Skocz do zawartości

Boks


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety walka wieczoru pokazała ogromny kryzys boksu zawodowego zwłaszcza tej królewskiej kategorii. Troszkę nie dziwi,że MMA bije oglądalnością boks na głowę, skoro Parker przegrywa walkę i nie robi nic by próbować odwrócić losy pojedynku. Kunktatorstwo, wychodzą by wziąć jedynie gażę, byle krzywdy sobie nie zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda a transmisja w TVP sport horror co rundy koniec to reklama.jak tak mają boks pokazywać to ja dziękuję.W cp jak gale walk mają to reklamy dają z głową podczas transmisji na żywo.chyba że powtarzają to więcej.A jak mają w cp Gale na żywo to nie ma reklamy co runda.

No tak bo w CP to nie ma reklam :lol2: Gdzie kanały są specjalnie klepane pod reklamy a gdy zaczyna się blok reklamowy to mozna sie w trakcie nawet wyspać. :lol2: Tu już trzeba być nie wiem jak zaślepionym i zapatrzonym w tego operatora by krytykować za to innych

 

Bez przesady świetnie TVP opakował tę galę. A walka niespecjalnie ciekawa, Parker to nie jest przeciwnik dla Joshuy. Miejmy nadzieję, że doczekamy się starcia z Wilderem.

Nudy ,nudy i jeszcze raz nudy.Choć opakowali bardzo dobrze.Porównanie walki wieczoru z walkami w MMA np w UFC o pas nawet nie ma sensu.Tu jedni drugich unikają walcząc często dla wyśróbowania rekordu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio na wielki plus. Eksperci, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia, a nie dukające kukiełki.

Jeśli chodzi o walkę, to mniej więcej tego się spodziewałem. Joshua ringowo bardzo spokorniał od czasu walki z Kliczko, gdzie zaliczył dechy i był o krok od przegranej.

Parker jest przereklamowany co pokazała walka z młodszym Fury. 

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy między rundami to rzeczywiście beznadziejna sprawa. Po TVP się niczego wielkiego nie spodziewałem i też niczego wielkiego nie dostałem. 

 

A co do pojedynku to cóz - Joshua ma kolejny pas, Parker ma wypłatę życia i w sumie nie dał sobie zrobić krzywdy. Wszyscy zadowoleni, może poza kibicami bo widowisko dostali raczej przeciętne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerstwy// co za głupoty opowiadasz Polsat sport tam jak oglądasz gale sporty walki to nie masz reklamy co rundę reklamy są przed walką albo po.ostatnio nawet oglądałem gale ufc z kartą wstępną na żywo Polsat sport transmisja była bez reklam powtórka z reklamami.mów prawdę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy między rundami to rzeczywiście beznadziejna sprawa. Po TVP się niczego wielkiego nie spodziewałem i też niczego wielkiego nie dostałem. 

 

A co do pojedynku to cóz - Joshua ma kolejny pas, Parker ma wypłatę życia i w sumie nie dał sobie zrobić krzywdy. Wszyscy zadowoleni, może poza kibicami bo widowisko dostali raczej przeciętne. 

 

No jasne, bo od Polsatu dostałbyś bez reklam w ograniczonym jeśli chodzi o dostępność Polsacie Sport lub za minimum 4,90 zł w Ipli. TVP zaserwowała za free na swojej stronie internetowej w bardzo dobrej jakości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać zapomnieli niektórzy jak spóżniali się na transmisje bo trzeba było machnąć jeszcze kilka reklam.A TVP to be bo reklamy w trakcie przerw  miedzy rundami.W C+ gdy pokazuja boks reklam nie ma wcale.Tu można zaobaczyć gale nawet za free w CP trzeba zapłacić 20zł miesięcznie by zobaczyć np 4 gale w miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@śmiechu warte, no wolałbym w Polsacie Sport obejrzeć bez reklam między rundami.

 

Powiedz to użytkownikom nc+, naziemnej cyfrówki czy kablówki bez Polsatu Sport w podstawowym pakiecie. TVP daje takim ludziom darmową alternatywę w postaci transmisji internetowej. TVP Sport jest dostępny w nc+. Poza tym, walkę wieczoru podobno można było obejrzeć w TVP 3. Podobno, bo tego nie sprawdzałem.

Rozumiem, że zależnie od preferencji politycznych, można nie lubić TVP, ale nie dajmy się zwariować, krytykując z urzędu wszystko co związane z tą stacją. 

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Gmitruk

Zapraszam na nocną transmisje 1f4fa.pngCanal+ 1f94a.png gali w Las Vegas, gdzie stawką będą trzy pasy w kategorii superśredniej - IBF, IBO, WBA Erislandy Lara vs Jarrett Hurd będę miał przyjemność skomentować dla państwa ten pojedynek W Canal+. Gale komentowali Durda i debiut komentatorski Andzej Gmitruk.

Edytowane przez pikolo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o mnie to ja nie zamierzaM kupować tej gali ani jej oglądać.Z tegoż względu że ten bokser kalenga publiczne znieważył pismo święte i umieścił nagranie w Internecie a dla mnie chrześcijanina to obraza i jeszcze on będzie walczyć w Częstochowie.gdyby go nie było może bym oglądał a tak to nie.miłego weekendu wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek pewnie ok. 23. Generalnie ciekawa gala się szykuje. Walka Masternak vs. Kalenga jak na polskie warunki to oczywiście bardzo duża walka i zakładam, że pożarła ona sporą część budżetu, ale to nie wpłynęło specjalnie na jakość całej karty. Abell dla Adamka to ryzykowne posunięcie i ciężkie zadanie przed Tomkiem. Dla Balskiego najtrudniejszy test w karierze, niezły rywal dla Parzęczewskiego, Brodnicka o MŚ, dwa interesujące pojedynki polsko-polskie. Będzie co oglądać :)

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parzęczewski to akurat ogórka dostał tak jak zresztą Jonak..

Abell dla Adamka no nie przesadzajmy,że jakiś mocny rywal,Krzysiek Zimnoch to nie Adamek

Brodnicka spodziewam się kolejnego żałosnego pojedynku i naciągania na punktach,walki Polaków? Chudecki kilkanaście lat nie boksował,a Wrzesinski to mocno przęcietny zawodnik,walka rewanżowa Wierzbicki vs Żeromiński to może być ciekawe,ale obaj nie mają jakiegoś takiego błysku,więc karta walk mocno przeciętna i dosyć słaba walka wieczoru,co main event ratuję na papierzę tą galę.

A jeszcze Adam Balski i bardzo słaby rywal

Ostatnie poważne zwycięstwo odniósł 6 lat temu,a teraz albo obijał słabej jakości Argentyczyków i Meksykanów albo przegrywał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem sobie całą galę, ponieważ w nocy trzeba spać :mrgreen:. Jestem świeżo po re-play'u - specjalnie nie uruchamiałem komputera. Co powiem o walce? Nie będę ukrywał, że wynik przyjąłem z bardzo olbrzymim zaskoczeniem, bo w moim odczuciu w większości pojedynku Sulęcki przeważał - ale z drugiej strony czego oczekiwać po U.S.A? Tam się liczy brzydko mówiąc "byznes". Zaprezentował się bardzo dobrze, mimo tych desek. Zostawił polskie serducho w ringu - dziękuję.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...