Skocz do zawartości

Radio ZET


PIOTREK 165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj miałem okazję słuchać Sportowego podsumowania tygodnia-nowego programu radia zet i muszę przyznać,że jest bardzo oki.

Trochę humoru ze strony prezenterów jest,poziom w podawaniu wiadomości sportowych.

No i nowa audycja, w której trochę się mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Radio Zet niczym nie różni się od RMF FM. Kiedyś, w początkach emisji ogólnopolskiej, Radio Zet nadawało się do słuchania. Mało kto pewnie pamięta Szymoniadę czy Od Zetki do gazetki. W nocy nadawano Jet Zet, ok. godziny 5 wiadomości były co kwandrans. Była jakaś większa interakcja ze słuchaczem. A teraz niestety tylko DJ Komputer ze wstawkami prezentera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous
Generalnie RMF FM i Radio ZET są na takim samym poziomie muzyki (playlisty), jak i wstawek prezentera.

Czyli to samo dno. Kiedyś te stacje nadawały dla słuchacza. Teraz nadają dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja się nie zgodzę, że Radio ZET i RMF FM są na tym samym poziomie. O ile w RMF rzeczywiście leci sama muzyka, a prezenter odzywa się co 15 minut na 5 sekund, o tyle w Radiu ZET są naprawdę ciekawe audycje. W programie "ZET na punkcie muzyki" można usłyszeć codziennie w ogóle niekomercyjne utwory, a prowadzący udziela się bardzo często, nie co pół godziny. Dodatkowo są wywiady, m.in. Rafała Bryndala czy Moniki Olejnik (w tym godzinny program w niedzielę). W niedzielę również są audycje "Świat według Blondynki" i "Sportowy finał tygodnia", w których naprawdę wiele się mówi o ciekawych rzeczach, a nie puszcza samą muzykę non stop. Podsumowując, Radio ZET ma ramówkę, a RMF puszcza po prostu muzykę 24/7. Dlatego słucham właśnie Radia ZET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Ostatnio coraz częściej słucham Radia ZET. Jak dla mnie obecnie najlepsze radio. Nowe kawałki zazwyczaj te mniej sieczkowate przeplatane starszymi, świetnie się słucha. I podobają mi się wkręty, są jeszcze lepsze niż te Majewskiego w Esce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moim zdaniem to najlepsza stacja radiowa :) Puszczają dobrą muzykę, wiadomości są łatwe do zrozumienia. Zawsze jak jedziemy autem to włączam radio i włączam ten kanał. Jak nic nie ma w telewizji to idę do kuchni posłuchać muzyki i informacji na tej stacji. Moja ulubiona. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O czym Wy piszecie? Chyba mało kto z Was słuchał Zetki 20 lat temu, kiedy tworzył ją śp. Andrzej Woyciechowski. To było wspaniałe radio! Wieczorem były, aż dwie audycje "gadane" - "Koktajl Mołotowa" i "Klub Radia Zet". "Koktajl Mołotowa" prowadził przez godzinę Krzysztof Skowroński - to był taki show społeczno-polityczny (głównie były tam komentowane bieżące wydarzenia, ale nie tylko). "Klub Radia Zet" prowadził Hubert Urbański i tu z kolei była promocja kultury. Hubert zapraszał artystów, aktorów, reżyserów, którzy przez 2 godziny opowiadali o tym nad czym obecnie pracują. A jako przerywnik gość śpiewający siadał do pianina i grał NA ŻYWO.

Szkoda, że tak piękne czasy nie wrócą.

Obecna Zetka i inne stacje strasznie gdzieś się spieszą. Prezenter wchodzi na antenę na minutę, powie jakąś głupotę i znika na 2-3 piosenki z szafy grającej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdy Zetki z lat 90. to: Krzysztof Skowroński, Hubert Urbański, Wojciech Jagielski, Karolina Korwin-Piotrowska, Szymon Majewski, Janusz Weiss, Maria Wiernikowska, Andrzej Morozowski, Justyna Pochanke, Mariusz Rokos.

Jakie nowe osobowości medialne Zetka wylansowała w ostatnich 5 latach, tak, aby były rozpoznawane przez wszystkich, a nie tylko przez stałych słuchaczy? Chodzi mi o nazwiska osób, które debiutowały na antenie Zetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza długie gadanie w radiu, przede wszystkim mnie interesuje muzyka. A np. w Jedynce to ciągle ględzą.

Tak się składa,że w radiu publicznym powinno być przede wszystkim słowo i absolutnie się nie zgadzam co do jedynki.Obecny format jest skrajnie beznadziejny i przypomina papke RMF FM niż publiczne radio. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil Nosel został ściągnięty ze Złotych Przebojów, więc nie jest oryginalną, osobowością Zetki. I tak jest słaby w porównaniu do Detektywa Inwektywa z WAWy. Poranni prowadzący są beznadziejni. Czytają suchary wyszukane z internetu, które zupełnie mnie nie śmieszą.

Jeśli chodzi o radiowe porannki to z tym mamy problem.

Brakuje mi porannego Rafała Ziemkiewicza lub Waldemara Ogińskiego w TOK FM, Pawła Gołębskiego w Radiu RAM czy Wojciecha Cejrowskiego w Radiu Kolor. To byli goście przy których wstając rano można było zarywać boki ze śmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...