Skocz do zawartości

Nowe kanały TV


peniat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie kanały chcielibyście, aby pojawiły się w Polsce?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu forum. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się kanał dla młodzieży (i nie tylko) ze starymi, klasycznymi kreskówkami / serialami animowanymi. 

 

Takie połączenie starego Cartoon Network / Boomeranga z FOX Kids / Jetix z lekką szczyptą Disney'a. Chodzi mi tu zwłaszcza o tego Disney'a do którego prawa miała kiedyś Telewizja Polska. Zobaczyć w jednej stacji taki miks z bohaterami Hanna Barbera, Looney Tunes, Disney'a, Marvela, DC Comics. Wiem, że to sfera marzeń, ale pomarzyć zawsze można. 

 

Zamieniłbym wszystkie kanały dla dzieci i młodzieży jakie działają na polskim rynku na jeden taki kanał. Warunek jest jeden: stare wersje kreskówek, czyli jak oglądam "Kacze opowieści" to nie te nowe z kreską dla niemowlaków i gimbusów tylko dla normalnych ludzi...

 

 

 

 

...i jak oglądam Królika Bugsa to takiego, którego Elmer goni z siekierą i takiego, gdzie inny antagonista Królika zaciąga się szlugiem wypuszczając piękny soczysty dymek. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo postawione przez ciebie warunki spełnia Top Kids. Ja chciałbym kolejną stacje muzyczną ale tym bardziej w stylu Russian Music Box'u gdzie polska muzyka pojawiać się będzie obok utworów nie Angli czy USA ale bliższych krajów jak Czechy, Słowacja, Węgry a nawet Litwa, Białoruś, Ukraina czy Rosja.

Brakuje też jednego kanału od Nickelodeona a mianowicie Teen Nick'a i powiedzmy wprost spolszczenia paczki muzycznej MTV.

Z kanałów rodzimej produkcji brakuje takiego który specjalizowałby się w serialach a nawet programach emitowanych w Polsce w latach 1990 - 2006/2008 z większym naciskiem na lata 90-te. Mam tu na myśli stacje która emitowałaby to co kiedyś puszczane było na stacjach naziemnych (z TVP Regionalną i Naszą TV włącznie), RTL7, Polsacie 2 czy nawet Tele 5 i Polonii 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Poland napisał:

Częściowo postawione przez ciebie warunki spełnia Top Kids.

Częściowo to prawie każdy kanał pasuje. Kłopot w tym, że to są jakieś pojedyncze pozycje. W Disney Channel taką były jeszcze parę lat temu "Kacze opowieści". Z Top Kids zainteresowałby mnie na pewno "Denver..." i tak grosz do grosza niemal z każdej stacji coś bym uszczknął, ale to nie jest będzie nawet połowa tylko kilka procent tego co oczekiwałbym od takiego kanału w starym dobrym stylu.

 

Gdyby Cyfrowy Polsat, którego jestem abonentem złożył mi taką propozycję: Możemy zmniejszyć twój abonament, ale musisz zrezygnować z kanałów tematycznych. Zgadzasz się?

 

Odpowiedziałbym: Tak, zgadzam się. Zabierajcie te wszystkie dziecięce Cartoony, Disneye, TVP ABC, BBC i Inne Nicki. Nawet gdybyście mi płacili za ich oglądanie miałbym je gdzieś. Kanały zbędne, z którymi zupełnie się nie utożsamiam. Ostatnim prawilnym kanałem z kreskówkami był stary Boomerang. Dziś ten kanał reprezentuje dno i kilka metrów mułu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczyłbym u nas kanał z transmisjami koncertów i festiwali muzycznych, tj. Sunrise Festival, Tommorowland, Męskie Granie, Woodstock, Open'er Festival itp. a poza nimi na playliście byłaby muzyka klubowa. Innymi słowy odpowiednik MTV Live HD lub polska lokalna wersja tego kanału skierowana na nasz rynek. Ciekawe, że jeszcze nikt do tej pory nie zdecydował się na utworzenie takiego kanału. Jest pewna nisza, luka w tym segmencie i warto byłoby ją czymś takim w odpowiedni sposób wypełnić.

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dokładnie, JAZZ (HD) jest to polski kanał o tematyce...jazzowej, nadający od prawie roku w sieciach kablowych.

W dniu 13.01.2019 o 17:07, pawlo napisał:

Chętnie zobaczyłbym u nas kanał z transmisjami koncertów i festiwali muzycznych, tj. Sunrise Festival, Tommorowland, Męskie Granie, Woodstock, Open'er Festival itp. a poza nimi na playliście byłaby muzyka klubowa. Innymi słowy odpowiednik MTV Live HD lub polska lokalna wersja tego kanału skierowana na nasz rynek. Ciekawe, że jeszcze nikt do tej pory nie zdecydował się na utworzenie takiego kanału. Jest pewna nisza, luka w tym segmencie i warto byłoby ją czymś takim w odpowiedni sposób wypełnić.

Kiedyś testował kanał RMF  MAXXX TV,  ale  chyba nic za bardzo z tego nie wyszło. Pomysł popieram, choć myślę, że za takie koncerty w TV LIVE trzeba by było słono płacić i bardziej opłacało by się robić w formie VOD/ PPV.

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość kingofsouth
4 minuty temu, LilSzogun napisał:

Ja bym chciał Trace Urban Polska, zwykły trace urban, ale dodatkowo z polskimi piosenkami.
 

Ja bym tego nie chciał ,wraz z pojawieniem się polskiego HH(czy tam innych trapowych wynalazków) pojawiły by się Polsatowskie reklamy.

Dobrze,że ten kanał jest niezależny od naszego rynku.

Kiedyś był MTV Base, pewnie za młody jesteś by to pamiętać ;) .

Posłuchaj sobie Busta Rhymsa, Nas, Mobb Deeep to jest muzyka a nie jakieś tam autotunowe bzdety.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym, żeby Cyfrowy Polsat miał na wyłączność kanały HBO tak jak w przypadku NC+ ma CANAL+, a jak nie to niech Cyfrowy Polsat zrobi z kanału Polsat Film wyłączność tylko dla Cyfrowego Polsatu plus niech kupuje najnowsze filmy z zagranicy i niech powstanie kanał POLSAT FILM PREMIUM I POLSAT FILM PREMIUM 2 i tyle by wystarczyło w Polsce. Dlatego, iż nie lubię jak Polsat się sprzedaje NC+ niech ma coś na wyłączność. Tak samo, jak w przypadku kanału POLSAT wszystko ściąga od TVN te programy i filmy itp. Trzymam kciuki, że tak zrobi ? 

W dniu 12.04.2019 o 17:42, Ramirez napisał:

Chciałbym aby były dostępne dwie stacje dostępne za granica a u nas niestety nie jak Horror Channel oraz stacja z koncertami IConcert

Horror Channel może nie lepiej jak się ogląda horrory w nocy, swoją drogą HBO puszcza najlepsze horrory np. Obecność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2019 o 21:21, SZNYCEL napisał:

...nie lubię jak Polsat się sprzedaje NC+ niech ma coś na wyłączność...

Nie rozumiesz ich polityki biznesowej...

W polskiej TV nadawców możesz podzielić na kilka grup:

-mali prywatni nadawcy próbujący zarobić na reklamach,

-nadawcy z zagranicy z potężnym budżetem (Viacom /Sony/FOX/Disney/Discovery/Viasat/HBO/SPI/ A+E/Eleven Net./BBC) dodatkowo zarabiający na reklamach i operatorach,

-grupa CANAL+  z potężnym zapleczem zagranicznym, próbująca ukierunkować swoje marki CANAL+ i NC+ jako kontent premium,

-grupa POLSAT zarabiająca na reklamach... reklamach...reklamach i sprzedawaniu wszystkim wszystkiego co tylko mają, nie jakość...tylko ilość, kupowaniu kolejnych firm, aby wykończyć konkurencję tworząc usługi łączone i tym samym zagarnąć kolejnych klientów do siebie, nawet jeśli nie są ich czynnymi klientami. (kupując PSP, ELEVEN czy POLSAT FILM  w nc+ jesteś "biernym" klientem CP)

-TVP zarabiająca na reklamach i abonamencie 

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...