Skocz do zawartości

Oferta przedłużeniowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja sąsiadka ma Nbox HDTV (umowa na nieokreślony )

posiada pakiety :

 

Info i Rozrywka

Knś

Sport i motoryzacja

Hity Filmowe

 

płaci 56 pln

 

czy może przedłużyć na Wielka rewolucja wszystkie pakiety tematyczne 48 zł przez telefon ?

oczywiście że może niech zadzwoni i powie że chce taką promocję i już

promocja jest dostępna i kropka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płaci 56 pln

 

czy może przedłużyć na Wielka rewolucja wszystkie pakiety tematyczne 48 zł przez telefon ?

 

Raczej nie - nie lubią jak stary klient chce płacić mniej. Może co najwyżej dostać jakiś droższy pakiet lub wypowiedzieć umowę i zawrzeć nową na w/w pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Dziś odezwał się do mnie dział utrzymaniowy, na początku listopada złożyłem wypowiedzenie skutkujące z dniem 31.stycznia. Do tej pory miałem pakiety z Wielkiej Rewolucji za 48zł wszystkie. Zaproponowano mi pakiet ten sam plus Nfilmy i wszystkie HBO za 68 zł na 14 miesięcy. Zapytałem o nowy soft Turbo, Pani powiedziała, że 149 zł( chyba tyle, ale na pewno ponad stówkę). Powiedziałem, że się zastanowię, po czym natychmiast miła Pani stwierdziła, że jeśli chciałbym tę promocję za 68 zł, to ona mi aktywuje Turbo za darmo. I właśnie rozgryzam nowe menu i funkcje( swoją drogą trochę mnie irytuje menu)

Tak więc pytajcie o soft Turbo, bo mogą go dawać za free;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

to normalne ze mam teraz hbo, filmbox, etc? umowa byla do 29.1. za 48zl mies., zrezygnowalem i zrobilismy nowa umowe ktora ma leciec od 1.12 znow za 48zl mies.. ale dlaczego mam teraz dodatkowe programy jak hbo, filmbox, etc? jest to normale? nie chcialem tych kanalow i sie troche boje ze mi cos doladowaly czego nie chcialem :) czy to zawsze tak ze 1. mies. ma sie te kanaly za darmo?

 

pozdrowko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

to normalne ze mam teraz hbo, filmbox, etc? umowa byla do 29.1. za 48zl mies., zrezygnowalem i zrobilismy nowa umowe ktora ma leciec od 1.12 znow za 48zl mies.. ale dlaczego mam teraz dodatkowe programy jak hbo, filmbox, etc? jest to normale? nie chcialem tych kanalow i sie troche boje ze mi cos doladowaly czego nie chcialem :) czy to zawsze tak ze 1. mies. ma sie te kanaly za darmo?

 

pozdrowko

Skoro nie wiesz z jakiej promocji skorzystałeś to my mamy to wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

nawiązując do mojego wcześniejszego postu dotyczącego propozycji różnych ofert przedłużeniowych ( jestem abonentem N-ki i Cyfry+):

przedłużyłem dziś moją dotychczasową umowę ( wielka rewolucja ) na:

-pakiet hollywood dla abonentów ( wszystkie pakiety +pakiet NFilmHD + pakiet HBO - 68 zł przez 24 miesiące

-multiroom na 24 miesiące - 12 miesięcy 0 zł, 12 miesięcy po 20 zł

-soft turbo - 48 zł

-dodatkowy dekoder HD na własność - 148 zł

Podsumowując razem opłata za abonament (wszystkie pakiety+Nfilm+HBO)+multiroom+dekoder+soft turbo wyniesie mnie średnio 86 zł za miesiąc, do tej pory za N+ & Cyfra płaciłem 97 zł.

Jednocześnie wysłałem wypowiedzenie do cyfry ( nic ciekawego w ofercie przedłużeniowej nie zaproponowali więc " bez łaski"), zostawiam sobie tylko jedną telewizję której oferta na dzień dzisiejszy najbardziej mi, odpowiada tym bardziej że uruchomili w końcu usługę multiroom co prawda na razie tylko dla jednego dodatkowego tunera, ale zawsze to coś na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zaproponowano mi ofertę przedłużeniową na okres 14 m-c + miesiąc rozruchowy.

6 m-c - cena 83 zł

8 m-c - cena 68 zł

Hollywood dla abonentów + nSeriale, ale uwaga po 6 m-c jak nie zrezygnuje to kończy mi się promocja na nSeriale i płacę pełną wartość za to VOD.

A więc liczymy [(6*83)+(8*68)]/15=69,5zł

czyli 1 m-c w okresie umowy będzie mi średnio wychodził 69.5zł

Pytałem negocjując o soft Turbo, ale wszyscy konsultanci przekierowywali mnie do innego działu i tam koszt określany był na 148zł.

 

Dostałem też drugą propozycję FULL 17m-c + miesiąc rozruchowy.

17 m-c - cena 99zł

FULL - wszystkie pakiety + HBO, NFilm, Cinemax, FilmBox, nVOD.

 

Czy proponowali Wam coś więcej :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym kończy mi się promocja Wielka Rewolucja (48,00 zł), dziś zadzwoniłem do BOKu i dowiedziałem się, ze mogę dostać TYLKO Hollywood za 68,00 zł na 14 miesięcy... Chciałem dalej płacić 48,00 zł, ale nie ma na tą chwilę czegoś takiego! Myślicie, że złożenie wypowiedzenia coś zmieni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złóż wypowiedzenie, upewnij się, że centrala je dostała i czekaj na telefon z działu utrzymaniowego. Jeśli nikt nie zadzwoni, najwyżej podpiszesz nową umowę w korzystnych promocjach.

Możesz też iść do APSu i się targować, słyszałem, że tam mogą dawać korzystniejsze umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy warto przetrzymać miesiąc czy trzy tylko po to, aby móc wypowiedzieć umowę w 1 m-c (jak brali przez telefon) i zawrzeć nową na wszystkie pakiety np.w świątecznej promocji. Ja np.tak zrobiłem - umowa przeszła na czas nieokreślony i 2 m-ce płaciłem 48 zł za 3 pakiety+IiR tylko po to, aby wyczekać do świątecznej promocji, wypowiedzieć umowę, zawrzeć nową i płacić za wszystko+HBO+nFilm 68 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Umowa miała się zakończyć 31.01 oraz posiadam zwykły rekorder.Otrzymałem oferty:

1)umowa WR na 12 miesięcy za 48zł oraz NFILM HD do końca lipca gratis

2)umowa na 24 miesiące z multiroomem za 48 zł przez pierwszy rok,drugi rok za 68 zł;wymiana rekordera na turbodekoder za 99 zł oraz tuner "biały" do multiroom za 199 zł.

Wybrałem 2 opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: znajomy przedłużył ofertę za 48zł na wszystkie pakiety jakoś pod koniec grudnia, wcześniej był na bezterminowej umowie. Posiada dekoder białego go boxa + TNK hd i chcemy u niego multiroom założyć. Totalnie zepsuł sprawę bo mógł zrobić jak markar i od razu przy przedłużeniu wszystko załatwić... ale on wie lepiej. Teraz pytanie: czy da się to jakoś "odkręcić" żeby dostać multi do świeżej umowy? Przypuszczam, że będzie zmiana umowy na 2 lata, pewnie aktywacja turbo do zapłaty i pytanie co jeszcze? Wiem, że mogę zadzwonić i zapytać na infolinii tylko gdzieś zapodział umowę i nie mamy jak się zidentyfikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...