Skocz do zawartości
tracer10

Ale kino+

Rekomendowane odpowiedzi

Mylalem, ze sa to tematy do dyskusji o zawartosci kanalu, a nie o publikowaniu ramowki non stop.

• Że co, proszę? 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Źle myślałeś w takim razie. To są wybrane zazwyczaj nowości na kanale, a nie ramówka. Bardzo przydatne. Nie ma przymusu dyskusji w tym temacie. 

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie! Ja uważam te zestawienia, podawane tutaj regularnie przez @kamil2505, za całkiem przydatne. :)

Dzięki nim można się łatwo zorientować, co leci na danym kanale albo co dopiero będzie leciało, bez zagłębiania się w gazety z programem TV. ;)

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No OK, wybrane, ale kazdy, kto sie interesuje tym kanalem, wie o nich z EPG lub programu TV, prawda?

Poza tym gdzie tu dyskusja jest?

@Barti

Raczej uzytkownicy tego forum nie lukaja w gazety, tylko w EPG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko gdzie Ty widzisz problem? Ludzie Ci piszą, że to przydatne, ja sam kilka razy ustawiłem sobie nagrywanie dzięki tym poleceniom, a wg Ciebie jednego to jest jakiś problem. Teraz masz dyskusję o dyskusji. To jest już OK? 

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja piszę, że to problem? Piszę, że to nie jest temat pt. program TV  kanału Ale Kino.

Dziw, że moderator tak bardzo dbający o ortografię i zawartość tematów nie czepia się tego iż posty nie są związane z tematem.

Bo jak mówię, nie jest to temat podający tylko i wyłącznie godz. i datę filmu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze tradycyjnie od już może i paru lat w kilku tematach kanałów filmowych i sportowych wrzucane są informacje o emisjach na żywo lub premierach. I paradoksalnie jest to całkiem przydatne oraz bardzo związane z tematem (w końcu to ramówka tego kanału, a nie jakiegokolwiek), bo w EPG akurat rzadko pojawia się jasne wskazanie choćby właśnie o premierach na kanałach filmowych (bo o "na żywo" na sportowych na szczęście łatwiej).

Proszę bez zbędnego czepiania się na koniec roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.