Skocz do zawartości

Radio ZET


PIOTREK 165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam, że jeśli to prawda to już jest przegięcie. Pod względem finansowym sprawa wygląda tak - bank  państwowy udzieli Karnowskim kredytu na kupno Radia ZET pod zastaw niczego (bo i czego? ), a więc będzie to nadzwyczaj ryzykowne przedsięwzięcie biznesowe. Pieniądze na spłatę będą pochodzić z zamieszczanych w radio reklam, jak znam życie głównie spółek państwowych. A już sądziłem że takie przedsięwzięcia  potrafił uskuteczniać tylko Jan Kulczyk (vide kupno Browarów Wielkopolski). Całe ryzyko poniesie podatnik, ewentualne konfitury zeżrą Karnowscy et consortes. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patjyk napisał:

A bo to jedno jest radio w Polsce?

WM podają, że chętnych do kupna jest 12 firm.

Znajdź jeszcze inne takie radio, które ma taką historię, rozpoznawalność, zbudowaną markę oraz zasięg. Poza RMF FM czy ESKĄ nie ma większego wyboru.

 

Lepiej, żeby kupił to jakiś fundusz inwestycyjny, niż jacyś bracia, którzy od razu narzuciliby swoją narracją prowadzoną w swoich gazetkach czy wielkiej i bogatej telewizji przebijającą nawet TVN 24.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak słuchałem Radia ZET w nocy, to na ''Sensacje XX wieku'' nie trafiłem. Jedynie w nocy lecą teraz ''Wiadomości Radia ZET'', muzyka, audiobook oraz powtórka ''Gościa Radia ZET'' w pełnej wersji (mówię tutaj w pełnej, bo też jest rozmowa ''ciąg dalszy w internecie'').

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Frontowiec napisał:

Ostatnio jak słuchałem Radia ZET w nocy, to na ''Sensacje XX wieku'' nie trafiłem. Jedynie w nocy lecą teraz ''Wiadomości Radia ZET'', muzyka, audiobook oraz powtórka ''Gościa Radia ZET'' w pełnej wersji (mówię tutaj w pełnej, bo też jest rozmowa ''ciąg dalszy w internecie'').

W nocy jeszcze emitują program Majewskiego i Nosela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba z Kubą Wojewódzkim jego relacje osłabły. Figurski nie ukrywał żalu do niego za to,że ten wtedy został w Esce i jakby nie był solidarny ze swoim przyjacielem. Zaskakuje już tak na poważnie głębokie zmiany tuż przed ewentualną zmianą właściciela. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...