Skocz do zawartości

Którą platformę cyfrową mam wybrać?


Frontowiec
 Udostępnij

Którą platformę cyfrową mam wybrać?  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą platformę cyfrową mam wybrać?



Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że to ankieta nie na miejscu, ale mam pewien dylemat. Otóż miesiąc temu skończyła mi się umowa z Cyfrowym Polsatem, gdzie wraz z tym zastanawiam się czy nie wziąć ponownie Cyfrowego Polsatu, czy tym razem NC+?

 

Może mi doradzicie w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad NC+. W Cyfrowym Polsacie za wszystkie kanały płaciłem 99 złotych, jeśli bym wybrał NC+ z CANAL+ to również bym tyle samo płacił, jednak wolałbym wybrać Extra+ bez CANAL+ za 59 złotych, żeby płacić mniej.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Polsat Cyfrowy ma za słabą ofertę.Jeśli ktoś jest przeciętnym widzem dla , którego kanały ogólnotematyczne wystarczają Polsat może być atrakcyjny.Mnie nie zadowala ponieważ nie ma paczki Canal + i pełnej oferty Eleven. Musisz sobie odpowiedzieć na jakich treściach Ci zależy. Jest również bogata strefa vod, która również ma wpływ na to jak postrzegam obie platformy. Dla mnie- kibica piłki nożnej i NBA nie ma innej opcji niż nc+.Zastanów się co lubisz oglądać bo tego nie wiem, wówczas powinieneś widzieć na co się zdecydować.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie jedno i drugie :) Rodzinny HD + Eleven w CP oraz Start+ na kartę w nc+. CP mam dla Polsatu Sport (piłka nożna reprezentacyjna, siatkówka i tenis), nc+ dla ich autorskich kanałów tematycznych (zwłaszcza dziecięcych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa dekodery - HD5500s w CP oraz ITI 2850st od nc+, podłączone osobno do dwóch wejść HDMI w telewizorze, pilotem telewizora zmieniam źródło sygnału. Więc dość "chałupniczo", ale brakuje mi czasu na lepsze i wygodniejsze rozwiązanie :)

Wcześniej miałem moduł CAM CI+ od CP, ale... długa historia i bez znaczenia dla sprawy, więc nie będę przynudzał :)

Wykorzystałem też fakt posiadania konwertera Twin.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem wpierw z Cyfrowego Polsatu, następnie przeniosłem się do NC+, powiem wam że technologicznie bardziej przekonała mnie platforma NC+ i sportowe kanały Canal + 4K, aczkolwiek każdy ma swoje gusta i swoje przekonania. Temat podsumuję tymi słowami "Satelita jest jedna, a platformy są dwie.." Pozdrawiam serdecznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jeśli masz jakieś usługi stacjonarne (telefon / internet lub  abonament komórkowy lub internet domowy LTE w Plusie lub Orange ) to zastanów się nad ofertami łączonymi. Dla przykładu jesli masz min 2 usługi  (internet / tel. abo.) w Orange to cena za pakiet nc+ w Orange TV może być  dużo lepsza od samego nc+ (pomijając drobne różnice w ilości kanałów, takie jak brak C+NOW dla przykładu ) , to samo z usługą smartDOM CP. 

 

Jeśli chodzi o zawartość kanałową  to  w nc+  jest lepiej, w CP masz tak na prawdę (pewniaczki na wyłączność ) tylko paczkę Polsat Sport (bez Premium), bo pozostałe, prędzej czy później CP sprzeda (tak jak VIASATY) (chodzi mi o Polsat Games czy Polsat Doku) (o takich jak Water Planet czy TV Okazje nie będę się rozpisywać, bo nie ma nad czym ;) )

Poza tym wszystkie kanały nc+, zarówno te "home of nc+" jak i  CANAL+ biją na głowę Polsaty

 

Powyżej znajduje się wątek poświęcony różnicy kanałowej platrform ;)

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego co jest Ci z kanałow niezbędne, a co może być dodatkiem.

Przez lata byłem w Cyfrze+, potem nc+. Ostatecznie dla testu i poniekąd LM przeniosłem się do CP. I gdyby nie mocno rabatowany pakiet z SD, to bym nie polecał CP. Szczególnie odradzam dekodery z samymi cyferkami i ich antenę. Sporadyczne problemy z TVN. Jednak układ pilota jest czytelniejszy dla starszych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎12‎-‎18 o 20:00, jaszek napisał:

Mam dwa dekodery - HD5500s w CP oraz ITI 2850st od nc+, podłączone osobno do dwóch wejść HDMI w telewizorze, pilotem telewizora zmieniam źródło sygnału. Więc dość "chałupniczo", ale brakuje mi czasu na lepsze i wygodniejsze rozwiązanie :)

Wcześniej miałem moduł CAM CI+ od CP, ale... długa historia i bez znaczenia dla sprawy, więc nie będę przynudzał :)

Wykorzystałem też fakt posiadania konwertera Twin.

Ja mam podobnie (tak jak w stópce) czyli dwa dekodery po 2 sygnałach satelitarnym oraz kablowym i mając te dekodery jednocześnie odpalone mam wszystko co potrzebuje, oczywiście przełączając się tak jak Ty piszesz "chałupniczo" z HDMI1 na HDMI2. Kusi mnie zakup dekodera na Linuxie i posiadanie 2 operatorów satelitarnych w jednym dekoderze. Jestem blisko podjęcia decyzji lecz zagrożeniem jest dla mnie znikoma wiedza Linuksa, a nie chce się pchać na głębokie wody. To co mnie przekonuje, to uzyskanie większego doświadczenia i zdobycie wiedzy, której się nie zakupi:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...