Skocz do zawartości
viperx1

Lista programów w dekoderze CP Evobox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Do tej pory byłem przez wiele lat abonentem Cyfry+, NC+ ale akurat zmieniłem platformę to na Polsat. Moje pytanie brzmi: czy CP zawsze traktuje swoich abonentów jako umysłowo niedorozwiniętych? Dlaczego na liście programów te same programy powtarzają się kilka razy (np. TVP1, HBO etc) zanim dojdzie się do programów, które się nie powtarzają (np. TV Puls). To jest normalna praktyka CP? Nie potrafią zrobić listy programów, na której nie będzie powtórzeń?? W dodatku nie ma żadnej możliwości ułożenia własnej listy czy dodania programów Astry (mam dwa konwertery). Czy ja jeszcze czegoś nie wiem i są na to sposoby?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W czym masz problem?

W dekoderach Evobox masz pełną możliwość ułożenia własnej listy kanałów według swoich preferencji tj. kolejności i numeracji.

Zrób to i nie męcz innych.  Opcja Szukaj działa na forum, a temat układania własnych list przewija się co chwila.

Edytowane przez support458

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To pozostało po czasach,gdy kanały SD i HD były w innych pakietach,dziś to faktycznie już bezsens gdyż większość kanałów już przeszła na HD i tym sposobem namnożyło się tych dubli, listę mogli by wreszcie uaktualnić,ale widocznie jakiś powód mają że tego nie robią- ty natomiast możesz będąc w CP zrobić to co ci wyżej @support458 zaproponował a czego nigdy na żadnym dekoderze w nc+ prawa zrobić nie miałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jaki masz dekoder?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

O dekoderze Evobox PVR temat już mamy i w nim wielokrotnie została opisana "procedura" tworzenia własnej listy kanałów: https://forum.satkurier.pl/topic/21917-dekoder-evobox-pvr-dyskusja-ogólna/ W prawym, górnym rogu jest wyszukiwarka. Można temat przeszukać. Jest też film @Mr. Orbita.

O liście kanałów Cyfrowego Polsatu też: https://forum.satkurier.pl/topic/3359-układ-kanałów-cyfrowego-polsatu-–-dyskusja-ogólna/?page=62

Edytowane przez swojadroga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Filmik prezentuje jak ustawić w konfiguracji anteny satelitę Hot Bird 13E i Astra 19,2E w Evobox PVR.

Jeśli ktoś ma dwa przewody z anteny, to musi pamiętać, że obydwa kable muszą dostarczać sygnał dla Hot Bird i dla Astry.

Wtedy do konfiguracji anteny należy zmodyfikować ustawienia DiseqC dla obydwu wejśc SAT.

Film pokazuje konfigurację Astry tylko dla jednego wejścia. Po skonfigurowaniu anteny należy samodzielnie wyszukać kanały z Astry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi