Skocz do zawartości

Pożegnanie admina: odchodzę z redakcji SAT Kuriera


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez wątpienia ikona tego forum odchodzi. Szkoda, bo @Mr. Orbita był osobą, która bardzo dbała o to forum i przede wszystkim, której zależało na dalszym rozwoju. Wiadomo jednak, że czasami trzeba podjąć różne decyzje i mam nadzieję, że nasz admin będzie zadowolony ;) Dzięki i do zobaczenia! 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tę okazję założyłem konto, ale tylko na chwilę. Co prawda, nie jestem aktywnym userem jak dawniej ale śledzę forum na bieżąco.

 

@Mr. Orbita Po prostu, Dzięki ! Trzymaj się i wszystkiego dobrego w życiu prywatnym. :) :beer:

 

Przy okazji chciałbym pozdrowić starą ekipę (wymienie według starych / aktualnych nicków): Krisss16, jacekplacek, nin, Yaneiro, Starywyga.

Jeśli kogoś przeoczyłem to sorry, trochę czasu mineło. ;)

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasmuciłeś mnie drogi Administratorze, znam te forum od blisko 8 lat, widzę ile włożyłeś pracy w to miejsce, dziękuję Ci za to, że stworzyłeś tak wspaniałe miejsce dla całodziennego życia, dyskusji i informacji życzę ci z całego serca żebyś był zadowolony z kolejnego swojego etapu życiowego. 

Pozdrawiam i do zobaczenia ? @Mr. Orbita 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wielkie dzięki @Mr. Orbita, stworzyłeś świetne miejsce, w którym wielu tak jak ja czuje się jak w domu? Tak już bywa, że przychodzą zmiany i trzeba zmienić swoje przyzwyczajenia, otoczenie itp. Dzięki za te wszystkie lata spędzone na forum, za wszelką pomoc, której chętnie udzielałeś - w ramach dostępnego czasu i życzę Ci wszystkiego najlepszego tak na nowej drodze zawodowej jak i prywatnie? Sam też rzadko teraz bywam na forum, ale może co jakiś czas uda mi się na Ciebie trafić i wymienić kilka kurtuazyjnych zdań?

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...