Skocz do zawartości

Pożegnanie admina: odchodzę z redakcji SAT Kuriera


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr. Orbita Nie ukrywam, że zasmuciła mnie twoja wiadomość o odejściu z Sat Kuriera. Będzie Ciebie bardzo brakowało. Dziękuję za cały czas jaki poświęciłeś tutaj, wykonywałeś super robotę, ale w pełni rozumiem twoją decyzję. Powodzenia w nowej pracy i zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ikona tego forum odchodzi. Szkoda, bo pewna epoka się kończy, najpierw zmiany na forum i przejście na nowy system, a teraz odchodzi osoba, która była tu od zawsze. :) @Mr. Orbita, dziękuję i życzę wszystkiego dobrego w nowych projektach. Mam nadzieję, że zdradzisz nam tutaj na forum za jakiś czas, z jakim projektem wystartowałeś. ;)

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, szkoda że odchodzisz.. :/ AleAle skoro już kilka lat temu pisałeś coś o wpadnieciu w rutynę, to już wtedy była zapowiedź, że odejdziesz i stanie się to szybciej niż później... :( Mam nadzieję, że nowa robota będzie miała związek z TV-SAT, bo szkoda by było, żeby ta dziedzina techniki straciła takiego superspecjalistę jak Ty... :(

A nowemu adminowi głównemu (ciekawe kto nim będzie?) życzę powodzenia i cytując Tomka Hajtę "By mu ziemia lekką była". :mrgreen:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Orbita dziękuję za zaufanie, dziękuję za wiele nauk, dziękuję za SK!

 

Ja kilka lat temu też zmieniłem swoją drogę i lepiej nie mogłem zrobić dla siebie. Dlatego doskonale Cię rozumiem. Spełniaj się i rozwijaj, bo to najważniejsze jest. Powodzenia na nowym!

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Orbita Dzięki za ten wspólnie spędzony czas, jednak nasze forum, to było miejsce chwilowego oderwania od rzeczywistości, odstresowania się. Dzięki jeszcze raz za wszystkie fachowe porady. Życzę ci abyś dalej mógł się realizować, spełniać marzenia i cieszyć się dalej życiem prywatnym jak i zawodowym. Pozdrawiam cię Serdecznie!

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum bez @Mr. Orbita nie będzie takie samo... Dałeś wielki wkład i poświęcenie w jego działanie chociażby poprzez rzeczowe dyskusje, porady techniczne, pomoc użytkownikom i oczywiście pełnienie obowiązków administratora.

Dzięki za wszystko i powodzenia! Pozdrawiam.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mówiąc Konradzie to jestem bardzo zaskoczony Twoją decyzją. Fakt że ostatnio byłem mniej aktywny niż bywało to jeszcze kilka lat temu ale jakoś nie potrafie sobie wyobrazić tego miejsca bez Ciebie. W każdym razie powodzenia i wszystkiego dobrego?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...