Skocz do zawartości

Big Brother (TVN 7)


Project_ALF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale się myślisz. Owe Fejsbusie i Instagramy, to obecnie sens życia dla przeważającej większości cywilizowanych społeczeństw. Dramat. 

Zobacz jaką popularnością cieszy się patologia walcząca na Fame. Żeby nie było, to nie tylko Polska przypadłość... http://www.ringpolska.pl/boks-na-swiecie/61109-walka-youtuberow-bokserskim-hitem-na-wyspach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, bober1 napisał:

A dlaczego powinien ? Kto tak ustalił ? Takie było założenie od początku że ludzie mają być jacyś i po wyjściu będą mogli zaistnieć. To było powiedziane jasno

Yhym i gadanie o castingach, ogromnym zainteresowaniu, a wzięli i tak swoich ludzi. Gdyby casting był uczciwie przeprowadzony to program wyglądałby inaczej. Jesteś zafascynowany programem-ok, twoje prawo, ale ja mam swoje zdanie w tym temacie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Do programu dołączyła Magda Zając. To 27-letnia rolniczka, singielka. Ma 9-cio letnia córkę. Lubi żarty i sama dużo żartuje. Liczy na przygodę życia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kingofsouth napisał:

Szkoda mi miejsca na dysku dekodera na takie bzdety.  U mnie jest w domu zakaz oglądania tego programu.  :D

 

Ty to jesteś tyran jak zakazujesz oglądania tego programu ? a swoją drogą jak nie oglądasz czegoś to po co co 2-gi komentarz się wypowiadasz na temat czegoś co nie oglądasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nikt się nie odniósł,a Jakimowicz powiedział,że to wszystko reżyseria , każdy choć trochę myślący człowiek to wiedział, inni się tym pasjonują i myślą,że to prawdziwe emocje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wislok napisał:

Tutaj nikt się nie odniósł,a Jakimowicz powiedział,że to wszystko reżyseria , każdy choć trochę myślący człowiek to wiedział, inni się tym pasjonują i myślą,że to prawdziwe emocje. 

Jak można grać przez 24h na dobę.:grin: To co mówi Jakimowicz, to w ogóle nie wierzę. Chyba, że za jego obecności w BB były jakieś ustawienia. Choć i w to wątpię. Obecna ekipa nie była by w stanie zagrać przed kamerami przez tyle godzin. Dla mnie nie ma tu nic reżyserowanego .  

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://teleshow.wp.pl/big-brother-magda-zajac-pokazala-sie-nago-za-nic-ma-zasady-panujace-w-domu-wielkiego-brata-6367757848966785a

Cytat

Podczas gdy pozostałe uczestniczki kąpią się w kostiumach kąpielowych, Zając w jednym z odcinków paradowała po łazience "w stroju Ewy". Zupełnie nie przeszkadzał jej też fakt, że w w tym samym pomieszczeniu znajdował się kolega z programu, Bartłomiej Boruc.

 Ktoś może mi napisze, która minuta i jaki numerek (1-4) ? Mam nadzieję, że można jeszcze cofnąć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Już nie cofniesz, bo cofać można do 24h wstecz.

 

Wczoraj uczestnicy robili zakupy. Mieli do wydania 1200 zł, wydali niecałe 800 zł. Po raz pierwszy nie przekroczyli budżetu i otrzymali gratulacje od Wielkiego Brata. Igor wytargował ponowne wejście po kilka butelek wina.

 

Dziś wieczorem na żywo dowiemy się, czy odpadnie Karolina(raczej pewne), Łukasz, a może Justyna. Będą kolejne nominacje na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...