Jump to content
viva-91

TVN Gra

Recommended Posts

Religia.tv nie jest na wyłączność w n, a oto dowód:

Kanał Religia.tv (ITI Neovision) wkrótce zwiększy znacząco zasięg, ponieważ Grupa ITI zrezygnowała z dystrybucji tej stacji wyłącznie na platformie satelitarnej N. - Uważamy, że po pół roku działalności możemy ten kanał zaoferować wszystkim operatorom kablowym i platformom satelitarnym – mówi Jan Wejchert, prezes Grupy ITI.

Do tej pory Religia.tv docierała jedynie do ponad 300 tys. abonentów N. Teraz kanał mogą dołączyć do oferty konkurencyjne platformy – Cyfrowy Polsat i Cyfra+ oraz wszystkie zainteresowane sieci kablowe. ITI prowadzi w tej sprawie rozmowy m.in. z operatorem kablowym UPC Polska. Większy zasięg Religia.tv stworzy przed kanałem szansę dotarcia do podobnej grupy widzów, jak TV Trwam (Lux Veritatis).

@Bloo411, a co ma wspólnego umowa na dystrybucję TVN Gra w CP, z brakiem obecności TVN CNBC Biznes na tej platformie :?:

Chodzi o to, że ITI mająć podpisaną umowę z CP powinien w zamian coś zaoferować, gdyż tvn gra przejdzie od 1 czerwca do lamusa. Nie sądzisz :?:

Mi się wydaje że najprawdopobniej dostaniemy za TVN Gra nic innego jak Polsat News,

Ja chcę coś więcej bo tak czy siak Polsat News i tak by się w ofercie CP pojawił.

Więcej? :shock: O nieee... aż mi zęby z wrażeń wyleciały z dzioba... szczena.gif Ty żartujesz? bezradny.gif

@ RafiX nie bardzo rozumiem o co Tobie chodzi, wyjaśnisz mi co w tym dziwnego :?:

Spokojnie, już znalazłem, pod łóżkiem się schowała image050os8.gif:) Wracając do tematu...

TVN Gra jest zwykłym kanałem FTA, nie wchodzi do żadnego płatnego pakietu, więc dlaczego platforma ma obowiązek zastąpić go czymś innym (lepszym)? To jest zwykły kanał FTA... To dlaczego nikt nie poruszył sprawy wyłączenia promocja.tv? Ten kanał też nadawał na platformach cyfrowych.... Jeszcze bym zrozumiał sytuację, jak daną ofertę opuszcza jakiś kanał płatny, przykładowo BBC Prime w Cyfrze+... Stąd taki ironiczny post napisałem...

TVN Gra przechodzi powoli do naszych wspomnień, pozostanie wolna pojemność na tp. 11.393V co oznacza wrzucenie nowego kanału Grupy ITI. Może być to religia.tv, a może TVN Warszawa, więc spokojnie, na pewno coś dodadzą w swoim czasie i jeszcze wzrośnie przez to abonament :)

No to nie rozumiem po co CP podpisał z ITI umowę na kanał tvn gra skoro i tak był FTA :?: . Pisano o tym na portalu media2.pl czy też satkurier.pl.

Zapewne CP niczym tvn gra nie zastąpi. Wystarczy spojrzeć na promocja.tv kanał już pewien czas nie nadaje a dalej jest na liście.

@ klop182 to wogóle dwie zupełnie inne sprawy. BO CP miał na tvn grę podpisaną z ITI umowę na dystrybucję (pomimo iż kanał był FTA). Natomiast z tego co się orientuje z Promocją.TV nikt żadnej umowy nie podpisywał.

Cyfrowy Polsat musiał podpisać umowę, bo TVN Gra inaczej nie mógłby być umieszczony w ogóle na liście (co tak naprawdę nie byłoby żadnym problemem, bo jako kanał FTA i tak każdy by go sobie dodał - ot taki bezsens grasujący wśród nadawców ;) )

Dla tych co się "pieklą" czy CP da coś zamiast TVN Gra - są dobre wieści ;)

CP planuje zastąpić TVN Gra innym kanałem

Cyfrowy Polsat planuje wprowadzić na listę kanałów kolejną stację. Pojawi się ona w niedalekiej przyszłości w miejscu telewizji interaktywnej TVN Gra, która zakończy wkrótce nadawanie. – Mamy takie plany, ale nie zapadła jeszcze decyzja o wyborze stacji – poinformowała nas Olga Zomer, rzecznik prasowy platformy.

TVN Gra kończy nadawanie z powodów finansowych (ostatnim dniem emisji ma być 31 maja). Stacja po dwóch latach od startu nie uzyskała zakładanej rentowności. Kanał miał pokazywać głównie teleturnieje interaktywne, ale w ostatnim czasie ich ilość znacznie się zmniejszyła (zostały zastąpione przez programy z archiwum TVN-u, pasma muzyczne i telezakupy). Niekodowana TVN Gra wystartowała w październiku 2005 roku. Na liście Cyfrowego Polsatu pojawiła się w lipcu 2007 roku i zastąpiła iTV. Znaleźć ją można na pozycji 73.

http://tvpolsat.info/news.php?readmore=1268

Podejrzewam, że będzie to kanał ze stajni ITI. Religia.TV albo tvn cnbc biznes.

Jeszcze pamiątkowa fotka z ostatniego dnia emisji:

TVN_Gra_0130_11393_V_27500_20080531_113730.jpg

Niebawem temacik poleci do archiwum ;)

Jak dla mnie to nie pasuje do "Wspomnień czar" tylko właśnie do "Archiwum".

Hehe, ale facet wspomina na antenie jak to tam było kiedyś, jak zaczynał, myślał, że to będzie w Warszawie, a jest kręcone w Krakowie itd. Akurat nie mam nic ciekawszego do roboty to przy okazji oglądam TVN Gra.

Akurat na TVN Gra leci muzyka.Moim zdaniem mogłoby tak zostać,nawet nazwa stacji pasuje do kanału muzycznego.Myślę,że dla TVN-u to żaden problem.

Przekaz internetowy cały czas działa.

W IPTV w Multimedia (lokalizacja Mielec) dalej czarny ekran. Jestem ciekaw co mi dadzą zamiast TVN Gra :?:

Na Orange World program nadal dziala bez problemu.Milo,ze prowadzacy zegnaja sie z widzami.Troche bedzie mi brakowac niektorych prezenterek .Sam nie bralem udzialu w konkursach ale czasem ogladalem panie prowadzace :D Dla jednego moge pochwalic TVN Gra kanal przestaje nadawac w sposob planowany z data zakoczenia.Wiekszosc kanalów konczy swoj zywot nagle,bez zadnej zapowiedzi.Teraz nawet prowadzacy pozwala zlozyc pozdrownienia,dzwoni duzo osob ktorzy byli stalymi graczami.Kanal jaki byl wszyscy wiedza.Teraz nie mam co dyskutowac.