Skocz do zawartości
peniat

Nowe kanały TV

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jakie kanały chcielibyście, aby pojawiły się w Polsce?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu forum. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żadne. Nie ma potrzeby uruchamiania kolejnych kanałów.

• Popieram 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma już takie potrzeby

• Popieram 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Polsce jest za dużo kanałów TV. Więc tyle co jest, wystarczy.

• Lubię to 1
  • Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym chciał kanał z filmami azjatyckimi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przydałby się kanał dla młodzieży (i nie tylko) ze starymi, klasycznymi kreskówkami / serialami animowanymi. 

Takie połączenie starego Cartoon Network / Boomeranga z FOX Kids / Jetix z lekką szczyptą Disney'a. Chodzi mi tu zwłaszcza o tego Disney'a do którego prawa miała kiedyś Telewizja Polska. Zobaczyć w jednej stacji taki miks z bohaterami Hanna Barbera, Looney Tunes, Disney'a, Marvela, DC Comics. Wiem, że to sfera marzeń, ale pomarzyć zawsze można. 

Zamieniłbym wszystkie kanały dla dzieci i młodzieży jakie działają na polskim rynku na jeden taki kanał. Warunek jest jeden: stare wersje kreskówek, czyli jak oglądam "Kacze opowieści" to nie te nowe z kreską dla niemowlaków i gimbusów tylko dla normalnych ludzi...

...i jak oglądam Królika Bugsa to takiego, którego Elmer goni z siekierą i takiego, gdzie inny antagonista Królika zaciąga się szlugiem wypuszczając piękny soczysty dymek. 

Edytowane przez Project_ALF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Częściowo postawione przez ciebie warunki spełnia Top Kids. Ja chciałbym kolejną stacje muzyczną ale tym bardziej w stylu Russian Music Box'u gdzie polska muzyka pojawiać się będzie obok utworów nie Angli czy USA ale bliższych krajów jak Czechy, Słowacja, Węgry a nawet Litwa, Białoruś, Ukraina czy Rosja.

Brakuje też jednego kanału od Nickelodeona a mianowicie Teen Nick'a i powiedzmy wprost spolszczenia paczki muzycznej MTV.

Z kanałów rodzimej produkcji brakuje takiego który specjalizowałby się w serialach a nawet programach emitowanych w Polsce w latach 1990 - 2006/2008 z większym naciskiem na lata 90-te. Mam tu na myśli stacje która emitowałaby to co kiedyś puszczane było na stacjach naziemnych (z TVP Regionalną i Naszą TV włącznie), RTL7, Polsacie 2 czy nawet Tele 5 i Polonii 1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Poland napisał:

Częściowo postawione przez ciebie warunki spełnia Top Kids.

Częściowo to prawie każdy kanał pasuje. Kłopot w tym, że to są jakieś pojedyncze pozycje. W Disney Channel taką były jeszcze parę lat temu "Kacze opowieści". Z Top Kids zainteresowałby mnie na pewno "Denver..." i tak grosz do grosza niemal z każdej stacji coś bym uszczknął, ale to nie jest będzie nawet połowa tylko kilka procent tego co oczekiwałbym od takiego kanału w starym dobrym stylu.

Gdyby Cyfrowy Polsat, którego jestem abonentem złożył mi taką propozycję: Możemy zmniejszyć twój abonament, ale musisz zrezygnować z kanałów tematycznych. Zgadzasz się?

Odpowiedziałbym: Tak, zgadzam się. Zabierajcie te wszystkie dziecięce Cartoony, Disneye, TVP ABC, BBC i Inne Nicki. Nawet gdybyście mi płacili za ich oglądanie miałbym je gdzieś. Kanały zbędne, z którymi zupełnie się nie utożsamiam. Ostatnim prawilnym kanałem z kreskówkami był stary Boomerang. Dziś ten kanał reprezentuje dno i kilka metrów mułu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Chętnie zobaczyłbym u nas kanał z transmisjami koncertów i festiwali muzycznych, tj. Sunrise Festival, Tommorowland, Męskie Granie, Woodstock, Open'er Festival itp. a poza nimi na playliście byłaby muzyka klubowa. Innymi słowy odpowiednik MTV Live HD lub polska lokalna wersja tego kanału skierowana na nasz rynek. Ciekawe, że jeszcze nikt do tej pory nie zdecydował się na utworzenie takiego kanału. Jest pewna nisza, luka w tym segmencie i warto byłoby ją czymś takim w odpowiedni sposób wypełnić.

Edytowane przez pawlo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Żaden. Mamy wystarczająco dużo kanałów.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś w stylu Mezzo TV. Telewizja muzyczna od jazzu po muzykę klasyczną. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi