Skocz do zawartości

Najciekawsze satelity


mprw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

witam wszystkich. postanowilem sobie, ze juz wkrotce doloze dlugo oczekiwany 3. konwerter na 28.2. - po prostu nie moge sie juz doczekac :) moze uznacie mnie za troche zbyt wymagajacego freak'a ale interesuje mnie bardzo zawartosc programowa kanalow muzycznych z 28.2 . jesli jakis mily wyjadacz tejze pozycji moglby mi poswiecic troszke uwagi to bylbym bardzo zadowolony :) otoz, chcialbym sie dowiedziec jakiego rodzaju teledyski mozna ogladac na tych kanalach z 28.2 ... jesli chodzi o mnie to z astry 1 najbardziej mi odpowiada deluxe music i Yavido - zarowno pod wzgledem jakosci technicznej jak i zawartosci muzycznej. jesli ktos mialby od czasu do czasu chwilke zeby zwrocic uwage jaki teledysk jakiego gatunku muzycznego leci w danym momencie :) tak wybiorczo po prostu, na jakie rodzynki mozna sie natknac. ogolnie to jestem fanem muzyki z lat 90, hip hopu i jakiejs dobrej muzyki klubowej. z tymi latami 90 to bardzo ciezko ale myslicie ze bede zadowolony z astry 2 ? czy sa tam jakies konkretne bloki typu hip hop, muzyka klubowa, old school, dance, pop ? zalozmy ze wlaczam vive pl albo 4fun i leci zawsze to samo typu doda, david guetta, akon, lady gaga i tak w kolko 10 razy dziennie ... a jak jest tam ? czy leci duzo nieemitowanych w polsce 'rodzynkow' ? :) jesli tak to co na przyklad ? :) czy jest duzo jakichs konkretnych tematycznych audycji ? ogolnie to brakuje mi duzo dobrych klipow zarowno znanych jak i nowych, nieznanych .. w polskiej tv ciezko o to ... uff .. duzo tych moich wymagan - jesli zanudzam to sorki ... acha ... teraz troche z innej beczki - chodzi mi o 16E i kanal Nat Geo music. czy ktos moglby cos wiecej powiedziec o tym kanale i o muzyce tam emitowanej ? co konkretnego tam puszczaja, jacy wykonawcy, jaka jakosc itp. - i czy warto dla tego jednego kanalu te pozycje 16E dodac do trzech konwerterow na jednym talerzu ? wiem ze musza to byc cieniutkie konwertery w sensie slimy jakies aby zmiescic 13, 16 , 19.2 i 28.2 .... talerz mam 85 - 90 cm i mieszkam kolo Łodzi. jakies przypuszczenia jak dlugo ten kanal Nat Geo music bedzie FTA i na tej akurat pozycji ? a jak dlugo w ogole on tam juz stacjonuje ? ktos go regularnie oglada ? warto ?:) pozdrawiam i dziekuje za uwage :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clubland - sporo muzyki Dance (i tym podobnej) z przed paru lat, w tym 90'. Oczywiście nie brakuje produkcji współczesnej.

Flaunt - w sumie podobnie jak poprzednik ale proporcje odwrotne ;)

Chart Show, Vault, Flava - "ogólno-muzyczne"

Poszczególne kanały pewnie już były dokładniej omawiane na forum. Jest tego trochę na 28E, więc jak zależy Ci na muzyce to warto, zawsze coś tam znajdziesz. Porównywanie do Polskich kanałów "muzycznych" jest bezsensowne. :)

 

Nat Geo Music - ja to określam jako "kanał z muzyką lokalną z wielu zakątków globu"... nie zaglądałem tam od dobrych kilku miesięcy. Nie mój gust.

 

Warto tez czasem zerknąć na 36E na BridgeTV (ale to polaryzacja kołowa) oraz na The Voice na 39E. Jednak poziom trudności w zrobieniu zeza wzrasta... i to dosyć mocno.

Z bardziej dostępnych pozycji to 5E i kanał Star TV - głównie wieczorami jest dawka dobrej muzyki.

 

Jeśli chodzi o ustawienie 13+19+28 E to było o tym nie raz pisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitter - wielkie dzieki za info :) ja wiem ze 13 + 19 + 28 to normalna konfiguracja ale mi chodzilo o 13 + 16 + 19 + 28 ... pewnie w gre wchodza tylko te cienkie konwerterki inverto, no ale po tym co napisales to chyba jednak nie oplaci mi sie specjalnie ich wszystkich wymieniac dla jednego kanalu z 16 E z jakas muzyka regionalna :) wiec mysle ze z dwoch astr i HB bede w pelni zadowolony, inne pozycje chyba nie wchodza w gre poki co, 3 trabki jednak powinny wystarczyc a obrotnicy nie mam ochoty instalowac :) poki co wlasnie lukam rebel tv i musze powiedziec, ze czesc teledyskow naprawde na poziomie szczegolnie starszych. gdyby tylko te jakosc troche poprawili, szczegolnie audio bo na to jestem najbardziej wyczulony... moze kiedys ten kanal bedzie calkiem niezly w porownaniu do innych polskich "smietnikow-smsowo-reklamowo-powtarzajacych-belkot-raz-na-godzine" :):):) jednakze jesli komukolwiek chcialoby sie tak dla ciekawostki podac troszke tytulow i wykonawcow, ktorzy akurat sa nadawani na roznych kanalach z 28E to bylbym wdzieczny :) jak na razie jest -17 st C. wiec z instalacja astry 2 bede musial sie chyba wstrzymac do jakiejs wiosny czy cuś ... :) pozdro 4 all :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...