Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie 2010


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Największy zawód - piłkarze ręczni (mieli bardzo prostą drogę do medalu)

2. Największa niespodzianka - T. Majewski (że wygrał i to z taką przewagą!).

3. Najlepszy komentarz - Szpakowski: "Trudno przewidzieć co się wydarzyło" (o jakichś wioślarzach, którzy nie dopłynęli).

4. Najlepsza scena igrzysk - ostatnie podejście M. Steinera w podnoszeniu ciężarów.

5. Największy cyrk - wszelakie "ustawianie pod Chińczyków" (chociaż np. w Seulu koreańcy przesadzili znacznie bardziej).

6. Największy podziw - jw. J. Longo.

7. Najsmutniejsza na podium - jw. B. Vlasic.

8. Najpewniejszy facet na igrzyskach - M. Phelps.

9. Najładniejszy uśmiech olimpiady - M. Pyrek (jakoś od zawsze mi się podoba).

10. Najgłupszy przepis olimpijski - nie znam wszystkich, ale np. po 2 brązowe medale w judo to trochę dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Co do kłopotów technicznych przy ceremonii otwarcia to przekaz z Vancouver skończył się zanim zapalono znicz przed halą co nieźle zaskoczyło Eurosport, który ni z tego ni z owego zaczął transmitować pisk i datę kolejnego przekazu. Bardzo szybko przerzucili się na panoramę miasta i pokazywali ją kilka minut. Na szczęście przekaz wrócił.

 

Igrzyska się skończyły i można podsumować sposób ich pokazywania. Najgorzej wypadają transmisje w TVP 1, TVP 2 i TVP HD bo więcej tu było studia niż igrzysk. To co można było oglądać na tych kanałach to połączenie TVP Info z TVP Sport - publicystyczno-sportowy kolaż. Jednym słowem: za mało igrzysk w igrzyskach. TVP Sport pozytywnie mnie zaskoczyła bo nie było tego śmiesznego studia tylko same transmisje. Za to wielki plus. Eurosport jednak spisał się moim zdaniem najlepiej. Nie bawił się w śmieszne studia tylko pokazywał to co kibice chcą oglądać, czyli nie białe zęby Kurzajewskiego tylko przekazy bezpośrednie z Vancouver. "Olimpijskie odliczanie" i "Finisz olimpijskiego dnia" to było doskonałe podsumowanie tego co się wydarzy i wydarzyło. Fajny pomysł był ze "Sportem według Victorii" ale wydaje mi się, że z większą uwagą oglądali panią Victorię panowie niż panie do których rzekomo kierowała swój przekaz. Igrzyska oglądałem głównie w Eurosporcie i często można było zaobserwować kłopoty z przekazem. W TVP też występowały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...