Jump to content
Project_ALF

Big Brother (TVN 7)

Recommended Posts

Prawda jest taka, że to wprowadzenie jej Pawła było mocno nie fair wobec innych uczestników i to jest prawda. 

Paweł ją odizolował od grupy. Ona chciała być zbawcą. Ciekawe o jakich inspiracjach ona gadała? To takie lanie wody. Ludzie tam idą na przygodę życia, chcą się bawić. Ta para żyje w innym świecie a mianowicie internetowym. Dlatego nie pasowała do reszty. 

• Upvote 2

Na Fejsie widziałem filmik jak Bartek gada że nic a nic nie pamięta z imprezy.

I w domu wielkiego brata znowu zrobiło się ciepło czyżby Pani Małgorzacie skończyli się ciekawi ludzie z castingu?:D

Posted (edited)

Może trzeba było od razu powiedzieć,że ma wygrać program ? :D Produkcja od początku go faworyzuje, ale jak mówiłem - musi ktoś robić dramy, postawili na sprawdzonego gracza :D Inna sprawa,że w nosie mają wolę widzów,a to anulują głosowanie,a to przywracają osobę, która opuściła dom decyzją widzów. 

Edited by wislok
  • Upvote 1

Jak to powiedział klasyk ALE TANDETA :) Nie ma już chętnych do BB?

Czytając komentarze na ig to raczej "strzał w stopę" TVN-u i chyba tylko na tym stracą.

Łukasz jest kolorową postacią a takie są chętnie oglądane.

Radek i Oleh pewnie się ucieszyli

Nie oglądam tego programu, więc czy ktoś jest w stanie napisać w jaki sposób wytłumaczono widzom, że osoba, która odpadła w głosowaniu SMS pojawi się tam znowu?
Przecież to jakaś kpina. Oni już w ogóle nie starają się zachować pozorów?

W dniu 7.05.2019 o 14:09, FanMMA napisał:

Przecież to był zwyczajny teatr i granie pod publikę.

3 godziny temu, FanMMA napisał:

Ale kpina Łukasz wraca do domu  XD

3 godziny temu, _Artek_ napisał:

I w domu wielkiego brata znowu zrobiło się ciepło czyżby Pani Małgorzacie skończyli się ciekawi ludzie z castingu?:D

3 godziny temu, wislok napisał:

Może trzeba było od razu powiedzieć,że ma wygrać program ? :D

10,000 osób i nikogo innego nie było? Oczywiście…

W końcu Łukaszek to twarz jednego z czołowych popołudniowych hitowych produkcji TVN-u dla mas. Jeśli nie odpadnie, to znaczy że będą go pchali do końca. Jeśli wygra, co byłoby swego rodzaju kpiną, to na pewno oznaczałoby dalszą obecność w produkcjach TVN-u, w tym w jakimś większym serialu. Po co szkoła filmowa czy teatralna, skoro jest Big Brother i tam się nauczy wymaganych różnych ról.

• Upvote 1

Przecież on w 19+ zagrał marginalna postać więc mówienie o nim że promuje się nim inny program jest czystym nadużyciem.

Tłumaczyli to wczoraj tak, że w regulaminie jest napisane że jeżeli jakiś uczestnik dobrowolnie opuści program to na jego miejsce może wejść uczestnik który odpadł głosami widzów. Jak odchodził ten model Tomek to w rozmowie z nim w studiu też coś takiego mówił ale ostatecznie drugi raz nie wszedł więc pewnie jest taki zapis.

• Upvote 1

Ja wiem, może oglądałem kilka odcinków, widząc,że na forum media2 wątek ma prawie 1400 stron i tam dziesiątki ludzi ma wykupione jakieś subskrypcje  i komentuje to na bieżąco to nie sądzę bym się wciągnął jakoś specjalnie. Ale masz prawo mieć swoją interpretację, nie grzeje mnie  :D 

Posted (edited)

*Decyzją widzów program opuściła dziś Kasia.

*Do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowani są Łukasz (5 nominacji) i Magda Zając (4 nominacje).

*Zadanie tygodniowe:

Nadchodzący tydzień upłynie pod znakiem "telewizji" Big Brother TV i tworzenia autorskich programów przez uczestników pod okiem dyrektor programowej Magdy Zając.

EDIT 20.05.2019 - Big Brother Twist:

W wyniku dzisiejszych rozgrywek(ciastko, gorące krzesełka, karty, papier nożyce kamień itp.) nominowani są wszyscy, oprócz Madzi W., która wygrała immunitet.

Edited by Krzysiek11:)

Haha już tego nie oglądam,ale z tego co tu czytam to Łukasz nominowany to trzeba od razu coś wykombinować,żeby większa ilość osób była nominowana xdd dajcie mu już tą nagrodę i tyle.

Posted (edited)

Miałem BB Stream 24/7 za 50 złotych od pierwszego dnia ale się zacinało wychodziło z kamer i złożyłem reklamację i oddano mi pieniądze ale usługę wyłączono i ani słowa przepraszam z ich strony  :D 

Edited by ADUSIEK XPS 5

W dniu 20.05.2019 o 20:24, FanMMA napisał:

Haha już tego nie oglądam,ale z tego co tu czytam to Łukasz nominowany to trzeba od razu coś wykombinować,żeby większa ilość osób była nominowana xdd dajcie mu już tą nagrodę i tyle.

Łukasz nie wygra programu jeśli nie zmienią systemu głosowania... :)

Dzisiaj program opuszcza Magda Zając, na którą zagłosowało 42% widzów. Drugi Łukasz miał 38%. 

Nie ogarniam jak głosują ludzie, że Bartek zdobył ledwie 1% głosów, a Magda Zając 42%... :D Bardzo duża różnica w antypatiach widzów. ;)

Ktoś jeszcze wierzy w głosowanie widzów? Ludzie ogarnijcie się.

*Program opuściła wczoraj Magda Zając, która otrzymała 42% głosów widzów. Tu za nią był Łukasz (38 % głosów widzów).

*W tym tygodniu mieszkańcy nominowali do opuszczenia Domu Wielkiego Brata - Łukasza (4 nominacje) i Izę(3 nominacje).

Do zakończenia programu niespełna 3 tygodnie.

Dobrze, że odpadła.Denerwowała mnie.

Posted (edited)

Sądząc po dotychczasowych wynikach, to Łukasz pewnie zbierze 90% głosów do opuszczenia domu. :D

Ale pewnie jeszcze kogoś nominują do opuszczenia domu - czy przez jakąś grę, albo ktoś złamie regulamin. :)

Edited by ezequiel93