Jump to content
PIOTREK 165

Radio ZET

Recommended Posts

Spirala się dopiero nakręca. Za chwile wszyscy zrobią dokładnie to samo...

"Pomnik Michela Jacksona został usunięty z National Football Museum w Manchesterze..."

"Twórcy serialu "Simpsonowie" wycofują odcinek z Michaelem Jacksonem..."

Takich przykładów będzie coraz więcej.

Świat dowiedział się że koło jest jednak okrągłe...ale gdy pisało się że facet jest zwykłym pedofilem to komentarze usuwano wszędzie.Zwykły zbrodniarz,który powinien dziś gnić w więzieniu.Ja ten dokument wyłączyłem po kilku minutach...Zwyrodnialec.

Pewnie tutejszych światłych "europejczyków:\" nie zainteresuje swąd, który nadal unosi się nad transakcją kupna stacji.  Giełda przyjęła ją chłodno...bez wzrostów.

Wielu prawników ma wątpliwości czy nie było kantu z obejściem prawa. 

"Aby ten plan zrealizować, transakcja została skonstruowana w bardzo skomplikowany sposób. Cześć prawników twierdzi, że plan ma kilka słabych punktów, a jeśli mają rację, to Agorę może to bardzo dużo kosztować - zauważa "Puls Biznesu".

Plan obejmuje m.in.  możliwość odkupienia pozostałych udziałów od Czechów...w perspektywie roku...do 3 lat. Jak dym opadnie?

Są wątpliwości skad czeski kontrahent (jako non profit) wział dużą kasę na zakup....i czy to nie jest zwykły słup.

Oczywiście Agora nie ma kasy na zakup....liczy na kredyt bankowy  na ten i inne cele na ok. 0,5 mld zł. Rozmowy w toku.

A tak moje spostrzeżenie: skoro p. Broniarz jest gwiazdą stacji....to cel zakupu dość określony. Nie po to chyba aby puszczać ciekawsze piosenki....

Michał Celeda i Agnieszka Woźniak zostają na swoich stanowiskach. https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/radio-zet-michal-celeda-na-stale-redaktorem-naczelnym-a-agnieszka-wozniak-dyrektorem-muzycznym

Oboje są beznadziejni. Michał Celeda za to, że zwolnił bezpodstawnie Marzenę Chełminiak, a Agnieszka Woźniak za uszczuplanie playlisty, wyrzucanie po kilku tygodniach nowości muzycznych, a także ucinanie intro z niektórych piosenek. Do wymiany.

Tej Lubeckiej kompletnie się nie da słuchać! Porażka jakaś z niej… 😒

Posted (edited)

W Rumunii jakaś szykująca się do startu stacja radiowa splagiatowała logo Radia Zet :) :

Przypomina mi to podobną sytuacje z logiem Radia Plus które to zagranicą było kopiowane na potęgę.

Edited by Poland
  • Haha 1

Zrobią. Poszedłem o krok dalej i napisałem do Eurozetu :)

• Haha 1

Niektóre stacje telewizyjne z Turcji i Iranu też używały lóg polskich firm jako swoich - np. TV Puls czy Play.

Logotypów brzmi lepiej. ;)

Posted (edited)

Jeśli mogę wtrącić swoje dwa grosze...

1. Nie lóg, tylko log.

2. Logo i logotyp to nie zawsze jest to samo.

Edited by Kacper3100

Zetka dzisiaj emituje dżingle, stworzone na bazie piosenek granych w stacji, z hasłem "Słuchaj tylko mamy i Radia ZET". Jest też dżingiel z lektorką, która mówi "Słucham tylko mamy i Radia ZET".

W Słupsku na częstotliwości 92.1 Mhz zamiast standardowego RDSa "Radio Zet i już" wyświetla się "Radio ZET - Muzyka Informacje Zabawa! Czyżby jakieś nowe hasło na lato?

W Augustowie, również od kilkunastu dni jest hasło: Radio ZET - Muzyka Informacje Zabawa! Dotychczas było Radio ZET i już!

Swoją drogą mogli by dawać chociaż co za chwilę będą grać, albo news, jak RMF FM.

No faktycznie Zetka nie wysila się z informacjami RDS, można wręcz powiedzieć, że nadają totalne minimum nie wykorzystując swojego potencjału. To już nawet lokalne stacje radiowe bardziej dbają o przesył informacji poprzez RDS.

Posted (edited)

Dokładnie jest jak piszesz. Stacje lokalne dają dużo więcej niż stacja o zasięgu ogólnopolskim. Powinni się wstydzić.

Edited by piracik

Mam nadzieję, że nie powrócą do nazwy "Muzyka, informacje, zabawa", bo kojarzy się z RMF-em, poza tym "Radio ZET i już" jest legendarnym i o wiele lepszym sloganem.

Poza tym wieczorną Siłę muzyki dzisiaj prowadzi Marcin Wojciechowski. Ponadto, od około 22.06 w ZET na punkcie muzyki grane będą wyłącznie utwory Madonny w związku z wydaniem jej najnowszego albumu Madame X.

Teraz Zetki słucha się nawet lepiej od konkurencji z Krakowa. Wszystko dzięki nie tylko muzyce ale i w miarę ogarniętej ramówce.