Skocz do zawartości
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 07.01-13.01

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 07.01:

 

04:00 E1 TENIS: Turniej ATP w Sydney - 2. dzień (do 06:00)

 

Wtorek, 08.01:

 

05:00 E1 TENIS: Turniej ATP w Sydney - 3. dzień (do 07:00)
11:00 E1 TENIS: Turniej ATP w Sydney - 3. dzień (do 13:00)
17:45 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata we Flachau - 1. przejazd slalomu kobiet
18:00 E2 HOKEJ: Liga Mistrzów - mecz półfinałowy: Frölunda HC - HC Pilzno 1929
20:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata we Flachau - 2. przejazd slalomu kobiet

 

Środa, 09.01:

 

03:00 E1 TENIS: Turniej ATP w Sydney - 4. dzień (do 03:00)
09:00 E1 TENIS: Turniej ATP w Sydney - 4. dzień (do 11:00)

 

Czwartek, 10.01:

 

05:00 E1 TENIS: Turniej ATP w Sydney - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
09:00 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - losowanie
11:00 E1 TENIS: Turniej ATP w Sydney - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
14:15 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg sprinterski kobiet

 

Piątek, 11.01:

 

06:00 E1 TENIS: Turniej ATP w Sydney - mecz półfinałowy gry pojedynczej
09:45 E2 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Val di Fiemme
11:00 E1 TENIS: Turniej ATP w Sydney - mecz półfinałowy gry pojedynczej
13:15 E1 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Val di Fiemme
14:00 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg sprinterski mężczyzn
18:00 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Val di Fiemme - kwalifikacje (+ studio od 17:45 i 19:15)

 

Sobota, 12.01:


09:00 E1 TENIS: Turniej ATP w Sydney - mecz finałowy gry pojedynczej
09:45 E2 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Val di Fiemme
11:00 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Adelboden - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
11:30 E2 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w St. Anton - zjazd kobiet
12:30 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg na dochodzenie kobiet
13:15 E2 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Dreźnie - biegi sprinterski stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
13:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Adelboden - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
14:30 E1 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Val di Fiemme
14:45 E2 SANECZKARSTWO: Zawody Pucharu Świata w Siguldzie (do 16:00)
15:00 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg na dochodzenie mężczyzn
16:00 E1 WYŚCIGI SAMOCHODOWE: FIA Formula E Championship w Marrakeszu
16:00 E2 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Val di Fiemme
17:45 E2 SANECZAKRSTWO: Zawody Pucharu Świata w Siguldzie (do 19:00)
21:30 E1 NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Calgary

 

Niedziela, 13.01:

 

09:45 E2 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Val di Fiemme
10:15 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Adelboden - 1. przejazd slalomu mężczyzn
11:00 E2 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w St. Anton - supergigant kobiet
11:30 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - sztafeta kobiet
13:00 E2 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Dreźnie - sprinty drużynowe stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
13:15 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Adelboden - 2. przejazd slalomu mężczyzn
14:00 E2 SNOOKER: Turniej Masters w Londynie - mecz 1/8 finału: Mark Allen - Luca Brecel (do 16:00)
14:30 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - sztafeta mężczyzn
16:00 E2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: VTB United League - mecz: VEF Ryga - Stelmet Enea BC Zielona Góra
16:45 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Val di Fiemme
19:45 E1 SNOOKER: Turniej Masters w Londynie - mecz 1/8 finału: John Higgins - Ryan Day (do 23:25)

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 07.01:

 

20:00 PS   PUNCHER EXTRA TIME
21:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Puchar Francji - mecz 4. rundy: OSC Lille - FC Sochaux

 

Wtorek, 08.01:

 

17:45 PSN KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: BK Chimki - Fenerbahce Beko Stambuł
18:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: 1. liga - mecz: MKS Ślepsk Suwałki - KPS Siedlce

 

Czwartek, 10.01:

 

14:20 PS   BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg sprinterski kobiet
18:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: 1. liga - mecz: UKS Mickiewicz Kluczbork - Stal Nysa

 

Piątek, 11.01:

 

10:00 PS   SKELETON: Mistrzostwa Europy w Königssee - 1. i 2. przejazd mężczyzn
13:30 PSE SKELETON: Mistrzostwa Europy w Königssee - 1. i 2. przejazd kobiet
14:20 PS   BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg sprinterski mężczyzn
16:00 PS   7. STREFA - wydanie specjalne
17:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów
20:15 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: FC Bayern Monachium - AX Armani Exchange Olimpia Mediolan
20:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: GKS Katowice - Trefl Gdańsk

 

Sobota, 12.01:

 

07:00 PSE BADMINTON: Turniej BWF World Tour w Bangkoku - mecze półfinałowe (do 12:25)
10:45 PSN NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Font Romeu - slopestyle
12:25 PSE BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg na dochodzenie kobiet
12:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek
13:30 PSN BOBSLEJE: Mistrzostwa Europy w Königssee - 1. i 2. przejazd dwójek kobiet
14:45 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów
14:50 PSE BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - bieg na dochodzenie mężczyzn
16:30 PSN BOBSLEJE: Mistrzostwa Europy w Königssee - 1. i 2. przejazd dwójek mężczyzn
19:00 PSF SPORTY WALKI: Gala FEN 23 w Lubinie - walki: Mateusz Rębecki - Daguir Imawow, Łukasz Charzewski - Adam Brzezowski (do 00:00) (od 20:00 również w Polsacie Sport Extra!)
20:00 PS   SIATKARSKIE PLUSY - Gala 90-lecia Polskiej Siatkówki (+ studio od 19:00 i 22:00) (gala również w Polsacie!)
21:30 PSN NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Calgary - jazda po muldach

 

Niedziela, 13.01:

 

07:00 PSE BADMINTON: Turniej BWF World Tour w Bangkoku - mecz finałowy (do 11:35)
11:35 PSE BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - sztafeta kobiet
12:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: King Szczecin - Polski Cukier Toruń
13:15 PSE PIŁKA NOŻNA: Telecom Cup - mecz: Fortuna Düsseldorf - FC Bayern Monachium
13:30 PSN BOBSLEJE: Mistrzostwa Europy w Königssee - 1. przejazd czwórek mężczyzn
14:15 PSE PIŁKA NOŻNA: Telecom Cup - mecz: Borussia Mönchengladbach - Hertha BSC Berlin
14:20 PSN BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Oberhofie - sztafeta mężczyzn
14:45 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn
15:30 PSE PIŁKA NOŻNA: Telecom Cup - mecz o 3. miejsce
16:45 PSE PIŁKA NOŻNA: Telecom Cup - mecz finałowy
17:30 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Developres SkyRes Rzeszów - Grot Budowlani Łódź
18:00 PSE SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz: Revivre Axopower Mediolan - Azimut Leo Shoes Modena
20:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 07.01:

 

05:05 TENIS: Turniej WTA w Sydney - mecze 1. rundy gry pojedynczej (od 08:55)
20:30 4-4-2
21:30 SPORTOWY WIECZÓR

 

Wtorek, 08.01:

 

06:00 TENIS: Turniej WTA w Sydney - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 11:55)
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 09.01:

 

01:00 HOKEJ: NHL - mecz: Boston Bruins - Minnesota Wild
05:00 TENIS: Turniej WTA w Sydney - mecz 2. rundy gry pojedynczej
07:30 TENIS: Turniej WTA w Sydney - mecz 2. rundy gry pojedynczej
10:30 TENIS: Turniej WTA w Sydney - mecz 2. rundy gry pojedynczej
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Czwartek, 10.01:

 

03:00 TENIS: Turniej WTA w Sydney - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 11:05)
17:30 HOKEJ: Polska Hokej Liga - mecz: JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 11.01:

 

01:00 HOKEJ: NHL - mecz: New Jersey Devils - Toronto Maple Leafs
04:00 TENIS: Turniej WTA w Sydney - mecz półfinałowy gry pojedynczej
09:00 TENIS: Turniej WTA w Sydney - mecz półfinałowy gry pojedynczej
13:25 ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Mistrzostwa Europy w wieloboju w Collalbo - 1. dzień (do 17:05)
22:15 SPORTOWY WIECZÓR

 

Sobota, 12.01:

 

01:30 HOKEJ: NHL - mecz: Carolina Hurricanes - Buffalo Sabres
07:00 TENIS: Turniej WTA w Sydney - mecz finałowy gry pojedynczej
09:00 BIEGI NARCIARSKIE: Ski Classics - Keiser Maximillian Lauf w Seefeld (do 12:00)
12:00 STAN FUTBOLU
13:15 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Dreźnie - biegi sprinterski stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
16:00 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Val di Fiemme (+ studio od 15:30) (również w TVP1!)
17:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: UC Sampdoria - AC Milan
20:40 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: Bologna FC - Juventus FC (+ studio od 20:00)
22:45 SPORTOWY WIECZÓR

 

Niedziela, 13.01:

 

12:40 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Dreźnie - sprinty drużynowe stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
13:35 ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Mistrzostwa Europy w wieloboju w Collalbo - 3. dzień (do 14:55)
14:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: Torino FC - ACF Fiorentina
17:00 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Val di Fiemme (+ studio od 19:00) (również w TVP1!)
20:40 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: SSC Napoli - US Sassuolo Calcio (+ studio od 19:35)
22:45 SPORTOWY WIECZÓR

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Czwartek, 10.01:

 

20:25 nS+   SIATKÓWKA KOBIET: Liga włoska - mecz: Saugella Team Monza - Unet E-Work Busto Arsizio

 

Sobota, 12.01:

 

04:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Utah Jazz - Los Angeles Lakers
12:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Leganes - SD Huesca (również w nSport+!)
13:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: West Ham United FC - Arsenal FC (+ GPS od 13:00) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
15:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Brighton & Hove Albion FC - Liverpool FC (+ GPS od 15:30)
16:10 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - Real Valladolid
18:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Chelsea FC - Newcastle United FC (+ GPS od 18:00)
20:25 nS+   SIATKÓWKA KOBIET: Liga włoska - mecz: Pomi Casalmaggiore - Il Bisonte Firenze
21:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Los Angeles Clippers - Detroit Pistons (+ studio od 20:30 i 00:15)

 

Niedziela, 13.01:

 

11:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - UD Levante
15:10 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Everton FC - Bournemouth AFC
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Tottenham Hotspur FC - Manchester United FC (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
19:00 C+S2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Washington Wizards - Toronto Raptors
20:40 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompie - Real Madryt CF (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
21:30 C+S2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 07.01:

 

20:10 ES1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - losowanie par 4. rundy
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Wolverhampton Wanderers FC - Liverpool FC (również w Eleven Sports 4!)
20:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - Athletic Bilbao

 

Wtorek, 08.01:

 

18:25 ES1 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Anwil Włocławek - Sidigas Avellino
20:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Angielskiej - mecz półfinałowy: Tottenham Hotspur FC - Chelsea FC

 

Środa, 09.01:

 

20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Angielskiej - mecz półfinałowy: Manchester City FC - Burton Albion FC

 

Piątek, 11.01:

 

20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Leeds United FC - Derby County FC

20:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Rayo Vallecano - Celta Vigo (również w Eleven Sports 4!)

 

Sobota, 12.01:

 

15:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Wigan Athletic FC - Aston Villa FC (również w Eleven Sports 4!)
18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Girona FC - CD Alaves (również w Eleven Sports 4!)
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - Getafe CF (również w Eleven Sports 4!)

 

Niedziela, 13.01:

 

16:10 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - Sevilla FC (również w Eleven Sports 4!)
18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - SD Eibar (również w Eleven Sports 4!)

 

SportKlub:

Spoiler

 

Poniedziałek, 07.01:

 

17:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Darussafaka Tekfen - Turk Telekom

 

Sobota, 12.01:

 

11:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Gaziantep Basketbol - Galatasaray
13:15 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Tofas - Besiktas Sompo Japan
15:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Türk Telekom - Banvit BK
17:30 SK FUTSAL: Ekstraklasa - mecz: FC Toruń - Gatta Active Zduńska Wola

 

Niedziela, 13.01:

 

12:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt - Tecnyconta Zaragoza
15:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: EWE Baskets Oldenburg - ALBA Berlin
18:30 SK KOSZYKÓWKA KOBIET: Energa Basket Liga Kobiet - mecz: Artego Bydgoszcz - Energa Toruń

 

Edytowane przez bart18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje do Australian Open będą pokazywane jako premiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×