Jump to content
Egzystencjalny Paw

Boks

Recommended Posts

Znakomita walka Kownackiego, który przypominał rozpędzony, niepowstrzymany pociąg. Pięknie. Ciekawe czy doczeka się walki o tytuł? Ktoś wie jaka stacja pokaże walkę Fonfary?

Obstawiam, że to również będzie Canal+.

Walka Kowaliow vs Alvarez II z soboty na niedzielę o 4:00 na Polsat Sport.

Żeby tylko znowu się nie okazało, że dużo zapowiedzi a potem gala cudownie zniknie z ramówki PS. 😮🙃☹️ Tak na marginesie małe pytanko do fanów boksu, czy ktoś oglądał walki tego Rosado, z którym ma walczyć Sulęcki ?🤔 Czy to rzeczywiście taki as, czy według was jest w zasięgu Stricza ? :chair::jupi: 

Patrząc na kursy bukmacherskie to Sulęcki jest zdecydowanym faworytem :)

• Haha 1

Sporo porażek ma Rosado,ale głównie ze ścisłym topem,twardy i niebezpieczny zawodnik,ale stawiam na zwycięstwo Sulęckiego na punkty.

• Like 1

O,szkoda chłopa.Zawsze lubiałem oglądać jego walki.Szkoda,że tak niespodziewanie zakończył swoją karierę tą decyzją. 

Po co ludzie takie tweety piszą? Zerowa przydatność tej informacji.

• Confused 1

Czyżby? To ciekawe, bo na tym Forum zapisanych jest ponad 700 stron z takimi informacjami

Edited by mprw

To Polsat wycofuje się z boksu na rzecz piłki i KSW ? Transmisje boksu widzę pojawiają się w Canal + teraz do gry wchodzi TVP. W zasadzie walki Kownackiego również mogła by pokazać TVP.

Ja tam najbardziej czekam, na walkę Diliana Whyte z Oskarem Rivasem. Jestem ciekaw czy ten Rivas coś znaczy, i czy może zagrozić ścisłej czołówce. 🤔👹

Edited by BizzareX

Narazie nie przetestowany bo walka z Jenningsem to dopiero początek,ładny nokaut ale widać w nim sporo mankamentów.

W dniu 21.05.2019 o 13:30, wuzel napisał:

To Polsat wycofuje się z boksu na rzecz piłki i KSW ? Transmisje boksu widzę pojawiają się w Canal + teraz do gry wchodzi TVP. W zasadzie walki Kownackiego również mogła by pokazać TVP.

Walki Kownackiego to galę PBC a im bliżej do C+.

W dniu 21.05.2019 o 13:30, wuzel napisał:

To Polsat wycofuje się z boksu na rzecz piłki i KSW ?

Cały czas tych gal bokserskich mają zdecydowanie najwięcej, więc o żadnym wycofywaniu raczej nie ma mowy. 

Edited by Lanser123
  • Confused 2

No i jestem w szoku o ile byłem pewien, że Grubasek narobi problemu AJ, może nawet z raz pośle go na deski to w taki przebieg walki i taki koniec za chiny bym nie uwierzył. 

Strasznie słabo dziś AJ wyglądał.

Z chęcią zobaczył bym Kowanckiego z Ruizem.

Edited by mad85

Najpierw rewanż z Joshuą poza tym Ruiz z Kownackim byłby faworytem :)

A co do walki to ogromna sensacja,ale AJ nie wyglądał dobrze jakieś błędy w przygotowaniach,złe nastawienie psychiczne nie wiem a jeszcze większą zagadką jest jak się z tego podniesie.

Raczej łatwa robota Fury'ego, ale oczywiście chętnie obejrzę :). Ogólnie bardzo fajne te najbliższe tygodnie, dużo się dzieje. 

• Like 1
  • Confused 1