Skocz do zawartości

Big Brother (TVN 7)


Project_ALF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ooooj daleki jestem od oceniania ludzi....choć osobiście uwielbiam rozmawiać z takimi kobietami i sprawdzać czy tam pod tym opakowaniem jest jakakolwiek głębia :D aczkolwiek w przypadku tej uczestniczki nawet opakowanie nie do końca mi odpowiada......... ale to już kwestia gustu myśle że ta Pani nie zostanie celebrytką właśnie dlatego że chce nią zostać i szybko odpadnie.......:P

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok Na TVN 7 nie ma w ogóle męskiego głosu WB. Jest tylko głos Wielkiej Bratowej. To co usłyszałeś na TVN 7 to jest to głos narratora, który mówi o zachowaniach mieszkańców itd.

 

Potwierdzam. Głos WB na Playerze jest męski. Jest on tak cichy, że w smartfonie mając głos na full to aby usłyszeć głos WB muszę przykładać głośnik telefonu do ucha. I tu ciekawostka. Wydaje mi się że głos męski WB należy hu Huberta Urbańskiego. Mogę się jednak mylić, ponieważ głos jest bardzo cichy. Żarty męskiego brata w pokoju zwierzeń też są w stylu Huberta Urbańskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem głos nie narratora, WB- ale nie będę się o to sprzeczał , bo nie ma o co. Jak jest na playerze znaczy,że Pani nie pełni cały czas obowiązków WB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek79 napisał:

@andrzejgratis Nie  dlatego.Ale jakie miny stroi i na wejściu zapowiedziała że chce być celebrytką.

Najbardziej spoko wydają mi sie Klaudia , Izabela oraz Oleh.

Wkurzają mnie jeszcze Bartłomiej i Daniel

 

Do grona "naturalnych" mieszkańców dodał bym jeszcze Kasię Olek i Klaudia Marchewka. Wydają mi się onae jak na razie spoko. Natomiast irytuje mnie nieco  zachowanie Daniela i Macieja.

 

PS. Dostałem na prośbę voucher na BB w Player, bo chciałem przetestować przed zakupem dostępu. Dobrze że przyznali bo już wiem że nie wykupię dostępu do BB. Słaba głośność z micro portu, cichy głos WB i często pokazywany staw i dom od zewnątrz. Popatrzę w Player do niedzieli i chyba nie wykupię niestety.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...