Skocz do zawartości

Radiowy kanał roku 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w plebiscycie ''Radiowy kanał roku 2018''. Głosy oddajemy do 31.12.2018 roku do godziny 23:59.

 

Kategorie, w których można oddawać głosy:

1 - Najlepsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania -
2 - Najlepsze radio polskie w internecie -
3 - Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym -
4 - Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej -
5 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym -
6 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej -
7 - Najlepsze radio zagraniczne w internecie -
8 - Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania -

 

Zapraszam do głosowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najlepsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Czwórka (za muzykę, którą w przypadku większości piosenek nie chcą wpuszczać takie stacje jak Eska czy RMF Maxxx, no i dodatkowo za gratkę dla fanów gamingu)
2 - Najlepsze radio polskie w internecie - Czwórka (jw.)
3 - Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - Trójka (za Listę przebojów)
4 - Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej - Trójka (jw.)
5 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym - RTL 102,5 (zdecydowanie najlepsza europejska stacja radiowa)
6 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej - RTL 102,5 (jw.)
7 - Najlepsze radio zagraniczne w internecie - BBC Radio 1 (za najlepsze hity z muzyki nie tylko brytyjskiej, ale i również amerykańskiej)
8 - Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Rekord (za taneczne hity)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najlepsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Zet (przede wszystkim za muzykę i informacje)
2 - Najlepsze radio polskie w internecie - Polskastacja Muzyka na Topie (Prestiżowa, i solidna stacja radiowa)
3 - Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - Polskie Radio 24 (za rzetelne przekazywanie informacji i dobrą publicystykę)
4 - Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej - Antyradio (Radio dla fanów rocka)
5 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym - BBC World Service (Tutaj za m.in. programy publicystyczne)
6 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej - RFI (Francuska całodobowa stacja informacyjna)
7 - Najlepsze radio zagraniczne w internecie - MDR Aktuell (za informacje na bieżąco)
8 - Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Strefa FM (chyba najbardziej rzetelna stacja lokalna w moim województwie)

Edytowane przez pacio1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez rok prawie nic się nie zmieniło, jeżeli chodzi o moje głosy ;)
1 - Najlepsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Muzyczne Radio
2 - Najlepsze radio polskie w internecie - Open FM
3 - Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - Antyradio
4 - Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej - Radio Złote Przeboje
5 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym - sunshine live
6 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej - RTL 102.5
7 - Najlepsze radio zagraniczne w internecie - BBC Radio 1
8 - Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Muzyczne Radio
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najlepsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania – Radio Koszalin (za muzykę i kontakt ze słuchaczem)
2 - Najlepsze radio polskie w internecie – Radio eM Kielce (za dyżury Piotra Zawadzkiego)
3 - Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - brak
4 - Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej - brak
5 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym - brak
6 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej - brak
7 - Najlepsze radio zagraniczne w internecie – Melodia FM Disco(za muzykę)
8 - Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - brak

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najlepsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - RMF FM (za dobrą muzykę, ''Fakty'' oraz rozmowy prowadzone przez Roberta Mazurka i Marcina Zaborskiego).
2 - Najlepsze radio polskie w internecie - Open FM (za bogatą bibliotekę muzyczną).
3 - Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - Polskie Radio 24 (za ciekawe audycje publicystyczne).
4 - Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej - Polskie Radio 24 (za ciekawe audycje publicystyczne).
5 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym - NDR 2 (za dobrą muzykę oraz audycje Petera Urbana).
6 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej - RTL 102.5 (za dobrą muzykę).
7 - Najlepsze radio zagraniczne w internecie - BBC Radio 2 (za ciekawe audycje muzyczne).
8 - Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Twoje Radio (za dobrą muzykę oraz ciekawe audycje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najlepsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - RMF MAXXX
2 - Najlepsze radio polskie w internecie - Open.fm
3 - Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym -RMF MAXXX
4 - Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej - ESKA FM
5 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym - Radio Record
6 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej - NRJ
7 - Najlepsze radio zagraniczne w internecie - Capital FM 105.3
8 - Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - PR

Edytowane przez robsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najlepsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Kraków
2 - Najlepsze radio polskie w internecie - Radio DHT/OMG Radio
3 - Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - RMF FM
4 - Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej - RMF FM
5 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym - RTL 102,5
6 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej - RTL 102,5
7 - Najlepsze radio zagraniczne w internecie - ESCRadio.com
8 - Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - RMF FM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najlepsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - RMF FM
2 - Najlepsze radio polskie w internecie - Muzyczne Radio (Jelenia Góra)
3 - Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - Antyradio
4 - Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej - RMF FM
5 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym - Virgin Radio (Italy)
6 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej - RTL 102.5
7 - Najlepsze radio zagraniczne w internecie - Radio Orbital
8 - Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Muzyczne Radio (Jelenia Góra)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najlepsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - RMF FM
2 - Najlepsze radio polskie w internecie -Open FM
3 - Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - RMF MAXXX
4 - Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej - RMF MAXXX
5 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym - BRAK
6 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej - BRAK
7 - Najlepsze radio zagraniczne w internecie - BRAK
8 - Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najlepsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Gdańsk
2 - Najlepsze radio polskie w internecie - Open FM
3 - Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - TOK FM
4 - Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej - TOK FM
5 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym - 
6 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej - 
7 - Najlepsze radio zagraniczne w internecie - 
8 - Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio PIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najlepsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Muzyczne Radio
2 - Najlepsze radio polskie w internecie - Radioparty.pl
3 - Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - RMF MAXXX
4 - Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej - brak
5 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym - RTL 102.5
6 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej - brak
7 - Najlepsze radio zagraniczne w internecie - Sunshine live
8 - Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Muzyczne Radio

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najlepsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Muzyczne Radio
2 - Najlepsze radio polskie w internecie - Radio 7
3 - Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - RMF FM
4 - Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej - RMF FM
5 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym - Hitradio OE 3
6 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej - RTL 102.5
7 - Najlepsze radio zagraniczne w internecie - sunshine live
8 - Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Muzyczne Radio

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1 - Najlepsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Eska Rock
2 - Najlepsze radio polskie w internecie -
3 - Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym -  Eska Rock
4 - Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej - Eska Rock
5 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym - 
6 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej - 
7 - Najlepsze radio zagraniczne w internecie - 
8 - Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1 - Najlepsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - RMF FM
2 - Najlepsze radio polskie w internecie - Open FM
3 - Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - RMF FM
4 - Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej - RMF FM
5 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym - RTL 102,5
6 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej - RTL 102,5
7 - Najlepsze radio zagraniczne w internecie - RTL 102,5
8 - Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najlepsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - PR3
2 - Najlepsze radio polskie w internecie -
3 - Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - PR3
4 - Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej - PR3
5 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym -
6 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej -
7 - Najlepsze radio zagraniczne w internecie -
8 - Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - PR3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Najlepsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - RMF FM
2 - Najlepsze radio polskie w internecie - Open FM
3 - Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - Polskie Radio 24
4 - Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej - Trójka
5 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym - RTL 102.5
6 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej - RTL 102.5
7 - Najlepsze radio zagraniczne w internecie - RTL 102.5
8 - Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Poznań

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE! A OTO WYNIKI!:

 

1 - Najlepsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - RMF FM (5), Muzyczne Radio (3), Radio ZET (2), Polskie Radio 4 (1), Radio Koszalin (1), RMF MAXXX (1), Radio Kraków (1), Radio Gdańsk (1), Polskie Radio 2 (1), Eska Rock (1), Polskie Radio 3 (1)

 

2 - Najlepsze radio polskie w internecie - Open FM (7), Polskie Radio 4 (1), Polskastacja (1), Radio eM Kielce (1), Radio DHT (1), OMG Radio (1), Muzyczne Radio (1), Radioparty.pl (1), Radio 7 (1)

 

3 - Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - RMF MAXXX (3), RMF FM (3), Polskie Radio 24 (3), Antyradio (2), Polskie Radio 3 (2), TOK FM (1), Eska Rock (1)

 

4 - Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej - RMF FM (4), Polskie Radio 3 (3), Antyradio (1), Radio Złote Przeboje (1), Polskie Radio 24 (1), Radio ESKA (1), RMF MAXXX (1), TOK FM (1), Eska Rock (1)

 

5 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym - RTL 102.5 (5), BBC World Service (1), Sunshine Live (1), NDR 2 (1), Radio Record (1), Virgin Radio (1), Hitradio O3 (1)

 

6 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej - RTL 102.5 (8), RFi (1), NRJ (1)

 

7 - Najlepsze radio zagraniczne w internecie - Sunshine Live (2), RTL 102.5 (2), BBC Radio 4 (1), MDR Aktuell (1), BBC Radio 1 (1), Melodia FM Disco (1), BBC Radio 2 (1), Capital FM 105.3 (1), ESCRadio.com (1), Radio Orbital (1)

 

8 - Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Muzyczne Radio (4), Radio Poznań (2), Radio Rekord (1), Strefa FM (1), Twoje Radio (1), Polskie Radio (1), RMF FM (1), Radio Freee (1), Radio PiK (1), RPL FM (1), Radio Kolor (1), Polskie Radio 3 (1)

 

Zagłosowało: 18 osób.

 

Następny plebiscyt odbędzie się za 12 miesięcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...