Skocz do zawartości

Polskie Radio


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przede wszystkim korzystam z radia dla słuchania muzyki. Oby "słowa" było jak najmniej.

Ale w jakim radiu masz muzykę która nadaje się do słuchania ?

Jedynym radiem który puszcza muzykę urozmaiconą, inspirującą, nadającą się do słuchania są cały czas tylko i wyłącznie stacje Polskiego Radia. Tylko że tam nie tylko i nie zawsze jest muzyka ( i słusznie ale bez przesady z tym słowem).

Stacje komercyjne nie nadają się do słuchania muzyki bo tam leci w kółko to samo do znudzenia i z[beep]nia...

W związku z tym jak nie ma nic w PR to zostają własne zasoby :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio ma być nie tylko źródłem rozrywki, ale również wiedzy o świecie, o życiu. Dlatego Polskie Radio jest jedynym medium, które szanuję i cenię, za wysoki poziom przekazu, który oferuje. Ja osobiście słucham Trójki. Tam każdy może znaleźć coś dla siebie. Oczywiście są tacy, dla których liczy się tylko muzyka i oni raczej Polskiego Radia słuchać nie będą. Na szczęście jest spora grupa osób, które oczekują czegoś więcej, niż tylko grania na okrągło. Dla takich słuchaczy, Polskie Radio (obojętnie, która stacja) jest jedynym i najlepszym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przede wszystkim korzystam z radia dla słuchania muzyki. Oby "słowa" było jak najmniej.

Ale w jakim radiu masz muzykę która nadaje się do słuchania ?

Jedynym radiem który puszcza muzykę urozmaiconą, inspirującą, nadającą się do słuchania są cały czas tylko i wyłącznie stacje Polskiego Radia. Tylko że tam nie tylko i nie zawsze jest muzyka ( i słusznie ale bez przesady z tym słowem).

Stacje komercyjne nie nadają się do słuchania muzyki bo tam leci w kółko to samo do znudzenia i z[beep]nia...

W związku z tym jak nie ma nic w PR to zostają własne zasoby :-)

Muzyka nadająca się do słuchania leci w lokalnej wersji Radia Centrum 8) Posłuchaj online i zdecyduj, czy tak naprawdę tylko Polskie Radio szasta urozmaiconą nutą :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Polskie Radio Rytm jest świetne... :) Nie ma reklam, prezenterów póki co a serwisy informacyjne są co pół godziny a muzyka świetna. :) Nowości i stare przeboje, widzę lekkie podobieństwo do RMF FM i Radia ZET jak i trochę do RMF MAXXX i Radia Eska. :D

Kiedy oficjalnie stacja wystartowała i jakie jest jej logo ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze stacjami może być podobnie jak z Puls 2 w DVB-T.

Stacje tematyczne Polskiego Radia nadające jak i te które zaczną nadawanie, pojawią się na satelicie kiedy w pełni uruchomione zostaną nadajniki DAB+ (to tak aby zachęcić do wymiany FM na DAB+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio zauważyłem że w ''Liście przebojów Programu Trzeciego'' nie ma na żadnym miejscu, ani na poczekalni piosenki która jest na pierwszej pozycji innych list przebojów w Polsce - chodzi mi o ''Bałkanice'' grupy Piersi. Mimo iż radiowa ''Trójka'' nadaje muzykę o profilu kulturalnym, to w drodze wyjątku powinni puścić ten utwór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...