Skocz do zawartości
Mr. Orbita

Pożegnanie admina: odchodzę z redakcji SAT Kuriera

Rekomendowane odpowiedzi

Bez wątpienia ikona tego forum odchodzi. Szkoda, bo @Mr. Orbita był osobą, która bardzo dbała o to forum i przede wszystkim, której zależało na dalszym rozwoju. Wiadomo jednak, że czasami trzeba podjąć różne decyzje i mam nadzieję, że nasz admin będzie zadowolony ;) Dzięki i do zobaczenia! 

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję serdecznie za Twoją mądrość i wyrozumiałośc! Gdzie Cię bedzie mozna odnależć za pewien czas??

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tę okazję założyłem konto, ale tylko na chwilę. Co prawda, nie jestem aktywnym userem jak dawniej ale śledzę forum na bieżąco.

@Mr. Orbita Po prostu, Dzięki ! Trzymaj się i wszystkiego dobrego w życiu prywatnym. :) :beer:

Przy okazji chciałbym pozdrowić starą ekipę (wymienie według starych / aktualnych nicków): Krisss16, jacekplacek, nin, Yaneiro, Starywyga.

Jeśli kogoś przeoczyłem to sorry, trochę czasu mineło. ;)

• Dzięki 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez Mr. Orbity to już nie będzie to samo. Mam tylko nadzieję że znajdzie się godny nastepca.

@Patrick691 dzięki za pozdrowienia, również pozdrawiam.

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szok, teraz przeczytałem, to tak jakby połowa satkuriera odeszła. Takich speców jak Orbita jest kropelka, dzięki za dobrą robotę przez tyle lat, zawsze trzymałeś wysoki poziom, kto teraz będzie nam niebo skanował ? 😰 ...

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zasmuciłeś mnie drogi Administratorze, znam te forum od blisko 8 lat, widzę ile włożyłeś pracy w to miejsce, dziękuję Ci za to, że stworzyłeś tak wspaniałe miejsce dla całodziennego życia, dyskusji i informacji życzę ci z całego serca żebyś był zadowolony z kolejnego swojego etapu życiowego. 

Pozdrawiam i do zobaczenia 😭 @Mr. Orbita 

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopiero co odeszła jedna ikona TV SAT, czyli Viva, a tu kolejna gwiazda gaśnie na firmamencie. :facepalm::doh::unsure::(:o:???::cry::idea:

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozdrawiam i życzę powodzenia dla Mr.Orbita.Chcę podziękować jemu za wieloletni wkład na tym forum,a także za dzielenie się wiedzą z nami użytkownikami.

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dedykacja dla Mr. Orbita ☺️                       

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powodzenia adminie i jeżeli twoja nowa praca to coś związanego z SAT i jest tam możliwy kontakt z ludźmi to nie zapomnij dać znać o tym wszystkim którzy by sobie tego życzyli.

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy zakończenie wsparcia aplikacji "Futbol w TV" ma związek z odejściem @Mr. Orbita? Jeśli tak to czy to ostateczny koniec aplikacji? Bo była jedną z moich podstawowych, a dzisiaj otwieram aplikację i się zdziwiłem i zasmuciłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi