nSport+ 15:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
74. VfB Stuttgart - RB Lipsk (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
75. Schalke 04 Gelsenkirchen - SC Freiburg (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
76. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Willingen* (Eurosport 2, TVP Sport 15:45 SOB)
77. AFC Wimbledon - Millwall FC (Eleven Sports 3 15:55 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii
78. Rayo Vallecano - Atletico Madryt (C+ Sport 2 16:10 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
79. PGE VIVE Kielce - Montpellier Handball (C+ Now, nSport+, Eleven Sports 3 17:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
80. GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom (Polsat Sport 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska
81. Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia (C+ Sport 17:40 SOB) - piłka nożna, liga polska
82. Cagliari Calcio - Parma FC (Eleven Sports 4 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska
83. Real Sociedad - CD Leganes (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
84. Newport County - Manchester City (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, Puchar Anglii
85. Hertha Berlin - Werder Brema (Eleven Sports 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka
86. Korona Kielce - Lechia Gdańsk (C+ Sport 20:10 SOB) - piłka nożna, liga polska
87. Igor Gorgonzola Novara - Il Bisonte Firenze (C+ Now 20:25 SOB) - siatkówka kobiet, liga włoska
88. Atalanta Bergamo - AC Milan (Eleven Sports 1 20:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska
89. FC Barcelona - Real Valladolid (C+ Sport 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska
90. Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens (TVP Sport 1:00 ND) - hokej na lodzie, NHL 
91. sc Heerenveen - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 1:30 ND) - piłka nożna, liga holenderska
92. Real Madryt - Girona FC (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
93. Ajax Amsterdam - NAC Breda (Polsat Sport Extra 12:10 ND) - piłka nożna, liga holenderska
94. SPAL 2013 - AC Fiorentina (Eleven Sports 2 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
95. Energa MKS Kalisz - SPR Chrobry Głogów (nSport+ 12:45 ND) - piłka ręczna, liga polska
96. THW Kiel - SC Magdeburg (Sportklub 13:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka
97. Bristol City - Wolverhampton Wanderers (Eleven Sports 3 14:00 ND) - piłka nożna, Puchar Anglii
98. FC Groningen - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 14:30 ND) - piłka nożna, liga holenderska
99. Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
100. Udinese Calcio - Chievo Verona (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
101. Genoa CFC - Lazio Rzym (Eleven Sports 4 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
102. KGHM Zagłębie Lubin - Miedź Legnica (C+ Sport 15:10 ND) - piłka nożna, liga polska
103. Brose Bamberg - ALBA Berlin (Sportklub 15:15 ND) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka
104. Eintracht Frankfurt - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 1 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
105. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Willingen* (Eurosport 2, TVP Sport 15:45 ND)
106. Valencia CF - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 3 16:10 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
107. Doncaster Rovers - Crystal Palace (Eleven Sports 4 17:00 ND) - piłka nożna, Puchar Anglii
108. Legia Warszawa - Cracovia Kraków (C+ 17:30 ND) - piłka nożna, liga polska
109. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin (Polsat Sport Extra 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska
110. Bayer Leverkusen - Fortuna Dusseldorf (C+ Sport 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka
111. Inter Mediolan - Sampdoria Genua (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska
112. Villarreal CF - Sevilla FC (Eleven Sports 2 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
113. Paris Saint-Germain - RK Celje Pivovarna Lasko (nSport+, Eleven Sports 3 18:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów
114. SSC Napoli - Torino FC (Eleven Sports 1 20:25 ND) - piłka nożna, liga włoska
115. Cucine Lube Civitanova - Azimut Leo Shoes Modena (Polsat Sport News 20:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
116. Real Betis - Deportivo Alaves (C+ Sport 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska
117. Sir Safety Conad Perugia - BCC Castellana Grotte (Polsat Sport Extra 23:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska
118. Viktoria Pilzno - Slavia Praga (Polsat Sport News 23:00 ND) - piłka nożna, liga czeska
119. Wschód - Zachód (C+ Sport 1:00 PN) - koszykówka mężczyzn, NBA
120. Francis Ngannou - Cain Velasquez (Polsat Sport 4:00 PN) - sporty walki, gala UFC on ESPN 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Bahcesehir Koleji - Darussafaka Tekfen 2
2. Górnik Zabrze - Wisła Kraków X
3. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź 2
4. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg - Sporting Lizbona 1
5. Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń 2
6. HSV Hamburg - Dynamo Drezno 2
7. Cerrad Czarni Radom - Chemik Bydgoszcz 2
8. Wolverhampton Wanderers - Newcastle United 2
9. Deportivo Alaves - Levante UD 2
10. Fenerbahce Stambuł - Zenit Sankt Petersburg X


11. Tours VB - Arkas Spor 2
12. Manchester United - Paris Saint-Germain 1
13. AS Roma - FC Porto X
14. BC Astana - Stelmet Enea BC Zielona Góra 2
15. Turk Telekom - Galatasaray Stambuł 2
16. Dynamo Moskwa - Sir Colussi Sicoma Perugia 2
17. Tatran Presov - RK Izvidač 1
18. VK Cez Karlovarsko - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
19. SG Flensburg-Handewitt - RK Celje Pivovarna Lasko 1
20. Chaumont VB 52 Haute-Marne - Zenit Petersburg 2


21. Azimut Leo Shoes Modena - Cucine Lube Civitanova 1
22. Greenyard Maaseik - Berlin Recycling Volleys 2
23. Brose Bamberg - Fraport Skyliners 1
24. Ajax Amsterdam - Real Madryt 2
25. Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund X
26. Anadolu Efes Stambuł - Gaziantep Basketbol 1
27. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1
28. Exact Systems Norwid Częstochowa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
29. Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gdański 1
30. ACH Volley Lublana - VfB Friedrichshafen 2


31. Rapid Wiedeń - Inter Mediolan 2
32. Lazio Rzym - Sevilla FC X
33. Slavia Praga - KRC Genk 2
34. Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów 1
35. BATE Borysów - Arsenal Londyn 2
36. Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona X
37. Iberostar Tenerife - Unicaja Malaga 2
38. Stelmet Enea BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1
39. United Volleys Frankfurt - Zenit Kazań 2
40. Knack Roeselare - Halkbank SK Ankara 2


41. ONICO Warszawa - MKS Będzin 1
42. FC Zurych - SSC Napoli 2
43. Sporting Lizbona - Villarreal CF 1
44. Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb X
45. Club Brugge - Red Bull Salzburg 2
46. Malmo FF - Chelsea Londyn 2
47. Celtic Glasgow - Valencia CF 2
48. FC Barcelona - Valencia Basket Club 1
49. TSV GWD Minden - Rhein-Neckar Lowen 2
50. Florida Panthers - Calgary Flames 1


51. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Willingen - Polska
52. Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
53. Chemik Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 2
54. Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 1
55. MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze 2
56. SC Paderborn - 1.FC Koln 2
57. JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 2
58. Kirolbet Baskonia - Divina Seguros Joventut 1
59. Anwil Włocławek - Arka Gdynia 1
60. Piast Gliwice - Lech Poznań X


61. FC Augsburg - Bayern Monachium 2
62. Juventus Turyn - Frosinone Calcio 1
63. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 2
64. Queens Park Rangers - Watford FC 2
65. SD Eibar - Getafe CF 1
66. Real Madryt - Movistar Estudiantes 1
67. Buffalo Sabres - New York Rangers 2
68. Celta Vigo - Levante UD 1
69. MSV Duisburg - 1.FC Union Berlin 2
70. Brighton & Hove Albion - Derby County 1


71. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów 1
72. InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1
73. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 1
74. VfB Stuttgart - RB Lipsk 2
75. Schalke 04 Gelsenkirchen - SC Freiburg 1
76. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Willingen - Kamil Stoch
77. AFC Wimbledon - Millwall FC 2
78. Rayo Vallecano - Atletico Madryt 2
79. PGE VIVE Kielce - Montpellier Handball 1
80. GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom 2


81. Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia 2
82. Cagliari Calcio - Parma FC 2
83. Real Sociedad - CD Leganes 1
84. Newport County - Manchester City 2
85. Hertha Berlin - Werder Brema 1
86. Korona Kielce - Lechia Gdańsk X
87. Igor Gorgonzola Novara - Il Bisonte Firenze 1
88. Atalanta Bergamo - AC Milan 2
89. FC Barcelona - Real Valladolid 1
90. Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 1


91. sc Heerenveen - PSV Eindhoven 2
92. Real Madryt - Girona FC 1
93. Ajax Amsterdam - NAC Breda 1
94. SPAL 2013 - AC Fiorentina 2
95. Energa MKS Kalisz - SPR Chrobry Głogów 2
96. THW Kiel - SC Magdeburg 1
97. Bristol City - Wolverhampton Wanderers 2
98. FC Groningen - Feyenoord Rotterdam 2
99. Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1
100. Udinese Calcio - Chievo Verona 1


101. Genoa CFC - Lazio Rzym 2
102. KGHM Zagłębie Lubin - Miedź Legnica 1
103. Brose Bamberg - ALBA Berlin 2
104. Eintracht Frankfurt - Borussia Monchengladbach 2
105. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Willingen - Kamil Stoch
106. Valencia CF - Espanyol Barcelona 1
107. Doncaster Rovers - Crystal Palace 2
108. Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1
109. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 1
110. Bayer Leverkusen - Fortuna Dusseldorf 1


111. Inter Mediolan - Sampdoria Genua 1
112. Villarreal CF - Sevilla FC 2
113. Paris Saint-Germain - RK Celje Pivovarna Lasko 1
114. SSC Napoli - Torino FC 1
115. Cucine Lube Civitanova - Azimut Leo Shoes Modena 1
116. Real Betis - Deportivo Alaves 1
117. Sir Safety Conad Perugia - BCC Castellana Grotte 1
118. Viktoria Pilzno - Slavia Praga 1
119. Wschód - Zachód 2
120. Francis Ngannou - Cain Velasquez 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Bahcesehir Koleji - Darussafaka Tekfen 2
2. Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2
3. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź 2
4. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg - Sporting Lizbona 1
5. Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń 2
6. HSV Hamburg - Dynamo Drezno 2
7. Cerrad Czarni Radom - Chemik Bydgoszcz 2
8. Wolverhampton Wanderers - Newcastle United 2
9. Deportivo Alaves - Levante UD 2
10. Fenerbahce Stambuł - Zenit Sankt Petersburg X


11. Tours VB - Arkas Spor 2
12. Manchester United - Paris Saint-Germain 2
13. AS Roma - FC Porto X
14. BC Astana - Stelmet Enea BC Zielona Góra 2
15. Turk Telekom - Galatasaray Stambuł 2
16. Dynamo Moskwa - Sir Colussi Sicoma Perugia 2
17. Tatran Presov - RK Izvidač 1
18. VK Cez Karlovarsko - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
19. SG Flensburg-Handewitt - RK Celje Pivovarna Lasko 1
20. Chaumont VB 52 Haute-Marne - Zenit Petersburg 2


21. Azimut Leo Shoes Modena - Cucine Lube Civitanova 1
22. Greenyard Maaseik - Berlin Recycling Volleys 2
23. Brose Bamberg - Fraport Skyliners 1
24. Ajax Amsterdam - Real Madryt 2
25. Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund 1
26. Anadolu Efes Stambuł - Gaziantep Basketbol 1
27. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1
28. Exact Systems Norwid Częstochowa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
29. Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gdański 1
30. ACH Volley Lublana - VfB Friedrichshafen 2


31. Rapid Wiedeń - Inter Mediolan 2
32. Lazio Rzym - Sevilla FC X
33. Slavia Praga - KRC Genk 2
34. Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów 1
35. BATE Borysów - Arsenal Londyn 2
36. Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona X
37. Iberostar Tenerife - Unicaja Malaga 2
38. Stelmet Enea BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1
39. United Volleys Frankfurt - Zenit Kazań 2
40. Knack Roeselare - Halkbank SK Ankara 2


41. ONICO Warszawa - MKS Będzin 1
42. FC Zurych - SSC Napoli 2
43. Sporting Lizbona - Villarreal CF 1
44. Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb X
45. Club Brugge - Red Bull Salzburg 2
46. Malmo FF - Chelsea Londyn 2
47. Celtic Glasgow - Valencia CF 2
48. FC Barcelona - Valencia Basket Club 1
49. TSV GWD Minden - Rhein-Neckar Lowen 2
50. Florida Panthers - Calgary Flames 1


51. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Willingen - Polska
52. Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
53. Chemik Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 2
54. Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 1
55. MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze 2
56. SC Paderborn - 1.FC Koln 2
57. JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 2
58. Kirolbet Baskonia - Divina Seguros Joventut 1
59. Anwil Włocławek - Arka Gdynia 1
60. Piast Gliwice - Lech Poznań 2


61. FC Augsburg - Bayern Monachium 2
62. Juventus Turyn - Frosinone Calcio 1
63. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 2
64. Queens Park Rangers - Watford FC 2
65. SD Eibar - Getafe CF 1
66. Real Madryt - Movistar Estudiantes 1
67. Buffalo Sabres - New York Rangers 2
68. Celta Vigo - Levante UD 1
69. MSV Duisburg - 1.FC Union Berlin 2
70. Brighton & Hove Albion - Derby County 1


71. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów 1
72. InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1
73. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 1
74. VfB Stuttgart - RB Lipsk 2
75. Schalke 04 Gelsenkirchen - SC Freiburg 1
76. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Willingen - Kamil Stoch
77. AFC Wimbledon - Millwall FC 2
78. Rayo Vallecano - Atletico Madryt 2
79. PGE VIVE Kielce - Montpellier Handball 1
80. GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom 2


81. Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia 2
82. Cagliari Calcio - Parma FC 2
83. Real Sociedad - CD Leganes 1
84. Newport County - Manchester City 2
85. Hertha Berlin - Werder Brema 1
86. Korona Kielce - Lechia Gdańsk 2
87. Igor Gorgonzola Novara - Il Bisonte Firenze 1
88. Atalanta Bergamo - AC Milan 2
89. FC Barcelona - Real Valladolid 1
90. Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 1


91. sc Heerenveen - PSV Eindhoven 2
92. Real Madryt - Girona FC 1
93. Ajax Amsterdam - NAC Breda 1
94. SPAL 2013 - AC Fiorentina 2
95. Energa MKS Kalisz - SPR Chrobry Głogów 2
96. THW Kiel - SC Magdeburg 1
97. Bristol City - Wolverhampton Wanderers 2
98. FC Groningen - Feyenoord Rotterdam 2
99. Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1
100. Udinese Calcio - Chievo Verona 1


101. Genoa CFC - Lazio Rzym 2
102. KGHM Zagłębie Lubin - Miedź Legnica 1
103. Brose Bamberg - ALBA Berlin 2
104. Eintracht Frankfurt - Borussia Monchengladbach 2
105. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Willingen - Kamil Stoch
106. Valencia CF - Espanyol Barcelona 1
107. Doncaster Rovers - Crystal Palace 2
108. Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1
109. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 1
110. Bayer Leverkusen - Fortuna Dusseldorf 1


111. Inter Mediolan - Sampdoria Genua 1
112. Villarreal CF - Sevilla FC 2
113. Paris Saint-Germain - RK Celje Pivovarna Lasko 1
114. SSC Napoli - Torino FC 1
115. Cucine Lube Civitanova - Azimut Leo Shoes Modena 1
116. Real Betis - Deportivo Alaves 1
117. Sir Safety Conad Perugia - BCC Castellana Grotte 1
118. Viktoria Pilzno - Slavia Praga 1
119. Wschód - Zachód 2
120. Francis Ngannou - Cain Velasquez 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 5
Obowiązuje na dni: 11-17.02.2019

 

1. Bahcesehir Koleji - Darussafaka Tekfen 2
2. Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2
3. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź 2
4. KTS Enea Siarka Tarnobrzeg - Sporting Lizbona 1
5. Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń 1
6. HSV Hamburg - Dynamo Drezno 1
7. Cerrad Czarni Radom - Chemik Bydgoszcz 1
8. Wolverhampton Wanderers - Newcastle United 1
9. Deportivo Alaves - Levante UD 1
10. Fenerbahce Stambuł - Zenit Sankt Petersburg X


11. Tours VB - Arkas Spor 1
12. Manchester United - Paris Saint-Germain 1
13. AS Roma - FC Porto 1
14. BC Astana - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1
16. Dynamo Moskwa - Sir Colussi Sicoma Perugia 2
17. Tatran Presov - RK Izvidač 1
18. VK Cez Karlovarsko - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2
19. SG Flensburg-Handewitt - RK Celje Pivovarna Lasko 1
20. Chaumont VB 52 Haute-Marne - Zenit Petersburg 2
21. Azimut Leo Shoes Modena - Cucine Lube Civitanova 2


22. Greenyard Maaseik - Berlin Recycling Volleys 1
23. Brose Bamberg - Fraport Skyliners 1
24. Ajax Amsterdam - Real Madryt 2
25. Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund 1
26. Anadolu Efes Stambuł - Gaziantep Basketbol 1
27. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2
29. Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gdański 1
30. ACH Volley Lublana - VfB Friedrichshafen 2
31. Rapid Wiedeń - Inter Mediolan 2
32. Lazio Rzym - Sevilla FC X


33. Slavia Praga - KRC Genk 1
34. Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów 1
35. BATE Borysów - Arsenal Londyn 2
36. Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona 2
38. Stelmet Enea BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1
39. United Volleys Frankfurt - Zenit Kazań 2
40. Knack Roeselare - Halkbank SK Ankara 1
41. ONICO Warszawa - MKS Będzin 1
42. FC Zurych - SSC Napoli 2
43. Sporting Lizbona - Villarreal CF 1


44. Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb X
45. Club Brugge - Red Bull Salzburg 2
46. Malmo FF - Chelsea Londyn 2
47. Celtic Glasgow - Valencia CF 2
48. FC Barcelona - Valencia Basket Club 1
49. TSV GWD Minden - Rhein-Neckar Lowen 2
50. Florida Panthers - Calgary Flames 2
51. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Willingen - Polska
52. Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1
54. Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 1


55. MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze 2
57. JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 1
58. Kirolbet Baskonia - Divina Seguros Joventut 1
59. Anwil Włocławek - Arka Gdynia 1
60. Piast Gliwice - Lech Poznań 2
61. FC Augsburg - Bayern Monachium 2
62. Juventus Turyn - Frosinone Calcio 1
63. Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 2
64. Queens Park Rangers - Watford FC 2
65. SD Eibar - Getafe CF 1


66. Real Madryt - Movistar Estudiantes 1
68. Celta Vigo - Levante UD 1
69. MSV Duisburg - 1.FC Union Berlin 2
70. Brighton & Hove Albion - Derby County 1
71. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów 1
72. InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1
73. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 1
74. VfB Stuttgart - RB Lipsk 2
75. Schalke 04 Gelsenkirchen - SC Freiburg 1
76. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Willingen - Kamil Stoch


77. AFC Wimbledon - Millwall FC 2
78. Rayo Vallecano - Atletico Madryt 2
79. PGE VIVE Kielce - Montpellier Handball 1
80. GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom 2
82. Cagliari Calcio - Parma FC 1
83. Real Sociedad - CD Leganes 1
84. Newport County - Manchester City 2
86. Korona Kielce - Lechia Gdańsk 2
87. Igor Gorgonzola Novara - Il Bisonte Firenze 1
88. Atalanta Bergamo - AC Milan 1


89. FC Barcelona - Real Valladolid 1
90. Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens 1
91. sc Heerenveen - PSV Eindhoven 2
92. Real Madryt - Girona FC 1
93. Ajax Amsterdam - NAC Breda 1
94. SPAL 2013 - AC Fiorentina 2
95. Energa MKS Kalisz - SPR Chrobry Głogów 1
96. THW Kiel - SC Magdeburg 1
97. Bristol City - Wolverhampton Wanderers 2
98. FC Groningen - Feyenoord Rotterdam 2


99. Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1
100. Udinese Calcio - Chievo Verona 1
101. Genoa CFC - Lazio Rzym 2
102. KGHM Zagłębie Lubin - Miedź Legnica 1
105. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Willingen - Kamil Stoch
106. Valencia CF - Espanyol Barcelona 1
107. Doncaster Rovers - Crystal Palace 2
108. Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1
109. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 1
110. Bayer Leverkusen - Fortuna Dusseldorf 1


111. Inter Mediolan - Sampdoria Genua 1
113. Paris Saint-Germain - RK Celje Pivovarna Lasko 1
114. SSC Napoli - Torino FC 1
115. Cucine Lube Civitanova - Azimut Leo Shoes Modena 1
116. Real Betis - Deportivo Alaves 1
117. Sir Safety Conad Perugia - BCC Castellana Grotte 1
119. Wschód - Zachód 2
120. Francis Ngannou - Cain Velasquez 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierowy Bukmacher 2019
Zestaw par na tydzień: 5
Obowiązuje na dni: 11-17.02.2019

 


2. Górnik Zabrze - Wisła Kraków  2
6. HSV Hamburg - Dynamo Drezno  1
8. Wolverhampton Wanderers - Newcastle United   1
10. Fenerbahce Stambuł - Zenit Sankt Petersburg  2
12. Manchester United - Paris Saint-Germain  2
16. Dynamo Moskwa - Sir Colussi Sicoma Perugia  2
18. VK Cez Karlovarsko - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  2
19. SG Flensburg-Handewitt - RK Celje Pivovarna Lasko  1
20. Chaumont VB 52 Haute-Marne - Zenit Petersburg  2
24. Ajax Amsterdam - Real Madryt  2

 


25. Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund  2
28. Exact Systems Norwid Częstochowa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki  2
31. Rapid Wiedeń - Inter Mediolan  2
32. Lazio Rzym - Sevilla FC  2
33. Slavia Praga - KRC Genk  1
34. Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów  2
35. BATE Borysów - Arsenal Londyn  2
36. Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona  2
38. Stelmet Enea BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski  2
39. United Volleys Frankfurt - Zenit Kazań  2

 


42. FC Zurych - SSC Napoli  2
43. Sporting Lizbona - Villarreal CF  1
44. Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb  2
45. Club Brugge - Red Bull Salzburg  2
46. Malmo FF - Chelsea Londyn  2
47. Celtic Glasgow - Valencia CF  2
48. FC Barcelona - Valencia Basket Club  1
56. SC Paderborn - 1.FC Koln  2
57. JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia  2
60. Piast Gliwice - Lech Poznań  2

 


61. FC Augsburg - Bayern Monachium  2
62. Juventus Turyn - Frosinone Calcio  1
66. Real Madryt - Movistar Estudiantes  1
68. Celta Vigo - Levante UD  1
69. MSV Duisburg - 1.FC Union Berlin  2
70. Brighton & Hove Albion - Derby County  1
71. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów  1
73. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock  1
74. VfB Stuttgart - RB Lipsk  2
75. Schalke 04 Gelsenkirchen - SC Freiburg  1

 


78. Rayo Vallecano - Atletico Madryt  2
79. PGE VIVE Kielce - Montpellier Handball  1
80. GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom  1
81. Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia  2
83. Real Sociedad - CD Leganes  1
84. Newport County - Manchester City  2
85. Hertha Berlin - Werder Brema  1
86. Korona Kielce - Lechia Gdańsk  1
88. Atalanta Bergamo - AC Milan  2
89. FC Barcelona - Real Valladolid  1

 


90. Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens  1
91. sc Heerenveen - PSV Eindhoven  2
92. Real Madryt - Girona FC  1
93. Ajax Amsterdam - NAC Breda  1
95. Energa MKS Kalisz - SPR Chrobry Głogów  1
96. THW Kiel - SC Magdeburg  1
97. Bristol City - Wolverhampton Wanderers  2
98. FC Groningen - Feyenoord Rotterdam  2
99. Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel  1
100. Udinese Calcio - Chievo Verona  1

 


106. Valencia CF - Espanyol Barcelona  1
107. Doncaster Rovers - Crystal Palace  2
109. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin  1
111. Inter Mediolan - Sampdoria Genua  1
113. Paris Saint-Germain - RK Celje Pivovarna Lasko  1
114. SSC Napoli - Torino FC  1
117. Sir Safety Conad Perugia - BCC Castellana Grotte  1

119. Wschód - Zachód  2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...