Jump to content
hugonot

Ferguson Ariva Combo 254

Recommended Posts

Czy ktoś ma tuner Ferguson Ariva Combo 254? Jakieś opinie? Jaka rozdzielczość rzeczywista obrazu (bez interpolacji)? Czy karta nc+ na kartę działa?

Edited by Barti
Wydzielono post jako nowy, odrębny wątek i przeniesiono do odpowiedniego działu forum. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.

Ooo, widzę, że mamy kolejny, nowy model tunera Ferguson! :D

Karta dla oferty "nc+ telewizja na kartę" jest sparowana z dekoderem dedykowanym lub modułem CAM CI+, z którym jest dostarczana i działa tylko i wyłącznie z nim.

Z opisu tego modelu tunera na stronie Fergusona wynika, że jest on zgodny ze standardem CI+. Hmm, czyżby to był pierwszy model tunera marki Ferguson, w którym można używać modułów CAM CI+ bez trybu "Legacy", a więc np. modułu CAM wspomnianej oferty "nc+ telewizja na kartę"? :shock:  Ja jestem bardzo ciekaw, czy ten moduł w tym modelu tunera faktycznie działa... :roll:

Tak, ale z początku nie obsługiwała tego typu modułów. Dopiero później, wraz z jakąś aktualizacją oprogramowania, ta możliwość się pojawiła.

Natomiast w przypadku tunera Ferguson Ariva 254 Combo, obsługa natywnych modułów CAM CI+ (bez trybu "Legacy") jest już od razu na samym "starcie". Chyba. ;)  Bo pozostaje pytanie, czy moduły takie w tym tunerze faktycznie działają, np. moduł CAM CI+ platformy nc+ (oferta abonamentowa oraz oferta prepaid "nc+ telewizja na kartę")? :roll:

Witam wszystkich posiadaczy lub stykających się z tym dekoderem.

Jak wygląda jego współpraca z kablówką UPC?

Bo znalazłem niepokojące informacje, że owszem samą kartę CI rozpoznaje, ale ma problemy z wykryciem kanałów.

Jeśli działa to będę mógł wreszcie wywalić to dziadostwo od upc, które notorycznie się wiesza i milknie :D