Skocz do zawartości

Polskie Radio


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mateusz2006 napisał:

W tym roku ma ruszyć Polskie Radio Literatura.

Kiedy pani prezes zrozumie że Disco Polo jest popularne i trzeba grać.

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/prezes-agnieszka-kaminska-polskie-radio-pokazuje-zlozonosc-swiata

Nie to żeby coś, ale nadawca publiczny powinien spełniać swoją misję, a rozgłośnia o literaturze jest jednak bardziej pasująca do tego niż granie disco polo. Zresztą - na dobrą sprawę to nie widzę za bardzo anteny, w której ten rodzaj muzyki mógłby zagościć.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2022 o 20:51, djclassic napisał:

Trójka z disco-polo?:blink: No to by była dopiero komedia. Jeśli już to dp widziałbym jedynie w Czwórce. I to godzina max na dobę.

Wprowadzenie discopolo do Polskiego Radia spowodowałoby jeszcze większą katastrofę słuchalności .Jak się w imię słuchalności zmienia format ,przy takim nadawcy to starzy odejdą a nowi jesli nawet przyjdą to w ilości za małej żeby cokolwiek zrekompensować,z racji niskiej opini na temat marki Polskiego Radia. Jeszcze w 2015 zostałem skrytykowany za słuchanie Polskiego Radia bo przecież tam działają politycy a wszyscy to szkodnicy. Jedynce pomogłoby tak naprawdę odpolitycznienie,zwiększenie długości playlisty,brak reklam,i powrót do sprawdzonych twarzy.... ale tak naprawdę chyba już nikomu na jedynce nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie radio 24 bym nie zmieniał powinno być radio informacyjne są w całej Polsce jedynie 2, publiczna i prywatna. 

Przydał, by się ten miks mogła być trójka być liderem w Polsce. 

np. 35-40% słuchalności by zapewnię było lider, muzyka super, mniej reklam niż w prywatnych- udało, by się zapewnię. Ciekawe bardzo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwórka nie gra jak rmf, eska, zet i lokalne stacje- czwórkę raz włączyłem to od razu wyłączyłem. 

 

Polskie radio 1- słaba muzyka

 

Polskie radio 2- słaba muzyka

 

Polskie radio 3- słaba muzyka

 

Radio lokalne publiczne- słaba muzyka 

 

Polskie radio 24- okej choć pluralizm do poprawy. 

Edytowane przez Widz naziemnej telewizji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to:

 

Polskie Radio PR1 - w miarę dobra muzyka

Polskie Radio PR2 - kwestia gustu (nie dla mnie)

Polskie Radio Trójka - dobra muzyka

Polskie Radio Czwórka - słaba muzyka

Rozgłośnie Regionalne PR- dobra muzyka tylko w niektórych ośrodkach (Poznań, Koszalin, Rzeszów)

 

 

Widzu. Radio lokalne publiczne? Co to jest?:-D

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo,ja nie lubię to innym zabiorę. Tak trzymać! Wszystko ma być jak zet bo ma być słuchalność... To po co nam w ogóle Polskie Radio jak ma byc takie same jak komercja?....

3 godziny temu, Widz naziemnej telewizji napisał:

Czwórka nie gra jak rmf, eska, zet i lokalne stacje- czwórkę raz włączyłem to od razu wyłączyłem. 

 

Polskie radio 1- słaba muzyka

 

Polskie radio 2- słaba muzyka

 

Polskie radio 3- słaba muzyka

 

Radio lokalne publiczne- słaba muzyka 

 

Polskie radio 24- okej choć pluralizm do poprawy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Mateusz2006 napisał:

Chodzi o Regionalne rozgłośnie Polskie Radio, które nie są własnością Polskie Radio S.A.

Są własnością  Polskie radia bo to kryje skarb państwa- z podatków. 

33 minuty temu, RadioFan2021 napisał:

Brawo,ja nie lubię to innym zabiorę. Tak trzymać! Wszystko ma być jak zet bo ma być słuchalność... To po co nam w ogóle Polskie Radio jak ma byc takie same jak komercja?....

 

Nie zabrać, ale zmienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś? Misja...,. kto z  ludzi rozumie to... Ciepła woda w kranie ważniejsza. Co mnie obchodzi informowanie kryzysowe jak nie ma internetu ,na długich,toć to staroć.... i nie da się słuchać,i weż pan w ogóle idź z tymi swoimi śmiesznymi pomysłami . Wszędzie ma byc to samo,bo inaczej nikt nie słucha.... Brawo,przy takiej mentalności staniemy się jakimś potworkiem radiowym, obiektem śmiechu całego świata.... 

20 godzin temu, djclassic napisał:

Czwórka już była na FM. Coś też nie wypaliło:-D. W tym formacie to lepiej niech czwórka pozostanie w sieci:-D

Jest tez w DAB a nie wypaliło bo za niski zasięg i brak dostatecznej promocji

W dniu 12.01.2022 o 22:10, Widz naziemnej telewizji napisał:

Polskie radio 24 bym nie zmieniał powinno być radio informacyjne są w całej Polsce jedynie 2, publiczna i prywatna. 

Przydał, by się ten miks mogła być trójka być liderem w Polsce. 

np. 35-40% słuchalności by zapewnię było lider, muzyka super, mniej reklam niż w prywatnych- udało, by się zapewnię. Ciekawe bardzo. 

 

W dniu 12.01.2022 o 21:31, Widz naziemnej telewizji napisał:

Polskie radio powinno być taki miks rmf, zet, eski, maxxx, lokalnych autorskich programów np. coś o nauce kosmos, przyroda, środowisko takie coś edukacyjne, trójkę tak zmienić chociaż. Ja bym taką stację słuchał z przyjemnością

Polska język trudny język.... Weżcie nie decydujcie o polskim radiu bo się NIE znacie. PR jest silnie Pisowskie ,dołóżmy do tego jeszcze muzykę taką jak prawie wszędzie, i nie dość że nikt nowy praktycznie nie przyjdzie przy takiej stronniczości,to jeszce starzy odejdą. Sensem publicznego radia  jest dostarczanie programu MISYJNEGO ,nie takiego jak wszyscy w imię słuchalności-miks audycji autorskich  z muzyką Eski to mega głupi pomysł,ani  zwolennik takiej muzyki nie strawi audycji naukowych ani zwolennik audycji takich nie strawi tego.

Chce połączenia słuchalności i ambicji ,a nie słuchalności bez ambicji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach tak ... emitowanie programów kulturalnych czy muzyki innej to nie misja? Były wypowiedzi i zdanie opozycji reprezentowane jeszcze nie tak dawno.... Ale nie ,lepiej dać to co wszyscy ,bo przecież  nie jest to radio misyjne. Jak kurde nie jest ,to czemu dwójka jest ?

Nawet nie wiesz co to Misja .A ty chcesz jeszcze to radia państwowego dać muzykę taką jak inni? To w takim razie po co nam polskie radio? Nie róbmy zze wwszystmkich stacji tego samego....

"Celem mediów publicznych jest realizacja misji społecznej. Prezes Janusz Braun nawiązał do genezy misyjności związanej z mitem telewizji BBC, czyli dostarczaniem szerokiej widowni i poszczególnym, zdefiniowanym grupom widzów wysokiej jakości treści edukacyjnych, informacyjnych i rozrywkowych."

czyli bardziej Ceski Rozhlas lub Slovensky rozhlas wzorem nie eska....

Radio ma obowiązki,nawet prywatne

Obowiązkiem jest różnorodność nie tylko ideologiczna ale też muzyczna. Dwójka dostarcza co innego i to w całości. Nie da się z zwolennikami tego neo-radia komercyjnego ,tych stacji z komputera dyskutować normalnie... Nie godzą się na inne stacje.... to niech nie słuchają,ale niech uszanują różnorodność w eterze której po takiej reformie gdzieniegdzie praktycznie nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...