Jump to content
PIOTREK 165

Radio ZET

Recommended Posts

Nowy właściciel dopiero lekko uchylił okno ;) Zapnijcie pasy :)

Edited by jaszek

Radio Zet próbuje poprawić słuchalność. Jednym z najnowszych pomysłów jest nieemitowanie reklam tuż przed pełną godziną, jak to ma miejsce w wielu innych stacjach. Reklamy są, ale trochę wcześniej.

Wątpię, aby ten zabieg w jakikolwiek sposób poprawił słuchalność tej stacji. No, ale niech próbują... :>

Jak przełączam stacje muzyczne w samochodzie podczas jazdy to niewątpliwie to wpływa, bo wtedy zostawiam na Radiu Zet ;) 

Radio ZET będzie dzisiaj transmitować o 21:00 ''Wieczór Wyborczy'', który będą prowadzić Joanna Komolka i Beata Lubecka.

Lepiej aby Zetka trafiła do nich, a nie do Fratrii.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Fratria tego nie uciągnie. Kupić to jedno - utrzymać to drugie. Może namieszać jeszcze tylko Solorz.

Dokładnie. Fratria choć ma portal wPolityce.pl, tygodnik ''Sieci'' czy telewizje wPolsce.pl to jednak jest małą firmą, która nie udźwignie Radia ZET i jej siostrzanych stacji radiowych.

Tak, czy inaczej, na moje oko to sporo osób zaczęło się już powoli pakować. Nowy właściciel, jeśli dokona przemyślanego zakupu i będzie miał plany na lata (np. Time, który już wysyłał nieśmiałe sygnały Czechom), szybko zabierze się za odbudowę marki i pozycji stacji w rankingach słuchalności.

Według najnowszego wydania ''Wprostu'', Fratria ma największe szanse na kupno Radia ZET.

Podejrzewam, że ZETki słuchają teraz inni słuchacze niż przed laty. Ja odpuściłem już daaawno, najpóźniej (2 lata temu) chilli-zet...

Ja kiedyś też byłem stałym słuchaczem Radia ZET, jednak w 2013 roku przestałem słuchać tej stacji.

Ja podobnie! Z początku, z ogólnopolskich stacji radiowych ja również zacząłem słuchać Radia ZET. I słuchałem je bardzo długo. Potem jednak "przerzuciłem" się na RMF FM, a w ostatnim czasie na Radio WAWA.

Nie wiem czemu, ale Radio ZET jakoś przestało mnie "rajcować"... :roll:

Radio Zet próbuje poprawić słuchalność. Jednym z najnowszych pomysłów jest nieemitowanie reklam tuż przed pełną godziną, jak to ma miejsce w wielu innych stacjach. Reklamy są, ale trochę wcześniej.
Dziś akurat o 6:54 były tylko 3 reklamy i autopromocja, a potem o 6:56 się wyrobili z piosenką.

Janusz Weiss, Beata Pawlikowska, Monika Olejnik, teraz Marzena Chełminiak. Tego naprawić się już po prostu nie da. Zastanawiam się, kto dzisiaj przy zdrowych zmysłach zainwestuje w stację.

Co takiego? :) Że oni zainwestują? Naprawdę śmiem wątpić. To niemożliwe, żeby tak łatwo zrezygnował Benbenek. Ale za stację w obecnej kondycji nikt wagonu kasy nie wyłoży, a im dłużej do podpisania umowy, tym mniejsza wartość stacji.

Edited by jaszek

PMPG ponoć przebiła ofertę Agory,a sam Lisiecki rzuca pewne sugestie w mediach społecznościowych. 

Jak Time rzuciłby ofertę "za pięć dwunasta", to Czesi szybko zapomną o innych. Przecież to TIME zaraz po tym, jak stację kupili Czesi, sugerował chęć zakupu radia. Nagle by się wycofali? Dla mnie prawie niemożliwe.