Skocz do zawartości

Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się powinni ramówkę zmienić i w godzinach między 18 a 22 emitować jakieś filmy to być może wtedy oglądalność kanału by wzrosła. Od czasu do czasu jakaś sportowa transmisja powinna być na TVP HD by w jakiś sposób urozmaicić ten kanał a nie cały czas w koło to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że chyba najlepszym pomysłem na to, co zrobić z TVP HD jest taki, żeby zamienić na TVP Sport. Ponoć ma być wersja TVP Sport HD. I to jest bardzo głupi pomysł, bo gdzieś będzie trzeba wcisnąć nowy kanał HD. Miejsca na transponderach już od lat nie ma, więc to wciśnięcie będzie polegać na tym, że na transponderze, gdzie już jest 10 kanałów HD (HD!!!!!!!! - a w jakiej jakości już nie muszę mówić) wciśnie się jeszcze jedenasty. Czyli jakość kaszana. A mój pomysł jest taki. Zabieramy literki HD z kanału TVP HD i mamy TVP. Do TVP Sport dodajemy HD i mamy TVP Sport HD. Teraz trzeba tylko zamienić miejscami kanały na transponderach i po sprawie. Mamy TVP Sport HD, a TVP niech sobie nadaje te odgrzewane kotlety i seriale dla gospodyń domowych w SD. Gosposiom to nie będzie przeszkadzać, a fani sportu się ucieszą.

 

I nie chcę pieniędzy za ten genialny pomysł, daję go wam za darmo :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy TVP Sport HD, a TVP niech sobie nadaje te odgrzewane kotlety i seriale dla gospodyń domowych w SD. Gosposiom to nie będzie przeszkadzać, a fani sportu się ucieszą.
Gosposie zostawmy w spokoju, ponieważ one też zwykle czasu nie mają na oglądanie bzdur. Z nie jedną już rozmawiałem na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że chyba najlepszym pomysłem na to, co zrobić z TVP HD jest taki, żeby zamienić na TVP Sport. Ponoć ma być wersja TVP Sport HD. I to jest bardzo głupi pomysł, bo gdzieś będzie trzeba wcisnąć nowy kanał HD. [...]

I nie chcę pieniędzy za ten genialny pomysł, daję go wam za darmo :brawo:

Dobrze, że wspomniałeś o pieniądzach :) TVP HD to maszynka do zarabiania pieniędzy - reklamy + kasa od platform sat i kablówek. Koszty nadawania niskie, bo emitują głównie powtórki seriali z TVP1 i TVP2. Dlatego TVP nie rezygnuje z nadawania TVP HD. Oczywiście ja jestem za zamianą TVP HD na TVP Sport HD. Rolę kanału powtórkowego dla seriali z głównych anten TVP doskonale spełnia przecież TVP Seriale. Do powtórek Makłowicza i Okrasy idealnym kanałem jest TVP Rozrywka.

 

Tym, czy znajdzie się miejsce dla TVP Sport HD na Hot Birdzie nie będzie się martwić TVP, tylko NC+ i CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP HD nie zmieni się w TVP Sport HD, ponieważ dla TVP to będzie bardzo nieopłacalne. Przede wszystkim to nie byłby rebranding, tylko wymiana kanału, co dla wielu abonentów dałoby możliwość rozwiązania umowy, z czego z pewnością nie byliby zadowoleni operatorzy, oraz TVP. Dodatkowo TVP Sport HD nie byłby w tych samych pakietach, co obecnie TVP HD, tyko zostałby przeniesiony do wyższych, ponieważ to byłoby dziwne, gdyby wersja HD była dostępna w tańszych pakietach, niż wersja SD. Przeniesienie TVP Sport do niższych pakietów również odpada, ponieważ wtedy spadłyby zyski związane z dystrybucją tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mój genialny pomysł ma pewne wady. No cóż, nie było to trudne do przewidzenia :oops:

W każdym razie problem z TVP HD jest taki, że choć jakość w miarę przyzwoita i jest jakiś potencjał, to to wszystko się marnuje, bo nie ma co oglądać. A TVP Sport to znowu jakość kiepściutka, jest sporo kanałów SD dużo lepszych, Sport 1 przykładowo, na dodatek jak się przełączy z Eurosportu HD, to naprawdę trzeba dłuższej chwili, żeby się przyzwyczaić. No dobra, "Świteź" a potem znów z miesiąc nic do oglądania :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro TVP HD jest programem płatnym, bo dostępnym tylko w kodowanych platformach i kablówkach, czemu nie dają treści PREMIUM? Spokojnie mogliby puszczać przepremierowo odcinki swoich seriali na tydzień przed oficjalną premierą na głównych kanałach oraz hiciory jak "Walking Dead" czy "Homeland". I przydałyby się filmy przyrodnicze np. "Dzika Polska", "Dziobem i pazurem" (najlepiej stały cykl na wzór tego co jest w TVP 1 o 10:00 rano w dni powszednie).

 

A jak ktoś przegapił to dziś do obejrzenia "Jutro idziemy do kina" o 21:30.

W najbliższych dniach można nadrobić inne zaległości:

4.11.2013 godz. 00:10 PSY

5.11.2013 godz. 00:05 PSY 2: Ostatnia krew

 

Patrzę, że wczoraj dali prawdziwą nowość i perełkę "Świteź" Kamila Polaka. Premiera w TVP 1 była 26.05.2013, a w kinach była w kwietniu 2013. Jak ktoś jeszcze nie widział, to niech poluje na powtórkę. Rewelacyjna animacja, która powstawała przez 7 lat. Szkoda, że takie tytuły są słabo reklamowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę, że wczoraj dali prawdziwą nowość i perełkę "Świteź" Kamila Polaka. Premiera w TVP 1 była 26.05.2013, a w kinach była w kwietniu 2013. Jak ktoś jeszcze nie widział, to niech poluje na powtórkę. Rewelacyjna animacja, która powstawała przez 7 lat. Szkoda, że takie tytuły są słabo reklamowane.
Powtórki póki co nie zaplanowano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! UWAGA! Nie przegapcie ważnych emisji filmów:

 

14.11.2013 godz. 00:10 PSY

15.11.2013 godz. 00:30 PSY 2. Ostatnia krew

 

Oraz także ten film:

 

13.11.2013 godz. 00:10 ZŁOTO DEZERTERÓW

13.11.2013 godz. 01:25 ZŁOTO DEZERTERÓW

 

19.11,2013 godz. 00:05 ZŁOTO DEZERTERÓW

19.11.2013 godz. 01:15 ZŁOTO DEZERTERÓW

 

Czy ktoś z Was wie kto ma prawa telewizyjne do filmu "Drzazgi" Macieja [beep]ycy z Tomaszem Karolakiem jako Elvisem Presleyem? Albo do "Raj na ziemi" z kabaretem Mumio (rewelacyjny "napad" na stację benzynową)? Albo do "Ballady o Piotrowskim" z Krzysztofem Kiersznowskim w roli głównej jako fryzjerem?

To są świetne filmy, które można grać w telewizji. A i więcej takich perełek można znaleźć w polskiej kinematografii! Czemu uparli się na kilkanaście stałych tytułów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wie kto ma prawa telewizyjne do filmu "Drzazgi" Macieja [beep] z Tomaszem Karolakiem jako Elvisem Presleyem? [...] A i więcej takich perełek można znaleźć w polskiej kinematografii! Czemu uparli się na kilkanaście stałych tytułów?
Do komediodramatu ,,Drzazgi" prawa ma TVP. Do innych perełek filmowych prawa mają nadawcy komercyjni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...