Jump to content
Frontowiec

Plebiscyt Medialni '18

Recommended Posts

Dzisiaj rozpoczyna się trzecia już edycja plebiscytu - tym razem pod nową nazwą - Medialni '18, który jest organizowany przez redakcje programu ''Medialni''. Podobnie jak w zeszłym roku pojawiło się 30 kategorii, z czego 1 kategoria musiała wypaść (''Serial zagraniczny'' został zastąpiony kategorią ''Film'').

 

Głosowanie trwa do poniedziałku, 31 grudnia 2018 roku, do godz. 23:59. Wyniki pojawią się we wtorek, 1 stycznia 2019 roku (czyli w Nowy Rok).

 

A oto kategorie:

 

PROGRAM INFORMACYJNY
Wiadomości (TVP1)
Panorama (TVP2)
Wydarzenia (Polsat)
Fakty (TVN)
24 Godziny (Nowa TV)

 

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Minęła 20 (TVP Info)
Gość Wiadomości (TVP Info)
Fakty po Faktach (TVN 24)
Kropka nad i (TVN 24)
Wydarzenia i Opinie (Polsat News)

 

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Warto Rozmawiać (TVP Info)
Woronicza 17 (TVP Info)
Kawa na Ławę (TVN 24)
Loża Prasowa (TVN 24)
Prezydenci i Premierzy (Polsat News)

 

PROGRAM INTERWENCYJNY
Alarm! (TVP1)
Magazyn Ekspresu Reporterów (TVP2)
Interwencja (Polsat)
Uwaga! (TVN)
Państwo w Państwie (Polsat/Polsat News)

 

PROGRAM SPORTOWY
4-4-2 (TVP Sport)
Stan Futbolu (TVP Sport/Weszło)
Cafe Futbol (Polsat Sport)
Liga+ Extra (CANAL+ Sport)
Misja Futbol (Onet)

 

TYGODNIK OPINII
Do Rzeczy
Newsweek
Polityka
Sieci
Wprost

 

REDAKTOR NACZELNY
Jerzy Baczyński (Polityka)
Bogusław Chrabota (Rzeczpospolita)
Tomasz Lis (Newsweek)
Jacek Karnowski (Sieci)
Paweł Lisicki (Do Rzeczy)

 

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
Michał Kolanko (Rzeczpospolita)
Andrzej Stankiewicz (Onet)
Łukasz Warzecha (Do Rzeczy)
Piotr Zaremba (Dziennik Gazeta Prawna/Polska The Times/Rzeczpospolita/Sieci)
Jacek Żakowski (Polityka)

 

PREZENTER
Krzysztof Ziemiec (''Wiadomości'' TVP1)
Tomasz Wolny (''Panorama'' TVP2)
Bogdan Rymanowski (''Wydarzenia'' Polsat)
Grzegorz Kajdanowicz (''Fakty'' TVN)
Jarosław Kulczycki (''24 Godziny'' Nowa TV)

 

PREZENTERKA
Danuta Holecka (''Wiadomości TVP1)
Marta Kielczyk (''Panorama'' TVP2)
Dorota Gawryluk (''Wydarzenia'' Polsat)
Justyna Pochanke (''Fakty'' TVN)
Beata Tadla (''24 Godziny'' Nowa TV)

 

REPORTER
Marcin Tulicki (''Wiadomości'' TVP1)
Tomasz Marciniuk (''Panorama'' TVP2)
Grzegorz Kępka (''Wydarzenia'' Polsat)
Paweł Płuska (''Fakty'' TVN)
Radosław Masłowski (''24 Godziny'' Nowa TV)

 

REPORTERKA
Maria Stepan (''Wiadomości'' TVP1)
Elżbieta Byszewska (''Panorama'' TVP2)
Małgorzata Ziętkiewicz (''Wydarzenia'' Polsat)
Katarzyna Kolenda-Zaleska (''Fakty'' TVN)
Magdalena Karpińska (''24 Godziny'' Nowa TV)

 

PREZENTER POGODY
Waldemar Dolecki (TVP1)
Ziemowit Pędziwiatr (TVP2)
Marek Horczyczak (Polsat)
Tomasz Zubilewicz (TVN)
Jarosław Kret (Nowa TV)

 

PREZENTERKA POGODY
Marzena Słupkowska (TVP1)
Aleksandra Kostka (TVP2)
Milena Rostkowska-Galant (Polsat)
Agnieszka Cegielska (TVN)
Aleksandra Kot (Nowa TV)

 

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Michał Rachoń (TVP Info)
Konrad Piasecki (TVN 24)
Monika Olejnik (TVN 24)
Agnieszka Gozdyra (Polsat News)
Jarosław Gugała (Polsat News)

 

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Jacek Łęski (TVP1)
Michał Olszański (TVP2)
Michał Bebło (Polsat)
Ryszard Cebula (TVN)
Przemysław Talkowski (Polsat/Polsat News)

 

PREZENTER RADIOWY
Daniel Wydrych (Polskie Radio ''Jedynka'')
Kuba Strzyczkowski (Polskie Radio ''Trójka'')
Przemysław Skowron (RMF FM)
Kamil Nosel (Radio ZET)
Kamil Baleja (Radio Złote Przeboje)

 

KOMENTATOR SPORTOWY
Jacek Laskowski (TVP Sport)
Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga (Polsat Sport)
Przemysław Pełka (CANAL+ Sport)
Marek Rudziński (Eurosport)
Mateusz Święcicki (Eleven)

 

SERIAL
Korona Królów (TVP1)
Drogi Wolności (TVP1)
Ślad (Polsat)
Pułapka (TVN)
Ślepnąc od świateł (HBO)

 

FILM
7 uczuć
Kler
Kobiety Mafii
Pitbull. Ostatni pies
Zimna Wojna

 

PROGRAM ROZRYWKOWY
Big Music Quiz (TVP1)
The Voice of Poland (TVP2)
Kocham Cię, Polsko! (TVP2)
Śpiewajmy Razem. All Together Now (Polsat)
Mam Talent! (TVN)

 

TELETURNIEJ
Jeden z Dziesięciu (TVP1)
The Wall. Wygraj Marzenia (TVP1)
Familiada (TVP2)
Koło Fortuny (TVP2)
Milionerzy (TVN)

 

DEBIUT
Big Music Quiz (TVP1)
Korona Królów (TVP1)
The Voice Kids (TVP2)
Śpiewajmy Razem. All Together Now (Polsat)
World of Dance (Polsat)

 

AKTOR
Arkadiusz Jakubik
Mariusz Jakus
Michał Koterski
Mateusz Król
Rafał Zawierucha

 

AKTORKA
Marta Bryła
Paulina Gałązka
Agata Kulesza
Joanna Kulig
Julia Wieniawa

 

SPORTOWIEC
Adam Kszczot
Bartosz Kurek
Kamil Stoch
Justyna Święty-Ersetic
Anita Włodarczyk

 

MUZYK
Paweł Domagała
Andrzej ''Gromee'' Gromała
Dawid Podsiadło
Taconafide
Tulia

 

KABARET/SATYRYK

Artur Andrus
Fifa Rafa
Kabaret Neo-Nówka

Kabaret Smile

Marcin Daniec

 

JUROR
Agnieszka Chylińska
Ewa Farna
Edyta Herbuś
Michał Szpak
Małgorzata Walewska

 

ODKRYCIE
Jan Bednarek
Jerzy Brzęczek
Mateusz Król
Roksana Węgiel
Julia Wieniawa

 

Zapraszam do głosowania :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Program informacyjny - Wydarzenia (Polsat)

Codzienny program publicystyczny - Wydarzenia i Opinie (Polsat News)

Cotygodniowy program publicystyczny - Prezydenci i Premierzy (Polsat News)

Program interwencyjny - Państwo w Państwie (Polsat/Polsat News)

Program sportowy - Liga+ Extra (CANAL+ Sport)

Tygodnik opinii - Newsweek
Redaktor naczelny - Tomasz Lis (Newsweek)
Dziennikarz/publicysta - Andrzej Stankiewicz (Onet)

Prezenter - Bogdan Rymanowski (''Wydarzenia'' Polsat)

Prezenterka - Dorota Gawryluk (''Wydarzenia'' Polsat)
Reporter - Grzegorz Kępka (''Wydarzenia'' Polsat)

Reporterka - Małgorzata Ziętkiewicz (''Wydarzenia'' Polsat)

Prezenter pogody - Marek Horczyczak (Polsat)
Prezenterka pogody - Milena Rostkowska-Galant (Polsat)

Prezenter programu publicystycznego -Jarosław Gugała (Polsat News)

Prezenter programu interwencyjnego - Ryszard Cebula (TVN)
Prezenter radiowy - Kuba Strzyczkowski (Polskie Radio ''Trójka'')
Komentator sportowy - Marek Rudziński (Eurosport)
Serial - Ślad (Polsat)
Film - Pitbull. Ostatni pies

Program rozrywkowy - Śpiewajmy Razem. All Together Now (Polsat)

Teleturniej - Koło Fortuny (TVP2)

Debiut - Korona Królów (TVP1)
Aktor - Arkadiusz Jakubik

Aktorka - Joanna Kulig

Sportowiec - Adam Kszczot

Muzyk - Dawid Podsiadło
Kabaret/satyryk - Kabaret Neo-Nówka

Juror - Agnieszka Chylińska

Odkrycie - Roksana Węgiel

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROGRAM INFORMACYJNY

 

Wydarzenia (Polsat)
 

 

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY

Wydarzenia i Opinie (Polsat News)

 

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY

 

Warto Rozmawiać (TVP Info)
 

 

PROGRAM INTERWENCYJNY

Państwo w Państwie (Polsat/Polsat News)

 

PROGRAM SPORTOWY

Stan Futbolu (TVP Sport/Weszło)

 

TYGODNIK OPINII
Nie czytam

 

REDAKTOR NACZELNY
 

 

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA

 PREZENTER

Grzegorz Kajdanowicz (''Fakty'' TVN)
 

PREZENTERKA

Dorota Gawryluk (''Wydarzenia'' Polsat)

 

 REPORTER

Grzegorz Kępka (''Wydarzenia'' Polsat)
 

REPORTERKA

Małgorzata Ziętkiewicz (''Wydarzenia'' Polsat)

 

PREZENTER POGODY

Jarosław Kret (Nowa TV)

 

PREZENTERKA POGODY

Milena Rostkowska-Galant (Polsat)

 

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO

Jarosław Gugała (Polsat News)


PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO

Ryszard Cebula (TVN)
 

PREZENTER RADIOWY

Kamil Baleja (Radio Złote Przeboje)


KOMENTATOR SPORTOWY

Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga (Polsat Sport)
 

SERIAL

Ślepnąc od świateł (HBO)

 W tym gronie bezkonkurencyjny

FILM



Zimna Wojna

Film bezkonkurencyjny

 

PROGRAM ROZRYWKOWY

Kocham Cię, Polsko! (TVP2)

 

TELETURNIEJ
Jeden z Dziesięciu (TVP1)

 

DEBIUT

 

AKTOR

Arkadiusz Jakubik

 

AKTORKA

Joanna Kulig
 

 

SPORTOWIEC

Bartosz Kurek

 

MUZYK

Paweł Domagała

 

KABARET/SATYRYK


Artur Andrus
 

JUROR

Ewa Farna

 

ODKRYCIE

Mateusz Król


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROGRAM INFORMACYJNY
24 Godziny (Nowa TV)

 

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Gość Wiadomości (TVP Info)

 

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Prezydenci i Premierzy (Polsat News)

 

PROGRAM INTERWENCYJNY
Interwencja (Polsat))

 

PROGRAM SPORTOWY
Cafe Futbol (Polsat Sport)
 

TYGODNIK OPINII
Newsweek
 

REDAKTOR NACZELNY
Tomasz Lis (Newsweek)
 

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
Jacek Żakowski (Polityka)

 

PREZENTER
Jarosław Kulczycki (''24 Godziny'' Nowa TV)

 

PREZENTERKA
Marta Kielczyk (''Panorama'' TVP2)

 

REPORTER
Radosław Masłowski (''24 Godziny'' Nowa TV)

 

REPORTERKA
Maria Stepan (''Wiadomości'' TVP1)

 

PREZENTER POGODY
Tomasz Zubilewicz (TVN)
 

PREZENTERKA POGODY
Milena Rostkowska-Galant (Polsat)
 

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Jarosław Gugała (Polsat News)

 

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Przemysław Talkowski (Polsat/Polsat News)

 

PREZENTER RADIOWY

Przemysław Skowron (RMF FM)
 

KOMENTATOR SPORTOWY
Jacek Laskowski (TVP Sport)

 

SERIAL
Ślad (Polsat)

 

FILM
Kler

 

PROGRAM ROZRYWKOWY
Śpiewajmy Razem. All Together Now (Polsat)
 

TELETURNIEJ
The Wall. Wygraj Marzenia (TVP1)
 

DEBIUT
Śpiewajmy Razem. All Together Now (Polsat) 

 

AKTOR
Mariusz Jakus

 

AKTORKA
Joanna Kulig

 

SPORTOWIEC
Kamil Stoch

 

MUZYK
Andrzej ''Gromee'' Gromała
 

KABARET/SATYRYK

Kabaret Smile

 

JUROR
Michał Szpak

 

ODKRYCIE
Roksana Węgiel

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROGRAM INFORMACYJNY
Wiadomości (TVP1)
 

 

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Minęła 20 (TVP Info)
 

 

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Warto Rozmawiać (TVP Info)

 

 

PROGRAM INTERWENCYJNY
Alarm! (TVP1)
 

 

PROGRAM SPORTOWY
4-4-2 (TVP Sport)
 

 

TYGODNIK OPINII
Do Rzeczy
 

 

REDAKTOR NACZELNY

Paweł Lisicki (Do Rzeczy)

 

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA

Piotr Zaremba (Dziennik Gazeta Prawna/Polska The Times/Rzeczpospolita/Sieci)
 

 

PREZENTER
Krzysztof Ziemiec (''Wiadomości'' TVP1)
 

 

PREZENTERKA

Dorota Gawryluk (''Wydarzenia'' Polsat)
 

 

REPORTER
Grzegorz Kępka (''Wydarzenia'' Polsat)
 

 

REPORTERKA
Maria Stepan (''Wiadomości'' TVP1)
 

 

PREZENTER POGODY

Marek Horczyczak (Polsat)

 

 

PREZENTERKA POGODY
Marzena Słupkowska (TVP1)
 

 

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Michał Rachoń (TVP Info)
 

 

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Jacek Łęski (TVP1)
 

 

PREZENTER RADIOWY
Daniel Wydrych (Polskie Radio ''Jedynka'')
 

 

KOMENTATOR SPORTOWY
Swędrowski/ Drzyzga

 

SERIAL
Korona Królów (TVP1)
 

 

FILM

Zimna Wojna

 

PROGRAM ROZRYWKOWY

The Voice of Poland (TVP2)
 

 

TELETURNIEJ

Koło Fortuny (TVP2)
 

 

DEBIUT

Korona Królów (TVP1)
 

 

AKTOR

Mateusz Król
 

 

AKTORKA

Agata Kulesza
 

 

SPORTOWIEC

Justyna Święty-Ersetic
 

 

MUZYK

Dawid Podsiadło
 

 

KABARET/SATYRYK

 

Marcin Daniec

 

JUROR

Małgorzata Walewska

 

ODKRYCIE

Roksana Węgiel
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROGRAM INFORMACYJNY
Wydarzenia (Polsat)

 

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Wydarzenia i Opinie (Polsat News)

 

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Kawa na Ławę (TVN 24)

 

PROGRAM INTERWENCYJNY
Interwencja (Polsat)

 

PROGRAM SPORTOWY
Cafe Futbol (Polsat Sport)

 

TYGODNIK OPINII
Do Rzeczy

 

REDAKTOR NACZELNY
Paweł Lisicki (Do Rzeczy)

 

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
Michał Kolanko (Rzeczpospolita)

 

PREZENTER
Tomasz Wolny (''Panorama'' TVP2)

 

PREZENTERKA
Dorota Gawryluk (''Wydarzenia'' Polsat)

 

REPORTER
Grzegorz Kępka (''Wydarzenia'' Polsat)

 

REPORTERKA
Maria Stepan (''Wiadomości'' TVP1)

 

PREZENTER POGODY
Marek Horczyczak (Polsat)

 

PREZENTERKA POGODY
Milena Rostkowska-Galant (Polsat)

 

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Konrad Piasecki (TVN 24)

 

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Przemysław Talkowski (Polsat/Polsat News)

 

PREZENTER RADIOWY
Kuba Strzyczkowski (Polskie Radio ''Trójka'')

 

KOMENTATOR SPORTOWY
Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga (Polsat Sport)

 

SERIAL
Korona Królów (TVP1)

 

FILM
Kler

 

PROGRAM ROZRYWKOWY
Big Music Quiz (TVP1)

 

TELETURNIEJ
Jeden z Dziesięciu (TVP1)

 

DEBIUT
Big Music Quiz (TVP1)

 

AKTOR
Arkadiusz Jakubik

 

AKTORKA
Joanna Kulig

 

SPORTOWIEC
Bartosz Kurek

 

MUZYK
Paweł Domagała

 

KABARET/SATYRYK
Kabaret Neo-Nówka

 

JUROR
Michał Szpak

 

ODKRYCIE
Roksana Węgiel

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROGRAM INFORMACYJNY
Wiadomości (TVP1)
 

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Minęła 20 (TVP Info)

 

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Woronicza 17 (TVP Info)

 

PROGRAM INTERWENCYJNY
Państwo w Państwie (Polsat/Polsat News)

 

PROGRAM SPORTOWY
Cafe Futbol (Polsat Sport)

 

TYGODNIK OPINII
Sieci

 

REDAKTOR NACZELNY
Jacek Karnowski (Sieci)

 

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
Łukasz Warzecha (Do Rzeczy)

 

PREZENTER
Bogdan Rymanowski (''Wydarzenia'' Polsat)

 

PREZENTERKA
Danuta Holecka (''Wiadomości TVP1)

 

REPORTER
Marcin Tulicki (''Wiadomości'' TVP1)

 

REPORTERKA
Maria Stepan (''Wiadomości'' TVP1)
 

PREZENTER POGODY
Marek Horczyczak (Polsat)

 

PREZENTERKA POGODY
Aleksandra Kostka (TVP2)
 

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Michał Rachoń (TVP Info)

 

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Jacek Łęski (TVP1)

 

PREZENTER RADIOWY
Kuba Strzyczkowski (Polskie Radio ''Trójka'')

 

KOMENTATOR SPORTOWY
Jacek Laskowski (TVP Sport)

 

SERIAL
Korona Królów (TVP1)
 

FILM
Zimna Wojna

 

PROGRAM ROZRYWKOWY
Śpiewajmy Razem. All Together Now (Polsat)

 

TELETURNIEJ
Jeden z Dziesięciu (TVP1)

 

DEBIUT
The Voice Kids (TVP2)

 

AKTOR
Michał Koterski

 

AKTORKA
Marta Bryła

 

SPORTOWIEC
Anita Włodarczyk

 

MUZYK
Andrzej ''Gromee'' Gromała

 

KABARET/SATYRYK
Kabaret Neo-Nówka

 

JUROR
Ewa Farna

 

ODKRYCIE
Roksana Węgiel

Share this post


Link to post
Share on other sites


 
PROGRAM INFORMACYJNY
Fakty (TVN)
 
CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Kropka nad i (TVN 24)
 
COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Kawa na Ławę (TVN 24)
 
PROGRAM INTERWENCYJNY
Uwaga! (TVN)

PROGRAM SPORTOWY
Cafe Futbol (Polsat Sport)
 
TYGODNIK OPINII
Wprost
 
REDAKTOR NACZELNY
Tomasz Lis (Newsweek)
 
DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
Jacek Żakowski (Polityka)
 
PREZENTER
Jarosław Kulczycki (''24 Godziny'' Nowa TV)
 
PREZENTERKA
Dorota Gawryluk (''Wydarzenia'' Polsat)
 
REPORTER
Paweł Płuska (''Fakty'' TVN)
 
REPORTERKA
Małgorzata Ziętkiewicz (''Wydarzenia'' Polsat)
 
PREZENTER POGODY
Tomasz Zubilewicz (TVN)
 
PREZENTERKA POGODY
Agnieszka Cegielska (TVN)
 
PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Konrad Piasecki (TVN 24)
 
PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Ryszard Cebula (TVN)
 
PREZENTER RADIOWY
Przemysław Skowron (RMF FM)
 
KOMENTATOR SPORTOWY
Mateusz Święcicki (Eleven)
 
SERIAL
Korona Królów (TVP1)
 
FILM
Kler
 
PROGRAM ROZRYWKOWY
Mam Talent! (TVN)
 
TELETURNIEJ
Jeden z Dziesięciu (TVP1)
 
DEBIUT
Korona Królów (TVP1)
 
AKTOR
Arkadiusz Jakubik
 
AKTORKA
Agata Kulesza
 
SPORTOWIEC
Anita Włodarczyk
 
MUZYK
Dawid Podsiadło
 
KABARET/SATYRYK
Marcin Daniec
 
JUROR
Agnieszka Chylińska
 
ODKRYCIE
Jan Bednarek


Share this post


Link to post
Share on other sites

PROGRAM INFORMACYJNY
Wiadomości (TVP1)

 

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Minęła 20 (TVP Info)

 

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Woronicza 17 (TVP Info)

 

PROGRAM INTERWENCYJNY
Interwencja (Polsat)

 

PROGRAM SPORTOWY
4-4-2 (TVP Sport)

 

TYGODNIK OPINII
Do Rzeczy

 

REDAKTOR NACZELNY
Jacek Karnowski (Sieci)

 

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
Łukasz Warzecha (Do Rzeczy)

 

PREZENTER
Bogdan Rymanowski (''Wydarzenia'' Polsat)

 

PREZENTERKA
Danuta Holecka (''Wiadomości TVP1)

 

REPORTER
Grzegorz Kępka (''Wydarzenia'' Polsat)

 

REPORTERKA
Maria Stepan (''Wiadomości'' TVP1)

 

PREZENTER POGODY
Marek Horczyczak (Polsat)

 

PREZENTERKA POGODY
Milena Rostkowska-Galant (Polsat)

 

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Michał Rachoń (TVP Info)

 

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Ryszard Cebula (TVN)

 

PREZENTER RADIOWY
Kuba Strzyczkowski (Polskie Radio ''Trójka'')

 

KOMENTATOR SPORTOWY
Jacek Laskowski (TVP Sport)

 

SERIAL
Korona Królów (TVP1)

 

FILM
Kobiety Mafii

 

PROGRAM ROZRYWKOWY
Kocham Cię, Polsko! (TVP2)

 

TELETURNIEJ
The Wall. Wygraj Marzenia (TVP1)

 

DEBIUT
Big Music Quiz (TVP1)

 

AKTOR
Arkadiusz Jakubik

 

AKTORKA
Joanna Kulig

 

SPORTOWIEC
Kamil Stoch

 

MUZYK
Dawid Podsiadło

 

KABARET/SATYRYK

Marcin Daniec

 

JUROR
Michał Szpak

 

ODKRYCIE
Roksana Węgiel

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROGRAM INFORMACYJNY
Fakty (TVN)
 

  

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Fakty po Faktach (TVN 24)
 

 

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Kawa na Ławę (TVN 24)
 

 

PROGRAM INTERWENCYJNY
Interwencja (Polsat)
 

 

PROGRAM SPORTOWY
Cafe Futbol (Polsat Sport)
 

 

TYGODNIK OPINII
Newsweek
 

 

REDAKTOR NACZELNY
Bogusław Chrabota (Rzeczpospolita)

 

 

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
Andrzej Stankiewicz (Onet)
 

 

PREZENTER
Bogdan Rymanowski (''Wydarzenia'' Polsat)
 

 

PREZENTERKA
Justyna Pochanke (''Fakty'' TVN)
 

 

REPORTER
Grzegorz Kępka (''Wydarzenia'' Polsat)
 

 

REPORTERKA
Małgorzata Ziętkiewicz (''Wydarzenia'' Polsat)
 

 

PREZENTER POGODY
Tomasz Zubilewicz (TVN)
 

 

PREZENTERKA POGODY
Agnieszka Cegielska (TVN)
 

 

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Konrad Piasecki (TVN 24)
 

 

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Przemysław Talkowski (Polsat/Polsat News)

 

 

PREZENTER RADIOWY
Kamil Nosel (Radio ZET)

 

 

KOMENTATOR SPORTOWY
Jacek Laskowski (TVP Sport)
 

 

SERIAL

Ślepnąc od świateł (HBO)

 

 

FILM

Kler
 

 

PROGRAM ROZRYWKOWY
Mam Talent! (TVN)

 

 

TELETURNIEJ
Milionerzy (TVN)

 

 

DEBIUT
The Voice Kids (TVP2)
 

 

AKTOR
Arkadiusz Jakubik
 

 

AKTORKA
Joanna Kulig
 

 

SPORTOWIEC
Bartosz Kurek
 

 

MUZYK
Tulia 

 

 

KABARET/SATYRYK

Artur Andrus

 

 

JUROR
Agnieszka Chylińska
 

 

ODKRYCIE
Roksana Węgiel
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROGRAM INFORMACYJNY
Wydarzenia (Polsat)

 

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Wydarzenia i Opinie (Polsat News)

 

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Warto Rozmawiać (TVP Info)

 

PROGRAM INTERWENCYJNY
Magazyn Ekspresu Reporterów (TVP2)

 

PROGRAM SPORTOWY
Cafe Futbol (Polsat Sport)

 

TYGODNIK OPINII
Wprost

 

REDAKTOR NACZELNY
Paweł Lisicki (Do Rzeczy)

 

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
Jacek Żakowski (Polityka)

 

PREZENTER
Tomasz Wolny (''Panorama'' TVP2)

 

PREZENTERKA
Marta Kielczyk (''Panorama'' TVP2)

 

REPORTER
Grzegorz Kępka (''Wydarzenia'' Polsat)

 

REPORTERKA
Maria Stepan (''Wiadomości'' TVP1)

 

PREZENTER POGODY
Marek Horczyczak (Polsat)

 

PREZENTERKA POGODY
Aleksandra Kostka (TVP2)

 

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Jarosław Gugała (Polsat News)

 

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Przemysław Talkowski (Polsat/Polsat News)

 

PREZENTER RADIOWY
Przemysław Skowron (RMF FM)

 

KOMENTATOR SPORTOWY
Marek Rudziński (Eurosport)

 

SERIAL
Pułapka (TVN)

 

FILM
Zimna Wojna

 

PROGRAM ROZRYWKOWY
Big Music Quiz (TVP1)

 

TELETURNIEJ
The Wall. Wygraj Marzenia (TVP1)

 

DEBIUT
The Voice Kids (TVP2)

 

AKTOR
Arkadiusz Jakubik

 

AKTORKA
Agata Kulesza

 

SPORTOWIEC
Kamil Stoch

 

MUZYK
Andrzej ''Gromee'' Gromała

 

KABARET/SATYRYK

Kabaret Smile

 

JUROR
Michał Szpak

 

ODKRYCIE
Roksana Węgiel
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROGRAM INFORMACYJNY - Wydarzenia (Polsat)

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY - Wydarzenia i Opinie (Polsat News)

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY - Kawa na Ławę (TVN 24)

PROGRAM INTERWENCYJNY - Uwaga! (TVN)

PROGRAM SPORTOWY  - brak (nie oglądam)

TYGODNIK OPINII - brak (nie interesuję się)

REDAKTOR NACZELNY - brak (nie interesuję się)

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA - brak (nie interesuję się)

PREZENTER - Bogdan Rymanowski (''Wydarzenia'' Polsat)

PREZENTERKA - Dorota Gawryluk (''Wydarzenia'' Polsat)

REPORTER - Grzegorz Kępka (''Wydarzenia'' Polsat)

REPORTERKA - Katarzyna Kolenda-Zaleska (''Fakty'' TVN)

PREZENTER POGODY - Marek Horczyczak (Polsat)

PREZENTERKA POGODY - Milena Rostkowska-Galant (Polsat)

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO - Jarosław Gugała (Polsat News)

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO - Ryszard Cebula (TVN)

PREZENTER RADIOWY - żaden

KOMENTATOR SPORTOWY - brak (nie interesuję się)

SERIAL - Pułapka (TVN)

FILM – Kler

PROGRAM ROZRYWKOWY - Mam Talent! (TVN)

TELETURNIEJ - Milionerzy (TVN)

DEBIUT - Śpiewajmy Razem. All Together Now (Polsat)

AKTOR - Arkadiusz Jakubik

AKTORKA - Agata Kulesza

SPORTOWIEC - brak (nie interesuję się)

MUZYK – żaden

KABARET/SATYRYK - Kabaret Neo-Nówka

JUROR – żaden

ODKRYCIE - żaden

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROGRAM INFORMACYJNY
Wydarzenia (Polsat)
 

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Wydarzenia i Opinie (Polsat News)

 

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Kawa na Ławę (TVN 24)

 

PROGRAM INTERWENCYJNY
Magazyn Ekspresu Reporterów (TVP2)

 

PROGRAM SPORTOWY
Stan Futbolu (TVP Sport/Weszło)

 

TYGODNIK OPINII
Do Rzeczy
 

REDAKTOR NACZELNY
Paweł Lisicki (Do Rzeczy)

 

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
Łukasz Warzecha (Do Rzeczy)

 

PREZENTER
Bogdan Rymanowski (''Wydarzenia'' Polsat)

 

PREZENTERKA
Marta Kielczyk (''Panorama'' TVP2)

 

REPORTER
Grzegorz Kępka (''Wydarzenia'' Polsat)

 

REPORTERKA
Małgorzata Ziętkiewicz (''Wydarzenia'' Polsat)

 

PREZENTER POGODY
Marek Horczyczak (Polsat)
 

PREZENTERKA POGODY
Marzena Słupkowska (TVP1)

 

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Konrad Piasecki (TVN 24)
 

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Michał Olszański (TVP2)

 

PREZENTER RADIOWY
Kuba Strzyczkowski (Polskie Radio ''Trójka'')
 

KOMENTATOR SPORTOWY
Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga (Polsat Sport)
 

SERIAL
Drogi Wolności (TVP1)

 

FILM
Kler
 

PROGRAM ROZRYWKOWY
Kocham Cię, Polsko! (TVP2)

 

TELETURNIEJ
Jeden z Dziesięciu (TVP1)

 

DEBIUT
Korona Królów (TVP1)
 

AKTOR
Arkadiusz Jakubik

 

AKTORKA
Joanna Kulig
 

SPORTOWIEC
Bartosz Kurek
 

MUZYK
Dawid Podsiadło

 

KABARET/SATYRYK

Kabaret Neo-Nówka

 

JUROR
Michał Szpak

 

ODKRYCIE
Roksana Węgiel

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROGRAM INFORMACYJNY
Fakty (TVN)

 

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Fakty po Faktach (TVN 24)

 

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Kawa na Ławę (TVN 24)

 

PROGRAM INTERWENCYJNY
Uwaga! (TVN)

 

PROGRAM SPORTOWY

-

 

TYGODNIK OPINII
Newsweek

 

REDAKTOR NACZELNY
-

 

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
-

 

PREZENTER
Grzegorz Kajdanowicz (''Fakty'' TVN)

 

PREZENTERKA
Justyna Pochanke (''Fakty'' TVN)

 

REPORTER
Paweł Płuska (''Fakty'' TVN)

 

REPORTERKA
Katarzyna Kolenda-Zaleska (''Fakty'' TVN)

 

PREZENTER POGODY
Tomasz Zubilewicz (TVN)

 

PREZENTERKA POGODY
Agnieszka Cegielska (TVN)

 

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Monika Olejnik (TVN 24)

 

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Ryszard Cebula (TVN)

 

PREZENTER RADIOWY
Kamil Nosel (Radio ZET)

 

KOMENTATOR SPORTOWY

-

 

SERIAL
Pułapka (TVN)

 

FILM
Kler

 

PROGRAM ROZRYWKOWY
Mam Talent! (TVN)

 

TELETURNIEJ
Milionerzy (TVN)

 

DEBIUT
-

 

AKTOR
-

 

AKTORKA
Agata Kulesza

 

SPORTOWIEC
-

 

MUZYK
Andrzej ''Gromee'' Gromała

 

KABARET/SATYRYK

-

 

JUROR
Agnieszka Chylińska

 

ODKRYCIE
Roksana Węgiel

  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROGRAM INFORMACYJNY
Wydarzenia (Polsat)

 

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Wydarzenia i Opinie (Polsat News)

 

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Kawa na Ławę (TVN 24)

 

PROGRAM INTERWENCYJNY
Uwaga! (TVN)
(dobrze, że tu nie ma Sprawy dla reportera :]:P  )

 

PROGRAM SPORTOWY
Cafe Futbol (Polsat Sport)

 

TYGODNIK OPINII
Newsweek

 

REDAKTOR NACZELNY
Bogusław Chrabota (Rzeczpospolita)

 

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
Andrzej Stankiewicz (Onet)

 

PREZENTER
Grzegorz Kajdanowicz (''Fakty'' TVN)

 

PREZENTERKA
Marta Kielczyk (''Panorama'' TVP2)
 

 

REPORTER
Grzegorz Kępka (''Wydarzenia'' Polsat)

 

REPORTERKA
Małgorzata Ziętkiewicz (''Wydarzenia'' Polsat)

 

PREZENTER POGODY
Marek Horczyczak (Polsat)

 

PREZENTERKA POGODY
Milena Rostkowska-Galant (Polsat)
 

 

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Konrad Piasecki (TVN 24)

 

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Przemysław Talkowski (Polsat/Polsat News)

 

PREZENTER RADIOWY
wstrzymuję się, bo bardziej słucham radia internetowego, aniżeli rozgłośni tradycyjnych

 

KOMENTATOR SPORTOWY
Jacek Laskowski (TVP Sport)

 

SERIAL
Drogi Wolności (TVP1)
 

FILM
Kler

 

PROGRAM ROZRYWKOWY
Mam Talent! (TVN)

 

TELETURNIEJ
Milionerzy (TVN)

 

DEBIUT
Korona Królów (TVP1)

 

AKTOR
Rafał Zawierucha

 

AKTORKA
Joanna Kulig

 

SPORTOWIEC
Kamil Stoch

 

MUZYK
Dawid Podsiadło (fal, nie ma fal, nie ma fal, nie ma fal... :])

 

KABARET/SATYRYK

Artur Andrus

 

JUROR
Agnieszka Chylińska

 

ODKRYCIE
Roksana Węgiel (naprawdę Brzęczek jest wśród nominowanych do odkrycia? :] Prędzej tutaj widziałbym Krzysztofa Piątka)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypominam, że do 31 grudnia możecie jeszcze głosować w Plebiscycie Medialni '18.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje głosy oddaję na:

 

Spoiler

 

1- PROGRAM INFORMACYJNY Fakty (TVN)

2- CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY Minęła 20 (TVP Info)

3- COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY Kawa na Ławę (TVN 24)

4- PROGRAM INTERWENCYJNY Uwaga! (TVN)

5- PROGRAM SPORTOWY Liga+ Extra (CANAL+ Sport)

6- TYGODNIK OPINII Newsweek

7- REDAKTOR NACZELNY Tomasz Lis (Newsweek)

8- DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA Andrzej Stankiewicz (Onet)

9- PREZENTER Bogdan Rymanowski (''Wydarzenia'' Polsat)

10-PREZENTERKA Beata Tadla (''24 Godziny'' Nowa TV)

11-REPORTER Grzegorz Kępka (''Wydarzenia'' Polsat)

12-REPORTERKA Małgorzata Ziętkiewicz (''Wydarzenia'' Polsat)

13-PREZENTER POGODY Jarosław Kret (Nowa TV)

14-PREZENTERKA POGODY Agnieszka Cegielska (TVN)

15-PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO Michał Rachoń (TVP Info)

16-PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO Ryszard Cebula (TVN)

17-PREZENTER RADIOWY Przemysław Skowron (RMF FM)

18-KOMENTATOR SPORTOWY Jacek Laskowski (TVP Sport)

19-SERIAL Korona Królów (TVP1)

20-FILM Kler

21-PROGRAM ROZRYWKOWY The Voice of Poland (TVP2)

22-TELETURNIEJ Jeden z Dziesięciu (TVP1)

23-DEBIUT Korona Królów (TVP1)

24-AKTOR Arkadiusz Jakubik

25-AKTORKA Joanna Kulig

26-SPORTOWIEC Adam Kszczot

27-MUZYK Dawid Podsiadło

28-KABARET/SATYRYK Kabaret Neo-Nówka

29-JUROR Ewa Farna

30-ODKRYCIE Jan Bednarek

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROGRAM INFORMACYJNY
Wydarzenia (Polsat)
 

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Minęła 20 (TVP Info)

 

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Kawa na Ławę (TVN 24)

 

PROGRAM INTERWENCYJNY
Interwencja (Polsat)
 

PROGRAM SPORTOWY
Cafe Futbol (Polsat Sport)
 

TYGODNIK OPINII
Do Rzeczy

 

REDAKTOR NACZELNY
Paweł Lisicki (Do Rzeczy)

 

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
Łukasz Warzecha (Do Rzeczy)

 

PREZENTER
Tomasz Wolny (''Panorama'' TVP2)

 

PREZENTERKA
Dorota Gawryluk (''Wydarzenia'' Polsat)
 

REPORTER
Grzegorz Kępka (''Wydarzenia'' Polsat)

 

REPORTERKA
Maria Stepan (''Wiadomości'' TVP1)
 

PREZENTER POGODY
Marek Horczyczak (Polsat)

 

PREZENTERKA POGODY
Milena Rostkowska-Galant (Polsat)
 

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Michał Rachoń (TVP Info)

 

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Przemysław Talkowski (Polsat/Polsat News)

 

PREZENTER RADIOWY
Przemysław Skowron (RMF FM)

 

KOMENTATOR SPORTOWY
Jacek Laskowski (TVP Sport)

 

SERIAL
Korona Królów (TVP1)
 

FILM
Pitbull. Ostatni pies

 

PROGRAM ROZRYWKOWY
Kocham Cię, Polsko! (TVP2)

 

TELETURNIEJ
Koło Fortuny (TVP2)

 

DEBIUT
Korona Królów (TVP1)
 

AKTOR
Mateusz Król

 

AKTORKA
Agata Kulesza

 

SPORTOWIEC
Kamil Stoch

 

MUZYK
Andrzej ''Gromee'' Gromała

 

KABARET/SATYRYK

Artur Andrus
 

JUROR
Ewa Farna

 

ODKRYCIE
Roksana Węgiel

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROGRAM INFORMACYJNY
Wydarzenia (Polsat)

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Fakty po Faktach (TVN 24)
COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Kawa na Ławę (TVN 24)

PROGRAM INTERWENCYJNY
Uwaga! (TVN)

PROGRAM SPORTOWY
Liga+ Extra (CANAL+ Sport)

TYGODNIK OPINII
Wprost

REDAKTOR NACZELNY
Tomasz Lis (Newsweek)

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
Jacek Żakowski (Polityka)

PREZENTER
Bogdan Rymanowski (''Wydarzenia'' Polsat)

PREZENTERKA
Justyna Pochanke (''Fakty'' TVN)
REPORTER
Paweł Płuska (''Fakty'' TVN)

REPORTERKA
Katarzyna Kolenda-Zaleska (''Fakty'' TVN)
PREZENTER POGODY
Marek Horczyczak (Polsat)

PREZENTERKA POGODY
Milena Rostkowska-Galant (Polsat)

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Agnieszka Gozdyra (Polsat News)

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Michał Olszański (TVP2)

PREZENTER RADIOWY
Przemysław Skowron (RMF FM)
KOMENTATOR SPORTOWY
Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga (Polsat Sport)

SERIAL
Pułapka (TVN)

FILM
Kler

PROGRAM ROZRYWKOWY
Kocham Cię, Polsko! (TVP2)

TELETURNIEJ
Jeden z Dziesięciu (TVP1)
DEBIUT
Śpiewajmy Razem. All Together Now (Polsat)
AKTOR
Arkadiusz Jakubik
AKTORKA
Julia Wieniawa

SPORTOWIEC
Bartosz Kurek

MUZYK
Dawid Podsiadło

KABARET/SATYRYK
Kabaret Neo-Nówka

JUROR

Ewa Farna
ODKRYCIE
Jan Bednarek

Share this post


Link to post
Share on other sites

A oto moje głosy:


PROGRAM INFORMACYJNY
Wydarzenia (Polsat)

 

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Fakty po Faktach (TVN 24)
 
COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Kawa na Ławę (TVN 24)

 

PROGRAM INTERWENCYJNY
Magazyn Ekspresu Reporterów (TVP2)

 

PROGRAM SPORTOWY
Stan Futbolu (TVP Sport/Weszło)

 

TYGODNIK OPINII
Do Rzeczy

 

REDAKTOR NACZELNY
Paweł Lisicki (Do Rzeczy)

 

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
Michał Kolanko (Rzeczpospolita)

 

PREZENTER
Tomasz Wolny (''Panorama'' TVP2)

 

PREZENTERKA
Justyna Pochanke (''Fakty'' TVN)

 

REPORTER
Paweł Płuska (''Fakty'' TVN)

 

REPORTERKA
Małgorzata Ziętkiewicz (''Wydarzenia'' Polsat)

 

PREZENTER POGODY
Waldemar Dolecki (TVP1)

 

PREZENTERKA POGODY
Milena Rostkowska-Galant (Polsat)

 

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Konrad Piasecki (TVN 24)

 

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Michał Olszański (TVP2)

 

PREZENTER RADIOWY
Kuba Strzyczkowski (Polskie Radio ''Trójka'')

 

KOMENTATOR SPORTOWY
Jacek Laskowski (TVP Sport)

 

SERIAL
Korona Królów (TVP1)

 

FILM
Kler

 

PROGRAM ROZRYWKOWY
The Voice of Poland (TVP2)

 

TELETURNIEJ
Jeden z Dziesięciu (TVP1)

 

DEBIUT
The Voice Kids (TVP2)

 

AKTOR
Arkadiusz Jakubik

 

AKTORKA
Joanna Kulig

 

SPORTOWIEC
Kamil Stoch

 

MUZYK
Paweł Domagała
 
KABARET/SATYRYK
Artur Andrus
 
JUROR
Michał Szpak

 

ODKRYCIE
Roksana Węgiel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie naszego plebiscytu. W tym roku zagłosowały (zarówno na forum, jak i na naszej facebookowej stronie) 22 osoby. W niektórych kategoriach o wygranej decydowała przewaga jednego głosu, były też takie przypadki, gdzie ta przewaga była dość znacząca. W 3 kategoriach wyniki ukształtowały się tak, iż jest dwóch laureatów, i tak właśnie to będzie odnotowane.

 

A oto same wyniki (dla formalności: nie podajemy ilości głosów "pustych"):

PROGRAM INFORMACYJNY
Wiadomości (TVP1) - 4 głosy
Panorama (TVP2) - 0 głosów
Wydarzenia (Polsat) - 10 głosów
Fakty (TVN) - 5 głosów
24 Godziny (Nowa TV) - 2 głosy

 

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Minęła 20 (TVP Info) - 7 głosów
Gość Wiadomości (TVP Info) - 1 głos
Fakty po Faktach (TVN 24) - 4 głosy
Kropka nad i (TVN 24) - 1 głos
Wydarzenia i Opinie (Polsat News) - 8 głosów

 

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Warto Rozmawiać (TVP Info) - 5 głosów
Woronicza 17 (TVP Info) - 2 głosy
Kawa na Ławę (TVN 24) - 11 głosów
Loża Prasowa (TVN 24) - 0 głosów
Prezydenci i Premierzy (Polsat News) - 2 głosy

 

PROGRAM INTERWENCYJNY
Alarm! (TVP1) - 1 głos
Magazyn Ekspresu Reporterów (TVP2) - 3 głosy
Interwencja (Polsat) - 5 głosów
Uwaga! (TVN) - 7 głosów
Państwo w Państwie (Polsat/Polsat News) - 5 głosów

 

PROGRAM SPORTOWY
4-4-2 (TVP Sport) - 3 głosy
Stan Futbolu (TVP Sport/Weszło) - 4 głosy
Cafe Futbol (Polsat Sport) - 8 głosów
Liga+ Extra (CANAL+ Sport) - 3 głosy
Misja Futbol (Onet) - 1 głos

 

TYGODNIK OPINII
Do Rzeczy -7 głosów
Newsweek - 6 głosów
Polityka - 1 głos
Sieci - 1 głos
Wprost - 4 głosy

 

REDAKTOR NACZELNY
Jerzy Baczyński (Polityka) - 0 głosów
Bogusław Chrabota (Rzeczpospolita)  - 2 głosy
Tomasz Lis (Newsweek) - 7 głosów
Jacek Karnowski (Sieci) - 2 głosy
Paweł Lisicki (Do Rzeczy) - 7 głosów

 

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
Michał Kolanko (Rzeczpospolita) - 2 głosy
Andrzej Stankiewicz (Onet) - 4 głosy
Łukasz Warzecha (Do Rzeczy) - 4 głosy
Piotr Zaremba (Dziennik Gazeta Prawna/Polska The Times/Rzeczpospolita/Sieci) - 3 głosy
Jacek Żakowski (Polityka) - 5 głosów

 

PREZENTER
Krzysztof Ziemiec (''Wiadomości'' TVP1) - 1 głos
Tomasz Wolny (''Panorama'' TVP2) - 6 głosów
Bogdan Rymanowski (''Wydarzenia'' Polsat) - 8 głosów
Grzegorz Kajdanowicz (''Fakty'' TVN) - 3 głosy
Jarosław Kulczycki (''24 Godziny'' Nowa TV) - 3 głosy

 

PREZENTERKA
Danuta Holecka (''Wiadomości TVP1) - 3 głosy
Marta Kielczyk (''Panorama'' TVP2) - 4 głosy
Dorota Gawryluk (''Wydarzenia'' Polsat) - 8 głosów
Justyna Pochanke (''Fakty'' TVN) - 4 głosy
Beata Tadla (''24 Godziny'' Nowa TV) - 2 głosy

 

REPORTER
Marcin Tulicki (''Wiadomości'' TVP1) - 1 głos
Tomasz Marciniuk (''Panorama'' TVP2) - 0 głosów
Grzegorz Kępka (''Wydarzenia'' Polsat) - 14 głosów
Paweł Płuska (''Fakty'' TVN) - 4 głosy
Radosław Masłowski (''24 Godziny'' Nowa TV) - 1 głos

 

REPORTERKA
Maria Stepan (''Wiadomości'' TVP1) - 9 głosów
Elżbieta Byszewska (''Panorama'' TVP2) - 8 głosów
Małgorzata Ziętkiewicz (''Wydarzenia'' Polsat) - 8 głosów
Katarzyna Kolenda-Zaleska (''Fakty'' TVN) - 3 głosy
Magdalena Karpińska (''24 Godziny'' Nowa TV) - 0 głosów

 

PREZENTER POGODY
Waldemar Dolecki (TVP1) - 1 głos
Ziemowit Pędziwiatr (TVP2) - 0 głosów
Marek Horczyczak (Polsat) - 12 głosów
Tomasz Zubilewicz (TVN) - 4 głosy
Jarosław Kret (Nowa TV) - 3 głosy

 

PREZENTERKA POGODY
Marzena Słupkowska (TVP1) - 2 głosy
Aleksandra Kostka (TVP2) - 2 głosy
Milena Rostkowska-Galant (Polsat) - 12 głosów
Agnieszka Cegielska (TVN) - 4 głosy
Aleksandra Kot (Nowa TV) - 1 głos

 

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Michał Rachoń (TVP Info) - 7 głosów
Konrad Piasecki (TVN 24) - 6 głosów
Monika Olejnik (TVN 24) - 1 głos
Agnieszka Gozdyra (Polsat News) - 1 głos
Jarosław Gugała (Polsat News) - 6 głosów

 

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Jacek Łęski (TVP1) - 2 głosy
Michał Olszański (TVP2) - 3 głosy
Michał Bebło (Polsat) - 1 głos
Ryszard Cebula (TVN) - 8 głosów
Przemysław Talkowski (Polsat/Polsat News) - 7 głosów

 

PREZENTER RADIOWY
Daniel Wydrych (Polskie Radio ''Jedynka'') -2 głosy
Kuba Strzyczkowski (Polskie Radio ''Trójka'') - 6 głosów
Przemysław Skowron (RMF FM) - 6 głosów

Kamil Nosel (Radio ZET) - 3 głosy
Kamil Baleja (Radio Złote Przeboje) - 2 głosy

 

KOMENTATOR SPORTOWY
Jacek Laskowski (TVP Sport) - 9 głosów
Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga (Polsat Sport) - 5 głosów
Przemysław Pełka (CANAL+ Sport) - 0 głosów
Marek Rudziński (Eurosport) - 3 głosy
Mateusz Święcicki (Eleven) - 2 głosy

 

SERIAL
Korona Królów (TVP1) - 11 głosów
Drogi Wolności (TVP1) - 2 głosy
Ślad (Polsat) - 2 głosy
Pułapka (TVN) - 4 głosy
Ślepnąc od świateł (HBO) - 2 głosy

 

FILM
7 uczuć - 0 głosów
Kler - 13 głosów
Kobiety Mafii - 1 głos
Pitbull. Ostatni pies - 2 głosy
Zimna Wojna - 5 głosów

 

PROGRAM ROZRYWKOWY
Big Music Quiz (TVP1) - 3 głosy
The Voice of Poland (TVP2) - 3 głosy
Kocham Cię, Polsko! (TVP2) - 6 głosów
Śpiewajmy Razem. All Together Now (Polsat) - 3 głosy
Mam Talent! (TVN) - 6 głosów

 

TELETURNIEJ
Jeden z Dziesięciu (TVP1) - 8 głosów
The Wall. Wygraj Marzenia (TVP1) - 3 głosy
Familiada (TVP2) - 0 głosów
Koło Fortuny (TVP2) - 5 głosów
Milionerzy (TVN) - 5 głosów

 

DEBIUT
Big Music Quiz (TVP1) - 3 głosy
Korona Królów (TVP1) - 8 głosów
The Voice Kids (TVP2) - 5 głosów
Śpiewajmy Razem. All Together Now (Polsat) - 3 głosy
World of Dance (Polsat) - 0 głosów

 

AKTOR
Arkadiusz Jakubik - 13 głosów
Mariusz Jakus - 1 głos
Michał Koterski - 2 głosy
Mateusz Król - 3 głosy
Rafał Zawierucha - 1 głos

 

AKTORKA
Marta Bryła -2 głosy
Paulina Gałązka - 0 głosów
Agata Kulesza - 7 głosów
Joanna Kulig - 11 głosów
Julia Wieniawa - 1 głos

 

SPORTOWIEC
Adam Kszczot - 2 głosy
Bartosz Kurek - 5 głosów
Kamil Stoch - 8 głosów
Justyna Święty-Ersetic - 3 głosy
Anita Włodarczyk - 2 głosy

 

MUZYK
Paweł Domagała - 4 głosy
Andrzej ''Gromee'' Gromała - 5 głosów
Dawid Podsiadło - 9 głosów
Taconafide - 0 głosów
Tulia - 2 głosy

 

KABARET/SATYRYK

Artur Andrus - 6 głosów
Fifa Rafa - 0 głosów
Kabaret Neo-Nówka - 7 głosów

Kabaret Smile - 2 głosy

Marcin Daniec - 5 głosów

 

JUROR
Agnieszka Chylińska - 5 głosów
Ewa Farna - 7 głosów
Edyta Herbuś - 1 głos
Michał Szpak - 6 głosów
Małgorzata Walewska -1 głos

 

ODKRYCIE
Jan Bednarek - 3 głosy
Jerzy Brzęczek - 0 głosów
Mateusz Król - 1 głos
Roksana Węgiel - 15 głosów
Julia Wieniawa - 1 głos

 

Następna edycja w grudniu.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaskakuje podwójny triumf "Korony Królów". W Newsach, także pogodowych głosujący postawili na Polsat, który zdobył najwięcej statuetek. Chciałbym to zobaczyć, plebiscyt, w którym nagrodę odbierają w jednej kategorii Tomasz Lis jak i Paweł Lisicki. Teraz często z góry można przewidzieć kto dostanie wyróżnienie - wystarczy zobaczyć kto jest organizatorem. Brali udział w plebiscycie, jak i program słuchają ludzie o różnych poglądach i wrażliwości, czyli odnajdują się. To pozytywny element. Negatywny to jednak mała frekwencja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niniejszy "forumowy" plebiscyt został już zakończony, w związku z czym zamykam niniejszy wątek. :locked:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...