Skocz do zawartości

Radio ZET


PIOTREK 165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Radia Zet sluchalem w latach 90-tych jak jeszcze dalo sie tego radia sluchac. Pamietam ze w kazda sobote o 19:00 probowalem sie dodzwonic do konkursu muzycznego "1000 plyt radia Zet". Zawsze udawalo mi sie wszystko lub prawie wszystko odgadnac ale gdy raz udalo mi sie w koncu dodzwonic to niestety poleglem na przed ostatnim pytaniu :P

Dzisiaj Zetke omijam szerokim lukiem. Ale mam nadzieje ze kiedys to radio sie obudzi i zadba o sluchacza a nie tylko o swoj czubek nosa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Coś tam pamiętam - Komputerowa Lista Przebojów była. Obecnie Radio ZET cenię za "Dzwonię do Pani, Pana...", "Sensacje XX Wieku" (to uwielbiam - zawsze po 3 w nocy po serwisie :) ) i oczywiście Monikę Olejnik w 7. Dniu Tygodnia w Niedziele. Pozostałe audycje czasami "rzucę uchem", ale nie przyciągają mnie szczególnie.

 

BTW: Jakoś niedawno odświeżyli stronę internetową: http://radiozet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei, miło wspominam program Beaty Pawlikowskiej w niedziele w okolicach południa, nie pamiętam tytułu tej audycji była ona o podróżach miedzy innymi do dżungli amazońskiej ...

Inna ciekawa pozycja był program Janusza Weissa "Dzwonie do pani pana, w bardzo nie typowej sprawie..." ,tyle tylko ze mam na myśli program, gdy była to lokalna rozgłośnia warszawska ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawny magazyn powraca na antenę radia ZET:

 

Po siedmiu latach przerwy na antenę Radia Zet powraca popołudniowy magazyn informacyjny – "Nie do zobaczenia", który będzie podsumowywał oraz komentował, często w "lekkim stylu", wydarzenia mijającego dnia.

 

"Nie do zobaczenia", czyli wszystko to co chcieliście wiedzieć, ale baliście się zapytać - promuje Radio Zet swój nowy program.

 

Magazyn informacyjny na antenie Radia Zet startuje w poniedziałek, czwartego lutego 2008 roku. Będzie nadawany od poniedziałku do piątku po godzinie 17. Program poprowadzą: Marzena Chełminiak oraz Daniel Adamski.

 

Źródło: media2.pl

 

Chętnie poslucham tego magazynu, zwłaszcza po tak długiej przerwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jakoś zawsze wolałam RMF, ale w ZET-ce też kiedyś znajdowałam programy miłe dla ucha:

 

Komputerowa lista przebojów - Nawet numer telefonu pamiętam: 070073000 (zadzwoń do nas, zadzwoń teraz ;)) W roli prowadzącego świetnie spisywał się Mariusz Rokos i uważam, że taka lista to dla niego najlepsze miejsce. Teraz niestety lata pomiędzy stacjami Polskiego Radia i chyba nie bardzo mogą tam znaleźć zajęcia dla niego :(

 

Mniej więcej serio - Codzienne droczenie się Karoniny Korwin- Piotrowskiej i Wojtka Jagielskiego. Bardzo zabawnie się tego słuchało ;)

 

Książki Czesława Apiecionka - A tym programem ZET-ka przeważała nad RMF-em, gdzie chyba nigdy nie było audycji o książkach :( Obecnie dobry program o tym co się dzieje na rynku wydawniczym emituje TOK FM. Polecam - prowadzi Roman Kurkiewicz i z humorem zachęca do czytania.

 

Sponton - Majwewski przed Mikrofonem był znacznie zabawniejszy niż teraz, na szklanym ekranie. Aż się zdziwiłam, że to zdjęli, bo w miarę długo ten cykl trzymał się na antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dzisiaj są 20 urodziny Radia ZET, pamiętam dobrze Radio ZET od samego początku - jak miałem 6 lat to pierwszy raz słuchałem Radia ZET w roku 1991r. dzisiaj są specjalne dżingle Radia ZET - tu nadaje radio ZET albo Radio ZET i już, dzisiaj równieź jest niezapomniany dźingiel wiadomości i Pogody radia ZET

 

w Dzień Dobry Bardzo specjalnym gościem był Szymon Majewski, w radiu zostały także zaprezentowane wpadki Radia ZET, serwis informacyjny prowadził przed chwilą Jarosław Kużniar, a nawet Hubert Urbański miał początki w Radiu ZET

 

a jak wy wspominacie Radio ZET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli się nie mylę to Radio Zet jako pierwsze wprowadziło RDS pamiętam czekałam do późna w nocy żeby zobaczyć jak na wyświetlaczu pojawia się nazwa wykonawcy, wtedy jeszcze siedziba była na ulicy Pięknej ,w piątki była audycja "piątki na piątki w Radiu Zet" .Jeszcze wtedy pracowali Justyna Pochanke,Piotr Marciniak,Anna Czerwińska -( teraz chyba wszyscy w TVN) ,była też audycja "1000 płyt Radia Zet" .Po raz pierwszy tu słyszałam nagrania Donny Lewis,Monaco ...też mam miłe wspomnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pierwsza rozgłośnia udostępniła nazwę wykonawcy w RDSie, ale chyba nie była pierwszą stacją z RDSem.

 

W ogóle to w latach 90 radia były lepsze i ciekawsze - także Radio ZET. Był nawet moment kiedy Radio Zet nadawało lokalny program w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Radio Zet usuwa "Ko ko Euro spoko" z playlisty tak podaje Media2. Link i źródło http://media2.pl/euro2012/93185-Radio-Z ... listy.html Mój komentarz do tego artykułu jest taki; oficjalny przebój piłkarskiej reprezentacji Polski został niewypałem i tylko zespół Jarzębina został pokrzywdzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja niedawno przestałem słuchać Zetki,bo już nie daję rady.Co do piosenek,to mam wrażenie,że niektóre emitują bardzo często,a inne rzadziej.Jak np.,,Voyage,Voyage''.Tylko raz,chyba w lipcu słyszałem ten kawałek,a niektóre to powtarzają i powtarzają np.,,Whistle'' Flo Ridy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...