Skocz do zawartości

Radio ZET


PIOTREK 165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Od północy słucham sobie Radia ZET i zauważyłem pewne rzeczy, które mnie dziwią. Od północy wiadomości trwają 10 minut, leci w większości muzyka polska, ale zagraniczna też leci w znikomych ilościach.

Między 0:00 a 1:00 leci powtórka programu "Gość Radia ZET" i to chyba w rozszerzonej wersji. A teraz (po 1:00) leci powtórka jakiegoś słuchowiska "Sensacje XX wieku", gadają o Stalinie i o wojnie. Nie mam nic do takich słuchowisk, z tego wyczytałem jest ono stare i kultowe, rozumiem też że jest noc, ale przed rozpoczęciem tego leciała MILEY CYRUS z utworem "Wrecking Ball". Według mnie trochę to nie pasuje do obecnego wizerunku stacji. Ile ten program mniej więcej trwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od północy słucham sobie Radia ZET i zauważyłem pewne rzeczy, które mnie dziwią. Od północy wiadomości trwają 10 minut, leci w większości muzyka polska, ale zagraniczna też leci w znikomych ilościach.

Takie wydania wiadomości po 10 minut zdarzaja sie rowniez o 1:00, chyba o 2:00 (wtedy akurat mam przerwę to nie słucham radia) i na pewno o 3:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Czasy kiedy w mediach pracowali ludzie wybitni i wykształceni dawno minęły. Teraz zatrudniani są tam zwykli "robole" :) Więc taki język nie powinien dziwić. A najsmutniejsze jest to że są to Dr. Jekylle i Mr. Hyde'dy. Jak ktoś w necie zauważył, w tym materiale który wyciekł, jeden z prowadzących najpierw klnie jak szewc a kiedy jest na antenie oburza się o przekleństwa na stadionach. I tak jest pewnie z większością ludzi z mediów. Jadą po Korwinie a prywatnie pewnie popierają wiele jego poglądów. Na antenie bardzo liberalni i tolerancyjni ale gdyby obok nich zamieszkała para gejów pewnie czuli by niesmak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Czasy kiedy w mediach pracowali ludzie wybitni i wykształceni dawno minęły. Teraz zatrudniani są tam zwykli "robole" :) Więc taki język nie powinien dziwić. A najsmutniejsze jest to że są to Dr. Jekylle i Mr. Hyde'dy. Jak ktoś w necie zauważył, w tym materiale który wyciekł, jeden z prowadzących najpierw klnie jak szewc a kiedy jest na antenie oburza się o przekleństwa na stadionach. I tak jest pewnie z większością ludzi z mediów. Jadą po Korwinie a prywatnie pewnie popierają wiele jego poglądów. Na antenie bardzo liberalni i tolerancyjni ale gdyby obok nich zamieszkała para gejów pewnie czuli by niesmak.

Ja osobiście na antenie Radia Zet żadnego wulgaryzmu (np. „Reszort, no k++++, no reszort!”) raczej nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...