Skocz do zawartości

Big Brother (TVN 7)


Project_ALF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Emil.1603 napisał:

Czubówna jest w Agencie, to też córeczce trzeba było coś po fachu załatwiać. Żałosne.

Żałosne jest to co piszesz. Córka Czubówny od dawna jest lektorką w TVN, gdzie słychać ją w "19+". Nie mierz wszystkich swoją miarą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie głos kobiecy tam średnio pasuje. Nie tylko sam fakt, że mówi to kobieta, a uczestnicy do niej zwracają się per "Wielki Bracie", ale ten głos nie budzi, hm, respektu? Poprzedni Wielki Brat odpowiadał poważnym tonem, z namysłem, a tutaj taka luźna gadka koleżanki z kolegą (widziałem jedną scenę z pokoju zwierzeń). Wydaje mi się, że nawet słyszałem moment włączania mikrofonu, takie pyknięcie, jak czasami się słyszy w Sejmie np. przy różnych komisjach. Mam wyobrażenie, że siedzi tam sobie jakaś pani Krysia i przy kawce coś odpowiada.

Mogli wziąć naprawdę ciekawy męski głos i byłoby w porządku.

Zgadzam się też, że rozmowy uczestników są za cicho, scenę którą oglądałem musiałem podgłośnić, a później huknęła na mnie piosenka "Kim naprawdę jesteś". Mam wrażenie, że tyłówka z napisami została nagrana w SD? Przynajmniej tak była puszczona. Logotyp TVN7, a nawet belka z lokowaniem produktu była ostra, a napisy rozmazane i moim zdaniem nie wynikało to z tego, że płynęły z dołu ekranu do góry,.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip to taki pobudzony jak dziecko które za dużo czekolady się  najadło :)

 

Agnieszka się wygadała, że BB chciał/chciała ją do domu wpuścić.

Też mi się Jej szkoda zrobiło jak usłyszałem, że jest przeziębiona.

Co mi się nie podoba, tylko Daniel to Daniel tamto.

No kurcze czy Daniel jest "Agentem" w BB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel jest tym typem prawaka którego ja nie znoszę cały czas biblia i piona biblia piona a jak trzeba komuś pomóc to nie idę bo zimno jedna siostra zakonna która znam i często z nią rozmawiam nie jest aż tak narzucająca swojego światopoglądu jak ten gość....ja jestem tolerancyjny naprawdę można mi nawet powiedzieć że się wierzy w latającego potwora spagetti ale jak ktoś nie potrafi ze mną pogadać o niczym innym a potem de facto nie pomaga drugiej osobie niezależnie od tego jak ta pomoc miałaby w tej sytuacji wyglądać to chyba coś jest nie tak.....

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zanotowałem, jak góral z Biblią w dłoni opowiadał o swoim chrześcijańskim podejściu do życia, po czym w wizytówce wypalił, że ze swoją partnerką generalnie się już długo dogadują i "nie planuje na razie wymiany". Żeby było śmiesznej, jego wypowiedź pojawiła się zaraz po jakichś tam ciepłych słowach tej szczęściary. :D 

Dzisiaj widziałem też kawałek odcinka (może jeszcze z ciekawości zobaczę jak wyglądają nominacje, żeby sobie porównać z poprzednimi edycjami i moje drogi z BB się rozejdą) i z tej dwójki, która była zagrożona odejściem, odpadła dziewczyna, ale wydaje mi się, że jednak gdyby głosować można było dopiero od wczoraj (a nie od tygodnia, opierając się na niczym właściwie) to wynik byłby inny, bo - delikatnie mówiąc - ona robiła znacznie lepsze wrażenie od tego chłopaka w tym domu. No, ale sądzę, że wśród głosujących pewnie było więcej dziewcząt, zatem głosy poszły na faceta.

Takie same odczucia miało sporo komentujących na Twitterze. Zarówno wczoraj, jak i dzisiaj #BigBrother był w czołówce polskich trendów, więc Siódemka sobie trochę odmładza publiczność, bo ich serial też tam parę razy widziałem.

Edytowane przez szymekskl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś niestety czuję, że to będzie najgorsza Polska edycja BB w historii, jeśli chodzi o uczestników. Zobaczymy co wyniknie w ciągu następnych kolejnych kilkunastu dni. Może nie będę miał racji. Oby.

Ja na pewno będę oglądał póki co.

 

PS. Wiecie może jaki czynnik decyduje o tym, że w Playerze jedni użytkownicy dostają darmowy tygodniowy voucher na BB a inni nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kingofsouth napisał:

To jeśli możesz napisz mi jaki to jest target? Jestem ciekaw. Serio.

Takie akcje to są dobre na MTV. Tam piękni, wypacykowani, szczęśliwy, bez trosk,  imprezy itd się to nadaje.

Edit:

Pierwszy Wielki Brat był dla wszystkich, ten bez obrazy , ale jest dla ograniczonych ;)

Widziałem zawód w oczach kilku osób, które zrezygnowały z oglądania właśnie z powodu wyboru uczestników. 

Dobrze to podsumowałeś. 

Jak dla mnie to jeszcze mogli to zrobić w formie pato-streamów. W końcu chyba taki jest teraz target.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Może chodzi o osoby, które korzystały wcześniej z płatnych ofert czy pakietów.

 

Witaj. Voucher dostają też osoby, które nigdy nic nie opłacili. Mój kolega założył konto w tym samym dniu co ja. Ani on, ani ja nic nigdy nie opłaciliśmy. On dostał voucher tygodniowy, a ja nie Cóż, płakać z tego powodu nie zamierzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kamery live to masakra nie słychać wielkiej siostry  przy realizacji przebijają się mikrofony ze studia także wiem co będzie w programie o 20 ale nie będę spoilerował jedyny "walor edukacyjny" tych kamer jest taki że można z dużą dozą prawdopodobieństwa przewidzieć co trafi do programu o 20 i zobaczyć od kuchni jak wygląda realizacja godzinnego odcinka w tv:D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ipo napisał:

Wczorajszy BB o 20:00 mial 1,17 mln widzów. Info od dyrektora STARS.TV z Twittera. 

 

Czyli pewnie dzisiejszy spadnie już poniżej miliona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...