Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie 2010


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek w Pekinie otwarto Wodny sześcian - pływalnię, która ma się stać jednym z symboli tegorocznych Igrzysk Olimpijskich

:arrow:http://www.sport.pl/sport/51,87610,4878022.html?i=7 Zapraszam do dyskusji o jednej z najważniejszych sportowych imprez roku 2008 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finały i ważniejsze gry, pojedynki , mecze itd - zapewne będą maksymalnie "nagięte" na potrzeby Europejczyków.

Tak jak było podczas mundialu w USA w 1994. Niby mecze po nocach, ale już finały były u nas o 20.00 a więc u nich w samo południe :( i skwar.... W Chinach o skwarze raczej nie ma mowy, myśle że jakoś sie dogadają i nie będzie tragedii dla nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiedziałem gdzie napisać, więc ostatecznie napisałem tu :D

TVP bez wyłączności olimpijskiej

Telewizja Polska SA straciła wyłączność na nadawanie w tym roku olimpiady w Pekinie. Powodem jest brak możliwości zapewnienia transmisji w HDTV, czego wymaga w tym roku od wszystkich europejskich telewizji publicznych Międzynarodowy Komitet Olimpijski. Wczesniej liczono, że zrobi to nowa platforma satelitarna tworzona z Astra. Dziś jednak wiadomo, że w najbliższej perspektywie nie ma ona szans na zaistnienie. Polscy widzowie HDTV będą zmuszeni oglądać olimpiadę za pośrednictwem innych nadawców.

źródło: tvsat.pl

Ciekawe gdzie się znajdą te relacje. Myślę, że to będzie nSport. TVP Sport jak dotychczas jest tylko w n-ce, poza tym Telewizja Polska ma dobre stosunki z tą platformą :wink: Canal+? Hm... Jak dla mnie to nie za bardzo IO tam pasuje. A Polsat Sport HD pewnie do tego czasu nie ruszy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ciekawe, jak sprawią się nasi. Mam nadzieję, że zdobędziemy choć trochę medali :curious:

A Chińczycy z pewnością zrobią taką impreze, jakiej świat nie widział.

Niektórzy obawiają się, że będzie trzeba zrywać noce na oglądanie Igrzysk - otóż niekoniecznie. Przed południem najczęściej przeprowadzane są eliminacje do finałów. Same finały oglądać będziemy do południa i w godz. wczesnopopoludniowych (tak do 15).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Polscy siatkarze po fenomenalnej grze przeciwko Portugalczykom zwyciężają i jadą do Pekinu. Za chwilę mecz Polska - Argentyna w szczypiorniaka. Jeśli Polacy wygrają (Argentyńczycy są uważani za najsłabszych na turnieju) to będziemy mieli 3 drużyny na Igrzyskach :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Igrzyska pokaże TVP 1, TVP2, TVP Sport, Eurosport i Eurosport 2 - to tyle z polskich kanałów.

Jeśli chodzi o zagraniczne to podejrzewam, że pewnie ZDF, RAI - narazie tyle mi przychodzi do głowy ale napewno jeszcze kilka by się znalazło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
nie sadze... bedzie tak ale zapewne dla Chin... Nie wierze aby MKOl zezwolił na to w przekazie miedzynarodowym.

ale trzeba jednaocześnie przyznać że MKOl wiedziało na co decyduje się przyznając igrzyska państwu totalitarnemu a zresztą MKOl o niczym nie musi wiedzieć bo Chińczycy i tak się wykręcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...