Skocz do zawartości

Najgorszy kanał roku 2018


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polonia 1 (od lat)
2 - Najgorszy kanał informacyjny - Superstacja
3 - Najgorszy kanał filmowy - TVN Fabuła
4 - Najgorszy kanał sportowy - FightKlub
5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy -
6 - Najgorszy kanał dziecięcy -
7 - Najgorszy kanał muzyczny - MTV Polska
8 - Najgorszy kanał lifestyle'owy - TLC
9 - Najgorsza paczka kanałów premium -
10 - Najgorszy kanał wprowadzony w 2018 r. w Polsce - 
11 - Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -
12 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce -
13 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Mango 24 (już dawno)
14 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Plus
15 - Najgorsze radio polskie w internecie -
16 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - 

Edytowane przez IZA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polonia 1 (ten kanał umarł już dawno temu, teraz to od rana do popołudnia leci tam Teleshop, potem Klejnot TV, dopiero po godz. 20 puszczą jakiś film, ale potem i tak ten kanał się zmienia w program erotyczny)

2 - Najgorszy kanał informacyjny - Nie mam zdania

3 -Najgorszy kanał filmowy - FOX (same powtórki, mało nowości, może Disney zrobi jakiś porządek z tym kanałem po fuzji)

4 - Najgorszy kanał sportowy - Nie mam zdania

5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - History (kanał jak nazwa wskazuje ma się zajmować głównie historią, a nie pokazywać lombard, jedynie serial "Wikingowie ratują ten kanał)

6 - Najgorszy kanał dziecięcy -  Cartoon Network (jest kilka pozycji całkiem niezłych np. "Niesamowity Świat Gumballa" czy "Kicia Rożek", ale jednak połowa z prezentowanych tam dziś bajek to badziewie w porównaniu do tego, co było puszczane w latach 90-tych)

7 - Najgorszy kanał muzyczny - MTV Music (ten kanał niczym się nie różni od pozostałych, grają dokładnie to samo, co Eska czy Polsat Music, ten kanał nigdy nie dorówna Vivie)

8 - Najgorszy kanał lifestyle'owy - nie mam zdania

9 - Najgorsza paczka kanałów premium - nie mam zdania, dla mnie wszystkie są utrzymane na równym poziomie

10 - Najgorszy kanał wprowadzony w 2018 w Polsce - Polsat Rodzina (kolejny gniot z powtórkami)

11 - Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - nie mam zdania

12 - Kanał, który nie powinien się pojawić w mojej platformie/kablówce - TO!TV

13 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w mojej platformie/kablówce - Active Family (nic ciekawego tam nie ma)

14 - Najgorsze radio emitowane w moim miejscu zamieszkania - RMF FM (playlista uboga, w kółko lecą te same piosenki + gadanie) 

15 - Najgorsze polskie radio w internecie - nie słucham radia w internecie, więc się nie wypowiem

16 - Najgorsze polskie radio emitowane w systemie satelitarnym - nie mam zdania

 

 

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny -Polonia 1.
2 - Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info HD
3 - Najgorszy kanał filmowy -Kino TV
4 - Najgorszy kanał sportowy -FightKlub
5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy -Water Planet
6 - Najgorszy kanał dziecięcy -
7 - Najgorszy kanał muzyczny -TO TV
8 - Najgorszy kanał lifestyle'owy -CBS Reality
9 - Najgorsza paczka kanałów premium -Filmbox
10 - Najgorszy kanał wprowadzony w 2018 r. w Polsce
11 - Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki
12 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce -
13 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TV Trwam
14 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Maryja
15 - Najgorsze radio polskie w internecie -
16 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym -

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne, utrudniające czytelność, tło tekstu w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polonia 1
2 - Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info
3 - Najgorszy kanał filmowy - Polsat Romans
4 - Najgorszy kanał sportowy - Extreme Sports Channel
5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - History
6 - Najgorszy kanał dziecięcy - Cartoon Network
7 - Najgorszy kanał muzyczny - TO!TV
8 - Najgorszy kanał lifestyle'owy - MTV Polska
9 - Najgorsza paczka kanałów premium - FilmBox
10 - Najgorszy kanał wprowadzony w 2018 r. w Polsce - Polsat Rodzina
11 - Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -
12 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TV Trwam
13 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TV Trwam
14 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Maryja
15 - Najgorsze radio polskie w internecie -
16 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - Radio Maryja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny – TVN7
2 - Najgorszy kanał informacyjny – TVP Info
3 - Najgorszy kanał filmowy - Kino TV
4 - Najgorszy kanał sportowy - ?
5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - Discovery
6 - Najgorszy kanał dziecięcy - ?
7 - Najgorszy kanał muzyczny – Disco Polo Music
8 - Najgorszy kanał lifestyle'owy – Domo+
9 - Najgorsza paczka kanałów premium - HBO
10 - Najgorszy kanał wprowadzony w 2018 r. w Polsce – Polsat Rodzina
11 - Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki – Polsat Games
12 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce –Polsat Games
13 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce – Polsat Rodzina
14 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania –Radio Kaszebe
15 - Najgorsze radio polskie w internecie – Czwórka PR
16 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym – Meloradio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polonia 1
2 - Najgorszy kanał informacyjny - TV Republika
3 - Najgorszy kanał filmowy - TVP Seriale - za puszczanie w kółko tych wszystkich Rancz, Rodzinek i Ojców Mateuszów zamiast pokazywania szerokiej gamy seriali TVP
4 - Najgorszy kanał sportowy - Sport Klub
5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - Nat Geo People
6 - Najgorszy kanał dziecięcy -
7 - Najgorszy kanał muzyczny - MTV Music
8 - Najgorszy kanał lifestyle'owy - 
9 - Najgorsza paczka kanałów premium - 
10 - Najgorszy kanał wprowadzony w 2018 r. w Polsce - TV Okazje
11 - Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - TV Okazje
12 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - 
13 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVP Seriale
14 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania -
15 - Najgorsze radio polskie w internecie -
16 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polonia 1
2 - Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info HD
3 - Najgorszy kanał filmowy - Novela TV
4 - Najgorszy kanał sportowy - Motowizja HD
5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - Water Planet
6 - Najgorszy kanał dziecięcy - BBC CBeebies
7 - Najgorszy kanał muzyczny - Polo TV
8 - Najgorszy kanał lifestyle'owy - Discovery Life
9 - Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox
10 - Najgorszy kanał wprowadzony w 2018 r. w Polsce - wPolsce.pl
11 - Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - wPolsce.pl
12 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - wPolsce.pl
13 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - wPolsce.pl
14 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Maryja
15 - Najgorsze radio polskie w internecie - Tok FM
16 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - Radio Maryja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polonia 1
2 - Najgorszy kanał informacyjny - Polsat News 2
3 - Najgorszy kanał filmowy - Stopklatka TV
4 - Najgorszy kanał sportowy - Eleven Sports 4
5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - Water Planet
6 - Najgorszy kanał dziecięcy -
7 - Najgorszy kanał muzyczny - Polsat Music
8 - Najgorszy kanał lifestyle'owy -
9 - Najgorsza paczka kanałów premium - Polsat Sport Premium
10 - Najgorszy kanał wprowadzony w 2018 r. w Polsce - Polsat Sport Premium
11 - Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Polsat Sport Premium
12 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Eleven Sports 4
13 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Eleven Sports 4
14 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - RMF MAXXX
15 - Najgorsze radio polskie w internecie - RMF MAXXX
16 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - RMF MAXXX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TV PULS
2 - Najgorszy kanał informacyjny - TVP INFO
3 - Najgorszy kanał filmowy - POLSAT ROMANS
4 - Najgorszy kanał sportowy - FIGHTBOX
5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - WATER PLANET
6 - Najgorszy kanał dziecięcy - CARTOON NETWORK
7 - Najgorszy kanał muzyczny - TO!TV
8 - Najgorszy kanał lifestyle'owy - DISCOVERY LIFE
9 - Najgorsza paczka kanałów premium - FILMBOX
10 - Najgorszy kanał wprowadzony w 2018 r. w Polsce - POLSAT RODZINA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVN
2 - Najgorszy kanał informacyjny - TVN24
3 - Najgorszy kanał filmowy - Kino TV
4 - Najgorszy kanał sportowy - Sport Klub
5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - National Geographic
6 - Najgorszy kanał dziecięcy -
7 - Najgorszy kanał muzyczny - MTV Polska
8 - Najgorszy kanał lifestyle'owy -
9 - Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox
10 - Najgorszy kanał wprowadzony w 2018 r. w Polsce -
11 - Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -
12 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce -
13 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce -
14 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania -
15 - Najgorsze radio polskie w internecie - Tok FM
16 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny -Polonia 1.
2 - Najgorszy kanał informacyjny - Superstacja
3 - Najgorszy kanał filmowy -Kino TV
4 - Najgorszy kanał sportowy -FightKlub
5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy -Water Planet
6 - Najgorszy kanał dziecięcy - Teletoon+
7 - Najgorszy kanał muzyczny -TO TV
8 - Najgorszy kanał lifestyle'owy -CBS Reality
9 - Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox
10 - Najgorszy kanał wprowadzony w 2018 r. w Polsce - TV Okazje
11 - Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - wstrzymuję się
12 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TV Okazje
13 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - wstrzymuję się
14 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Eska
15 - Najgorsze radio polskie w internecie - Radio Eska
16 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - wstrzymuję się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec głosowania! Ogłaszam wyniki:

1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polonia 1 (15), TV Puls (5), TVN (3), TVP1 (2), Polsat (2), TVP2 (1), Tele5 (1), ATM Rozrywka (1), Polsat Rodzina (1), Nowa TV (1), TVN7 (1)

2 - Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info (20), TVN24 (5), Superstacja (3), Polsat News 2 (3), wPolsce.pl (1), Polsat News (1), TV Republika (1)

3 - Najgorszy kanał filmowy - Kino TV (9), Stopklatka TV (5), Polsat Romans (4), Novela TV (2), Polsat Film (2), CBS Europa (1) Filmbox (1), SciFi (1), TVN Fabuła (1), FOX (1), TVP Seriale (1)

4 - Najgorszy kanał sportowy - Fightbox (13), Sportklub (4), Extreme Sports Channel (3), Fightklub (3), Polsat Sport News (1), Golf Channel (1), Active Family (1), Polsat Sport Fight (1), Motowizja HD (1), Eleven Sports 4 (1)

5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - Water Planet (11), History (3), Discovery Channel (3), National Geographic (2), Discovery Historia (1), TVP Historia (1), Adventure TV (1), Fokus TV (1), Da Vinci Learning (1), Polsat Doku (1), Nat Geo People (1)

6 - Najgorszy kanał dziecięcy - Cartoon Network (10), Top Kids (2), Polsat JimJam (2), Nicktoons (1), Disney XD (1), Niceklodeon (1), BBC CBeebies (1), Teletoon+ (1)

7 - Najgorszy kanał muzyczny - Polo TV (6), Disco Polo Music (6), To!TV (5), MTV Polska (4), MTV Music (3), Eska Rock (2), 4fun Dance (2), Eska TV (2), Vox Music TV (2), Polsat Music (1)

8 - Najgorszy kanał lifestyle'owy - Discovery Life (6), Polsat Romans (4), E! (2), TLC (2), Polsat Cafe (2), CBS Reality (2), BBC Lifestyle (1), Active Family (1), HGTV (1), Nobox TV (1), Wellbeing Network (1), MTV Polska (1), Domo+ (1)

9 - Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox (23), Polsat Sport Premium (3), Canal+ (1), Eurosport 3/4/5 (1), HBO (1)

10 - Najgorszy kanał wprowadzony w 2018 r. w Polsce - Polsat Rodzina (15), TV Okazje (3), Nobox TV (1), Jazz (1), Polsat Sport Premium (1)

11 - Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Polsat Rodzina (9), TV Okazje (3), Music Box (1), Red Carpet TV (1), TBN Polska (1), Polsat Games (1), wPolsce.pl (1), Polsat Sport Premium (1)

12 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TV Okazje (4), Polsat Rodzina (3), Active Family (2), TV Trwam (2), Filmbox (1), ATM Rozrywka (1), Puls 2 (1), MTV Music (1), To!TV (1), Polsat Games (1), wPolsce.pl (1), Eleven Sports 4 (1)

13 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - wPolsce.pl (4), TV Okazje (3), TV6 (2), Mango 24 (2), Active Family (2), TV Trwam (2), MTV Polska (1), TV4 (1), Canal+ Sport (1), Nowa TV (1), National Geographic (1), Polsat Romans (1), ATM Rozrywka (1), Polsat Rodzina (1), TVP Seriale (1), Eleven Sports 4 (1)

14 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Rado Maryja (10), Radio Eska (5), RMF Maxxx (2), Vox FM (1), PR Jedynka (1), Radio Weekend (1), Radio Rodzina (1),  PR24 (1), Radio Nakło (1), Meloradio (1), Radio Plus (1), RMF FM (1), Radio Kaszebe (1)

15 - Najgorsze radio polskie w internecie - RMF Maxxx (4), Tok FM (3), Radio Eska (2), Eska Rock (1), Radio Afera (1), Radio Maryja (1), Open FM (1), PR24 (1), PR Czwórka (1)

16 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - Radio Maryja (11), Meloradio (3), Radio Jasna Góra (1), RMF FM (1), RMF Maxxx (1)

 

Zagłosowało: 35

 

Niestety, w pkt 10 nie mogę uznać kanału wPolsce.pl, gdyż rozpoczął nadawanie  w 2017 roku.

 

Następny plebiscyt już za 12 miesięcy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...