Skocz do zawartości

Hisense H50AE6100UK


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie. 

 

Zakupiłem telewizor marki Hisense H50AE6100UK w Wielkiej Brytanii. Nie mogę nigdzie wyszukać informacji dotyczących formatu MPEG-4, który jest niezbędny do oglądania u nas w kraju. Posiadam takie informacje: DVB-T2/T/C/S2/S.

Proszę mi napisać, czy będzie on funkcjonował u nas w kraju? Czy będę zmuszony zakupić dekoder DVB-T? 

 

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu forum, poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za odpowiedź. Bardzo sprawne forum - w sumie to chyba pierwszy raz tak szybko ktoś mi odpowiedział na moje pytanie (nie krytykując). Obawiałem się, że po prostu będzie sam głos albo sam dzwięk. Z wiedzy zaczerpniętej z sieci wywnioskowałem, że DVB-T2 decyduje w tym przypadku o tym, że nie będzie problemów. Z encyklopedii Google definicja DVB-T vs DVB-T2 różni się tym, że kwestii MPEG-4 w definicji DVB-T jest ujęta teza: "Do kompresji audio/wideo wykorzystuje się standard MPEG-2 lub MPEG-4 (H.264...)", więc może być i nie musi, natomiast do definicji DVB-T2 jest użyta definicja: "Do kompresji audio/wideo przyjęto standardy MPEG-2 i MPEG-4 (H.264/AVC)", więc jest MPEG-2 i MPEG-4. Czy dobrze rozumuję? 

 

Dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi ulżyło, bo miałem obawy, że jednak będzie trzeba dokupić dekoder DVB-T. Dzięki, Maniek. Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...