Skocz do zawartości

Big Brother (TVN 7)


Project_ALF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.03.2019 o 20:31, andrzejgratis napisał:

Dziś są nominację. Widać po uczestnikach, że są zaskoczeni. Czyżby zmieniono trochę scenariusz programu ?

Wymyślili, że będą przez tydzień zarabiać na sms-ach. :D

Program mi się nie podoba,  zacząłem teraz oglądać odcinki z drugiego tygodnia i nawet nie potrafią ustawić dźwięku realizatorzy. Siedzi uczestnik w pokoju zwierzeń i go prawie wcale nie słychać... Ciężko się to ogląda jeśli chodzi o dźwięk.

O doborze uczestników już się wypowiadałem. Co wnosi model, który prawie nic nie mówi, a tylko siedzi i wygląda? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

*Program opuścił dziś model Tomek (52% głosów widzów).

 

*Do opuszczenia programu nominowani zostali Karolina(6 nominacji) oraz Maciek (5 nominacji).

 

*Do domu wejdą dziś lub jutro dwie nowe osoby.

 

*Mieszkańcy domu po LIVE otrzymali whiskey i cole.

Maciek odmówił picia ze względu na otrzymanie takiej ilości nominacji.

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN posiada określony profil ideologiczny. (TVP posiada swój i uprawia swoją propagandę, ale nie o tym chcę pisać bo tam nie ma BB) TVN promuje określone zachowania (niańczenie przez mężczyzn niemowląt, przebieranie się mężczyzn za kobiety a kobiet za mężczyzn, pokazywanie mężczyzn w kuchni i przy miotle podczas kiedy jedna z uczestniczek ciągle gotuje, sprząta i pierze i to jest kompletnie wycinane, pozytywne ukazywanie osób aprobujących mniejszości seksualne i negatywna prezentacja osób sceptycznych wobec tego zjawiska)Takie programy są montowane i okraszane narracją zgodnie z takimi wytycznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo życie się zmienia, nie stoi w miejscu. Nasze zachowania i myślenie jest zupełnie inne niż chociażby 5 lat temu. To oczywiste. Dlatego dla mnie porównywanie dwóch rzeczy nawet podobnych przedzielonych jakimś odstępem czasu kompletnie mija się z celem. To tak jak porównywać medycynę sprzed 200 lat gdzie ludzie umierali na grypę do czasów teraźniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Szczerze ja się tam cieszę , ze dane mi było mieć dzieciństwo w latach 90 tych. Potem lata 2000, to te czasy kiedy telewizja coś potrafiła przekazać. Sam Big Brother był czymś co potrafiło przykuć uwagę moją , rodziców i nawet babcię. To co teraz jest w tych stacjach zarówno TVN jak i TVP to szczucie jednych na drugich. 

Wielki Brat z głosem kobiety? Po co to? Był taki program Amazonki, tam to może by pasowało. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bober1 napisał:

Bo życie się zmienia, nie stoi w miejscu. Nasze zachowania i myślenie jest zupełnie inne niż chociażby 5 lat temu. To oczywiste. Dlatego dla mnie porównywanie dwóch rzeczy nawet podobnych przedzielonych jakimś odstępem czasu kompletnie mija się z celem. To tak jak porównywać medycynę sprzed 200 lat gdzie ludzie umierali na grypę do czasów teraźniejszych.

Oczywiście, że się zmienia. Tylko, że nadal mamy w społeczeństwie takich ludzi jacy byli w BB z 1 edycji. Oczywiście są też ludzie tacy jak na wypindrzonych  Instagramach. Powinien być cały przekrój społeczeństwa, a nie tylko tych idealnych.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Kiler napisał:

Oczywiście, że się zmienia. Tylko, że nadal mamy w społeczeństwie takich ludzi jacy byli w BB z 1 edycji. Oczywiście są też ludzie tacy jak na wypindrzonych  Instagramach. Powinien być cały przekrój społeczeństwa, a nie tylko tych idealnych.

A dlaczego powinien ? Kto tak ustalił ? Takie było założenie od początku że ludzie mają być jacyś i po wyjściu będą mogli zaistnieć. To było powiedziane jasno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
2 minuty temu, bober1 napisał:

 Takie było założenie od początku że ludzie mają być jacyś i po wyjściu będą mogli zaistnieć.

Zaistnieć w czym? Na kim to robi wrażenie? Na ludziach wpatrzonych w instagramy? 

"ładni smutni ludzie" tyle ci napiszę . Taki jest ten program.

Spoiler

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...