Skocz do zawartości
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 03.12-09.12

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 03.12:

 

14:00 E1 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - 3. dzień (do 17:00)
17:55 E1 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Pogoń Szczecin (+ wstęp od 17:30)
20:40 E1 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - 3. dzień (do 23:30)

 

Wtorek, 04.12:

 

14:00 E1 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - 4. dzień (do 17:30)
18:00 E2 HOKEJ: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Skelleftea AIK - HC Pilzno 1929
19:45 E1 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - 4. dzień (do 23:25)

 

Środa, 05.12:

 

14:00 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - bieg indywidualny mężczyzn
14:00 E2 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz 1/8 finału (do 17:30)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz 1/8 finału (do 23:30)

 

Czwartek, 06.12:

 

14:00 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - bieg indywidualny kobiet
14:00 E2 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz 1/8 finału (do 17:30)
19:50 E1 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz 1/8 finału (do 23:30)

 

Piątek, 07.12:

 

14:00 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - bieg sprinterski mężczyzn
14:00 E2 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz ćwierćfinałowy (do 17:30)

15:30 E1 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz ćwierćfinałowy (do 17:40)

17:45 E1 SANECZKARSTWO: Zawody Pucharu Świata w Calgary
17:55 E2 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice (+ wstęp od 17:30)
19:20 E1 SANECZKARSTWO: Zawody Pucharu Świata w Calgary
20:10 E2 NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Copper Mountain
20:15 E1 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz ćwierćfinałowy (do 23:30)
20:45 E2 SANECZKARSTWO: Zawody Pucharu Świata w Calgary
22:15 E2 SANECZKARSTWO: Zawody Pucharu Świata w Calgary

 

Sobota, 08.12:

 

09:15 E2 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Beitostolen - bieg na 15 km stylem dowolnym kobiet
09:45 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Val d'Isere - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
11:00 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Sankt Moritz - supergigant kobiet
12:45 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Val d'Isere - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
14:00 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - bieg sprinterski kobiet
14:00 E2 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz półfinałowy (do 15:30)

15:30 E1 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz półfinałowy (do 17:30)
17:30 E1 SANECZKARSTWO: Zawody Pucharu Świata w Calgary
19:00 E2 SNOWBOARD: Zawody Pucharu Świata w Copper Mountain
19:05 E1 SANECZKARSTWO: Zawody Pucharu Świata w Calgary
20:00 E1 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz półfinałowy
20:50 E2 SANECZKARSTWO: Zawody Pucharu Świata w Calgary - zawody drużynowe
23:00 E2 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Finał Grand Prix w Vancouver - program dowolny solistek (do 00:30)

 

Niedziela, 09.12:

 

02:00 E1 PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz finałowy: Atlanta United - Portland Timbers
09:15 E1 NARCIARSWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Val d'Isere - 1. przejazd slalomu mężczyzn
10:15 E2 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Beitostolen - sztafeta kobiet
11:30 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - bieg na dochodzenie mężczyzn
12:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Val d'Isere - 2. przejazd slalomu mężczyzn
13:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Sankt Moritz - slalom równoległy
13:45 E2 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz finałowy (do 15:30)
15:00 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - bieg na dochodzenie kobiet

15:30 E1 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz finałowy (do 17:00)
15:30 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Titisee-Neustadt
17:30 E2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: VTB United League - mecz fazy grupowej: Stelmet Zielona Góra - Chimki Moskwa
19:45 E1 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz finałowy (do 23:00)
23:00 E2 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Finał Grand Prix w Vancouver - pokazy mistrzów (do 01:30)

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 03.12:

 

17:30 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: ENEA PTPS Piła - E.Leclerc Radomka Radom
18:00 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: SFC Opava - SK Slavia Praga
20:30 PS   MAGAZYN FORTUNA 1. LIGI

 

Wtorek, 04.12:

 

13:15 PS   PIŁKA NOŻNA: Puchar Polski - mecz 1/8 finału: Puszcza Niepołomice - Wisła Płock
16:45 PS   PIŁKA NOŻNA: Puchar Polski - mecz 1/8 finału: Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
20:15 PS   PIŁKA NOŻNA: Puchar Polski - mecz 1/8 finału: Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
20:30 PSE SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: ONICO Warszawa - GKS Katowice

 

Środa, 05.12:

 

12:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Puchar Polski - mecz 1/8 finału: Wisła Sandomierz - Odra Opole
14:05 PSE BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - bieg indywidualny mężczyzn
16:45 PS   PIŁKA NOŻNA: Puchar Polski - mecz 1/8 finału: Bruk-Bet Termalica - Lechia Gdańsk
18:00 PSE SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź
20:15 PS   PIŁKA NOŻNA: Puchar Polski - mecz 1/8 finału: Chrobry Głogów - Legia Warszawa

 

Czwartek, 06.12:

 

12:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Puchar Polski - mecz 1/8 finału: Rozwój Katowice - Górnik Zabrze
14:05 PSE BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - bieg indywidualny kobiet
17:30 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra
18:30 PS   7. STREFA
19:55 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: Feyenoord - VVV-Venlo
20:15 PS   PIŁKA NOŻNA: Puchar Polski - mecz 1/8 finału: Wigry Suwałki - Raków Częstochowa

 

Piątek, 07.12:

 

13:20 PSE BOBSLEJE: Zawody Pucharu Świata w Siguldzie - 1. i 2. przejazd dwójek kobiet
14:10 PS   BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - bieg sprinterski mężczyzn
15:20 PSE NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Ruce
17:30 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: E.Leclerc Radomka Radom - Energa MKS Kalisz
18:50 PSE NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Copper Mountain
20:15 PSN KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Panathinaikos OPAP Ateny - Fenerbahce Stambuł
20:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Trefl Gdańsk - ONICO Warszawa

 

Sobota, 08.12:

 

08:30 PSE SKELETON: Zawody Pucharu Świata w Siguldzie - 1. i 2. przejazd mężczyzn
12:00 PSN BOBSLEJE: Zawody Pucharu Świata w Siguldzie - 1. i 2. przejazd dwójek mężczyzn
12:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: King Szczecin - Polpharma Starogard Gdański
14:05 PSE BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - bieg sprinterski kobiet
14:45 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów
16:55 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: SK Slavia Praga - FK Mlada Boleslav
17:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie
19:00 PSE SNOWBOARD: Zawody Pucharu Świata w Copper Mountain

19:40 PSN PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: PEC Zwolle - AFC Ajax
20:00 PS   BOKS: Gala w Sheffield - waga superpółśrednia: Kell Brook - Michael Zerafa (do 00:00)

 

Niedziela, 09.12:

 

03:00 PSE BOKS: Walka o pasy WBA i WBO w Nowym Jorku - waga lekka: Wasyl Łomaczenko - Jose Pedraza
04:00 PS   SPORTY WALKI: UFC 231: Holloway vs. Ortega - waga piórkowa: Max Holloway - Brian Ortega; waga musza: Walentina Szewczenko - Joanna Jędrzejczyk (+ studio od 03:00)
08:30 PSE SKELETON: Zawody Pucharu Świata w Siguldzie - 1. i 2. przejazd kobiet
11:00 PS   CAFE FUTBOL
11:35 PSE BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - bieg na dochodzenie mężczyzn
12:00 PSN BOBSLEJE: Zawody Pucharu Świata w Siguldzie - 1. i 2. przejazd dwójek mężczyzn
12:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Rosa Radom - Legia Warszawa
14:25 PSN PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: FC Emmen - Feyenoord
14:35 PSE BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce - bieg na dochodzenie kobiet
14:45 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom
16:55 PSN PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: AC Sparta Praga - FK Teplice
17:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin
18:00 PSE SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz: Kioene Padwa - Sir Safety Conad Perugia
20:30 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Chemik Police - Grot Budowlani Łódź

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 03.12:

 

17:50 PIŁKA RĘCZNA KOBIET: Mistrzostwa Europy we Francji - mecz fazy grupowej: Chorwacja - Węgry
19:50 4-4-2
20:50 PIŁKA RĘCZNA KOBIET: Mistrzostwa Europy we Francji - mecz fazy grupowej: Holandia - Hiszpania
22:45 SPORTOWY WIECZÓR
23:00 GOL EKSTRA

 

Wtorek, 04.12:

 

01:00 HOKEJ: NHL - mecz: New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning
17:50 PIŁKA RĘCZNA KOBIET: Mistrzostwa Europy we Francji - mecz fazy grupowej: Szwecja - Polska (+ studio od 17:30) (również w TVP2!)
20:40 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz 4. rundy: UC Sampdoria - SPAL 2013 (+ studio od 20:20)
21:30 PIŁKA RĘCZNA KOBIET: Mistrzostwa Europy we Francji - mecz: Dania - Serbia (w przerwie meczu Pucharu Włoch!) (+ studio od 22:30)
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 05.12:

 

17:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz 4. rundy: US Sassuolo Calcio - Catania Calcio
20:40 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz 4. rundy: Chievo Werona - Cagliari Calcio
22:45 SPORTOWY WIECZÓR

 

Czwartek, 06.12:

 

17:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz 4. rundy: Genoa CFC - Virtus Entella
20:50 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Mistrzostwa Europy we Francji - mecz 2. rundy fazy grupowej: Szwecja - Czarnogóra
22:50 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 07.12:

 

13:30 ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Zawody Pucharu Świata w Tomaszowie Mazowieckim - 1. dzień (do 17:50)
17:50 PIŁKA RĘCZNA KOBIET: Mistrzostwa Europy we Francji - mecz 2. rundy fazy grupowej: Hiszpania - Niemcy
20:50 PIŁKA RĘCZNA KOBIET: Mistrzostwa Europy we Francji - mecz 2. rundy fazy grupowej: Węgry - Norwegia
22:50 SPORTOWY WIECZÓR

 

Sobota, 08.12:

 

02:00 HOKEJ: NHL - mecz: Winnipeg Jets - St. Louis Blues
06:25 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Finał Grand Prix w Vancouver - program dowolny solistów (do 07:45)
09:25 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Beitostolen - bieg na 15 km stylem dowolnym kobiet
12:30 STAN FUTBOLU
13:35 ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Zawody Pucharu Świata w Tomaszowie Mazowieckim - 2. dzień (do 16:40)
19:45 SPORTY WALKI: DSF Kickboxing Challenge w Ząbkach (do 22:50)
22:50 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Finał Grand Prix w Vancouver - program dowolny solistek (do 00:05)

 

Niedziela, 09.12:

 

00:00 SPORTOWY WIECZÓR
01:00 HOKEJ: NHL - mecz: Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins
03:50 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Finał Grand Prix w Vancouver - program dowolny par tanecznych (do 05:00)
05:15 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Finał Grand Prix w Vancouver - program dowolny par sportowych (do 06:40)
08:55 SHORT TRACK: Zawody Pucharu Świata w Ałmatach (do 10:30)
10:30 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Beitostolen - sztafeta kobiet (transmisja łączona z PŚ w short tracku!)
11:25 SHORT TRACK: Zawody Pucharu Świata w Ałmatach (do 12:45)
12:45 ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Zawody Pucharu Świata w Tomaszowie Mazowieckim - 3. dzień (do 14:55)
14:55 PIŁKA RĘCZNA KOBIET: Mistrzostwa Europy we Francji - mecz 2. rundy fazy grupowej: Węgry - Niemcy
17:50 PIŁKA RĘCZNA KOBIET: Mistrzostwa Europy we Francji - mecz 2. rundy fazy grupowej: Holandia - Rumunia
21:20 SPORTOWY WIECZÓR
23:00 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Finał Grand Prix w Vancouver - pokazy mistrzów (do 01:45)

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 03.12:

 

20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH
21:00 nS+   KONTRATAK - magazyn PGNiG Superligi

 

Wtorek, 04.12:

 

20:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Watford FC - Manchester City FC (w technologii 4K w Canal+ 4K!)

 

Środa, 05.12:

 

17:25 nS+   PIŁKA NOŻNA: Puchar Rosji - mecz ćwierćfinałowy: Spartak Moskwa - Urał Jekaterynburg
20:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester United FC - Arsenal FC (w technologii 4K w Canal+ 4K!)

 

Czwartek, 06.12:

 

11:00 C+S   GOLF: European Tour - South African Open - 1. runda (do 16:00)

 

Piątek, 07.12:

 

11:00 C+S   GOLF: European Tour - South African Open - 2. runda (do 16:05)
18:25 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: PGE Vive Kielce - KPR Gwardia Opole (+ wstęp od 18:15)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Śląsk Wrocław (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
20:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Werder Brema - Fortuna Düsseldorf
20:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Leganes - Getafe CF (również w Canal+ Now!)

 

Sobota, 08.12:

 

03:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Milwaukee Bucks - Golden State Warriors
10:30 C+N   GOLF: European Tour - South African Open - 3. runda (do 15:25)
12:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - CD Alaves
13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: AFC Bournemouth - Liverpool FC (+ GPS od 13:00) (mecz w technologii 4K w Canal+ 4K!)
15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - FC Norymberga
15:25 nS+   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec (+ wstęp od 15:10) (również w Canal+ Now!)
15:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester United FC - Fulham FC (+ GPS od 15:30)
17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Wisła Płock (+ wstęp od 17:40)
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Chelsea FC - Manchester City FC (+ GPS od 18:00) (mecz w technologii 4K w Canal+ 4K!)
18:25 C+N   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - Celta Vigo
19:00 nS+   SPORT MOTOROWY: Mistrzostwa świata FIM SuperEnduro - zawody w Krakowie
20:25 C+N   SIATKÓWKA KOBIET: Liga włoska - mecz: Lardini Filottrano - Bosca S. Bernardo Cuneo
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok (+ wstęp od 20:05) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
20:40 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Espanyol - FC Barcelona
20:40 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Leicester City FC - Tottenham Hotspur FC (+ GPS od 20:30)
22:30 C+S   LIGA+

 

Niedziela, 09.12:

 

00:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Dallas Mavericks - Houston Rockets
10:00 C+S   PIŁKA Z GÓRY
10:30 C+N   GOLF: European Tour - South African Open - finał (do 15:30)
12:55 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: MKS Zagłębie Lubin - KS Azoty-Puławy (+ wstęp od 12:45)
15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Miedź Legnica (+ wstęp od 15:10)
16:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Newcastle United FC - Wolverhampton Wanderers FC
17:55 C+     PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa (+ wstęp od 17:30) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
17:50 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart
18:25 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - Real Valladolid (również w Canal+ Now!)
20:00 C+     LIGA+ EXTRA
21:30 C+S   LIGA+ EXTRA: Dogrywka
21:30 C+S2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Detroit Pistons - New Orleans Pelicans

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 03.12:

 

20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Atalanta BC - SSC Napoli
20:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Norymberga - Bayer Leverkusen
20:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: UD Levante - Athletic Bilbao

 

Piątek, 07.12:

 

18:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SSV Jahn Regensburg - 1. FC Köln
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Juventus FC - Inter Mediolan (+ studio od 19:25 i 22:30)
20:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: West Bromwich Albion FC - Aston Villa FC

 

Sobota, 08.12:

 

12:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: 1. FC Heidenheim - MSV Duisburg
14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Frosinone Calcio
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund (+ studio od 15:00)
15:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: VfL Wolfsburg - TSG 1899 Hoffenheim
16:10 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - Sevilla FC
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Cagliari Calcio - AS Roma (również w Eleven Sports 4!)
18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Hertha BSC - Eintracht Frankfurt (+ studio od 17:30)

20:00 ES2 SPORTY WALKI: Gala EFC 76 - waga słomkowa: Chiara Penco - Karolina Wójcik (do 22:00)
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SS Lazio - UC Sampdoria (+ studio od 22:30)
22:00 ES2 SPORTY WALKI: Cage Warriors 100 - walka: Jack Shore - Mike Ekundayo (do 00:00)
22:45 ES1 ELEVEN GOL LIVE SOBOTA

 

Niedziela, 09.12:

 

11:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - UD Levante (również w Eleven Sports 4!)
12:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Sassuolo Calcio - ACF Fiorentina (+ studio od 12:00)
13:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: FC Magdeburg - Union Berlin
14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Parma Calcio - Chievo Werona
14:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - Atalanta BC
15:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FSV Mainz 05 - Hannover 96
16:10 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Huesca - Real Madryt CF (+ studio od 15:30 i 18:15)
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - SPAL 2013 (również w Eleven Sports 4!)
20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Milan - Torino FC (+ studio od 20:00 i 22:30)
20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompie - Rayo Vallecano
22:45 ES1 ELEVEN GOL LIVE NIEDZIELA

 

SportKlub:

Spoiler

 

Poniedziałek, 03.12:

 

17:30 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga SEHA - mecz: Tatran Presov - HC CSA Steaua Bukareszt

 

Wtorek, 04.12:

 

16:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Darussafaka Tekfen - Galatasaray
18:15 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Fenerbahce - Pinar Karsiyaka

 

Środa, 05.12:

 

16:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Turk Telekom - Tofas
18:15 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Banvit - Afyon Belediyespor
20:15 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga SEHA - mecz: HC Metalurg AD Skopje - HC Vardar

 

Czwartek, 06.12:

 

12:30 SK RUGBY: Varsity Match - mecz kobiet
16:00 SK RUGBY: Varsity Match - mecz mężczyzn
19:00 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: Rhein-Neckar Löwen - SC Magdeburg

 

Piątek, 07.12:

 

20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: Alba Berlin - Fraport Skyliners

 

Sobota, 08.12:

 

11:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Pinar Karsiyaka - Turk Telekom
13:15 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Galatasaray Stambuł - Banvit BK
17:00 SK PIŁKA NOŻNA: Liga austriacka - mecz: FC Admira Wacker Mödling - FC Red Bull Salzburg
20:15 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga SEHA - mecz: HC Zeleznicar - HC Vardar

 

Niedziela, 09.12:

 

15:00 SK KOSZYKÓWKA KOBIET: Energa Basket Liga Kobiet - mecz: CCC Polkowice - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
17:30 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga SEHA - mecz: HC Metalurg AD Skopje - HC Mieszkow Brześć
18:30 FK SPORTY WALKI: Gala BAMMA 3 w Dublinie (do 20:45)
20:30 SK PIŁKA NOŻNA: Copa Libertadores - rewanżowy mecz finałowy: CA River Plate - CA Boca Juniors

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Piątek, 07.12:

 

18:00 FGHTBOX SPORTY WALKI World Grand Prix Fight TNA w Kazaniu (do 20:30)
19:00 GOLFCHN GOLF: Turniej QBE Shootout - 1. runda (do 22:00)

 

Sobota, 08.12:

 

19:00 FGHTBOX SPORTY WALKI: FightBox King of Kings Heroes Series w Stambule (do 23:30)

19:00 GOLFCHN GOLF: Turniej QBE Shootout - 2. runda (do 22:00)

 

Niedziela, 09.12:

 

18:30 GOLFCHN GOLF: Turniej QBE Shootout - finał (do 21:30)

 

Edytowane przez bart18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 grudnia (niedziela)

20:30 Sportklub Copa Libertadores: River Plate - Boca Juniors

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 08.12: (PS)
11:20 PSE NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Ruce (powtórka)
18:25 PSN PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: PEC Zwolle - AFC Ajax (od 19:40)
20:30 PSE SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Chemik Bydgoszcz - Stocznia Szczecin (odwołany)
21:00 PS   BOKS: Gala w Sheffield - waga superpółśrednia: Kell Brook - Michael Zerafa (od 20:00)

 

Niedziela, 09.12 (PS)

02:00 PSE BOKS: Walka o pasy WBA i WBO w Nowym Jorku - waga lekka: Wasyl Łomaczenko - Jose Pedraza (od 03:00)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×