Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie 2010


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Europejska Unia Nadawcza (EBU) uruchomiła wczoraj serwis z relacjami video z wszystkich wydarzeń podczas Igrzysk. Do dyspozycji mamy 12 kanałów prowadzących transmisję równolegle.

 

Teraz nie umknie nam ani jedna olimpijska chwila :)

 

http://www.eurovisionsports.tv/olympics/

 

Jakość: ok. 480 kbps

Wymagany IE i Macromedia Flash Player

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia po ceremonii otwarcia? Jak dla mnie bardzo ładna, nie tak nudna jak w Atenach. Samo zapalenie znicza fascynujące, nie spodziewałem się takiego rozwiązania (chyba nikt się nie spodziewał ;)). Mam nadzieję, że to będą udane Igrzyska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej odechciewa mi się oglądać IO. Otylia płynie szybciej w eliminacjach w Pekinie, niż w finale w Atenach a do pierwszej ósemki nie wchodzi. Przemysław Stańczyk płynie dobrze - do finału nie wchodzi. Sylwia Gruchała zamiast medalu, kończy zabawę w Chinach na 1/16. Siatkarki przegrywają dwa swoje mecze. Marta Domachowska odpada w pierwszej rundzie. Jedyne akcenty, które cieszą:

  • łucznicy - piękna walka z Australijczykami, później ćwierćfinał z Koreą Południową, która jest aktualnym mistrzem olimpijskim. Przegrana 224-222, ale w bardzo dobrym stylu. Myślę, że cała trójka ma szansę na dobre lokaty indywidualnie;
  • Agnieszka Radwańska - przynajmniej ona niech obroni honoru polskiego sportu;
  • szczypiorniści - wygrali z Chinami w pięknym stylu, może coś z tego będzie;
  • Leszek Blanik - mistrz.

Takie są moje przemyślenia po 3 dniach rywalizacji. Trzeba czekać na konkurencje lekkoatletyczne (od 15 sierpnia), może będzie lepiej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otylia płynie szybciej w eliminacjach w Pekinie, niż w finale w Atenach a do pierwszej ósemki nie wchodzi. Przemysław Stańczyk płynie dobrze - do finału nie wchodzi.

 

skoro nie awansowali to nie było bobrze. Oj panie straszne rzeczy wypisujesz pan ;)

 

rzeba czekać na konkurencje lekkoatletyczne (od 15 sierpnia), może będzie lepiej

 

 

widzę panie, że sam w to nie wierzysz.... a tak powiedz szczerze kto niby z lekkoatletów miał by coś zdobyć? Biegacze? MOŻE przy wolnym biegu na finiszu do 3 wskoczyć Plawgo. Reszta to zera. Konkurencje techniczne? Majewski? daję mu 20% szans na brązowy medal, bo złoto i srebro dla amerykanów Hoffy i Nelsona są zarezerwowane. Pyrek? Niestety w tym roku co najmiej 3 skaczą lepiej (Isimbajewa, Stuczynski, Czeszka której nazwisko zapomniałem).. Może Ziółkowski jak mu coś odwali...

Na LA nawet nie czekam bo będzie szaro tam. Jedyne co w LA będzie ciekawe to pojedynek dwóch Jamajczyków na 100m.

 

 

 

Sądzę że Szymek Kołecki nas uszczęśliwi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otylia płynie szybciej w eliminacjach w Pekinie, niż w finale w Atenach a do pierwszej ósemki nie wchodzi. Przemysław Stańczyk płynie dobrze - do finału nie wchodzi.

skoro nie awansowali to nie było bobrze. Oj panie straszne rzeczy wypisujesz pan ;)

Stańczyk popłynął dobrze, ale nie moja wina, że w porównaniu z nim, rywale popłynęli fenomenalnie :)

 

rzeba czekać na konkurencje lekkoatletyczne (od 15 sierpnia), może będzie lepiej

widzę panie, że sam w to nie wierzysz....

Napisałem przecież "może" ;]

 

a tak powiedz szczerze kto niby z lekkoatletów miał by coś zdobyć?

Sztafety, Marek Plawgo, Anna Jesień, Kamila Skolimowska, Szymon Ziółkowski, Monika Pyrek, Tomasz Majewski.

 

Sądzę że Szymek Kołecki nas uszczęśliwi. :)

Widzę, że jesteście na "ty" :P

 

Nawiasem - pierwszy medal w Sydney zdobyliśmy w 5. dniu igrzysk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tendencji powinniśmy zdobyć 5 :D Tyle tych dyscyplin jest na IO że przez przypadek coś nam się uda wywalczyć. IMHO PiS już powinien zrobić konferencję prasową nt. fatalnego przygotowania sportowców pod panowaniem PO :D Podczas OZ w Turynie PO zorganizowało taką konferencję i od razu sypnęło 3 medalami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest żal, to co oni robią w dodatku za nasze pieniądze

Jak ja nie znoszę takich wypowiedzi :evil:

"Za nasze pieniądze ..."

Jak byśmy tak patrzyli na wszystko, to okazuje się, że każdy coś robi lub nie robi - za czyjeś pieniądze....

drogi " młody techniku " - czyżbyś wolał zaorać Polski Sport z powodu braku wyników Ciebie satysfakcjonujących ?

Albo może masz pamięć " wybiórczą " - i szybko się frustrujesz.

Jak by deaktywować wszystkie instytucje i podmioty które nie do końca zadowalają nas a za które " płacimy " - zostalibyśmy sami w lesie ... który i tak by spłonął, bo nie miał by kto go ugasić - ponieważ straż pożarna według Twego toku nie miała by prawa bytu, bo ona za " nasze pieniądze " czasem nie gasi pożarów, z przyczyn technicznych ....

Ot, normalne życie . :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest pierwszy medal XXIX Igrzysk Olimpijskich Pekin 2008 :jupi::jupi::jupi: Polscy szpadziści pokonali w półfinale Chińczyków 45:44 i o złoto powalczą z Francuzami. Finał od 13:30 ;)

 

EDIT:

POLSKA!

Tomasz Majewski mistrzem olimpijskim!!! :jupi::jupi::jupi: Mazurek Dąbrowskiego w Ptasim Gnieździe! :brawo:

Konkurencje techniczne? Majewski? daję mu 20% szans na brązowy medal, bo złoto i srebro dla amerykanów Hoffy i Nelsona są zarezerwowane.

No comment 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...