Jump to content
Project_ALF

Big Brother (TVN 7)

Recommended Posts

1 godzinę temu, ezequiel93 napisał:

No nie wiem czy nie wykreują... Jakoś kiedyś program wygrał strażnik miejski. :D A jedną z kultowych postaci BB jest Manuela, która na modelkę nie wyglądała, ale miała charyzmę i była charakterystyczna. :)

Wielokrotnie było o tym mówione. 20 lat temu gdzie nie było instastory snapa, fejsa itp to podglądanie zwykłych ludzi było czymś ekscytującym. Teraz kazdy może każdego podglądać bez problemu więc producenci liczą że jednak większą oglądalność przyniosą im ludzie *jacyś* 

• Confused 1

3 godziny temu, bober1 napisał:

Teraz kazdy może każdego podglądać bez problemu więc producenci liczą że jednak większą oglądalność przyniosą im ludzie *jacyś* 

„Jacyś” to znaczy jacy? Tacy co przed kamerą są już obeznani i potrafią zagrać scenki lub rżnąć "[beep]a" na zawołanie. To niech idą do serialu czy paradokumentu o nie do BB. Idąc tym tokiem myślenia, to w "Mam Talent" też powinni znaleźć się osoby już znane.:grin:

Edited by djclassic
  • Upvote 2

W domu jest już tylko 15 uczestników, dzisiaj decyzją widzów odpadł Przemek. Odbyły się też dzisiaj nominacje, one już zawsze będą na żywo (bo pierwsze były "z puszki"), w ich wyniku nominowano Łukasza i Karolinę (najbardziej komentowaną osobę jak dotąd w tej edycji), a za zajęcie ostatniego miejsca w zadaniu tygodniowym automatyczną nominację otrzymała Ania.

Teraz po tygodniu mogę co nieco powiedzieć o nowych uczestnikach BB. Na pewno na plus Anna i Malwina. Natomiast najbardziej irytuje mnie tam Kamil i nie koniecznie tylko ze swoimi stringami:grin: A poza tym nie leży mi też Łukasz i Vasilis. Reszta dla mnie jak na razie neutralna.

• Upvote 2

"BB Nocą" wygląda tak jak wiosną, czyli to jest głównie przegadany program.

BB Arena będzie w niedziele, a nie w piątki, poinformował o tym Filip Chajzer na swoim Instagramie. Decyzja została podjęta podobno na prośby widzów, ale nie jest tajemnicą, że wyniki oglądalności dwóch pierwszych Aren piątkowych, w tym tej wprowadzającej do sezonu, były dość słabe.

• Haha 1

Dzisiaj do domu WB weszła Magda Gessler.

Ja jednak wyłapałem jedną wpadeczkę około godziny 20:30  Wielka Bratowa do kogoś mówiła coś o 10 minutach jednak to nie było do mieszkańców.

Ciekawe czy garnkami rzucała i sprawdzała czystość w kuchni?

A może zrobi im kuchenne rewolucje?:)

ps. po wiosennym BB nie mam odwagi przełączy na TVN7 i zobaczyć co się teraz dzieje w BB.

Rzucała talerzami, sprawdzała porządek, wysypała mąkę na uczestników. Ugotowała razem z nimi gazpacho, zatańczyli razem i wyszła.

Po dzisiejszym odcinku o 20:00 wyemitowano krótkie wspomnienie w formie fragmentów z Januszem Dzięciołem, zwycięzcą pierwszej edycji programu, który zginął dzisiejszego poranka w wypadku samochodowym.

Szkoda, że to wszystko opierają na jakichś krótkich fragmentach. Skoro mają takie archiwa, to mogliby udostępnić gdzieś pełne odcinki tych pierwszych serii.

• Upvote 1