Skocz do zawartości

TVN Gra


viva-91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Religia.tv nie jest na wyłączność w n, a oto dowód:

Kanał Religia.tv (ITI Neovision) wkrótce zwiększy znacząco zasięg, ponieważ Grupa ITI zrezygnowała z dystrybucji tej stacji wyłącznie na platformie satelitarnej N. - Uważamy, że po pół roku działalności możemy ten kanał zaoferować wszystkim operatorom kablowym i platformom satelitarnym – mówi Jan Wejchert, prezes Grupy ITI.

Do tej pory Religia.tv docierała jedynie do ponad 300 tys. abonentów N. Teraz kanał mogą dołączyć do oferty konkurencyjne platformy – Cyfrowy Polsat i Cyfra+ oraz wszystkie zainteresowane sieci kablowe. ITI prowadzi w tej sprawie rozmowy m.in. z operatorem kablowym UPC Polska. Większy zasięg Religia.tv stworzy przed kanałem szansę dotarcia do podobnej grupy widzów, jak TV Trwam (Lux Veritatis).

@Bloo411, a co ma wspólnego umowa na dystrybucję TVN Gra w CP, z brakiem obecności TVN CNBC Biznes na tej platformie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, już znalazłem, pod łóżkiem się schowała image050os8.gif:) Wracając do tematu...

 

TVN Gra jest zwykłym kanałem FTA, nie wchodzi do żadnego płatnego pakietu, więc dlaczego platforma ma obowiązek zastąpić go czymś innym (lepszym)? To jest zwykły kanał FTA... To dlaczego nikt nie poruszył sprawy wyłączenia promocja.tv? Ten kanał też nadawał na platformach cyfrowych.... Jeszcze bym zrozumiał sytuację, jak daną ofertę opuszcza jakiś kanał płatny, przykładowo BBC Prime w Cyfrze+... Stąd taki ironiczny post napisałem...

 

TVN Gra przechodzi powoli do naszych wspomnień, pozostanie wolna pojemność na tp. 11.393V co oznacza wrzucenie nowego kanału Grupy ITI. Może być to religia.tv, a może TVN Warszawa, więc spokojnie, na pewno coś dodadzą w swoim czasie i jeszcze wzrośnie przez to abonament :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co się "pieklą" czy CP da coś zamiast TVN Gra - są dobre wieści ;)

 

CP planuje zastąpić TVN Gra innym kanałem

 

Cyfrowy Polsat planuje wprowadzić na listę kanałów kolejną stację. Pojawi się ona w niedalekiej przyszłości w miejscu telewizji interaktywnej TVN Gra, która zakończy wkrótce nadawanie. – Mamy takie plany, ale nie zapadła jeszcze decyzja o wyborze stacji – poinformowała nas Olga Zomer, rzecznik prasowy platformy.

 

TVN Gra kończy nadawanie z powodów finansowych (ostatnim dniem emisji ma być 31 maja). Stacja po dwóch latach od startu nie uzyskała zakładanej rentowności. Kanał miał pokazywać głównie teleturnieje interaktywne, ale w ostatnim czasie ich ilość znacznie się zmniejszyła (zostały zastąpione przez programy z archiwum TVN-u, pasma muzyczne i telezakupy). Niekodowana TVN Gra wystartowała w październiku 2005 roku. Na liście Cyfrowego Polsatu pojawiła się w lipcu 2007 roku i zastąpiła iTV. Znaleźć ją można na pozycji 73.

 

http://tvpolsat.info/news.php?readmore=1268

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie pasuje do "Wspomnień czar" tylko właśnie do "Archiwum".

 

Hehe, ale facet wspomina na antenie jak to tam było kiedyś, jak zaczynał, myślał, że to będzie w Warszawie, a jest kręcone w Krakowie itd. Akurat nie mam nic ciekawszego do roboty to przy okazji oglądam TVN Gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Orange World program nadal dziala bez problemu.Milo,ze prowadzacy zegnaja sie z widzami.Troche bedzie mi brakowac niektorych prezenterek .Sam nie bralem udzialu w konkursach ale czasem ogladalem panie prowadzace :D Dla jednego moge pochwalic TVN Gra kanal przestaje nadawac w sposob planowany z data zakoczenia.Wiekszosc kanalów konczy swoj zywot nagle,bez zadnej zapowiedzi.Teraz nawet prowadzacy pozwala zlozyc pozdrownienia,dzwoni duzo osob ktorzy byli stalymi graczami.Kanal jaki byl wszyscy wiedza.Teraz nie mam co dyskutowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...