Jump to content
Project_ALF

Big Brother (TVN 7)

Recommended Posts

Moim zdaniem BB powinni prowadzić Chajzer i Kazadi to by była dobra młodzieżowa szata tego show :) 

• Confused 1

Chajzer młodzieżowy presenter? To nieźle odplynales.

Edited by bober1
  • Upvote 1

Mignął mi ostatnio Tomek z ostatniej edycji Big Brothera - w reklamie Loxon Max - hamującego wypadanie włosów. :D

Nowy sezon od piątku, 13 września w TVN7  i zmiany:

*Big Brother Arena - program na żywo przeniesiony z niedzieli na piątek o 20.

*Big Brother+ - nowy 30 minutowy program po BB Arena.

*Codziennie oprócz piątku, o 20 wydania Big Brother z relacją z poprzedniego dnia.

*Zostaje Big Brother Nocą, znika sobotni program na żywo Big Brother Nocą+. Znikają także 5 minutowe wejścia w ciągu dnia na TVN7.

*Zmiana godziny Big Brother Tydzień w TVN w niedzielę z 18:00 na 17:00.

Dane: cennik TVN7 wrzesień 2019

Edited by Krzysiek11:)

2 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

Nowy sezon od piątku, 13 września w TVN7  i zmiany:

*Big Brother Arena - program na żywo przeniesiony z niedzieli na piątek o 20.

Dane: cennik TVN7 wrzesień 2019

Dziwnie to jakoś. W tygodniu wypad. W niedzielę było lepiej jak dla mnie.

• Upvote 2

W dniu 6.07.2019 o 21:32, Kirk napisał:

Bartek Jędrzejak nie będzie prowadzić Aren w następnej edycji, zastąpi go Filip Chajzer. http://tvnfakty.pl/bartek-jedrzejak-nie-poprowadzi-kolejnej-edycji-programu-big-brother

Agnieszka Woźniak-Starak, po ostatniej tragedii w jej życiu prywatnym, raczej też nie będzie już prowadzącą nowej edycji.

Tutaj trochę wchodzimy w taką sferę prywatną związaną z tym, w jaki sposób można przeżywać żałobę. Jeśli Agnieszka Woźniak-Starak postanowi, że nie będzie prowadzić Aren w nowej edycji, ja jako widz to zrozumiem. Ale jeśli jednak postanowi inaczej, będzie chciała prowadzić programy, też to zrozumiem, bo możliwe, że ona uzna, iż w taki sposób lepiej poradzi sobie z tym, co są spotkało.

• Upvote 1

Lepiej niech zrezygnuje. Bo tak sztywno prowadzącej osoby jeszcze nie widziałem. No chyba że licząc Koterskiego:grin:. Kinga Rusin mogła by poprowadzić show.

Edited by djclassic

Moim zdaniem Agnieszka Woźniak-Starak raczej nie poprowadzi najnowszego sezonu ''Big Brothera'',coś czuje że w jej miejsce wejdzie Małgorzata Ohme.

Nową edycję "Big Brothera" zamiast Agnieszki Woźniak-Starak poprowadzi znana z "Dzień Dobry TVN" Gabi Drzewiecka - ogłosił Edward Miszczak w studiu tego drugiego programu. ;)

@manieq01, bardziej niż DDTVN, Gabi Drzewiecka znana jest (a właściwie była) jako prowadząca od kilku lat swój autorski program "Gabinet Dźwięku" w Chilli Zet, czy "Nowa Tonacja" w Canal+. Naprawę dziwię się, że marnują jej potencjał na takie kiepawe programiki. Tym bardziej, że Gabi często też przeprowadza wywiady z różnymi mniej lub bardziej znanymi artystami muzycznymi. 

Edited by Bloo411

Mnie ona strasznie irytuje. W moim odczuciu ma zla tonacje głosu i taka jest hmm mało naturalna ale to tylko moje odczucie.

• Confused 1

Dlaczego trans? Jest to kobieta typu męskiego, zapewne lesbijka po wypowiedziach wnioskuję ale trans? Jakoś nie wydaje mi się.

• Haha 1

I znowu w domu wielkiej siostry zrobiło się ciepło bo pojawił się Łukasz a ja mam pretekst do tego żeby nie obejrzeć żadnego kolejnego odcinka.

Co ciekawe kuriozalna sprawa od tej edycji nie ma opcji wykupienia dostępu poprzez przelew lub BLIK tylko KARTA,chora sprawa!!!

Streaming zacina na telefonach i tablecie. Tez tak macie? Niezależnie czy jestem na wifi czy na LTE. 

19 godzin temu, _Artek_ napisał:

I znowu w domu wielkiej siostry zrobiło się ciepło bo pojawił się Łukasz a ja mam pretekst do tego żeby nie obejrzeć żadnego kolejnego odcinka.

W sumie pretekstu już nie ma, bo Łukasz Darłak wyszedł. Swoją drogą to trochę dziwne rozwiązanie, żeby powracał uczestnik z poprzedniej edycji, ale... Wielki Brat przyzwyczaił już nas do różnych zwrotów akcji.

20 godzin temu, Marek79 napisał:

Do domu Wielkiej Siostry wszedł jakiś trans o imieniu Natalia

Już myślałem, że wreszcie jakiś przeciętny zjadacz chleba, dopóki nie podał swojego imienia. :D

Po obejrzeniu wczorajszego wejścia uczestników zrezygnuję z oglądania. Niestety znowu postawili na modeli, blogerki i podrzędnych aktorów, którzy czekają na swoje pięć minut w telewizji. ;)

• Upvote 1

A na kogo mają stawiać ? Na Janusze i Grażyny? To ktoś musi oglądać a Grażyna z Januszem w 90% przypadków będą bezbarwni i oglądalności nie wykreuja. Nie oszukujmy się.

No nie wiem czy nie wykreują... Jakoś kiedyś program wygrał strażnik miejski. :D A jedną z kultowych postaci BB jest Manuela, która na modelkę nie wyglądała, ale miała charyzmę i była charakterystyczna. :)